قیمت اتریوم (ETH) امروز ۲ اسفند ۱۴۰۲

۱۶۷,۱۵۱,۳۲۸ تومان
صد و شصت و هفت میلیون و صد و پنجاه و یک هزار و سیصد و بیست و هشت تومان
$2,934.54 ۲,۹۳۴.۵۴ دلار
۱۶۷,۱۵۱,۳۲۸ تومان
صد و شصت و هفت میلیون و صد و پنجاه و یک هزار و سیصد و بیست و هشت تومان
۲,۹۳۴.۵۴ دلار
0.53%
تغییرات ۲۴ ساعت
؟
تغییرات ۲۴ ساعت گذشته
120,162,905 ETH
عرضه در گردش
$352,622,702,970
ارزش بازار
$0.42 $4,891.70
پایین ترین
بالاترین
  • خلاصه
  • زمان نگهداری
  • فنی
  • میزان محبوبیت
  • حجم و عرضه در گردش
  • تیم
  • سرمایه‌گذاران
  • درباره
  • مقالات

اتریوم یا Ethereum با نماد ETH یک ارز دیجیتال یا رمزارز است که با ارزش بازار حدود 352,622,702,970 دلار در رتبه 2 قرار دارد. هر واحد از Ethereum در این لحظه با قیمت 2,935 دلار با احتساب نرخ تتر 56,960 تومانی که معادل 167,151,328 تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن 20,953,665,466 دلار است.
قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته 0.53% تغییر داشته است. در نمودار Ethereum بالاترین قیمت در همه زمان ها 4,892 دلار بوده که الان حدود -4% با آن قیمت فاصله دارد. همچنین در نمودار Ethereum کمترین قیمت در همه زمان ها 0.42 دلار بوده که الان حدود 697,111% با آن فاصله دارد.

ماشین حساب
: تبدیل به
تومان دلار
اتریوم
تومان
دلار
wallet icon
امتیاز نقدینگی
۹۵%
wallet icon
میزان محبوبیت
۱۰۰%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۱۰۰%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۱۰۰%
چگونه از این نمودار استفاده کنیم؟
wallet icon
امتیاز نقدینگی
۹۵%
wallet icon
میزان محبوبیت
۱۰۰%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۱۰۰%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۱۰۰%

میانگین زمان نگهداری اتریوم

همانطور که از نام آن پیداست، این شاخص نشان میدهد که میانگین دوره نگهداری این رمزارز در تمام آدرس هایی که مالک این رمزارز هستند چقدر است؟

این شاخص به درک بهتری از پیدا کردن استراتژی دارندگان این رمزارز کمک می کند. شما به این وسیله این شاخص میتوانید بفهمید اکثر دارندگان این رمزارز، قصد نگهداری بلند مدت را دارند یا به صورت روزانه آن را خرید و فروش میکنند؟

۲.۳
سال‌
۰ سال‌
۸.۶ سال‌

اکثر دارندگان این رمزارز، آنرا حدود ۲.۳ سال نگهداری می کنند.

بررسی فنی ارز اتریوم

یکی از بهترین پارامتر ها برای شناسایی پروژه های ارزشمند، تیم توسعه دهنده و میزان سرمایه گذاری در بخش نرم افزاری آن است. میهن سیگنال با نظارت مستقیم بر وبسایت رسمی Github فعالیت تیم توسعه دهنده آن را برای شما قرار میدهد.

‌تعداد Commit ۱۴,۸۶۴
ستاره‌ها ۴۴,۸۷۸
تماشاگرها ۲,۱۹۸
شاخه‌ها ۲۰,۰۸۵
آخرین Commit ۲,۰۲۴

آمار پروژه ی اتریوم در سایت گیت هاب

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه
مشکلات حل نشدهستاره‌هاتماشاگرها‌تعداد Commitمشکلات حل شدهمخازناندازهشاخه‌هادرخواست‌های Pull بازدرخواست‌های Pull ادغام‌شدهدرخواست‌های Pull بسته‌شده

برای هر کسی که به دنبال تجزیه و تحلیل جامعه توسعه‌دهندگان یک پروژه است، نمودار GitHub یک وسیلهٔ ضروری است. معیارهای نمایش داده شده در بالا، تعداد commits و ستاره‌ها نشان‌دهنده علاقه و مشارکت از جامعه توسعه‌دهندگان یک رمزارز اشاره دارد. در حالت ایده‌آل، باید رشدی در این جنبه‌ها و همچنین در سایر معیارهای کلیدی توسعه‌دهندگان وجود داشته باشد.

مشکلات باز و مشکلات بسته برای مقایسه تعداد باگ‌ها و بهبودهای پیدا شده نسبت به آنهایی که اصلاح/اجرا شده‌اند مفید هستند. زمانی که مسائل بیشتری حل و فصل می‌شوند، به تعهد از جانب جامعه توسعه‌دهندگان اشاره دارد.

در کل، هر یک از این معیارهای GitHub یک زاویه کمی متفاوت در جامعه توسعه‌دهندگان یک پروژه را نشان می‌دهد. این نمودار به راحتی یک دید کلی از تمام معیارهای کلیدی GitHub را فراهم می‌آورد. احساس راحتی به مقایسه بین هر کدام و در میان دارایی‌های رمزنگاری شده کنید.

کاربرد این نمودار

محبوبیت اتریوم در شبکه های اجتماعی

هر چند اندازه گیری میزان احساسات بازار به یک ارزدیجیتال به طور دقیق قابل محاسبه نیست، اما تیم میهن سیگنال به کمک هوش مصنوعی توانسته است فعالیت پروژه های مختلف را در زمان های مختلف در شبکه های اجتماعی پر طرفداری مثل توئییتر و تلگرام رصد و اندازه گیری کند. نمودار زیر نمایانگر احساسات مردم نسبت به یک رمزارز و میزان علاقه و تنفر مردم از یک پروژه است.

احساسات توییتر

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

احساسات تلگرام

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

حجم و عرضه در گردش ارز اتریوم

میزان حجم و عرضه در گردش در حالت های مختلف میتواند بیانگر موارد مختلفی از جمله ریسک باشد. برای مثال اگر عرضه در گردش یک دارایی زیاد باشد، امکان نوسانات هیجانی و غیر منتظره در آن کمتر خواهد شد، پس ریسک سرمایه گذاری کمتر خواهد داشت.

تیم سازنده ارز اتریوم

زمانی که یک تیم قدرتمند یک پروژه ارزدیجیتال را رهبری میکنند، شما میتوانید اطمینان بهتری به آن پروژه کنید.

Hudson Jameson
Hudson Jameson COO and Blockchain Lead at Oaken Innovations
Martin Swende
Martin Swende Security Lead at Ethereum Foundation
Vitalik Buterin
Vitalik Buterin Co-Founder of Ethereum
Pooja Ranjan
Pooja Ranjan Project Manager at Ethereum Cat Herders
Afri Schoedon
Afri Schoedon Release Manager at Parity Technologies
Greg Colvin
Greg Colvin Designer and Developer at the Ethereum Foundation
Alexey Akhunov
Alexey Akhunov Independent researcher and software developer
Tim Beiko
Tim Beiko Product Manager at Pegasys
Peter Szilagyi
Peter Szilagyi Core Software Developer at Ethereum Foundation
نمایش 7 عضو دیگر

سرمایه‌گذاران

ConsenSys
ConsenSys Brooklyn, NY
ConsenSys Software Inc
ConsenSys Software Inc New York, NY
Ethereum Cat Herders
Ethereum Cat Herders
Gnosis
Gnosis
Ethereum Foundation
Ethereum Foundation Switzerland
Status Research & Development GmbH
Status Research & Development GmbH Zug, Switzerland
Prysmatic Labs
Prysmatic Labs New York, NY
Electric Capital
Electric Capital United States
Pantera Capital
Pantera Capital Menlo Park, California
نمایش 7 سرمایه گذار دیگر

قیمت اتریوم در سایت میهن سیگنال

تحلیلگران میهن سیگنال به صورت لحظه ای با هوش مصنوعی قیمت اتریوم را از سایت های معتبری مثل کوین مارکت کپ و کوین گکو چک میکنند و به صورت آنی برای شما در این صفحه قرار میدهند.

اتریوم یک نوع پول دیجیتالی مثل پولی است که در اینترنت استفاده می‌شود، دائماً قیمتش دارد تغییر می‌کند چون توی پلتفرم‌های مختلف آنلاین در سرتاسر دنیا داد و ستد می شود.این خرید و فروش باعث افزایش و کاهش قیمت میشود و به لطف برنامه های بلاک چین به صورت کاملا شفاف در اختیار همگان قرار میگیرد. قیمت اتریوم در سایت میهن سیگنال به صورت لحظه ای و آنی با استفاده از دیتای سایت های بین المللی مثل کوین مارکت کپ به دست می آید.

اتریوم (Ethereum) چیست؟

اتریوم یک سیستم مستقل و بدون کنترل مرکزی است که توسط کسی یا نهادی اداره نمی‌شود. این ویژگی باعث می‌شود که مشکلات معمول سیستم‌های مرکزی را نداشته باشد. چرا که توسط هزاران کامپیوتر داوطلب در سراسر جهان اداره می‌شود و همیشه فعال و در دسترس است. اطلاعات شخصی کاربران روی کامپیوترهای شخصی‌شان امن می‌ماند و محتوایی مثل برنامه‌ها و ویدیوها تحت کنترل خالقان‌شان باقی می‌ماند، بدون نیاز به پیروی از قوانین سرویس‌های میزبان مثل یوتیوب.

بیت کوین و اتریوم، دو ارز رمزنگاری رقیب، دو پروژه کاملاً متفاوت با اهداف متفاوت هستند. بیت کوین به عنوان اولین ارز رمزنگاری، یک سیستم انتقال پول است که توسط فناوری بلاک چین پشتیبانی می‌شود. اتریوم از همین فناوری استفاده می‌کند اما قابلیت‌های آن را به طور قابل توجهی گسترش داده است. اتریوم یک شبکه کامل با مرورگر، زبان برنامه‌نویسی، و سیستم پرداخت خود را دارد و به کاربران امکان می‌دهد برنامه‌های غیرمتمرکز را روی بلاک چین اتریوم ایجاد کنند.

این برنامه‌ها می‌توانند ایده‌های کاملاً جدید یا نسخه‌های غیرمتمرکزی از طرح‌های موجود باشند. این سیستم هزینه‌های ناشی از وجود واسطه‌ها را حذف می‌کند. به عنوان مثال، در یک شبکه اجتماعی مبتنی بر اتریوم، هم هنرمند و هم طرفداران از کلیک‌ها سود می‌برند، نه فقط پلتفرم میزبان مثل فیس‌بوک. برنامه‌های مبتنی بر بلاک چین هرگونه پرداخت به واسطه‌ها را حذف می‌کنند.

به طور خلاصه، اتریوم یک پلتفرم عمومی، متن باز و بر پایه بلاک چین است که به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد برنامه‌های غیرمتمرکز ایجاد و اجرا کنند. اتریوم با استفاده از رویکرد همتا به همتا کار می‌کند و تمام تعاملات توسط کاربران شبکه پشتیبانی شده و تحت کنترل هیچ نهاد متمرکزی نیست. این سیستم توسط نودها یا گره‌ها که در واقع داوطلبانی هستند که در شبکه شرکت می‌کنند، پشتیبانی می‌شود. این گره‌ها کل بلاک چین اتریوم را ذخیره می‌کنند و قوانین شبکه را اجرا می‌کنند، درستی و امنیت شبکه را حفظ می‌کنند و در عوض پاداش دریافت می‌کنند.

قراردادهای هوشمند، که بخش مهمی از شبکه هستند، تراکنش‌ها و فعالیت‌های خاص دیگر را به طور خودکار انجام می‌دهند و از این رو، اطمینان حاصل می‌شود که شرایط مورد توافق طرفین بدون نیاز به نگرانی در مورد امنیت یا درستی تراکنش، اجرا می‌شوند. این سیستم همچنین ماشین مجازی اتریوم (EVM) را برای اجرای قراردادهای هوشمند فراهم می‌کند، که یک محیط امن برای اجرای کدها و برنامه‌ها فراهم می‌آورد و از تداخل برنامه‌ها جلوگیری می‌کند. EVM از شبکه اصلی اتریوم جداست و ابزار مفیدی برای آزمایش و بهبود قراردادهای هوشمند است.

برای اطلاعات بیشتر اتریوم چیست؟ | آشنایی کامل با Ethereum را بخوانید.

بهترین صرافی برای خرید اتریوم

هرچند اتریوم در تمامی صرافی های ارزدیجیتال موجود است، اما بیشترین معاملات اتریوم در صرافی های بایننس، کوین بیس و اف تی ایکس و هوبی انجام میشود. برای راهنمایی بیشتر مقاله بهترین صرافی ایرانی و بهترین صرافی خارجی برای ایرانی ها را مطالعه نمایید.

بهترین کیف پول اتریوم

به نقل از کوین مارکت کپ بهترین کیف پول های مخصوص اتریوم ترزور، لجر، تراست والت ، متاماسک و مای اتر والت و سیف پال است.  برای راهنمایی انتخاب بهترین کیف پول ارزدیجیتال ، دسته بندی کیف پول های ارزدیجیتال را مشاهده نمایید.

پیش ‌بینی آینده ارز اتریوم (Ethereum)

اتریوم یکی از معروف‌ترین ارزهای دیجیتال در بازار رمز ارزها به حساب می‌آید. اغلب تحلیلگران و کارشناسان این بازار آینده روشنی را برای ارز Ethereum پیش‌بینی می‌کنند و آن را یک گزینه مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدت می‌دانند. اما لازم است بدانید که هرگونه سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال باید با تحقیق و بررسی کامل انجام شود. متأسفانه افراد بسیاری بدون اطلاعات کافی وارد این بازار شده و در نهایت سرمایه خود را از دست می‌دهند. برای اطلاعات بیشتر حتما تحلیل روزانه اتریوم و تحلیل بلندمدت اتریوم | پیش بینی اتریوم در سال ۲۰۲3 را بخوانید.

خواندن بیشتر نمایش کمتر

آخرین اخبار اتریوم

ورلد کوین زیر ذره بین رگولاتورها قرار گرفته است!
پروژه بیومتریک و نوپا ورلد کوین (Worldcoin) راه درازی را پیش رو دارد. به تازگی این توکن تازه راه اندازی شده، تحت نظارت مقامات فرانسوی قرار گرفته است. طبق گزارشات...
انحلال های ۱۲۰ میلیون دلاری به بازار کریپتو رسید
در ۲۴ ساعت گذشته، بازار ارزهای دیجیتال ۱۲۰ میلیون دلار انحلال را تجربه کرد. ۷۰ درصد از این سفارشات نقدی را موقعیت های خرید تشکیل می دهند. بخش قابل توجهی...
سبز شدن بازار کریپتو با کاهش شاخص تورم آمریکا
شاخص تورم PCE (هزینه های مصرف شخصی) ایالات متحده افزایش ۰.۳٪ را نشان می دهد که کمتر از پیش بینی های قبلی است. این می تواند افزایش بیشتر نرخ بهره...
آیا امکان انفجار قیمت آربیتروم در آینده وجود دارد؟
به گزارش DefiLlama، مجموع حجم ارز دیجیتال آربیتروم به ارزش ۲.۱۷ میلیارد دلار رسید. در حال حاضر، ۲۳ درصد از ارزش کل Arbitrum، یعنی تقریباً نیم میلیون دلار، در GMX...
پیشی گرفتن تراکنش های ۲۴ ساعته پنکیک سواپ از اتریوم
تراکنش های اسمارت چین بایننس در حال انفجار هستند و پنکیک سواپ در این زمینه پیشتاز است. صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ با تم خرگوش که بر بستر اسمارت چین (زنجیره...

تحلیل اتریوم

تحلیل قیمت اتریوم: آماده جهش به ۲۵۰۰ دلار| ۱۸ بهمن

۱۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل بلندمدت اتریوم | پیش بینی قیمت اتریوم تا سال ۲۰۳۰ و بعد از آن

۱۳ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل قیمت اتریوم: شکستن حمایت و سقوط به ۲۰۰۰ دلار| ۴ بهمن

۰۴ بهمن ۱۴۰۲

کریپتوپدیا

ترون (Tron) چیست؟ + استخراج ، کلاهبرداری و تحلیل قیمت ترون
ترون یکی از ارزهای دیجیتال محبوب ایرانیان است است که با علامت اختصاری TRX نمایش داده می شود و در حال حاضر جزو ۱۰ ارز برتر در بازار ارز های...
آوالانچ چیست؟ آشنایی کامل با Avalanche
Avalanche یک سیستم نوآورانه در دنیای ارزهای دیجیتال است که با هدف فراهم کردن یک سرعت بالا، امنیت قوی و قابلیت افزایش اندازه و بهبود عملکرد طراحی شده است. این...
آشنایی کامل با ارزدیجیتال ژوپیتر (Jupiter)
ژوپیتر (Jupiter) با ویژگی‌های خاص خود مثل امنیت، قابلیت گسترش و غیرمتمرکز بودن، راه‌حل‌های مختلفی را به کاربران و سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهد. هدف از این مقاله، آشنایی با ژوپیتر (Jupiter)...
اتریوم چیست؟ | آشنایی کامل با Ethereum
اتریوم یک شبکه رمز ارز با سیستم غیر متمرکز است که بر اساس بلاک چین کار میکند و توسعه دهنده ها میتوانند برنامه های غیر متمرکز خودشان را روی آن...
آشنایی کامل با داگ ویف هت (WIF)
داگ ویف هت به عنوان یک میم کوین جدید در شبکه های اجتماعی جنجال به پا کرده است. این ارز که از یک عکس محبوب در اینترنت با تصویر سگ...

ارزهای برتر

coin-Bitcoin بیت کوین (BTC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۱۰۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲,۹۳۹,۹۹۶,۰۰۰ تومان ۵۱,۵۹۱.۴۸ دلار
coin-Ethereum اتریوم (ETH)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۹۵%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱۶۷,۳۵۰,۰۰۰ تومان ۲,۹۳۲.۷۳ دلار
coin-Tether تتر (USDT)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۱۰۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۹%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۴%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۶۱%

۵۶,۹۶۰ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-BNB بایننس کوین (BNB)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۳%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲۰,۰۱۵,۰۸۶ تومان ۳۵۲.۴۵ دلار
coin-XRP ریپل (XRP)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۸۱%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۹۳%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۱,۲۲۱ تومان ۰.۵۵ دلار
coin-USD Coin یو اس دی کوین (USDC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۸۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۷%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۹۷%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۳۷%

۵۶,۹۰۱ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-Cardano کاردانو (ADA)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۲%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۳,۸۷۶ تومان ۰.۵۹ دلار
coin-Avalanche اولنچ (AVAX)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲,۱۲۸,۰۰۱ تومان ۳۷.۳۴ دلار
coin-TRON ترون (TRX)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۶%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۷,۹۹۶ تومان ۰.۱۴ دلار
coin-Chainlink چین لینک (LINK)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۲%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱,۰۶۷,۹۵۴ تومان ۱۸.۷۳ دلار
coin-Polkadot پولکادات (DOT)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۷۹%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۴۲۲,۵۱۳ تومان ۷.۴۲ دلار
coin-Polygon پالیگان (MATIC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۸%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۲۱%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۸۷%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۵۵,۶۸۷ تومان ۰.۹۸ دلار
coin-Internet Computer اینترنت کامپیوتر (دفینیتی) (ICP)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۵۲%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۷۶%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۶۴%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۷۴۸,۱۹۹ تومان ۱۳.۱۴ دلار
coin-Shiba Inu شیبا اینو (SHIB)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۶%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۵۴۳.۵ تومان ۰.۰۰۰۰۰۹۵۲۸۱ دلار
coin-Dai دای (DAI)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۹%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۷۴%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۲%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۴۵%

۵۶,۷۴۲ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-Bitcoin Cash بیت کوین کش (BCH)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۲%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱۴,۹۸۷,۶۳۳ تومان ۲۶۴.۳۸ دلار
coin-Litecoin لایت کوین (LTC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۹%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۹۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳,۹۲۶,۲۲۷ تومان ۶۸.۸۴ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *