انحلال های ۱۲۰ میلیون دلاری به بازار کریپتو رسید

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
انحلال های 120 میلیون دلاری به بازار کریپتو رسید

در ۲۴ ساعت گذشته، بازار ارزهای دیجیتال ۱۲۰ میلیون دلار انحلال را تجربه کرد. ۷۰ درصد از این سفارشات نقدی را موقعیت های خرید تشکیل می دهند. بخش قابل توجهی از این انحلال ها به میم کوین پپه و کلون ها و مشتقات آن وابسته است. بیشتر میم کوین ها در بازار نشانه‌هایی از اصلاح کوتاه‌مدت را نشان دادند و ارزش آن‌ها هر لحظه ممکن است به شدت کاهش یابد.

به نقل از یوتودی، خوشبختانه، هنوز موج انحلال ها چندان بزرگ نشده است، اما سرمایه‌گذاران باید محتاط باشند. به ‌ویژه با توجه به افزایش حجم برداشت ارز و پرداخت‌ های نقدی اخیر توسط بنیاد اتریوم و بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین.

انحلال های بازار کریپتو با جنجال های پپه شدت گرفت

جنجال اخیر پیرامون پپه و مشتقات آن، سرمایه گذاری قابل توجهی را جذب کرد که منجر به سودهای عظیم برای این ارز دیجیتال شد. با این حال، مانند هر سرمایه گذاری بسیار سوداگرانه، خطر رکود ناگهانی همیشه وجود دارد. این ریسک بیشتر نمایان شد، زیرا میم کوین‌ها اصلاحات کوتاه‌مدت را تجربه می‌ کنند و باعث تعداد قابل ‌توجهی انحلال در سراسر بازار می ‌شود.

انحلال پوزیشن‌ های خرید نشان می ‌دهد که بسیاری از سرمایه ‌گذاران روی افزایش مستمر میم کوین ها  شرط‌بندی کردند، اما با برگشت ناگهانی غافلگیر شدند. ۱۲۰ میلیون دلار انحلال به عنوان یادآوری آشکار از خطرات احتمالی سرمایه گذاری در کریپتوهای پرنوسان، به ویژه در دوره های عدم اطمینان بازار است.

علاوه بر این، پرداخت‌های نقدی اخیر توسط بنیاد اتریوم و ویتالیک بوترین نگرانی ‌هایی را در مورد ثبات کلی بازار ارزهای دیجیتال بیشتر می کند. این حرکات باعث می شود که برخی از سرمایه گذاران موقعیت خود را مجددا ارزیابی کنند و وجوه خود را از مبادلات خارج کنند. این کار اثرات اصلاح میم کوین را بیشتر می کند.

در حالی که نقدینگی هنوز محقق نشده است، شرایط فعلی بازار احتیاط را از سوی سرمایه گذاران ایجاب می کند. با افزایش برداشت از مبادلات و وجوه نقد بالا، برای فعالان بازار ضروری است که مراقب باشند و برای هرگونه تغییر ناگهانی در احساسات بازار آماده باشند.

منبع:u.today
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • سلام یک شرکت کنند

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *