ورود
ویکینگ ترون (waykingtron) فرصت سرمایه‌گذاری یا کلاهبرداری؟

این روزها با پیشرفت جوامع و توسعه‌ی ارتباطات پروژه های جدید هم با سرعت بیشتری نسبت به گذشته مطرح می شوند. یکی از پروژه‌هایی که شاید شما هم این روزها نام آن را شنیده باشید ویکینگ ترون (waykingtron) است. این پروژه با ادعای پرداخت سودهای نجومی به جذب افراد می پردازد. اما آیا سرمایه گذاری در ویکینگ ترون کار درستی است؟ از کجا بفهمیم هدف از این پروژه کلاهبرداری نیست؟ اینها سوالاتی هستند که در مقاله پیش رو به آنها پاسخ می‌دهیم با ما همراه باشید.

ویکینگ ترون یا ویکینگ گروپ (waykinggroup – waykingtron) چه می‌گوید؟

ویکینگ ترون(waykingtron) که به اشتباه در ایران وای کینگ ترون هم خوانده میشود پروژه ای مبتنی بر ارز دیجیتال ترون است. این پروژه با ادعای اینکه نوعی طرح قرارداد هوشمند بر پایه‌ی ترون است به فعالیت می‌پردازد. افرادی که دیگران را به پروژه ویکینگ ترون دعوت می‌کنند با اشاره به مفاهیمی مانند قرارداد هوشمند و بلاکچین سعی در قانونی جلوه دادن خود دارند. اما…

افراد پرزنتور با استفاده از اعتبار ترون و قرارداد هوشمند سعی در جلب اعتماد افراد تازه وارد دارند.

افراد پرزنتور با استفاده از اعتبار ترون و قرارداد هوشمند سعی در جلب اعتماد افراد تازه وارد دارند.

آیا هر طرح مبتنی بر قرارداد هوشمند معتبر‌است؟

بیایید به گذشته برویم، در ابتدا ترون توکن مبتنی بر شبکه اتریوم بود ولی بعد از مدتی توانست بلاکچین اختصاصی خودش را راه اندازی کرده و به سمت کوین بودن حرکت کند. در حال حاضر ترون یک کوین محسوب می‌شود و در صرافی های معتبر دنیا معامله می شود، پس خرید و فروش ارز دیجیتال ترون در صرافی ها کاملاً قانونی و صحیح است. حال برویم سراغ ویکینگ ترون:

امروزه بلاکچین ترون این قابلیت را دارد که افراد و توسعه دهندگان مختلف بر بستر آن یک قرارداد هوشمند ایجاد کنند. پس لزوماً لفظ قرارداد هوشمند به معنای قانونی بودن یک پروژه نیست و هر برنامه نویسی می تواند در مدت زمان کوتاهی یک قرارداد هوشمند ایجاد کند.

در گروه های تلگرامی با استفاده از لفظ قرارداد های هوشمند و غیر متمرکز اصرار بر موجه به نظر رسیدن پروژه برای اعضای جدید دارند.

در گروه های تلگرامی با استفاده از لفظ قرارداد های هوشمند و غیر متمرکز اصرار بر موجه به نظر رسیدن پروژه برای اعضای جدید دارند.

purple Paper یا وایت پیپر پروژه ویکینگ ترون یا ویکینگ گروپ

در همان ابتدای صفحه با یک دکمه بزرگ download purple Paper مواجه شدیم که بعد از کلیک کردن بر آن با ارور ۵۰۰ مواجه شدیم. در گیت هاب که تمامی پروژه های مطرح دنیا سورس کد خود را به اشتراک میگذارند، جستجو کردیم اما هیچ ردپایی از نقشه راه یا وایت پیپر پروژه نیافتیم! همچنین در سایت های معتبری مثل کوین مارکت کپ و گوین گکو سرچ کردیم، اما نتیجه ای نداشت. حتی کوچکترین شت کوین ها هم با آپلود یک قرارداد هوشمند معمولا یک صفحه در گیت هاب میسازند اما انگار وی کینگ گروپ حتی از پس ساخت همین یک صفحه هم بر نمیاید.

 اطلاعات هویتی صاحبان و عوامل پروژه ویکینگ ترون یا ویکینگ گروپ

بزرگترین دلیل آشکار برای مشکوک بودن یک سایت سرمایه گذاری نبود اطلاعات کامل در مورد مدیران و عوامل یک پروژه مالی است. در سایت های رسمی معمولا در قسمت درباره ما اطلاعاتی از قبیل ایمیل و شماره تماس برای امور سرمایه گذاران یا آدرس دفتر شرکت و یک شماره ثابت قرار داده میشود، اما با کمی بررسی متوجه می شویم در هیچ کجای این سایت این اطلاعات به صورت شفاف نیامده است. همچنین هیچ کجای این سایت شبکه های اجتماعی رسمی اعلام نشده و کلیه صفحات مجازی تبلیغات کاربران است.

اینکه مدیران تلگرامی این نقطه ضعف را با ارجاع به ادمین های کانال های تلگرامی پر می کنند نکته مهمی است.

اینکه مدیران تلگرامی این نقطه ضعف بزرگ را با ارجاع به ادمین های کانال های تلگرامی پر می کنند نکته مهمی است برای آنان که می اندیشند.

تغییر ناگهانی نام وی کینگ ترون به وی کینگ گروپ

بعد از مدتی از نوشتن این مقاله متوجه شدیم این سایت به طور کلی دامنه خود را بدون اطلاع به کاربران تغییر داده است. دامنه قبلی که به نام وی کینگ ترون (waykingtron) بود یک شبه به وی کینگ گروپ (waykingroup) تغییر پیدا کرد. همچنین این سایت دسترسی آزاد به کاربران ایرانی را محدود کرد و شما فقط با تغییر آی پی میتوانید به این سایت وارد شوید.

متاسفانه گروه های تلگرامی و اینستاگرامی هوادارن این پروژه با نام های وی کینگ ترون، وای کینگ ترون ، وی کینگ گروپ، وای کینگ گروپ و حتی vaykinGroup و روش های دیگر املایی در حال زیر مجموعه گیری و جذب سرمایه هستند.

بررسی صحت و اعتبار سایت ویکینگ ترون

طبق گفته Scamadviser.com سایت waykingtron نمره اعتماد بسیار پایینی دارد و این موضوع به احتمال زیاد نشانه اسکم بودن سایت یا پروژه مورد نظر است. Scamadviser سایت waykingtron را با استفاده از یک برنامه کامپیوتری رتبه بندی کرده است. این الگوریتم سایت را با مشاهده کد منبع مورد استفاده، شرایط و ضوابط، ثبت نام، موقعیت شرکت و نظرات مثبت و منفی کاربران در شبکه های اجتماعی ارزیابی کرده است.Scamadviser از همه موارد یاد شده جهت رتبه بندی سایت ها استفاده میکنند و بر همین اساس می‌گوید که هر سایت چه نمره اعتمادی دارد.

“ نمره اعتماد به پروژه وی کینگ ترون از طرف Scamadviser حدود یک درصد است! ”

“ نمره اعتماد به پروژه وی کینگ ترون از طرف Scamadviser حدود یک درصد است! ”

دلایلی که نشان میدهد پروژه ویکینگ ترون کلاهبرداری است:

 •  اطلاعات هویتی صاحبان وب سایت مخفی شده است.
 •  هیچ شماره تماس و ایمیلی در سایت ثبت نشده است.
 •  هیچ لینکی به شبکه‌های اجتماعی رسمی پروژه در این سایت وجود ندارد.
 • سایت بدون هیچ اطلاع قبلی نامش را از وی کینگ ترون به وی کینگ گروپ تغییر داد.
 •  سایت کاملاً جدید و تازه تاسیس است.
 •  سایت به عنوان کلاهبرداری در Scamadviser.com و Safe.Shop ثبت شده است.
 •  رتبه الکسای سایت بسیار پایین است و بیشترین ترافیکش از ایران است.
 •  وب سایت برای موتورهای جستجو بهینه نشده است(پلن مارکتینیگ وجود ندارد).

بررسی نحوه درآمدزایی ویکینگ ترون

بررسی های کارشناسان میهن سیگنال نشان میدهد که ویکینگ ترون دو پلن درآمدی دارد. در پلن اول هر فرد ماهانه مقدار مشخصی سود دریافت می کند که این مقدار برابر با ۱۰٪ میزان سرمایه اولیه است. در این پلن شما به مدت دو سال پورسانت دریافت می کنید. پلن دوم ویکینگ ترون که مبتنی بر شبکه سازی است از نوع باینری با شرط تعادل است. در این پلن افراد هیچ ارزش افزوده ایجاد نمی‌کنند و تنها با جذب ورودی های جدید و سرمایه گذاری آنها سود کسب می‌کنند. در پلن دوم یازده سطح وجود دارد و شما باید برای دریافت پورسانت به طور مرتب سطح خود را ارتقا دهید. در این پلن هر فرد از لاینی که کمترین میزان سرمایه‌گذاری را دارد سود دریافت می‌کند و میزان سود دریافتی برابر با ۱۰٪حجم سرمایه گذاری لاین‌های تعادل است. در در پلن دوم سقف دریافت پورسانت برابر با ۵۰٪ میزان سرمایه گذاری اولیه فرد است.

“ درصد سود قطعی در پروژه های سرمایه‌گذاری یکی از روش های تشخیص کلاهبرداری است! ”

“ درصد سود قطعی در پروژه های سرمایه‌گذاری یکی از روش های تشخیص کلاهبرداری است! ”

بگذارید با مثالی موضوع را برایتان روشن تر کنیم:

فرض می کنیم شما ۱۰۰۰ترون سرمایه گذاری کرده‌اید و شبکه شما آنقدر رشد کرده که ۷۰۰ ترون پورسانت به شما تعلق میگیرد. در این حالت شما تنها تا سقف ۵۰۰ ترون می‌توانید پورسانت دریافت کنید چرا که این عدد برابر با ۵۰ ٪ سرمایه اولیه شماست. حال برای اینکه بتوانید ۲۰۰ ترون دیگر را برداشت کنید باید سرمایه اولیه خود را افزایش دهید و آن را به ۱۴۰۰ ترون برسانید. در این حالت شما ۴۰۰ ترون به سیستم واریز می کنید تا بتوانید ۲۰۰ ترون دیگر را از پورسانت خود را برداشت کنید. این روند تا مراحل انتهایی ادامه دارد، در واقع در این سیستم شما برای دریافت هر مقدار پورسانت باید دو برابر آن را به سیستم واریز کنید و سپس نصف مبلغ واریزی خود را بعنوان سود برداشت کنید!

استفاده از الگوریتم هوشمند در وی کینگ ترون یا وی کینگ گروپ

به تازگی کاربران پرزنت شده در این پروژه پانزی ادعا میکنند که شرکت به الگوریتم های هوش مصنوعی دست یافته که میتوانند با ضریب خطای بسیار کمی به ترید بپردازند و درآمد زایی کنند. معمولا در پروژه های IT رسم است که در صورت ابداعات جدید، با استفاده از سایت هایی مثل گیت هاب سورس الگوریتم خود را برای کاربران به صورت شفاف نمایش دهند تا کاربران بهتر از عملکرد این الگوریتم ها آگاه شوند و ابهامی وجود نداشته باشد. اما در این پروژه خبری از وایت پیپر یا سورس و گیت هاب وجود ندارد و صرفا ادعا میشود:” وی کینگ ترون از الگوریتم های هوشمند درآمد زایی میکند!” این روش ترید سالیان سال است که در بازار های مالی مثل ارزهای دیجیتال و فارکس وجود دارد. اما هیچکدام از این الگوریتم ها و اندیکاتور ها نتوانسته اند سود قابل توجهی به وجود آورند.

پاسخ کاربران در مقابل پرزنتور های این شرکت میتواند این باشد:”اگر این الگوریتم و اندیکاتور بدون هیچ مشکلی درآمد زایی میکند، چرا با ما شریک میشود؟؟!!”.  

ویکینگ ترون یک طرحی پانزی هوشمندانه است

به چنین طرح هایی که هیچ ارزش افزوده ای ندارند و تنها با شبکه سازی و واریز مرتب پول می توانند به رشد خود ادامه دهند طرح پانزی می گویند.
در طرح های پانزی سیستم تا زمانی به بقای خود ادامه می‌دهد که سرمایه‌گذار جدید وجود داشته باشد. مثال دیگری از طرح های پانزی پروژه دابل وی و شرکت یونیک فایناس هستند. در شرکت یونیک فاینانس هم با وعده پولدار شدن و سود ثابت ماهانه، افراد زیادی را به خود جذب کردند، اما بعد از آنکه بحران کرونا آغاز شد تعداد ورودی ها به طرز چشمگیری کاهش پیدا کرد. اینجا بود که تمامی پورسانت ها قطع شد و افراد ثبت‌نامی حتی نتوانستند سرمایه اولیه خود را دریافت کنند!

برای اطلاعات بیشتر توصیه میکنیم مقاله طرح پانزی(Ponzi scheme) چیست و چه تفاوتی با طرح هرمی دارد؟ را مشاهده فرمایید.

“ نقشه های زیرمجموعه گیری منتشر شده در تلگرام اعضا برای فریب کاربران تازه وارد ”

“ نقشه های زیرمجموعه گیری منتشر شده در تلگرام اعضا برای فریب کاربران تازه وارد ”

۶ ویژگی مشترک در اکثر طرح های پانزی از نگاه میهن سیگنال:

 •  سود های نجومی و تضمینی
 •  ناشناس بودن طراح
 • بدون اطلاعات تماس معتبر
 •  نداشتن مجوز قانونی
 • عدم شفافیت در فعالیت ها
 • روش های عجیب دریافت پول

در رابطه با مورد آخر باید بگوییم که اکثر این سیستم ها به روش های غیر قابل ردیابی پول دریافت می‌کنند. یکی از بهترین روش ها برای دریافت پول به صورت غیرقابل ردیابی دریافت مبلغ به صورت ارزدیجیتال است. در این صورت حتی اگر ۱ درصد مالباحتگان بتوانند از صاحبان وی کینگ ترون شکایت کنند، باز هم به دلیل خلا قانونی نمی توانند پرداخت پول خود را اثبات کنند.

تهدید های مکرر کاربران پروژه کلاهبرداری وی کینگ ترون یا وی کینگ گروپ

بعد از نگارش این مقاله هر روز پیام های تهدید آمیز زیادی دریافت کردیم. از کامنت های توهین آمیز به من و سایر اعضای خانواده تا تهدید به شکایت. اما هیچکدام از این افراد حاضر نشدند به صورت قانونی اقدامی نمایند که بسیار قابل تامل است! همچنین برای پایین آمدن این صفحه از ربات برای حملات DDOS به سایت ما استفاده شد که بعد از شناسایی IP های مخرب در اولین فرصت همگی بلاک شدند.

تهدید های مکرر کاربران پروژه کلاهبرداری وی کینگ گروپ

تهدید های مکرر کاربران پروژه کلاهبرداری وی کینگ گروپ

حال سوال این است مگر ما اقدام به جذب سرمایه میکنیم که نیاز به اطلاعات تماسمان داشته باشید؟!! :))

حال سوال این است مگر ما اقدام به جذب سرمایه میکنیم که نیاز به اطلاعات تماسمان داشته باشید؟!! :)) اگر هم زندگیتان از سود های نجومی متحول می شود چرا نیاز به بستن دهان منتقدان دارید؟!

جمع‌بندی

بخاطر داشته باشید که هیچ پروژه‌ای وجود ندارد که شما را در یک شب پولدار کند. پس هرگاه با پروژه‌ای مواجه شدید که به شما وعده درآمد بالا در مدت زمان کوتاه را داد به درستی آن شک کنید. بررسی دقیق پلن درآمدی، اهداف بلند مدت، تیم مدیریت و همین طور شبکه‌های اجتماعی پروژه به شما کمک زیادی می‌کند. همچنین به یاد داشته باشید اگر پروژه یا شرکتی معتبر باشد حتما تمام اطلاعات خود را از جمله شماره تماس، ‌ایمیل و آدرس شرکت را با افتخار در سایت خود ثبت می‌کند! عدم ثبت اطلاعات و عدم شفافیت فقط و فقط کلاهبرداری بودن یک پروژه را نشان می دهد.

پس اگر قرار است با شنیدن «چیکار به اونش داری، مهم سودشه!» سرمایه گذاری کنید، بهتر است دست نگه دارید و کمی بیشتر تفکر کنید.

آیا تاکنون شما هم به پروژه وی کینگ ترون دعوت شده‌اید؟!

 
شاید موارد زیر برایتان جذاب باشد:
 
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

‫98 نظر

 • من تو عمرم کلاهبرداری عظیم تر و بزرگتر از از بورس ندیدم وندیدم و ندیدم اونوقت ادمین محترم با سرمایه ۱ تا ۵ میلیونی که مردم میخوان تو این پروژه بزارن و سود بردارن اونم ماه به ماه مشکل داره و میگه کلاهبرداریه. خدا خیرت بده که به فکر مردمتی عزیزم.

  • مهم مقدار سرمایه نیست، همه پروژه های پانزی همینن، مهم اینه پروژه ای بدون هیچ هویتی داره سرمایتونو دریافت میکنه و اگر یک روز سایتشو ببنده دستتون به هیچی بند نیست. ما فقط شواهد و مدارک رو کنار هم گذاشتیم، تصمیم با مخاطبه.

  • عزیزان و بزرگوارانى که پیام هاى این سایت را میخونید اول خدا رو شکر کنید که این سایت در مورد همچین پروژه عظیم پانزى اى اطلاعات منتشر کرده و دستشون رو شده و شما رو از به خطر انداختن سرمایتون نجات داده ….. جواب من به تمام پرزنتور ها و لیدر هایى که توى سایت میخوان از این پروژه پانزى حمایت کنن و مردم هدایت شده رو گمراه کنن یک چیزه اونم اینه که بزرگوارى که اومدى اینجا از این پروژه دارى کورکورانه حمایت میکنى میدونى چرا اینجایى و دارى فریاد میزنى که این پروژه خوبه ؟؟ معلومه چون هر یک نفرى که این سایت حق جو رو میبینه یک طعمه و مشترى از مشترى هاى تو کم میشه که دنبال اینى که با زیرمجموعه گیرى به ثروت اندوزى براى خودت بپردازى ، مگرنه اگه پروژه خوبیه و داره کار خودش رو خوب انجام میده شما و امثال شما اینجا چیکار دارید ؟ برید به کارتون برسید دیگه پولتون رو درارید ولى معلومه خیلى ناراحتید چون خیلى ها میان به سایت خوب میهن سیگنال و دیگه گول شما رو نمیخورن

  • ممنون از حمایت شما کاربر عزیز

 • عزیزانی که هیچی نمیدونید و شاید چند لحظه هم پیام من دیده نشه. یه مشت دری وری میگید به همه و جلوی توسعه trc20 میگیرید چون کارتون فروش ماینره متاسفانه کمبود و فقر اطلاعات موج میزنه تو صحبتتاتون یه جاش مطالعه کنید دوستان که ببینید ترون استخراج و گسترشش این شکلیه.من ۱۲ ماهه با این توسعه دهنده کار میکنم و هیچ باگو ایرادی نداره.دوستان فیلسوف اگه پانزی بود این همه سود ماهیانه و پورسانت نمیدادو الان ۱۵ ماه فعالییتشه.ویکینگ یک کارگزاری و اکادمی تریده ما همه ترید تو فارکسم انجام میدیم.شماها با این افکار زندگی کنید یه ۷.۸ ماه دیگه همتونو میبینمت توش.موفق باشید

  • اکادمى ترید با اندیکاتور هاى رایگانى که هیچ کسى جرأت استفادش و نداره !؟؟؟ و فقط توى پرزنت ها توى لپ تاپ توى متاتریدر به همه نشون میدید این اندیکاتور هاى رایگانى که بهتون انداختن لیدر هاتون و گفتن مردم بیچاره و از خدا بى خبر رو گول بزنید …البته اونجایى که فرمودید استخراج ترون مشخص شد شما حتى کوچکترین مطالعه اى در مور استخراج ندارید متاسفانه …….واقعا دست مریزاد به شما لیدر هاى محترم متعصب شرکت معظم ویکینگ گروپ ، ما سرمایه گذاران پشیمان واقعیت و میگیم تا شما رسوا بشید و مردم بیشترى رو گرفتار نکنید

  • کسى از فارکس حرف میزنه که ده سال توى بازار فارکس تجربه داره …. تازه شاید اون ادم با اون تجربه هم اعمال نظر نکنه …. اى مردم ببینید چقدر بدبخت شدیم که بازار مالى اى که بزرگان براى یادگیریش و کسب در امد ازش سال ها تجربه کردن و وقت صرف کردن رو امثال این لیدر ها و پرزنتور ها میخوان به مردم بفروشن و با حرف هاى قشنگ قشنگ همه رو جو گیر کنن ولى حواستون باشه خدا جاى حق نشسته و ریشه کلاهبردار ها به زودى زده میشه

 • من تیم دارم تمامی تعهداتشو تا الان انجام داده سود رو داده ۵۰ درصدم تو کار نیست این مربوط به درامد روزانه است که به اندازه سرمایه گذاری اجازه برداشت داری همین نیاز به دیپازیت مجدد نیست تو ۴ ماه تعادل مثبت ۵۰هزار تا خورده همه هم را راضی هستند

  • حداقل بچه هاى مردم و بدبخت نکنید که فکر کنن شغل پیدا کردن و کار پیدا کردن … زیر مجموعه گرفتن شد شغل اخه ؟؟؟…. گدایى زیرمجموعه شد شغل واقعا !؟؟؟؟…. اسم شبکه میزارید روش که بپوشونید خفت این کار رو …. بدبخت کردید جوون ها رو …. شما مقصرید که جامعه بدون تخصص و بدون سواد بار میاد … چون دلالى کثیف رو از شما یاد میگیره …. عاقبت بخیرى براتون ارزومندم

 • سلام به همه ، وظیفه خودم دونستم مثل اقاى حمید سکوت خودم و بشکنم و چیزایى که میدونم و بگم ، من هم شنیدم که اینا همش از یه فردى به اسم حاج مهدى صراف حرف میزنن و صراف دونه درشتست و احتمالا هم ایده پرداز این پروژه پانزى هست ، یه نفر دیگه هم که میدونم خیلى براى این سایت کلاهبردارى ویکینگ گروپ تبلیغ و پروموت و جلسات پرزنت حضورى توى یه هتل که فکر کنم اسمش اسپیناس پالاس که توى سعادت اباده تهرانه میزاره اسمش سالار بیاته که با یه تیپ لاکچرى زدن و حساب کردن کل میز خیلى از بچه هاى ما که از کرج اومده بودیم گول زد و خیلى از بچه ها همه ى پس اندازشون و گذاشتن که الان لاک شده و نمیتونن دست بزنن به اون پول و قطره چکونى بهشون پول میده سایت با هزار و یک تبصره

 • یکی نیست به لیدر های این سایت بگه وقتی حرف میزنید عرضه داشته باشید مدرک واقعی ارائه بدید ….. ببخشیدا شما یک دونه برنج هم نیستید بعد برای بچه ها بدبخت جلسه میزارید میگید ما داریم با گوگل و ماکروسافت رقابت میکنیم؟؟!!….آخه مردم و احمق فرض کردید ؟ ……..بله برای کسی که در مورد هاست و دامین هیچ اطلاعی نداره و به حرف یه سری کلاهبردار دلال گوش میکنه و هیچ تحقیقی نمیکنه
  در مورد رتبه الکسا همین بهتر که پولش و تو چاه ویکینگ گروپ بریزه دور

 • واقعا سیستم فیک و کلاهبرداریه مطلقه و با سند ومشخص شده که سرورش در کرج است میتونید اگر بلد هستید خودتون ببینید.

 • سلام
  عالی بود
  ممنونم از راهنماییتون
  این باند مهدی صراف و مهران ریاحی و امیر نجف پور هستند.

 • سلام من تقریبا ۱ ملیون تومن دادم و تازه واردم و به من گفتن باید پولتو به ۳ ملیون برسونی برای شروع و من فردا ۲ ملیون دیگه براشون میزنم و وارد سایت میشم فقط کسایی که تو سایت کار کردن جواب بدن ایا این کار رو شروع کنم یا نه؟ خیلی استرس کشیدم سر شروع کار کسایی که تجربه دارن بهم بگن
  کسیم راجب ۵۰ درصد چیزی بهم نگفته یعنی من فقط میتونم نصف پولی که اول سرمایه میزارمو برداشت کنم؟

  • خیر ، روش اینطوریه که فکر میکنى دارى سود میکنى ، اونم براى اینه که دارى روى ارز دیجیتال کار میکنى ، ولى اگه خودت جدا و با پلن سرمایه گذارى کنى نتیجه خیلى بهترى میگیرى ، منم توى این سایت هستم و ماهانه برام یه واریزى اى داره ولى در حد ماهى دو بار شام بیرون خوردنه واریزیش نه بیشتر و اینکه هیچ وقت سرمایت و روى یک سایت که بى نام و نشونه نزار منم اشتباه کردم گذاشتم و اگه باهاش مثلا شیبا خریده بودم الان صد میلیون تومانى داشتم

  • داداش من اولش حرف هاى قشنگ میزنن بعد میگن قوانین تغییر کرده یا پلنا عوض شده ، بعدشم کل پولى که دارى میزارى براى دو سال قفل میشه به گفته خودشون و اونا از خداشونه تو با دست خودت پول بدى بهشون و اخر هر ماه از روى پول خودت بهت دو قرون بدن ، بعدشم این سایت ویکینگ گروپ که قبلا ویکینگ ترون بود و معلوم نیست چرا اسمش عوض شد هنوز دو سال سابقه نداره که معلوم شه اصلا پول و پس میدن یا نه
   ، باز اختیار با خودته ولى پیشنهاد نمیکنم من که ادامه بدى

  • عزیز سلام…من حقیقت رو میگم و امیدوارم که کمکت کنه….ببین من هم تو ویکینگ هستم ولی فقط ۲۰۰۰ ترون گذاشتم چون بیشتر از این میزان خیلی ریسک داشت و این سایت های این مدلی صد در صد در اخر پانزی در میان … پیشنهاد من اینه اصلا سرمایه عظیمی روش نزاری چون پولت قفل میشه و نمیتونی به پولت دست بزنی ….گول رنگ و روی لیدر ها و ماشین های رنتی و عکس های فیک استوری هاشون رو هم نخور … من برام تجربه شد دیگه به ظواهر اعتماد نکنم و سرمایم و تو یه سایت همینطوری دور نریزم و به باد ندم …هر دفعه که میبینم یکی از بچه ها با هزار امید و آرزو عضو این مجموعه میشه و نمیدونه با چه وعده و وعید های پوچی خام شده واقعا افسوس میخورم

  • سلام.۵۰ درصد از اصل پولت نه اونو بعد از دو سال میتونی برداری. سودی که از سبدت به دستت میرسه اگر بیشتر از نصف پولت بشه نمیتونی برداری و باید سرمایه اولیت رو ببری بالا تا بتونی همش رو برداری. از نظر من اگر کلاه برداری هم هست که من میگم نیست باز شما تو یکسال اصل پولت رو برداشت کردی اونم به نرخ روز ترون. یه کم حس میکنم دوستان با هم به مشکل خوردن که تو سایت در مورد پروژه صحبت کردن. اون هم به صورت دو پهلو که راه برگشت داشته باشن. دقیقا شما مطالب رو بخونی تهش اینه که مطمئن نیستن کلاهبرداریه یا نیست.
   در هر صورت امیدوارم که کلاهبرداری نباشه و بتونی با رغباش به تفاهم برسه و یا اینکه خودش رو تماما ثابت کنه.

 • من هم یکسال هست در پروژه ویکینگ فعال هستم ودر طی این یک سال ب تمام وعده هاش عمل کرده و قرار تا دوماه دیگ استارت بروکریش بخوره و هرماه سرموقع سود رو واریز مکنه. و وقتی از. چیزی اطلاع ندارید الکی جو ندید ممنون از شما

  • امیدواریم که همه سرمایتون رو از دست ندین.

  • شما که اطلاع دقیق دارید ، همون بهتر که عین برده ها مطیع پرزنتور ها و لیدر هاتون باشید و حتى حرف حق هم دیگر در شما اثر نکند ، گاه انسان فریب خورده را دیگر نمیشود نجات داد
   ، ممنون از سایت خوب میهن سیگنال

  • این سایت نهایت کارش ایجاد توکن بر بستر ترون بود که اونم قرار بود تو یک ماه بشه یه دلار و نشد و هیچ وقت هم نخواهد شد …اگه واقعا فکر کردید به یه سایت بی هویت با یه اسم به این حد غیر تجاری بروکری فارکس میدن به نظرم بهتره از اول در مورد امور مالی و بازار فارکس یه مطالعه داشته باشید بد نیست بالاخره …… جالبه که به اندیکاتور های مختلف رایگان هم میگن هوش مصنوعی……بالاخره اینا هم باید بتونن مردم ساده رو خام کنن دیگه

 • سلام بر ادمین محترم و عزیز سایت میهن سیگنال ما رو به صورت تیمی پرزنت کردند و بعد از جلسه پرزنت ما با سایت خوب شما اشنا شدیم و موجب شد که هر ۵ نفر ما واقعیت پشت این سایت رو بفهمیم و سرمایه گذاری نکنیم فقط لطفا نام جدید این سایت رو هم انگلیسی هم فارسی در عنوان یا تگ های h1 قرار بدید که در گوگل ایندکس بشه و مردم راحت تر این مطلب رو پیدا کنن و گول ادرس جدید سایتشون رو نخورن خدا رو شکر که تیم شما بود و ما رو از سرمایه گذاری و طمع در این سایت به دور داشت ممنون از شما

  • ممنون از توصیتون. متاسفانه به سایت ما حمله های زیادی میکنن که توی گوگل بالا نیاد. دلمون به دوستانی مثل شما خوشه فقط 🙂

 • جالبه صاحبین بی وجدان سایت دامنه سایت رو تغییر دادن و فکر میکنن مردم نمیفهمن و به عنوان اپدیت به مردم میگن ادرس سایت عوض شد …. ویکینگ گروپ یا ویکین گروپ همان ویکینگ ترون سابق است و یک مجموعه کلاهبرداری پانزی می باشد سرمایه خود را با طمع به باد ندهید

  • دقیقا درسته. متاسفانه بعضیا چشمشونو باز نمیکنن

 • من چند بار پرزنت شدم با اصرار و فشار های شدید داشتند من رو هم ترغیب به سرمایه گذاری میکردند و یکسری تعریف های عجیب و بی منطق از این سایت انجام می دادند … خدا رو شکر میکنم که این مطلب میهن سیگنال رو خوندم و مطمئن شدم که نباید در این وبسایت بینام و نشان پولی که با زحمت به دست اوردم رو سرمایه گذاری کنم تا با دست خودم به دست کلاهبردار ها بسپرم مالم رو و یک شبه تمام سرمایم از دست بره با استفاه از مطالب سایت حدودا دو ماهه که رفتم همون پول روی ارز های با پشتوانه درست و بین المللی سرمایه گذاری کردم و تا الان حدودا ۵۰ درصد سود درست و بدون استرس گرفتم ….. دوستان در این سایت سرمایه گذاری نکنید که بسیار خطرناک است و شما حتی اطلاعاتی در مورد سازندگان سایت هم ندارید چطور میتوانید تمام ثروت خود را به سایتی بدهید که اینقدر بی نام و نشان است …..با تشکر از میهن سیگنال

  • خوشحالیم که مفید بوده. ممنون از توجهتون

 • سلام بر ادمین گرامی
  واقعا تشکر میکنم از شما بخاطر وقتی که به خاطر هموطن خودتون گذاشتید .اونایی که باید متوجه بشوند حتما متوجه میشن و اجر شما نزد خداوند محفوظ میمونه.علاوه بر موارد درستی که اشاره کردین یک نشانه دیگر بر صحت فرمایشات شما ذکر میکنم
  با بررسی دامین سایت در whois متوجه میشیم
  که اولا سرور سایت در کلود فلر وبا نیت گمراهی کاربران و نهادهای امنیتی و نظارتی هست و مشخصات آدرس کامل نیست و اطلاعات دیگر privacyاست وحتی ایمیل سایت بی معنی وبه هدف رد نگذاشتن هست

  • ممنون از اطلاع رسانیتون
   متاسفانه اگر ۱۰۰۰ دلیل منطقی هم لیست کنیم گوش نمیکنن و به سود کوتاه مدت خودشون فکر میکنن.

 • سلام خدمت مجموعه خوب میهن سیگنال و تشکر از اطلاع رسانى در مورد این پروژه پانزى دوستان به شدت مراقب باشید که به سرنوشت یونیک فاینانس دچار نشید ، وزارت محترم اطلاعات با درایت و همت اعضاى این مجموعه را در هفته اخیر دستگیر و راهى مراجع قانونى کردند و مطمئنا کسانى که با وقت و سرمایه مردم بازى میکنند همچون سایت ویکینگ گروپ عاقبتى بهتر از این نخواهند داشت … زحمات چندین ساله خود را در این پروژه ها به یکباره به آتش نکشید

  • ممنون از حمایتتون. انشا.. که همه کلاهبردارن دستگیر بشن.

  • سلام
   شمایی که دم از کلاه برداری و یونیک فاینانس میزنید حتی نمیدونید چی هستن و چه فرقی دارن. چرا الکی از خودتون حرف در میارید. من تو ویکینگ دارم کار میکنم. فوق العادس. یک ثانیه پرداخت سودم عقب نیفتاده. و تمامی اطلاعاتی که شما میدین اشتباه محض. تشریف بیارید با صاحب همین سایت صحبت بکنیم و یک نفر ناراضی بیارید که با منطق بگه من ناراضیم🙂
   ببین دوست عزیز این سیستم تریدر تربیت میکنه و ارز از خارج به ایران وارد میکنه. ببین دوست عزیز این سیستم ثبت مالیاتی کشور شده و الان داره مدرک فنی حرفه ای و بین المللی میده. پس دیگه فکر نمیکنم حرفاتون واس کسی جالب باشه. شما فرصت و از خودتون و از خیلیا با سیگنال اشتباهتون گرفتید.

 • دوستان سلام … این مجموعه دامنه سایتش رو هم تغییر داد به ویکینگ گروپ یک نماد دیگه از اینکه پانزیه رو به نمایش گذاشت …حالا الان یک عده میان باز برای ذهن خودشون دلیل میارن و خودشون رو قانع میکنن ولی بدونید که این کار های غیر طبیعی فقط توی سیستم های پانزی اتفاق میفته ….موفق باشید

  • ممنون از اطلاع رسانیتون

 • سلام
  چرا تا طرح شبکه میاد وسط همه میگن کلاه برداریه؟
  من یک ساله داخل این پروژه هستم ده برابر اصل پولمو دراوردم ودیدم خیلیارو که مثل من چندبرابر پولشون برگشته هر ماه دقیق داره سودشو به کاربرا پرداخت میکنه لطفا قضاوت نکنید بزارید زمان همه چیزو مشخص کنه نظر شماهم قابل احترامه

  • چون متاسفانه تاحالا تقریبا هیچ پروژه شبکه ای و هرمی نبوده که کلاهبرداری نباشه. ما قضاوت نمیکنیم، نقد فنی میکنیم، تصمیم با خوانندس.

 • کلاهبردارى بزرگه واردش نشید ، یه اندیکاتور رایگان انداختن هر روز ازش استورى میگیرن میگن ما تو فارکسیم ، باور نکنید دوستان اینان همش کلک پوله

  • سلام اگه اومدی و تو فارکس من که خودم با اندیکاتور و رباط ویکینگ ترید میکنم اکانتمو نشون دادم اونوقت چی؟ چیه نتونستی سرمایه نداشتی پول در بیاری دلت نمیخاد بقیم به یه جایی برسن؟ پاشید بیاید هر کسی ادعاش میشه با سند و مدرک باهم صحبت کنیم چطوره؟

 • با سلام
  متاسفانه با اینکه به همه کارهای حرمی اعتقاد ندارم و دزدی مطلق میدونم این کار رو با هزار ترون وارد شدم و خیلی ها هم با چند ده هزار…. امروز هم با لیدر حرفم شد بابت کلاهبرداری بودنش هرچند سود جایگاه و زیرمجموعه رو دریافت میکنم ولی کلا کلاه برداریه چون فقط توش از سود ۱۰۰٪ حرف زده میشه و جایی از شکست توش نیست هرگز به کارهای حرمی رو نیارید و واردش نشید
  خرد نگهدارمون.

  • بازم خوبه که از مجموعشون در اومدین.

 • سوال از شما ایران خودرو و سایپا چقدر مردم رو فریب میدن شما توی این زمینه چقدر مردم رو آگاه میکنی تا آشغال نخرن؟آیا با این قیمت با ماشین های لوکس دنیا برابری میکنند؟ایا کسی هست حرف تو رو گوش کنه و ماشین نخره؟ چقدر اطلاع رسانی کردی؟عجیبه چقدر تو دلسوز مردم هستی دمت گرم ایول بابا.واقعا تو مستقل هستی و وابسته به جایی نیستی؟ حاضری تنت رو کاربزنی و از دنیال دیجیتال کنار بکشی و در آمد نداشته باشی بی پول همراه من بیایی تو زمین کار کنی و من بهت مثل کارگر مزد بدم؟حرف زدن آسان است. دوصد گفته به نیم کردار نمیارزدآقا.

  • همینقدر که تونستم در حد خودم جلوی سودجویی کلاهبرداران رو بگیرم هم برام جای شکر داره 🙂

 • سلام من ۵ ماهه دارم کار میکنم توی ویکینگ
  هیچ مشکلی توی پرداخت پاداش ها و سود ها نداشته و خیلی خوشحالم بابت این همکاری

  • باید ب یه چند نفر پول بده ک بتونه نفرات و سرمایه بیشتری جذب کنه و از وسوسه آدم ها هم باعث میشه که خیلی بیشتر سرمایه بزارن و بیشتر پول جیب بزنه

 • سلام و بی نهایت سپاس از شما بابت این مقاله مفید و شفاف. خیلی خوبه که افراد حرفه‌ای و دلسوز مثل شما هنوز هستن که با وجود این همه بی تفاوتی و قدر نشناسی ملتی که هر چی بهشون بگی فقط مقاومت می کنن ولی شما همچنان آگاهی بخشی و اطلاع رسانی می کنید اونم با همه جزییات. درود بر شما.

  جالبه منم وقتی دعوت شدم، بدون اینکه سرچ کنم و اینها بخونم دقیقاً همین موارد و سؤالات رو پرسیدم و پاسخ اون سرگروه فقط مغلطه بود و هیجانی کردن فضای بحث و جهت دهی به جای استقبال از تفکر مستقل مشتری!
  به هر حال متأسفانه اقتصاد داغون ناخودآگاه زمینه رو برای تصمیم گیری های هیجانی در شرایط تنگنا و فشار زیاد می کنه و به هر حال امیدواریم به امید خدا هر کسی که لایقه و نیت درست داره از این ماجراها حفظ بشه.

  موفق و پاینده باشید

  • درود به شما. خوشحالم که مفید بوده. همینکه حتی جلوی فریب خوردن یک نفر هم گرفته بشه ما مزدمونو میگیریم. موفق باشید

 • واقعا خندم میگیره که الان شما دارید گلوتون رو پاره میکنید واسه مردم؟
  شما جیبیتون پر شده از سمت یک سری نهادها که مردم رو از استقلال مالی و درآمد مناسب دور کنید چرا که مردم با سرمایه گذاری توی همین شرکتهای پانزی سود قابل توجهی رو بدست میارن.و دیگه پولشون رو سریز نمیکنن توی بانکهای بی ارزش و اعتبار ملی که ماهی ۱.۵ درصد بی ارزش رو بعنوان سود بگیرن.بانکها دیگه ورودی و خروجی ندارن چون سرمایه گذار ندارن پس مجبورن یه مقدار بخور و نمیر به شما بِدَن تا شما مردم رو سوق بدی به سمت سرمایه گذاری توی بانکهای بی ارزش و به درد نخوره این مملکت.من شخصا ۵۰ میلیون سرمایه گذاری کردم توی سه ما و ۱۴ روز قریب به ۴۰۰ میلیون دریافتی داشتم.پس دست از حرفهای صدمن یه غاز بردارید و ادای آدمهای دلسوز رو در نیارید چون این پافشاری شما هم مثل سودهای نجومیه شرکتهای پانزی مشکوک غیر طبیعیه.اینو تا ۱۴۰۱ به همتون ثابت میکنم که پروژه ی بزرگ ویکینگ ترون بکجا میرسه.و بعد از بروکر شدنش چه برنامه هایی توی بازار جهانی داره.
  با آرزوی تفکر و تعقل.

  • خوبه که قبول دارید وی کینگ ترون پانزیه.
   امیدواریم این طرح پانزی مثل اکثر پروژه ها یک شبه سایت رو نبنده و تمام سرمایتون رو بفنا بده.

  • دوست عزیز که اینطور به من و امثال من و حق جویان این سایت محترم تاختید ، شما را به ایه اى از قران ارجاع میدهم :
   قُلْ هَلْ یسْتَوِی الْأَعْمی وَ الْبَصِیرُ أَ فَلا تَتَفَکرُونَ [۱]
   «به آنان بگو آیا نابینا و بینا یکی است؟ آیا فکر نمی کنید؟»

 • بچه ها کلاهبردارى محض هست این سایت پول هاى عزیزى که با زحمت به دست اوردید رو توى این سایت هاى پانزى دور نریزید

 • سلام خدمت دوستان …. لطفا گول این سایت رو نخورید ، این سایت صد درصد پانزى هست و کاملا مشخص هست که توسط دوستان سودجو ایرانى براى اینکه یه عده جوون بدبخت بشن و عمر و زمان و سرمایشون هدر بره ساخته شده ، بحث هوش مصنوعیم که بهتون گفتن یه اندیکاتور سیگنال دهى سادست براى فارکس که توى اکثر سایت ها به رایگان این اندیکاتور ها موجوده میتونید سرچ کنید و دانلود کنید و ببینید که دقیقا همین اندیکاتور ها هست و هوش مصنوعى اى در کار نیست و پرزنتور ها به دروغ داستان هابى که بهشون گفته میشه و از اساس غلط هست رو بهتون میگن … لطفا سرمایتون رو به سادگى نابود نکنید

 • درود بر شما
  نظرات و دیدگاه های مختلف و بعضاً تا حدودی کامل ارائه شده ولی چیزی که نظر بنده رو جلب کرد پافشاری و اصرار مدیریتِ به تازگی به ارز دیجیتال علاقه مند شده بر مطالبی است که کلاً بدون ذکر منابع و مراجع معتبر انتشار داده‌اند،بود.
  از دو جنبه میتوان این موضوع رو بررسی کرد؛
  ۱)جناب مدیر شما اگر هزاران هزار مورد مبنی بر درست بودن جریانی ذکر کنید باز هم دلیل بر اثبات و صحت آن جریان نیست ولی برای باطل کردن آن کافیست فقط ۱ مورد متناقض را بیان کنید.
  با تکیه بر این اصل شما به جای این همه آسمون و ریسمون بافتن ۱ مورد تخلف wayking را بیان کنید البته با ذکر سند نه فقط بر پایه حدسیات و توهمات مغزی خودتان.
  ۲)داشتن مجوز ،ملاک قانونی و درست بودن فعالیتهای نهاد های اقتصادی نیست .مثال بانک تات ، ثامن‌الحجج ، ملل ، کاسپین و … که همگی از بانک مرکزی مجوز فعالیت داشتند ولی در انتها پول مردم را بالا کشیدند و یک لیوان آب هم روش و دست مردم به هیچ کجا هم بند نیست.
  کلام آخر : التماس تفکر

  • ممنون از انتقادتون.
   فرمودین یک دلیل بیارم؟ اطلاعات تماس کسانی که پشت این پروژه هستند کجاست؟ کدوم شرکت سرمایه گذاری بدون هیچ اطلاعات تماس یا مشخصاتی اقدام به جذب سرمایه میکنه؟ کجای سایت نام و نشانی از سازندگان این پروژه ذکر شده؟

 • اگه مدیریت ریسک در نظر گرفته بشه همه خوبن
  تمام

  • دوست عزیز چرا کامنتهای من رو که پاسخ شما رو دادم منتشر نمیکنید؟
   شما حتی از انتشار نظرات و کامنتها واهمه داری (تاکید میکنم کامنتها فاقد هرگونه الفاظ رکیک بود) بعد دم از شفافیت و روشنگری برای مخاطبان میزنی؟

  • شما هر زمان بدون توهین و ناسزا نظرتون رو بیان کنید کامنتتون به صورت اتوماتیک تایید میشه

 • واقعا نمیدونم به سایتی که فیلتر شده و هیچ شماره یا ایمیل پشتیبانی ای هم نداره چطوری اعتماد میکنید و ماشین زیر پاتون و سرمایتون رو میفروشید که تو یک سایت بی هویت سرمایه گذاری کنید

  • دقیقا

  • فک کنم ایرانی ها ساخته باسنش احتمال زیاد

  • دوست عزیز پهنای باند اینتر نت ایران ۲۵۶ پهنای باند اینترنت جهانی ۵۱۲ برای افزون کردن پهنای باند باید وی پی ان استفاده کرد

  • در هر کاری مدیریت ریسک باید در نظر گرفته شود

  • تو هنوز فرق فیلترینگ با تحریم بودن دامنرو نمیفهمی چی میگی اخه

 • با سلام
  دوستانی که فعالیت کردند سقف پاداش پلن دوم که ۵۰% سرمایه اولیه هست درسته یا خیر؟

  • دروغ محض هست باور نکنید ….این شرکت داره از ساده لوحی کاربراش استفاده میکنه و اونا رو با اسامی و اصطلاحات عجیب غریب و غیر واقعی گول میزنه و هر چی زی رو میخوادد سعی میکنه القا کنه به کاربر ها کاربر ها هم حتی یک سرچ نمیکنن متاسفانه و اعتماد میکنن ….تو رو خدا پولتون رو تو این شرکت نزارید

  • سلام
   هر جا میری ،از هر شرکتی میگی براش میزنن ،میگی نه ،حاضرم وقت بزارم صد جا با شما بریم پرزنت بشیم ، همه از بدی دیگری راحت میگن ، امروزه پرزنت اکثرا شده بدگویی از شرکت های دیگه ،طوری که یادشون میره از شرکت خودشون اطلاعات بدن، من هفت ماه پیش رفتم ویکینگ ۱۴۰ ترون همینجوری گذاشتم ، الان میبینم تقریباد۵۸ ترون داده ، البته این دلیل بر ماندگار بودن این شرکت و شرکت های دیگه نیست.خب پس باید چکار کرد؟ آیا انجام بدیم یا انجام ندیم؟
   با وضعیت موجود و تورمی که لحظهای شده بریم سراغ کار سنتی؟ یا کار اینترنتی؟
   خب میبینیم که تمامی مشغال سنتی در حال انقراض هستند . پس ما مجبور به انتخاب یک شغل اینترنتی هستیم. اما ما می توانین ما در نظر گرفتن مدیریت ریسک یکی را انتخاب کنیم .و در حال حاضر موج ارز دیجیتال هست . بهترین انتخاب .انتخابی هست که با پروژه ای فعالیت کنیم که ضمن سود دهی آموزش خوبی رو ارائه دهد

  • سلام بله درسته البته این سقف روزانه هست .یعنی شما سقف پورسانت هر روزتون نصف مبلغ سپرده گذاریتون میشه و بیشتر از اون اگه باشه اصطلاحاً فلش میشه، ولی تا ۴ صبح روز بعد به شما زمان میده که اگر قصد افزایش سرمایه داری بتونی انجام بدی و الباقی پورسانت اون روز رو هم بگیری اگرم که قصد افزایش سرمایه نداشتی که هیچی،اجباری در کار نیست

  • خیر اوایل بود ولی الان صدرصد سرمایه‌گذاری پورسانت‌میگیری و اصلا دیگه ۵۰ درصد نیست شده ۱۰۰ درصد سود روزانه سرمایه‌گذاری دریافت میکنی

 • با درود
  به عنوان کسی که ۱۰ساله توحوزه ارز دیجیتال کار می کنم و از فارکس گرفته تا بایننس و غیره و و و و رو رفتم به نظرم کلاه برداری هست در ضمن کسی که معتاده هیچ وقت قبول نمیکنه معتاده میگه دارم تفننی میکشم پس کسانی که وارد شدن هیچ وقت قبول نمی کنن که فریب خوردن

  • متاسفانه چون حوزه جدیده یکم از نا آگاهی سو استفاده میکنن.

  • دقیقا سود دهی اش با عقل جور نمیاد

  • همش چرت و پرت میگه من یساله تو ویکینگ هستم و برای اینکه سود بگیرم پولی به سایت نباید بدم و حدود دیویست ملیون سود از سایت دریافت کردم بدون هیچ مشکلی

 • سلام خدمت دوستانی که گول پرزنت کننده های حرفه ای انواع شرکت های پانزی را خوردند ….دوستان لطفا اینقدر ساده نباشید هیچ کس هیچ وقت به فکر سود شما نیست به جز خانواده درجه اولتان پس این مبحث را کنار میگذاریم ….در گوشتان خوانده اند تنها ارز با پشتوانه مالی و شما هم همش این را تکرار میکنید و مطمئنا قادر به توضیح در این مورد نیستید چون پرزنتور ها به شما یاد داده اند که این جمله را بگویید و جذاب است و مخاطب جذب میکند …لطفا بروید و بخوانید که همه کس میتوانند ارز دیجیتال در بستر ترون ایجاد کرده و با ایجاد شبکه ای فانتزی برای آن ارز ارزش ایجاد کنند و هر وقت که بخواهند قیمت را ریخته و یا بالا ببرند و یک شبه تمام ثروت شما را غارت کنند ….لطفا بدانید و اگاه باشید که هزاران نفر با همین عقیده شما در مورد شرکت سوریتان در شرکت های پانزی دیگر کل ثروت خود را از دست داده اند …لطفا چشم و گوش بسته نباشید و تحقیق کنید ….تاریخ انقضا دامنه این مجموعه کلاهبرداری تا ۲۰۲۱ بود و اخیرا ان را تمدید کردند تا ۲۰۲۹ که معلوم و مشخص است بسیار به مال شما دوستان علاقه و طمع پیدا کرده اند و جالب تر اینجاست که به همه گفته اند مبالغ میلیون دلاری برای این تمدید خرج شده است که هر کسی که با وب کمی اشنایی داشته باشد میداند دامنه دات کام را برای ده سال حداقل با ۱۵ دلار از سایت گو ددی و حداکثر با ۱۰۰۰ دلار از سایت های واسط میتوان خرید هاست را هم اگر بهترین هاست در نظر بگیریم ماهانه ۱۰۰ دلار میشود سالانه ۱۲۰۰ دلار و در ده سال ۱۲۰۰۰ دلار نه ان مبالغ میلیونی ای که شما را با ان گول میزنند و فقط شما را متوهم تر میسازند ….در مورد هوش مصنوعی هم احتمال زیاد شرکت از یکی از سایت های رایگان چینی یک افزونه متاتریدر را با ۱۰۰ الی ۱۰۰۰ دلار خریده و در اختیار کاربران بیشتر گول خورده خود میگذارد و هیچ کس از این عزیزان هم جرئت استفاده از این افزونه معمولی را در ترید های واقعی ندارد پس هر کس میتواند از هر جا یک افزونه بخرد و با مبالغه بگوید ان هوش مصنوعی است که فقط برای گول زدن شماست …لطفا تخصص بیاموزید زیرا هیچ کس از این کار ها به جای خوبی نرسیده است و به جای جذب زیر مجموعه به عنوان شغل دنبال شغلی آبرومند باشید ……با تشکر از سایت خوب میهن سیگنال

  • اگه مدیریت ریسک در نظر گرفته بشه همه خوبن
   تمام

 • سلام بر همه عزیزان ، در مورد هویت و پانزى بودن شرکت که تقریبا بین اهل فن اجماع وجود دارد و در این مسئله شکى نیست و بالاخره چه در ماه هاى اینده و چه در چند سال اینده بعد از چپاول مردم از طریق ارز دیجیتال wkx که ارز ساختگى در بستر ترون است و یک بچه ٨ ساله هم قادر به ساخت این ارز هست سایت اسکم مى شود و مردم مى مانند و هزار امید و آرزوى ساختگى که به ان ها قول داده شده است ، نیاز به یاداورى در این دیدگاه مى باشد که بعد از بررسى این سایت توسط مجموعه خوب و حق طلب میهن سیگنال لیدر ها و کنترل کنندگان این مجموعه تازه به یاد ان افتادند و به کاربرانشان گفته اند که در سایت هاى اعلام اسکم خارجى در زیر نظرات نظر هاى غیر واقعى و نظر به اسکم نبودن سایت بدهند تا بلکه اعتبار پوشالیشان حفظ شود ، لازم دیدم این مطلب را هم یاداور شوم که عزیزان مراقب باشند و به هیچ وجه اعتماد نکنند
  با تشکر از همه حق جویان ایرانى

 • سلام و‌عرض ادب
  در مورد این‌شرکت اطلاعاتی ندارم پس نظردهی غیر منطقیه اما سابقه فعالیت زیر ۵سال قابل اعتماد نیست
  در مورد یونیک فایننس اطلاعات داده شده کاملا غلطه چراکه در دوران کرونا بیمه اصل سرمایه همه رو برگردوند میزان سوددهی بااپدیت جدید ربات افزایش پیدا کرد برای دریافت سود هیچ‌نیازی به ورود افرادبه شبکه وجود ندااره تمام اطلاعات هویتیش در سایت های دولتی سوییس قابل ارزیابی است که متاسفانه دوستان ایرانی قادر به اعتبارسنجی صحیح نیستند و به همین دلیل نظرات شخصی خودشون رو‌میدن که پایه و اساسی نداره این کارگزاری سابقه فعالیتش ۲۳ساله و همونطور که گفتم‌تمام ریز معاملاتش هم قابل رویته که خوب نیاز به سواد خاص خودش رو‌داره
  پس لطفا با عدم اطلاعات کافی اعتبار خودتون اگر اعتباری باشه البته رو‌زیر سوال نبرید
  موفق باشید

  • شما احتمالا دارید یونیک کار میکنید
   ایا میتونین سودتونو برداشت کنید بیاد ب ئلت خودتون یا باید ینفرو بیارین ک ب اون بدینیونیک هاتونو و از اون ریال بگیرین

  • سلام حق با شماست ۱۹ هزار توکنش رو میده یک اتریم بعد ۱۵ دلار لانچ میکنه وصرافی ۳ دلار میخره ممنون .پورسانت جایگاهت هم با توکن ۱۵ دلاریش نقد میکنه بدون در نظر گرفتن نظر ما بعد صرافی ۳ دلار توکنش رو از شما برمیداره خواهش میکنم با این ادبیات دنبال زیر مجموعه داخل این صفحه ها نشوید ممنون.

  • سلام wkxچجوری بهت میده چجور فعال میشه

  • لطفا پیام بدین
   اینستاگرام
   {لینک حذف شده}

 • دوست عزیز میهن سیگنال
  درمواردی که شما عرض کردین کمی درست.وبیشترش نادرست
  یک تیم حرفه ای که نامشان کاملا واضح هست درکیف ارز اختصاصی خودشان هست مطرح شده ونقشه راه واضح است .نفراول درایران سهام داراین سایت وشرکت وبه زودی کمپانی خواهد شد .من دراین سیستم هستم.تعصب هم ندارم .ولی چیزهایی که هم دیدم ونمایان شد.وحتی انلاین بانفراول درایران صحبت کردیم پروژه کاملا مشخص هست همین الان ارزاختصاصیwkxدربسترشبکه ترون باقرارداد هوشمند موجود هست میتوانید ببینید
  درضمن یک استخر وجود دارد که تمام سرمایه گذاران واریز وتیم.حرفه ای سایت باترید دربزرگترین بازارها علاوه برسود ماهیانه بلکه ۱٪ ازسود به بخش پشتیبانی ارزwkxاضافه شده .این ارز تحت هیچ شرایطی صرافی نمیشود به دلیل نهنگ ها خرها وگاوها خریدوفروشش نکنن وخودکمپانی هر۱۲ساعت افزایش خواهد داد
  این طرح پانزی نیست کمی اطلاعات درمورد پانزی بخوانید خوبه

  • با سلام و درود ….شما هم لطفا بدانید و بخوانید که هر بنی بشری میتواند در بستر ترون ارز اختصاصی ایجاد کند و مثل هزاران پروژه دیگر در جهان به واسطه کاربران با خبر های جعلی طی مدتی قیمت ها را افزایش دهد و یک شبه فرار کند به همین سادگی ……در ضمن در این پروژه گفته میشود مدیر و بنیان گذار آلمانی هست و چقدر جالب که یک المانی به فکر ایرانی ها و سود کردنشان است و با وجود نداشتن منع قانونی هیچ عکس یا اطلاعات (حتی اطلاعات فیک و عکس جعلی ) از وی در این سایت پانزی قرار نگرفته است …مطمئن باشید هدایت این پروژه را چند یا یک ایرانی ساکن در ایران و چشم دوخته به مال مردم به عهده دارند که به زودی گریخته و باز هم افراد طمع کار و جوانان از این مدل پروژه ها متحمل ضرر میشوند …. با تشکر از مدیریت محترم و تیم میهن سیگنال

  • ممنون از دیدگاه بسیار مفیدتون

  • جناب شرکت فقطدر ایران مشغول ب کار نیس و در کشور های اروپایی هم فعاله

  • سلام 😂😂😂من خودم ۱۰۰تتر گذاشتم شده ۱۲۰۰ترون در ماه داره ۱۲۰ترون میده و ۱۲۰۰واحد wkxبهم داده 😂😂حالا نشستم کنار اگه رفت بالا خوشحال میشم واصلا ناراحت نمیشم که چرا بیش تر نزاشتم اگرم گذاشتن رفتن همینطوری چون ۱۰۰تتر گذاشتم دوستان حواستون باشه پول هارو نه تو این سایت و نه تو صرافی ها نگه ندارین بیلاکسی دیروز هم شد ۱کا تتر داشتم مقصرم خودم بودم

 • من تو این سیستم پرزنت شدم و ده درصد کاهیامه میده و یه درصد از دست بهت میده یعنی شما اگه به تعادل نرسی یه درصد تیم سازی رو میگیری و چیز دیگه ای ک بود وقتی به تعادل ۱۰۰ هزار ترون ۱۰۰ هزار ترون برسی به شما هوش مصنوعی میده ک در اختیار شما میذاره و شما میتونید با اون به راحتی تو بازار فارکس ترید بزنید و اینو به من نشون دادن تاریخچه ی ترید رو این من توی شرکت نیستم ولی با پرزنتی ک شدم اطلاعاتی دارم و یکم اطلاعاتتون کمه به نظرم چیز غیر منطقی نداره بازم نمیدونم نظر شما چیه؟

  • سلام
   همان طور که در متن هم آمده شده پروژه کلاهبرداری از نوع پانزی است.

  • سلام …
   مــن هـم از این شرکـت پرزنت شــدم ، و الان به مدت ۴ ماهه دارم توش فعالیت میکنم ، حـرفتون در مـورد اینکه اطلاعات تماس و … نشان داده نشده درسته ولی به نظرم دلیل بر کلاهبرداری نمیشه …
   توی این مدت هم سود ماهیانه مو گرفتم و همونطور که دوست عزیزمون نیما اشاره کرد بهت هوش مصنوعی میده ، اندیکاتور داره و خیلی پوئن های مثبت دیگه …
   بازم نظرتون قابل احترامه ..
   ممنون …

  • ممنون از بیان تجربتون به صورت منصفانه
   همون طور که در متن هم آمده بسیاری از پروژه های پانزی سود های بالایی دارن. هیچ کس نمیگه این پروژه ها سود زا نیست.
   مشکل جاییه که هیچ ارزش افزوده ای این پروژه خلق نمیکنه و هر لحظه که اراده کنه میتونه درمورد سرمایتون تصمیم گیری کنه.

  • اخه پس این هوش مصنوعی ک داره واقعا داره به اون ادما پول میده این چیه پس؟

  • خودتون به حرفی که میزنید دقت کنید. اگر هوش مصنوعی سود آور بود چرا نیاز به شراکت بود؟

  • هوش مصنوعی و من دارم
   دلیل دادن هوش مصنوعی ام مشخصه هدف بزرگی داره
   دوم اینکه سیستم سود دهه
   سه اینکه ویکینگ به تمام وعده هاش تو یازده ماه عمل کرده

  • شما با حرفایی داری میگی کلاهبرداریه که یک هیچ اطلاعاتی راجب پروژه ندارید و۲اینکه حرفای شما پاییه و اساس نداره…!همیشه قبل از توسعه یه مشت حرفه مزخرف و غیر منطقی اول اطلاعاتتون رو۱۰۰کنید.

  • همه اطلاعات دقیق و با اسکرین شات از سایت خود وی کینگ ترون نوشته شده.
   ممنون میشم شما اگر اطلاعات و منبعی دارید بنویسید ما یاد بگیریم.

  • شما فقط پرزنت شدید یا ورود هم کردین؟

  • من کار میکنم دوست عزیز اصلا هم تا بحال حتی لحظه ای سودم و دیر نداده انتخاب با خودتونه و اینکه شرکت هایی مثل بیز تکسو بادران تو ایران مجوز دارن و فعالیت قانونی دارن اما من پلن های اون شرکت هارو به انجام رسوندم اما سودی داده نشده بس دنبال بهانه نباشید ویکینگ الان داره تصمیم داره تا چند ماهه اینده سود شناور هوش مصنوعی رو بر اساس سرمایه خودتون بهتون بده بس دلیلی نداره شک کنی به این شرکت ممنون از اطلاعات نه چندان درستتون

  • خواهش میکنم از کامنت نه چندان درستتون :))

  • سلام و خسته نباشید
   دوست عزیز کلاهبرداری همون شکرت های ایرانی نتورک هستن که مدارک قانونی داشتن فقط واسه جیب خودشون کار میکردن جنس آشغال رو قالب مردم میکردن شما میتونید با ثبت نام در این پروژه ویکینگ به اطلاعات کامل در مورد سیستم دست یابی کنین این سیستم بدون نقص هست به تمامی وعده هاش عمل کرده از جمله آموزش ترید میده هوش مصنوعی تقدیم شما میکنه سرمایه اولیه میده واس ترید و ازتون ماهانه ۳۰ درصد سود میگیره و ارز wkx داده که میتونین ترون اسکن سرچ کنید کیف پول اختصاصی داره با ترون لینک پرو و تراست قرارداد بسته و کانال اختصاصی ماهواره ای wayking داره و تا الانم که ما داریم کار میکنیم یه ترون پولمون اینور و اونور نشده از نظر بنده بهتر اینه که در مورد سیستمی که اطلاعات ندارین الکی منفی ندین جو سازی نکنین مردم از هرجا خواستن نون دربیارن باعث شدین توی نتورک خودتون که پولشونو میخورین مجوز صادر میکنین ولی تو سیستمی که پول میده میگین کلاه برداری بعدشم ویکینگ قراره تا ۴ ماه دیگا تو ایران مجوز کار بگیره و قراره تو همه شهر ها کافه ترید بذاره تا الان به تمامی قولاش عمل کرده سیستم بی نظیری هست ما بهش ایمان داریم پس خوب نیس ندونسته قضاوت کرد با سپاس

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *