ویکینگ ترون (waykingtron) کلاهبرداری یا فرصتی برای سرمایه‌گذاری؟!

ویکینگ ترون (waykingtron) فرصت سرمایه‌گذاری یا کلاهبرداری؟

این روزها با پیشرفت جوامع و توسعه‌ی ارتباطات پروژه های جدید هم با سرعت بیشتری نسبت به گذشته مطرح می شوند. یکی از پروژه‌هایی که شاید شما هم این روزها نام آن را شنیده باشید ویکینگ ترون (waykingtron) است. این پروژه با ادعای پرداخت سودهای نجومی به جذب افراد می پردازد. اما آیا سرمایه گذاری در ویکینگ ترون کار درستی است؟ از کجا بفهمیم هدف از این پروژه کلاهبرداری نیست؟ اینها سوالاتی هستند که در مقاله پیش رو به آنها پاسخ می‌دهیم با ما همراه باشید.

ویکینگ ترون (waykingtron) چه می‌گوید؟

ویکینگ ترون پروژه ای مبتنی بر ارز دیجیتال ترون است. این پروژه با ادعای اینکه نوعی طرح قرارداد هوشمند بر پایه‌ی ترون است به فعالیت می‌پردازد. افرادی که دیگران را به پروژه ویکینگ ترون دعوت می‌کنند با اشاره به مفاهیمی مانند قرارداد هوشمند و بلاکچین سعی در قانونی جلوه دادن خود دارند. اما…

افراد پرزنتور با استفاده از اعتبار ترون و قرارداد هوشمند سعی در جلب اعتماد افراد تازه وارد دارند.

افراد پرزنتور با استفاده از اعتبار ترون و قرارداد هوشمند سعی در جلب اعتماد افراد تازه وارد دارند.

آیا هر طرح مبتنی بر قرارداد هوشمند معتبر‌است؟

بیایید به گذشته برویم، در ابتدا ترون توکن مبتنی بر شبکه اتریوم بود ولی بعد از مدتی توانست بلاکچین اختصاصی خودش را راه اندازی کرده و به سمت کوین بودن حرکت کند. در حال حاضر ترون یک کوین محسوب می‌شود و در صرافی های معتبر دنیا معامله می شود، پس خرید و فروش ارز دیجیتال ترون در صرافی ها کاملاً قانونی و صحیح است. حال برویم سراغ ویکینگ ترون:

امروزه بلاکچین ترون این قابلیت را دارد که افراد و توسعه دهندگان مختلف بر بستر آن یک قرارداد هوشمند ایجاد کنند. پس لزوماً لفظ قرارداد هوشمند به معنای قانونی بودن یک پروژه نیست و هر برنامه نویسی می تواند در مدت زمان کوتاهی یک قرارداد هوشمند ایجاد کند.

در گروه های تلگرامی با استفاده از لفظ قرارداد های هوشمند و غیر متمرکز اصرار بر موجه به نظر رسیدن پروژه برای اعضای جدید دارند.

در گروه های تلگرامی با استفاده از لفظ قرارداد های هوشمند و غیر متمرکز اصرار بر موجه به نظر رسیدن پروژه برای اعضای جدید دارند.

بررسی صحت و اعتبار سایت ویکینگ ترون

طبق گفته Scamadviser.com سایت waykingtron نمره اعتماد بسیار پایینی دارد و این موضوع به احتمال زیاد نشانه اسکم بودن سایت یا پروژه مورد نظر است. Scamadviser سایت waykingtron را با استفاده از یک برنامه کامپیوتری رتبه بندی کرده است. این الگوریتم سایت را با مشاهده کد منبع مورد استفاده، شرایط و ضوابط، ثبت نام، موقعیت شرکت و نظرات مثبت و منفی کاربران در شبکه های اجتماعی ارزیابی کرده است.Scamadviser از همه موارد یاد شده جهت رتبه بندی سایت ها استفاده میکنند و بر همین اساس می‌گوید که هر سایت چه نمره اعتمادی دارد.

“ نمره اعتماد به پروژه وی کینگ ترون از طرف Scamadviser حدود یک درصد است! ”

“ نمره اعتماد به پروژه وی کینگ ترون
از طرف Scamadviser حدود یک درصد است! ”

دلایلی که نشان میدهد پروژه ویکینگ ترون کلاهبرداری است

 •  اطلاعات هویتی صاحبان وب سایت مخفی شده است.
 •  هیچ شماره تماس و ایمیلی در سایت ثبت نشده است.
 •  هیچ لینکی به شبکه‌های اجتماعی پروژه در این سایت وجود ندارد.
 •  سایت کاملاً جدید و تازه تاسیس است.
 •  سایت به عنوان کلاهبرداری در Scamadviser.com و Safe.Shop ثبت شده است.
 •  رتبه الکسای سایت بسیار پایین است.
 •  وب سایت برای موتورهای جستجو بهینه نشده است.

بررسی نحوه درآمدزایی ویکینگ ترون

بررسی های کارشناسان میهن سیگنال نشان میدهد که ویکینگ ترون دو پلن درآمدی دارد. در پلن اول هر فرد ماهانه مقدار مشخصی سود دریافت می کند که این مقدار برابر با ۱۰٪ میزان سرمایه اولیه است. در این پلن شما به مدت دو سال پورسانت دریافت می کنید. پلن دوم ویکینگ ترون که مبتنی بر شبکه سازی است از نوع باینری با شرط تعادل است. در این پلن افراد هیچ ارزش افزوده ایجاد نمی‌کنند و تنها با جذب ورودی های جدید و سرمایه گذاری آنها سود کسب می‌کنند. در پلن دوم یازده سطح وجود دارد و شما باید برای دریافت پورسانت به طور مرتب سطح خود را ارتقا دهید. در این پلن هر فرد از لاینی که کمترین میزان سرمایه‌گذاری را دارد سود دریافت می‌کند و میزان سود دریافتی برابر با ۱۰٪حجم سرمایه گذاری لاین‌های تعادل است. در در پلن دوم سقف دریافت پورسانت برابر با ۵۰٪ میزان سرمایه گذاری اولیه فرد است.

“ درصد سود قطعی در پروژه های سرمایه‌گذاری یکی از روش های تشخیص کلاهبرداری است! ”

“ درصد سود قطعی در پروژه های سرمایه‌گذاری یکی از روش های تشخیص کلاهبرداری است! ”

بگذارید با مثالی موضوع را برایتان روشن تر کنیم:

فرض می کنیم شما ۱۰۰۰ترون سرمایه گذاری کرده‌اید و شبکه شما آنقدر رشد کرده که ۷۰۰ ترون پورسانت به شما تعلق میگیرد. در این حالت شما تنها تا سقف ۵۰۰ ترون می‌توانید پورسانت دریافت کنید چرا که این عدد برابر با ۵۰ ٪ سرمایه اولیه شماست. حال برای اینکه بتوانید ۲۰۰ ترون دیگر را برداشت کنید باید سرمایه اولیه خود را افزایش دهید و آن را به ۱۴۰۰ ترون برسانید. در این حالت شما ۴۰۰ ترون به سیستم واریز می کنید تا بتوانید ۲۰۰ ترون دیگر را از پورسانت خود را برداشت کنید. این روند تا مراحل انتهایی ادامه دارد، در واقع در این سیستم شما برای دریافت هر مقدار پورسانت باید دو برابر آن را به سیستم واریز کنید و سپس نصف مبلغ واریزی خود را بعنوان سود برداشت کنید!

ویکینگ ترون؛ طرحی پانزی؟!

به چنین طرح هایی که هیچ ارزش افزوده ای ندارند و تنها با شبکه سازی و واریز مرتب پول می توانند به رشد خود ادامه دهند طرح پانزی می گویند.
در طرح های پانزی سیستم تا زمانی به بقای خود ادامه می‌دهد که سرمایه‌گذار جدید وجود داشته باشد. مثال دیگری از طرح های پانزی پروژه دابل وی و شرکت یونیک فایناس هستند. در شرکت یونیک فاینانس هم با وعده پولدار شدن و سود ثابت ماهانه، افراد زیادی را به خود جذب کردند، اما بعد از آنکه بحران کرونا آغاز شد تعداد ورودی ها به طرز چشمگیری کاهش پیدا کرد. اینجا بود که تمامی پورسانت ها قطع شد و افراد ثبت‌نامی حتی نتوانستند سرمایه اولیه خود را دریافت کنند!

“ نقشه های زیرمجموعه گیری منتشر شده در تلگرام اعضا برای فریب کاربران تازه وارد ”

“ نقشه های زیرمجموعه گیری منتشر شده در تلگرام اعضا
برای فریب کاربران تازه وارد ”

۶ ویژگی مشترک در اکثر طرح های پانزی از نگاه میهن سیگنال:

 •  سود های نجومی و تضمینی
 •  ناشناس بودن طراح
 • بدون اطلاعات تماس معتبر
 •  نداشتن مجوز قانونی
 • عدم شفافیت در فعالیت ها
 • روش های عجیب دریافت پول

در رابطه با مورد آخر باید بگوییم که اکثر این سیستم ها به روش های غیر قابل ردیابی پول دریافت می‌کنند. یکی از بهترین روش ها برای دریافت پول به صورت غیرقابل ردیابی دریافت مبلغ به صورت ارزدیجیتال است.

جمع‌بندی

بخاطر داشته باشید که هیچ پروژه‌ای وجود ندارد که شما را یک شبه پولدار کند. پس هرگاه با پروژه‌ای مواجه شدید که به شما وعده درآمد بالا در مدت زمان کوتاه را داد به درستی آن شک کنید. بررسی دقیق پلن درآمدی، اهداف بلند مدت، تیم مدیریت و همین طور شبکه‌های اجتماعی پروژه به شما کمک زیادی می‌کند. همچنین به یاد داشته باشید اگر پروژه یا شرکتی معتبر باشد حتما تمام اطلاعات خود را از جمله شماره تماس، ‌ایمیل و آدرس را در سایت خود ثبت می‌کند.

آیا تاکنون شما هم به پروژه وی کینگ ترون دعوت شده‌اید؟!

 
شاید موارد زیر برایتان جذاب باشد:
 
اشتراک گذاری:
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

‫39 نظر

 • tomorrow_is_alist

  اگه مدیریت ریسک در نظر گرفته بشه همه خوبن
  تمام

 • سارا متقیان

  واقعا نمیدونم به سایتی که فیلتر شده و هیچ شماره یا ایمیل پشتیبانی ای هم نداره چطوری اعتماد میکنید و ماشین زیر پاتون و سرمایتون رو میفروشید که تو یک سایت بی هویت سرمایه گذاری کنید

  • مهدی عباس زاده

   دقیقا

  • مسعود

   فک کنم ایرانی ها ساخته باسنش احتمال زیاد

  • محمد

   دوست عزیز پهنای باند اینتر نت ایران ۲۵۶ پهنای باند اینترنت جهانی ۵۱۲ برای افزون کردن پهنای باند باید وی پی ان استفاده کرد

  • Ali

   در هر کاری مدیریت ریسک باید در نظر گرفته شود

 • DB

  با سلام
  دوستانی که فعالیت کردند سقف پاداش پلن دوم که ۵۰% سرمایه اولیه هست درسته یا خیر؟

  • سامان تقایی نژاد

   دروغ محض هست باور نکنید ….این شرکت داره از ساده لوحی کاربراش استفاده میکنه و اونا رو با اسامی و اصطلاحات عجیب غریب و غیر واقعی گول میزنه و هر چی زی رو میخوادد سعی میکنه القا کنه به کاربر ها کاربر ها هم حتی یک سرچ نمیکنن متاسفانه و اعتماد میکنن ….تو رو خدا پولتون رو تو این شرکت نزارید

  • اینستا tomorrow_is_alist

   سلام
   هر جا میری ،از هر شرکتی میگی براش میزنن ،میگی نه ،حاضرم وقت بزارم صد جا با شما بریم پرزنت بشیم ، همه از بدی دیگری راحت میگن ، امروزه پرزنت اکثرا شده بدگویی از شرکت های دیگه ،طوری که یادشون میره از شرکت خودشون اطلاعات بدن، من هفت ماه پیش رفتم ویکینگ ۱۴۰ ترون همینجوری گذاشتم ، الان میبینم تقریباد۵۸ ترون داده ، البته این دلیل بر ماندگار بودن این شرکت و شرکت های دیگه نیست.خب پس باید چکار کرد؟ آیا انجام بدیم یا انجام ندیم؟
   با وضعیت موجود و تورمی که لحظهای شده بریم سراغ کار سنتی؟ یا کار اینترنتی؟
   خب میبینیم که تمامی مشغال سنتی در حال انقراض هستند . پس ما مجبور به انتخاب یک شغل اینترنتی هستیم. اما ما می توانین ما در نظر گرفتن مدیریت ریسک یکی را انتخاب کنیم .و در حال حاضر موج ارز دیجیتال هست . بهترین انتخاب .انتخابی هست که با پروژه ای فعالیت کنیم که ضمن سود دهی آموزش خوبی رو ارائه دهد

 • مهرداد بابکان

  با درود
  به عنوان کسی که ۱۰ساله توحوزه ارز دیجیتال کار می کنم و از فارکس گرفته تا بایننس و غیره و و و و رو رفتم به نظرم کلاه برداری هست در ضمن کسی که معتاده هیچ وقت قبول نمیکنه معتاده میگه دارم تفننی میکشم پس کسانی که وارد شدن هیچ وقت قبول نمی کنن که فریب خوردن

  • مهدی عباس زاده

   متاسفانه چون حوزه جدیده یکم از نا آگاهی سو استفاده میکنن.

  • مسعود

   دقیقا سود دهی اش با عقل جور نمیاد

  • mahdi

   همش چرت و پرت میگه من یساله تو ویکینگ هستم و برای اینکه سود بگیرم پولی به سایت نباید بدم و حدود دیویست ملیون سود از سایت دریافت کردم بدون هیچ مشکلی

 • امیر جلالیان

  سلام خدمت دوستانی که گول پرزنت کننده های حرفه ای انواع شرکت های پانزی را خوردند ….دوستان لطفا اینقدر ساده نباشید هیچ کس هیچ وقت به فکر سود شما نیست به جز خانواده درجه اولتان پس این مبحث را کنار میگذاریم ….در گوشتان خوانده اند تنها ارز با پشتوانه مالی و شما هم همش این را تکرار میکنید و مطمئنا قادر به توضیح در این مورد نیستید چون پرزنتور ها به شما یاد داده اند که این جمله را بگویید و جذاب است و مخاطب جذب میکند …لطفا بروید و بخوانید که همه کس میتوانند ارز دیجیتال در بستر ترون ایجاد کرده و با ایجاد شبکه ای فانتزی برای آن ارز ارزش ایجاد کنند و هر وقت که بخواهند قیمت را ریخته و یا بالا ببرند و یک شبه تمام ثروت شما را غارت کنند ….لطفا بدانید و اگاه باشید که هزاران نفر با همین عقیده شما در مورد شرکت سوریتان در شرکت های پانزی دیگر کل ثروت خود را از دست داده اند …لطفا چشم و گوش بسته نباشید و تحقیق کنید ….تاریخ انقضا دامنه این مجموعه کلاهبرداری تا ۲۰۲۱ بود و اخیرا ان را تمدید کردند تا ۲۰۲۹ که معلوم و مشخص است بسیار به مال شما دوستان علاقه و طمع پیدا کرده اند و جالب تر اینجاست که به همه گفته اند مبالغ میلیون دلاری برای این تمدید خرج شده است که هر کسی که با وب کمی اشنایی داشته باشد میداند دامنه دات کام را برای ده سال حداقل با ۱۵ دلار از سایت گو ددی و حداکثر با ۱۰۰۰ دلار از سایت های واسط میتوان خرید هاست را هم اگر بهترین هاست در نظر بگیریم ماهانه ۱۰۰ دلار میشود سالانه ۱۲۰۰ دلار و در ده سال ۱۲۰۰۰ دلار نه ان مبالغ میلیونی ای که شما را با ان گول میزنند و فقط شما را متوهم تر میسازند ….در مورد هوش مصنوعی هم احتمال زیاد شرکت از یکی از سایت های رایگان چینی یک افزونه متاتریدر را با ۱۰۰ الی ۱۰۰۰ دلار خریده و در اختیار کاربران بیشتر گول خورده خود میگذارد و هیچ کس از این عزیزان هم جرئت استفاده از این افزونه معمولی را در ترید های واقعی ندارد پس هر کس میتواند از هر جا یک افزونه بخرد و با مبالغه بگوید ان هوش مصنوعی است که فقط برای گول زدن شماست …لطفا تخصص بیاموزید زیرا هیچ کس از این کار ها به جای خوبی نرسیده است و به جای جذب زیر مجموعه به عنوان شغل دنبال شغلی آبرومند باشید ……با تشکر از سایت خوب میهن سیگنال

  • tomorrow_is_alist

   اگه مدیریت ریسک در نظر گرفته بشه همه خوبن
   تمام

 • محسن حجتى

  سلام بر همه عزیزان ، در مورد هویت و پانزى بودن شرکت که تقریبا بین اهل فن اجماع وجود دارد و در این مسئله شکى نیست و بالاخره چه در ماه هاى اینده و چه در چند سال اینده بعد از چپاول مردم از طریق ارز دیجیتال wkx که ارز ساختگى در بستر ترون است و یک بچه ٨ ساله هم قادر به ساخت این ارز هست سایت اسکم مى شود و مردم مى مانند و هزار امید و آرزوى ساختگى که به ان ها قول داده شده است ، نیاز به یاداورى در این دیدگاه مى باشد که بعد از بررسى این سایت توسط مجموعه خوب و حق طلب میهن سیگنال لیدر ها و کنترل کنندگان این مجموعه تازه به یاد ان افتادند و به کاربرانشان گفته اند که در سایت هاى اعلام اسکم خارجى در زیر نظرات نظر هاى غیر واقعى و نظر به اسکم نبودن سایت بدهند تا بلکه اعتبار پوشالیشان حفظ شود ، لازم دیدم این مطلب را هم یاداور شوم که عزیزان مراقب باشند و به هیچ وجه اعتماد نکنند
  با تشکر از همه حق جویان ایرانى

 • maryam

  سلام و‌عرض ادب
  در مورد این‌شرکت اطلاعاتی ندارم پس نظردهی غیر منطقیه اما سابقه فعالیت زیر ۵سال قابل اعتماد نیست
  در مورد یونیک فایننس اطلاعات داده شده کاملا غلطه چراکه در دوران کرونا بیمه اصل سرمایه همه رو برگردوند میزان سوددهی بااپدیت جدید ربات افزایش پیدا کرد برای دریافت سود هیچ‌نیازی به ورود افرادبه شبکه وجود ندااره تمام اطلاعات هویتیش در سایت های دولتی سوییس قابل ارزیابی است که متاسفانه دوستان ایرانی قادر به اعتبارسنجی صحیح نیستند و به همین دلیل نظرات شخصی خودشون رو‌میدن که پایه و اساسی نداره این کارگزاری سابقه فعالیتش ۲۳ساله و همونطور که گفتم‌تمام ریز معاملاتش هم قابل رویته که خوب نیاز به سواد خاص خودش رو‌داره
  پس لطفا با عدم اطلاعات کافی اعتبار خودتون اگر اعتباری باشه البته رو‌زیر سوال نبرید
  موفق باشید

  • Koorosh_mks

   شما احتمالا دارید یونیک کار میکنید
   ایا میتونین سودتونو برداشت کنید بیاد ب ئلت خودتون یا باید ینفرو بیارین ک ب اون بدینیونیک هاتونو و از اون ریال بگیرین

  • morteza

   سلام حق با شماست ۱۹ هزار توکنش رو میده یک اتریم بعد ۱۵ دلار لانچ میکنه وصرافی ۳ دلار میخره ممنون .پورسانت جایگاهت هم با توکن ۱۵ دلاریش نقد میکنه بدون در نظر گرفتن نظر ما بعد صرافی ۳ دلار توکنش رو از شما برمیداره خواهش میکنم با این ادبیات دنبال زیر مجموعه داخل این صفحه ها نشوید ممنون.

  • امیروو

   سلام wkxچجوری بهت میده چجور فعال میشه

  • Ali

   لطفا پیام بدین
   اینستاگرام
   {لینک حذف شده}

 • علی

  دوست عزیز میهن سیگنال
  درمواردی که شما عرض کردین کمی درست.وبیشترش نادرست
  یک تیم حرفه ای که نامشان کاملا واضح هست درکیف ارز اختصاصی خودشان هست مطرح شده ونقشه راه واضح است .نفراول درایران سهام داراین سایت وشرکت وبه زودی کمپانی خواهد شد .من دراین سیستم هستم.تعصب هم ندارم .ولی چیزهایی که هم دیدم ونمایان شد.وحتی انلاین بانفراول درایران صحبت کردیم پروژه کاملا مشخص هست همین الان ارزاختصاصیwkxدربسترشبکه ترون باقرارداد هوشمند موجود هست میتوانید ببینید
  درضمن یک استخر وجود دارد که تمام سرمایه گذاران واریز وتیم.حرفه ای سایت باترید دربزرگترین بازارها علاوه برسود ماهیانه بلکه ۱٪ ازسود به بخش پشتیبانی ارزwkxاضافه شده .این ارز تحت هیچ شرایطی صرافی نمیشود به دلیل نهنگ ها خرها وگاوها خریدوفروشش نکنن وخودکمپانی هر۱۲ساعت افزایش خواهد داد
  این طرح پانزی نیست کمی اطلاعات درمورد پانزی بخوانید خوبه

  • احمد

   با سلام و درود ….شما هم لطفا بدانید و بخوانید که هر بنی بشری میتواند در بستر ترون ارز اختصاصی ایجاد کند و مثل هزاران پروژه دیگر در جهان به واسطه کاربران با خبر های جعلی طی مدتی قیمت ها را افزایش دهد و یک شبه فرار کند به همین سادگی ……در ضمن در این پروژه گفته میشود مدیر و بنیان گذار آلمانی هست و چقدر جالب که یک المانی به فکر ایرانی ها و سود کردنشان است و با وجود نداشتن منع قانونی هیچ عکس یا اطلاعات (حتی اطلاعات فیک و عکس جعلی ) از وی در این سایت پانزی قرار نگرفته است …مطمئن باشید هدایت این پروژه را چند یا یک ایرانی ساکن در ایران و چشم دوخته به مال مردم به عهده دارند که به زودی گریخته و باز هم افراد طمع کار و جوانان از این مدل پروژه ها متحمل ضرر میشوند …. با تشکر از مدیریت محترم و تیم میهن سیگنال

  • مهدی عباس زاده

   ممنون از دیدگاه بسیار مفیدتون

  • Koorosh_mks

   جناب شرکت فقطدر ایران مشغول ب کار نیس و در کشور های اروپایی هم فعاله

  • حسن

   سلام 😂😂😂من خودم ۱۰۰تتر گذاشتم شده ۱۲۰۰ترون در ماه داره ۱۲۰ترون میده و ۱۲۰۰واحد wkxبهم داده 😂😂حالا نشستم کنار اگه رفت بالا خوشحال میشم واصلا ناراحت نمیشم که چرا بیش تر نزاشتم اگرم گذاشتن رفتن همینطوری چون ۱۰۰تتر گذاشتم دوستان حواستون باشه پول هارو نه تو این سایت و نه تو صرافی ها نگه ندارین بیلاکسی دیروز هم شد ۱کا تتر داشتم مقصرم خودم بودم

 • نیما

  من تو این سیستم پرزنت شدم و ده درصد کاهیامه میده و یه درصد از دست بهت میده یعنی شما اگه به تعادل نرسی یه درصد تیم سازی رو میگیری و چیز دیگه ای ک بود وقتی به تعادل ۱۰۰ هزار ترون ۱۰۰ هزار ترون برسی به شما هوش مصنوعی میده ک در اختیار شما میذاره و شما میتونید با اون به راحتی تو بازار فارکس ترید بزنید و اینو به من نشون دادن تاریخچه ی ترید رو این من توی شرکت نیستم ولی با پرزنتی ک شدم اطلاعاتی دارم و یکم اطلاعاتتون کمه به نظرم چیز غیر منطقی نداره بازم نمیدونم نظر شما چیه؟

  • مهدی عباس زاده

   سلام
   همان طور که در متن هم آمده شده پروژه کلاهبرداری از نوع پانزی است.

  • احســان صدیقـهـا

   سلام …
   مــن هـم از این شرکـت پرزنت شــدم ، و الان به مدت ۴ ماهه دارم توش فعالیت میکنم ، حـرفتون در مـورد اینکه اطلاعات تماس و … نشان داده نشده درسته ولی به نظرم دلیل بر کلاهبرداری نمیشه …
   توی این مدت هم سود ماهیانه مو گرفتم و همونطور که دوست عزیزمون نیما اشاره کرد بهت هوش مصنوعی میده ، اندیکاتور داره و خیلی پوئن های مثبت دیگه …
   بازم نظرتون قابل احترامه ..
   ممنون …

  • مهدی عباس زاده

   ممنون از بیان تجربتون به صورت منصفانه
   همون طور که در متن هم آمده بسیاری از پروژه های پانزی سود های بالایی دارن. هیچ کس نمیگه این پروژه ها سود زا نیست.
   مشکل جاییه که هیچ ارزش افزوده ای این پروژه خلق نمیکنه و هر لحظه که اراده کنه میتونه درمورد سرمایتون تصمیم گیری کنه.

  • نیما

   اخه پس این هوش مصنوعی ک داره واقعا داره به اون ادما پول میده این چیه پس؟

  • مهدی عباس زاده

   خودتون به حرفی که میزنید دقت کنید. اگر هوش مصنوعی سود آور بود چرا نیاز به شراکت بود؟

  • sbn

   هوش مصنوعی و من دارم
   دلیل دادن هوش مصنوعی ام مشخصه هدف بزرگی داره
   دوم اینکه سیستم سود دهه
   سه اینکه ویکینگ به تمام وعده هاش تو یازده ماه عمل کرده

  • mani

   شما با حرفایی داری میگی کلاهبرداریه که یک هیچ اطلاعاتی راجب پروژه ندارید و۲اینکه حرفای شما پاییه و اساس نداره…!همیشه قبل از توسعه یه مشت حرفه مزخرف و غیر منطقی اول اطلاعاتتون رو۱۰۰کنید.

  • مهدی عباس زاده

   همه اطلاعات دقیق و با اسکرین شات از سایت خود وی کینگ ترون نوشته شده.
   ممنون میشم شما اگر اطلاعات و منبعی دارید بنویسید ما یاد بگیریم.

  • Koorosh_mks

   شما فقط پرزنت شدید یا ورود هم کردین؟

  • morteza

   من کار میکنم دوست عزیز اصلا هم تا بحال حتی لحظه ای سودم و دیر نداده انتخاب با خودتونه و اینکه شرکت هایی مثل بیز تکسو بادران تو ایران مجوز دارن و فعالیت قانونی دارن اما من پلن های اون شرکت هارو به انجام رسوندم اما سودی داده نشده بس دنبال بهانه نباشید ویکینگ الان داره تصمیم داره تا چند ماهه اینده سود شناور هوش مصنوعی رو بر اساس سرمایه خودتون بهتون بده بس دلیلی نداره شک کنی به این شرکت ممنون از اطلاعات نه چندان درستتون

  • مهدی عباس زاده

   خواهش میکنم از کامنت نه چندان درستتون :))

  • Reza

   سلام و خسته نباشید
   دوست عزیز کلاهبرداری همون شکرت های ایرانی نتورک هستن که مدارک قانونی داشتن فقط واسه جیب خودشون کار میکردن جنس آشغال رو قالب مردم میکردن شما میتونید با ثبت نام در این پروژه ویکینگ به اطلاعات کامل در مورد سیستم دست یابی کنین این سیستم بدون نقص هست به تمامی وعده هاش عمل کرده از جمله آموزش ترید میده هوش مصنوعی تقدیم شما میکنه سرمایه اولیه میده واس ترید و ازتون ماهانه ۳۰ درصد سود میگیره و ارز wkx داده که میتونین ترون اسکن سرچ کنید کیف پول اختصاصی داره با ترون لینک پرو و تراست قرارداد بسته و کانال اختصاصی ماهواره ای wayking داره و تا الانم که ما داریم کار میکنیم یه ترون پولمون اینور و اونور نشده از نظر بنده بهتر اینه که در مورد سیستمی که اطلاعات ندارین الکی منفی ندین جو سازی نکنین مردم از هرجا خواستن نون دربیارن باعث شدین توی نتورک خودتون که پولشونو میخورین مجوز صادر میکنین ولی تو سیستمی که پول میده میگین کلاه برداری بعدشم ویکینگ قراره تا ۴ ماه دیگا تو ایران مجوز کار بگیره و قراره تو همه شهر ها کافه ترید بذاره تا الان به تمامی قولاش عمل کرده سیستم بی نظیری هست ما بهش ایمان داریم پس خوب نیس ندونسته قضاوت کرد با سپاس

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *