قیمت (USDT) امروز ۳۰ تیر ۱۴۰۳

۵۷,۳۶۵ تومان
پنجاه و هفت هزار و سیصد و شصت و چهار تومان
$1.00 ۱.۰۰ دلار
۵۷,۳۶۵ تومان
پنجاه و هفت هزار و سیصد و شصت و چهار تومان
۱.۰۰ دلار
0.08%
تغییرات ۲۴ ساعت
؟
تغییرات ۲۴ ساعت گذشته
113,877,604,814 USDT
عرضه در گردش
$113,946,759,289
ارزش بازار
$0.57 $1.22
پایین ترین
بالاترین
 • تاریخچه ی قیمت
 • خلاصه
 • زمان نگهداری
 • میزان محبوبیت
 • حجم و عرضه در گردش
 • درباره
 • مقالات

تتر یا Tether USDt با نماد USDT یک ارز دیجیتال یا رمزارز است که با ارزش بازار حدود 113,946,759,289 دلار در رتبه 3 قرار دارد. هر واحد از Tether USDt در این لحظه با قیمت 1 دلار با احتساب نرخ تتر 57,330 تومانی که معادل 57,365 تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن 57,588,948,154 دلار است.
قیمت تتر در 24 ساعت گذشته 0.08% تغییر داشته است. در نمودار Tether USDt بالاترین قیمت در همه زمان ها 1 دلار بوده که الان حدود -18% با آن قیمت فاصله دارد. همچنین در نمودار Tether USDt کمترین قیمت در همه زمان ها 0.57 دلار بوده که الان حدود 76% با آن فاصله دارد.

ماشین حساب
: تبدیل به
تومان دلار
تومان
دلار
wallet icon
امتیاز نقدینگی
۱۰۰%
wallet icon
میزان محبوبیت
۱۹%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۶۱%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۶۱%
چگونه از این نمودار استفاده کنیم؟
wallet icon
امتیاز نقدینگی
۱۰۰%
wallet icon
میزان محبوبیت
۱۹%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۶۱%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۶۱%

تاریخچه قیمت

میانگین زمان نگهداری

همانطور که از نام آن پیداست، این شاخص نشان میدهد که میانگین دوره نگهداری این رمزارز در تمام آدرس هایی که مالک این رمزارز هستند چقدر است؟

این شاخص به درک بهتری از پیدا کردن استراتژی دارندگان این رمزارز کمک می کند. شما به این وسیله این شاخص میتوانید بفهمید اکثر دارندگان این رمزارز، قصد نگهداری بلند مدت را دارند یا به صورت روزانه آن را خرید و فروش میکنند؟

۰.۸
سال‌
۰ سال‌
۶.۷ سال‌

اکثر دارندگان این رمزارز، آنرا حدود ۰.۸ سال نگهداری می کنند.

محبوبیت در شبکه های اجتماعی

هر چند اندازه گیری میزان احساسات بازار به یک ارزدیجیتال به طور دقیق قابل محاسبه نیست، اما تیم میهن سیگنال به کمک هوش مصنوعی توانسته است فعالیت پروژه های مختلف را در زمان های مختلف در شبکه های اجتماعی پر طرفداری مثل توئییتر و تلگرام رصد و اندازه گیری کند. نمودار زیر نمایانگر احساسات مردم نسبت به یک رمزارز و میزان علاقه و تنفر مردم از یک پروژه است.

احساسات توییتر

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

احساسات تلگرام

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

حجم و عرضه در گردش ارز تتر

میزان حجم و عرضه در گردش در حالت های مختلف میتواند بیانگر موارد مختلفی از جمله ریسک باشد. برای مثال اگر عرضه در گردش یک دارایی زیاد باشد، امکان نوسانات هیجانی و غیر منتظره در آن کمتر خواهد شد، پس ریسک سرمایه گذاری کمتر خواهد داشت.

قیمت ارز دیجیتال تتر در همین لحظه 57,318 است.

قیمت تتر در میهن سیگنال

تحلیلگران میهن سیگنال به صورت لحظه ای با هوش مصنوعی قیمت تتر و دلار را از سایت های معتبری مثل کوین مارکت کپ و کوین گکو و بانک مرکزی ایران چک میکنند و به صورت آنی برای شما در این صفحه قرار میدهند.

ارز دیجیتال تتر چیست؟

تتر از نظر ارزش بازار، سومین ارز دیجیتال بزرگ در تمام دنیاست. امروزه این رمز ارز برخی از اقتصاددانان را نگران کرده است. به طوری آن را یک خطر بالقوه برای ثبات مالی می‌دانند. در همین حال، برخی از سرمایه‌گذاران بر این باورند که از دست دادن اعتماد به تتر می‌تواند یک خطر بزرگ برای بازار کریپتو باشد، یک رویداد غیرقابل پیش‌بینی که به شدت بازار را تحت تاثیر قرار می‌دهد. با ما همراه باشید تا به سوال ارز دیجیتال تتر چیست به طور کامل پاسخ دهیم و بهترین منابع برای خرید تتر را معرفی کنیم.

مسائل پیرامون تتر پیامدهای مهمی‌ب رای دنیای ارزهای دیجیتال نوپا دارد. اقتصاددانان به طور فزاینده‌ای نگران هستند که این امر می‌تواند بر بازارهای فراتر از ارزهای دیجیتال نیز تأثیر بگذارد. در اینجا تمام آنچه را که در مورد این ارز دیجیتا بحث‌برانگیز باید بدانید آمده است. برای اطلاعات بیشتر ارز دیجیتال تتر (USDT) چیست؟ بهترین جایگزین دلار کاغذی را بخوانید.

ارز دیجیتال تتر چیست؟

تتر درست مانند دیگر ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین و اتریوم، یک ارز دیجیتال است. در واقع، این سومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار است. اما یک تفاوت اساسی با دیگر ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین و اتریوم و ترون و ... دارد. تتر یک نوع استیبل کوین است. استیبل کوین‌ها، یک دسته از ارزهای دیجیتالی هستند که بر خلاف دیگر ارزها نوسان شدید قیمتی ندارند. ارزش این ارزها به دارایی‌های دنیای واقعی، مثلا دلار آمریکا، وابسته است.

تتر طوری طراحی شده بود که به دلار متصل شود. در حالی که معمولا قیمت دیگر ارزهای دیجیتال به شدت بالا و پایین می‌رود. به عنوان مثال، بیت کوین در ماه آوریل به بالاترین حد خود یعنی نزدیک به 65000 دلار رسید و از آن زمان ارزش آن تقریباً به نصف کاهش یافته است.

قیمت تتر معمولاً معادل 1 دلار است. با این حال، همیشه اینطور نیست. در واقع بارها نوسانات در ارزش تتر سرمایه‌گذاران را ترسانده است. اما این نوسان به قدری نیست که با نوسان قیمت دیگر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین قابل مقایسه باشد.

معامله‌گران کریپتو اغلب از ارز دیجیتال تتر برای خرید ارزهای دیجیتال به عنوان جایگزینی برای دلار استفاده می‌کنند. این اساساً راهی را برای آنها فراهم می‌کند تا در زمان نوسانات شدید در بازار کریپتو به دنبال ایمنی در دارایی با ثبات‌تر باشند.

با این حال، کریپتو هنوز به طور کامل پذیرفته نشده است و بسیاری از بانک‌ها به دلیل سطح ریسک موجود، از تجارت با مبادلات ارز دیجیتال اجتناب می‌کنند. اینجاست که استیبل کوین‌ها تمایل دارند وارد عمل شوند.

آشنایی با انواع تتر

در کل سه نوع توکن تتر داریم که هر یک متعلق به یک شبکه بلاک چین مجزاست. البته هر سه مورد در عمل یکی هستند با این حال تفاوت‌هایی نیز دارند. اگر در زمان معامله USDT قصد دارید نوع آن را بدانید تنها کافی است آدرس کیف پول تتر خود را مشاهده کنید.

نوع اول مبتنی بر بلاک‌ چین بیت ‌کوین است. این نوع تتر  Omni Layer USDT و بلاک‌ چین آن Bitcoin Omnilayer  نام دارد وآدرس کیف پول آن با عبارات «۱»، «۳» و «bc1» شروع می‌شود.

نوع دوم مبتنی بر بلاک‌ چین اتریوم است و از الگوریتم ERC20 پشتیبانی می‌کند. به همین دلیل eUSDT نام دارد. در ابتدای آدرس کیف پول آن عبارت «x0» رویت می‌شود.

نوع سوم مبتنی بر بلاک ‌چین ترون است و از الگوریتم TRC20 پشتیبانی می‌کند و USDT TRC20 نام دارد. آدرس کیف پول آن با عبارت «TX» شروع می‌شود.

از کدام تتر استفاده کنیم؟

با اینکه هر سه نوع ارز دیجیتال تتر تقریبا یکی هستند و از هر سه آنها تحت عنوان تتر یاد می‌شود اما از آنجا که معامله تتر trc20 کارمزد پایین‌تری دارد پیشنهاد بهتری برای خرید و فروش است. این در حالی است که شبکه ترون پشتیبانی فوق‌العاده‌ای به کاربران خود ارائه می‌دهد. در نتیجه با خیال راحت می‌توانید از این نوع تتر استفاده کنید.

چگونه ارز دیجیتال تتر را بخریم؟

ساده‌ترین راهی که یک سرمایه‌گذار می‌تواند از طریق آن به خرید و فروش استیبل کوین‌های تتر بپردازد استفاده از صرافی ارزهای دیجیتال است. USDT به طور گسترده توسط معامله‌گران خرید و فروش می‌شود و در اکثر صرافی‌های رمزنگاری موجود است. برای خرید تتر تنها کافی است وارد صرافی شویم و بر گزینه خرید تتر کلیک کنیم. در ادامه می‌توانیم با شارژ ریالی حساب خود در صرافی توکن‌های مختلف تتر را خریداری کنیم.

از طرفی شما می‌توانید تتر را در صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال و پلتفرم‌های وام‌دهی خریداری کنید. بسیاری فقط برای ذخیره کردن تتر در پلتفرم خود به شما سود می‌پردازند. از آنجا که معمولا تقاضای زیادی برای سکه‌های تتر در زمان انجام معاملات یا حتی وام‌های دیجیتالی وجود دارد، این رمز ارز نسبت به دیگر استیبل کوین‌ها مانند GUSD محبوب‌تر است.

به همین ترتیب، ممکن است بتوانید در KuCoin، یک پلتفرم وام‌دهی همتا به همتا که مبتنی بر ارز دیجیتال است، نرخ بهره بالاتری برای تتر درخواست کنید. در آن پلتفرم، تتر نسبت به بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر، از جمله بیت کوین، نرخ بهره بالاتری کسب می‌کند.

از کجا تتر ارزان بخریم؟

شما می‌توانید با استفاده از سرویس قیمت تتر میهن سیگنال، ارزان‌ترین قیمت خرید تتر را شناسایی کنید و نسبت به خرید آن اقدام نمایید. این سرویس جالب و جدید، قیمت ارز دیجیتال تتر و دیگر ارزهای دیجیتال برتر را در صرافی‌های مختلف با هم مقایسه می‌کند و در لحظه، بهترین صرافی را برای خرید یا فروش به شما پیشنهاد می‌دهد.

تبدیل انواع تتر به یکدیگر

شما می‌توانید انواع توکن‌های تتر را به یکدیگر تبدیل کنید. برای این منظور باید از بریج یا صرافی‌ها استفاده نمایید. البته صرافی مورد نظر باید از هر دو نوع تتر پشتیبانی کند تا بتواند امکان تبدیل را فراهم سازد. فرض کنید قصد دارید تتر شبکه اتریوم را به تتر شبکه ترون تبدیل کنید. برای این کار ابتدا باید توکن‌های تتر اتریوم خود را به یک آدرس روی شبکه اتریوم انتقال دهید دقت کنید برای انتقال، شبکه مبدا و مقصد یکی باشد وگرنه دارایی شما از بین می‌رود. برای نهایی شدن عملیات تبدیل، در زمان برداشت، آدرس مقصد را یک آدرس از نوع ترون وارد کنید.

بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال تتر

امکان ذخیره توکن‌های تتر بر هر نوع کیف پولی اعم از سرد یا گرم وجود دارد. اکثر کیف پول‌ها از تتر پشتیبانی می‌کنند. از جمله کیف پول‌های گرم یا نرم‌افزاری می‌توان به تراست والت، مای اتر، والت متامسک و سیف پل اشاره کرد. حال اگر قصد دارید به سطح بالاتری از امنیت برسید می‌توانید از کیف پول‌های سرد یا سخت‌افزاری مانند لجر و ترزور استفاده کنید.

تتر بخریم یا دلار؟

تتر ایجاد شده تا به مردم کمک کند بدون نیاز به عبور از ارزهای فیات تراکنش کنند. به عنوان مثال، اگر شخصی می‌خواهد برای شخص دیگری پول بفرستد، می‌تواند با ارسال Tethers این کار را انجام دهد. تتر عملکردی مشابه اکثر ارزهای رمزپایه دارد و امکان تراکنش‌های ناشناس و بدون دخالت شخص ثالث را فراهم می‌کند.

تتر از سال 2014 وجود داشته است و یکی از ارزهای دیجیتال قدیمی ‌در بازار است. ثابت شده که تتر ارزش نسبتاً پایداری دارد و برخی از پلتفرم‌های صرافی که معامله با Tether را به عنوان یک گزینه ارائه می‌کنند مورد اعتماد هستند. در ادامه بارزترین مزایا و معایب تتر را برمی‌شماریم:

مزایای ارز دیجیتال تتر

 • Tether (USDT) به عنوان یک ارز دیجیتال پایدار و قابل اعتماد شناخته می‌شود و در بیشتر مدت وجود خود با قیمت حدود 1 دلار در هر واحد معامله شده است.
 • جامعه ارزهای دیجیتال به Tether اعتماد دارند و این باعث می‌شود که به عنوان یکی از باثبات‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش در نظر گرفته شود.
 • مدتی است که از زمان تولد تتر می‌گذرد و در این زمان اطمینان و اعتماد زیادی به آن به وجود آمده است. این می‌تواند تا حدودی به مردم اطمینان دهد که این ارز دیجیتال، قانونی است.
 • تتر به طور گسترده در صرافی‌های اصلی موجود است که خرید یا فروش را در صورت لزوم آسان می‌کند.

معایب تتر

 • ارز دیجیتال تتر تلاش زیادی نکرده است تا عملکرد درونی خود را شفاف به مردم ارائه کند. این موضوع برای بسیاری از افرادی که واحدهای تتر را دارند نگران‌کننده است، زیرا باعث می‌شود از امنیت سرمایه‌گذاری خود مطمئن نباشند.
 • اتهاماتی وجود دارد مبنی بر اینکه USDT برای دستکاری قیمت بیت کوین استفاده شده است. یا اینکه از آن برای پولشویی برای فعالیت‌های مجرمانه استفاده می‌شود.

تفاوت تتر با دلار کاغذی

با اینکه هر تتر معادل یک دلار است اما تفاوت‌هایی بین این دو ارز وجود دارد که در ادامه به مهم‌ترین آنها اشاره می‌شود:

 • تتر قابل تقسیم نیست. در نتیجه عملکرد محدودی دارد.
 • خرید تتر به صورت دیجیتالی شامل مالیات است. اما خرید دلار به صورت دستی مالیات ندارد.
 • خرید تتر و نگهداری در کیف پول ریسک سرقت حتی از راه دور (هک شدن) دارد. در حالی که ریسک نگهداری دلار فقط مربوط به سرقت فیزیکی است.
 • مقدار کارمزد انتقال تتر فقط در شبکه اتریوم بالاست. اما انتقال دلار با استفاده از سیستم‌های مالی مثل سویفت هم کارمزد بالایی دارد.

تبدیل تتر به تومان

از آنجا که پول رایج ایران برحسب تومان است معمولا کاربران ایرانی مایلند تا ارزش تترهای خود بر حسب تومان را بدانند. برای تبدیل تتر به تومان تنها کافی است تعداد سکه‌های تتر خود را در قیمت تتر بر حسب تومان ضرب کنید. دقت کنید با اینکه گفته می‌شود قیمت هر سکه تتر معادل با یک دلار است اما قیمت تتر معمولا از قیمت دلار متفاوت بوده و اغلب بالاتر است.

کلاهبرداری ارز دیجیتال تتر

در سال‌های اخیر بحث‌های زیادی درخصوص کلاهبرداری‌های مربوط به ارز دیجیتال تتر انجام شده است که اکثر اتهامات مربوط به خالی فروشی و عدم داشتن پشتوانه است. با این حال افراد زیادی هستند که این مز ارز را به عنوان یک ارز دیجیتال باثبات و قدرتمند می‌شناسند و حجم معاملات آن به قدری بالاست که تتر را به سومین ارز دیجیتال بزرگ دنیای تبدیل کرده است. پس همان اندازه که به دیگر ارزهای دیجیتال اعتماد دارید باید به تتر نیز اعتماد داشته باشید.

پیش بینی آینده ارز تتر (Tether)

از نظر تحلیلگران و کارشناسان بازار سرمایه، Tether یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه گذاری است. اما باید توجه داشته باشید که بازار ارز دیجیتال می‌تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار گیرد. در نتیجه قبل از سرمایه گذاری باید در مورد وضعیت بازار ارز دیجیتال تتر مطالعه و تحقیق نمایید. در صورت نداشتن اطلاعات کافی ممکن از متحمل ضرر سنگین شده و سرمایه خود را از دست بدهید.

تحقیق وزارت دادگستری آمریکا در مورد کلاهبرداری تتر

بلومبرگ اعلام کرده است که وزارت دادگستری آمریکا در ارتباط با کلاهبرداری تتر انجام یک سری تحقیقات را شروع کرده است. کمپانی تتر نیز پس از انتشار این خبر ساکت نمانده و طی یک بیانیه‌ای، گزارش بلومبرگ را اخباری کهنه و برای جذب کلیک توصیف کرده است.

پس از اینکه این خبر منتشر شد قیمت بیت ‌کوین به شدت تغییر کرد و حدود 1000 دلار کاهش داشت. این در حالی است که تتر با اتهامات جرایم بانکی غریبه نیست. تتر با توجه به اینکه لقب بزرگ‌ترین استیبل کوین بازار ارزهای دیجیتالی را به خود اختصاص داده همواره مورد اتهامات مشابهی قرار می‌گیرد.

در سال ۲۰۲۱ تتر و صرافی بیت فینکس با انجام تحقیق دادستانی نیویورک با جبران خسارت ۱ میلیارد دلاری مشتریان توافق کردند. در این توافق‌نامه دادستانی عنوان می‌شود که تتر از خدمات چندین بانک بهره می‌برد که برخی از آنها به دلایل نامعلومی ‌به حالت تعلیق درآمده‌اند.

تتر پس از گزارش اخیر بلومرنگ، طی یک بیانیه‌ای اعلام کرد: «ما در تتر به ‌عنوان بخشی از تعهدمان برای همکاری، شفافیت و پاسخ‌گویی، به طور منظم با مراکز اجرای قانون از جمله وزارت دادگستری آمریکا مذاکره می‌کنیم».

خواندن بیشتر نمایش کمتر

آخرین اخبار تتر

مسدود شدن ١ میلیون USDT توسط شرکت تتر
شرکت تتر، بیش از ١ میلیون ارز USDT مربوط به یک آدرس متعلق به کاربر این شبکه، مسدود شد. به گزارش میهن سیگنال به نقل از AddedBlacklist، هفته گذشته  شرکت...
با وجود جهش مثبت بازار تتر زیر ۱ دلار معامله می شود
تتر یا USDT، بزرگ‌ترین استیبل کوین در بلاک چین، با ارزشی کمتر از قیمت معین خود یعنی ۱ دلار معامله می ‌شود. این کاهش قیمت در اقدامی که عموماً به...
بایننس معامله USDT را از سر می گیرد
پیش از این بایننس سپرده‌ های USDC و USDT در سولانا را متوقف کرده بود. طبق اعلامیه اخیر، این صرافی سپرده ‌گذاری برای توکن USDT (SOL) را از سر گرفته...
صندوق پوشش ریسک(۳AC) چگونه می خواهد خود را از سقوط ارز دیجیتال نجات دهد؟
بر اساس گزارش روز جمعه منتشر شده توسط وال استریت ژورنال، صندوق پوشش ریسک ارز دیجیتال، (Three Arrows Capital 3AC) در حال کار بر روی تضمین یک توافق نامه  برای...
بیتفینکس جفت‌های مگا دوج کوین را حذف می‌ کند
طبق اخبار روز چهارشنبه، یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا، مگا دوج کوین (MDOGE)، نسخه ای از دوج کوین را که برابر با یک میلیون توکن است،...

تحلیل آلت کوین ها

تحلیل قیمت کاردانو: ادامه روند صعودی | ۲۸ تیر

۲۸ تیر ۱۴۰۳

تحلیل قیمت تن کوین: هدف بعدی گاوها در مقاومت ۷.۵ دلار | ۲۲ تیر

۲۲ تیر ۱۴۰۳

تحلیل قیمت شیبا اینو: پیش بینی سقوط ۴۵ درصدی | ۱۷ تیر

۱۷ تیر ۱۴۰۳

کریپتوپدیا

۰ تا ۱۰۰ ریال دیجیتال یا رمز ریال
در این مقاله در مورد مفهوم ریال دیجیتال صحبت میکنیم. میخواهیم بفهمیم آیا ریال دیجیتال ارز دیجیتال جدیدی است؟ آیا سرمایه گذاری بر ریال دیجیتال فکر منطقی و آینده نگرانه...
تپ سواپ – بهترین جایگزین نات کوین
تپ سواپ یک پروژه خلاقانه است که امکانات جدید دیفای را با فناوری پیشرفته بلاک چین سولانا ترکیب می‌کند. این ترکیب باعث می‌شود کاربران هم هزینه‌های کمتری برای تراکنش‌ها بدهند...
ریپل (Ripple) چیست؟
شبکه ریپل، شبکه‌ای برای پرداخت‌های زمان واقعی است که امکان انتقال پول و هر نوع دارایی با ارزش مالی را از طریق زیرساخت منبع‌باز، با استفاده از ارزان‌ترین روش‌های ممکن...
ارز دیجیتال کاردانو چیست؟ | آشنایی کامل با ارزدیجیتال ADA
احتمالا تاکنون نام کاردانو را زیاد شنیده‌اید. کاردانو یک شبکه بلاک چین است که برای ساخت و اجرای قراردادهای هوشمند و برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز (dApps) از الگوریتم اثبات سهام...
ارزدیجیتال تنسور (tensor) چیست؟
تنسور، توکنی که به طور خاص برای بازار ان‌اف‌تی تنسور در اکوسیستم سولانا طراحی شده، نمونه‌ای از ارزهای جدید و پرطرفدار است. این توکن با هدف‌هایی نظیر تقویت حکمرانی غیرمتمرکز،...

ارزهای برتر

coin-Bitcoin بیت کوین (BTC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۱۰۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳,۷۹۲,۹۹۰,۰۰۰ تومان ۶۶,۴۹۸.۸۹ دلار
coin-Ethereum اتریوم (ETH)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۹۵%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲۰۰,۶۶۰,۲۷۹ تومان ۳,۴۹۴.۴۸ دلار
coin-Tether تتر (USDT)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۱۰۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۹%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۴%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۶۱%

۵۷,۳۳۰ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-BNB بایننس کوین (BNB)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۳%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۳,۸۵۲,۸۳۴ تومان ۵۹۱.۶۲ دلار
coin-USD Coin یو اس دی کوین (USDC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۸۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۷%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۹۷%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۳۷%

۵۷,۱۵۰ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-XRP ریپل (XRP)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۸۱%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۹۳%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۳,۹۹۹ تومان ۰.۵۹ دلار
coin-Cardano کاردانو (ADA)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۲%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲۴,۸۲۱ تومان ۰.۴۳ دلار
coin-TRON ترون (TRX)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۶%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۷,۷۲۴ تومان ۰.۱۳ دلار
coin-Avalanche اولنچ (AVAX)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱,۶۰۱,۰۲۸ تومان ۲۸.۰۰ دلار
coin-Shiba Inu شیبا اینو (SHIB)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۶%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱,۰۱۴ تومان ۰.۰۰۰۰۱۷۶۸۲۷ دلار
coin-Polkadot پولکادات (DOT)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۷۹%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۵۷,۷۵۱ تومان ۶.۲۸ دلار
coin-Chainlink چین لینک (LINK)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۲%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۷۹۹,۶۸۹ تومان ۱۳.۹۶ دلار
coin-Bitcoin Cash بیت کوین کش (BCH)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۲%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲۲,۱۱۸,۶۳۱ تومان ۳۸۸.۹۶ دلار
coin-NEAR Protocol نیر پروتکل (NEAR)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۲۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۹۶%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۶۱,۱۱۱ تومان ۶.۳۳ دلار
coin-Litecoin لایت کوین (LTC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۹%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۹۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۴,۱۶۱,۰۰۰ تومان ۷۲.۷۲ دلار
coin-Dai دای (DAI)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۹%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۷۴%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۲%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۴۵%

۵۷,۴۰۰ تومان ۱.۰۰ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *