ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

بهترین های ارز دیجیتال

بهترین های ارز دیجیتال ، بهترین صرافی ها ، بهترین کیف پول ها ، بهترین دستگاه های استخراج ، بهترین استخر های استخراج ، بهترین توکن و کوین ها برای سرمایه گذاری و … در این دسته بندی قرار خواهد گرفت.

بهترین های ارز دیجیتال

بهترین های ارزدیجیتال: آموزش کلید ورود به بازار

آموزش اساسی‌ترین بخش در هر بازار مالی از جمله بازار ارزهای دیجیتال است. ورود بدون آموزش به بازار مانند حرکت در مسیری خطرناک با چشمان بسته است. به همین دلیل اولین قدم برای شروع کار آموزش است. ازآنجاکه آموزش جنبه‌های زیادی دارد ممکن است در ابتدا زمان زیادی لازم باشد اما قطعاً در آینده مفید خواهد بود.

بهترین های ارز دیجیتال

برای مثال آموزش اصول سرمایه گذاری، روش‌های تحلیل بازار و مباحث پایه ارزهای دیجیتال نمونه‌هایی از آموزش هستند. هرکدام از این مباحث نیاز به زمان کافی دارند اما با داشتن یک آموزش مناسب می‌توان در زمان کمتر اما هنوز با حفظ کیفیت وارد بازار شد.

اخبار، موتور محرکه بازار

اخبار بخش مهمی از بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهند و موتور محرکه بازار هستند. اخبار باعث ورود یا خروج سرمایه از یک ارز می‌شوند و از این نظر می‌تواند تأثیر زیادی در بازار داشته باشد. به همین دلیل لازم است اخبار جدید از منابع معتبر به دست فعالان بازار برسد.

اخبار سیاسی و اقتصادی به صورت مستقیم و غیرمستقیم در بازار تاثیرگذار هستند به همین دلیل باید این نوع اخبار هم در لیست شما باشد. برای مثال قانون‌گذاری یک کشور خاص در حوزه ارزهای دیجیتال یک خبر سیاسی و بسیار مهم است که می‌تواند جهت بازار را در کوتاه‌مدت یا حتی بلندمدت تغییر دهد.

تحلیل و بررسی ارزها و شرایط بازار

تحلیل و بررسی به معنی استفاده از داده و ابزار برای پیش‌بینی جهت حرکت بازار است. ازآنجاکه در پیش‌بینی قطعیت وجود ندارد؛ به‌این‌ترتیب با احتمالات روبرو هستیم، پس دقیق بودن تحلیل اهمیت زیادی دارد. بهترین داده قیمت ارز و داده‌های درون زنجیره‌ای (On-Chain)  است که رفتار بازار را به خوبی منعکس می‌کنند.

روش‌های زیادی برای تحلیل وجود دارد که برای استفاده از هرکدام باید آموزش دیده باشید. تحلیل تکنیکال، فاندامنتال و سنتیمنتال معروف‌ترین روش‌های تحلیل هستند و افراد زیادی از آن‌ها استفاده می‌کنند.

بهترین های ارزدیجیتال: معرفی ارز جدید

شناسایی و معرفی پروژه‌های جدید یکی از روش‌های مناسب برای سرمایه گذاری است. اگر مبلغی برای سرمایه گذاری دارید و نمی‌دانید باید در چه پروژه‌ای وارد شوید این بخش به شما کمک می‌کند. در حال حاضر پروژه‌های زیادی در حوزه‌های مختلف وجود دارد و پیش‌بینی می‌شود در آینده به تعداد آن‌ها افزوده شود. به همین دلیل با تحلیل درست، آموزش کافی و استفاده از تجربه دیگران می‌توان بهترین پروژه‌های موجود را شناسایی کرد.

نمایش بیشتر