waykingroup | بررسی ادعاهای پروژه ویکینگ گروپ یا ویکینگ ترون + نقد wkx

۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
ویکینگ ترون (waykingtron) فرصت سرمایه‌گذاری یا کلاهبرداری؟

این روزها با پیشرفت جوامع و توسعه‌ی ارتباطات پروژه های جدید هم با سرعت بیشتری نسبت به گذشته مطرح می شوند. یکی از پروژه‌هایی که شاید شما هم این روزها نام آن را شنیده باشید ویکینگ ترون (waykingtron) است. این پروژه با ادعای پرداخت سودهای نجومی به جذب افراد می پردازد. اما آیا سرمایه گذاری در ویکینگ ترون کار درستی است؟ از کجا بفهمیم هدف از این پروژه کلاهبرداری نیست؟ اینها سوالاتی هستند که در مقاله پیش رو به آنها پاسخ می‌دهیم با ما همراه باشید.

ویکینگ ترون یا ویکینگ گروپ (waykinggroup – waykingtron) چه می‌گوید؟

ویکینگ ترون(waykingtron) که به اشتباه در ایران وای کینگ ترون هم خوانده میشود( این روز ها ویکینگ ورس هم گفته می شود) پروژه ای مبتنی بر ارز دیجیتال ترون است. این پروژه با ادعای اینکه نوعی طرح قرارداد هوشمند بر پایه‌ی ترون است به فعالیت می‌پردازد. افرادی که دیگران را به پروژه ویکینگ ترون دعوت می‌کنند با اشاره به مفاهیمی مانند قرارداد هوشمند و بلاکچین سعی در قانونی جلوه دادن خود دارند. اما…

افراد پرزنتور با استفاده از اعتبار ترون و قرارداد هوشمند سعی در جلب اعتماد افراد تازه وارد دارند.

افراد پرزنتور با استفاده از اعتبار ترون و قرارداد هوشمند سعی در جلب اعتماد افراد تازه وارد دارند.

آیا هر طرح مبتنی بر قرارداد هوشمند معتبر‌است؟

بیایید به گذشته برویم، در ابتدا ترون توکن مبتنی بر شبکه اتریوم بود ولی بعد از مدتی توانست بلاکچین اختصاصی خودش را راه اندازی کرده و به سمت کوین بودن حرکت کند. در حال حاضر ترون یک کوین محسوب می‌شود و در صرافی های معتبر دنیا معامله می شود، پس خرید و فروش ارز دیجیتال ترون در صرافی ها کاملاً قانونی و صحیح است. حال برویم سراغ ویکینگ ترون:

امروزه بلاکچین ترون این قابلیت را دارد که افراد و توسعه دهندگان مختلف بر بستر آن یک قرارداد هوشمند ایجاد کنند. پس لزوماً لفظ قرارداد هوشمند به معنای قانونی بودن یک پروژه نیست و هر برنامه نویسی می تواند در مدت زمان کوتاهی یک قرارداد هوشمند ایجاد کند.

در گروه های تلگرامی با استفاده از لفظ قرارداد های هوشمند و غیر متمرکز اصرار بر موجه به نظر رسیدن پروژه برای اعضای جدید دارند.

در گروه های تلگرامی با استفاده از لفظ قرارداد های هوشمند و غیر متمرکز اصرار بر موجه به نظر رسیدن پروژه برای اعضای جدید دارند.

purple Paper یا وایت پیپر پروژه ویکینگ ترون یا ویکینگ گروپ

در همان ابتدای صفحه با یک دکمه بزرگ download purple Paper مواجه شدیم که بعد از کلیک کردن بر آن با ارور ۵۰۰ مواجه شدیم. در گیت هاب که تمامی پروژه های مطرح دنیا سورس کد خود را به اشتراک میگذارند، جستجو کردیم اما هیچ ردپایی از نقشه راه یا وایت پیپر پروژه نیافتیم! همچنین در سایت های معتبری مثل کوین مارکت کپ و گوین گکو سرچ کردیم، اما نتیجه ای نداشت. حتی کوچکترین شت کوین ها هم با آپلود یک قرارداد هوشمند معمولا یک صفحه در گیت هاب میسازند اما انگار وی کینگ گروپ حتی از پس ساخت همین یک صفحه هم بر نمیاید.

تبلیغات عجیب غریب شرکت ویکینگ ورس!!

گوشه ای از تبلیغات عجیب غریب شرکت ویکینگ ورس!!

 اطلاعات هویتی صاحبان و عوامل پروژه ویکینگ ترون یا ویکینگ گروپ

بزرگترین دلیل آشکار برای مشکوک بودن یک سایت سرمایه گذاری نبود اطلاعات کامل در مورد مدیران و عوامل یک پروژه مالی است. در سایت های رسمی معمولا در قسمت درباره ما اطلاعاتی از قبیل ایمیل و شماره تماس برای امور سرمایه گذاران یا آدرس دفتر شرکت و یک شماره ثابت قرار داده میشود، اما با کمی بررسی متوجه می شویم در هیچ کجای این سایت این اطلاعات به صورت شفاف نیامده است. همچنین هیچ کجای این سایت شبکه های اجتماعی رسمی اعلام نشده و کلیه صفحات مجازی تبلیغات کاربران است.

اینکه مدیران تلگرامی این نقطه ضعف را با ارجاع به ادمین های کانال های تلگرامی پر می کنند نکته مهمی است.

اینکه مدیران تلگرامی این نقطه ضعف بزرگ را با ارجاع به ادمین های کانال های تلگرامی پر می کنند نکته مهمی است برای آنان که می اندیشند.

بروزرسانی : اخیرا پروژه ویکینگ ترون یک شماره تلفن همراه در کشور ترکیه در سایت خود برای ارتباط قرار داده تا منتقدان را سرجایشان بنشاند! بدون هیچگونه نشانی یا شماره تماس ثابت! فقط یک شماره موبایل!

تغییر ناگهانی نام وی کینگ ترون به وی کینگ گروپ

بعد از مدتی از نوشتن این مقاله متوجه شدیم این سایت به طور کلی دامنه خود را بدون اطلاع به کاربران تغییر داده است. دامنه قبلی که به نام وی کینگ ترون (waykingtron) بود یک شبه به وی کینگ گروپ (waykingroup) تغییوای ر پیدا کرد. همچنین این سایت دسترسی آزاد به کاربران ایرانی را محدود کرد و شما فقط با تغییر آی پی میتوانید به این سایت وارد شوید.

متاسفانه گروه های تلگرامی و اینستاگرامی هوادارن این پروژه با نام های وی کینگ ترون، وای کینگ ترون ، وی کینگ گروپ، وای کینگ گروپ و حتی vaykinGroup و روش های دیگر املایی در حال زیر مجموعه گیری و جذب سرمایه هستند.

بررسی صحت و اعتبار سایت ویکینگ ترون

طبق گفته Scamadviser.com سایت waykingtron نمره اعتماد بسیار پایینی دارد و این موضوع به احتمال زیاد نشانه اسکم بودن سایت یا پروژه مورد نظر است. Scamadviser سایت waykingtron را با استفاده از یک برنامه کامپیوتری رتبه بندی کرده است. این الگوریتم سایت را با مشاهده کد منبع مورد استفاده، شرایط و ضوابط، ثبت نام، موقعیت شرکت و نظرات مثبت و منفی کاربران در شبکه های اجتماعی ارزیابی کرده است.Scamadviser از همه موارد یاد شده جهت رتبه بندی سایت ها استفاده میکنند و بر همین اساس می‌گوید که هر سایت چه نمره اعتمادی دارد.

“ نمره اعتماد به پروژه وی کینگ ترون از طرف Scamadviser حدود یک درصد است! ”

“ نمره اعتماد به پروژه وی کینگ ترون از طرف Scamadviser حدود یک درصد است! ”

همچنین بالاخره وبسایت های ایرانی مثل ایران هشدار و وب آموز هم این پروژه کلاهبرداری را به لیست پروژه های پانزی اضافه کرد.

دلایلی که نشان میدهد پروژه ویکینگ ترون کلاهبرداری است:

 •  اطلاعات هویتی صاحبان وب سایت مخفی شده است.
 •  هیچ شماره تماس و ایمیلی در سایت ثبت نشده است.
 •  هیچ لینکی به شبکه‌های اجتماعی رسمی پروژه در این سایت وجود ندارد.
 • سایت بدون هیچ اطلاع قبلی نامش را از وی کینگ ترون به وی کینگ گروپ تغییر داد.
 •  سایت کاملاً جدید و تازه تاسیس است.
 •  سایت به عنوان کلاهبرداری در Scamadviser.com و Safe.Shop ثبت شده است.
 •  رتبه الکسای سایت بسیار پایین است و بیشترین ترافیکش از ایران است.
 •  وب سایت برای موتورهای جستجو بهینه نشده است(پلن مارکتینیگ وجود ندارد).
 • ادعای ثبت رسمی توکن wkx در صرافی های معتبر مثل بایننس
 • ادعای افزایش قیمت شدید توکن WKX
 • ادعای سهامدار شدن در پروژه ویکینگ ترون
 • ادعای واریز سود به صورت ثابت و قطعی

بررسی نحوه درآمدزایی ویکینگ ترون

بررسی های کارشناسان میهن سیگنال نشان میدهد که ویکینگ ترون دو پلن درآمدی دارد. در پلن اول هر فرد ماهانه مقدار مشخصی سود دریافت می کند که این مقدار برابر با ۱۰٪ میزان سرمایه اولیه است. در این پلن شما به مدت دو سال پورسانت دریافت می کنید. پلن دوم ویکینگ ترون که مبتنی بر شبکه سازی است از نوع باینری با شرط تعادل است. در این پلن افراد هیچ ارزش افزوده ایجاد نمی‌کنند و تنها با جذب ورودی های جدید و سرمایه گذاری آنها سود کسب می‌کنند. در پلن دوم یازده سطح وجود دارد و شما باید برای دریافت پورسانت به طور مرتب سطح خود را ارتقا دهید. در این پلن هر فرد از لاینی که کمترین میزان سرمایه‌گذاری را دارد سود دریافت می‌کند و میزان سود دریافتی برابر با ۱۰٪حجم سرمایه گذاری لاین‌های تعادل است. در در پلن دوم سقف دریافت پورسانت برابر با ۵۰٪ میزان سرمایه گذاری اولیه فرد است.

“ درصد سود قطعی در پروژه های سرمایه‌گذاری یکی از روش های تشخیص کلاهبرداری است! ”

“ درصد سود قطعی در پروژه های سرمایه‌گذاری یکی از روش های تشخیص کلاهبرداری است! ”

بگذارید با مثالی موضوع را برایتان روشن تر کنیم:

فرض می کنیم شما ۱۰۰۰ترون سرمایه گذاری کرده‌اید و شبکه شما آنقدر رشد کرده که ۷۰۰ ترون پورسانت به شما تعلق میگیرد. در این حالت شما تنها تا سقف ۵۰۰ ترون می‌توانید پورسانت دریافت کنید چرا که این عدد برابر با ۵۰ ٪ سرمایه اولیه شماست. حال برای اینکه بتوانید ۲۰۰ ترون دیگر را برداشت کنید باید سرمایه اولیه خود را افزایش دهید و آن را به ۱۴۰۰ ترون برسانید. در این حالت شما ۴۰۰ ترون به سیستم واریز می کنید تا بتوانید ۲۰۰ ترون دیگر را از پورسانت خود را برداشت کنید. این روند تا مراحل انتهایی ادامه دارد، در واقع در این سیستم شما برای دریافت هر مقدار پورسانت باید دو برابر آن را به سیستم واریز کنید و سپس نصف مبلغ واریزی خود را بعنوان سود برداشت کنید!

استفاده از الگوریتم هوشمند در وی کینگ ترون یا وی کینگ گروپ

به تازگی کاربران پرزنت شده در این پروژه پانزی ادعا میکنند که شرکت به الگوریتم های هوش مصنوعی دست یافته که میتوانند با ضریب خطای بسیار کمی به ترید بپردازند و درآمد زایی کنند. معمولا در پروژه های IT رسم است که در صورت ابداعات جدید، با استفاده از سایت هایی مثل گیت هاب سورس الگوریتم خود را برای کاربران به صورت شفاف نمایش دهند تا کاربران بهتر از عملکرد این الگوریتم ها آگاه شوند و ابهامی وجود نداشته باشد. اما در این پروژه خبری از وایت پیپر یا سورس و گیت هاب وجود ندارد و صرفا ادعا میشود:” وی کینگ ترون از الگوریتم های هوشمند درآمد زایی میکند!” این روش ترید سالیان سال است که در بازار های مالی مثل ارزهای دیجیتال و فارکس وجود دارد. اما هیچکدام از این الگوریتم ها و اندیکاتور ها نتوانسته اند سود قابل توجهی به وجود آورند.

پاسخ کاربران در مقابل پرزنتور های این شرکت میتواند این باشد:”اگر این الگوریتم و اندیکاتور بدون هیچ مشکلی درآمد زایی میکند، چرا با ما شریک میشود؟؟!!”.  

ویکینگ ترون یک طرحی پانزی هوشمندانه است

به چنین طرح هایی که هیچ ارزش افزوده ای ندارند و تنها با شبکه سازی و واریز مرتب پول می توانند به رشد خود ادامه دهند طرح پانزی می گویند.
در طرح های پانزی سیستم تا زمانی به بقای خود ادامه می‌دهد که سرمایه‌گذار جدید وجود داشته باشد. مثال دیگری از طرح های پانزی پروژه دابل وی و شرکت یونیک فایناس هستند. در شرکت یونیک فاینانس هم با وعده پولدار شدن و سود ثابت ماهانه، افراد زیادی را به خود جذب کردند، اما بعد از آنکه بحران کرونا آغاز شد تعداد ورودی ها به طرز چشمگیری کاهش پیدا کرد. اینجا بود که تمامی پورسانت ها قطع شد و افراد ثبت‌نامی حتی نتوانستند سرمایه اولیه خود را دریافت کنند!

برای اطلاعات بیشتر توصیه میکنیم مقاله طرح پانزی(Ponzi scheme) چیست و چه تفاوتی با طرح هرمی دارد؟ را مشاهده فرمایید.

“ نقشه های زیرمجموعه گیری منتشر شده در تلگرام اعضا برای فریب کاربران تازه وارد ”

“ نقشه های زیرمجموعه گیری منتشر شده در تلگرام اعضا برای فریب کاربران تازه وارد ”

۶ ویژگی مشترک در اکثر طرح های پانزی از نگاه میهن سیگنال:

 •  سود های نجومی و تضمینی
 •  ناشناس بودن طراح
 • بدون اطلاعات تماس معتبر
 •  نداشتن مجوز قانونی
 • عدم شفافیت در فعالیت ها
 • روش های عجیب دریافت پول

در رابطه با مورد آخر باید بگوییم که اکثر این سیستم ها به روش های غیر قابل ردیابی پول دریافت می‌کنند. یکی از بهترین روش ها برای دریافت پول به صورت غیرقابل ردیابی دریافت مبلغ به صورت ارزدیجیتال است. در این صورت حتی اگر ۱ درصد مالباحتگان بتوانند از صاحبان وی کینگ ترون شکایت کنند، باز هم به دلیل خلا قانونی نمی توانند پرداخت پول خود را اثبات کنند.

تهدید های مکرر کاربران پروژه کلاهبرداری وی کینگ ترون یا وی کینگ گروپ

بعد از نگارش این مقاله هر روز پیام های تهدید آمیز زیادی دریافت کردیم. از کامنت های توهین آمیز به من و سایر اعضای خانواده تا تهدید به شکایت. اما هیچکدام از این افراد حاضر نشدند به صورت قانونی اقدامی نمایند که بسیار قابل تامل است! همچنین برای پایین آمدن این صفحه از ربات برای حملات DDOS به سایت ما استفاده شد که بعد از شناسایی IP های مخرب در اولین فرصت همگی بلاک شدند.

تهدید های مکرر کاربران پروژه کلاهبرداری وی کینگ گروپ

تهدید های مکرر کاربران پروژه کلاهبرداری وی کینگ گروپ

حال سوال این است مگر ما اقدام به جذب سرمایه میکنیم که نیاز به اطلاعات تماسمان داشته باشید؟!! :))

حال سوال این است مگر ما اقدام به جذب سرمایه میکنیم که نیاز به اطلاعات تماسمان داشته باشید؟!! :)) اگر هم زندگیتان از سود های نجومی متحول می شود چرا نیاز به بستن دهان منتقدان دارید؟!

مالک وی کینگ ترون با سایت های پانزی دیگر یکیست!

اگر با سیستم Whois آشنا باشید، میتوانید استعلام مالکین دامنه های مختلف را بگیرید. یکی از کاربران در گیت هاب وب آموز موضوع جالبی را مطرح کرد:

سه سایت icbroker.com و waykingroup.com و defigroups.com که پر از باج افزار و بد افزار هستند از یک مالک ثبت شده اند!

Address: Kalkofnsvegur 2
City: Reykjavik
State / Province: Capital Region
Postal Code: 101
Country: IS
Phone: +354.4212434

که احتمالا این مشخصات با هویت خریده شده ثبت شده است.

ویکینگ ورس ، با شتاب به سمت جهنم متاورس !

این روزها در کانال های تلگرامی تبلیغات ورود پروژه وی کینگ ترون را به فضای متاورس میبینیم! در یکی از این تبلیغات نوشته شده :

شرکت وایکینگ ترون در مورد پروژه ویکینگ ورس در حال پیشرفت و تکمیل بستر ویکینگ ورس است! برای اینکه از این پروژه فوق العاده جا نمانید تنها باید توکن WKX خریداری کنید و به جمع ویکینگ ورسی ها بپیوندید!

که متاسفانه این تبلیغ هم هیچ پایه و اساسی ندارد و هیچ جزئیات فنی از تکمیل بستر ویکینگ ورس در دسترس نیست!

تبلیغ برای وی کینگ ورس!

تبلیغ برای وی کینگ ورس!

جمع‌بندی

بخاطر داشته باشید که هیچ پروژه‌ای وجود ندارد که شما را در یک شب پولدار کند. پس هرگاه با پروژه‌ای مواجه شدید که به شما وعده درآمد بالا در مدت زمان کوتاه را داد به درستی آن شک کنید. بررسی دقیق پلن درآمدی، اهداف بلند مدت، تیم مدیریت و همین طور شبکه‌های اجتماعی پروژه به شما کمک زیادی می‌کند. همچنین به یاد داشته باشید اگر پروژه یا شرکتی معتبر باشد حتما تمام اطلاعات خود را از جمله شماره تماس، ‌ایمیل و آدرس شرکت را با افتخار در سایت خود ثبت می‌کند! عدم ثبت اطلاعات و عدم شفافیت فقط و فقط کلاهبرداری بودن یک پروژه را نشان می دهد.

پس اگر قرار است با شنیدن «چیکار به اونش داری، مهم سودشه!» سرمایه گذاری کنید، بهتر است دست نگه دارید و کمی بیشتر تفکر کنید.

آیا تاکنون شما هم به پروژه وی کینگ ترون دعوت شده‌اید؟!

 
شاید موارد زیر برایتان جذاب باشد:
 

نظرتان را درباره‌ی مقاله «waykingroup | بررسی ادعاهای پروژه ویکینگ گروپ یا ویکینگ ترون + نقد wkx» با ما درمیان بگذارید.

344 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

‫284 نظر

 • لطفا اطلاعاتی در مورد بحث های قانونیش بدین
  چون تا جایی که من می دونم پروژه هایی مثل کوئست و گالف و سوئیس کش و در نهایت اینوست
  هر کسی متهم به رد مال زیر مجموعه هاش میشه
  اگر این رو بدونن فعالین سیستم های هرمی بیشتر حواسشون رو جمع می کنن

  • دروغه پول منو دوستامو خوردن

  • سلام من دوسال پیش ۲۵۰میلیون تو ویکینگ روپ سرمایه گذاری کردم ۶ماه بهم سود داد بعد ۶ ماه سایتش عوض کرد و جلو حسابم مسدود کرده نه سود پول م بهم پس میده نه اصل پولم و الان ۲سال هست هر وقت وارد میشم مینویسه در انتظار پرداخت

 • این گروه با وعده هایی که حس طمع را در افراد بیدار می‌کند شروع به کلاهبرداری کرده و اکنون که بار خود را بسته آمد از کشور در حال فرارند

 • سلام دوستان
  اینکه کلاه برداری هست یا نه مستقیم از سایت خودشون پیگیر باشید.

  آدرس سایت جدید پروژه ویکینگ

  dorjofficial.com

  من آخرین پیام براتون ترجمه کردم

  جدول زمانبندی تسویه سرمایه اصلی

  :
  با سلام و احترام خدمت اعضای محترم خانواده DORJ.
  با تشکر از شکیبایی و همراهی شما، با کمال احترام به اطلاع می رسانیم بر اساس تست سرعت سپرده گذاری در پلت فرم TRC20 مبتنی بر TRON که هفته گذشته انجام شد، برنامه زمانبندی تسویه وجوه اصلی به اطلاع شما خواهد رسید. طبق مراحل زیر
  اصل سرمایه سرمایه گذاران از ۱۵ دسامبر ۲۰۲۲، پنج شنبه در بازه زمانی ۱۲۰ تا ۱۶۰ روزه و تاریخ شروع سپرده گذاری از ۱۵ دسامبر ۲۰۲۲ از ساعت ۹:۰۰ به وقت UTC بر اساس طبقه بندی سرمایه سرمایه گذاران بر اساس گروه بندی به صورت زیر انجام می شود: سرمایه گذاران به ۳ گروه طبقه بندی می شوند:

  ۱. سرمایه گذاران خرد:
  افرادی که سرمایه آنها (هر حساب) بین ۲۰ تا ۵۰۰ دلار باشد، تسویه حساب این افراد بین ۱ تا ۳ قسمت انجام خواهد شد.
  ۲. سرمایه گذاران واسطه:
  افرادی که سرمایه آنها (هر حساب) بین ۵۲۰ تا ۲۰۰۰ دلار است که تسویه حساب آنها در ۴ تا ۷ قسمت انجام خواهد شد.
  ۳. سرمایه گذاران بزرگ:
  افرادی که سرمایه آنها (هر حساب) بیش از ۲۰۰۰ دلار است که تسویه حساب آنها در ۱۰ قسمت انجام خواهد شد.

  توجه:
  – لازم به ذکر است تا زمان تسویه کامل سرمایه، سود ماهانه کلیه اعضا محاسبه می شود و برنامه تسویه سود ماهانه ظرف دو هفته جاری در سایت اعلام می گردد.
  – اولویت پرداخت سرمایه با افرادی است که تاکنون سود و پاداشی دریافت نکرده اند.
  دفتر مرکزی DORJ پیشاپیش از مساعدت، همکاری و همدلی یکایک شما عزیزان نهایت تشکر را دارد.

  با ما در تماس باشید

  ما همیشه باز هستیم و از تیم ما استقبال می کنیم و سوالاتی که شما دارید. در صورت تمایل به ارتباط با راه های زیر تماس حاصل فرمایید.

  [email protected]

 • همشون کلاه بردار هستند از آقایان شبستری و ذاکر هم میشه به عنوان سرشاخه ها نام برد. همه جوره کلاهبردارند

 • سلام. برای اعتراض به این سایت ویکینگ ترون و فاز دومش باید چکار کنیم کجا بریم؟؟ پولمون خوردن بی شرفا

 • سلام و خسته نباشید
  اقا مهدی ب نطر میاد ک پروژه دیگ برای همیشه اسکم شد و سایتارم بستن
  ازتون یه خواهشی دارم ک پیگیری کنید و یه اطلاعاتی بدین
  ب نظر دیگ سیستم کاملا اسکم شده و تموم شده همه چی
  خواهشا بررسی کنید اگر ممکنه خیلی ممنون

 • سلام
  سه ماه پیش بود که میگفتند تموم سرمایه هارو با ۳۰ درصد پاداش برمیگردونن ولی نه تنها خبری نشد بلکه یه بازی دیگه دارن در میارن متاسفانه . گفتند که هرکس مایله پولاشو به سایت دیگه ای اتتقال بده و هرکسم مایل نیست میتونه تسویه کنه که متاسفانه مایی ک شک کردیم و گفتیم تسویه کنین اولش گفتند تسویه میشه ولی الان نه تنها تسویه نمیکنن بلکه به زور میگن باید اتتقال بدین سایت دیگه ای . درحالی که میگفتن زوری نیست و قطعا توو سایت دیگشون هم یه کلاهبرداری دیگه دارن . حتی شنیدم کسایی ام که انتقال دادن به سایت بعدیشون که دورج هست اونجام خبری از سود نیست . دیگه ناامید شدیم و هیچ لیدری هم پاسخگو نیست ۔ اگر کسی اینجا تسویه شده اعلام کنه ک البته بعید میدونم تسویه بشن مگه اینگه لیدرهای کلاهبردارش بیان الکی بگن تسویه شدیم ۔ ۱۵۰ میلیون پول خونوادمون رو هواس و هروقتم میگیم تسویه کنین میگن باید اتتقال بدین سایت بعدی که شک ندارم اونم کلاهبرداریه . اگر کسی اطلاعات خاصی داره خواهشا بگین ممنون

 • سلام. کسی تسویه شده؟ ۲ ۳ ماه پیش گفتند ۱۰۰ ترون بزنید بعد ۱۰ ترون فلان. الان کلا اکانت من بسته شده خبری هم از برگشت پول نیست؟

 • همیشه مطالب سایت شما را میخوانم و بسیار کاربردی و فوق العاده هستند . متشکرم
  برای شروع ، کسب و کار پردرآمد با سرمایه ی کم حتما از سایت تم تولد نامبروان *** دیدن کنید .

 • سلام بچه ها
  کسی اینجا باهاش تسویه شده خدایی؟
  اخه میگن دیگ پولارو خوردن و بردن؟
  شایعه شده تا عید خبری از پول نیست اره؟ این شایعه درسته؟

  • دوست عزیز تسویه ای در کار نیست من اول ۳ کمپانی تو دست بزرگ ویکینگ بودم پول های من سرمایه گذاری هام و تمام پول های مجموعه بدبخت من خرده شد رفت

 • سلام دوستان.پروژه ویکینگ با دوسال فعالیت از دو ماه پیش استارت بازگردانی سرمایه هارو زده و هیچ مشکلی هم نداشته.و الان پروژه دوم خودش رو شروع کرده .پروژه دوم با اختلاف از پروژه اول خیلی بهتره و دوستان میتونن سرمایه های خود را از ویکینگ منتقل کنن به پروژه دوم با نام دورج کوین.
  دوستانی که علاقه دارند بیشتر اطلاعات بگیرن میتونن به شمارهای که قرار میدم واتساپ پیام بدن.

  • این پروژه دزدی و کلاهبرداری محضه،که جنابعالی یکی از لیدراش هستی،یک دونه ادرس ایمیل و شماره تلفن برای این شرکت به اصلاح آلمانی الکی وجودنداره؛تو همین پروژه جدیدتون طرح دوبرابر کرده پول مشمول سود را عنون کردید،اگه پانزی نیست ،چیه آقای مدافع کلاهبردار ،ویکینگ گروپ هم که قسمت اصلیش غیرفعاله،اگه دزد نبودند، اول تسویه میکردند نه اینکه سرمایه افراد را در یک حرکت دروغین دیگه به طرح کذب جدید انتقال بدند.

 • با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان در رابطه با دورج کوئین . من نفراتی را با ۲۰ دلار چیدم که هزینه و پول های سنگینی داخلش گذاشتن الان اومدن لیدرهای بالا داشبورد من را دزدیدن یعنی هماهنگی از طرف آقای مهدی صراف بعد میگن امضا و اثر انگشت بده تا دستت رو بهت بدیم . من و نفراتم رو هوا میوندیم الان هم ی ایمیل میخوام از طرف کمپانی نیست به لیدرهای بالا میگیم که میگن چندتا برگه برامون امضا کنی تا دستت رو بدیم . مسخره بازیا رو جمع کنید .

  • دوستان من بدبخت شدم، آبروم رفته، اینها اصلا پاسخگو نیستند، باید چکار کنم؟ تو رو خدا راهنمایی کنید.

 • اینا همه کلاه برداری هستش پلیس فتا پیگیر این مسئله هستش دوستان خواهشا در این سایت ها سرمایه گذاری نکنید

 • ادمین محترم لطفا اجازه پخش این پیام را بدهید بلکه کمک کند تا حقوق مردم ضایع نشود و بتوانند از مرجع قضایی شکایت کنند . دوستان خواهشمندم همگی مالباختگان به نزدیک ترین شعبه قضایی محل خود مراجعه نمایند و علیه مهدی صراف کلاهبردار ایده پرداز و سازنده این طرح عظیم کلاهبرداری شکایت نمایند . این کلاهبرداد همچنان در حال ادامه دادن کلاهبرداری خود با پروژه کلاهبرداری جدید و نوین دورج خواهد بود ، پروژه ای با ادعا کذب همکاری در پروژه دانش بنیان !!!!!! این حرف ها به شما نمی خورد حاج مهدی صراف ، جوانان را بیشتر از این گول نزنید

 • این سایت کلاهبرداری محضه ، الان هم که سودها رو پرداخت نکردند و فقط لیدرها ادعای دریافت دارند(که البته قراربود از نفرات آخر تسویه انجام بشه)،درصورت تسویه بعد از گذشت این مدت ؛هدفشون صرفا جلب اعتماد برای پروژه کذب سلولهای بنیادین است و اتفاقا برای تسویه پول قدیم دنبال تامین منبع از طریق عضو گیری جدید هستند ؛در آخر خدمت همه لیدرهای مفت خور و دزدش عرض کنم از نظر موسسه اسکن اسکریم که کارش بررسی چنین سایتهایی است این یک شبکه غیر قابل اطمینان و کلاهبرداریه .

  • سلام دوست عزیز اگر شما اصل پولتون رو از پروژه ویکینگ دریافت نکردید من میتونم به شما کمک کنم تا کل پولتون رو زنده کنید

 • سلام
  بنظر من هرپروژه ای ک با زیرمجموعه گیری کار میکنه کلاهبرداریه.
  چون پروژه ای ک خوب باشه خودش اینقد قابلیت و خوبی داره ک نیازی به عضوگیری نداشته باشه.

 • دوستان اینجا با کسی تسویه حساب کردند؟ سی درصد رو گرفتند؟ الان نزدیک به دو ماه ونیم است که من نه سودی گرفتم و نه اصل پول را بر میگردانند، لیدرها هم که جواب نمیدهند، فکر کنم پولمان را خوردند.

  • سلام دوست عزیز
   بنده هم تقریبا یک ماه و نیمه ک پول و سودمو نگرفتم و از نزدیکان هم شنیدم ک نگرفتن . اخبار ها ضد و نقیضه والا ۔ الان توو سایت دیوار تبلیغات میزنن اینا بازم من موندم با چ رویی . میپرسمم میگن میزنن پولتونو . شما دو ماه و نیمه سودتون واریز نشده؟ اخبار خاصی از لیدرها ندارین؟ بنده هرچی میپرسم میگن نگران نباشید و میزنن و۔۔۔ تسویه میکنن و۔۔۔ ولی من نشنیدم چن نفری ک میشناسم توو اطرافیان تسویه شده باشن .

  • من از ۱۷ اردیبهشت سود نگرفتم، بعد گفتند که اصل پول و سی درصد سود را از آخر به اول می‌دهند که الان ۷۵ روزه ندادند، از لیدرها میپرسم که میگن ما گرفتیم نگران نباشید شما هم میگیرید، بهشون میگم مگه قرار نبود از نفرات پایین تر شروع به پرداخت پول کنند، لیدرها میگن ما استثنا هستیم، نمیدونم، حس خوبی ندارم، فکر می‌کنم دویست میلیونی که سرمایه گذاری کردم کلا رفت، خدا به بقیه رحم کنه.

  • بله اقا مجید کلا همه چی مشکوکه . جواب درست و حسابی هم نمیدن خدایی، امیدوارم ک درس بشه، فقط موندم ک اگ واقعا دارن کلاهبرداری میکنن چرا یک دفعه اینکارو نمیکنن و چ برنامه ای دارن، اگرم نمیکنن خب چرا ملت رو سرگردون کردن؟ من چن تا دوست دارم ک هیچ کدوم تسویه نشده ان و همشون سرگردون هستن ، یکی اعتماد داره یکی کلا مشکوکه . لیدرها هم کلا میگن نگران نباشید و نمیدونم از این حرفای همیشگی . امیدوارم بعده نود روزی ک وعده دادن ک تسویه میکنن اینکارو کنن هرچند گ من خودم یکی چشمم چیزی آب نمیخوره خدایی و حس خوبی ندارم ب قضیه .

  • سلام. بله پولتان را خوردند. برنامه از اول همین بود دیگه

   انتظارداشتی سهام دار WKX میشدی

 • من نمیدونم این ویکینگ ملت رو چرا اذیت میکنه اگ کلاهبرداریه چرا نمی بنده اگ نیس ک خب مگه میشه این همه دارن بازی در میارن؟ الکی هم وعده وعید میدن؟ مگه میشه سه ماه سایت رو ب بهونه ی بروز رسانی و۔۔۔ تعطیل کرد و سود هارو یا نداد و یا با تاخیر داد و تسویه هارو نکرد و۔۔۔چند دستگی بیداد میکنه . اگ کلاهبرداریه چرا یک دفعه نمی بندن خدایی؟
  اقایی عباسی نظری ندارین شما؟

  • یه لحظه صب کنید

   اینا اومدن گفتن WKX ما با ارزش میشه به چهار دلار میرسه با سند مدرک میگفتن
   الان رسیده؟

   گفتن WKX ثبت رسمی میشه، شد؟

   گفتن ده درصد سود هر ما واریز میکنیم که اونم متوقف شد به بهانه بروز رسانی

   گفتن شما سهام دار WKX میشین😂😂

   یعنی سود بی سود!

   گفتن اصل پول همراه با سی درصد برمیگردونیم که الان دوماه میگذره
   هیچی واریز نشده نکنه فک کردی تو ماه سوم همه رو یکجا واریز میکنن نه داداش واریزی درکار نیست اینایی که کامنت میزارن واسه من واریز شد _______ میخورن

   واسه هیچ کس هیچی واریز نشده هیچی

   وقتی این همه بی نظمی و ادعاهای پوچ تو پروژه اول هست یه اسکلایی دارن آماده پروژه دوم میشن

   آقا، عمو، داداش سه بخش است

   چه ناراحت شی چه نشی
   باید باور کنی

   کلاه ☆برداری☆ بود

   این حروم زاده ها یه مشت دزد کثیف هستن

   هیچ پولی در هیچ زمانی برای هیچ شخصی واریز نخواهد شد

   هی کیف پول ترون لینک باز نکن چک نکن پس ذهنت میگه شاید واریز شد،

   من خودم ۲۰میلیون باختم فقط به خاطر اعتماد به رفیق

 • امروز که ۲۲ تیرماه است، دو ماهه که سود واریز نکردن، به نظر شما کلاهبرداری نیست؟ آیا باید قید پولم رو بزنم؟ کسی اطلاع جدیدی ندارد؟

 • سلام به همگی.. والا تا امروز.. ۴/۱۶که من نظر خودمو ثبت میکنم… دوماه سود من پرداخت نشده.. در انتظار نوشته.. امروز هم که کلا سایت ارور داد.. جایگاه رو نشون نمیده.. انشالاه که ثابت کنه کلاه برداری نیست.. تو پروژه دوم هم سرمایه گذاری کنیم.. وگر نه که کل پول مردم رو بالا کشیدن..

 • بفرمایید اینم هش تراکنش یا سند تسویه که متوجه بشید تسویه حساب انجام میشه

  d2334a56a3b4b2d21370e08aac4abd491b3e405f953e2604d98ed32967b225fd

  مگه بیکاریم بیایم به شما امید واهی بدیم

  شمایی که میگی تا کی آخه؟؟؟؟

  برادر میگم که تسویه ۹۰ روز طول میکشه از بالا به پایین

 • سلام دوستان این آقای علی محبی زر میزنه
  با هیچ کس تسویه نشده و قرارم نیست بشه میدونم خبر جالبی نیست ولی به هرحال اتفاقی که افتاده

  اگه دستتون میرسه به خاطر آبرو شخصی خودتون کسایی که دعوت کردید پولاشونو از جیب بدین
  پول خودتونم که حروم زاده های بی شرف خوردن
  به خدا از خون چرک این پولا حروم تره واسشون
  ولی چه میشه کرد پولامونو خوردن دیگه یه آب لجنم روش تف. به. قبرشون تف به شرف نداشتشون لعنت به قیافه اون لیدر پدرسگی که چند ماه پیش منو وارد کرد

 • یکی از توسعه دهندگان و سرمایه گذار پروژه

  من ۱۸ ماه حدود دوسال سرمایه گذاشتم و خیلی از فامیل و اعضای خانوادمو دعوت کردم و قبل ترم هم مدیر های این پروژه رو میشناختم
  تو این دو سال هم خودم و هم بچه های زیر شاخه تمام کمال سود ده درصد دریافت کردیم فقط ماه آخر مونده که اونم موقه تسویه نهایی پرداخت میشه

  سایت جدید داره مراحل تکمیلی انجام میده با اسم دورج کوین که زیر ساخت عالی و سرمایه گذارهای میلیاری داره

  داستان ۳٠٪پاداش سیستم بگم براتون که روشن بشید

  برگشت سرمایه حدودا ۹۰روز طول میکشه ینی ۳ ماه ۳ تا ۱۰% اوکی.. این به این معنی حتی در زمان آپدیت و متوقف شدن موقتی پروژه سود شمارو پرداخت میکنیم . چون اعتماد شما برای ما خیلی خیلی اهمیت داره

  از کف تسویه میشه یجورایی اخرین نفرایی ک سرمایه گذاشتنو نمک گیر میشن 😅

  بعدش اینکه سیستم کلا تو ایرانه ی اکیپ چند نفرن ک یکیشون خیلی آدم معتبر و یکی از میلیارد های ایران محسوب میشه

  خیلی ها میان کامنت های بی اساس میزان بهشون توجه نکنین سیستم مالی پروژه ویکینگ از بانک های دولتی ایران کامل تر و دقیق تره و امنیت فوق العاده ای داره

  درباره کلاه برداری بگم خدمت شما پروژه میخاست جمع بشه بره تو پلنت کل مبلغ و پاداش دسته بندی نمیکنن واست .

  خیلی ها سوال پرسیدن که چرا از ما ده تا ترون گرفتن اونا آدرس کیف ولت مارو داشتن این حرفا داستان چیه؟

  داستان اینکه که یه تعداد سرمایه گذار نمیتونن به کیف ترون لینک شخصیشون به خاطر رعایت نکردن موارد ایمنی دسترسی داشته باشن
  که خودم هزار بار به زیرمجموعه هام گفتم اما بازم تو تیم خودم صد نفر هستن که رمز کیف پول ترون فراموش کردن و هیچ جور بهش دسترسی ندارن

  حالا با این حرکت اول کیف پول های فعال شناسایی شدن

  واسه اونایی که رمز کیف پول فراموش کردن دارن یه راهی میزان که بتونن مبلغ و سود خودشون دریافت کنن تا حق کسی ضایع نشه

  و اینکه تو پلن جدید واسه اینکه این مورد تکرار نشه احراز هـویت الزامی شده

  الان تقریبا یک ماهه روند تسویه شروع شده
  به ترتیب از قدیم به جدید داره تسویه میشه

  با شخص من تسویه شده
  صبور باشید بدون شک به حساب تک تک شما مبلغ کل و پاداش واریز میشه
  کوچکترین نگرانی به دلتون راه ندین

  که اگه بدونید تو پروژه جدید چه خبره و چقدر این پروژه قدرتمند هست . وقعا خندتون میگیره از این سایت های که علیه پروژه مطلب منفی میدن بیرون

  جالب اینجاست برید بخونید یه سایت یه تحلیل از یه پروژه که سه ما فعالیت کرده و جمع کرده رفته گذاشته بقیه هم اونو کپی کردن تو سایت خودشون بر علیه پروژه قدرتمند ویکینگ واسه همین میگم اینا هیچ اطلاعاتی ندارن

  ممنونم که وقت گذاشتید و این مطلب مطالعه کردید

  خبر خوب و خوشحال کننده اینه که تا الان با حدود ۶۰% سرمایه گذار ها تسویه شده و تمام کامل مبلغ به ترون لینکشون واریز شده به زودی باشمایی که منتظر هستید تسویه میشه بعد متوجه میشید که این سایت های انتقاد کننده که با اطلاعات بی اساس همتونو نگران کردن و استرس گرفتید که پولمون رفت، واقعا هیچی نیستن. حتی یک ریال از پول کسی از بین نمیره.

  آقای عباس زاده که کلی مطلب تخریبی درباره پروژه ما نوشتی

  اگه میگی چرا تو السکا فقط ایران نشون میده عزیز من چون پروژه کلا تو ایران استارت خورده و مرکز فعالیت تو ایرانه
  که به مرور زمان گسترده میشه

  اگه از آدرس ایراد گرفتی که تو بروز رسانی جدید داره نمایندگی ها و صرافی معرفی میشه.

  اگه میگی چرا اسم پروژه به طور ناگهانی تغییر کرده باید خدمت شما عرض کنم که ناگهانی نبوده و این یه روند کاملا طبیعی هست که همه سایت های انجام میدن

  ما هر چی به شما بگیم باز نمیشه شمارو متقاعد کرد پس برید به نقد خودتون بپردازید ما هم پرقدرت به مسیر خودمون ادامه میدیم

  در پناه حق
  منتظر اخبار عالی باشید.

  • از پایین به بالا پرداخت میشه بعد شمایی که هیجده ماهه واریز کردین تسویه شدین ؟؟؟ یک نفر هم تسویه نشده

  • سلام
   ببینید آقای محبی دوست عزیز
   اینجا هیچکس دوست نداره ک پولش ب باد بره و همه دوس دارن ک حرفای شما تک ب تک درست باشه و همه آخرش به پولاشون برسن
   ولی آخه تا کی؟ اگ شما لطف کنید یه مدرکی بدید ک نشون بده با شما ک میگید تسویه شده و همه باورمون بشه خیال هم هراحت میشه
   شما میگید ۶۰ درصد تسویه شده ولی کو؟ فک نکنم تا ب الان حتی چند نفرم تسویه شده باشه
   میدونید چرا؟ چون اگ اینا تسویه کرده بودن قطعا توو گروه ها میذاشتن آقای محبی
   شمام اگ تسویه شده باهاتون مدرک رو کنید تا دل همه قرص شه وگرنه توروخدا نیایید ب ملت امید واهی بدید بذارید ببینیمآخرش چی میشه .

   بخدا همه آرزو دارن این مدل سایتا باشه و معتبرم بلشه پولاشونو بذارن و سودبگیرن و راحت زندگی کنن ، امیدوارم این دفعه ب خیر تموم شه

  • دوستان چرا به خودتون و بقیه‌ی دوستان استرس میدید؟
   پروژه اگه قرار بود اسکم بشه توی یک شب این اتفاق میفته، ولیکن سیستم هنوز تسویه‌هاش پابرجاست. درسته کمی تاخیر داره ولی من همچنان واریزی دارم و برداشت‌هایی که تا تاریخ ۲۶ می انجام شده واریز گردیده، اگه قرار بود خلاف حرفم باشه قاعدتا نباید هیچ واریزی صورت میگرفت. تسویه نهایی هم در حال انجام هست و مطمئن باشید ویکینگ طبق وعده‌ی که داده عمل میکنه.
   تا الان که هر قولی داده بوده پابرجا بوده و در ادامه هم همینطور پیش میره

 • ویکینگ گروپ بزرگترین کلاهبرداری ارز دیجیتال در ایران است . حتی بزرگتر از کینگ مانی و یونیک فینانس

  • جناب آقای سجاد با اطمینان میگم که حرف به حرف متن شما درست نیست خواهش میکنم با انتشار این نوشته که هیچ پایه و اساسی نداره دیگران نگران و مضطرب نکنید

 • آب ندیده خودتو _________

  قراره تسویه کنن اونم با۳۰ درصد سود

  که تا الان با هیچ کس تسویه نشده

  زشت نیست میای دروغ میگی

  • والا ما هم منتظریم واریز کنن

   دوست ما راس میگه وقتی واریز نکردن نیاین الکی نگین واریز شده درست نیست

   فک کنم اینا همون دعوت کننده ها به پروژه (فیکینگ) هستن (لیدرهای جو گیر شده)
   این نظر هارو میدن تا بعد ثبت شدن اسکرین بگیرن واسه بقیه زیر مجموعه هاشون بفرستن تا بگن واریز شروع شده، ببیند خیلی ها گرفتن ، چه موجودات موزی هستن اینا نچ نچ نچ نچ بعد جو آروم کن این نظرم به عنوان سند رو میکنن

   بنده خدا ها سند دیگه ای ندارن

   تسلیت میگم بهتون با این پروژه فیکینگ تون

 • سیستم عالی هستش علاوه بر اینکه پول هامون رو داد ۳۰ درصد اضافه داد ، اسم بعدیش دورج کوین هست ، و یکی از پروژه های جدیدش روی دانش بنیان هست و هزاران خدمات دیگه که روز به روز هم از لحاظ امنیت خودش رو قوی تر میکنه

  • آب ندیده خودتو……….

   هنوز به کیف پول ترون لینک واریز نشده که بتونی برداشت کنی

   فقط قراره تسویه بشه که اونم الان یک ماهه داره میگذره هیچ خبری نیست

  • اولا داد نه / قراره بده. تو پنل همه زده انتظار

   هر وقت داد تونستی برداشت کنی اینجا بنویس پرداخت شد.

   یه اسکرین شات از کیف پولت بزار

   چون اصلا مشخص نیست واریز بشه یا نه

  • یعنی خدااااایا

   اینا چه روییییی دارن

   شما تو چشم ما زل زدی گفتی که ارز WKX بنا به این الگوریتم با این پشتوانه قدرتمند برج دو ۱۴۰۱ به یک دلار میرسه و سه ماه بعد چهار دلارم رد میکنه یعنی یقین داشتید ما با این وعده اومدیم سرمایه گذاری کردیم

   شما چرا هی میای میگی پروژه ده درصد سود مرتب پرداخت کرده و اینو جز افتخارات خودتون حساب میکنید اون ده درصد بخوره تو سرتون تازه اونم سه ما واریز کردید بعد متوقف شده

   یک ماهه میخاین تسویه کنید من ۵۰۰ میلیون گذاشتم وسط قراربود شیش میلیارد بهم برسه

   همه زندگیم رو هوا

   wkx الان به هزارتومنم نرسیده

   بعد هیچ جایی نیست که دوتا خبر پخش کنن که آقا قراره فلان کنیم

   یهو میاین فسخ قرارداد میکنید

   یعنی چی ؟

 • آقا مجید نگران نباش تسویه میشه

  مبلغ ها واریز میشه

  این روز ها هم میگذره

  فقط تجربه بشه

  که اصولی عمل کنی

  هرکی از راه رسید گفت بیا که میخام فلان کنم بیسار کنم هزار تومنت بشه یک میلیارد اینا همون روباه مکارن و تو هم پینکیو سریع نری دارو ندارتو بدی بهشون که الان داری متاسفانه

  اگه از این موضوع درس نگیری بازهم واست اتفاق میفته.
  اون موقه اگه کسی بهتون میگفت نکن قبول نمیکردی انگار از بچگی با ارز دیجیتال بزرگ شدی

  آره داداش من پس الان نیا مث زنا غرغر نکن

  بشین تا نتیجه کاری که خودت شروع کردی ببینی

  هر اتفاقی بیفته چه خوب چه بد مقصر خودتی اینجاست که میگن (درویش خود کرده را تدبیر نیست) پس تقاضا دارم از شما آقا مجید و دوستان دیگه صبر کنید تا ببینیم چه اتفاقی میفته

  به قول یاس

  ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم

  من به تو

  تو به اون

  اون به اون

 • سه چهار بار بهتون سود داده جو گیر شدین. پوله خودتو داره بهت خورد خورد میده . اصل پولت به باد رفت

  الان ۱۵روزه قرار تسویه کنن اونم با۳۰%سود اضافه

  از این همه سرمایه گذار با یک نرم تسویه نشده

  شما هایی ادعا میکنن که ویکینگ قابل پرستشه

  یه سند رو کنید با یک نفر تسویه شده باشه فقط یک نفر بسم الله

 • من ۸ماهه سرمایه گذاشتم تا قرونشم هر ماه گرفتم این رفیقمون حرف از این میزنه ک نمیدونم باید افزایش بدی تا سود لگیری من ک ندیدم همچین چیزیو بعدشم یه خانومی بالا نوشته ویکینگ مارکت میاد ک فقط خواستم بگم عزیزم خیلی قاقی چون ساید جدید اومد با اسم دورج کوین و اینکه گفتن ۳۰درصد سود داستانش چیه؟ برگشت سرمایه حدودا ۹۰روز طول میکشه ینی ۳ ماه ۳ تا ۱۰% اوکی.. از کف تسدیه میکنه یجورایی اخرین نفرایی ک سرمایه گذاشتنو نمک گیر کنه😅
  بعدش اینکه سیستم کلا تو ایرانه ی اکیپ چند نفرن ک یکیشون خیلی کله گندس خودمم برام سواله اصلا نیتش ازین داستان چیه واس چی میخواد ب مردم سود بده خدا داند میگی اطلاعاتم چرنده باشه تو خوبی…
  قبول دارم نصف بیشتر حرفایی ک تو سیستم میزنن اراجیفه ولی خو با همه ی گفته های شما و اونا بهر حال من ادم دیدم ۱۸ ماهه داره سود میگیره قبولش یذره سخته واسه مردم چون راهشو بلد نیستن تو همین تهران تیم ترید هست داره کار میکنه ن پلن داره نه چیزی فقط اقای x باید معرفیت کنه تا سرمایتو قبول کنن بابت سرمایتم بهت چک میدن ک بری استعلام کنی ماهی ۱۰درصدهم برات میریزن
  گرفتی چی میگم.. وقتی بلد نباشی با پولت چیکار کنی از درامد هم میترسی تو همین تهران حد اقل ۸نفرو میشناسم ک سرمایه گذار میخوانو ثابت ۳% سود میدن و اگر قبل از سال بخوای پولتو بگیری ۱۲%ینی سود ۴ماهو از سرمایت کسر میکنن بهت میدن این اتفاق توی بانک هم میوفته اگر حساب سپرده داشته باشید
  ولی اینجا تو سیستم جدیدی دیگه پولتون بر حسب تتر تو ولتتون دردسترسه و قبل از قرار داد اگر بخواید برداشت کنید ۴۰%ینی سود ۴ ماهوازتون کم میکنن ک باید منصفانه تر از بانکو بازاریاس چون تو سیستم دوساله ی جدید ۱۲%سود بهتون میده اگر بخواد مثه همین بازاریا هم باشه سود ۴ماهش میشه ۴۸% نه عجیب نیست سود زیاد میده متقابلا ضررش هم زیاده

 • mahdi
  ۱۴۰۱-۰۳-۲۹
  امروز۲۹خرداد ۱۴۰۱
  سرمایه ای ک ۱۰ ماه پیش من تو این شرکت گذاشته بودم با ۳۰ درصد پاداش ب صورت تتر ب ولت بنده واریز شد
  صبور باشید

  آقا mahdi که پیام دادی دیروز ۲۹ خرداد کل مبلغ همراه با پاداش باهات تسویه شده و به صورت تتر به کیف پولت ترون لینکت واریز شده

  اگه راست میگی یا هش تراکنش بزار یا یه سند معتبر بزار که تایید کنه واقعا واست واریز شده؟
  خواهشان با نوشتن این پیام ها دلگرمی تو خالی ایجاد نکنید کار درستی نیست
  اجازه بدین کم کم کنار بیایم

 • شما هستین ما هم هستیم ، تا سه چهار ماه دیگه ، این مقاله و نگاه میکنیم ، به همتون هر هر میخندیم ، حالا شما اون روز حسرت بخور ، فشار بخور ، 😂😂😂😘

 • با سلام جناب مهدی عباس زاده

  طبق اطلاعاتی که شما در اختیار ما گذاشتید مبنی بر اینکه پروژه ویکینگ به درصد بسیار بالا کلاه برداری هست و در این زمینه دلیل های علمی زیادی هم مطرح کردید

  من چهار ماهه پیش تو این پروژه اقدام به سرمایه گذاری کردم و قرار بود تا دو سال سرمایه ما داخل سایت فریز بمونه و هر ماه ده درصد سود دریافت کنیم و به همون مقدار ارز wkx که اونم قرار بود در آینده به چند دلار برسه به ما بدن

  حالا تو این مدت ارز wkx هیچ ارزشی پیدا نکرد
  اما هر ماه سود ما مرتب واریز شد
  و اینکه گفته شده که تا ده روز آینده فسخ قرار داد انجام میشه و مبلغ همه سرمایه گذار ها به همراه سی درصد پاداش به برمیگرده

  و مجدد میخان سایت جدید راه اندازی کنن و ما تو سایت جدید بتونم علاوه بر قرارداد دوساله
  قرار داد های شش ماهه، یک ساله و دو ساله داشته باشیم

  به نظر شما اگر در ده روز آینده پول مارو پس دادن میشه بهشون اعتماد کرد و در پروژه جدید مجدد اقدام به سرمایه گذاری کرد؟

  لطفا در صورت امکان تحلیل فعلی خودتونو بفرمایید تا ما و دیگر دوستان از نظر جدید شما بهرمند بشیم..

  • امروز۲۹خرداد ۱۴۰۱
   سرمایه ای ک ۱۰ ماه پیش من تو این شرکت گذاشته بودم با ۳۰ درصد پاداش ب صورت تتر ب ولت بنده واریز شد
   صبور باشید

 • رفتم تو سایت ویکینگ بالای درش نوشته میخایم تسویه حساب کنیم

  اول ده عدد ترون به حساب ما واریز کن با همون کیف پولی که اول سرمایه گذاری کردی

  بعد ما برسی میکنیم به همراه سی در صد پاداش کلشو یه جا بهت میدیم که بعد بیای تو سایت جدید ما سرمایه گذاری کنی

  الان ده عدد ترون واریز کردم

  نشسته ام به در نگاه میکنم

  شاید این جمعه بیاید شاید

  پرده از چهره گشاید شاید

  پای کوبان دست افشان میروم

  بر در سلطان ارزها میرم

  میروم بار دگر مستم کند

  بی سر بی پا بی دستم کنم

  میروم از خویش تن بیرون روم

  ایشالله که واریز کنن. به نظر شما میکنن

  • نمیدونم کی به ویکینگ ایمان میارید
   من یقینا میدونم وقتی ویکینگ کل پولا رو برگردونه
   امثال این شخص و سایت ها ترفند دیگه ای رو میکنن که کلاهبرداره
   خداوکیلی خجالت نمیکشین
   به همه چیز ویکینگ بدبین شدین
   فقد برگشت پولا مونده
   که من مطمن هستم برمیگرده
   شما و این سایت ها به فکر ترفند دیگه باشه

  • احسان چی شد؟ الان آخر ماه آبانیم چرا وعده واریز انجام نشده؟!

 • صددرصد 💯
  پرقدرتر از همیشه

  • از کجا میگی صد درصد تو چیزی بیشتر از ما میدونی یا مدیر عامل یه چیزی بهت گفته که فقط خودت بدونی

   چند نفر وارد این شبکه کردم با سرمایه های سنگین

   میخام برم تو غار مردان آنجلس بخابم سیصد سال بعد بیام ببینم چی شده

 • دوستان به این شایعات اصلا توجه نکنین
  ویکینگ پر قدرت تر از همیشه در حال ادامه دادنه
  و اگر الان اختلالی هست برای انتقال سایت به بروکری فارکسشه
  یک درصد هم شک به دلتون‌ راه ندین که قراره یه ایران داخل ویکینگ باشن 😉

  • ۰۰۹[حذف شده]۶۰۰
   اونایی که فرق بین توکن و کوین رو نمی دونن یا از اون مهم تر فرق بین پانزی و غیر پانزی رو نمی دونن می تونن به شما ه ی بالا زنگ بزنن از ۹صبح تا۱۵بعد از ظهر پشتیبانی میشه دفتر رسمی

 • سلام وقت بخیر و عرض خسته نباشید خدمت شما ادمین سایت و تمامی دنبال کننده های شما
  لطفا توضیحات بنده رو دقیق مطالعه کنید
  تمامی مطالب ذکر شده غلط و کذب میباشد
  و بنده حاضر به توضیح بسیار دقیق تری نسبت به شما و یوزر هاتون میباشم
  سایت حدود۲سال هستش که فعاله
  و قرارداد ۲سال که تموم شده هرکسی که سرمایه اش رو کشیده بیرون هیچ مشکلی نداشته
  بروکری سایت راه اندازی شده و داره تریدر هاس حرفه ای آموزش میده و وارد بازار میکنه
  ویکینگ شاپ راه اندازی شده و داخلش محصولاتی مانند عطر و لبتاب و تبلت فروخته میشه
  شرکت یک هوش مصنوعی راه اندازی کرده که تا به امروز بدون کمترین ضریب خطا داره سیگنال میده
  نمیدم خطا نداشته
  داشته ولی بسیار اندک
  عارضم خدمتتون بنده خودم حدود۹ماهه داخل سایتم
  بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه
  حتی افرادی بودن بعد۲سال سرمایه ی اصلی رو برداشت کردند
  مهم تر از اون ویکینگ قراره ثابت کنه به سرمایه گذاراش که سرمایه هاشون سر جاشه
  و قراره سرمایه هارو تا۲هفته دیگه ازاد کنه تا هرکی خواست بتونه پولشو بکشه بیرون
  و قراره۳۰درصدم اضافه تر از سرمایه اصلی پرداخت کنه
  یعنی اگر کسی سرمایه اش۱۰۰۰ترونه
  ۱۳۰۰ترون برداشت میکنه
  لازم به ذکره که ویکینگ با اصل سرمایه ی ما ترید میزنه و از صد در صد سرمایه ی ما و سود حاصل از اون از ترید،فقط۱۰درصدش رو ماهیانه به ما پرداخت میکنه
  عزیزان توجه کنید پروژه های پانزی معمولا بین۸تا۱۰ماه دوام میارن
  ولی ویکینگ۲ساله که هستش
  امیدوارم توضیحات براتون مفید بوده باشه

  • اقای امیر خان این قراره قراره ها تا کی میخواد ادامه داشته باشه؟ الان دوماهه هی میگین قراره تا یه هفته دیگ فلان کنن، دو هفته، یه روز، دو روز، تا کی؟ چرا دروغ تحویل مردم میدین؟ همین یک‌ ساعت پیش با یکی از لیدرها حرف زدم بخدا خودشم نمیدونس چی ب چیه، میگف قراره پولارو برگردونن از پایین ب بالا اونم سه ماه طول میکشه ولی خودشم نمیدونس واقعا درسته یا نه، میکف میخوان سایت جدید بزنن ، اصن معلوم نیس چی ب چیه هرکی یه چیزی میگه ۔ یکی میگه قراره سایت جدید بزنن، یکی میگه قراره دیگ پولارو بدن برن ، یه لیدر میگه دیگ پولا پر شد رف ، آقا چرا دروغ میکین یه دفعه بگین تموم شد ملت راحت شن ، الان دو هفتس واریزی نداشتن دوستامون هی میگن فردا پس فردا بروز رسانیه واسه همون ، بابا جمع کنین خدایی دغ دادین ملتو

 • ۱۵ روز شد واریز نکرده البته مهم نیس
  خوب شد کلن تستی ۱۰۰۰ ترون گزاشتم
  ۵۰ هزار ترون داشتم
  باز خداروشکر
  نکنید اقا 😐

  • این خبر رو بدم که سایت ۱۷ خرداد ماه بسته میشه و دیگه کلا سایتی به اسم ویکینگ گروپ نخواهیم داشت.
   اصل سرمایه ها با ۳۰ درصد افزایش به کیف پولهای افراد بازگشت میخوره.
   اما از اینجا به بعدش قشنگه.
   سایت ویکینگ مارکت بالا میاد و افراد سرمایه گذار میتونن اگر دوست داشتند ترون هاشون رو به تتر تبدیل کنند و مجدد سرمایه گذاری کنند. چون سایت دیگه بعد از این سود هارو بر پایه ی تتر میده.
   سرمایه گذاری ها هم به چند دسته تقسیم میشن . شش ماهه یک ساله دو ساله و سه ساله که هر کدوم نحوه ی پرداخت متفاوت و درصد های متفاوت دارند .
   دوستان بعد از بسته شدنه سایت از ده روز تا ۶۰ روز زمان میبره تمام افراد ترون هاشون برگرده تو ولت هاشون.

  • مدیر بیت کوین با این اعتماد بنفس حرف نمیزنه

   سرمایه یه ملت به فنا داده حالا وعده وعید میده

   چقدر شما رررررررو دارید آخه

   یعنی خوده اون کلاه بردار اعظم بیاد بگه بله ما کلاه شمارو برداشتیم بازم اینا میان میگن ساختگی فتوشاپه

   سایت داره آپدیت میشه

   پروژه داره به روز میشه

   بروکری جدید داره میاد

   مدیر عامل رفته گل بچینه

   و. ـــdx

 • سلام دوستان
  از ویکینگ چ خبر؟ جمع کردن یا شایعس جمع شدنشون؟ بالاخره ب کی اعتماد کنیم
  کسی میدونه اخر عاقبتش چی میشه؟

  • دوست عزیز این حرفا همش الکیه و کشکه که این دوستمون تحویل مردم میده
   پلتفرم ویکینگ کار میکنه ،واریزی هم صدردصد میگم که داره
   چون خودم برداشتی دارم
   همه اینایی که نظر دادن که واسم واریز نشده
   برو الان بپرس یا کلا سرمایه گذاری نکردن که الکی میگن
   یا اگه سرمایه گذاری کردن مطمن باش واریز شده واسشون
   واریزی ها ایشالله از اول ماه درست میشه
   واریزی ها تا به امروز ۳الی ۱۰روز طول میکشه

 • پروژه ویکینگ الان یک ماهه جمع شده رفته و هیچ واریزی انجام نمیده طرف توهم زده میگه دارن بروز رسانی میکنن

  گل من -حاجی- برر جان – عمو جان جمع کردن رفتن تموم شد فینیشیم

  • واسه منم ۱۰روز شده هنوز واریز نکرده پس یعنی منتظر نباشم !؟

  • چرا دوست عزیز چرت میگی کی گفته. ویکینگ جمع شده واریزی ها ب مدت ۳الی ۴روز طول میکشه انشالله تا ۱۰ روز آینده ب روال قبل برمیگرده

  • چرا در مورد چیزی اطلاعات کاملی ندارین حرف میزنین کی میگه جمع شده رفته اونیکه میگی موسسه….بود ویکینگ هست و خواهد بود من ۴ماهه وارد شدم سودم گرفتم

 • دوستان پروژه ویکینگ به پایان رسید و هر کسی که سرمایه گذاری کرده بود به باد رفت
  لطفا به لیدر ها هم پیام ندین اونا هم ضرر کردن و از دستشون کاری بر نمیاد

  دیگه هیچ سودی واریز نمیشه میتونید امتحان کنید

  و ارز WKX ارزش یک تخم مرغم نداره

  گفته شده اصل بود تا چند روز آینده به حساب سرمایه گذار ها واریز میشه ولی هرگز این اتفاق نمیفته

  آقای مهدی عباس زاده عزیز همین الان که دارم این پیام تایپ میکنم برای شما ۱۰ میلیون تو این سایت از دست دادم

  این بی شرفا دروغ نگفتن گفته بودن برج پولدار میشیم دقیقا این اتفاق افتاد اما برای خودشون نه ما

 • سلام جناب کاظمی نمیدونم فازتون چیه
  ولی بنده نزدیکه یک و نیم ساله تو ویکینگ سرمایه گذاری کردم،تا امروز مشکلی نبوده و نیست،طبق گفته شما که یک ماهه واریزی نداره،آیدی تلگرامم رو میزارم تشریف بیار پی وی ،واریزی امروز ۱۴۰۱/۲/۲۰ رو به شما بفرستم ،تا این مطلب من درآوردی رو پخش نکنی،
  تاخیر در واریزی ها فقط و فقط به علت بروزرسانی پلتفرم هست
  واریزی ها از ۳روز الی ۱۰روز زمان میبره،

 • دقیقا چهار ماه پیش یعنی آذر ۱۴۰۰ یکی از دوستای صمیمی ما یک شخصی به نام فرهاد که از قبل نمیشناختش و باهاش تو یه آرایش گاه آشنا شده بود و متوجه شده بود که فعالین ارز های دیجیتال هست / با همه ما تماس گرفت که بریم یه جایی که این شخص برای ما میخاد صحبت کنه و ما رو میخاد تو چند ماه صاحب پول زیاد کنه (فرصت طلایی)

  ما به واسطه اعتمادی که به دوست خودمون داشتیم رفتیم و تو جلسه شرکت کردیم ۱۲ نفر بودیم
  این شخص که اسمش فرهاد بود از تک تک بچه ها سوال پرسید آیا چیزی درباره ارز دیجیتال میدونید یا خیر ؟
  بعضی ها یه چیزایی گفتن بعضی ها هم سکوت کردن

  واین شخص سرمایه گذاری تو ویکینگ معرفی کرد و حدود یک ساعت درباره قدرت این شبکه صحبت کرد اون موقه TRX دو هزار تومان بود

  این آقای فرهاد که یکی از لیدر های ویکینگ بود به بچه ها میگفت اگه کسی ۲۰ میلیون بیاره و ترون بخره واونو تو سایت ویکینگ دوساله فریز کنه هرماه ۱۰% بهش سود تعلق میگیره وهر ماه هماهنگ با ارز های جهانی چهار صبح روز بعد میتونه سود خودشو برداشت کنه و اصل پول باید دوسال داخل ویکینگ بمونه و بعد دوسال این مبلغ به شخص برمیگرده
  و میگفت به همون اندازه که تو سایت ویکینگ گروپ سرمایه فریز کنید میتونید ارز wkx خرید کنید که تا شب عیدتا برج دو قیمتش از یک دلار هم جلو میزنه و بیست میلیون شما تبدیل به ۵۰۰ میلیون میشه

  خیلی عجله و تاکید داشت که همه اون شب سرمایه گذاری بکنن ول کن نبود بچه ها بعضی ها دو میلیون ، سه میلیون ، و یکی دو نفر هم بیست میلیون سرمایه گذاری کردن به هوای شب عید و میلیونر شدن

  وعده های مهم که می داد

  سود ۱۰% به سرمایه گذار میدیم که هیچ بانکی این سود نمیده

  گرون شدن wkx و ثبت رسمی شدن ارز Wkx

  سهام دار شدن شما تو پروطه ویکینگ

  خلاصه شب عید رسید
  برج دو اومد

  wkx ثبت رسمی نشد و قیمتش به یک دلار که هیچ به هزار تومنم نرسید

  جدیدا سود ۱۰% به تاخیر افتاده و الان ۱۵ روزه دیگه هیچی واریز نمیکنن

  که پرس جو کردیم میگن میخایم فسخ قرار داد کنیم و پول سرمایه گذار ها + ۳۰ درصد پاداش بهشون برگردونیم و میخایم یک سایت دیگه راه اندازی کینم که تو قرداد های مختلف هست

  امروز ۱۹/۰۲/۱۴۰۱ هست گفتن تا چهار ده روز با همه تسویه میکنن یعنی نهایت تا ۳ ماه دیگه

  منتظر نمیونید هیچ تسویه ای در کار نیست و تموم شد اینم داستان پروژه ویکینگ حالا بیاد کامنت بزاره مدافعان این پروژه که با حرف های بی خورد باعث سود یک مشت لاشخور شدن و …..

 • سلام
  دوستان یک درصد ازین حرفا رو باور نکنین
  من از روز اول ویکینگ داخلش هستم
  یک ثانیه در پرداختی ها تأخیر نداشته
  و کل هدفش که گرفتن بروکری یا همون کارگزاری بازار فارکس هستش رو بزودی میگیره و اون موقع هیچکسی جلودار ما نیست
  همه کسایی که امسال داخل ویکینگ هستند با ارز wkx زندگیشون عوض میشه
  شما چون کسب و کارت با ماینر خوابیده راهی جز منفی زدن نداری سلطان 🤫
  مردم اگر فک کردن بلدن بودن ، یه فکری به حال خودشون میکردن
  امسال به همه ثابت میکنیم کت تن کیه 😁

  • از جمله آثار خوردن مال حرام را قساوت قلب شمرده‌اند؛چنانچه امام حسین(ع) در روز عاشورا علت سنگدلی و تسلیم نشدن لشکر عمر بن سعد در برابر حق را پر شدن شکم‌هایشان از حرام ذکر کرده است
   انشالله خداوند به همه شما مسیر درست رو نشون بده که دست از کار هاى پانزى بردارید و دنبال کسب و کارى حلال و درست براى خود باشید

  • دوست عزیز نمیدونم شما خبر نداری یا خودت رو زدی به بی خبری الان بیشتر از یک ماهه واریزی با تاخیر ۵ روزه انجام میشه الان هم که کلا واریزی ندارم من مدرک دارم خواستی اسکرین میدم دوهفته هست برداشت از سایت زده شده اما چیزی به ولت نیومده
   فکر نکنم دیگه چیزی برای دفاع داشته باشین

  • سلام اقا سعید ک فرمودن واریزی ندارن
   بنده البته خودم توو سایت نیستم ولی از دوستام ک دعوتم میکنن هی و بنده هم در حال تحقیقم در مورد سایت الان یک ماهه شنیدم ک داره بروز رسانی میشه و علت تاخیر همینه ولی اگ آقا سعید شما علت خاصی رو می بینید رو بگید تا بدونیم ۔ شما مبلغتون بالاس ک دو هفتس واریز نکردن بهتون؟ اخه یکی از فامیلای ما ک مبلغشون مثلا ۵تومان هس سودش ب حسابش با دو روز تاخیر میاد الان دو ماهه فک کنم ۔ اقا سعید اگ خواهشا مشکلی توو سایت ب وجود اومده ک مشکوک ب نظر میرسه لطفا در تحقیقاتی ک من دازم انجلم میدم کمکم کنید ممنون

  • سلام چرا واریز نمیکنه پس همش زده انتظار

  • چی میگی مرد حسابی کلاتو سفت بگیر باد نبره یک ماه جمع کردن رفتن امروز ۲۰/۰۲/۱۴۰۰ روزی هست که وعده دادن بودن wkx به یک لار میرسه – wkx ثبت رسمی میشه نه تنها این اتفاق نیفتاد – دیگه اون سود ۱۰ در صدم واریز نمیکنن اصل سرمایه هم قفل شده

   چیه نکنه میخای بگی دارن آپدیت میکنن بشین تا بکنن

 • دوستان مواظب باشید شیادان این پروژه دامنه جدیدى خریده اند و سایت فیک و کلاهبردارى جدیدى را راه اندازى کرده اند تا افراد ساده را در دام خود بیاندازند دامنه جدید waykingmarket.com است که حتى در طراحى این سایت کوچکترین نکات طراحى هم رعایت نشده و یک بچه ١۵ ساله هم میتواند به راحتى چنین سایتى ایجاد کند ، این سیستم قصد دارد با این سایت جدید ادعا بروکرى کند که کاملا مشخص است که سازندگان بسیار بسیار ضعیف و شیاد هستند و حتى چند بروکر معتبر را هم ندیده اند و فکر میکنند اگر همینطورى سایت ایجاد کنند میتوانند کلاهبردارى خود را ادامه دهند ، دوستان لطفا مراقب باشید این سایت اصلا به هیچ عنوان حتى ربطى به بروکرى ندارد و صرفا یک اینترفیس ساده هست ، امیدوارم سازنده ویکینگ گروپ اینقدر مردم را ساده فرض نکند و دست از جیب ان ها بیرون بکشد

  • داداش شما میتونی ادعاتو ثابت کنی؟ بنده میخواستم سرمایه گذاری کنم تووش و دارم تحقیقات میکتم الان یک و نیم ماهه رو ویکینگ
   میسه بگین از گجا میگین و چرا میگین ک بروکری هم نیس این چیزی ک میفرمایین؟

  • یه خواهشی هم از اقای عباس زاده داشتم ک واقعا اطلاعاتشون زیاده ببینن واقعا ویکینگ ب بروکری وارد شده یا نشده اصن و اینم حرفه و اینکه بنده شنیدم تا دوماه آینده قراره ب تتر هم تبدیل بشه

 • نظرتون در مورد اینکه ب بروکری تازگیا وارد شده چیه؟ و اینکه واقعا اگ کلاهبرداری هست چرا مثل بقیه جمع نمیکنه ک بره؟ البته خودمم خیلی بهش شک دارم خیلی و هنوزم ک هنوزه نتونستم خودمو قانع کنم ک کلاهبرداری نیس ۔ ولی از اونطرفم نزدیک ب دوساله داره فعالیت میکنه ۔ ولی خب البته بودن کسایی ک دو سه سالم قعالیت داشتن مث آقای امیر حسین داداشی ۔ میخواستم نظر تخصصیتونو در مورد وارد شدن ب بروکری بدونم آقای عباس زاده

  • ببینید شما صرفا با یه آدم نا آگاه طرف نیستید و یه تیم با شما روبروِ. اونا بودجه مارکتینگ دارن ، اتاق فکر دارن و به همین سادگی نمیتونید مچ کسیو بگیرید. اما بجاش میتونید درخواست کنید ادعا های مطرح شده رو ثابت کنن. مثلا اینکه با سرمایه شما قراره با یه اندیکاتور ویژه ترید های اسکلپینگ با درصد خطای کم ارائه بدن که با هوش مصنوعی ترید کنه! میتونید ازشون درخواست گیت هاب کنید تا کدشون رو بررسی کنید و …
   اینکه صرفا در جایی لیست بشه ، سود بده یا …. هیچ دلیل منطقی برای پانزی نبودن نیست. صد البته که پروژه های شت تری مثل دوج و شیبا هم هر روز دارن توی بزرگترین رسانه ها تبلیغ میشن و حتی سود میدن! در نهایت هر کسی قبل سرمایه گذاری باید خودش تحقیق کنه چون در صورت کلاهبرداری هیچ کسی پاسخگو شما نخواهد بود.

 • تنها چیزی که برام سواله اگه کلاهبرداری هسش چرا یکساله داره فعالیت میکنه مث بقیه سایتای پانزی زود جم میکرد میرف دیگ

 • پروژه اسکم کلاه برداریه اصلا سرمایه گذاری نکنین همه سودهارواول هرماه میریزه سودتعادل روهم همون روز واریز میکنه . هیچ تاخیری هم در واریز نداره. چطور پروژه رو میگین خوب نیست. آقای مهندس کاش قبل از هر کار تحقیقات بیشتری رو انجام میدادین. اونی که میگه کلاهمو برداشتن. واقعا چقدر ریختی و کدوم ماهش واریز نشده. پروژه ای که شبکه ماهواره ای راه انداخته و فوتبال رو مستقیم نشون میده. چطور میشه پشتوانه نداشته باشه

 • سلام اقای مهدی عباس زاده
  بنده ازتون یه خواهش و سوالی داشتم
  وضعیت زندگی و اقتصادی ملت رو ک اگاهی کامل دارید
  بنده هم مث اکثر مردم وضعیت اقتصادی آنچنانی ندارم
  و بخاطر مشکلات زندگی ک داریم و اینکه علاقه مند هستم ب زندگیم و ب هیچ وجه نمیخوام زندگیمو از رس بدم و خانوادمو از دست بدم بخاطر همون هر ریسکی رو قبول میکنم
  چن وقتیه ک ب بنده از طریق دوستان همین سایت ویکینگ ترون رو پیشنهاد داده ان و بنده هم یه مقداری پول دارم و بخاطر سود خوبی ک میده و اینکه میشه زندگی رو چرخوند دو دل شده ام و مطالب زیادی هم خوندم حتی تا تک تک نظرات کاربران این سایت و سایت های مختلف و دیدم ک شما با احترام جواب همه رو میدین
  خواستم ازتون سوالی کنم ک شما واقعا صددرصد مطمئن هستین ک این سیستم کلاهبرداری هستش؟
  اخه تازگیا هم میگن میخواد رو تتر بره و رسمی بشه و۔۔۔ البته میدونم ک‌اینو خیلی وقته میگن و بنده هم تحقیقاتی داشته لم ک ب نتایج قابل اعتمادی نرسیده ام ولی بخاطر شدایط زندگی و۔۔۔ ادم گاهی مجبور ب ریسک میشه
  توروخدا داداش اگ واقعا اطلاعات خوبی داری در اختیارم بذار
  امیدوارم پاسخمو بدین
  بقیه ی دوستان هم اگ مطلبی داشتن میتونن بگن
  مولا علی یارتون

  • سلام وقت بخیر
   ما همیشه دوست داریم همه عزیزان سود کنن و رشد کنن. پیشرفت یا ضرر هیچکسی به مجموعه ما هیچ آسیب یا کمکی نمیکنه لذا بی طرفانه عرض میکنم:
   مجموعه دقیق بررسی شده و هیچجا نام اعضا تیم توسعه و روش های برقراری ارتباط ذکر نشده. حالا حتی اگر تاپ گینر سرمایه گذاری های بین المللی هم باشن (که نیستن) باز هم در صورتی که یک روز مجموعشون دچار مشکل شه شما از هیچکسی نمیتونید به صورت بین المللی حتی شکایت کنید. شاید خیلی از افراد ریسک شرکت تو همچین پروژه هایی رو به اندازه سرمایه گذاری روی شت کوین هایی مثل دوج و شیبا بدونن که کاملا منطقیه.
   اما ما دلایل کافی برای اسکم بودن این پروژه رو قرار دادیم. تصمیم گیری با مخاطب. امیدوارم هیچکس ضرر نکنه
   با احترام

 • سلام
  فقط خدا نکنه یه اتفاقى براى اکانتتون توى ویکینگ گروپ بیفته ، پشتیبانى صفر هست و پاسخگویى واتس اپ هم صرفا توجیه گر هست و نمایشى 😡

  • من همین امروز رفتم با یکی صحبت کردم، میگفت من یکی از مشاورا هستم، خیلی خوب حرف می‌زد.
   چرت میگفت کلا، یکی از چیزایی که خیلی روش تاکید میکرد میگفت با گوگل قرارداد داریم. من اونجا لو ندادم که طراح سایت هستم، بهم صفحه ثبت سفارش گوگل رو نشون داد و گغت که ما مطمعنم هستیم

   از ولتشون زیاد گفتن، میگفت ما با آمازون قرارداد داریم ولی صرفا محصولاتش رو توی امازون گذاشته…

   درباره وایت پرپرشون هم خوب توضیح نداد، گفت اره وایت پرپر هم داریم، پولتون هم که بگیرند بلوکه میکنن و به نام سود بهتون پولتون رو پس میدن

   خیلی حواستون باشه، پروژه روی هوا هستش و ایندش مشخص نیست

  • اگر ۱ درصد قراردادی با کمپانی های بزرگ داشتن تو بوق و کرنا میکردن تو سایتشون!

  • سلام.نه اینجور نیست تو تیم ما هر مشکلی پیش اومده همه شو حل کردن

 • با سلام و تشکر از مدیر محترم سایت میهن سیگنال بخاطره اطلاع رسانی خوبتون،
  اونایی ک میگن ما سرمایه گذاری کردیم داریم سود میگیریم،انقد ا…ق هستن ک نمیدونن اون سود نیست،پولشونو قلمبه دادن حالا دارن ذره ذره پس میگیرنو اسمشو گذاشتن سووود،تازه اگه بگیرن،برادره من میخواست بواسطه ی هم دانشگاهیش ۷۰ میلیون سرمایه گذاری کنه،ک من با نشون دادن مقاله ی شما،بجای تصمیم احساسی،عاقلانه بهش نگاه کردیم،و واقعا خوشحالم ک برادرم منصرف شد،الان ۲ تامون شدیم پایه ثابت نشون دادن این مقاله ب آشناهامون،آقای عباس زاده
  آرزو میکنم خدا فقط لحظها و آدمای خوبو سره راه زندگیت قرار بده،انشالله

 • داداش هرچی سایت اومد اسکم شد رفت فقط همین wayking مونده😂هرچیه پولو به موقعش میده دمش گرم

  • من ۱۶ماه از فعالیتم میگذره و تا الان خداروشکر مشکلی نداشتم از اینکه دوستان گفتن پشتیبانی نداره بنده تایید میکنم اصلا جوابگو نیستن و ۲ ماه ک واریزی‌ها بیشتر از ۵روز طول میکشه این ماه اردیبهشت تا الان ۷ روز از برداشتم گذشته واریز نشده

 • خدا رو شکر که به زودی وارد سال دوم میشیم و بخش بزرگی از کاربران ویکینگ تسویه شدن… خدا رو شکر به ملت شریف ایران سود رسوندیم و اعتماد و آگاهی ساختیم، خدا رو شکر به واسطه این بیزینس هزاران نفر رو از فقر قطعی نجات دادیم…
  عمر دشمنان دراز باد تا اوج موفقیت ما را نظاره‌گر باشند

  • اسمش بیزینس نیست اقاى محترم شغل شما از ننگین ترین شغل هاى ایران هست که بچه ها و جوون ها رو بیچاره میکنید و التماس زیرمجموعه میکنید

 • چرا منفی میزنی
  تو این سایتایی ک گذاشتی هیچ کدومش نگفتن کلاه برداریه.
  الان imtoken اینو سرچ کن میزنه ۸۵ درصد مورد اعتماد
  ولی سایتش ۱ هفتس بسته شده

 • تاریخ این مقاله برای ۲۷/۵/۱۴۰۰ میباشد
  باید عرض کنم که علارغم اجحاف درباره ویکینگ اطلاعات اشتباه نیز درین باره نوشته شده که مقرضانه بودن این مقاله درباره ویکینگ کاملا مشهوده. رد یا تایید کردن هر موضوعی مستلزم ارائه رفذنس و مدرک مستدل است که نویسنده به مستنداتی اکتفا کرده که فقط عوام فریب بوده و کلاهبرداریه این پروژه را ثابت نمیکند و از طرفی اشخاصی در صفحه نظرات به کرّات مدعی شدند که پولشان در ویکینگ از بین رفته که کاملا کذب هست و برخی نیز با بردن اسامی یک عده مدعی شده اند که موسسین این کمپانی را شناسایی و دیگران را تشویق به طرح شکایت از این شرکت را نموده اند. همه اینها نشانه دشمنی و عدوت مغرضانه یک عده علیه این شرکت را دارد که امری کاملا طبیعیست. در دنیا همه پروژه ها رقبا و دشمنانی دارند که تمام تلاش خود را میکنند تا آن تجارت را از پا دربیاورند. در نهایت باید بگم بنده یکسال است که سرمایه گذاری کرده ام و این پروژه یا سایت یا شرکت به تمام تعهدات خود عمل کرده و تمام وعده های خود را عملی کرده است و با قدرت در حال رشد کردن است. شما هم بجای تخریب ناجوانمردانه یک پروژه سعی کنید یک ایده درامدزایی بهتری ارائه دهید تا مردم از ایده شما هم پول دربیاورند.
  التماس تفکر…

 • سلام من الان پول گذاشتم چطور میتونم اونو بردارم؟؟

 • سلام و عرض ادب به سایت وزین میهن سیگنال
  بابت اطلاعاتی که در اختیار ما مخاطبان قرار دادین تشکر می کنم
  فقط برای من سواله چرا در این سایت اسامی یک سری افراد رو آوردین و اونها رو کلاهبردار معرفی کردین؟ آیا بر شما مشخص و مستند شده و دلایلی مبنی بر کلاهبرداری اونها دارین و آیا مراجع ذی صلاح این افراد رو کلاهبردار معرفی کردن و شما با حکم مشخص اینکار رو کردین چون تا اونجا که اطلاع دارم حتی اگر کسی جرمی انجام بده اجازه قانونی وجود نداره که اسم اون فرد در جراید نوشته بشه. از اونجا که به این سایت علاقه مندم دوست ندارم به واسطه عدم بررسی پیغام ها برای این سایت وزین در آینده چالشی پیش بیاد
  با تشکر سید رضا حسینی

  • سلام ما هیچ اسمی نیاوردیم و خود وی کینگ گروپ هم توی مشخصاتش هیچ اطلاعاتی از توسعه دهنده هاش نیاورده که میتونید توی مقاله ببینید به عنوان مهمترین عامل کلاهبرداری بودن این پروژه

 • کلاهبرداری داره صورت میگیره الان بیش از یک ساله

  این شرکت هرمی ای هست که داره ربات فارکس و اندیکاتور میفروشه و روی ترون اینوست جمع می‌کنه

  از طرفی هم روی ترون داره کلاهبرداری می‌کنه و زیر مجموعه میگیرن . هئیت نظارت بر بازاریابی شبکه ای هم قرار شده پیگیریشون کنه و یکبار سایتشون رو فیلتر کرده،

  اطلاعات اسم اشخاص و… ازشون دارم کسی خواست برا شکایت کردن بدم

  اسم شرکتشون ویکینگ هست

  یه توکن مجازی ساده بر بستر ترون به نام wkx آوردن و با پول دادن یه کیف پول ساده درست کردن برای بچه خر کردن و اون تو فقط قیمت گذاشتن روش و به نوعی بهش افتخار میکنن. و الکی گفته این شرکت آلمانی هست در صورتی که دروغه و خریدارای این ارز نمی‌دونن که قراره به جای ترون هاشون این ارز رو بگیرن و مدیران شرکت مثل مدیرای هر شرکت هرمی دیگه فرار کنن

  اسم صاحب شرکت یاکوب *** هست

  اسمشو جدیدا عوض کرده گذاشته ***

  یکی از اعضای مدیریت پشت پرده هم اسمش فرشاد *** هست، از اون لات هایی که آدم داره میرن مخالفان رو بزنن، و همچنین با پول مردم آکادمی اف ایکس مونو رو آورده و همچنین شبکه ماهواره ای مونو نت ، که قراره اگر شرکت هرمیشون پاشید از این طریق کلاه مردم رو بردارن

  برنامه نویسش اسمش علی *** هست

  یکی دیگه از مدیرای پشت پرده ش محمد *** هست

  تا الان به بیشتر از پنج هزار نفر مردم بیچاره و بی اطلاع اندیکاتور فارکس فروختن در صورتی که رایگان همه جا هست همون اندیکاتور

  از طرفی هم هی تبلیغ میکنن که پول میگیرن و ماهانه سود ده درصد میدن و میگن داریم تو بازار فارکس ترید می‌زنیم و…

  یاکوب *** به دروغ به همه گفته سرطان داره و احتمال داره بمیره
  جهت برنامه ریزی فرارش اینها رو میگه

  حجم اطلاعات در این باره خیلی زیاده

  هیچ جایی پیگیریشون نمیکنن من به چند جا زنگ زدم ولی هیچ جا پیگیری نمیکنن ، کلی شاکی داره ولی میرن براشون دردسر درست میکنن که شکایت نکنن.

  اینو به مردم بگین دهه هشتاد خیلی ها با این اینوست ها( شرکت های پونزی، هایپ) زندگیشون رو به باد دادن و آنهایی هم که سود کردن خیلیهاشون الان تو زندانن

 • اگه هم پول ندارید بیاید من براتون حساب باز میکنم از این راه به درآمد برسید. ویکینگ فقط سرمایه گزاری نیست و ما ۱۱ ماهه که داریم حرفه‌ای ترید میکنیم و مستندات موجوده و شفافیت پروژه برای همه ما احراز شده، منم یه روزی کاربر ساده بودم و میترسیدم که کار کنم ولی امروز هزاران مرتبه خدا رو شکر که این سیستم به من معرفی شد.
  منفی بزنید راجب ما
  ما جوابشو داریم

  • داداش تو انگار کلا تعطیلی…
   کدوم‌ ترید؟
   کدوم سود؟؟؟
   واسه شفاف سازی ام ک شده ک آی دی تلگرام واسه همه ی ما بزار چنتا از اون مستنداتی ک ترید زدیو نشون بده ک همه ما خونمونو بفروشیم پولشو بزاریم توو پروژه ویکینگو باهاش wkx بگیریم

 • (لیست کلاهبردان این مجموعه به روز شد )
  با سلام واحترام
  بر حسب وظیفه اسامی لیدر های اصلی و سازندگان این گروه را منتشر مینمایم :
  سازندگان :
  ۱_مهدی صراف (یاکوب صراف) (معروف به حاج مهدی )
  ۲_بهزاد مولایی
  ۳_رضا ایمانی
  ۴_فرشاد مهرابی
  ۵_محمد لودین
  نفرات اصلی صراف :
  ۱_مجتبی محمودی
  ۲_مرتضی وردوز
  دیگر کلاهبردارن شامل اقایان برهانی و گلستانی و ترابی اولین نفر هایی هستند که ادعا میشود در ایران زیرمجموعه گیری کثیف خود را شروع کردند .
  برنامه نویس :
  علی رحیمی
  لیدر های سطح یک که اقدام به جذب افراد زیادی کردند :
  ۱_سالار بیات
  ۲_عباس نوروزی
  ۳_علی نوروزی
  ۴_شایان هژبری
  ۵_جابر نبی زاده
  ۶_میلاد دادرس
  ۷_مهدی دانش
  ۸_آرین بزمی
  ۹_مبین سهرابی
  ۱۰_مسعود حاجی وند
  لیست منتشر شده با بررسی های تکمیلی پس از مدت ها در وب آموز برای جلوگیری از کلاهبرداری های بیشتر این افراد در سایت قرار گرفت.
  من حمید احمد حسینی از مالباختگان استان البرز هستم که به دام این شیادان افتادم . لطفا سرمایه های خود را در این سایت پانزی نابود نکنید.
  ممنون از سایت میهن سیگنال

  • اخه خداییش چرا اینکارو میکنید؟
   پولی چیزی گرفتی؟
   یا از سیستمای کلاهبرداری ایرانی هستید؟
   شما اگه یک ریال تا صد میلیارد باخت دادی بیاید بگید من خودم پولتو میدم.
   لطفا دروغ نگید خیلی زشته

  • عزیز شما چجوری پولتو از دست دادی؟ مگه سایت جمع شده؟ مگه هنوز کار نمیکنه و سودشو نمیده

  • درود و خدا قوت من حدود هشت ماه هست بیست و پنج هزار ترون سرمایه گذاری کردم و تا الان عقب و جلو نشده واریزی ها ،ارز wkx هم میشه هر زمان ک خواست با دلار فروختش بدون نگرانی ، نمی دونم واقعا من ک تا الان مشکلی ندیدم از سمتشون و درگیر زیر مجموعه گیری هم نشدم تا الان چون سرمایه گذار هستم ، اما یه سری لیدرها داره ویکینگ که بچن و خیلی جو الکی میدن و بزرگ نمایی میکنن همش(خود سیستم خوب و عالی بوده تا اللن اما این لیدرهاشون دارن خراب میکنن سیستم رو با وعده های الکی )بعد اینکه تو ایران تو بازاریابی شبکه ای تا دلتون بخواد مافیا وجود داره مثل محمدرضا بهرامی بادران ، یا ممد شاکری و…. کافیه این ویکینگ به تیم ها اینا معرفی بشه خب مطمین باشین دیگ تو کمپانی ایرانی کار نمیکنن اعضاشون پس مجبور میشن دست ب تخریب بزنن شرکت رقیب رو واسه بقای خودشون وسازمانشون ،خلاصه بگم اینجا تو ایران همه چیز با پول خوب جلو می‌ره پس با فکرتون و مدیریت سرمایه تصمیم درست بگیرید و مسولیت کار خودتون رو هم بپذیرین(همه دنبال منفعت خودشون هستن پس با عقلا تصمیم درست بگیر). امیدوارم ک نظرم تایید بشه

 • اگر این پروژه کلاه برداری هستش پس چرا داخل سایت رسمی scam رتبه بندی شده اون سایت رسمی که روی یک پروژه کلاه برداری اعتبار میده خودش زیر سوال نمیره؟ شما هنوز ندیدید که پول کسی داخل این پروژه از بین بره ولی با جرات میگید خواهد رفت مگه شما پیشگو هستید که از اینده ای که ندیدید حرف میزنید من داخل این پروژه دارای درامد هستم و سرمایه ام کامل برگشته و الان رو سود هستم حالا باید حرف شما که اتفاق نیوفتاده رو باور کنم یا سودی که الان دارم میگیرم؟!

  • هر کس اختیار مال خودشو داره ، ما نه توصیه به سرمایه گذاری میکنیم نه منع
   صرفا بررسی کردیم و از دید ما یک پروژه کلاهبرداریه. کما اینکه پروژه های کلاهبرداری زیادی هستن که در شروع کارشون سود های خوبی میدن تا جذب سرمایه کنن وگرنه که کاربر از اول جذبش نمیشن!

  • جهت اطلاع دوستمون عرض میکنم ، اقاى محترم شما وارد اون تک سایت مربوط به بررسى اسکم بشید میبینید که تمام لیدر ها و زیر مجموعه هاشون به صورت کاملا مشهود اومدن پنج ستاره دادن و مشخصا وقتى میان یه عده به دستور فرماندشون راى پنج ستاره میدن سیستم رو گول میزنن و باعث میشن سایت فریب بخوره ، این هم از ترس و حقارت صاحبین سایت ویکینگ گروپ هست که در نظرات دستکارى و جعل انجام میدن و بعدا باید پاسخگو باشند ، در سایت هاى اسکم دیگه که کارى با نظر مردمى نداره و خودشون مستقل بررسى میکن همچنان از ١٠٠ درصد رتبه زیر پنج درصد رو داره و بسیار مشکوک به کلاهبردارى معرفى شده

 • باسلام من کاری با صحت این پروژه ندارم ولی پیرو اون کامنتی که دوست عزیزمون آقا مرتضی گفته ۸۹ درصد دست یک نفره
  باید بگم خیلی از ارز ها همینطورن
  مثلا btt که ارز قدرتمندی هم هست اگر برید ببینید ۸۸ درصد این ارز دست ۵ نفر هستش پس اینم بد ؟ یا جدید ؟
  خودتون قضاوت کنید

 • با سلام واحترام
  بر حسب وظیفه اسامی لیدر های اصلی و سازندگان این گروه را منتشر مینمایم :
  سازندگان :
  ۱_مهدی صراف (معروف به حاج مهدی )
  ۲_بهزاد مولایی
  ۳_رضا ایمانی
  لیدر های سطح یک که اقدام به جذب افراد زیادی کردند :
  ۱_سالار بیات
  ۲_عباس نوروزی
  ۳_علی نوروزی
  ۴_شایان هژبری
  ۵_جابر نبی زاده
  ۶_میلاد دادرس
  ۷_مهدی دانش
  ۸_آرین بزمی
  ۹_مبین سهرابی
  ۱۰_مسعود حاجی وند
  لیست منتشر شده با بررسی های تکمیلی پس از مدت ها در وب آموز برای جلوگیری از کلاهبرداری های بیشتر این افراد در سایت قرار گرفت.
  من حمید احمد حسینی از مالباختگان استان البرز هستم که به دام این شیادان افتادم . لطفا سرمایه های خود را در این سایت پانزی نابود نکنید.
  ممنون از سایت میهن سیگنال

 • سلام من یه مبلغ زیادی سرمایه گذاری کردم میخوام خارج کنم. ولی نمیدونم باید چیکار کنم کسی میتونه کمک کنه ؟؟

 • این نوع از کلاهبرداری‌ها و طرح های پانزی‌ ، بعد از مدتی که اعتماد سرمایه‌گذاران خود را جلب کرد، اقدام به دستبرد اموال می‌کنند و قطعا این موضوع برای ویکینگ گروپ هم اتفاق خواهد افتاد .

 • افردای که در پروژه کلاهبرداری (waykingroup) سرمایه گذاری کرده اند ، دیر یا زود سرمایه خود را از دست خواهند داد
  این افراد از الان دنبال یک وکیل خوب در حوزه ارزدیجیتال باشند .

 • سلام داداش مگه کسی تا حالا از دست داده؟؟؟

 • با ارائه مشخصات فنی و تکنیکی waykinggroup مشخص شد که پانزی است .
  امیدوارم هر چه سریعتر مسولین امنیتی و اطلاعاتی و قضایی و انتظامی ورود کنند تا مردم کمتری سرمایه خود را از دست دهند.

 • ویکینگ گروپ (ویکینگ ترون) کلاهبرداری است.

  ۴ پیشنهاد برای مقابله با این کلاهبرداری :

  ۱-به نظر من باید به کلاهبرداری ویکینگ گروپ در خبرگزاری های مشهور و رسانه های رسمی پرداخته شود تا مردم آگاه شوند و جذب این پروژه نشوند ، تا مردم مال باخته نشوند . شاخه های اصلی این جریان از این نوع اطلاع رسانی وحشت دارند .

  ۲-دوستان و آشنایان و خانواده خود را در تلگرام و واتس آپ ، از این پروژه کلاهبرداری باخبر سازیم . چرا که زیر مجموعه گیری این پروژه از طریق دوست و آشنا و خانواده صورت می گیرد.

  ۳-کانالهای وگروههای تلگرامی ارز دیجیتال موقع تبادل لینک ، همدیگر را از کلاهبردار بودن ویکینگ گروپ (ویکینگ ترون) مطلع سازند و لینک خبر کلاهبردار بودن ویکینگ گروپ (ویکینگ ترون) را در کانال و گروه پین کنند.

  ۴-کسانی را که در ویکینگ گروپ (ویکینگ ترون) سرامایه گذاری کرده اند تشویق کنیم تا سرمایه خود را ازین پروژه بیرون بیارند تا مال باخته نشوند .

 • دوستان خواهشاً یکم با احتیاط بیشتری نسبت به این مدل سایتها عمل کنید. این سایت ها هیچگونه پلن درآمدزایی ندارن و سودی که به اعضا میدن رو از اعضای جدیدی که وارد میشن تامین میکنن. طبیعیه که یه روزی دیگه نسبت سودی که پرداخت میکنن به درآمدی که دارن منفی میشه، یعنی خروجی مالی بیشتر از ورودی میشه اون زمان بدون هیچ تعللی سیستم رو میبندن و کسی هم دستش به جایی بند نیست.
  این سایت بر خلاف ادعایی که میکنه قطعاً یه سایت ایرانی هست و برنامه نویس هاش توی ایران هستن. با یکم مطالعه ساده توی سایت متوجه میشید که چقدر غلط املایی و نگارشی توی متون انگلیسی وجود داره و کاملاً معلومه که حتی سواد انگلیسی بالایی هم ندارن.
  در ضمن توکن WKX که دوستان خیلی در موردش صحبت میکنن هم حدود ۹۳درصدش دست ۲ تا آدرس هست که این میشه گفت فاجعه هست. این مدل سایتها فقط افراد رو تحریک میکنن که خیلی زود پولدار میشی و …. ولی نیت واقعیشون چیز دیگه ایه

  • ممنون از توضیحات عالی شما

  • سلام مجدد خدمت سما دوست عزیز پاسخ سوالم رو دیدم جواب دادید در مرحله اول اینکه بنده منطق پذیر هستم به همراه اطلاعات صحیح نه حدسیات و باور کنید تعصبی هم ندارم رو هیچ جایی چون این دنیا گذراست اما برام سوال اینحاست اولا شما کفتید که شرکتهای نتورک مارکتینگ حدودا دوسال… خب اول باید توضیح بدم که این پروژه نتورک نیست چون تعریف نتورک مارکتینگ تو کتابهای مختلف اومده و حرف من نیست دوم اینکه شرکتهایی هستند نتورک مارکتینگ که بالای سی سال دارن کار میکنن پس جمع نمیشه بست و در مورد شرکتهای پانزی هم. باید به عرض برسونم شش الی هشت ماه بیشتر دوام نمیارن که نیازی به مدرک نداره روی کاغذ میشه حساب کرد که پلن معکوس میخوره مگر اینکه به جای ارز توکن که قابلیت نقد شدن نداره پرداخت کنن که ویکینگ اینجوری نیست سوال من اینحاست طبق قانون ریاضی اکه پانزی بود باید تا توکن میداد یا تا الان تموم شده بود پس هیچکدوم از اینا نیست صحبت اینجاست پس این نشون دهنده این هست که شرکت درامد زایی داشته تا الان که تونسته پرداخت کنه و اگر تونسته درامدزایی کنه و پرداخت کنه که دیکه……

  • کاملا واقعیته

 • سلام یه سوال داشتم در مورد ویکینگ گروپ که نوشتید میتونم بپرسم که چجوری بالای یکسال داره سودی رو که گفته پرداخت میکنه و هنوز مشگلی براش پیش نیومده که بماند سودشو یه درصد بیشتر کرده؟؟

  • پروژه های پانزی همونطور که در متن هم نوشته شده روش عملکردشون همینه. ارزش افزوده ای خلق نمیکنن، فقط با پول اعضای جدید سود اعضای قبلیو واریز میکنن و فقط دنبال جذب سرمایه بیشتر و زیر مجموعه گیری هستن.
   اما در عمل نه یک خط کد تاحالا برای این پروژه در گیت هاب ثبت شده و نه تیم مشخصی داره.

  • تمام پروژه های نتورک مارکتینگ همینجوری هستن. تا یه مدت (حدود ۲ سال) به تمام تعهداتشون عمل میکنن و سود رو سر وقت پرداخت میکنن ولی وقتی دیگه نتونن شخص جدید وارد کنن و وارد ضرر بشن بلافاصله سیستم رو قطع میکنن و خدا به داد سرمایه گذارا برسه

  • اینادورغ به مردم میگن من دوسال هستم هرماه پورسانت داده اصل پولمم برگشت خورده

  • نظرتون در مورد wkx توکن اختصاصی شرکت چیه

 • با سلام و عرض ادب
  من تمام نظرات دوستان رو خوندم و از همه عزیزان تشکر میکنم
  من تقریبا یک ساله که در پروژه وی کینگ با سرمایه سیصد هزار ترون دارم فعالیت میکنم به عنوان فقط سرمایه گذار
  توی این یک سال حتی یک دقیقه تأخیر و بد عهدی ندیدم
  ارز.با صلابت wkxبا پشتوانه قوی(سواپ با تتر در هر ساعتی از شبانه روز)
  ورود به متاورس در آینده نزدیک
  افتتاح وی کینگ شاپ(خرید اقساطی) به زودی
  اینها برنامه های کوچکی از این تیم قوی هست
  لطفاً با احترام به نظرات همه دوستان کمی درباره ساختارتولید کیف پول اطلاعات کسب کنید و بعد اظهار نظر کنید من هیچ گونه تعلقی به این شرکت ندارم و فقط به جهت روشن شدن افکار عمومی به این بحث شرکت کردم
  در پایان از تمام منتقدان این پروژه بخصوص مدیر سایت میهن به جهت دلسوزی برای سرمایه مردم سپاسگزارم و برای تمام هولدرهای wkx آرزوی ثروت را دارم.
  ثروتمند باشید
  یا حق

 • دوستان سرمایه گذاری کنید و ماهیانه ۱۰ درصد سود بگیرید

 • اینجا فقط بیشتر نظرات منفی راجب کمپانی ویکینگ ثبت میشه شما چطور ب یک سایتی ک نام و نشون نداره توجه میکنید این سایت هم فقط هدفش اینک فزصت رو از دوستان بگیره تو این دنیا قرار نیس همه پولدار بشن

 • دوستان افرادی که نظره منفی راجبه شرکته ویکینگ گروپ میدن اطلاعاته کاملی ندارن و داخله شرکت حتی عضو هم نشدن وگرنه تمامیه افرادی که داخله ویکینگ چه یک روز شروع به کار چه ۱۰ ماه شروع به کار کردن از شرکت رازین و رضایته کامل میبرن حتی میتونید از تمامیه ارگان ها اشتعلام بگیرید ببینید تا الا شکایتی مبنی بر شرکت ویکینگ گروپ ثبت شده یا نه

 • جهت اطلاع دوستان چند مورد رو باید گفت که من به اونها اشاره میکنم
  ١_این پروژه صد درصد پانزى میباشد و در آن شکى نیست
  ٢_دفترى که براى این پروزه ذکر شده است جعلى بوده و در ترکیه طبق قوانین ازادى که وجود دارد هر کسى میتواند یک واحد را اجاره و تابلو و پرچم سفارش داده و عکاسى کند و بگوید این دفتر یک شرکت است و هیچ کس هم به وى کارى ندارد
  ٣_بالادستى ها به کاربران و لیدر ها یاد داده اند تا بگویند با پول شما توسط افراد حرفه اى ترید در فارکس صورت میگرید و به همین علت است که سایت در پرداخت دچار مشکل نشده است که جواب این سخن بیهوده هم این است که پول افراد بالادستى هر بخش هرم توسط افراد جدیدى که وارد میشوند تامین میگردد و هیچ کس نمى اید و از سود کلان خودش بگذرد و با پول شما ان هم در فارکس ترید کند و
  درامد حاصل از ان را بین کاربران تقسیم کند این بزرگترین توهینى است که سایت به فهم کاربران میکند
  ۴_توکن پوچ wkx که روى ان افراد نادان این سایت پانزى حساب ویژه اى باز کرده بودند در بستر ترون بوده که هر فردى با کمى سواد میتواند توکن بر بستر ترون ایجاد کند ، همچنین در زمان افتتاح توکن با قطعیت میگفتند که این توکن در یک ماه به یک دلار میرسد و حالا میبینیم که این توکن حتى به یک صدم سنت هم نزدیک نشده و این فقط توهم لیدر ها و کاسبان جیب مردم بوده است که افراد بیشترى را گول بزنند و جذب کنند , همچنین ٩۵ درصد توکن ها در اختیار دو ادرس مى باشد که فاجعه اى بزرگ است .
  ۵_دوستان این سایت هیچ ماهیت مشخص و معینى ندارد ، حتى شما نمى دانید با چه افراد و چه کشور ها و چه سیستمى روربه رو هستید پس لطفا سرمایه اى که با زحمت به دست اوردید را در این سایت هاى بیهوده که تاریخ انقضاء مشخصى دارند دور نریزید
  ۶_توجه کنید که شما در دوران امروزى بیشتر از همه نیازمند تخصص واقعى هستید نه کار هاى چیپ و پایین رده اى مثل زیرمجموعه گیرى و التماس این و ان براى زیرمجموعه شدن ، پس به دام این ابلهان نیفتید که انان صرفا به دنبال منفعت خود هستند و براى مال شما دندان تیز کرده اند
  با تشکر از میهن سیگنال

  • سلام این سایت کی جمع میشه؟ شما اطلاعی دارید؟

  • دوست عزیز از زمانی که هر دونه wkx که خریدیم هر دونه اش در طی دو ماه بیش از دو برابر شده ..اصلا هم پوچ نیست …
   در پروژه ویکینگ الان من دو ماهه سود ۱۰ درصدم رو می گیرم و هیچ نفری هم نیاوردم …..اصراری هم به این که نفر بیاری وجود نداره.

  • دوست عزیز شما بفرمایید شماره تلفن و آدرس همین سایت میهن سیگنال کجا ثبت شده
   در ضمن بفرمایید شما چه ارزی سراغ داری در صورت عدم رضایت شما و با سود با تتر چنج بشه
   و در آخر خود شما رو به زودی در پروژه ویکینگ ورس زیارت خواهم کرد

  • دوست من ما اقدام به جذب سرمایه نمیکنیم که قرار باشه اطلاعات تماس بدیم، سعی کنید درک کنید.

 • سلام خوب هستین من تازه وارد شد این سایت شدم راهی هس که حالا پولمونو برداریم بهمون گفتن قرارداد دو ساله بسته حالا چطور میتونیم کنسل کنیم؟؟؟؟؟

  • سلام متاسفیم بابت این موضوع
   باید به سرعت اقدام به خروج سرمایه کنید. احتمالا با جملات حالا عجلت واسه چیه و حالا سود رو که داره سر موقع میده بخوان منصرفتون کنن، اما توجه داشته باشید ماهی رو هر وقت از آب بگیرید تازس!

 • دوستان نمیدونم چرا الکی میاید نظر میدید و از هیچی خبر ندارید من ۷ ماهه عضو این پروژه هستم و چند برابر پولم را در اوردم کسانی که نمیدونن قشنگ گوش کنن این پروژه بی نظیره تیم یا ربات تریدر دارن با پول شما تیر میزنن و بهتون سود میدن باور ندارید میتوانید بعد عضو شدن قسمت لایو تریدر برید و قشنگ مشاهده کنید با سرمایه شما چیکار میکنن دوستان پیشنهاد میکنم حتما عضو شوید این پروژه بی نظیره

  • سلام خوب هستین ، من تازه وارد سایت ویکینگ گروپ شدم ، و ۲.۵ ملیون ترون خریدم ، میشه بگین این سایت معتبر هست واگه چجوری پولمونو برداریم دوسال قرارداد بستن تا اون موقع نمیتونیم پولمونو برداریم، الانم سود ۹۰عدد ترون ریختن

  • لایو تریدی که داره از یوتیوب و از تریدر هایی که دارن رایگان لایو تو یوتیوب استریم ترید میکنن پخش میشه رو واقعا چطوری باور میکنید ؟ واقعا فکر کردید مهدی صراف و دار و دستش نشستن با پول شما ترید میکنن که به شما پول بدن

 • سلام
  خدا رو شکر که بعد از این مقاله میهن سیگنال در مورد این سایت کلاهبردارى سایت هاى دیگه هم بالاخره دست به کار شدن و این سایت پانزى رو معرفى کردن و هشدار دادند نسبت به فعالیت در این سایت
  لیست سایت هایى که اخطاریه منتشر کرده اند :
  ایران هشدار
  دنیاى ترید
  وب آموز
  با تشکر و توجه سایت محترم میهن سیگنال

  • زنده باشید

  • سلام دوستانی که داخل سایت ویکینگ سرمایه گذاری کردید هیچ نگران نباشید تیم ما بیدی نیست که با این بادا بلرزه من میدونم ویکینگ داره کجا میره و کسی هم مجبور به کاری نشده هر کس سرمایه گذاری کرده خودش خواسته که ورود کرده گول خزعبلات این سایتا رو نخورید و کار خودتونو بکنید به هر حال تا تنوری اون زیر روشن نشه دودی بلند نمیشه😂🤞

 • سلام
  این سایت یکى از پانزى هاى بزرگ ایرانه
  مواظب سرمایتون باشید
  در جواب یک سرى لیدر هاى این گروه کذب ، اگر که دارید در امد کسب میکنید از صدقه سرى دوستایى هست که با زبون ریختن گولشون زدید و فکر میکنید که شغل پیدا کردید ولى خبر ندارید که صراف و بیات و نوروزى کلاهبردار چه کلاه بزرگى دارن سرتون میزارن و بهتون توهم موفقیت میفروشن توى قرنى که قرن تخصص هاست ، شما یه ادم بى تخصص و ارزش میمونید و هیچ علمى کسب نمیکنید جز دلالى و کلاهبردارى از مردم و عضو گیرى ، به خودتون بیاید یکم شما نه ایلان ماسک میشید و نه چیز دیگه اى شما درگیر توهم خودتون هستید که تو گوشتون خوندن و هیچ هویت اجتماعى اى ندارید

  • آقای محمد صبوری،صد ها میلیون درود و اِیول ب شرف و غیرتت ک حرف دل همه ی مارو زدی،از ته قلبم دعا میکنم ک خدا شره این لیدرها و امثال صراف و نوروزیو بیاتهارو از سره مردم ساده و زود باور ایران کم کنه،مردمی ک توو قرن ۲۱ بجای تحقیق کردنو فکر کردنو کم گرفتن از متخص های هر کاری،معیار‌عملشونومیزارن رو چرتو پرتاوو خزعبلات ی مشت لیدره حراف ک نونشون میزنن توو خون مردمو میخورن…
   کمی تفکر آرزوست…

 • با سلام و عرض ادب
  این پروژه در لیست هشدار مجموعه وب آموز نیز قرار گرفته است و در مورد پروژه و اطلاعات دامنه موارد بسیار مهمى بررسى گردیده است که کلاهبردارى و پانزى بودن ویکینگ گروپ را مشهود میسازد
  از میهن سیگنال خواشمندیم هم لینک را در دسترس عموم قرار دهند تا همگان از کاکرد کلاهبردارى و اسکم سایت مطلع شوند و هم اینکه مطلب یکى از کاربران در رابطه با اطلاعات دامنه هاى ویکینگ ترون را در سایت میهن سیگنال نیز اضافه نمایید و مردم را از این پروژه کلاهبردارى مطلع سازند
  لینک سایت کلاهبردارى ویکینگ در لیست هشدار وب آموز :
  https://github.com/Webamoozcom/warning-list/discussions/89

  • سلام . من بارها پیام های وب آموز رو داخل شبکه های اجتماعیمون استوری و فوروارد کردم. ممنون از اطلاعتون

 • سایت پانزى ویکینگ در عین سادگى داره از مردم کلاهبردارى میکنه و پولاشون و به عنوان سرمایه گذارى میگیره و قطره چکونى از ورودى هاى جدید به شبکه پانزیش به ورودى قدیمیا پول میده … و اینجور پروژه ها بالاخره یه روزى که دورم نیست چرخشون متوقف میشه و یه عده نامرد که دوستاشون و با شیرین زبونى گول زدن یه مقدارى پول در میارن و اخر سر هم از زرنگیشون خوشحال میشن و فکر میکنن چقدر باهوشن ، نخیر عزیز شما فقط یک زیر مجموعه گیر و کلاهبردارى و بیخودى هم به اون اسمایى که تو به اصطلاح سازمانتون بهتون میدن دل نبندین ، شما فقط درگیر یک کار پوچ و بى فایده شدید که بزرگاى هرم سودشون و کنن و به شما جو بدن و شما مانند یک ماشین براى اونا پول درارید و جیباشون و پر پول کنید

 • واقعا متاسفم بابت کسانى که مردم و گول میزنن براى سرمایه گذارى توى همچین سیستم بى در و پیکرى …… واقعا اگر یک ذره انسانیت داشته باشن باید بترسن از روزى که عدالت الهى گریبانگیرشون بشه و تک تک پول هایى که از طریق دعوت دوستاشون و اخاذى از اونا گرفتن در گلوشون گیر کنه

  • شمایی که با گفتن کلماتی مثل عدالت الهی و انسانیت و این جور حرفا هستی مطمینا انسان با خدا و مومن و شریفی هستی و یه همچین انسان محترمی قضاوت کردن ازش بعیده…..شما تا از جایی مطمین نشدی و استناد نداری لطفا در موردش نظر نده….من خودم توی ویکینگ ترون هستم و حاضرم اسباط کنم که تمامی این فکت هایی که این سایت بیان کرده اشتباه و غیر منطقی هستند

 • من پول کذاشتم پا رسال الان کلا صفحه ام خود به خود پریده چی ایمیلو رمزمو میزنم ارور میزنه نمیدونم چه بلایی سرش اومده کسی میتونه راهنمایی کنه

  • سایت ک درسته من خودم امتحان کردم بالا اومده

  • من از اول حس کردم داستان بو داره از سر تا پاى این سایت مشکوکه و مطمئن هستم که از ایران هدایت میشه و فقط چند تا لیدر گول خورده رو حمایت میکنه و اون زیر مجموعه هاى بدبخت دیگه هم توى گودال لجن زار ویکینگ گروپ (ویکینگ ترون جعلى سابق ) غرق میشن و عمرشون تباه میشه و از اموزش و کسب تخصص جا میمونن و میرن سراغ کار بیهوده و پوچ زیرمجموعه گیرى براى یک سایت جعلى که همه سود ها رو اون بالایى ها و حاج صراف زرنگ ببرن و عشق و حالشون و کنن و به ریش من و شما بخندن ، ممنون از میهن سیگنال که حقایق و میگه

  • ادرس سایت تغییر داده شده
   waykingroup رو بزنید میاره

  • سلام سایت بالا میاد موردی نداره

  • با فیلتر شکن برو خب😐

 • با سلام و عرض ادب و احترام ….. ادمین محترم با توجه به فعالیت هاى مکرر این گروه در شهر هاى تهران و کرج و اغفال تعداد زیادى از جوانان مظلوم میهن و اقدام به تبلیغ و ترویج این سبک از کلاهبردارى هاى پانزى از مجموعه محترم میهن سیگنال انتظار میرود کامنت هاى جذب زیرمجموعه و تبلیغات و ترویجى که اعضاى این گروه قرار میدهند را در سایت قرار نداده زیرا خود به خوبى میدانیم که این پروژه جز پوچى هیچ براى جوانان نخواهد داشت و اسیب هاى جبران ناپذیرى را به انان خواهد زد ، لطفا لطفا بیاید از این مجموعه هاى کلاهبردارى دورى بجوییم و آنان را رسوا کنیم ….جمعى از حق طلبان استان البرز

  • سلام جناب مقیمی. ممنون از پیشنهاد خوبتون
   سیاست ما آزادی بیان و مذاکرس و دوست داریم اگر نظری بدون توهین و افترا باشه منتشر کنیم.
   همه آزادن نظرشون رو بیان کنن و تصمیم گیری به عهده مخاطب.

 • من تو عمرم کلاهبرداری عظیم تر و بزرگتر از از بورس ندیدم وندیدم و ندیدم اونوقت ادمین محترم با سرمایه ۱ تا ۵ میلیونی که مردم میخوان تو این پروژه بزارن و سود بردارن اونم ماه به ماه مشکل داره و میگه کلاهبرداریه. خدا خیرت بده که به فکر مردمتی عزیزم.

  • مهم مقدار سرمایه نیست، همه پروژه های پانزی همینن، مهم اینه پروژه ای بدون هیچ هویتی داره سرمایتونو دریافت میکنه و اگر یک روز سایتشو ببنده دستتون به هیچی بند نیست. ما فقط شواهد و مدارک رو کنار هم گذاشتیم، تصمیم با مخاطبه.

  • عزیزان و بزرگوارانى که پیام هاى این سایت را میخونید اول خدا رو شکر کنید که این سایت در مورد همچین پروژه عظیم پانزى اى اطلاعات منتشر کرده و دستشون رو شده و شما رو از به خطر انداختن سرمایتون نجات داده ….. جواب من به تمام پرزنتور ها و لیدر هایى که توى سایت میخوان از این پروژه پانزى حمایت کنن و مردم هدایت شده رو گمراه کنن یک چیزه اونم اینه که بزرگوارى که اومدى اینجا از این پروژه دارى کورکورانه حمایت میکنى میدونى چرا اینجایى و دارى فریاد میزنى که این پروژه خوبه ؟؟ معلومه چون هر یک نفرى که این سایت حق جو رو میبینه یک طعمه و مشترى از مشترى هاى تو کم میشه که دنبال اینى که با زیرمجموعه گیرى به ثروت اندوزى براى خودت بپردازى ، مگرنه اگه پروژه خوبیه و داره کار خودش رو خوب انجام میده شما و امثال شما اینجا چیکار دارید ؟ برید به کارتون برسید دیگه پولتون رو درارید ولى معلومه خیلى ناراحتید چون خیلى ها میان به سایت خوب میهن سیگنال و دیگه گول شما رو نمیخورن

  • ممنون از حمایت شما کاربر عزیز

  • با سلام دوستان عزیز همیشه فرصت هایی برای ادم به وجود میاد که هم میتونیم استفاده کنیم هم بیخیالش بشیم و از کنارش بگذریم ،خیلی ها هم قدرت ریسک توی زندگیشون کلا ندارن و همه چیزو بد میبینن کلاهبرداری میبینن،شما میتونید با سرمایه خیلی کم که تاثیر خاصی روی زندگیت نداره استارت بزنی و از این فرصت بوجود اومده استفاده کنی اگه هم سرمایه بیشتری داری ی تعداد ارز خوب و بنیادی تو سبدت بذار و تپی کیف پولت هولد کن اینده رشد خوبی خواهند داشت ، نمیدونم توی بانک حساب بلند مدت باز کردید یا نه اما وقتی باز میکنی ی قرارداد یکساله یا دوساله میبندن و نمیتونی تا قبل از موعود قراردادت دست به پولت بزنی ولی ماهیانه سودشو طبق قرارداد پرداخت میکنه حدود یک و هفت دهم درصد ،اینجا هم اون قرارداد بسته میشه برای دوسال اما ماهیانه سودت به صورت ارز ترون پرداخت میشه به کیف پولت و میتونی برداشت کنی ۹ درصد ،توی یازده ماه تقریبا با برداشت سودت به اندازه اصل پول بهت برمیگرده،بعد از دوسال دوست داشتی پولتو بردار ،اگه هم مایل بودی باز سرمایه گذاری کن ،اگه همه چیزو به چشم کلاهبرداری نگاه کنیم که متاسفانه سیستم های کشور خودمون از همه بدترن مثل بورس ،بانک و ….باید به تومان دربیاریم و متاسفانه به دلار و یورو خرج کنیم اصلا دخل و خرج همخونی نداره
   اطلاعات بیشتر هم خواستید بنده در خدمتم

 • عزیزانی که هیچی نمیدونید و شاید چند لحظه هم پیام من دیده نشه. یه مشت دری وری میگید به همه و جلوی توسعه trc20 میگیرید چون کارتون فروش ماینره متاسفانه کمبود و فقر اطلاعات موج میزنه تو صحبتتاتون یه جاش مطالعه کنید دوستان که ببینید ترون استخراج و گسترشش این شکلیه.من ۱۲ ماهه با این توسعه دهنده کار میکنم و هیچ باگو ایرادی نداره.دوستان فیلسوف اگه پانزی بود این همه سود ماهیانه و پورسانت نمیدادو الان ۱۵ ماه فعالییتشه.ویکینگ یک کارگزاری و اکادمی تریده ما همه ترید تو فارکسم انجام میدیم.شماها با این افکار زندگی کنید یه ۷.۸ ماه دیگه همتونو میبینمت توش.موفق باشید

  • اکادمى ترید با اندیکاتور هاى رایگانى که هیچ کسى جرأت استفادش و نداره !؟؟؟ و فقط توى پرزنت ها توى لپ تاپ توى متاتریدر به همه نشون میدید این اندیکاتور هاى رایگانى که بهتون انداختن لیدر هاتون و گفتن مردم بیچاره و از خدا بى خبر رو گول بزنید …البته اونجایى که فرمودید استخراج ترون مشخص شد شما حتى کوچکترین مطالعه اى در مور استخراج ندارید متاسفانه …….واقعا دست مریزاد به شما لیدر هاى محترم متعصب شرکت معظم ویکینگ گروپ ، ما سرمایه گذاران پشیمان واقعیت و میگیم تا شما رسوا بشید و مردم بیشترى رو گرفتار نکنید

  • کسى از فارکس حرف میزنه که ده سال توى بازار فارکس تجربه داره …. تازه شاید اون ادم با اون تجربه هم اعمال نظر نکنه …. اى مردم ببینید چقدر بدبخت شدیم که بازار مالى اى که بزرگان براى یادگیریش و کسب در امد ازش سال ها تجربه کردن و وقت صرف کردن رو امثال این لیدر ها و پرزنتور ها میخوان به مردم بفروشن و با حرف هاى قشنگ قشنگ همه رو جو گیر کنن ولى حواستون باشه خدا جاى حق نشسته و ریشه کلاهبردار ها به زودى زده میشه

 • من تیم دارم تمامی تعهداتشو تا الان انجام داده سود رو داده ۵۰ درصدم تو کار نیست این مربوط به درامد روزانه است که به اندازه سرمایه گذاری اجازه برداشت داری همین نیاز به دیپازیت مجدد نیست تو ۴ ماه تعادل مثبت ۵۰هزار تا خورده همه هم را راضی هستند

  • حداقل بچه هاى مردم و بدبخت نکنید که فکر کنن شغل پیدا کردن و کار پیدا کردن … زیر مجموعه گرفتن شد شغل اخه ؟؟؟…. گدایى زیرمجموعه شد شغل واقعا !؟؟؟؟…. اسم شبکه میزارید روش که بپوشونید خفت این کار رو …. بدبخت کردید جوون ها رو …. شما مقصرید که جامعه بدون تخصص و بدون سواد بار میاد … چون دلالى کثیف رو از شما یاد میگیره …. عاقبت بخیرى براتون ارزومندم

 • سلام به همه ، وظیفه خودم دونستم مثل اقاى حمید سکوت خودم و بشکنم و چیزایى که میدونم و بگم ، من هم شنیدم که اینا همش از یه فردى به اسم حاج مهدى صراف حرف میزنن و صراف دونه درشتست و احتمالا هم ایده پرداز این پروژه پانزى هست ، یه نفر دیگه هم که میدونم خیلى براى این سایت کلاهبردارى ویکینگ گروپ تبلیغ و پروموت و جلسات پرزنت حضورى توى یه هتل که فکر کنم اسمش اسپیناس پالاس که توى سعادت اباده تهرانه میزاره اسمش سالار بیاته که با یه تیپ لاکچرى زدن و حساب کردن کل میز خیلى از بچه هاى ما که از کرج اومده بودیم گول زد و خیلى از بچه ها همه ى پس اندازشون و گذاشتن که الان لاک شده و نمیتونن دست بزنن به اون پول و قطره چکونى بهشون پول میده سایت با هزار و یک تبصره

 • یکی نیست به لیدر های این سایت بگه وقتی حرف میزنید عرضه داشته باشید مدرک واقعی ارائه بدید ….. ببخشیدا شما یک دونه برنج هم نیستید بعد برای بچه ها بدبخت جلسه میزارید میگید ما داریم با گوگل و ماکروسافت رقابت میکنیم؟؟!!….آخه مردم و احمق فرض کردید ؟ ……..بله برای کسی که در مورد هاست و دامین هیچ اطلاعی نداره و به حرف یه سری کلاهبردار دلال گوش میکنه و هیچ تحقیقی نمیکنه
  در مورد رتبه الکسا همین بهتر که پولش و تو چاه ویکینگ گروپ بریزه دور

 • واقعا سیستم فیک و کلاهبرداریه مطلقه و با سند ومشخص شده که سرورش در کرج است میتونید اگر بلد هستید خودتون ببینید.

 • سلام
  عالی بود
  ممنونم از راهنماییتون
  این باند مهدی صراف و مهران ریاحی و امیر نجف پور هستند.

 • سلام من تقریبا ۱ ملیون تومن دادم و تازه واردم و به من گفتن باید پولتو به ۳ ملیون برسونی برای شروع و من فردا ۲ ملیون دیگه براشون میزنم و وارد سایت میشم فقط کسایی که تو سایت کار کردن جواب بدن ایا این کار رو شروع کنم یا نه؟ خیلی استرس کشیدم سر شروع کار کسایی که تجربه دارن بهم بگن
  کسیم راجب ۵۰ درصد چیزی بهم نگفته یعنی من فقط میتونم نصف پولی که اول سرمایه میزارمو برداشت کنم؟

  • خیر ، روش اینطوریه که فکر میکنى دارى سود میکنى ، اونم براى اینه که دارى روى ارز دیجیتال کار میکنى ، ولى اگه خودت جدا و با پلن سرمایه گذارى کنى نتیجه خیلى بهترى میگیرى ، منم توى این سایت هستم و ماهانه برام یه واریزى اى داره ولى در حد ماهى دو بار شام بیرون خوردنه واریزیش نه بیشتر و اینکه هیچ وقت سرمایت و روى یک سایت که بى نام و نشونه نزار منم اشتباه کردم گذاشتم و اگه باهاش مثلا شیبا خریده بودم الان صد میلیون تومانى داشتم

  • داداش من اولش حرف هاى قشنگ میزنن بعد میگن قوانین تغییر کرده یا پلنا عوض شده ، بعدشم کل پولى که دارى میزارى براى دو سال قفل میشه به گفته خودشون و اونا از خداشونه تو با دست خودت پول بدى بهشون و اخر هر ماه از روى پول خودت بهت دو قرون بدن ، بعدشم این سایت ویکینگ گروپ که قبلا ویکینگ ترون بود و معلوم نیست چرا اسمش عوض شد هنوز دو سال سابقه نداره که معلوم شه اصلا پول و پس میدن یا نه
   ، باز اختیار با خودته ولى پیشنهاد نمیکنم من که ادامه بدى

  • عزیز سلام…من حقیقت رو میگم و امیدوارم که کمکت کنه….ببین من هم تو ویکینگ هستم ولی فقط ۲۰۰۰ ترون گذاشتم چون بیشتر از این میزان خیلی ریسک داشت و این سایت های این مدلی صد در صد در اخر پانزی در میان … پیشنهاد من اینه اصلا سرمایه عظیمی روش نزاری چون پولت قفل میشه و نمیتونی به پولت دست بزنی ….گول رنگ و روی لیدر ها و ماشین های رنتی و عکس های فیک استوری هاشون رو هم نخور … من برام تجربه شد دیگه به ظواهر اعتماد نکنم و سرمایم و تو یه سایت همینطوری دور نریزم و به باد ندم …هر دفعه که میبینم یکی از بچه ها با هزار امید و آرزو عضو این مجموعه میشه و نمیدونه با چه وعده و وعید های پوچی خام شده واقعا افسوس میخورم

  • سلام.۵۰ درصد از اصل پولت نه اونو بعد از دو سال میتونی برداری. سودی که از سبدت به دستت میرسه اگر بیشتر از نصف پولت بشه نمیتونی برداری و باید سرمایه اولیت رو ببری بالا تا بتونی همش رو برداری. از نظر من اگر کلاه برداری هم هست که من میگم نیست باز شما تو یکسال اصل پولت رو برداشت کردی اونم به نرخ روز ترون. یه کم حس میکنم دوستان با هم به مشکل خوردن که تو سایت در مورد پروژه صحبت کردن. اون هم به صورت دو پهلو که راه برگشت داشته باشن. دقیقا شما مطالب رو بخونی تهش اینه که مطمئن نیستن کلاهبرداریه یا نیست.
   در هر صورت امیدوارم که کلاهبرداری نباشه و بتونی با رغباش به تفاهم برسه و یا اینکه خودش رو تماما ثابت کنه.

  • با سلام دوست عزیز همیشه فرصت هایی برای ادم به وجود میاد که هم میتونیم استفاده کنیم هم بیخیالش بشیم و از کنارش بگذریم ،خیلی ها هم قدرت ریسک توی زندگیشون کلا ندارن و همه چیزو بد میبینن کلاهبرداری میبینن،شما میتونید با سرمایه خیلی کم که تاثیر خاصی روی زندگیت نداره استارت بزنی و از این فرصت بوجود اومده استفاده کنی اگه هم سرمایه بیشتری داری ی تعداد ارز خوب و بنیادی تو سبدت بذار اینده رشد خوبی خواهند داشت ، نمیدونم توی بانک حساب بلند مدت باز کردی یا نه اما وقتی باز میکنی ی قرارداد یکساله یا دوساله میبندن و نمیتونی تا قبل از موعود قراردادت دست به پولت بزنی ولی ماهیانه سودشو طبق قرارداد پرداخت میکنه حدود یک و هفت دهم درصد ،اینجا هم اون قرارداد بسته میشه برای دوسال اما ماهیانه سودت به صورت ارز ترون پرداخت میشه به کیف پولت و میتونی برداشت کنی ،توی یازده ماه تقریبا با برداشت سودت به اندازه اصل پول بهت برمیگرده،بعد از دوسال دوست داشتی پولتو بردار ،اگه هم مایل بودی باز سرمایه گذاری کن
   اطلاعات بیشتر هم خواستید بنده در خدمتم

 • من هم یکسال هست در پروژه ویکینگ فعال هستم ودر طی این یک سال ب تمام وعده هاش عمل کرده و قرار تا دوماه دیگ استارت بروکریش بخوره و هرماه سرموقع سود رو واریز مکنه. و وقتی از. چیزی اطلاع ندارید الکی جو ندید ممنون از شما

  • امیدواریم که همه سرمایتون رو از دست ندین.

  • شما که اطلاع دقیق دارید ، همون بهتر که عین برده ها مطیع پرزنتور ها و لیدر هاتون باشید و حتى حرف حق هم دیگر در شما اثر نکند ، گاه انسان فریب خورده را دیگر نمیشود نجات داد
   ، ممنون از سایت خوب میهن سیگنال

  • این سایت نهایت کارش ایجاد توکن بر بستر ترون بود که اونم قرار بود تو یک ماه بشه یه دلار و نشد و هیچ وقت هم نخواهد شد …اگه واقعا فکر کردید به یه سایت بی هویت با یه اسم به این حد غیر تجاری بروکری فارکس میدن به نظرم بهتره از اول در مورد امور مالی و بازار فارکس یه مطالعه داشته باشید بد نیست بالاخره …… جالبه که به اندیکاتور های مختلف رایگان هم میگن هوش مصنوعی……بالاخره اینا هم باید بتونن مردم ساده رو خام کنن دیگه

 • سلام بر ادمین محترم و عزیز سایت میهن سیگنال ما رو به صورت تیمی پرزنت کردند و بعد از جلسه پرزنت ما با سایت خوب شما اشنا شدیم و موجب شد که هر ۵ نفر ما واقعیت پشت این سایت رو بفهمیم و سرمایه گذاری نکنیم فقط لطفا نام جدید این سایت رو هم انگلیسی هم فارسی در عنوان یا تگ های h1 قرار بدید که در گوگل ایندکس بشه و مردم راحت تر این مطلب رو پیدا کنن و گول ادرس جدید سایتشون رو نخورن خدا رو شکر که تیم شما بود و ما رو از سرمایه گذاری و طمع در این سایت به دور داشت ممنون از شما

  • ممنون از توصیتون. متاسفانه به سایت ما حمله های زیادی میکنن که توی گوگل بالا نیاد. دلمون به دوستانی مثل شما خوشه فقط 🙂

 • جالبه صاحبین بی وجدان سایت دامنه سایت رو تغییر دادن و فکر میکنن مردم نمیفهمن و به عنوان اپدیت به مردم میگن ادرس سایت عوض شد …. ویکینگ گروپ یا ویکین گروپ همان ویکینگ ترون سابق است و یک مجموعه کلاهبرداری پانزی می باشد سرمایه خود را با طمع به باد ندهید

 • من چند بار پرزنت شدم با اصرار و فشار های شدید داشتند من رو هم ترغیب به سرمایه گذاری میکردند و یکسری تعریف های عجیب و بی منطق از این سایت انجام می دادند … خدا رو شکر میکنم که این مطلب میهن سیگنال رو خوندم و مطمئن شدم که نباید در این وبسایت بینام و نشان پولی که با زحمت به دست اوردم رو سرمایه گذاری کنم تا با دست خودم به دست کلاهبردار ها بسپرم مالم رو و یک شبه تمام سرمایم از دست بره با استفاه از مطالب سایت حدودا دو ماهه که رفتم همون پول روی ارز های با پشتوانه درست و بین المللی سرمایه گذاری کردم و تا الان حدودا ۵۰ درصد سود درست و بدون استرس گرفتم ….. دوستان در این سایت سرمایه گذاری نکنید که بسیار خطرناک است و شما حتی اطلاعاتی در مورد سازندگان سایت هم ندارید چطور میتوانید تمام ثروت خود را به سایتی بدهید که اینقدر بی نام و نشان است …..با تشکر از میهن سیگنال

 • سلام بر ادمین گرامی
  واقعا تشکر میکنم از شما بخاطر وقتی که به خاطر هموطن خودتون گذاشتید .اونایی که باید متوجه بشوند حتما متوجه میشن و اجر شما نزد خداوند محفوظ میمونه.علاوه بر موارد درستی که اشاره کردین یک نشانه دیگر بر صحت فرمایشات شما ذکر میکنم
  با بررسی دامین سایت در whois متوجه میشیم
  که اولا سرور سایت در کلود فلر وبا نیت گمراهی کاربران و نهادهای امنیتی و نظارتی هست و مشخصات آدرس کامل نیست و اطلاعات دیگر privacyاست وحتی ایمیل سایت بی معنی وبه هدف رد نگذاشتن هست

  • ممنون از اطلاع رسانیتون
   متاسفانه اگر ۱۰۰۰ دلیل منطقی هم لیست کنیم گوش نمیکنن و به سود کوتاه مدت خودشون فکر میکنن.

 • سلام خدمت مجموعه خوب میهن سیگنال و تشکر از اطلاع رسانى در مورد این پروژه پانزى دوستان به شدت مراقب باشید که به سرنوشت یونیک فاینانس دچار نشید ، وزارت محترم اطلاعات با درایت و همت اعضاى این مجموعه را در هفته اخیر دستگیر و راهى مراجع قانونى کردند و مطمئنا کسانى که با وقت و سرمایه مردم بازى میکنند همچون سایت ویکینگ گروپ عاقبتى بهتر از این نخواهند داشت … زحمات چندین ساله خود را در این پروژه ها به یکباره به آتش نکشید

  • ممنون از حمایتتون. انشا.. که همه کلاهبردارن دستگیر بشن.

  • سلام
   شمایی که دم از کلاه برداری و یونیک فاینانس میزنید حتی نمیدونید چی هستن و چه فرقی دارن. چرا الکی از خودتون حرف در میارید. من تو ویکینگ دارم کار میکنم. فوق العادس. یک ثانیه پرداخت سودم عقب نیفتاده. و تمامی اطلاعاتی که شما میدین اشتباه محض. تشریف بیارید با صاحب همین سایت صحبت بکنیم و یک نفر ناراضی بیارید که با منطق بگه من ناراضیم🙂
   ببین دوست عزیز این سیستم تریدر تربیت میکنه و ارز از خارج به ایران وارد میکنه. ببین دوست عزیز این سیستم ثبت مالیاتی کشور شده و الان داره مدرک فنی حرفه ای و بین المللی میده. پس دیگه فکر نمیکنم حرفاتون واس کسی جالب باشه. شما فرصت و از خودتون و از خیلیا با سیگنال اشتباهتون گرفتید.

 • دوستان سلام … این مجموعه دامنه سایتش رو هم تغییر داد به ویکینگ گروپ یک نماد دیگه از اینکه پانزیه رو به نمایش گذاشت …حالا الان یک عده میان باز برای ذهن خودشون دلیل میارن و خودشون رو قانع میکنن ولی بدونید که این کار های غیر طبیعی فقط توی سیستم های پانزی اتفاق میفته ….موفق باشید

  • ممنون از اطلاع رسانیتون

  • اصلا هم اینطور نیس فیسبوک نامشو تغییر داد کرد متا ینی الان فیسبوک کلاهبرداره؟؟؟دامنه سایت هم تغییر داده نشده رو همون ویکینگ ترون بزنید میاره تو خوده ویکینگ گروپ فقط اسم تغییر داده شده اونم به دلیل هولدینگ شدن ویکینگ که چندین سیستم و شرکت شدن زیرمجموعه اش از جمله یکی از انها کمپانی Fx mono

 • سلام
  چرا تا طرح شبکه میاد وسط همه میگن کلاه برداریه؟
  من یک ساله داخل این پروژه هستم ده برابر اصل پولمو دراوردم ودیدم خیلیارو که مثل من چندبرابر پولشون برگشته هر ماه دقیق داره سودشو به کاربرا پرداخت میکنه لطفا قضاوت نکنید بزارید زمان همه چیزو مشخص کنه نظر شماهم قابل احترامه

  • چون متاسفانه تاحالا تقریبا هیچ پروژه شبکه ای و هرمی نبوده که کلاهبرداری نباشه. ما قضاوت نمیکنیم، نقد فنی میکنیم، تصمیم با خوانندس.

 • کلاهبردارى بزرگه واردش نشید ، یه اندیکاتور رایگان انداختن هر روز ازش استورى میگیرن میگن ما تو فارکسیم ، باور نکنید دوستان اینان همش کلک پوله

  • سلام اگه اومدی و تو فارکس من که خودم با اندیکاتور و رباط ویکینگ ترید میکنم اکانتمو نشون دادم اونوقت چی؟ چیه نتونستی سرمایه نداشتی پول در بیاری دلت نمیخاد بقیم به یه جایی برسن؟ پاشید بیاید هر کسی ادعاش میشه با سند و مدرک باهم صحبت کنیم چطوره؟

 • با سلام
  متاسفانه با اینکه به همه کارهای حرمی اعتقاد ندارم و دزدی مطلق میدونم این کار رو با هزار ترون وارد شدم و خیلی ها هم با چند ده هزار…. امروز هم با لیدر حرفم شد بابت کلاهبرداری بودنش هرچند سود جایگاه و زیرمجموعه رو دریافت میکنم ولی کلا کلاه برداریه چون فقط توش از سود ۱۰۰٪ حرف زده میشه و جایی از شکست توش نیست هرگز به کارهای حرمی رو نیارید و واردش نشید
  خرد نگهدارمون.

 • سوال از شما ایران خودرو و سایپا چقدر مردم رو فریب میدن شما توی این زمینه چقدر مردم رو آگاه میکنی تا آشغال نخرن؟آیا با این قیمت با ماشین های لوکس دنیا برابری میکنند؟ایا کسی هست حرف تو رو گوش کنه و ماشین نخره؟ چقدر اطلاع رسانی کردی؟عجیبه چقدر تو دلسوز مردم هستی دمت گرم ایول بابا.واقعا تو مستقل هستی و وابسته به جایی نیستی؟ حاضری تنت رو کاربزنی و از دنیال دیجیتال کنار بکشی و در آمد نداشته باشی بی پول همراه من بیایی تو زمین کار کنی و من بهت مثل کارگر مزد بدم؟حرف زدن آسان است. دوصد گفته به نیم کردار نمیارزدآقا.

  • همینقدر که تونستم در حد خودم جلوی سودجویی کلاهبرداران رو بگیرم هم برام جای شکر داره 🙂

 • سلام من ۵ ماهه دارم کار میکنم توی ویکینگ
  هیچ مشکلی توی پرداخت پاداش ها و سود ها نداشته و خیلی خوشحالم بابت این همکاری

  • باید ب یه چند نفر پول بده ک بتونه نفرات و سرمایه بیشتری جذب کنه و از وسوسه آدم ها هم باعث میشه که خیلی بیشتر سرمایه بزارن و بیشتر پول جیب بزنه

 • سلام و بی نهایت سپاس از شما بابت این مقاله مفید و شفاف. خیلی خوبه که افراد حرفه‌ای و دلسوز مثل شما هنوز هستن که با وجود این همه بی تفاوتی و قدر نشناسی ملتی که هر چی بهشون بگی فقط مقاومت می کنن ولی شما همچنان آگاهی بخشی و اطلاع رسانی می کنید اونم با همه جزییات. درود بر شما.

  جالبه منم وقتی دعوت شدم، بدون اینکه سرچ کنم و اینها بخونم دقیقاً همین موارد و سؤالات رو پرسیدم و پاسخ اون سرگروه فقط مغلطه بود و هیجانی کردن فضای بحث و جهت دهی به جای استقبال از تفکر مستقل مشتری!
  به هر حال متأسفانه اقتصاد داغون ناخودآگاه زمینه رو برای تصمیم گیری های هیجانی در شرایط تنگنا و فشار زیاد می کنه و به هر حال امیدواریم به امید خدا هر کسی که لایقه و نیت درست داره از این ماجراها حفظ بشه.

  موفق و پاینده باشید

  • درود به شما. خوشحالم که مفید بوده. همینکه حتی جلوی فریب خوردن یک نفر هم گرفته بشه ما مزدمونو میگیریم. موفق باشید

  • سلام و عرض ادب
   میخواستم بدونم اگر این سیستم پانزی هست و یک نوع کلاهبرداری میباشد چرا هیچ اقدامی از طرف مراجع قانونی نمیشه
   من خودم یک مقداری گذاشتم متاسفانهولی میدونم که داستانشون بو داره و دوست ندارم شبکه جمع بشه تا سودمو بگیرم ولی واقعا خوشحال نیستم که افرادی با سرمایه های کلان میان و پولشونو به اتیش میکشن

   راه رسیدگی از مراجع قانونی به چه نحوی هست..

 • واقعا خندم میگیره که الان شما دارید گلوتون رو پاره میکنید واسه مردم؟
  شما جیبیتون پر شده از سمت یک سری نهادها که مردم رو از استقلال مالی و درآمد مناسب دور کنید چرا که مردم با سرمایه گذاری توی همین شرکتهای پانزی سود قابل توجهی رو بدست میارن.و دیگه پولشون رو سریز نمیکنن توی بانکهای بی ارزش و اعتبار ملی که ماهی ۱.۵ درصد بی ارزش رو بعنوان سود بگیرن.بانکها دیگه ورودی و خروجی ندارن چون سرمایه گذار ندارن پس مجبورن یه مقدار بخور و نمیر به شما بِدَن تا شما مردم رو سوق بدی به سمت سرمایه گذاری توی بانکهای بی ارزش و به درد نخوره این مملکت.من شخصا ۵۰ میلیون سرمایه گذاری کردم توی سه ما و ۱۴ روز قریب به ۴۰۰ میلیون دریافتی داشتم.پس دست از حرفهای صدمن یه غاز بردارید و ادای آدمهای دلسوز رو در نیارید چون این پافشاری شما هم مثل سودهای نجومیه شرکتهای پانزی مشکوک غیر طبیعیه.اینو تا ۱۴۰۱ به همتون ثابت میکنم که پروژه ی بزرگ ویکینگ ترون بکجا میرسه.و بعد از بروکر شدنش چه برنامه هایی توی بازار جهانی داره.
  با آرزوی تفکر و تعقل.

  • خوبه که قبول دارید وی کینگ ترون پانزیه.
   امیدواریم این طرح پانزی مثل اکثر پروژه ها یک شبه سایت رو نبنده و تمام سرمایتون رو بفنا بده.

  • دوست عزیز که اینطور به من و امثال من و حق جویان این سایت محترم تاختید ، شما را به ایه اى از قران ارجاع میدهم :
   قُلْ هَلْ یسْتَوِی الْأَعْمی وَ الْبَصِیرُ أَ فَلا تَتَفَکرُونَ [۱]
   «به آنان بگو آیا نابینا و بینا یکی است؟ آیا فکر نمی کنید؟»

 • بچه ها کلاهبردارى محض هست این سایت پول هاى عزیزى که با زحمت به دست اوردید رو توى این سایت هاى پانزى دور نریزید

 • سلام خدمت دوستان …. لطفا گول این سایت رو نخورید ، این سایت صد درصد پانزى هست و کاملا مشخص هست که توسط دوستان سودجو ایرانى براى اینکه یه عده جوون بدبخت بشن و عمر و زمان و سرمایشون هدر بره ساخته شده ، بحث هوش مصنوعیم که بهتون گفتن یه اندیکاتور سیگنال دهى سادست براى فارکس که توى اکثر سایت ها به رایگان این اندیکاتور ها موجوده میتونید سرچ کنید و دانلود کنید و ببینید که دقیقا همین اندیکاتور ها هست و هوش مصنوعى اى در کار نیست و پرزنتور ها به دروغ داستان هابى که بهشون گفته میشه و از اساس غلط هست رو بهتون میگن … لطفا سرمایتون رو به سادگى نابود نکنید

 • درود بر شما
  نظرات و دیدگاه های مختلف و بعضاً تا حدودی کامل ارائه شده ولی چیزی که نظر بنده رو جلب کرد پافشاری و اصرار مدیریتِ به تازگی به ارز دیجیتال علاقه مند شده بر مطالبی است که کلاً بدون ذکر منابع و مراجع معتبر انتشار داده‌اند،بود.
  از دو جنبه میتوان این موضوع رو بررسی کرد؛
  ۱)جناب مدیر شما اگر هزاران هزار مورد مبنی بر درست بودن جریانی ذکر کنید باز هم دلیل بر اثبات و صحت آن جریان نیست ولی برای باطل کردن آن کافیست فقط ۱ مورد متناقض را بیان کنید.
  با تکیه بر این اصل شما به جای این همه آسمون و ریسمون بافتن ۱ مورد تخلف wayking را بیان کنید البته با ذکر سند نه فقط بر پایه حدسیات و توهمات مغزی خودتان.
  ۲)داشتن مجوز ،ملاک قانونی و درست بودن فعالیتهای نهاد های اقتصادی نیست .مثال بانک تات ، ثامن‌الحجج ، ملل ، کاسپین و … که همگی از بانک مرکزی مجوز فعالیت داشتند ولی در انتها پول مردم را بالا کشیدند و یک لیوان آب هم روش و دست مردم به هیچ کجا هم بند نیست.
  کلام آخر : التماس تفکر

  • ممنون از انتقادتون.
   فرمودین یک دلیل بیارم؟ اطلاعات تماس کسانی که پشت این پروژه هستند کجاست؟ کدوم شرکت سرمایه گذاری بدون هیچ اطلاعات تماس یا مشخصاتی اقدام به جذب سرمایه میکنه؟ کجای سایت نام و نشانی از سازندگان این پروژه ذکر شده؟

 • اگه مدیریت ریسک در نظر گرفته بشه همه خوبن
  تمام

  • دوست عزیز چرا کامنتهای من رو که پاسخ شما رو دادم منتشر نمیکنید؟
   شما حتی از انتشار نظرات و کامنتها واهمه داری (تاکید میکنم کامنتها فاقد هرگونه الفاظ رکیک بود) بعد دم از شفافیت و روشنگری برای مخاطبان میزنی؟

  • شما هر زمان بدون توهین و ناسزا نظرتون رو بیان کنید کامنتتون به صورت اتوماتیک تایید میشه

 • واقعا نمیدونم به سایتی که فیلتر شده و هیچ شماره یا ایمیل پشتیبانی ای هم نداره چطوری اعتماد میکنید و ماشین زیر پاتون و سرمایتون رو میفروشید که تو یک سایت بی هویت سرمایه گذاری کنید

 • با سلام
  دوستانی که فعالیت کردند سقف پاداش پلن دوم که ۵۰% سرمایه اولیه هست درسته یا خیر؟

  • دروغ محض هست باور نکنید ….این شرکت داره از ساده لوحی کاربراش استفاده میکنه و اونا رو با اسامی و اصطلاحات عجیب غریب و غیر واقعی گول میزنه و هر چی زی رو میخوادد سعی میکنه القا کنه به کاربر ها کاربر ها هم حتی یک سرچ نمیکنن متاسفانه و اعتماد میکنن ….تو رو خدا پولتون رو تو این شرکت نزارید

  • سلام
   هر جا میری ،از هر شرکتی میگی براش میزنن ،میگی نه ،حاضرم وقت بزارم صد جا با شما بریم پرزنت بشیم ، همه از بدی دیگری راحت میگن ، امروزه پرزنت اکثرا شده بدگویی از شرکت های دیگه ،طوری که یادشون میره از شرکت خودشون اطلاعات بدن، من هفت ماه پیش رفتم ویکینگ ۱۴۰ ترون همینجوری گذاشتم ، الان میبینم تقریباد۵۸ ترون داده ، البته این دلیل بر ماندگار بودن این شرکت و شرکت های دیگه نیست.خب پس باید چکار کرد؟ آیا انجام بدیم یا انجام ندیم؟
   با وضعیت موجود و تورمی که لحظهای شده بریم سراغ کار سنتی؟ یا کار اینترنتی؟
   خب میبینیم که تمامی مشغال سنتی در حال انقراض هستند . پس ما مجبور به انتخاب یک شغل اینترنتی هستیم. اما ما می توانین ما در نظر گرفتن مدیریت ریسک یکی را انتخاب کنیم .و در حال حاضر موج ارز دیجیتال هست . بهترین انتخاب .انتخابی هست که با پروژه ای فعالیت کنیم که ضمن سود دهی آموزش خوبی رو ارائه دهد

  • سلام بله درسته البته این سقف روزانه هست .یعنی شما سقف پورسانت هر روزتون نصف مبلغ سپرده گذاریتون میشه و بیشتر از اون اگه باشه اصطلاحاً فلش میشه، ولی تا ۴ صبح روز بعد به شما زمان میده که اگر قصد افزایش سرمایه داری بتونی انجام بدی و الباقی پورسانت اون روز رو هم بگیری اگرم که قصد افزایش سرمایه نداشتی که هیچی،اجباری در کار نیست

  • خیر اوایل بود ولی الان صدرصد سرمایه‌گذاری پورسانت‌میگیری و اصلا دیگه ۵۰ درصد نیست شده ۱۰۰ درصد سود روزانه سرمایه‌گذاری دریافت میکنی

 • با درود
  به عنوان کسی که ۱۰ساله توحوزه ارز دیجیتال کار می کنم و از فارکس گرفته تا بایننس و غیره و و و و رو رفتم به نظرم کلاه برداری هست در ضمن کسی که معتاده هیچ وقت قبول نمیکنه معتاده میگه دارم تفننی میکشم پس کسانی که وارد شدن هیچ وقت قبول نمی کنن که فریب خوردن

 • سلام خدمت دوستانی که گول پرزنت کننده های حرفه ای انواع شرکت های پانزی را خوردند ….دوستان لطفا اینقدر ساده نباشید هیچ کس هیچ وقت به فکر سود شما نیست به جز خانواده درجه اولتان پس این مبحث را کنار میگذاریم ….در گوشتان خوانده اند تنها ارز با پشتوانه مالی و شما هم همش این را تکرار میکنید و مطمئنا قادر به توضیح در این مورد نیستید چون پرزنتور ها به شما یاد داده اند که این جمله را بگویید و جذاب است و مخاطب جذب میکند …لطفا بروید و بخوانید که همه کس میتوانند ارز دیجیتال در بستر ترون ایجاد کرده و با ایجاد شبکه ای فانتزی برای آن ارز ارزش ایجاد کنند و هر وقت که بخواهند قیمت را ریخته و یا بالا ببرند و یک شبه تمام ثروت شما را غارت کنند ….لطفا بدانید و اگاه باشید که هزاران نفر با همین عقیده شما در مورد شرکت سوریتان در شرکت های پانزی دیگر کل ثروت خود را از دست داده اند …لطفا چشم و گوش بسته نباشید و تحقیق کنید ….تاریخ انقضا دامنه این مجموعه کلاهبرداری تا ۲۰۲۱ بود و اخیرا ان را تمدید کردند تا ۲۰۲۹ که معلوم و مشخص است بسیار به مال شما دوستان علاقه و طمع پیدا کرده اند و جالب تر اینجاست که به همه گفته اند مبالغ میلیون دلاری برای این تمدید خرج شده است که هر کسی که با وب کمی اشنایی داشته باشد میداند دامنه دات کام را برای ده سال حداقل با ۱۵ دلار از سایت گو ددی و حداکثر با ۱۰۰۰ دلار از سایت های واسط میتوان خرید هاست را هم اگر بهترین هاست در نظر بگیریم ماهانه ۱۰۰ دلار میشود سالانه ۱۲۰۰ دلار و در ده سال ۱۲۰۰۰ دلار نه ان مبالغ میلیونی ای که شما را با ان گول میزنند و فقط شما را متوهم تر میسازند ….در مورد هوش مصنوعی هم احتمال زیاد شرکت از یکی از سایت های رایگان چینی یک افزونه متاتریدر را با ۱۰۰ الی ۱۰۰۰ دلار خریده و در اختیار کاربران بیشتر گول خورده خود میگذارد و هیچ کس از این عزیزان هم جرئت استفاده از این افزونه معمولی را در ترید های واقعی ندارد پس هر کس میتواند از هر جا یک افزونه بخرد و با مبالغه بگوید ان هوش مصنوعی است که فقط برای گول زدن شماست …لطفا تخصص بیاموزید زیرا هیچ کس از این کار ها به جای خوبی نرسیده است و به جای جذب زیر مجموعه به عنوان شغل دنبال شغلی آبرومند باشید ……با تشکر از سایت خوب میهن سیگنال

  • اگه مدیریت ریسک در نظر گرفته بشه همه خوبن
   تمام

  • سلام دوست عزیز
   شما که اینقدر مطلع و دانا هستید لطف کن برای من یه توکن بر بستر trc20بساز از جخالتت در میام
   در ثانی یه هوش مصنوعی هم برام بگیر
   راستی تا یادم نرفته اگر میشه یه کم درباره وی کینگ و نقشه راه اون بیشتر مطالعه کن

 • سلام بر همه عزیزان ، در مورد هویت و پانزى بودن شرکت که تقریبا بین اهل فن اجماع وجود دارد و در این مسئله شکى نیست و بالاخره چه در ماه هاى اینده و چه در چند سال اینده بعد از چپاول مردم از طریق ارز دیجیتال wkx که ارز ساختگى در بستر ترون است و یک بچه ٨ ساله هم قادر به ساخت این ارز هست سایت اسکم مى شود و مردم مى مانند و هزار امید و آرزوى ساختگى که به ان ها قول داده شده است ، نیاز به یاداورى در این دیدگاه مى باشد که بعد از بررسى این سایت توسط مجموعه خوب و حق طلب میهن سیگنال لیدر ها و کنترل کنندگان این مجموعه تازه به یاد ان افتادند و به کاربرانشان گفته اند که در سایت هاى اعلام اسکم خارجى در زیر نظرات نظر هاى غیر واقعى و نظر به اسکم نبودن سایت بدهند تا بلکه اعتبار پوشالیشان حفظ شود ، لازم دیدم این مطلب را هم یاداور شوم که عزیزان مراقب باشند و به هیچ وجه اعتماد نکنند
  با تشکر از همه حق جویان ایرانى

 • سلام و‌عرض ادب
  در مورد این‌شرکت اطلاعاتی ندارم پس نظردهی غیر منطقیه اما سابقه فعالیت زیر ۵سال قابل اعتماد نیست
  در مورد یونیک فایننس اطلاعات داده شده کاملا غلطه چراکه در دوران کرونا بیمه اصل سرمایه همه رو برگردوند میزان سوددهی بااپدیت جدید ربات افزایش پیدا کرد برای دریافت سود هیچ‌نیازی به ورود افرادبه شبکه وجود ندااره تمام اطلاعات هویتیش در سایت های دولتی سوییس قابل ارزیابی است که متاسفانه دوستان ایرانی قادر به اعتبارسنجی صحیح نیستند و به همین دلیل نظرات شخصی خودشون رو‌میدن که پایه و اساسی نداره این کارگزاری سابقه فعالیتش ۲۳ساله و همونطور که گفتم‌تمام ریز معاملاتش هم قابل رویته که خوب نیاز به سواد خاص خودش رو‌داره
  پس لطفا با عدم اطلاعات کافی اعتبار خودتون اگر اعتباری باشه البته رو‌زیر سوال نبرید
  موفق باشید

  • شما احتمالا دارید یونیک کار میکنید
   ایا میتونین سودتونو برداشت کنید بیاد ب ئلت خودتون یا باید ینفرو بیارین ک ب اون بدینیونیک هاتونو و از اون ریال بگیرین

  • سلام حق با شماست ۱۹ هزار توکنش رو میده یک اتریم بعد ۱۵ دلار لانچ میکنه وصرافی ۳ دلار میخره ممنون .پورسانت جایگاهت هم با توکن ۱۵ دلاریش نقد میکنه بدون در نظر گرفتن نظر ما بعد صرافی ۳ دلار توکنش رو از شما برمیداره خواهش میکنم با این ادبیات دنبال زیر مجموعه داخل این صفحه ها نشوید ممنون.

  • سلام wkxچجوری بهت میده چجور فعال میشه

  • لطفا پیام بدین
   اینستاگرام
   {لینک حذف شده}

 • دوست عزیز میهن سیگنال
  درمواردی که شما عرض کردین کمی درست.وبیشترش نادرست
  یک تیم حرفه ای که نامشان کاملا واضح هست درکیف ارز اختصاصی خودشان هست مطرح شده ونقشه راه واضح است .نفراول درایران سهام داراین سایت وشرکت وبه زودی کمپانی خواهد شد .من دراین سیستم هستم.تعصب هم ندارم .ولی چیزهایی که هم دیدم ونمایان شد.وحتی انلاین بانفراول درایران صحبت کردیم پروژه کاملا مشخص هست همین الان ارزاختصاصیwkxدربسترشبکه ترون باقرارداد هوشمند موجود هست میتوانید ببینید
  درضمن یک استخر وجود دارد که تمام سرمایه گذاران واریز وتیم.حرفه ای سایت باترید دربزرگترین بازارها علاوه برسود ماهیانه بلکه ۱٪ ازسود به بخش پشتیبانی ارزwkxاضافه شده .این ارز تحت هیچ شرایطی صرافی نمیشود به دلیل نهنگ ها خرها وگاوها خریدوفروشش نکنن وخودکمپانی هر۱۲ساعت افزایش خواهد داد
  این طرح پانزی نیست کمی اطلاعات درمورد پانزی بخوانید خوبه

  • با سلام و درود ….شما هم لطفا بدانید و بخوانید که هر بنی بشری میتواند در بستر ترون ارز اختصاصی ایجاد کند و مثل هزاران پروژه دیگر در جهان به واسطه کاربران با خبر های جعلی طی مدتی قیمت ها را افزایش دهد و یک شبه فرار کند به همین سادگی ……در ضمن در این پروژه گفته میشود مدیر و بنیان گذار آلمانی هست و چقدر جالب که یک المانی به فکر ایرانی ها و سود کردنشان است و با وجود نداشتن منع قانونی هیچ عکس یا اطلاعات (حتی اطلاعات فیک و عکس جعلی ) از وی در این سایت پانزی قرار نگرفته است …مطمئن باشید هدایت این پروژه را چند یا یک ایرانی ساکن در ایران و چشم دوخته به مال مردم به عهده دارند که به زودی گریخته و باز هم افراد طمع کار و جوانان از این مدل پروژه ها متحمل ضرر میشوند …. با تشکر از مدیریت محترم و تیم میهن سیگنال

  • ممنون از دیدگاه بسیار مفیدتون

  • جناب شرکت فقطدر ایران مشغول ب کار نیس و در کشور های اروپایی هم فعاله

  • سلام 😂😂😂من خودم ۱۰۰تتر گذاشتم شده ۱۲۰۰ترون در ماه داره ۱۲۰ترون میده و ۱۲۰۰واحد wkxبهم داده 😂😂حالا نشستم کنار اگه رفت بالا خوشحال میشم واصلا ناراحت نمیشم که چرا بیش تر نزاشتم اگرم گذاشتن رفتن همینطوری چون ۱۰۰تتر گذاشتم دوستان حواستون باشه پول هارو نه تو این سایت و نه تو صرافی ها نگه ندارین بیلاکسی دیروز هم شد ۱کا تتر داشتم مقصرم خودم بودم

 • من تو این سیستم پرزنت شدم و ده درصد کاهیامه میده و یه درصد از دست بهت میده یعنی شما اگه به تعادل نرسی یه درصد تیم سازی رو میگیری و چیز دیگه ای ک بود وقتی به تعادل ۱۰۰ هزار ترون ۱۰۰ هزار ترون برسی به شما هوش مصنوعی میده ک در اختیار شما میذاره و شما میتونید با اون به راحتی تو بازار فارکس ترید بزنید و اینو به من نشون دادن تاریخچه ی ترید رو این من توی شرکت نیستم ولی با پرزنتی ک شدم اطلاعاتی دارم و یکم اطلاعاتتون کمه به نظرم چیز غیر منطقی نداره بازم نمیدونم نظر شما چیه؟

  • سلام
   همان طور که در متن هم آمده شده پروژه کلاهبرداری از نوع پانزی است.

  • سلام …
   مــن هـم از این شرکـت پرزنت شــدم ، و الان به مدت ۴ ماهه دارم توش فعالیت میکنم ، حـرفتون در مـورد اینکه اطلاعات تماس و … نشان داده نشده درسته ولی به نظرم دلیل بر کلاهبرداری نمیشه …
   توی این مدت هم سود ماهیانه مو گرفتم و همونطور که دوست عزیزمون نیما اشاره کرد بهت هوش مصنوعی میده ، اندیکاتور داره و خیلی پوئن های مثبت دیگه …
   بازم نظرتون قابل احترامه ..
   ممنون …

  • ممنون از بیان تجربتون به صورت منصفانه
   همون طور که در متن هم آمده بسیاری از پروژه های پانزی سود های بالایی دارن. هیچ کس نمیگه این پروژه ها سود زا نیست.
   مشکل جاییه که هیچ ارزش افزوده ای این پروژه خلق نمیکنه و هر لحظه که اراده کنه میتونه درمورد سرمایتون تصمیم گیری کنه.

  • اخه پس این هوش مصنوعی ک داره واقعا داره به اون ادما پول میده این چیه پس؟

  • خودتون به حرفی که میزنید دقت کنید. اگر هوش مصنوعی سود آور بود چرا نیاز به شراکت بود؟

  • هوش مصنوعی و من دارم
   دلیل دادن هوش مصنوعی ام مشخصه هدف بزرگی داره
   دوم اینکه سیستم سود دهه
   سه اینکه ویکینگ به تمام وعده هاش تو یازده ماه عمل کرده

  • شما با حرفایی داری میگی کلاهبرداریه که یک هیچ اطلاعاتی راجب پروژه ندارید و۲اینکه حرفای شما پاییه و اساس نداره…!همیشه قبل از توسعه یه مشت حرفه مزخرف و غیر منطقی اول اطلاعاتتون رو۱۰۰کنید.

  • همه اطلاعات دقیق و با اسکرین شات از سایت خود وی کینگ ترون نوشته شده.
   ممنون میشم شما اگر اطلاعات و منبعی دارید بنویسید ما یاد بگیریم.

  • شما فقط پرزنت شدید یا ورود هم کردین؟

  • من کار میکنم دوست عزیز اصلا هم تا بحال حتی لحظه ای سودم و دیر نداده انتخاب با خودتونه و اینکه شرکت هایی مثل بیز تکسو بادران تو ایران مجوز دارن و فعالیت قانونی دارن اما من پلن های اون شرکت هارو به انجام رسوندم اما سودی داده نشده بس دنبال بهانه نباشید ویکینگ الان داره تصمیم داره تا چند ماهه اینده سود شناور هوش مصنوعی رو بر اساس سرمایه خودتون بهتون بده بس دلیلی نداره شک کنی به این شرکت ممنون از اطلاعات نه چندان درستتون

  • خواهش میکنم از کامنت نه چندان درستتون :))

  • سلام و خسته نباشید
   دوست عزیز کلاهبرداری همون شکرت های ایرانی نتورک هستن که مدارک قانونی داشتن فقط واسه جیب خودشون کار میکردن جنس آشغال رو قالب مردم میکردن شما میتونید با ثبت نام در این پروژه ویکینگ به اطلاعات کامل در مورد سیستم دست یابی کنین این سیستم بدون نقص هست به تمامی وعده هاش عمل کرده از جمله آموزش ترید میده هوش مصنوعی تقدیم شما میکنه سرمایه اولیه میده واس ترید و ازتون ماهانه ۳۰ درصد سود میگیره و ارز wkx داده که میتونین ترون اسکن سرچ کنید کیف پول اختصاصی داره با ترون لینک پرو و تراست قرارداد بسته و کانال اختصاصی ماهواره ای wayking داره و تا الانم که ما داریم کار میکنیم یه ترون پولمون اینور و اونور نشده از نظر بنده بهتر اینه که در مورد سیستمی که اطلاعات ندارین الکی منفی ندین جو سازی نکنین مردم از هرجا خواستن نون دربیارن باعث شدین توی نتورک خودتون که پولشونو میخورین مجوز صادر میکنین ولی تو سیستمی که پول میده میگین کلاه برداری بعدشم ویکینگ قراره تا ۴ ماه دیگا تو ایران مجوز کار بگیره و قراره تو همه شهر ها کافه ترید بذاره تا الان به تمامی قولاش عمل کرده سیستم بی نظیری هست ما بهش ایمان داریم پس خوب نیس ندونسته قضاوت کرد با سپاس

 • نمایش کامنت بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *