سایت های کلاهبرداری ارز دیجیتال و اسکم

۱۰ آذر ۱۴۰۲
دیده بان کلاهبرداری های ارز دیجیتال | معرفی معروف ترین پروژه های اسکم

همان طور که میدانید امروزه با گسترش ارز های دیجیتال و به وجود آمدن فناوری های نوین راه برای سودجویان و کلاهبرداران پیش از پیش هموار شده است. تیم میهن سیگنال در این صفحه گزارش تخلفات و کلاهبرداری  ارز های دیجیتال را قرار میدهد. ما قبلا انواع روش های کلاهبرداری در ارز های دیجیتال پرداخته ایم. این موارد تنها سوزنی در انبار کاه هستند، و خیلی از کلاهبرداری ها به دلیل ارزش کم مبلغ آنها حتی گزارش نمی‌شوند. اما ما سعی کرده ایم در این لیست معروف ترین پروژه های پانزی و کلاهبرداری را به شما معرفی کنیم. اگر شما هم مورد کلاهبرداری قرار گرفته اید، لطفا با ذکر نام و جزئیات در فرم پایین یان صفحه به ما گزارش دهید.

آنچه در این مقاله میخوانید :

چه شرایطی باعث میشود نگران کلاهبرداری شویم؟

 • اگر حساب شما بعد از مدتی مسدود شده است و شما نمی توانید وارد حساب خود شوید.
 • وب سایت کارگزار برای مدتی باز نمیشود و یا اعلام میشود وبسایت هک شده است.
 • عدم وجود اطلاعات اعضای تیم توسعه دهنده پروژه در لینکدین یا توئیتر
 • گزارش کاربران در تالار های گفتمان معتبر ارز دیجیتال
 • پولی از حساب شما خارج شده است.
 • پشتیبانی جواب شما را نمی دهد.

در ادامه لیستی از جدیدترین پروژه های کلاهبرداری و پانزی را ارائه خواهیم داد:

scamers

لاکسون یا Laxsson

سایت Laxsson با وعده‌های سود قطعی و بالا به سرمایه‌گذاران جذب می‌کند، اما شواهد متعددی از کلاهبرداری این پلتفرم را نشان می‌دهد. از نداشتن اطلاعات شفاف در مورد مدیریت و مجوزها گرفته تا شباهت‌های زیادی به طرح‌های پانزی، Laxsson علائم قابل توجهی از نبود اعتبار دارد. همچنین، محدودیت‌های زمانی برای برداشت وجوه و نداشتن شواهد معتبر از پرداخت سود به کاربران، این احتمال را می‌افزاید که سرمایه‌گذاران در نهایت با زیان مواجه شوند. در کل، Laxsson یک پروژه‌ی پر ریسک و ناشفاف به نظر می‌رسد که باید با احتیاط فراوان از آن دوری کرد. برای اطلاعات بیشتر حتما بررسی اعتبار پروژه لاکسون (Laxsson) را بخوانید.

پروژه سرمایه گذاری کوین پارک (Coinpark)

یک پروژه پانزی بدون هیچ هدفی با جامعه کاربران ایرانی که به تازگی تبلیغات گسترده خود را آغاز کرده است. متاسفانه بازهم با داستان تکراری ۱۰۰ دلار بگذار تا ۲۰۰ دلار دریافت کنی! برای اطلاعات بیشتر مقاله کوین پارک چیست؟ بررسی اعتبار پروژه Coinpark را بخوانید.

پروژه بخت آزمایی لوتوچی (Lotto Chi)

لوتوچی در ابتدا به شما یک بلیط رایگان می‌دهد، اما احتمال برنده شدن با این بلیط بسیار کم است. این روش یک استراتژی بازاریابی است تا شما را به خرید بلیط‌های بیشتر ترغیب کند. پس، این بلیط رایگان نمی‌تواند گواهی از قانونی بودن این مجموعه باشد.برای اطلاعات بیشتر بررسی اعتبار پروژه لوتوچی Lotto Chi را بخوانید.

پروژه سرمایه گذاری یونایتد سولار (Unitedsolar)

این پروژه که جزو جدیدترین کلاهبرداری های به نام ارز دیجیتلا در ایران است، ادعا میکند با اجاره پنل های خورشیدی به کاربران و تقسیم سود، کاربران را به سود های نامتعارفی میرساند. همچنین در ادامه نقشه راه این پروژه مانند اکثر پروژه های سرمایه گذاری حساب تعدادی از کاربران را بعد از مدتی مسدود میکند و شرط آزادسازی آنرا زیرمجموعه گیری بیان می کند. برای اطلاعات بیشتر حتما مقاله آیا یونایتد سولار (Unitedsolar) کلاهبرداری است؟ را بخوانید.

صرافی بلم با آدرس belem.cc

این سایت به علت دعوت همگانی و زیر مجموعه گیری اکثر کانال های تلگرامی و همچنین دریافت مدارک ایرانی مثل تصویر کارت ملی در شرایط تحریم بین المللی که هیچ صرافی خارجی حق معامله با کاربر ایرانی ندارد؛ بسیار مشکوک است. ادعا شده این صرافی یکی صرافی آمریکاییست، که اگر واقعیت باشد هیچ صرافی آمریکایی حق معامله با ایرانی ها را ندارد. همچنین در قسمت نظرات سایت تاکنون بارها افراد مختلفی مسئله بلاک شدن حساب بعد از شارژ را مطرح کرده اند که قابل توجه است. عمده محتوایی که در خصوص صرافی بلم وجود دارد توسط یک کانال تلگرامی درج شده و بارها اشتراک گذاری شده است. همچنین در سایت میهن سیگنال هم چند نفر (احتمالا لیدر های تیم) با یک آی پی اقدام به درج کامنت های متعدد با اسم های مختلف و ایمیل های فیک کرده اند. همچنین بلم در سایت کوین مارکت کپ که معتبرترین مرجع ارز های دیجیتال است ثبت نشده و هیچ اطلاعات تماسی هم در سایت بلم موجود نیست. برای اطلاعات بیشتر مقاله بررسی اعتبار صرافی بلم را بخوانید.

پروژه تری اینوست (Treenvest)

این پروژه یک پروژه پانزی بسیار آماتور است که اخیرا سرمایه زیادی از کاربران ایرانی جذب کرده. بقا و فعالیت این گروه منوط به زیر مجموعه گیری و جذب سرمایه افراد جدید است. سایت بسیار گنگ و نامهوم است و توسط کانال های زرد تلگرامی تبلیغ و زیرمجموعه گیری می کند. بسیاری از مالباختگان این پروژه تا چند وقت پیش حرف از سود های دقیق و بالا میزدند اما امروز کامنت های زیادی در خصوص قطع سود ها و عدم امکان برداشت سرمایه قرار داده اند. برای اطلاعات بیشتر مقاله بررسی اعتبار پروژه تری اینوست (Treenvest) را بخوانید.

پی کوین – پوما کوین pcoin (puma coin global)

با آدرس سایت pcocrypto.com با شعار “PCCoin Global یک پلت فرم برای آینده تامین مالی است که به بلاک چین جدید سهام قدرت می دهد ” اما نه مشخصات صاحبانش مشخص است و نه وایت پیپری موجود است. در Scamadviser  کلاهبردار شناخته می شود و حتی اطلاعات whois این سایت هم مخفی شده. کاربران پی کوین با شدت زیادی نسبت به هر محتوایی در وب فارسی واکنش نشان میدهند و به صورت گروهی اقدام به تهدید و ناسزا میکنند! بررسی پروژه پوماکوین یا pcocrypto و ارز پی کوین (PCoin)

ویکینگ ترون یا ویکینگ گروپ – waykingtron

’دلایلی

ویکینگ ترون - waykingtron ویکینگ ترون – waykingtron[/caption]

دلایلی که نشان میدهد پروژه ویکینگ ترون کلاهبرداری است

 •  اطلاعات هویتی صاحبان وب سایت مخفی شده است.
 •  هیچ شماره تماس و ایمیلی در سایت ثبت نشده است.
 •  هیچ لینکی به شبکه‌های اجتماعی پروژه در این سایت وجود ندارد.
 •  سایت کاملاً جدید و تازه تاسیس است.
 •  سایت به عنوان کلاهبرداری در Scamadviser.com و Safe.Shop ثبت شده است.
 •  رتبه الکسای سایت بسیار پایین است.
 •  وب سایت برای موتورهای جستجو بهینه نشده است.

ویکینگ ترون (waykingtron) کلاهبرداری یا فرصتی برای سرمایه‌گذاری؟!

‘]

بیت‌کوین بلک – Bitcoin Black

اطلاعات بیشتر راجع به بیت کوین بلک

این پروژه که از سال ۲۰۱۸ در شبکه های اجتماعی دنبال جذب اولین اعضا بوده است ادعا میکند قصد دارد شبکه بلاک چین اختصاصی و ارز دیجیتالی بسازد که از همه ارزهای دیجیتال موجود قدرتمند تر باشد. رابط کاربری سایت این پروژه به حد غیر قابل باوری افتضاح است، به گونه ای که انگار این پروژه توانایی جذب حداقل نیرو برای ساخت یک سایت معمولی را هم ندارد.بیت کوین بلک

لوگو و عکس های بکار رفته کاملا مربوط به بیت کوین و دانلود شده از اینترنت است، تیم طراح فقط زحمت تیره کردن لوگو را به عهده گرفته است!

امروز سه سال از ادعای ICO این پروژه میگذرد، اما هنوز اقدام به عرضه اولیه سکه نکرده اند و تمامی تبلیغاتی که در اینترنت از آنها دیده می شود صرفا مواردی است که منجر به رفرال گیری و زیرمجموعه گیری بیشتر میشود.

بیت کوین بلک، سرمایه گذاری یا کلاهبرداری؟

پای نتورک – Pi Network

چرا پای نتورک کلاهبرداری است؟

طرفداران این پروژه می گویند چون برای استخراج نیازی به سرمایه اولیه نیست، پس حتی اگر پروژه به جایی نرسد، ما ضرر نخواهیم کرد.اما ما معتقدیم ماینینگ ای که از طریق سخت افزار انجام می شود ولی در آن هیچ برق و اینترنتی مصرف نمی شود ماینینگ نیست!

پای نتورکاین نرم افزار صرفا عددی را به شما نشان می دهد که به مرور زمان بیشتر می شود،عددی که هیچ اعتبار و ارزشی ندارد.نمی توانید آن را بفروشید و تبدیل به ریال یا دلار کنید!

هرچند ادعای وارد نکردن سرمایه اولیه درست است، اما کلاهبرداری همیشه با روش های مالی اتفاق نمی افتد بلکه شما با نصب کردن این نرم افزار و شرکت در این پروژه اطلاعات شخصی و همچنین سخت افزار گوشی خود را در اختیار تیمی گذاشته اید که هیچ شناختی از آنها و اهدافشان ندارید و نمیدانید از گوشی شما و اطلاعاتتان برای چه مقاصدی استفاده خواهد شد.

پای نتورک چیست و چرا آن را کلاهبرداری میدانیم؟

یونیک فایننس – unique finance

چرا یونیک فایننس کلاهبردار است؟

این شرکت در سوئیس ثبت شده است و ادعا میکند با استفاده از بازارگردانان و اقتصاد دانان خود اقدام به مشاوره سرمایه گذاری میکند.unique finance

آدرس ثبت شده در این شرکت هم مثل سایر پروژه های کلاهبرداری، یک منزل مسکونی است که با عکس نشان داده شده در سایت مغایر است. وقتی دقیق تر مشخصات شرکت را بررسی میکنیم متوجه تک کارمنده بودن این شرکت می شویم. همچنین طرح زیر مجموعه گیری در این طرح فعال است و افراد در ازای معرفی این سایت پاداش میگیرند.این طرح در شروع سرمایه گذاری پرداخت های منظمی خواهد داشت تا زمانی که شما کم کم پول بیشتری وارد این سایت بکنید. گزارش شده مبالغ بسیار بالایی از سرمایه گذاران جذب کرده است و تماسشان را بدون هیچ پاسخی باقی گذاشته است.

بررسی کامل پروژه یونیک فاینانس (Unique Finance) و توکن UNQT

دابل وی – Double Way

چرا دابل وی کلاهبرداری است؟

دابل وی یک طرح پانزی است که با ادعای سرمایه‌گذاری با استفاده از قراردادهای هوشمند به جذب سرمایه می پردازد.

حق عضویت ورود به این سیستم مبلغ بسیار کمی است و شما با پرداخت مبلغی در حدود ۳۰۰ هزار تومان می توانید عضو این شبکه شوید. بعد از عضویت فعالیت شما به صورت زیر مجموعه گیری ادامه می یابد و باید برای ارتقاء سطح خود دو نفر را به صورت رفرالی به سیستم معرفی کنید و آن دو نفر هم مبلغ ۳۰۰ هزار تومان حق ورودی را واریز نمایند تا عضو این شبکه شوند.doublewayچرا دابل وی کلاهبرداری است؟

در جای جای تبلیغات این پروژه ادعا شده است که : بعد از از ارتقاء به سطح ۸ در ۶۴ روز ۳۵۰۰ اتریوم به شما پاداش داده خواهد شد!مهمترین دلیل پانزی بودن این سیستم وعده پولدار شدن با مبلغ بسیار پایین (حدود ۳۰۰ هزار تومان) است. به طور کلی هر کجا که وعده پولدار شدن با سرمایه کم دیدید بدانید یک پروژه پانزی در کار است. کما اینکه اگر در این زمان کم نتوانید رفرال گیری کنید مجدد باید عق عضویت بپردازید.

دابل وی چیست و چرا آن را کلاهبرداری میدانیم؟

جی سی جی آسیا – GCG ASIA

آیا جی سی جی آسیا کلاهبرداری است؟

اخیرا گزارش شده این شرکت در ایران به صورت گسترده در حال عضو گرفتن است. روندش به این صورته که بعد از سرمایه گذاری اولیه که مبالغ بالایی در حدود ۱۵۰۰ هزار دلار از کاربران دریافت شده ادعا شده که بازگشت سرمایه در چهار ماه اتفاق می افته! یعنی یک سود نجومی و چندین برابر حالت عادی.

جی سی جی آسیا - GCG ASIAبعضی از کاربران گزارش دادن سال پیش این شرکت به شکل قانونی در ایران فعالیت می‌کرده و بعد از سرمایه گذاری اولیه پرداخت های کاملا منظمی داشته. اما بعد از بحران کرونا و به بهانه های واهی پرداخت های اینترنتی به تعلیق افتاده و به این روش سرمایه کاربران برگشت داده نشده . متأسفانه به دلیل عدم شفافیت قانون امکان شکایت و یا پیگیری از سمت هیچ نهادی وجود ندارد.

 

ایر تریدز – Airtrades

چرا میگوییم پروژه ایرتریدز کلاهبرداری است؟

ایر تریدز – Aitrades یک شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال است که ادعا می‌کند در پلتفرمش می توانید ارزهای دیجیتال را بخرید ذخیره کنید و حتی بفروشید. در این پروژه ادعا می شود: “سلامت معاملات شما کاملاً تضمین می شود و میتوانید به شرکت اطمینان کنیم زیرا آنها تجربه و تخصص کافی را در زمینه ارز های دیجیتال دارند.”آنها ادعا می‌کنند که در۵ سال گذشته در پروژه پایانه های پرداخت Cryptomatic به طور فعالی مشارکت داشتند و همچنین با ۲ سال سابقه فعالیت در زمینه ارز های دیجیتال ادعای تولید و توزیع را دارند.
در این شرکت ادعا های زیادی وجود دارد مثلا می گوید:”دستگاه‌های خودپرداز ایرتریدز در سراسر جهان در ۲۵ کشور جهان فعال است.”
به نظر ما این پروژه کلاهبرداری است و به زودی به عنوان یک پروژه جعلی برای همگان آشکار خواهد شد.

Aitrades
آنها ادعا می کنند که بر اساس هوش مصنوعی کار می کنند اما هیچ جزئیاتی در خصوص پروژه هوش مصنوعی در سایتشان دیده نمیشود و این طرح فقط یک طرح پانزی است. معمولا قربانیان اینگونه طرح ها قشر آسیب پذیر کم سرمایه هستند که آن ها را به سرمایه گذاری با کمترین سرمایه و بیشترین بازدهی دعوت می کنند و متاسفانه این وعده ها فقط وعده های صوری و جعلی است.
البته آنها برای واقعی به نظر رسیدن این وعده ها سود را با استفاده از یک حسابگر دقیق محاسبه میکنند که در سایت خودشان در دسترس قرار داده اند. هرچند در همان صفحه به وضوح درج کرده اند که ما یک شرکت سرمایه‌گذاری دارای مجوز نیستیم و هیچ تضمینی نمی دهیم زیرا فضای ارزهای دیجیتال بسیار بی ثبات است! ما هیچ تضمینی نمی‌دهیم که سود های محاسبه شده برای شما هم رخ دهد و در واقع آنها در لفافه به شما می‌گویند ما هیچ تهدی نسبت به پول شما نداریم!

اکو اسمارت – Eco Smart

اکو اسمارت یک طرح پانزی مانند طرح های دیگر کلاهبرداری با نام ترون است. در پروژه اکو اسمارت تیم توسعه ادعا می‌کند از مبالغ سرمایه گذاران به توسعه توکنی به نام ECS می پردازند. ادعا می‌شود کاربرد این توکن در پرداخت های الکترونیکی مربوط به بازی های کامپیوتری خواهد بود.

با ورود به این پروژه شما باید حداقل ۵ هزار ترون در قرارداد هوشمند سرمایه گذاری کنید تا وارد این سیستم شوید و هر چقدر مبلغ بیشتری را وارد این سیستم کنید سود بیشتری به شما پیشنهاد می شود. البته در این سایت هیچ پیپر و اسنادی وجود ندارد که روند سرمایه گذاری را برای شما تشریح کند.ecosmartبعد از ورود و پرداخت حق عضویت مثل سایر پروژه های پانزی برای گسترش این شبکه از رفرال گیری استفاده می شود؛ هر کاربر باید تعداد جدیدی از کاربران را وارد این چرخه کند و درصدی پورسانت دریافت کند. در این سیستم مانند سیستم های پانزی دیگر هیچ فعالیت اقتصادی وجود ندارد و صرفاً با شبکه سازی و پرداخت سود به اعضای قدیمی از سرمایه اعضای جدید این چرخه ادامه پیدا می کند و هیچ وقت شما به سرمایه اولیه ای که در اکو اسمارت سرمایه گذاری کرده بودید دست نخواهید یافت.

بانک ترون – bank of tron

آیا بانک ترون کلاهبرداری است؟

این پروژه هم مثل خیلی از پروژه های ترند شده اخیر از نام ترون سوء استفاده می کند. باورود به این سایت شما باید یکی از پلن های الماس، پلاتینیوم، طلایی و برنزی را خریداری کنید. مبلغ حداقل ورود به این پروژه ۱۰ ترون است. بعد از پرداخت حق عضویت کار به صورت شبکه سازی ادامه پیدا می‌کند و از پرداخت اعضای جدید سود قدیمی ها پرداخت می شود.bank of tron سرمایه گذاری در این سایت کلاهبرداری هیچ شفافیتی ندارد؛ تا جایی که هیچ جزئیات علمی و دقیقی در سایت بانک آف ترون قرار داده نشده است و هیچ پیپر و نقشه راهی وجود ندارد.

آریا کوین – Aryacoin

چه دلایلی برای اثبات کلاهبرداری آریا کوین داریم؟

این توکن توسط مجموعه پانزی اسکم mrdigicoin (از شناخته‌شده‌ترین نام‌های پانزی اسکم رمز ارزهای فعال در ایران هستند) پایه‌گذاری شد. این تیم با وعده مرج ماینینگ دوج کوین یک سرویس استخراج ابری راه انداخته و میلیاردها تومان از سرمایه هموطنان را چپاول کرده است.

پس از مدتی آریاکوین توسط این تیم ایجاد شد تا جهت سوددهی ماهیانه از آن استفاده کنند. شیوه کار آن‌ها، جذب سرمایه از کاربران جهت خرید دستگاه‌های استخراج بیت‌کوین است. در توجیه اینکه چطور با ماینینگ بیت‌کوین از هر جای دیگری بیشتر سود می‌دهد اعلام می‌کند که ما با مرج ماینینگ سود تقریباً ثابت ماهیانه به شما می‌دهیم.Aryacoinاین سود همیشه مثبت است حتی زمانی که ماینینگ بیت‌کوین عملا به صرفه نباشد. این در حالی است که در طول سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ با استفاده از داده‌های سایت whattomine سود ماینینگ بیت‌کوین صفر و حتی زیر صفر یعنی هزینه‌بردار بوده است. اما این پروژه همچنان به سوددهی خود ادامه می‌داد تا اینکه درگاه بانکی آن توسط پلیس فتا بسته شد و تحت پیگرد قرار گرفت.

شما می‌توانید با محاسبه درآمد استخراج در ماشین‌حساب‌های ماینینگ پی ببرید که سود پرداختی به شما از درآمد ماین شده بیت‌کوین بیشتر است که خود گویای کلاهبرداری بودنش است.

امسال با شکایت بسیاری از ایرانیان که پولشان توسط پروژه آریا کوین به سرقت رفته بود ، عاملین اصلی آن تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند. این سایت هنوز با پرداخت ارز دیجیتال به‌جای ریال کار خود را ادامه می‌دهد.

کینگ مانی – King Money

آیا کینگ مانی کلاهبرداری است؟

کینگ مانی توسط شرکت نتورک ایرانی بادران گستران طراحی شد و هنوز هم در حال گسترش است. در کینگ مانی وعده های زیاد رقابتی با بیت کوین داده می شود در حالی که هیچ توضیحات فنی ارائه نمیشود.King Moneyدر حقیقت کینگ مانی یک شت کوین محسوب می شود که هر چند خود را سوئیسی معرفی کرده اما ۸۰ درصد ترافیک آن در سایت الکسا متعلق به کاربران کشور ماست. در ضمن این ارز فقط به‌وسیله لیدرهای شرکت بادران گستران بازاریابی و تبلیغ می‌شود.

ایران کوین ماین – iran coinmine

چرا سایت ایران کوین ماین کلاهبرداری است؟

این سایت هم مانند سایت های دیگر کلاهبرداری ماینینگ از وعده ماینینگ ارز های دیجیتالی مثل دوج کوین استفاده کرده. در وبسایت این شرکت درصد سود ۱۱۰% ماهیانه ذکر شده است که بسیار رقم بالاییست. همچنین در صفحه اصلی این سایت ایرادات اساسی علمی و املایی زیادی مبینید. کافیست با دقت شرایط و ضوابط این سایت را بررسی کنید.iran coinmineمورد بعدی اینکه اخیرا دوج کوین امکان استخراج را حذف کرده، اما ایران کوین ماین همچنان ادعا دارد که دوج کوین استخراج میکند.

گرام فری – GramFree

چرا گرام فری کلاهبرداری است؟

کلاهبرداری پروژه گرام فری – GramFree از پروژه های دیگر واضح و آشکار تر است، به دلیل اینکه تلگرام اعلام کرده است که هنوز ارز دیجیتالی نساخته است و تصمیم دارد ساخت ارز دیجیتال اختصاصی خود را به نام گرام به تعویق بیندازد!GramFreeاین در حالیست که در سایت GramFree تراکنش های بانکی جعلی را می بینید که کاربران را به دیدن تبلیغات بیشتر و استفاده بیشتر از این سایت ترغیب می نماید.در قسمتی از سایت شما می توانید اشتراک پولی دریافت کنید و به این شکل به صورت مستقیم به آنها باج دهید! همچنین این امکان وجود دارد که این سایت با فروش اطلاعات شخصی شما نظیر ایمیل و یا شماره تماس از اطلاعات شما سوء استفاده کند.

دگ کوین – Dagcoin

چرا دگ کوین کلاهبرداری است؟

دگ کوین – Dagcoin ادعا میکند با استفاده از شرکت بزرگی به نام «کارخانه موفقیت» با ۱۵۰ کارمند قصد دارد یک ارز دیجیتال را عرضه کند. اما در سایت «کارخانه موفقیت» هیچ نام و نشانی از پروژه دگ کوین – Dagcoin دیده نمی شود. همچنین دگ کوین – Dagcoin ادعا می کند که مشکلات بیت کوین را رفع می‌کند و ارز دیجیتالی ارائه میکند که کاملترین ارز دیجیتال دنیاست؛ اما تا این لحظه نتوانسته به صورت علمی هیچ کدی را عرضه کند. آدرسی که در سایت دگ کوین – Dagcoin به عنوان آدرس این شرکت ذکر شده، یک ساختمان مسکونی را نشان می دهد که کاملاً جعلی است.دگ کوین مهمترین دلیل پانزی بودن این پروژه ادعای میلیونر شدن یک شب اعضای آن است که در صفحه اصلی درحال شواف این مطلب است!

وان کوین – onecoin

آیا وان کوین کلاهبرداری است؟

وان کوین – onecoin در سال ۲۰۱۶ توسط دکتر ایگناتووا به عنوان جایگزین بیت کوین معرفی شد از آنجا که در سال ۲۰۱۶ هنوز بیت کوین به عنوان یک فناوری جدید حساب میشد سرمایه گذاران زیادی علاقمند به سرمایه‌گذاری در پروژه وان کوین داشتند و این پروژه توانست حدود ۴ میلیارد یورو سرمایه را به باد دهد!onecoin

 

بیتمین فارم – bitmain farm

آیا بیت مین فارم کلاهبرداری است؟
بیتمین فارم – bitmain farm که نامش با سایت بیت مین (سازنده دستگاه های آیسیک) تشابه اسمی دارد برای جلب اعتماد سرمایه گذاران تا مدت زیادی به صورت طبیعی رفتار می کند. این یعنی در واقع برای جذب سرمایه گذاران برداشت های اولیه را به صورت منظم انجام می دهد و پشتیبانی با شما در تماس خواهد بود.

bitmain farm

اما بعد از مدتی ممکن است است پاسخ کاربران را ندهد و پرداخت هایشان را معلق بگذارد. همچنین این سایت هیچگونه شفافیتی در خصوص نوع ارز و نحوه ماینینگ ارائه نداده است.

ای تو سی – E2c

آیا ای تو سی کلاهبرداری است؟
آی سی او ای تو سی – E2c یک پروژه کاملاً ناواضح است که شما هیچ اطلاعاتی از تیم توسعه دهندگان آن در اینترنت پیدا نخواهید کرد. در سایت ای تو سی هیچ مشاور سرمایه گذاری وجود ندارد و حداقل عضویت در این سایت هزار دلار است که مبلغ بسیار بالایی است.E2c همچنین از مهمترین شواهد کلاهبرداری بودن این ico این است که در هیچ دایرکتوری ico سایت معتبری وجود ندارد. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید هیچ ایمیل و یا اطلاعات تماسی از سازندگان آن پیدا نمی کنید.

جنسیس ماینینگ – genesis mining

چرا میگوییم جنسیس ماینینگ کلاهبرداری است؟

تیم جنسیس ماینینگ اخیراً در پرداختهای خود تعلل های بیجا میکند. چند هفته پیش این سایت به صورت کامل هک شد و ادعا شد به دلیل خسارت‌های ناشی از هک، این پرداخت ها نامنظم شده است.اما هیچ خسارتی به مشتریانش پرداخت نکرده است. از آن زمان تا کنون جنسیس ماینینگ مشتری های خود را رنجانده است و بازپرداخت ها را به صورت پر دردسر و نامنظم انجام می دهد.genesis miningاین شرکت ادعا می‌کند در حال جمع‌آوری سرمایه بیشتر برای خرید سخت افزار های جدید ماینینگ است اما روند جذب سرمایه این شرکت به یک طرح پانزی تمام عیار تبدیل شده است.

پلاس توکن – plus token

چرا پلاس توکن کلاهبرداری است؟

پلاس توکن – plus token یک پروژه قدیمی چینی است که از طریق برنامه ویچت تبلیغ خود را آغاز کرد و به مرور زمان، میزبان نشست هایی برای تبلیغ کلاهبرداران و جلسات آموزشی برای کاربران تازه وارد شد.plus tokenدر پلاس توکن شما می توانستید با استفاده از نرم افزار پیشرفته ای که بر روی گوشی شما نصب میشد ارز دیجیتال های محبوبی مثل بیت کوین و اتریوم و سایر آلتکوین ها را به توکن پلاس تبدیل کنید و با استفاده از فعالیت های تبلیغاتی و زیر شاخه گیری مقدار موجودی پلاس خود را افزایش دهید. پلاس توکن تقریباً توانست ۳ میلیارد دلار از مردم کلاهبرداری کند.

ای تی سی – ATC

چرا ای تی سی کلاهبرداری است؟

یک شت‌ کوین و پانزی اسکم توسط فردی در کشور هند ۱۸ میلیون دلار از سرمایه‌گذاران هندی چپاول کرد و با وعده سود ماهیانه و پرداخت آن به صورت دوساله برابر با مقدار سرمایه‌گذاری فرد به وسیله کوین ATC، بسیاری از سرمایه‌گذاران را فریب داد و اکنون در بقیه کشورها و مخصوصاً ایران نیز نفوذ کرده است.atc این ارز نه والت دارد نه وایت پیپر و نه گیت‌هاب؛ فقط با وعده یک کوین که بلاک‌چین محرمانه مخصوص خودش را دارد و قرار است در آینده فروشگاه‌های آنلاین جهان از آن استفاده کنند وارد بازار شده؛ درصورتی‌که یک توکن استلار است و به لیست صرافی stellar.expert هم افزوده شده، کوین هم نیست، نه بلاک‌چین خودش را دارد و نه هیچ ارزش کاربردی دیگری. در سال ۲۰۰۸ دولت هند عاملین اصلی این پروژه را بازداشت کرد اما بسیاری از آن‌ها هنوز هم در سطح بین‌المللی درحال فریب افراد ناآگاه هستند.

بست میکسر- Bestmixer

چه دلایلی برای کلاهبرداری بست میکسر وجود دارد؟

شرکت بست میکسر یک شرکت کلاهبرداری است که به علت پولشویی حدود ۲۰۰ میلیون دلار توسط پلیس اروپا دستگیر و توقیف شده است. همچنین سرورهای سایت بست میکسر در کشور هلند و لوکزامبورگ کشف و ضبط شده اندو فعالیت این شرکت به طور رسمی معلق شده است.Bestmixerاگر نام شرکت مورد نظر خود را در لیست بالا نیافتید، حتما نام آنرا برایمان کامنت کنید تا در سریع ترین زمان ممکن بررسی کنیم.

هیچ وقت در برابر کلاهبرداری این شرکت ها تسلیم نشوید! با پر کردن فرم زیر به ما طرح های کلاهبرداری را گزارش کنید تا در آینده مشکل مشابهی برای هموطنانمان پیش نیاید.

 بیکسبی کوین – Bixbcoin

چرا بیکسبی کوین کلاهبرداری است؟
بیکسبی کوین دارای دو سایت با دامنه‌های .io و .com است اما هر دو سایت ظاهر و محتوای یکسانی دارند و هر دو در سایت معتبر کوین مارکت کپ لینک شده‌اند. در این دو وب سایت چنین آمده که «بیکسبی کوین بدون نیاز به واسطه، به کاربران خدمات ارائه می‌دهد. شبکه BixBcoin واسطه‌ها را از میان برمی‌دارد و معاملات را به‌صورت نظیر به نظیر یعنی point to point انجام می‌دهد. این ارز دیجیتال امکان خرید، فروش، انتقال و سرمایه‌گذاری دارد».
در وب سایت این رمز ارز چنین آمده که بیکسبی کوین یک کوین است؛ پس شبکه بلاک چین خود را دارد و توسط یک تیم توسعه قوی راه‌اندازی شده است (این در حالی است که هیچ نام و نشانی از آنها وجود ندارد). در همین وب سایت مطرح شده که عرضه کل بیکسبی کوین چیزی حدود ۳ میلیون واحد بوده که همگی از قبل توسط تیم توسعه استخراج شده است. همین مساله خود جای شک دارد که چرا تمام کوین‌ها باید از قبل استخراج شده باشد!
از طرفی بیکسبی کوین در وب سایت خود به وجود یک استخر استخراج اشاره می‌کند و مدعی می‌شود که استخراج‌کنندگان می‌توانند به ازای انجام تراکنش‌ها کارمزد دریافت کنند. در اینجا یک تناقض آشکار دیده می‌شود.
نکته بعدی که راجع به کلاهبرداری بیکسبی کوین وجود دارد این است که به بازاریابی Multi-Level اشاره می‌کند. این بازاریابی نام دیگری برای بازاریابی هرمی است و سایت Probix که وب سایت استیکینگ بیکسبی کوین است در اصل در زمینه جذب اعضا از طریق پرداخت کمیسیون فعالیت می‌کند.

ایردراپ های تراست والت – trust wallet

*
*

چرا ایردراپ های تراست والت کلاهبرداری هستند؟
تراست والت در حال حاضر هیچ ایردراپی ندارد. هر گونه پیام مبنی بر وارد کردن کلمه امن صرفا کلاهبرداری است. اخیرا به روش های مختلف ایمیل علاقه مندان به ارز های دیجیتال را جمع آوری میکنند و به آنها ایمیلی مبنی بر شرکت در ایر دراپ تراست والت میفرستند . این در حالی است که تراست والت و کیف پول های دیگر هیچگاه ایمیلی از کاربران خود دریافت نمیکنند. ارسال ایمیل فقط به منظور درستیابی به ۱۲ کلمه امن شماست پس لطفا احتیاط کنید.

توکن سی سی ان – CCN

چرا میگوییم توکن سی سی ان کلاهبرداری است؟

توکنی با نام CCN مدتی است در فضای مجازی اینستاگرام و تلگرام به صورت گسترده و هدفمند تبلیغ خود را شروع کرده . این توکن هیچ پشتوانه ای ندارد وعملا بی ارزش است . چند مورد رو با هم بررسی میکنیم تا متوجه بشید که دقیقا چه اتفاقی در حال رخ دادن است !

ادرس کانترکت :
این توکن بر روی شبکه بایننس اسمارت چین ساخته شده است .
با توجه به دیتای روی بلاکچین بایننس متوجه میشیم که تقریبا ۱۶۸۰۰ نفر هولدر داره .
ولی تمام این ادرس والت ها فیک هستند و به صورت دسته جمعی برای ساختن امار فیک ساخته شده اند.

پشتوانه این توکن در حال حاضر ۲دلار است! یعنی استخر نقدینگی که کلاهبردار هومن کرمی برای توکن در پنکیک سواپ در نظر گرفته تنها ۲دلار است !

ادامه توضیحات این پروژه کلاهبرداری را در گیت هاب وب آموز از اینجا بخوانی.

توکن ووجک – Wojak

چرا توکن ووجک غیر قانونی است؟

بعد از معرفی و ترغیب مردم به خرید این شت کوین در تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۲۱ رشد عجیب ۴۲۰۰۰ درصدی را تجربه کرد و دقیقا در همان دقایق اولیه بعد از اینکه مردم این توکن بی ارزش رو خرید کردن به مقدار ۷۵% ارزش خودش رو از دست داد ! به نوعی خودشون قیمت رو پامپ کردن و زمانی که مردم برای خرید هجوم اوردن توکن های بی ارزش رو ۴۲۰۰ برابر گران تر از ارزش واقعی به مردم فروختن و باعث ریزش شدید قیمت یا اصطلاحا دامپ قیمت شدند .لازم به ذکر است که حجم کل معاملات خرید و فروش این توکن در ان روز به مبلغ ۴میلیون دلار میرسد !

ادامه توضیحات کلاهبرداری بودن این پروژه را در وب آموز از اینجا بخوانید.

توکن نوکون – NOKON

چه نشانه هایی نوکون را کلاهبرداری نشان میدهد؟

ico بدون هیچ مبنا و پشتوانه و بررسی

جذب سرمایه از طریق کامیونیتی فارسی

تبلیغات پراکسی تلگرامی در کانال های زرد با شعار های فریبنده برای جذب سرمایه گذاران خرد

بی ان بی ماتریکس – BNBmatrix

چرا میگوییم بی ان بی ماتریکس کلاهبرداری است؟

بی ان بی ماتریکس پروژه سرمایه گذاری که ادعا دارد روزانه از ۷.۸ درصد تا ۱۷ درصد سود میدهد تا ۵ لول ریفرال !

همانطور که در تصویر بالا می بینید این سایت مدعی است با حداقل سود روزانه ۲۳۴ درصد سود تظمینی ماهیانه به سرمایه گذاران خود میدهد که مشخصا زمانی که هر شرکتی سود تضمینی هنگفت و به ویژه تشویق به زیر مجموعه سازی برای کسب درامد بیشتر کرد باید به پانزی بودن آن شک کرد آن هم زمانی که صرافی ها و شرکت های معتبر مثل خود بایننس بالا ترین سود سالیانه که تضمین میکنن تنها ۶ درصد و کمتر هست و سود سالیانه این شرکت به بیش از ۲۸۰۰ درصد میرسد که این امر کاملا مشخص کننده کلاهبرداری این شرکت است.

برای اطلاعات بیشتر این صفحه را از وب آموز ببینید.

بریج اوراکل – Bridge Oracle

چرا میگوییم بریج اوراکل کلاهبرداری است؟

همانطور که از اسمش پیداست این پروژه یک اوراکل است که وظیفه ثبت وقایع خارج از شبکه را بروی شبکه بلاکچین دارد.
اما اینکار در بریج به چه صورت است؟ عملا اوراکل ها و کارکرد آن مفاهیم جدیدی نیستند و در حال حاضر بسیاری از مراکز در دینا هستند که با API این سرویس را به مشتریان خود ارائه می دهند. همچنین marketplace های مشهوری برای خرید و بهره مندی از این api ها وجود دارد که براساس مصارف گوناگون استفاده می شوند.
اما اوراکل ها در حوزه بلاکچین مفهوم و کارکرد جدیدی دارند. مشکل اصلی اورکل ها نحوه ارزیابی، صحت و تایید داده های ثبت شده بروی شبکه است. یعنی اگر تحریف و تقلب قبل از ثبت داده بروی شبکه اتفاق افتد چه؟ راه حل اعتماد به داده های ثبتی چیست؟
از این رو با توجه به ماهیت اجماع پذیر و غیرقابل تحریف فناوری بلاکچین در ذات، پروژه های اوراکل در این حوزه همه در تلاشند که راهکاری با استفاده از مکانیسم های اجماع درون ساختاری بلاکچین ارائه نمایند که دقت و صحت داده را ارتقا داده و خطای اطلاعات به حداقل برسد و بروی شبکه ثبت شود.
به این گونه اوراکل ها Consensus oracle گفته می شود و بدلیل رویکرد نو در ثبت داده ها مورد استقبال فعالین و متفکرین این حوزه قرار گرفته است. در این حوزه مهمترین موضوع نحوه صحت سنجی داده یا Validation می باشد.
اشاره به این موضوع را می توان در کتاب Token economy از کتاب های مورد توجه cryptovally مشاهده کرد.
در حال حاضر پروژه های مانند Chainlink این کار را به خوبی و با بیشترین دقت انجام می دهند.
حال با توجه به دغدغه های روز این فناوری اگر پروژه بریج را تحلیل کنیم، متوجه می شویم که نه تنها بریج مشکلی را حل نمی کند بلکه برنامه ای هم در این خصوص ندارد و صرفا یک اوراکل سنتی است که با یک قرارداد هوشمند، تزریق سرمایه و تبلیغات تلاش در مطرح کردن خود، در میان دیگر پروژه ها دارد.
ایده بریج یعنی استفاده از api برای ثبت وقایع بروی شبکه، از هیچ منظری ارزش افزوده ایجاد نمی کند. چرا که همین حالا بازارهای بسیار بزرگی جهت خرید و مدیریت api ها وجود دارد که به مراتب هم حرفه ای تر هستند و هم تنوع چند صد برابری دارند و برنامه نویسان به سادگی می توانند داده مورد نظر خود را به واسطه همین پلتفرم های موجود، بروی شبکه ثبت کنند.

در ذیل می توانید اهمیت این موضوع که همیشه در تعاریف اوراکل به چشم می خورد را رویت نمود:

در ادامه به تفاوت دیگر پروژه های فعال با موضوعیت مشابه و همچنین نحوه فعالیت گروه بریج می پردازیم...

تیم بریج، سوابق و فعالیت های تخصصی و فنی این افراد:
شبکه لینکدین شبکه تخصصی مرتبط با کسب و کارست که سال هاست با این محوریت مورد توجه قرار گرفته است. پروفایل شما گویای فعالیت حرفه ای شما در سطح بین المللی است. با مشاهده صفحات این گروه می توان متوجه شد که این افراد تازه واردند و سابقه فعالیتی در این حوزه ندارند و کسی در سطح بین اللمل ایشان را نمی شناسد. اما مسئله اینجاست که آیا می توان به افرادی که برای ساختن شخصیت و اعتبار، تنها از پول و تبلیغات استفاده می کنند اعتماد کرد؟!!

بررسی تخصصی کلاهبرداری بریج را در وب آموز بخوانید.

تتل کوین – TNT

چرا میگوییم تتل کوین کلاهبرداری است؟

متاسفانه به دلیل تازگی ارزهای دیجیتال پروژه های کلاهبرداری متعددی در ایران در حال توسعه است. اخیرا پروژه ای به نام تتل کوین که وابسته به خواننده پرطرفدار «امیر مقصود لو » است کلید خورده که امکان خطر آفرینی بسیار زیادی برای طرفرداران این خواننده است.

روش کلاهبرداری در این پروژه مثل اکثر توکن های بدون پشتوانه از طریق پامگ و دامپ خواهد بود.

چه دلایلی برای کلاهبرداری بودن تتل کوین داریم؟

 1. یک توکن بی پشتوانه مالی است.
 2. رود مپ و نقشه راه ندارد.
 3. به طرفدارانش وعده استیک با سود های عجیب و غریب می دهد.
 4. مارکت کپ این کوین بسیار پایین است ($۱۶۲,۴۸۲,۹۳۶)
 5. ۹۹ درصد توکن در اختیار چند آدرس خاص است.
 6. پامپ و دامپ های زیاد در مدت کم انجام شده


سایر پروژه هایی که به احتمال زیاد کلاهبرداری هستند:

 Mega Token $HPW  NetCoinCapital $NCC  Deracoin $DRC
 Liyam Token $LYTH  Orbit Network $RKN Crypto Global Heritage $CGH
 CryptoMindEx (فعال در تبریز)  Health Care Community $HCC  ARIX (فعال در مشهد)
 MTT TWF BEM
 REEC  WDoge  Initiative Q
 Darik $DRC dogeclick. io صرافی هات بیت Hotbit
ارز دیجیتال ماینریوم سایت Cryptofree ارز دیجیتال دگ کوین (Dagcoin)
 وان کوین (One Coin) پروژه BNB Matrix راگ پول (Rug Pull)
imtoaken دیفای گروپس (DeFiGroups) ارز دیجیتال کیو یا Initiative Q
Cryptojacking بیلیون کوین (TBC) otto
OCCO lseck tmon55 تیمون
Qoojpn گوجپن PCoin پوماکوین Smart World
tradingprofit ربات آربیتراژ با نام GAR ربات آربیتراژ پامپی

پروژه های مشکوک با احتمال کلاهبرداری زیاد!

در این قسمت تعدادی از پروژه های مشکوک که اطلاعات کافی از آنها برای بررسی نداریم درج می شود. پروژه های این قسمت توسط کامنت کاربران اطلاع داده شده و نیاز به بررسی بیشتر دارد:

 • bnb.mosmining.life
 • etrade-fx.net
 • cryptomindex
 • tronsun
 • lseck

ایردراپ های کلاهبرداری مورد استقبال کاربران ایرانی

در این قسمت تعدادی از ایردراپ های شناخته شده کلاهبرداری را قرار میدهیم:

ایردراپ Dog Box Finance  ایردراپ  DogBoss Token ایردراپ LITTLE RABBIT
 ایردراپ AppleB  ایردراپ Anubis Token  ایردراپ Ants Finance
 ایردراپ FireFly یا کرم شب تاب ایردراپ Pixiu Swap  ایردراپ ShibaCharity
 ایردراپ تسلا Tesla Yield Defi  ایردراپ Ocen Network  ایردراپ NFT Marvel MV

کانال های تلگرامی که اقدام به جذب سرمایه کاربران به نام ارز دیجیتال می کنند:

Secret Signal

نظرتان را درباره‌ی مقاله «سایت های کلاهبرداری ارز دیجیتال و اسکم» با ما درمیان بگذارید.

منبع:میهن سیگنال
293 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

‫698 نظر

 • با سلام سایت prime cloud mining کلاهبرداری می باشد که با جعل و سو استفاده از نام فرصت اقتصادی-سامان صادقی در سایتها تبلیغ میکند

 • سایت bayleys investment هم کلاهبرداریه ۳ میلیارد پول مارو خوردن

 • من پولم توی بلم رفت ولی یه نفر کمکم کرد پولم برگرده هنوزم هکر حلال خور هست😂😂

 • نظرتون در مورد سایت huaweiglobaltrade.com چیست؟قابل اعتماده؟

 • با سلام من در سایت Halocointrade.net سرمایه‌گذاری کردم آیا این سایت کلاهبرداری است یا خیر ؟

 • سلام آیا شرکت Globalsmining.com شرکت معتبری برای سرمایه گذاری میباشد

 • برام جای سئوال است چطور ای همه سایت کلاه برداری وجود دارد بعد خیلی راحت لینک هاشون باز می‌شود…کاش پلیس فتا بجای اینکه اول دنبال دوا درد برود جلوگیری میکرد از گسترش درد…

  • من از شون شکایتم کردم ادرس ادمین دادم توی تلگرام حتی شماره دادم از ادمین تلگرام واسه پیگیری ولی انگار نه انگار .کلا پلیس فتا خاصیتی نداره اگه رفت بیخودی دنبال شکایت و این چیزا نباشید کاری جز نصیحت نمیکنن ..

 • سلام دوستان سایت اکسترمی چطوره ؟کسی تجربه داشته ؟؟

  • نمیدونم چرا این سایت اسم صرافی ایران فراسود رو به عنوان یه صرافی کلاهبردار ثبت نمیکنه .مگه هدفتون از ایجاد این بخش همین نیست که صرافی های کلاهبردار رو معرفی کنید …

 • سلام. این مسدودی حسابی که گفتین، حساب بانکی هست؟ یا حساب کاربری؟

 • سایت سرمایه گذاری ایران فراسود مورد اعتماد و قانونیه؟

 • سلام ممنون میشم در مورد سایت *** اطلاعاتی در اختیارم قرار بدید آیا کلاه برداری هست یا نه

 • سلام.اخیرا سایت opusfusion.org به من برای سرمایه گذاری معرفی شده.اگر این سایت کلاهبرداری است لطفا آن را معرفی نمایید.سپاس

 • سلام
  دوستان پلتفرم سکه بیت چه جوری هست ؟ کسی می تواند پاسخگوی من باشد؟

 • سلام سایت ایران فراسود نزدیک به یک ماهه که پشتیبان درس جواب نمیده ونه سود سرمایه رو میده نه اصل سرمایه رو هفته ای یه بارم پشتیبان جواب میده میگه حساب مارو بلوکه کردن معلوم نیست کی باز میشه .احتمالا میخوان جمع کنن برن ..

 • با سلام در مورد سایت و آپ we quant کلا کلاه برداری از کار درومد و سرمایه گذاری نکنید درش تعداد زیادی ازش شکایت کردن و پیگیری قضایی داره میشه گفتم جهت اطلاع رسانی بیشتر

 • سلام دوستان safe pal هم داره روزانه ۰.۰۵ سرمایتونو سود میده و احتمال کلاهبرداری هست گفتم در جریان باشید لینک دعوت بهتون میدن وظیفم میدونم بگم چون کسی تو دام نیوفته

 • سلام. من به تازگی با سایت Ecosmining آشنا شدم. که بعد از سپرده گذاری اولیه و اجاره ماینر یه مبلغ ناچیز هم تونستم برداشت کنم.
  اما بعد از چند روز و بعد از درخواست مجدد برای برداشت بیت ، از من درخواست هزینه برق تا یکسال را کردند ( حدود ۱۷۰۰ دلار )
  میخوام بدونم آیا میشه به این سایت اعتماد کرد و این مبلغ که حدود ۸۰ میلیون تومان هست رو واریز کنم؟؟؟؟؟؟

  • من چند وقت پیش با مشابه همچین سایتی کار کردم و ۵۰ میلیون از دست دادم نود درصد کلاهبردارن

  • درود همچین سایت های اسکم هستند و کلاه برداری.. این سایت nabz.info هم دقیقا کارش همین است

 • این تبلیغ ماینر در ماهواره پخش میشه کلاهبرداری هست
  کسی خبر دارد جواب بده ممنون
  paydayminer.com

 • کسی در مورد سایت coincapital-limited.live میدونه؟

 • هموطنان عزیز سایت شرکت alcrotech بسته شده این شرکت سنگاپوری کلاهبردار بود و متاسفانه تمام سرمایه ما به فنا رفت، این یک شرکت ساختمانی فعال از ۱۲ سال پیش بوده که در دو سه ماه اخیر تغییر رویه داده به سرمایه گذاری، و تمام سرمایه گذاران را با این ترفند که شرکت ساختمانی ۱۲ ساله که اینگونه سود بالا برای پروژه های ساختمانی را میده گول زدند

  • من تو سایت belem.cc پولم رفته بود اما تونستم پولم رو بگیرم
   اگه خواستی بهم پیام بده تا راهنماییت کنم

 • درودبرشما به نظرشما سیدرابانک کلاه برداری نیست اگرواقعی باشه آینده ای داره ممنون میشم اگراطلاعی درمورد سیدرابانک دارین منو راهنمایی کنید

 • سایت adlust کلاهبرداریه
  متاسفانه خیلی هشدار دادم به دوستان و الان سایتشون بسته شده و مال خیلیا بالا کشیده شد طمع نکنید هیچ پولی به راحتی به دست نمیاد

 • سلام .ایاسایت usdtzsa.co کلاهبرداریه؟

 • من نمی دونم چجوریه عده زیادی از دوستان مالشونو از دست دادن و جالب اینکه همه هم ادعا دارن هیچکاری نمیشه کرد و پلیس فتا کاری نمی کنه یا نمی تونه بکنه . فقط کافیه چند تا پازل رو کنار هم بذارین .
  نهایتا طمع خودتونو کنترل کنید . هیچکس پول مفت به کسی نمیده

 • tesco-uk
  این سایت هم کلاهبرداری هست
  بابت هر آیتم باید مقداری ارز دیجیتال بدهید
  بعد از انجام فعالیت شما نیاز به اهراز هویت دارید که باید پول بدهید
  بعد نیاز به پرداخت مالیات دارید که باید پول جدید بدهید
  بعد پرداخت انجام نمی شه

 • سلام میشه جواب من رو بدین سایت usdttrp کلاه برداریه یا خیر ممنون میشم جواب بدین 🖤

 • سلام دوستان.کسی از پروژه کاردالونیا که در ازای دریافت هر یک واحد ارز ADA کاردانو ۱۲ واحد توکن ان اف تی دلار لونیا ارائه میداد و اولین پروژه بازی و ان اف تی پروژه کاردانو بود،اطلاعی داره؟؟
  مدتی از طریق کانکت والت یوروی و یا برخی والتهای پروژه کاردانو به سایت کاردالونیا،حتی میشد توکنهای لونیا رو وارد پروسه استیکینگ میکرد و سود استیکینگ رو هم چند ماه اول بصورت مداوم به والت کانکت شده واریز میکرد،الان چند ماهی میشه که دامنه سایتشون رو به فروش گذاشتن خبری دارید یا خیر.
  چون هم پشتیبان پروژه خود بلاکچین و شبکه معتبر کاردانو بوده و همچنین دارای رودمپ و وایت پیپر اختصاصی و تا حدودی روشن بوده،در حال حاضر هیچگونه دسترسی به سایت که نداریم هیچ،حتی چندین گروه اعتراضی به این پروژه در تلگرام تشکیل شده.
  ادمین گرامی و سایر عزیزان اگه اطلاع موثقی دارن خوشحال میشم به من هم بگین که چی شده این پروژه؟

 • دوستان و همشهریان و هموطنان عزیز به هیچ وجه و به هیچ وجه در سایتهای خارجی سرمایه گذاری نکنید !!!! به هیچ وجه . در هفته های اول بهتون سود می دن تا اعتماد کنید و سرمایه رو اضافه کنید ولی بعدش نه پولتون رو پس میدن و نه سودش !!! ازتون درخواست پول می کنن به بهانه های مختلف ! خواهش سرمایه گذاری نکنید !! زندگیتون به فنا میره ! سلام دوستان
  سایتهای ekuloglobal و blumwaytech هر دو جعلی و کلاهبردارن

 • سلام
  لطفا در سایت *****رمایه گذاری کنید. این سایت ظاهرا در کشور مالتا است و کلاهبرداری است. ابتدا شخصی در تلگرام به من پیام و این سایت را معرفی کرده و ابتدا سود روزانه و اصل مبلغ که ۱۰۰ دلار بوده را گرفتم و مطمئن شدم که کلاهبرداری نیست. و چون در کانال تلگرام هم که ایرانی ها سرمایه گذاری و برداشت را اشتراک می گذاشتند بیشتر تشویق به سرمایه گذاری شدم. و سرمایه بیشتری گذاشتم و سود روزانه در سایت واریز و قابل نمایش بود. بعد از چند برداشت گفتند که به خاطر طرح ویژه سرمایه گذاری فعلا اجازه برداشت ندارید. بعد از حدود ۲۰ روز که طرح تمام شد ۲ برداشت انجام دادم و کفتند که باید مالیات پرداخت کنید. ۱۲۰۰ دلار سرمایه من از دست رفت. خواهش می کنم این سایت را به دوستان و گروه ها اطلاع رسانی کنید تا دیگران مثل من گرفتار نشوند.
  من شماره واتس آپ فردی که این سایت را معرفی کرد دارم. می توانم کاری بکنم؟

 • سایت تسکو باکس کلاه برداری ورود نکنید وبای باکس

  • با سلام دوستانی که علاقه دارند در حوزه ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند
   به *** در تلگرام پیام بدین راهنمایی تون میکنیم .
   همه سایتها ریسک کار دارند به هبچ وجه سرمایه زیادی وارد نکنید !

 • سلام… آقا کسی از سایت fomextrades اطلاعاتی داره… کلاهبرداری هستش یا نه

  • سلام بله کلاهبرداری هست. سرمایه گذاری کردم بار اول واریز شد بار دوم خیر و کسی هم پاسخگو نیست
   کانال تلگرامی کریپتو رویال @cryptooroyal و فردی به نام محسن بدری این سایت رو تبلیغ می کنه. لطفا بفرمایید از مرجعی میشه پیگیری کرد؟

  • سلام وقت بخیر به پلیس فتا مراجعه کنید.

  • داداش سلام از دوستان و آشنایان کسی تو این سایت سرمایه‌گذاری کرده؟سودگرفته؟چجوریه من فقط دو تا کانال تلگرام میشناسم که این سایت رو تبلیغ می‌کنند و رسید درآمد سرمایه گذاران رو میذارن اگه اطلاعاتی داشتی به منم بده فک کنم بشه تو کوتاه مدت ازش سود گرفت به این آدرس بهم ایمیل بده ممنون
   ***

  • سلام بله کلاهبرداری هستش. من هم سرمایگذاری کرده بودم که دریافت نکردم.
   کانالی برای سایت های کلاهبردای زده شده اگر اونجا عضو بشید بیشتر میشه بحث کرد در این مورد
   ***

 • سلام آیا سایت گلدن بروکر GAR با مدیریت مجید شیری کلاه برداری است؟با شماره ثبت ۵۹۵۹۶۷شماره تلفن دادن۰۲۱

 • الان یکی میگه بم چین معتبره داره راه بیت کوین میره یکی میگه احتمالا کلا برداریه با چه مدرکی میگین معتبره ویا معتبر نیست چون سود چندانی نمیده مثل بلم وبقیه ارزها لطفا کسی میدونه بگه

 • دوستان این شرکت ruoz منو بدبخت کرده به هیچ وجه واردش نشوید، ماشینمو فروختم که باهاش یه سرمایه ای جمع کنم برای جهیزیه دخترم همشون به باد دادن الان توی روی دخترم نمیتونم نگاه کنم تورو خدا مراقب باشید.

 • با سلام و عرض ادب خدمت تمام عزیزان، ایکاش ساتی و شرایط بود که همه شکایتها آنجا اعلام می شد و متاسفانه بی در و پیکر بودن ممکلکت باعث این همه از دست دادن سرمایه می شود. من هم از طرف سایتی به نام powerprofix.com و شخصی به نام امیر که در اینستا گروهی به همین نام دارند amirammbit که متاسفانه به دلیل نبود سازمان های قوی در کشور چنین کلاهبردارانی فعالیت آشکار د ارند خواستم بگم که باز افرادی مورد کلاهبرداری قرار نگیرند.

  • سلام دقیقا سایت poerprofix یک کلاهبردار بزرگه! من ۸۵۰ دلارمو به باد دادم ،یه شخصی تو اینستا با اکانت فیک یک استاد معروف ایرانی بهم پیام داد منم خنگم اصلا نفهمیدم اکانتش فیکه بهش اعتماد کردم ۸۵۰ دلار به بهانه های مختلف ازم پول گرفت و موقع پرداخت منو بلاک کرد پشتیبانی! فقط میتونم بگم خدا لعنتشون کنه هر ریالی که اینجوری از ما میدزدن یه غده سرطانی بشه تو بدن عزیزاشون

  • حسن جان سلام
   اگه ممکنه با من تماس بگیر یا بهم پیام بده تا باهات تماس بگیرم.
   من هم از طریق این سایت پولمو از دست دادم و می حخواستم ازتون راهنمایی بگیرم.
   ****
   ممنون

 • سلام‌برنامه ایرانی سکه بیت آیا معتبره؟

 • سلام شرکت نبض و سایت نبض به آدرس جدید nabz.info کلاه برداری محضه پول منو خوردن کسی هرگز ۱ ریال سرمایه گزاری نکنه

 • اصولا سایتهایی که در ایران سالانه بیش از ۲۰ درصد ودر خارج بیش از ۱ در صد سود میدن کلاهبرداریه چون اون طرف میتونه وام بگیره و سودش را برا خودش نگه داره همچنین اگه سایتی باشه که سالانه ۱۰ در صد سود دلاری بده بانک مرکزی حاضره تا چند میلیارد دلار توش سرمایه گذاری کنه چون دلارا تو بانک مرکزی ۰ درصد سود میکنن

 • شرکت مارزیل اینوست لیمیتد کلاهبرداری و اسکم است، لطفا ورود نکنید

 • سلام . به هیچ وجه در سایتهای ارز دیجیتل خارجی سرمایه گذاری نکنید ! همشون کلاهبردارن ، این شرکت ها در چند مرتبه اول که مبلغ پول شما پایین هستن به شما سود میدهند ولی د ر دفعات بعد که مبلغتان بالا رفت نه سود و نه اصل پول را به شما نخواهند داد !
  سایتهایekuloglobal , blumwaytech هر دو کلاهبردارن ! من ۳۰۰ میلیون رو ا زاین طریق از دست دادم . لعنت بهشون و لعنت به مسولان که کشور رو به این روز انداختن که ما مجبور بشیم برا داشتن درامد بهتر اینکار رو انجام بدیم !

  • سلام. منم تو blumwaytech سرمایه گذاری کردم. اولش خوب سود میداد و منم سرمایه مو هی بالا بردم اما کم کم به بهانه های مختلف هی در خواست مبالغ بالا می‌کرد و الان سرمایه من که ۱۵۰۰۰ دلاره برای دریافت هزینه kyc که ۴۵۰۰ دلار اضافه خواستن بلاک شده و نمیدونم چیکار کنم

 • سلام در مورد پروژه we quant اطلاعاتی در دست هست

 • پلتفرم olivetraders (سایت هم داره و ادعا میکنه در قبرس ثبت شد) کلاهبردار هست تا انجایی که می تونید اطلاع رسانی کنید تا کسی مانند من گرفتار این کلاهبردارها نشود.
  من ابتدا با ۱۰۰ تتر سرمایه گذاری کردم سود و اصل سرمایه تونستم برداشت کنم مجددا برای تست این بار ۲۰۰ تتر سرمایه گذاری کردم بدون مشکل اصل و سود برداشت کردم رفته رفته این مبلغ زیاد کردم به طوری که اطمینان حاصل کردم مشکلی بوجود نمی آد تا ۸۰۰۰ تتر مبلغ سرمایه را افزایش دادم در این مرحله درخواست برداشت اصل و سود دادم برای من ایمیل امد شما برای ارتقا حساب باید حدود ۱۰۰۰ تتر واریز و سپس می توانید کل سرمایه گذاری شامل اصل، سود و این مبلغ جدید را یکجا برداشت کنید با پشتیبان تماس گرفتم گفت فرایند بالای ۹۰۰۰ تتر اینه باید واریز کنی. من با قرض کردن از دیگران این مبلغ تهیه کردم و مبلغ واریز کردم متاسفانه بعد از این واریزی مجدد گفت باید ۱۵۰۰ تتر دیگه هم واریز کنی تا حسابت بالانس بشه و بتونی برداشت کنی پشتیبان و معرف هایی که در تلگرام با من در تماس هستند می گویند باید این مبلغ را واریز کنی.
  آیا من می توانم از جایی شکایت کنم؟ مثلا از طریق پلیس فتا یا سفارت قبرس

 • اصلا به هیچ وجه دیگه واریز نکن منم کل زندگی و ماشینمو از دست دادم دقیقا به همین رویه کثیف. پولات رفت بقیه رو دیگه نده خواهش میکنم ازت

 • سلام ،بزرگوار صرافی (bitfnity) را هم به لیست کلاهبرداران اضافه کنید ممنون
  دوستان خواهش میکنم ازتون اگر درباره این صرافی اطلاعاتی بدست آوردید من را هم در جریان بگذارید خواهش میکنم ازتون ،کل زندگی ام را نابود کرده بیشتر از یک سال است نه شب دارم نه روز
  ۶۰۰۰۰هزارتتر ازم کلاهبرداری کرده
  خواهش میکنم ازتون اگر کسی اطلاعی داشت به من هم بگه اسمی که گذاشتم آیدی تلگرامم است

 • سلام دوستان گرامی شخصی با نام جعلی رضا زاهدی یک کانال پامپی ارز تو تلگرام داره که بعد خرید به هیچ عنوان قابل فروش نیست من نزدیک ۹۰ میلیون باختم انتشار بدید تا در دام این شیاد نیفتید

  • سلام به همه شما من یک سایت دارم راه اندازی میکنم که نه در ایران در دنیا نظیر آن وجود ندارد
   بر خلاف تمام چیزهایی که دیدید و سرمایتون بر باد داد این سایت دارایی به صورت کامل در حساب کاربری خودتان هست ۸ صرافی اول مارکت هستن که دیگه معتبر تر از آنها نداریم و اصل نکته اینجاست شما در این سایت آربیتراژ میکنید توسط ربات و سایت ما حالا ممکنه یکی بگه خوب ما api و دسترسی برداشت که میدیم پس طرف به راحتی با یه چند خط کد حساب خالی می‌کنه اما ما چرا این تعداد صرافی انتخاب کردیم به خاطر لیست سفید آورد بوک که مهم همین هست شما خودتون آدرس های مثلا دوج یک صرافی به هشت صرافی دیگه میدید و به همین ترتیب برای بقیه صرافی ها و وقتی شما لیست برداشت داشته باشید تحت هیچ شرایطی امکان برداشت وجود ندارد و فقط جابجایی به آدرس های که شما دادین انجام میشود و ومهتر با یکم تحقیق متوجه میشوید حتی اگر کسی وارد اکانت شما شود باز به دلیل لیست که معرفی کردید معمولا از ۱تا ۴۸ ساعت امکان برداشت نمی‌ده صرافی خلاصه به راحتی بی دغدغه ماهانه تا ۱۰ درصد و نه بیشتر میشه سود کرد

 • در مورد ربات ترید لند که در تلگرام هست کسی اطلاعاتی داره؟سود ماهانه ۱۲۰درصد و الان هم فعاله.من سرمایه گذاری کردم و خیلی نگرانم منتظرم مدتش تموم شده پولم رو بیارم بیرون

 • دوستان سایت آمازون سل که در ایران کار می کنه به مدیریت علی *** کلاه برداری است.خیلیا سرمایه گذاری کردن.من دو ماه فعالیت کردم،مقدار کم برداشت می زدم اکی بود یک بار خواستم همه موجودیم رو بردارم به هیچ بهونه ای واریز نشد و پشتیبانی جواب نداد.

 • سلام شرکت لاکسون که به قولی خودش ترید میکنه کلاهبرداری ؟
  اگه کسی از منبع معتبر خبر داره مارو اگاه کنه خدا خیرتون بده

 • با سلام خدمت حامی گرامی لطفا گلابرداری بزرگی که توسط افردا درداخل ایران با نام جعلی شرکتoptionslegion.com اپشنژ لژیون انجام داده متاسفانه بالا ۱۰.۰۰۰هزار نفربا سرمایه های انگفتی در دام این سایت افتادن که با وعده دروغی ماه بین ۵تا ۹درصد سود دلاردیافت کنند. لطفا این شرکت پیگیری وبا مردم به اشتراک بگزارید تا کسی سرمایشو از دست نده با تشکر از دوستانی که همراهی می کنند.

 • سلام
  الوبیزینس کلاهبرداره
  alobusines.com شماره ها، مجوز و اسامی همگی فیک هستن

 • ضمنا من توسط افراد یک سایت به اسم datafxminer. مورد کلاهبرداری قرار گرفتم البته خدا رو شکر در مراحل اولیه تحقیق کردم واگاه شدم ولی ۶۰ دلار م رفت من شماره پشتیبان شرکت را هم دارم امیدی به برگشت پول ندارم ولی حداقل می‌خواهم اگر بشود از این شرکت و فرد شکایت کنم واسم آن را در لیست کلاهبرداران قرار بدم آیا امکانش هست؟ شماره پشتیبان سایت که در واتساپ و جدیدا در تلگرام فعال است ****+ هستش

 • سایت پروژه گوبلرفاینانسگروپ پروژه کلاهبرداری عظیمی است که پول من و دوستانم را خوردن لطفا کسی سرمایه گزاری نکند ۴۴۰۰۰ دلار من را خوردند
  Gublerfinancegroup.com

  • منم تو سایت belem.cc پولم رفت اما یک اقایی پولم رو برام برگردوند اگه خواستی به ایدیم پیام بده تا رهنماییت کنم
   @*****

 • سلام وقت بخیر من توسط شرکت gublerfinancegroup.comمورد کلاهبرداری شدیدی قرار گرفتم و خواهش میکنم کسی ورود نکند انها هیچ پرداختی ندارند و ۲ میلیارد پول من و دوستانم را بلوکه کردند

  • سلام چند وقت پیش با خانومی اشنا شدم که ادعا داشتم در شرکتی سرمایه گذاری کرده که سودی خوبی میده اسم شرکتmaxcapital-trade.ltdهستم با اصرار ابتدا ۵۰دلار واریز کردم بعد دو روز به من ۵دلار داد و۵۵دلار رو کشیدم بعد ۱۰۰۰دلار واریز کردم خواستم پول برداشت کنم گفتند سیستم مشکل پیدا کرده و باید ۵۰۰دلار دیگر واریز کنید تا بتوانید برداشت کنید

 • سلام وقت بخیر یه پروژه واسه فایننس اسمارت مانی میگن پنج تومن بزار دو ت،ا دست بیار و اون دو تا باید دو تا دیگه بیارن میگن تویه بستر بلاکچین هست و هر ۱۲ ساعت حساب تصفیه میشه . من آخرین باری که رفتم تو اینکارا واسه بلم بود و دیگه نرفتم امشب پرزنت شدم از طرف دوستی بهشون گفتم هرمیه مثل بلم و قبول نمیکردن اگر کسی سرش کلاه رفته اطلاع رسانی که ملت گیر نکنن

 • سلام
  دوستان خواهشا میشه یکی بگه آیا برنامه “سکه بیت” کلاهبرداریه یا خیر؟
  sekebit.com
  اگر آره چطور کد اقتصادی و مالیاتی و نشان اینماد و درگاه زرین پال داره و در برنامه های داخلی مایکت و بازار در دسترسه؟
  از تیم سایت و دوستان تقاضا دارم اگر اطلاعات و تجربه ای دارن به اشتراک بزارن.
  سپاس

 • در مورد صرافی آی سی بی کریپتو کسی اطلاعی داره؟ ماهانه سود بین ۴ تا ۷ درصد میده

 • سلام با توجه به وضعیت تحریم ایران کلیه شرکت های ارز دیجیتال کلاهبرداری محسوب میشود وبا توجه به اینکه تلگرام و واتساپ بافیلتر شکن باید وارد شد لذا مشکل برای سرمایه گذاران ایرانی خواهد بود و شرکت های ارز دیجیتال برای ایرانیان امن نخواهد بود و در صورت بروز مشکلات هیچ مرجعی رسیدگی نخواهد کرد اگر با صرافی خرید و فروش ارز نمایید مناسب است و ۹۵ در صد شرکت های رمز ارزی پونزی و کلاهبردار هستند . من خودم کلی ضرر داده و به این نتیجه رسیدم و خدمت شما عرض میکنم دوست عزیز . موفق باشید .

 • کسی راجبه پروژه یا شرکت laxsson لاکسون که با هوش مصنوعی کار میکنه اطلاعی داره ، آیا کلاهبرداری هست؟

  • سلام.پنیر مفت تو تله موشه

  • من امروز عضو laxsson شدم با ۵ میلیون سرمایه ولی نمیدونم کلاهبرداریه یا نه! یکم شک دارم چون مطالبی در مورد شرکت هایی که هرمی و پانزی هستن خوندم میترسم هرمی باشه
   .laxsson میگه ۱۰۰ دلار سرمایه اولیه بزار ۴۰ روز بعد دو برابر میشه . در ماه ۵ میلیون سود داری حتی اگه عضو نیاری.
   روزی ۳ کلیک کمی در برنامه بزن اگه زیر مجموعه بگیری ۱۰۰ دلار عضوت بزاره ۱۰ درصد سود بهت میده.

 • سلام یه روزی یه خانومی از تلگرام برام پیام فرستاد که سایت crypo-funds.ltd روزانه ۷درصد سود میده و من دو سال هست تو این سایت سرمایه گذاری کردم خیلی عالیه تو هم بیا شرکت کن.من اول تست کردم ۱۰۰ دلار واریز کردم ۱۰۷ دلار برداشت کردم.فردای آن روز با ۱۰۰۰ دلار وارد شدم اما موقع برداشت نتونستم بردارم گفتن باید ۴۵۰ واریز کنی.بعد از واریز آن بازم نتونستم برداشت کنم.گفتن اون ۴۵۰ اولیه بود باید ۴۵۰ دلار دیگه واریز کنی.خلاصه این قضیه چندین بار تکرار شد یبار گفتن هزینه تعمیرات و نگهداری ۳۵۰ دلار یبار گفتن….. الان نزدیک ۳۵۰۰ دلار موجودی منو نشون میده اما نمیتونم بردارم آخرین بار گفتن ۷۰۰ دلار واریز کن .همیشه میگن این آخرین واریزی توست مطمن باش.خواهش میکنم اگر کسی اطلاعی از این سایت داره بهم بگه..بدجوری گرفتارم

  • اصلا به هیچ وجه دیگه واریز نکن منم کل زندگی و ماشینمو از دست دادم دقیقا به همین رویه کثیف. پولات رفت بقیه رو دیگه نده خواهش میکنم ازت

 • arteezy.io سایت آرتیزی هم کلاه برداری است لطفا اضافه کنید

 • لطفا به لیست سایت کلاهبرداری دیجی استیک digistake رو هم اضافه کنید . خوشبختانه من با حداقل شروع کردم ولی در شروف افزایش سرمایه بودم همچنین چند نفر از دوستانهم راضی کرده بودم با سرمایه شروع کنند. که برای پرداخت اولین سود به مشکل خوردن و دلایل مسخره آوردن تا اونجا که اصلا جواب ندادن #digistake

 • fasttridingcoin و optimal capital management را هم مراقب باشید بسیار کلاهبردار و تخم حروم هستند.

 • پلتفرم‌های trongem ……trxgdn …….از من کلاهبرداری کردند . اولش سود روزانه عالی میده بعداز مدتی کوتاه کلاه بزرگشون رو بهت تزریق میکنن و هرچی داری رو ازت میگیرن به امید ماشین مستقل استخراج ارز خودت اما تهش دروغ حرفه ای بود ، من شب نخوابیها کشیدم اما کلاه سرم رفت ، لطفا” به هیچ عنوان ، به هیچ عنوان اعتماد نکنین و وقت و پولتون رو هدر ندین ، من فکر میکردم دیگه ثروتمند شدم رفت ، اما پوچ بود و مبلغ ۱۰ میلیون از دست دادم . بدون اینکه متوجه بشی وارد قمارت کردن و پولامو کشیدن و فکر میکنی همه چیز کار و سوده یکدفعه به خودت میای میبینی همه راه‌ها رو بروت بستن و نمیتونی پولو سودجو بکشی بیرون

 • پردازش اطلاعات مالی دکه کلاه برداری است و محصول را به شما میفروشد وموقعی که پول را پرداخت کردید دیگر جواب نمی‌دهد واسم صاحب این سایت علی شیخی است

  • آقا من می‌خوام شاکیش بشم
   نامرد از من هم کلاه برداری کرد ولی چون به کارتش زدم قابل پیگیری هست
   آی دی بدین هماهنگ باشیم برا شکایت ازش

 • سلام سایتی به اسم trade buffalo ادعای سود دارد نزدیک یک ماه هست که شروع بکار کرده در ایران ممنون میشم توضیح بدین کلاهبرداری هست یا نه ؟

  • شما پول ریختی اطلاعاتی دارین ازشون

  • پلتفرمgublrrfinancegroup یک کلاهبرداری جدیده که پول من رو خورده توصیه میکنم کسی سرمایه گزاری نکنه اگر کس دیگری خبری از شرکت داره بگه تموم زندگیمو بردن

 • سلام دوستان پروژه extrememine اکستریم ماین صد درصد کلاهبرداریه و به شدت نامردن .سرمایه گذاری میکنی و به محض اینکه به ۱۰۰تتر برسه و بخوای برداشت کنی ارتباطت باسایت قطع میشه و حسابت مسدود میشه و هیچکس جوابگو نیس کانال تلگرامی کسری خطیبی نامرد و لجن مرتبا داره این سایتو تبلیغ و خیلیا رو ب خاک سیاه میشونه .لطفا اعتماد نکنین.

 • سلام. خسته نباشید سایت usdttrp.com به نظر شما برای کلاهبرداری هست ؟

 • سایت nexere consulting ltd کلاهبرداری است
  لطفا اگر در رابطه با شکایت از شرکت های خارجی اطلاعاتی دارین بگین ممنون میشم

 • سایت nexere cosulting ltd هم به سایت های کلاهبرداری اضافه کنین

 • سلام
  سایتvoltcorplimited.com
  کلاهبردار است لطفا سرمایه‌گذاری نکنید و گول سود وسوسه کننده شرکت را نخورید

 • سلام به همگی
  لطفاً اگه کسی در ارز تریکو Trico اطلاعی داره، بنده رو راهنمایی کنه، خیلی ممنون میشم.
  کسی در مورد این ارز به بنده توضیح داده و گفته که شرکت صاحب ارز، صندوق ETF داره که قرارداد ۳۰ ماهه می بنده و تا ۱۰ ماه سود ۱۰ درصد میده و ۲۰ ماه بعدی سود ۵ درصد.
  خیلی تو اینترنت گشتم ولی چیزی ازش پیدا نکردم، لطفاً بنده رو راهنمایی کنید.

 • وب سایت پرایم را اضافه کنید. ۳۸۰۰ دلار از من کلاهبرداری کردن. Prime Stable Growth

 • سلام کسی میدونه پیمان اکسچنج چجوریه؟مورد اعتماد یا نه؟

 • سلام سایت جدید usdtghth.com کلاهبردار هست مواضب باشید
  یک حساب کاربری برای شما ارسال میکنن که کلی پول توش هست ولی رمز تراکنش به شما نمیدن بعد میگه باید اکانت جدید بسازی usd هارو منتقل کنی تو اون مبلغ اولیه هم ۵۰ تا و بعد از این کار مسدود میشی

 • هشدار

  Usdtuww.com کلاهبرداری است.

 • سلام دوستان سایت ۲۴cryptotrust.com/personal میخواستم بدونم کسی ازش اطلاعی داره یا خیر ؟

 • سلام دوستان ، من در سایت usdtuto.com که کلاهبرداری هست ۴۰۵۰ تتر متاسفانه ازم دزدیده شد ، خواهشا اگر کسی میدونه که چطور میشه پیگیری کرد به بنده کمک کنه.

 • بعضی کلاهبرداران تنها در مورد سرمایه گذاری فعالیت نمی کنند در مورد افرادی که به نسبت فامیل شما هم نوعی وارث بودن نیز دست به کلاهبرداری می‌زنند من برای امتحان با دو کلاهبردار روبرو شدم که خوشبختانه نتوانستند کلاهبرداری از من نمایند و در آخرین لحظه متوجه فیک و اسکم بودن آنها به آنها مشکوک و از ادامه کار با آنها پشیمان شدم و نهایتا از اموال خود محافظت نمودم در فضای مجازی باید خیلی هوشمندانه رفتار کرد .

 • سلام میشه توضیح بدید چطوری کلاهبرداری شده ممنون ***دوستان اگر کسی تو سایت usdtgtr عضو هست و حسابشو شارژ کرده پیام بده میخام تست بگیرم اینم شماره ایرانسلم***

 • دوستان کسی میدونه سایت idmining کلاهبرداری هست یا نه ؟

 • سلام.متاسفانه شخصی به اسم امیررضا شهبازی با یک سایت که مال خودش هم هست کپی ترید انجام میده اما ادعا میکنه تریدها برای رباتی به نام بیدشل هست، پنجاه دلار رقمی برای من نیست. اما این آدم اونقدری اینکارش برای من گرون تموم شده که حتما شکایت حقوقی خواهم کرد . لطفا هرکس که صدمه دیده اعلام کنه . من وکیل گرفتم و اقدام حقوقی خواهم کرد.

 • درود به ایران و ایرانی

  دوستان محترم لطفا اگه کسی در مورد سایت USDTXSP اطلاعات یا تجربه ای داره سپاسگذار میشم بنده رو راهنمایی کنه.

 • usdtgwp.com
  usdtgwq.com
  usdtgtr.com
  usdtgem.com
  دوستان خطر خطر خطر همگی سایتهای بالا که دایم در حال تغییر هستند ولی همگی با usdt شروع میشوند اسکم هستند و با ترفندهای مختلف در حال کلاهبرداری مخصوصا از ایرانیها هستند.
  ایمیل ارتباطشون هم*** هست لطفا خواهشا مواظب باشید.

  • سلام یکی تو واتساپ بهم پیام داده از آمریکا که حساب کاربری با رمز عبورشو برام فرستاده موجودیشم خیلی بالا هست امتحانم کردم ۱۰تا هم جابه جا کردم این فیک هست یا واقعی

  • صددرصد کلاهبرداری

 • درود بر همه دوستان
  آیا کسی در مورد سایت web.puong02.com میدونه؟ آیا کلاه برداری هست؟

 • سایت adtrading.ltd کلاهبرداری است . اولش چندبار اجازه برداشت می دهند ولی بعد حساب را بلوکه میکنن و به بهانه فعال کردن مجدد حساب ، پول بیشتری مطالبه می کنند. نهایتا همه سرمایه آدم از بین می رود.
  کاشکی یک مرجع بین المللی قانونی برای برخورد با این سایتها وجود داشت

 • دوستان سلام
  سایت capitall mining به احتمال زیاد کلاه برداریست .چون روزانه از ۳ درصد شروع به سود میشه و نهایت جهت آزاد سازی سپرده از سرمایه گذار پول در خواست میکنه .

  • سلام مممنون از نظرتون

  • سلام خدمت دوستان عزیز
   سایتهای

   voltcorplimite.com

   sellsr.com

   t-sellsr.com

   web.t-sellsr.com

   web.global-sellsr.com

   همه آنها کلاهبرداری هستند لطفاً گول نخورید برای شروع به شما سود میدهند ولی وقتی سرمایه گذاری بالا انجام دادید حساب شما مسدود و دیگر به پول خود دسترسی نخواهید داشت لطفاً هرجا میتونید این پیام را به اشتراک بگذارید تا کسی مالش را از دست ندهد.ممنون از شما

 • سایت adtrading.ltd کلاه بردار است . مثل همه سایتهای دیگه اول اجازه میدن چند برداشت داشته باشی و بعد سرمایه ات را بلوکه میکنن و ادعا میکنن که اگه بیشتر واریز کنی پولتو بهت میدن.

 • با سلام

  ممنون از سایت و مطالب خوبتون

  دوستان ما روی پروژه های کسب درآمد رایگان کار میکنیم

  اگر به ارز دیجیتال و پروژه های کسب درآمد علاقه دارید میتونید

  به آیدی***در تلگرام پیام بدین !

  هیچ هزینه ای نداره رایگان آموزشتون میدیم تا به درآمد برسید !

 • من در ربات تلگرامی smart money ،به امید دادن سود و بازدهی مبلغ ۶۶۰ تتر واریز کردم بلافاصله حسابم مسدود و پشتیبانی قطع شد

 • درود خواستم بدانم سایتneftynooks.comمعتبرهست؟یا اسکم؟؟چون اثرهنری گذاشتم خریدندالبته۰.۳۰ethگس فی گرفتندبعدبرای برداشت که خریدشدگفتندبایدبه پشتیبانی هزینه یکساله بپردازید۱۵۰۰دلار
  خواهش کردم برایکباربرداشت با۳۰۰دلارموافقت کردندبعدگفتندمبلغ زیادهست چون ۲۱.۸۵ethفروش داشتم برای چندین اثرهنری توحالت معلق هستیاGcfباز۱۹۸دلار

  گرفتندحال پول به دلارمبلغ۴۷۲۱۷به کیف پول هوشمندcoinbasewalletمن آمده میگویند
  چون ارز زیادهست باید برایcotپرداخت کنید۷۰۰دلاربه اتریوم
  تا برایتان فعال نماییم واقعا گیج شدم
  چون مجددآثارم خریداری شده حدود۹اتریوم توحساب همان سایت هست
  بایداول cotرابپردازم ۴۷۲۱۷دلاررا برداشت نمایم هزینه یکساله پشتیبانی رابدهم بعدآنرادریافت نمایم

  اما میترسم دیگر ریسک کنم
  کلی سرمایه ازدست دادم
  اگر۷۰۰دلاربپردازم فعال نکنندچه؟؟
  میخواهم بدانم سایتneftynooks.comمعتبرهست؟؟؟؟
  تواین لیست هانبود.خواهش میکنم کمکم نمایید ..توحالت برزخ گیرکردم 😔

 • سلام وقت بخیر
  شخصی بنام رضا زاهدی درشبکه های اجتماعی مخصوصا در تلگرام در حال کلاهبرداری با اعلام ارز های پامپی ساختگی در حال خوردن پول مردم مواظب باشید عزیزان مثل من کلاه سرتون نرود .

  • سلام چه قدر سرمایه رفته؟

  • سلام
   متاسفانه ۲۵۰۰ دلار پول من هم خورده شد توسط رضا ****
   پروفایلش هم عکس داره هم تیک آبی تلگرام و اعتماد کردم دیدم ۹۰۰۰۰ فالوئر داره
   و بدتر اینکه گفت این ارز تازه هست تو کانال کد ارز رو گذاشت و رفتم تو صرافی معتبر pangcakeswap و از اونجا bnb رو تبدیل کردم. گفته بود بعد از ۵ روز برداشت بزنید و هرگز نتونستم بردارم و خطا میدادو دیگه جواب نداد خودش

 • سلام به همگی لطفا و خواهشا تو bitvest.in سرمایه گذاری نکنین کلاهبرداریه۱۰۰درصد. من خودم ۱۰۰ دلار(تتر) زدم بعد ۲۰ روز که هیچی نتونستم برداشت کنم هیچ، الان سایتشم بالا نمیاد. جان هرکی دوس دارین تو هرچی کانال و گروه و سایت میتونین بندازین که کسی مثه من پولشو از دست نده. کانال کسری خطیبی و او رفیق کلاهبردارش سینا کیانی ریپورت کنید. من که ۱۰۰دلارم رفت.
  اینارو گفتم اگه کسی خواست تو بیتوست سرمایه گذاری کنه در جریان باشه. کلاهبرداریه۱۰۰درصد

 • سلام دوستان کانال تلگرامی سرمایه گذاری ترون با مدیریت بیاتی کلاهبرداریه من سرمایه گذاری کردم سرمایمو خورد مواظب باشید سرتون کلاه نره

 • usdtgwp.com و usdtgtr.com هر دو اسکم هستد حتما اطلاع رسانی کنید مثل من گول نخورند

 • سلام دوستان کسی هست بدونه از chevarrdaccess.com/.
  از این سایت یا بانک آنلاین چطوری میشه پول برداشت کرد برای برداشت ازم شماره حساب میخواد نام گیرنده میخواد ولی من داخل ایرانم نمیدونم باید چیکار کنم شماره حسابی که میخواد میشه همون شماره حساب ایرانم رو بدم

 • سلام
  آقا این سایت کلاه برداریه
  usdtzsa.com
  ممنون میشم جواب بدین

  • ۱۰۰ درصد کلاهبرداریه.
   مواظب باش
   تمام سایتهایی که با usdt شروع میشوند و بعدش سه حرف انگلیسی میاد مثل gwp, gwq, gtr, zsa, gem همگی اسکم و کلاهبردار حرفه ای هستند.

 • سلام میشه لطفا اگر اطلاعاتی درباره این شرکت دارید بهم بگید
  طبق تحقیقاتی که انجام دادم به نظر سالم کار میکنه
  acefi.net

 • * درود بر شما *
  من از طریق یکی از این ویدوئو های اینستاگرام با یک سایت آشنا شدم بنام Laborx.com که کارهای فریلنسری معرفی میکنه ، دو نفر اونجا برای تبدیل یک فایل PDF به Word مبلغ ۳۵۰۰ دلار پیشنهاد داده بودند هر دو نفر هم اسم روسی داشتن ، که البته برام عجیب بود و همه اینها هم میگفتن بیا تو تلگرام با هم ارتباط برقرار کنیم به دلیل مشکلات شبکه که این هم برام عجیب بود ! به هر حال گفتم کار انجام شد این کیف پول من ۳۵۰۰ تتر واریز کن تا فایل رو بدم ، دیدم این ادرس رو فرستاد chevarrdaccess.com بررسی که کردم دیدم جزو سایت های نا امن و اسکم کیف پول هست . برای اون طرف از نتیجه بررسی سایت های کیف پولی اسکرین شات فرستادم و بعدش بلاکش کردم .
  دوستان هیچ وقت هیچ وقت اجازه ندین طمع و احساسات شما رو واداربه کاری کنه که بعدش پشیمون بشید .

 • ایا فردی در سایت زیر عضو هست ؟
  usdtgtr.com

 • دوستان فایننس ترید ّ(FINANCE TRIED)کلاهبرداری هست یانه؟؟؟ دو روزه امکان ورود نداره!!!!!!!!

  • سلام وقت بخیر دقیق در جریان نیستیم ولی در مقاله لیست سایت های اسکم کلاهبرداری و اسکم اسمش هست و امکانش زیاده

 • صرافی bitfnity.com کلاهبرداری هست.وعده پرداخت سودهفتگی ۱۰ درصدی!!متاسفانه بعد از واریز به صرافی دیگه امکان برداشت پول وجود ندارد.واز خیلی ها کلاهبرااری کردند.

 • https://zextroninvestments.com/
  درود خداوند به همگی این سایت مورد اطمینان هست یا خیر؟ چون من ۸۰ دلار گذاشتم و ۸۸ دلار برداشت کردم می خواستم باز سرمایه گذاری کنم گفتم ببینم این سایت مورد اطمینان هست یا خیر؟ پشتیبانی بیمه ی ۵۰ میلیون تومانی هم داره و متصل به سایت نوبیتکس ایرانی هست ممنون میشم یه تحقیقی بکنید سپاسگزارم

 • سلام دوستان من لول ۱ usdtolp.comرو باز کردم اگه امکانش هست ۱۰تتر بفرستین ببینیم میاد ممنون اسمم ***

 • دوستان icbroker.io کلاهبرداری هست یانه؟؟؟

 • با سلام خدمت کلیه هموطنان
  به عنوان یک مالباخته به همه هشدار می دهم که شرکت INPP یک شرکت کلاهبردار هست لطفاً هیچ پولی را به این نرم افزار وارد نکنید.
  با آرزوی موفقیت برای کلیه عزیزان

  • سلام آقای عباس زاده.وقت بخیر.دو سه سال پیش یک توکن وارزمجازی بین ایرانیا معروف د به اسم پی وی تی pvt که البته بسیار پشتوانه قوی داشت و خیلی پروژه با اسم ورسمی بود بعد هم توی بایننس دکس و هوبی و…لیست شد و همه چیزش خوب بود.ولی الان یکیدو ساله خبری نیست ازش.نمیدونم شما چیزی میدونید در موردش یا نه؟

  • با سلام
   سایت های
   .Globalsmining.com
   Datafxminer.com
   Avervest.com
   صد درصد کلاهبرداری هستند دوستان گول نخورید

 • سلام ما۶نفر هرکدام۲۰۰تا۴۰۰تومان پولمون راگذاشتیم خودشون پولمون روبه بم تبدیل کردن بعد از۳ماه دوباره گفتندیکمبلغ واریز کنیدبازواریزکردیم اون هم پرید شماروخداحق خانواده خودتون رابه این کلاه بردارها ندهید.

 • سلام سایت paydayminer کسی میدونه سالمه یا نه؟؟

  • اگرسالم بودن که کلاهبرداری نمیکردن ماراکه بیچاره کردن .

  • داداش منم خیلی دنبالشم و خیلی برام مهمه چون میخام سرمایه گزاری کنم ولی داخل همین کامنت ها کسایی هستند که گفتند خوبه پی دی ماینر ولی این دوستمون که‌جواب شمارا داده گفته کلاهبرداریه و حای یکی از دوستان نوشته که خوذش سرمایه گزاری کرده منم موندم واقعا

 • از مدیر این سایت خواهش میکنم سایت coinex-pro.net . با نام coinex ltd را اطلاع رسانب کنید لطفا . یک سایت کلاهبردار ارز دیجیتال که ادعا کردند در انگلستان هستند . از من ۲۰۰۰ دلار کلاهبرداری کردن لطفا مواظب باشید گرفتار این شیادان نیفتیید

 • ((( فوق العاده مهم )))

  سایت tried.finance که یک سایت ظاهرا ایرانی هست کلاهبردار می باشد .

  دوستان عزیزم سلام

  خواستم تجربه سرمایه گذاری خودم را در سایت tried.finance که ظاهرا ایرانی هستند رو بگم و در همین ابتدا می خواستم بگم که این سایت و دیگر سایت هایی که تا بحال بنده سرمایه گذاری کردم تحت عنوان اینکه سود میدن به شما بدون اینکه فرایند روشنی داشته باشند و اینکه هیچ شماره و آدرسی نداشته باشند نزدیک به ۹۰ درصد کلاهبردار و یا در اصطلاح اسکم می باشند .

  لینک مشاهده کامل متن :

  *****

 • سلام سایت web.piong02.co معتبر هست یا کلاه برداریه؟؟

 • سلام دوستان طلوعی با مرادی برنامه برجادش داره شروع می کنه بررسی کنید چطوریه واقعیه یا نه سرمایه ها را نگیره فرار کنه کانادا خبرش بدین

  برنامه کاری برجاد (بدون تعویق یا تاخیر) به شرح زیر به اطلاع شما عزیزان می رسد:

  اولین مرحله پذیرش سرمایه به همراه ۲۵٪ بونوس در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ ساعت ۱٠ صبح آغاز و در مورخ ۱۴۰۲/۲/۱۵ ساعت ۲۳ خاتمه خواهد یافت.

  شروع فعالیت تجاری من به منظور حسابرسی و فایل بندی پرداخت ها که امری زمان بر می باشد از تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۷ خواهد بود.

  سودها هر هفته در روزهای شنبه و یکشنبه به صورت خودکار به ولت واریز کننده، پرداخت خواهد شد.

  توصیه اکید میکنم از جابجا کردن مبلغ از حساب صرافی به صورت مستقیم به ولت ما خودداری کنید(در صورت انجام این اشتباه تحت هیچ شرایطی پیگیری نمیکنیم و سرمایه تون سوخت میشه.فقط از ولت شخصی خودتون باید مبلغ انتقال بدید.ما هم سودها رو به همون ولت واریز می کنیم)

  برداشت کامل سرمایه پایان هر ماه شمسی (سی ام هر ماه) امکان پذیر است و برای افزایش سرمایه ۱۵ و ۲۹ هر ماه می توانید اقدام کنید که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

  در پایان بابت تاخیرات رخ داده پوزش می طلبم و قطعا با شروع پروژه همه این مسائل در همان روزهای نخستین جبران خواهد شد.

 • سلام دوستان درر مورد طرح برجاد دکتر سید محمدهادی طلوعی اطلاعی دارید توضیح بدهید

  • یکسری طرح های سرمایه گذاری و سوددهی خارجی معرفی کرد، پکیجش رو هم فروخت، بعدش گفت اینا مطمئن نیستن و پول پکیج ها رو هم پس داد ولی چون خیلی ها وسوسه شدن منجمله خود من، سرمایه گذاری کردن و پولشونم رفت
   من خودم شاید به ارزش بیتکوین الان، حدود ی میلیارد تومن سرمایه م بخاط این آقای طلوعی رفت
   خدا ازش نگذره.

  • سلام دوستان پروژه extrememine اکستریم ماین صد درصد کلاهبرداریه و به شدت نامردن .سرمایه گذاری میکنی و به محض اینکه به ۱۰۰تتر برسه و بخوای برداشت کنی ارتباطت باسایت قطع میشه و حسابت مسدود میشه و هیچکس جوابگو نیس کانال تلگرامی کسری خطیبی نامرد و لجن مرتبا داره این سایتو تبلیغ و خیلیا رو ب خاک سیاه میشونه .لطفا اعتماد نکنین.

 • ❌ این متن خیلی مهم ❌

  من نمیگم کار نکن، من نمیگم راهی که من بهت میگم تنها راه موجود‌ توی دنیاست. قطعا کلی راه برای درآمد دلاری وجود داره که ۹۰ درصدش رو خودم اینجا بهتون یاد دادم. تو زندگی عادی قبلیت رو داشته باش.

  دوست نداری همینجوری‌ که داری عادی زندگی میکنی بابت هیچ کاری پولات بیشتر بشه؟ در واقع دلارات بیشتر بشه. دوست نداری پولی که ازش استفاده نمیکنی بشه ۵ برابر؟

  امتحانش خیلی راحته. من بهت قول میدم تو هر شب که از سر کار میای خونه، بعد از کلی تلاش و زحمت که میشینی حساب و کتاب کنی ببینی چقدر درآمد داشتی، میبینی از صبح تا شب ۳۰۰ هزار تومن کار کردی ولی بیت‌وست (بدون ثانیه‌ای زحمت) ۵۰۰ تومن بهت سود داده.

  واقعا فکر کردی ۱۰ دلار درآمد داشتن خیلی سخته؟ بخدا نیست. ببین فقط و فقط ۱۰ دلار. تازه این کف درآمدیه که من بهت میگم.
  دست دست نکن. وارد دنیای شو که آدمای موفق و پولدار واردش شدن. کاری رو بکن که پولدارترین آدم دنیا هم میکنه. سرمایه گذاری دلاری✅

  میخوای بیشتر بدونی؟ منتظر پست بعدی باش👇🏻
  این پیام تا کانال تلگرامی کسری خطیبی گذاشته و داره تبلیغ می کنه کسایی که اطلاع دارن بگن واقعیه یا داره کلاهبرداری می کنه
  دوستان کسایی اطلاع دارن بگن

 • 🔴مقایسه بیت‌وست و بانک🔴

  ❌توی بانک شما باید بلند مدت سرمایه‌گذاری کنی. اگه بالای ۱۰۰ میلیون‌ داشته باشی و به بانک قول بدی حداقل ۳ سال‌ پولت رو به بانک بدی، ماهانه ۱.۹ درصد سود میده. درضمن در کل این ۳ سال پولت به ریاله. ریال توی ۳ سال چقدر تغییر میکنه؟

  ✅توی بیت وست شما قرار نیست ۳ سال بمونه. هر ۲۸ روز میتونی کل سرمایت رو خارج کنی. بابت خارج کردنش هم به کسی نباید جریمه بدی(برعکس بانک) و توی این ۲۸ روز بهت بین ۹ تا ۱۵ درصد سود میده. سرمایت به دلار محاسبه میشه و سودت هم به دلار پرداخت میشه. یعنی اگه ۱۰۰ دلار قیمت حدود ۵۰ تومن امروز (۵ میلیون) تا ۳ ماه توی بیت‌ وست باشه میشه ۱۳۰ دلار و اگه دلار تا ۳ ماه دیگه بشه ۷۰ تومن شما ۳ ماه دیگه ۱۰ میلیون پول داری در حالی که فقط با ۵ میلیون سرمایه اومدی توی طرح.

  👈🏻👈🏻 اگه فرض بگیریم بانک قبول کنه شما‌ با ۵ میلیون سرمایه سود سالانه ۲۳ درصد بگیرید، بعد از ۳ ماه سرمایتون رو خارج کنید و جریمه نگیره ازتون(که محاله) بعد از ۳ ماه پولت میشه ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومن. بعد از ۳ ماه با ۵ میلیون و ۲۰۰ میشه فقط ۷۵ دلار خرید. یعنی شما با ۱۰۰ دلار سرمایه میری بانک ولی سرمایت آب میره!!

  ⭕️ برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد سیستم سود دهی روزانه بیت وست به آیدی زیر پیام بده کاملا رایگان راهنماییت میکنن👇
  *****
  سلام دوستان کسری خطیبی باز شروع کرده
  خواستم بپرسم واقعیه سود میده یا کلاهبرداریه
  سرمایه‌گذاری کنم یا نه ممنون میشم جواب بدین

  • سلام داداش سرمایه گذاری نکن کلاهبرداریه۱۰۰درصد. من خودم ۱۰۰ دلار(تتر) زدم بعد ۲۰ روز که هیچی نتونستم برداشت کنم هیچ، الان سایتشم بالا نمیاد. جان هرکی دوس داری تو هرچی کانال و گروه و سایت میتونی بنداز که کسی مثه من پولشو از دست نده.اگه خواستی پیام بده که بیشتر راهنماییت کنم.

 • 🔴 جذب‌ مجدد سرمایه‌گذار توسط بیت‌وست

  اینم قولی که بهتون دادم. بالاخره تونستیم ظرفیت محدودی رو برای عضویت در بیت‌وست‌ باز کنیم🤩

  فقط ۱۰۰۰ نفر ظرفیت دادن چون این شرکت کم عضو میگیره تا خوب خدمات بده.

  🚨یه نکته مهم🚨
  یادته سری قبل که ظرفیت باز کرد گفتم فرصت رو از دست نده؟ اون موقع بیت‌وست‌ روزانه بین ۲ تا ۴ درصد سود میداد ولی الان سیاست‌هاشون تغییر کرده و این سوددهی کمتر شده.

  ❌پس این بار دیگه به هیچ وجه از دست نده❌

  شرکت بیت‌وست برای سرمایه‌گذارای جدید ۲ طرح رو اعلام کرده:
  طرح ۲۸ روزه گلد: سرمایه از ۱۰۰ دلار تا ۵ هزار دلار، سود ماهانه ۹ درصد.
  طرح ۲۸ روزه برلیانس: سرمایه بیش از ۵ هزار دلار و سود ماهانه ۱۵ درصد.

  👈🏻مقایسه کن‌ با سود ظرفیت قبلی. اونایی که سری قبلی استفاده کردن نوش جونشون، این بار تو استفاده کن.

  💎 برای کسب اطلاعات بیشتر و ورود به این طرح به آقای کیانی پیام بده راهنماییت میکنه ⬇️
  @***
  @***
  این تو کانال کسری خطیبی تبلیغ میشه واقعی آیا سود می ده
  یا کلاهبرداریه
  هر کی می دونه اطلاع رسانی کنه

  • سلام، بیت وست کلاهبرداریه، من صد دلار گذاشتم، فقط ۴ دلار سود دادن بعدشم جواب ندادن، تو دام نیفتین

  • سلام داداش سرمایه گذاری نکن کلاهبرداریه۱۰۰درصد. من خودم ۱۰۰ دلار(تتر) زدم بعد ۲۰ روز که هیچی نتونستم برداشت کنم هیچ، الان سایتشم بالا نمیاد و نمیتونم وارد پروفایلم بشم.. جان هرکی دوس داری تو هرچی کانال و گروه و سایت میتونی بنداز که کسی مثه من پولشو از دست نده.اگه خواستی پیام بده که بیشتر راهنماییت کنم. کانالای کسری خطیبی و سینا کیانی هردو کلاهبرداریه.

 • سلام دوستان من تو سایت ۲۰۰ دلار سرمایه گذاری کردم و ۴۰۰۰ دلار سود اومد تو حساب معاملاتیم وبرای اینکه برداشت بزنم میگه برای تایید حساب باید ۱۰۰۰ دلار واریز کنی تا بتونی سودتو برداشت بزنی میخواستم بدونم این سایت هم جز سایت های کلاهبردار هست یا سایت معتبری هست ممنون میشم جواب بدین
  netfxtrading

  • سلام ، من تجربه داشتم، هر سایتی بگه برای برداشت ، پول واریز کن، یعنی کلاهبرداری هست، همونجا کات کن

  • سلام
   هم وطن عزیز پولی بعنوان هزینه واریز نکن .چون کلاهبرداری هست و توان بسیاری دادم

  • مواظب باش، یک ریال هم واریز نکنید. چون براتون دام گذاشته که وسواس بشی و هزار دلار رو واریز کنی که جمعا از شما ۱۲۰۰ دلار کلاهبرداری کنند.

 • با عرض سلام دوستان در مورد کانال تلگرامی فایننس ترید توضیح دهید سود روزانه ۲ درصد میده برای پانصد تتر به بالا

  • سود میده اما برداشت که بزنی بهت نمیده اوایل پرداختی داشت اما الان نه پشتیبانی هم که پیام دادم چرا واریز نمیکنید مسدودم کرد

 • سلام دوستان کانال تلگرامی فایننس ترید معتبره دوستانی که اطلاعات دارند بگن لطفا

  • سلام سایت نبض کسی اطلاع داره

  • سلام اگه اطلاعاتی بدست آوردی به من هم بگو. بی زحمت .. دومیلیون نفر هم عضو تلگرام داره..د

  • سلام دوستان
   کانال تلگرامی به نام آکادمی رضا زاهدی صدرصد کلاهبرداریه
   با گذاشتن ویسهای جعلی به قول خودشون همه سودهای چند صد درصدی میکنن
   قرارداد جعلی توی پنکیک سواپ میزارن توکنها با نامهای مختلف و غیر قابل فروش بودن شما رو ترغیب میکنن که سود زیاد داره و سنگین بخرید بعد از ۲۴ ساعت بطور خصوصی بهت پیام میده که توکن لیمینت شده و شما باید توکن هاتو افزایش بدی تا بتونی بفروشی ولی در اصل بهتون بگم که اصلا نمیتونی هیچ توکنی رو بفروشی مسدود میکنن تازه اگه توکن جدید هم بخری اضافه کنی اونم مسدود میشه یعنی ضرر اندر ضرر
   بعدش هم میگه شما چند BNB بخر من بقیه شو کمکت میکنم ضرر نکنی یعنی بدونید که هر چی پول بدی توکن بخری ضرر کامل کردی و فردای اون روز توکنها کامل ارزش خودشو از دست میدن و بلافاصله کانال رضا زاهدی سریع شما رو بلاک میکنه ۔ به همین راحتی
   به همه اطلاع رسانی کنید در دام این کانال نیوفتن

  • در حال حاضر paydayminer خوب به نظر میاد تبلیغات سنگین کردن تو ماهواره ۱ ساله داره کار میکنه اسمارت کانترکت هم هست من ۷ ماهه سرمایه گذاری کردم لحظه ای سودشو میشه برداشت کرد

  • Paydayminer تنها پلتفرمیه که روی بلاکچینه من آمار دفتر و مجوزش و گرفتم که اکی بود الانم فعلا خوب داره میده باز خودتم برسی کن

 • سلام دوستان کسی در مورد پلتفرم نبض اطلاعی دارد

 • سلام دوستان میخواستم بدونمnetfxtrading کلاهبردار هست یا نه

 • درست مثل usdtuxaf-com

 • سلام
  دو تا از شرکتهای کلاهبردار جدید که به جان ایرانیها افتادند رو معرفی میکنم که فریب نخورید
  mavactrades.co
  bitradebull.com
  hotbit صرافی
  همه کلاهبرداری از طریق تلگرام وارد میشوند و با پروفایلهای جعلی و عکسهای جعلی

 • لطفا با لیست خود این پلتفرم ها را اضاقه کنید:
  quickmaxoption
  primecorebitts

 • سلام
  کانال تلگرامی HOTBIT PUMP هم کلاهبرداری محضه. هر شب پیام میده که پامپ سنگین از طریق هات بیت دارم و از من تمام سرمایم رو گرفت که تو پامپ برام شرکت کنه و کد و غیره داد به من. اما بعد از انتقال ارز کلا ادمینش منو بلاک کرده.

  • سلام لطفا نظرتون درموردyandix ی شرکت سرمایه گذاری چیه؟ازطریق تلگرام ی نفر منو تشویق ب سرمایه گزاری صد تتر کرده باسودروزانه یکدرصدایا کلاهبرداریه اینمورد؟

 • سلام دوستان چرا الکی داخل پلتفرم های پانزی نظیر اف اس بی و این موارد پول میریزید داخل خود ایران پلتفرم قانونی وجود داره که به اشخاص تضمین میده و از سمت بیمه پشتوانه میشید
  طمع سود زیاد نکنید
  اگر کسی میخواد پلتفرم داخلی رو بشناسه پیام بده بهش معرفی میکنم خودش پیگیری بکنه از سلامت پلتفرم و با اعتماد خود عضو بشه

  • ببین FSB سایت نیست یه کمپانیه که چند تا پلن درآمدی داره یکیش هم سرمایه گذاری هست و من تا حالا چیزی ندیدم به خوبی کار میکنه و سود میده خیلی هم درسته اگه اطلاعات نداری لازم نیست نظر بدی و سر مردمو با اطلاعات غلط پر کنی

  • سلام لطفا در تلگرام من بفرستید ***

  • میشه این پلتفرم تضمین شده به ما معرفی کنی

  • سلام،لطفا پلتفرم های ایرانی که برای سرمایه گذاری مطمن باشه معرفی میکنید،که پول زحمت کشیده کارگری من هدرنره

 • سلام ، خواهش میکنم سایت بیت وست هم به لیست سایثتهای کلاهبردار اضافه کنید که دیگران مثل من پولشون نره ، خیلی باید پست و نامرد باشی که شرایط سخت مردم رو ببینی و اینطور علنا ازشون دزدی کنی ، منظورم کانال کسرا خطیبی هست که فقط واگذارش کردم به خدا

  • کسری خطیبی یعنی کلاهبرداره؟؟ چجوری کلاهبرداری کرد ؟ توضیح میدید؟

  • سلام کسری خطیبی کلاهبردار نیست بیت وست هم مطمنه والا من خودم داخلش حساب دارم سودمم واریز میشه مگه سود شما واریز نمیشه؟

  • سلام چه اطلاعاتی در مورد کسری خطیبی و سایت بیت وست دار، من میخام عضو بشم، لطفا راهنمایی بفرمایید

  • با نریمان کاملا موافقم. کسری خطیبی و اون رفیقش سینا کیانی ۱۰۰درصد کلاهبردارن. منم ۱۰۰دلار(تتر) سرمایه گذاشتم بعد از ۲۰روز هیچی ک نتونستم برداشت کنم الان سایتشم بالا نمیاد و نمیتونم وارد پورفایلم بشم. پشتیبانم که کشک اصلا جواب نمیده.
   لطفا اطلاع رسانی کنین کسی دیگه مثه ما پولشو از دست نده

  • سلام شب بخیر ممنون که تجربتونو به اشتراک گذاشتید.

 • سلام دوستان
  ۲ تا از سایت‌های کلاهبردار رو اعلام می‌کنم که شما فریب نخورید

  mavactrades.co
  BITRADEBULL
  گ
  پول شما مسدود میشه

 • باسلام درمورخه ۴/بهمن/۱۴۰۱و۲۷/بهمن/۱۴۰۱جمعا”بمبلغ ۲۵ میلیونوچهارصدوخردی بیت کوین ازطرق بیتکس ۲۴ فروختم ازتاریخ ذکر شده بالاتا به حال باچندین تماس وارسال پیامک باآوردن دلیل واهی ازپرداخت خوداری میکنند وجه رابحساب واریز نمی کنندواینطور که مطلع شدم برای دیگران هم همینطورفقط درتهران یک تلفن پشتبانی دارند راهنمایی کنید آیا میشود دست اینها شکایت کرد چه جوریوکجا باسپاس.

 • corporateadvisoryps
  این سایت بهم معرفی شده و شخص معرفی کنندش به نظرم مشکوکه و احساس میکنم که پانزی جدید باشه البته دو شرکت دیگر هم هست که اونا هم همینطور هستن میخواستم بدونم کسی اطلاعاتی راجع به این مجموعه داره ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

  • سلام وقت بخیر
   میشه در مورد سایت بیت وست و سالم بودن مجموعه یا کلاهبردار بودنش اگ اطلاعاتی هست لطف کنید؟
   سپاس

 • سلام
  این صرافی رها اکسچنج رو هم اعلام بفرمایید که کلاه برداری هست ۶ ماهه پول مشتریها رو بلوک کرده و اجازه برداشت از حساب نداریم ، نه ایمیل نه تلفن نه پشتیبانی پاسخگو نیستند و آدرس صرافی هم فیک هست
  واقعا نمیدونم ما باید چه کاری انجام بدیم
  کجا میشه شکایت کرد ؟

 • سلام.شرکت Livefinance معتبره یا کلاهبرداریه؟

 • سایت فارکس باینری مجاز است و کلاه برداری نیست
  ***

 • بلم هم کلاهبرداری بود و پول ملت ایران غارت کرد و الفراااااار

 • سلام دوستان سایت bitvest.in کلاهبرداری برای من فقط اولین سود روزانه ۲ درصد رو واریز کردن و ۵۰۰ دلار من پودر شد پشتیبانی هم تا قبل واریزی جواب میداد ولی الان اصلا جواب نمیده.. به حروم لقمه ای مثه کانال کسری خطیبی هم تو تلگرلم اعتماد نکین چون تبلیغات ائن باعث شد کلی آدم بدبخت بشه وشک ندارم که یه ربطی به این شرکت بیت وست داره

  • دقیقا من حدس میزدم این حرومزاده کلاهبردار باشه واقعا گناه دارن اون کسایی که از طریق کانال این ادم گول میخورن و پولشونو به باااد میدن..اگه کانال کسری خطیبی رو دارین ریپورتش کنید

  • پول منم رفت متاسفانه ، لطفا به این کسرا خطیبی حرامزاده اعتماد نکنید

  • دقیقا درست میگی داداش هم کسری خطیبی هم سینا کیانی دوتا حروم لقمه ای هستن که فقط بلدن کلاهبرداری کنن. منم ۱۰۰ دلارم رفت بعد ۲۰ روز دیگه سایتشم بالا نمیاد و وارد اکانتت هم نمیتونی بشی!!!!!!!!!!!!!!!!

 • باسلام ایا شرکتkranefxیابه فارسی کرنفکس کلاهبرداریه؟

 • این usdtsnd.com رو فقط میتونم بگم که کلاهبرداریه محض هستش ، منی که هبچ فعالیتی توی هیچ سایتی نداشتم و ترید نکردم چرا باید برام یوزر پس بیاد اون هم با مبالغ زیادی تو حساب! اینجا کره زمین هستش هرچند فضا مجازیه ولی هیچ کس پول مفت اون هم اینجوری به کسی نمیده ، فقط یک ذره عاقل بودن کافیه لطفا مواظب دسترنجتون باشید … عزت زیاد

 • آقای علیرضا ولت بده جابجا کنیم

 • سلاااام دوستان خواستم بگم که اپلیکیشن و سایت opensoil یک کلاهبرداری و scam شده و دیگر مثل روال قبلیش پول رو برنمیگردونه و تمام برداست ها از ۲۱ مارس فریز شدن و به هیچ حسابی واریز نمیشه دیگه لطفا نه کسی واریز کنه نه کسی افتتاح حساب

 • سلام من در سایت coinsbitpay.com 0.25بیت کوین دارم و نمیتونم برداشت کنم کسی میدونه راه حل چیه؟

  • سلام
   منم مثل تو دارم اینو
   بنظرت کلاه برداری نیست؟

  • اگه ممکنه ایدی تلگرامتون رو بدید تا با هم صحبت کنیم

  • سلام دوستان، من یک کد خرید کردم که مریوط به این سایت بود coinsbitpay.com, وقتی ثبت نام مردمو پرومو کد رو فعال کردم هفت هزار دلار داد که با امکانات سایت میشه خریدو فروش یا ترید کرد، برای تست من به دوج چنجش کردم، حالا برای اینکه حساب فعال بشه و بتونم برداشت کنم، معادل ۰٫۰۱ بیت کوین ارز میخواد ازم ،
   این صرافی کاملا مشکوک به کلاه برداریه و نام این صرافی در هیچ وبسایتی تایید امنیتی نشده،
   این آیدی تلگراممه اگه کسی کاری داشت @***

  • سلام آقا بنیامین این کد رو از کجا خریدین؟

  • چیکار کردین اخرش؟ منم دارم همینقدر تو این سایت

 • سلام دوستان
  فکر کنم سایت usdtsnd.com هم کلاه بردار باشه ، شگردشون این که برات ی یوزر و رمز میفرستن ، بعد سکیور رمزو نمیفرستن تو وارد حساب کاربری میشی می بینی که چند میلیون دلار توشه بعد نگاه کنی میبینی که نمی تونی برداشت کنی از طرفی انتقال درون سایتی داره با حساب کاربری خود سایت بعد که میای خودت اکانت می سازی می بینی که فقط به کاربرای VIP می تونه انتقال بدون کلید سکیور را انجام داد و برای VIP شدن باید ۵۰ دلار بدی ، البته من اینکارو نکردم اما مشخص که کلاه برداری چون مگه میشه وی آی پی بشی بعد بدون کلید سکیور بین حسابها پول جابجا کنی ؟ کلاه برداریشون هم همین ۵۰ دلار. البته ممکنه بد افزا داشته باشن و وارد موبایلتون کنن که تمام حسابهای کاربریتونو هک کنن

  • اقا واقعی هست. منم امتحان کردم الان چند میلیون دلار دارم.

  • سلامبرا منم یه همچین چیزی اومده نام کاربری که برات اومده به چه اسمی هست؟ و موجودی داخل حساب چقدره دیدی.؟

  • درود بر شما
   ضمن قدردانی از اضهار نظرتتان با توجه به نظر متناقضی که عنوان شده ، آیا امکان بررسی از آقای علیرضا هست ؟
   سپاس

  • دقیقا برای منم الان یوز پسورد اومده ۲میلیون تترم رو حسابمه منم دقیقا پنجا تتر میخواد واسه وی آی پی سطح یک که بتونم انتقالش بدم

  • سلام بله متاسفانه این سایت usdtolp.com کلاهبرداریه ومتاسفانه من گول سایت رو خوردم و مبلغ ۴۰۵۰ تتر برای vip3 رو پرداخت کردم فقط انتقال صوریه وهیچ اجازه ای برای برداشت بهت نمیدن تازه هر روز هم به بهانه مالیات وچیزهای دیگه بعد از اینکه حسابت رو بستن از پول میخواهند از کشور چین هم هست ظاهرا هرگز وارد این سایت نشید پولهاتون از بین میره

 • سلام باتشکر از از همه عزیزان لطفا با همدیگر همکاری کنید هرکس اطلاعاتی درمورد های مشکوک داره به اشتراک بگذاره تاباتبادل نظرها دوستان از سواستفاده وکلاهبرداری از دوستان جلوگیری بشه لطفا درمورد شرکت نظر بدید کسی اطلاعاتی داره نظرات شمارو ببینمcoinmarktcapfx.com

 • با سلام. دوستان این usdtolp.com درسته یا کلاهبرداریه

 • درود ، بفرمایید سایت usdtuto.com جعلیه؟ یا سایت معتبریه، من نه با فیلترشکن و نه بدون فیلترشکن وارد نمی‌توانم بشوم ممنون از اعلام نتیجه

 • سلام میخواستم بپرسم در مورد کیف پول های ۳۰۰ هزار دلاری رایگان کوینکس میشه بگید کلاهبرداری هست یا نه میخواستم انتقال بدم به صرافی کوینکس ۲۶۴ دلار کارمزد اتریوم میخواد ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام همچین کارمزدی وجود نداره و احتمالا موردی که گفتید کلاهبرداریه

  • سلام چند روز پیش یه یوزر و پسورد از سایت usdtolp برام اومده،یه حساب چند میلیونی،چند روزه چکش میکنم خرید و فروش انجام میشه توش، به نظرتون کلاهبرداریه؟ ممنون میشم جواب قانع کننده بدین

 • usdtuxaf.com
  سلام روز بخیر این سایت ایا کلاهبرداری است

  • واسه منم اومده نمیدونم چیکار کنم

  • بله. رسما کلاهبرداری می کنه. مشابه موردی که یکی دوستان تو نظرات بالاتر در مورد سایت usdtsnd.com نوشته براتون
   دقیقا روالشون یکیه
   /
   /
   /

   ۱۴۰۲-۰۱-۰۳

   سلام دوستان
   فکر کنم سایت usdtsnd.com هم کلاه بردار باشه ، شگردشون این که برات ی یوزر و رمز میفرستن ، بعد سکیور رمزو نمیفرستن تو وارد حساب کاربری میشی می بینی که چند میلیون دلار توشه بعد نگاه کنی میبینی که نمی تونی برداشت کنی از طرفی انتقال درون سایتی داره با حساب کاربری خود سایت بعد که میای خودت اکانت می سازی می بینی که فقط به کاربرای VIP می تونه انتقال بدون کلید سکیور را انجام داد و برای VIP شدن باید ۵۰ دلار بدی ، البته من اینکارو نکردم اما مشخص که کلاه برداری چون مگه میشه وی آی پی بشی بعد بدون کلید سکیور بین حسابها پول جابجا کنی ؟ کلاه برداریشون هم همین ۵۰ دلار. البته ممکنه بد افزا داشته باشن و وارد موبایلتون کنن که تمام حسابهای کاربریتونو هک کنن

 • سلام
  میخواستم تو سایت بیت‌وست (BITVEST)سرمایه گذاری کنم اما قبلش خواستم نظر شمارو بپرسم به نظرتون سایتش کلاهبردار هستش یا نه روزانه دودرصد سود میده به سرمایه های زیر پنج هزار دلار و از صد دلار تا ۴۹۹۹ دلار روزانه دودرصد وعده سایتش اینه اگه امکان داره دربارش تحقیق کنید

 • دوستان کسی در مورد سایت وست بیت (vestbit) اطلاعاتی داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام مال باخته ها .منم مثل شما مال باخته هستم .مجوز صرافی بلم فقط سه ماه دیگر اعتبار داره و این دزدها می دانند که چه موقع سایت و صرافی را ببنند .بنابراین شما باید برنامه wikibit را از گوگل استور دانلود کنید و پس از ثبت نام در جستجوی صرافی ها بلم را بزنید که مجوزها و ادرس صاحبان آن را برایتان می اورد بعد یک علامت چراغ پلیس هست روی ان می زنبد و با انتخاب scam به معنی کلاهبرداری مستندات خود شامل کیف پول و سهام bem را می زنید و عکس انها را هم ضمیمه می کنید لازم به توضبح است برای انهایی که انگلیسی بلد نیستند متن فارسی شکایت خود را در ترجمه گوگل تبدیل به انگلیسی می کنید و درآنجا وارد می کنبد.من نوشتم که تمام پول من را بدون اجازه تبدیل به bem کرده و اجازه برداشت نمیده .سریعتر این کار را انجام دهید

 • با سلام
  سایت لیور پول با آدرس اینترنتی web.liv-vip.com
  با معرفی فردی به نام فریدا، و با نمایندگی اسما رحیمی در شیراز و افراد مختلف در استان های دیگر ایران اقدام به کلاه برداری کردند و پول تعداد زیادی از مردم را برداشتند ، سایت رو بستند و با معرفی سایت جدید قصد فریب مردم بی اطلاع را دارند . لطفا این سایت را هم به لیست پانزی های خود اضاف نمایید. با تشکر

 • سلام به همگی من هم از قربانیان سایت استار کریپتو هستم بعد از ساخت اکانت و واریز تتر به کاربری خودم و تنها سه بار برداشت سود اعلام کردند که توکن کمپانی بعد از مدتها قراره راه اندازی بشه و سود خوبی میده من هم فریب خودم و هرچی پول داشتم ریختم تو سایت و تتر خریدم از روز ۲۸ فوریه تا ۶ مارس هم اعلام کردند که کسی سودهای روزانه اش را برندارد و مرکب کند بعد از یک هفته کل سود و اصل پول را میتواند یکجا برداشت کند ولی متاسفانه بعد از گذشت یک هفته انتظار و درست سر ساعت ۱۲ شب اعلام کردند که در هفته گذشته که ico بود هکرها حملات زیادی به سایت کردند ولی موفق نبوده و امنیت سایت باید بررسی شود و نهادهای نظارتی احتمالا فعالیت سایت را به حال تعلیق درخواهند آورد و فعالیت مجدد بستگی به دستور نهادهای نظارتی میباشد و کاربران باید ۷ تا ۱۰ روز دیگر صبر کنند تا نهادهای نظارتی مبلغ سپرده آنها را به کیف پول اعلام شده در سایت واریز کنند و صبح روز بعد هم که کل سایت و پنل کاربری از دسترس خارج شد و دیگر نتوانستم به کاربری خود وارد شوم و الان هم که کلا سایت بالا نمی آید و حدودا مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان پول من روی هواست ، شما عزیزان را به خدا قسم میدهم داخل این گونه بازیها نشوید و زندگی خود و عزیزانتان را به آتش نکشید من با وعده درآمد دلاری روزانه وارد سایت استار کریپتو شدم و فریب خوردم و الان زندگی برایم تلخ شده و نمیدانم چه کار کنم و به کجا شکایت ببرم لطفا با خودتان این کارها را نکنید

 • سلام سایت پرلا کلاهبرداریه…در طرح یک ماهه شرکت کردم ،اما هنوز سرمایه و سودش را نداده حدود یک ماه گذشته و ادمینش مدعی است که تا ۲۹اسفند پرداخت میکند .به نظر من کلاهبرداریه.

  • آره سایت آرپلا هم که امین فردین معرفی کرده اینطور از آب در اومده،به منم گفتم تا ۲۹ اسفند

 • سلام وقت بخیر برای من از طریق واتساپ پیام آمده باشماره آمریکا ورود جدید usdtbss.com بامشخصات حساب جدید: بارمز عبور: فرستاده موجودی فعلی: ۳۵۲۹۰۳۰.۰۰USDT، لطفا این اطلاعات را با کسی به اشتراک ندهید خواستم بدونم موضوع چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کلاهبرداری

  • سلام مبلغ تقریبا زیادی از من توسط شرکت goldcorptrd.com کلاهبرداری شد
   والان یک شرکت بنام tenick capital ادعا میکنه که با دریافت ۱۰ درصد از کل سرمایه همه سرمایه را برگشت خواهد داد،و تضمین داده که ۱۰ درصد رو پس از پایان کار دریافت خواهد کرد،کسی در مورد این شرکت اطلاعاتی داره

  • برای منم فرستاده شده نمیدونم واقعا چیه.
   رقمش هم ۳ روز هست کم و زیاد میشه

  • کلاهبرداریه برای منم آمد گفت vip فعال کن انجام دادم ولی پولمو خورد

 • کسی در مورد datafxminers اطلاعی داره؟الان حسابم رو مسدود کردن؟چگونه میتونم ازشون شکایت کنم اولش با فریب دادن سرمایه ام رو جذب کردن سپس گفتن ده روز تبلیغات سالانه شرکته و تو این ده روز شما باید۱۵۰۰۰دلار واریزکنی و میتونی پس از ده روز هم سودروزانه وهم کل سپرده رو یکجابرداشت کنی اما همش دروغه پس از ده روز دوباره ایمیل میاد که برای همگام سازی حسابتون باید ۲۳۰۰۰دلار واریز کنین و همینجوری…

 • سلام،امکان دارد سایت نوبی ترید را هم بررسی کنید. ببینید کلاهبرداری هست

 • سلام دوستان سایت ACEASSETLIMITED.COM کلاهبرداری هست اجازه برداشت نمیده فقط به صورت نمایشی کار میکنه

  • متاسفانه اونم کلاهبردار هس
   من عضوش هستم و ۲هزار دلارم رو مسدود کرده

  • سایت استار کریپتو هم به احتمال زیاد کلاهبرداریه ، البته من که با سرمایه بسیار کمی شروع کردم و زیاد نبود چون که پیشنهاد عرضه icoکرده و بعد یک هفته سود زیادی به شما تعلق میگیره و پول با سود رو میتونین برداشت بکنید ولی متاسفانه بعد از یک هفته درست ساعت ۱۲ شب سایت اعلام کرد که توسط هکر ها هم شده و پول شما رو نتونستن بردارن و تمام سایت از دسترس خارج شد به نظرم که کلاهبرداریه

  • چرا چرت وپرت مینویسین من ۱۵ تومان گداشتم عرض ۲ماه ۳۰تومان برداشتم،۱۵تومانمم تو حسابم هست

  • باعرض سلام.هموطنان عزیز به هیچ کدوم از اینا اعتباری نیست داخل صرافی س.خرید زدم ۱۸هزاروپانصد تومان خرید انجام داد درحالی که اصلازیر۱۲تترخریدی انجام نمیشه.دوباره زدم ۳۵ ریال خرید واسم زد.یعنی کل سرمایه تقریبا رفت تماس گرفتم گفت ما مشکل حل کردیم گردن نگرفتن.صرافی Hدوماه بعد پولموخواستم ازصرافی بردارم ۲روزبعدنیوم پیگیرشدم شماره پیگیری دادن چقدر التماس کردم میگفتن ریختیم به حساب بانک برمیگردونه بانک اخلال داره. زنگ زدم بانک پیگیری کرده میگه پولی به حساب نیومده شماره پیگیری دادم بانک میگه این اصلا جعلیه واسه بانک باصفریا ۴شروع میشه سرتون درد نیارم.گفتم پولم رفت دستمم به جایی بندنیست این کارا عاقبت نداره ببخشین نظرشخصی خودموگفتم.واونی که خودم تجربه کردم

 • سلام سایت TRADINGSHOME.com کلاهبرداری آیا به من جواب خواهشا

 • سلام وقت همه بخیر امروز میخوام درمورد سایت belem بهتون بگم خدمت دوستانی که میگن کلاهبرداریه هیچ شماره ای ندارند مدیری ندارن آدرسی نداری ایمیلی ندارن همه اینها دروغه من شماره تماس دارم و باهاشون در ارتباطم از دوستانم در خارج کشور اطلاعات آدرسی هم در آوردم درسته و اینکه میگن مجوز msb ندارن کاملا دروغه دوست عزیزی که میگی دروغه نحو کار کردن با سایت msb رو بلد باشی متوجه میشی برای اینکار اول وارد سایت ویکی بیت بشین بعد اپلیکیشن ویکی بیت رو دانلود کنید اسم صرافی را سرچ کنید و اسم آدرس کد مجوز همچین رو داخل سایت msb درست وارد کنید و سرچ کنید مجوز msb بصورت پی دی اف بهتون داده میشه هم با سرکردشون در ارتباطم هم تلفن تماس بلم رو دارم چند بارم با اپراتور صحبت کردم کسایی که هنوز حسابشون بستس مشکل از لیدراشون بوده بعد هم با آدمای زیادی در ارتباط نبودن و اینو بدونید حسابتون کاملا درست شدنیه فقط باید درست پیش برین امیدوارم موفق باشید

  • با سلام حسین جان من هم در بلم عضو هستم و تا بحال اصلا هیچ سودی برداشت نکردم و تقریبا در عرض ۲۵ روز پولم به دو برابر رسید ولی تا خواستم مقداری از سودم رو بردارم گفتن که ارز بم خریدداری کردیم و حق برداشت ندارید تا ۱۵ روز … بعد از ۱۵ روز بم افزایش ۱۰ برابری داشت که اطلاعیه دادن تا ۳۰ روز غیر قابل برداشت هست .. میخواستم ببینم واقعا این درسته و شما اطلاعی از موضوع دارید ؟ ممنون میشم کمکم کنید

  • سلام ممنون میشم در ارتباط باشیم الان کل پولم و دستانم تو سایت بلم بلوکه شده….این ادرس تلگرام من هست لطفا بهم پیام بدین****

  • سلام میشه تلگرامتو بزاری چند تا سوال دارم

 • سلام این بات رو هم ممنون میشم برسی کنید: tutoobot

 • سلام
  آیا سایت web.piong02.com هم کلاهبرداریه!؟
  کسی تو این سایت اکانت داره!؟؟؟

 • آیا کسی تجربه ای در خصوص ربات بیت شل داره؟

 • سلام . این دو سایت هم به لیستتوت اضافه کنید برای برداشت پول باید پرداخت های اضافی کنید.
  coindmax.com
  trusted-coinminingltd.com

 • یونایتد سولار هم کلاهبرداریه ، سایت اصلی هم از این شرکت قلابی شکایت کرده ، به عنوان سود پول مردم رو داره میچرخونه

 • سلام دوستان . هر سایتی که سود و جایزه میده کلاهبرداریه ممکنه چند ماه مقداری از پول خودت یا به بعضیها مانند لیدرها سود بده و یا به بعضیها برای تبلیغ سود بده و پول بعضیها را بلوکه کنه و در اخر همشون کلاهبردار هستن سایت BIT-COINFIRM هم کلاهبرداریه مواظب باشید

 • سلام آیا این سایت هم کلاهبرداریه multidigitalservicelimited

 • سلام وقت بخیر جهت اطلاع من الان یازده ماه ازترینوست دارم سود میگیرم

 • یعنی سیستمی به قدرتمندی ترینوست پیدا نمیکنید
  فوق العاده عالیه
  نمیدونم چرا اینجا زدید پانزی خنده داره
  یه نفر بیاد بگه تو این ۳ سال و چند ماهی که کار کرده پول خورده من جایزش میدم
  دروغ تحویل ندید بذارید مردم پول دربیارن