بررسی اعتبار پروژه تری اینوست (Treenvest)

۰۱ اسفند ۱۴۰۱
بررسی اعتبار پروژه تری اینوست (Treenvest)

با توجه به افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال و پروژه های رمزنگاری، امروزه افراد زیادی با شنیدن وعده های سود ماهانه وارد این پروژه ها می شوند و سرمایه خود را در معرض خطر کلاهبرداری قرار می دهند. امروز قصد داریم در مورد کلاهبرداری treenvest با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

تری اینوست (Treenvest) چیست؟

با توجه به شیوه عملکردی که شرکت  treenvest در پیش گرفته می توان آن را نوعی شرکت پانزی تلقی کرد. در واقع این شرکت نوعی شرکت هرمی است که هر لحظه ممکن است به کلی برچیده شود و سرمایه کاربران خود را به باد فنا دهد.

با توجه به اینکه شرکت  treenvest بیش از همه کاربران ایرانی و فارسی زبان را مورد هدف قرار می دهد، لازم دانستیم تا به هموطنان عزیز هشدار دهیم.  با اینکه این شرکت به صورت ماهیانه مقداری سود ثابت به هر کاربر پرداخت می کند اما نکات منفی زیادی در مورد آن وجود دارد که باید مورد بررسی قرار بگیرد و جوانب احتیاط رعایت شود.

آدرس اینترنتی این شرکت treenvest.com  است. کاربران از طریق این آدرس می توانند وارد شرکت شده و عضوی از شرکت شوند. در ادامه باید زیرمجموعه بگیرند و هر چه فعالیت بیشتری داشته باشند سود بالاتری دریافت خواهند کرد. درست مانند یک شرکت هرمی که معمولاً همگی کلاهبردار هستند!

هیچ پروژه سرمایه گذاری در حال حاضر مجوز قانونی ندارد. هر موسسه مالی بجز بانک ها و صندوق های قانونی که اقدام به جذب سرمایه کنند کلاهبردارند.

هیچ پروژه سرمایه گذاری در حال حاضر مجوز قانونی ندارد. هر موسسه مالی بجز بانک ها و صندوق های قانونی که اقدام به جذب سرمایه کنند کلاهبردارند.

دلایل اثبات کلاهبرداری تری اینوست (Treenvest)

اولین دلیلی که می توان از آن به عنوان یکی از دلایل کلاهبرداری بودن treenvest یاد کرد عدم ارائه توضیحات لازم و کافی در مورد نحوه فعالیت مدیران پروژه است. علاوه بر این مدیران پروژه و حتی مدیران وب سایت اصلاً مشخص نیستند. با مراجعه به وبسایت لینکدین متوجه میشوید این سایت هیچ صفحه ای ندارد و کارکناش مشخص نیستند.

از طرفی این پروژه آدرس مشخص و دفتر مرکزی شناخته  شده ای ندارد. همچنین، پلن مشخصی برای کسب درآمد از طریق شرکت در این پروژه دیده نمی شود. سایت پروژه امکان ثبت نام ندارد بلکه هر کاربری می تواند بدون ثبت نام به آن وارد شود.

شرکت treenvest در سایت معروف و معتبر کوین مارکت کپ و کوین گکو فهرست نشده است. این پروژه بسیار نوپاست به طوری که هنوز مارکت کپ آن مشخص نشده است. حتی هنوز در صرافی های غیرمتمرکز هم تأمین نقدینگی ندارد و فعلاً توکن های این پروژه قابلیت فروش ندارند.

وعده ربات های هوشمند تریدر را در بسیاری از پروژه های کلاهبرداری میبینم. کافیست از خود بپرسید اگر ربات های نقطه زن بی نقص به وجود آمده اند چرا مدیرانش را پولدار نمیکند؟

وعده ربات های هوشمند تریدر را در بسیاری از پروژه های کلاهبرداری میبینم. کافیست از خود بپرسید اگر ربات های نقطه زن بی نقص به وجود آمده اند چرا مدیرانش را پولدار نمیکند؟

نحوه پرزنت شدن در پروژه کلاهبرداری تری اینوست (Treenvest)

اگر قصد دارید در این پروژه عضو شوید باید بر روی لینکی که از طرف یک شخص با سطح بالاتر(لیدر) برای شما ارسال می شود کلیک کرده و از طریق کد دعوت آن شخص عضوی از پروژه شوید. شما با قرار دادن مقداری پول در این پروژه عضوی از آن شده و ماهانه سود دریافت می کنید.

مدیران پروژه با سرمایه ای که کاربران عادی وارد پروژه می کنند ترید کرده و از سودی که به دست می آورند سهم کاربران را می دهند. پروژه پلن های مختلفی برای دریافت سود دارد. مثلاً پلن ۶ ماهه که هر ماه ۵ درصد سود می دهد اما تا پایان ۶ ماه سود حاصله قابل برداشت نخواهد بود.

پلن ۱ ساله شرکت کلاهبرداری تری اینوست (Treenvest) 7 درصد سود ماهانه می دهد و در پایان هر ماه قابل برداشت است. پلن ۲ ساله، ۱۰ درصد سود ماهانه دارد و پایان هر ماه قابل برداشت است. در پلن ۱ ساله و ۲ ساله می توانید بعد از ۲ تا ۹ ماه اصل پول را برداشت کنید.

هر فرد به محض پرزنت شدن می تواند سه دسته درست کند و هر دسته می تواند شامل چند نفر باشد. هر عضو ۹۰ روز فرصت دارد تا با دادن ۵۰۰۰ دلار از هر دسته به مدیران پروژه، ۱۰۰۰ دلار پاداش بگیرد.

حال اگر هر دسته ۱۰۰۰۰۰ دلار برای پروژه درآمد داشته باشد، سرشاخه اصلی ۳۰۰۰۰ هزار دلار پاداش دریافت می کند. همان طور که می بینید  کار این پروژه بسیار شبیه شرکت های هرمی است پس اصلاً قابل اعتماد نیست.

بسیاری از کاربران این پروژه زمانی متوجه کلاهبرداری بودن میشوند که کار از کار گذشته و پرداخت سود ها متوقف شده!

بسیاری از کاربران این پروژه زمانی متوجه کلاهبرداری بودن میشوند که کار از کار گذشته و پرداخت سود ها متوقف شده!

بررسی نظرات مخاطبان این مقاله

خانومی به نام Zahra کامنت قابل توجهی در زیر این مطلب منتشر کرده است که مطالعه آن خالی از لطف نیست:

“سایت صد در صد کلاهبرداری هست،در این ماه بخش زیادی از اعضا موفق به برداشت تتر نشده اند و چیزی حدود هفت میلیون دلار سود با توکن شرکت به اسم تریکو پرداخت شده است،همچنین تمام پول ورودی ها صرف نقد کردن توکن افراد قدیمی میشود و یه شبکه تمام پانزی به وجود آمده که وابستگی شدید به ورودی های جدید دارد

توکن شرکت به اسم ۳co فاقد تیم برنامه نویس بوده و کد نویسی آن از کد های آماده و کپی شده می باشد همچنین تیم توسعه دهنده ناشناسی دارد

شرکت بعد از کم اوردن تعداد توکن ها به یک باره و خارج از وایت پیپر ۲میلیارد توکن رو به اصطلاح mint کرد و تعداد توکن ها از یک میلیارد به سه میلیارد افزایش پیدا کرد

سایت پشتیبانی توکن به آدرس ۳co.net فوق العاده ضعیف می باشد و حتی اطلاع رسانی درست برای افزایش سوپلای توکن نکرده و یه سایت تزئینی هست

شرکت در هر ماه تعداد افرادی که مجبور به برداشت توکن میشود را به بهانه های جدید زیاد میکند در ماه قبل به بهانه هش دزدی و در این ماه با پریموم کردن بعضی از اکانت هایی که به اندازه کل سرمایه خود سود گرفته بودند و یا افرادی که با توکن جایگاه زده اند و دلیل ها و بهانه های متفاوت دیگر ،تمام این افراد که تا الان حدود ۷۰ درصد کل سرمایه گذاران میشود را مجبور به برداشت توکن کرده

بخش کثیر پول ورودی های جدید توسط اعضا قدیمی صرف نقد کردن توکن ها میشود و برای افراد جدید با توکن جایگاه زده میشود و عملا پول واقعی به شرکت واریز نمیشود و ورودی و خروجی پول های تتری از کیف پول شرکت در شبکه ترون با یکدیگر همخوانی ندارد و خروجی پول بسیار بیشتر از ورودی شده و این زنگ خطر پروزه های پانزی است

در ادعاهای لیدرها دلیل پرداخت نشدن سود تتری باز بودن معاملات شرکت بوده است که فعلا در ضرر هست و منتظر هستن تا از ضرر در بیاید در حالی که هیچ مدرکی که معاملات شرکت را تایید کند وجود ندارد

شرکت از خیال پردازی های قدیمی مانند ابداع ربات های معامله گری که تمام معاملات را با سود میبندد استفاده کرده و ب خیلی از افراد امید و انگیزه واهی داده است

شرکت وعده راه اندازی صرافی خودش را در دو ماه آینده داده ولی وقتی به آدرس سایت صرافی نگاه میندازید ب هر سایتی نزدیک است تا صرافی ،در این صرافی فعلا قادر به خرید توکن هستید ولی فروش آن مهیا نیست

در این ماه پرداخت سود به صورت تتر به قدری ضعیف بود که طبق شنیده ها تعدادی زیادی از لیدر ها هم سود تتری به آن ها نرسیده

طراحان سایت به نظر اکثرا ایرانی هستند و این سایت در دو شهر گنبد کاووس و کاشان بیشترین فعالیت را دارند

و خیلی از دلایل دیگه ای که چرا نباید در این سایت سرمایه گذاری کرد

تمام افرادی که قصد ورود دارند به نظر باید احتیاط بیشتری انجام بدهند و افراد قدیمی این سایت نیز باید از ورودی گرفتن پرهیز کنند”

در ادامه ایشان نوشتند:

“سایت ادعای ابداع ربات های تریدر برای فارکس کرده که میتواند همیشه سودده باشد،با بررسی این ربات ها متوجه شدم این ربات ها به سبک مارتینگل کار میکند و هر معامله ای که در ضرر میرود حجم را دو برابر میکند(این ربات ها در بازار فارکس بسیار زیاد است و ارزش ریسک کردن هم ندارد زیرا در مواقع نوسانی بازار میتواند یک حساب را در چند ساعت کال مارجین کند)

سایت از تیم IT خاصی هم برخوردار نیست و سایت اصلی treenvest چند هفته ایست از دسترس خارج شده و شما مستقیم وارد پنل کاربری میشوید(قبل از آن هم یک سری اخبار منقضی شده در مورد ارز های دیجیتال بود که چند ماهی بود آپدیت نمیشد)

سایت scamadviser نمره یک را به این سایت داده و فعالیت پرخطری برای این سایت در نظر گرفته

سایت های ایران هشدار و وب آموز نیز این سایت را در لیست هشدار خود قرار داده اند

تنها راه ارتباطی مستقیم افراد با سایت از طریق تیکت به پشتیبانی بوده که در ماه گذشته به علت تاخیر در واریزی ها و حجم زیاد تیکت ها این آپشن از سایت حذف شده و تنها تیکت برای برداشت توکن به جای تتر وجود دارد و اگر فردی هنگام برداشت با مشکل رو ب رو شود و لیدر فرد نیز جوابگو نباشد دیگر هیچکاری نمیتواند انجام بدهد

پشتیبانی سایت فوق العاده ضعیف میباشد و افرادی زیادی حتی دلیل اینکه چرا سود یا اصل پولشان را نمیتوانند برداشت کنند را نمی دانند

با قط شدن سود نصف افراد دو دستگی شدیدی بین سرمایه گذاران به وجود آمده و افرادی که هنوز سود میگیرند مشکل افرادی را که سود نمیگیرند را به خاطر مشکلات تیمی و لیدری می دانند در حالی که این افراد با فرآیند و کلک های پروژه های پانزی آشنا نیستند و این اتفاقات در پروژه های کلاهبرداری قبلی هم رخ داده

هنگامی که از افراد داخل سایت دلیل مشخص نبودن صاحبان این شرکت را میپرسی در جواب میگویند”بیتکوین هم صاحبش مشخص نیست!!”ولی این افراد تفاوت یک دارایی دیجیتال که هر لحظه میتوانی آن را نقد کنی با سیستم سرمایه گذاری که دو سال پول شما بلوکه هست را متوجه نمیشوند

دامنه سایت حدوده سه سال هست که فعال شده ولی اوج فعالیت سایت در سال ۲۰۲۲ بوده و اکثر افرادی که داخل شرکت هستند بخش کمی از اصل پول خود را گرفته اند،با توجه به اوضاع چند ماه اخیر احتمال کاهش ورود سرمایه به این شرکت زیاد هست(بخش زیادی از اعضا نه تنها سود نگرفته اند بلکه تمایلی به ورودی گرفتن هم ندارند)

یکی از علت های مهمی که هنوز افراد ورودی جدید میگیرند برای نقد کردن توکن هایی هست که به عنوان سود به آن ها پرداخت شده(سرمایه شما فقط صرف نقد کردن توکن بالاسریتون میشه نه ترید روی ارز ها دیجیتال!!!)

هر ماه که میگذرد تعداد توکن های بدون مشتری زیاد تر میشود،در ماه قبل حدود ۵۰۰ میلیون توکن به ارزش ۵ میلیون دلار و این ماه حدود ۱ میلیارد توکن در کیف پول افراد مانده و بدون مشتری هست و این باعث شده تعداد هولدر های این توکن بالا برود و کانال ها و لیدر ها این اتفاق را به علت محبوب بودن توکن میدانند! در حالی که تنها علتش نبود مشتری است نه محبوبیت!!

دو شهر گنبدکاووس و کاشان که مرکزیت این سایت هستند،بیشترین ورود پول به شبکه را دارند و افراد داخل این تیم ها مشکل خاصی در برداشت ندارند ولی بقیه شهر ها معمولا مشکلات زیادی دارند و به احتمال زیاد این دو شهر نیز در چند ماه آینده به اشباع رسیده و به افراد مشکل دار نیز اضافه شوند(بخش زیادی از سود ها در این دو شهر نیز با توکن پرداخت میشود ولی چون ورودی زیاد هست توسط خط لیدری نقد میشود)

و در آخر
من به عنوان یه فرد اهل کاشان که چند سالی هست در مارکت های مالی مشغول به فعالیت هستم لازم دانستم این ویروسی که در ایران و مخصوصا در کاشان به وجود آمده را اطلاع رسانی کنم تا شاید چند نفری از وارد شدن به این سیستم پرهیز کنند و از خطرات آن باخبر شوند”

همچنین در جدیدترین نظر خود نوشتند:

ترینوست در این ماه سود افرادی که بالای هزار دلار در ماه درآمد داشتن رو به بخش ووچر ولت انتقال داده است و این سود فعلا فقط و فقط از طریق زیرمجموعه گیری قابل نقد شدن هست که این بخش یک لول از توکن شرکت بدتر است(توکن شرکت رو اعضا میتوانستند به یکدیگر با مبلغ توافقی بفروشند ولی ووچر ولت بدون زیرمجموعه گیری داخل تیم قابلیت نقد شدن را ندارد)

ترینوست تعداد زیادی از ولت هایی که بیش از صد هزار عدد توکن رو داشتند بدون هماهنگی بلاک کرده و توکن های این افراد فریز شده و قابل انتقال نیست(کد نویسی توکن ۳co به گونه ایست که طراح میتواند آدرس کیف پول ها را به راحتی بلاک کند و توانایی انتقال رو از هولدر ها و افراد بگیرد)

یکی از مهمترین شعار هایی که اعضای این سایت میدادند اجباری نبودن زیرمجموعه گیری بوده که با راه اندازی ووچر ولت تقریبا غیرمستقیم زیرمجموعه گیری اجباری شده است(شاید اعضا توکن یا ووچر را به بالاسری و لیدر ها انتقال بدهند و لیدر ها نقد کنند ولی لیدر ها هم با زیرمجموعه گیری توانایی نقد کردن دارند و زیرمجموعه گیری کاملا اجباری هست و تیم هایی که فعالیت خود را استپ کرده اند دیگر راهی برای سود کردن ندارند و فقط ووچر ولت این افراد شارژ میشود و راهی برای نقد کردن نیست)

افراد طرفدار این سایت دلیل فریز شدن توکن ها و راه افتادن وچر ولت رو برای راه اندازی صرافی شرکت میدادند تا با فروش سنگین توکن رو ب رو نشود در حالی که این کار فقط برای فشار آوردن به اعضا برای زیرمجموعه گیری طراحی شده است.

فردی به نام احسان هم چنین نوشته:

یه مدتی از کلی توی شبکه های مجازی درباره ترینوست شنیدم.خیلیا گفتن بیا سرمایه گذاری کن و سود خوبی میده و چندساله فعالیت داره و…..از تعجب شاخ درآوردم چرا اکثر مردم ما اینطوری اند؟!بی فکر و طماع.درسته وضعیت اقتصادی کشور داغونه ولی آخه رو چه اعتباری پولتون رو یجایی سرمایه گذاری می کنید که نه هویت ادمینش مشخصه نه دفتر و جا و مکانشون؟!همین حالا سایت رو ببندن برن دستتون به کجا بنده؟! دیدید که بورس که همین بقل خودمون بود دست دولت روش، چه بلایی سر مردم آورد؟! ترینوست که دیگه هیچی…دست بردارید از اینهمه طمع و ساده اندیشی با سرمایه و فکر و روانتون بازی و قمار نکنید.

مراحل بازپس گیری سرمایه و آزادسازی حساب صرافی ترینوست

متاسفانه تعداد زیادی از کاربران این صرافی اخیرا در دایرکت و بخش نظرات سایت از ما نحوه بازپس گیری دارایی از صرافی ترینوست و آزاد کردن حساب ترینوست را میپرسند. پس ما یک راهنمای قانونی برای این منظور آماده کردیم:

 1. مقاله نحوه شکایت از صرافی های ارزدیجیتال ایرانی چگونه است؟ را بخوانید
 2. در اینترنت یا به صورت فیزیکی به دنبال یک وکیل برای مشاوره بگردید
 3. با وکیل تمامی جزئیات پرونده را مطرح کنید و راهنمایی بگیرید
 4. به پلیس فتا و کلانتری مراجعه کنید و از کلیه افرادی که در سیستم بلم از شما پول دریافت کرده اند شکایت کنید
 5. سعی کنید به هیچ عنوان در پروسه شارژ حساب از ارز های دیجیتال استفاده نکنید تا بعدا بتوانید به صورت قانونی صاحبان حساب را شناسایی کنید(ارز های دیجیتال به دلیل جدید بودنش بسیار سخت قابل ردیابی است)
 6. اگر ابهامی دارید در بخش نظارت سایت آنرا درمیان بگذارید

جمع بندی

مواردی که بسیار آشکارا کلاهبرداری بودن تری اینوست (Treenvest) را نشان میدهند را مرور میکنیم:

 • این پروژه در سایت های معتبر کوین مارکت کپ و کوین گکو لیست نشده
 • اعتبار دامنه بسیار کم است و مدت کوتاهیست که ثبت شده
 • این سایت اقدام به جذب سرمایه میکند که کاملا غیر قانونی است
 • در لینکدین و ردیت هیچ کامیونیتی فعالی ندارد
 • توسط اکثر کانال های تلگرامی زرد تبلیغ و زیرمجموعه گیری میشود
 • پرداخت سود شما نیازمند زیرمجموعه گیری هرمی است

در پایان توصیه میکنیم سرمایه خود را به دست افراد سودجو نسپارید و هیچ گاه وارد چنین پروژه های پانزی نشوید. همچنین برای اطلاعات بیشتر مقاله دیده بان کلاهبرداری های ارز دیجیتال | معرفی معروف ترین پروژه های اسکم را بخوانید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «بررسی اعتبار پروژه تری اینوست (Treenvest)» با ما درمیان بگذارید.

115 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

‫136 نظر

 • باسلام
  سوال من اینه که اگر شکایت کنیم دستمون به جایی میرسه یا نه؟

 • نکته مهم بعدی ، دوستان تمام این سیستم ها از دم کلاهبرداری هست و نهایتا سه یا چهار سال اسکم میشن، ربات، سود ،کپی ترید و… یعنی به ذهن شرکت های بزرگ و غول های آمریکایی و اروپایی نمی‌رسه ؟ پانزی اسمش با خودشه، تهش پولشویی میشه ، بزرگترین کمپانی های آمریکا سود ماهانه دارن ، بدون شبکه، بر اساس پروژه های معتبر و مشخص ، بعد این احمق ها ده درصد ماهانه با مانی گیم ،هر کس از این تاریخ به بعد پولش می‌ره، جریمه ی طمع خودشه

  • دوست عزیز من نیازی نمی بینم به شما ثابت کنم این سیستم درسته یا نه
   من فقط یک کاربر اگاه هستم که تو این سیستم سرمایه گذاری کرده لیدر هم نیستم اصن زیر مجموعه ندارم اما این حرف شما که میگی لیدرا چاپیدن نشان از نا آگاهی و بی خدایی شماست که انقدر ساده تهمت میزنی

 • من موندم اینایی که هنوز میگن خوبه ربات خوبه درست میشه ، طمع تا کی ؟ خیلی از لیدر ها (البته حیف از واژه ی مقدس لیدر) گرسنه بودم ، بیکار و بی هویت بودن و بی تخصص ، اومدن کلی چاپیدن، حالا معلومه یقه چاک میدن، بهترین راهکار شکایت بصورت پرونده کثیر الشاکی هست
  از سیستم تربنسوت ، از ایمان صادقی یا صادق ایمان، امیر خداوردی ، صدف زنش و بقیه راس های گرسنه ای که همایش میزدن و طی این مدت گسترشش دادن و تمام

 • من۳۰۰تتر گذاشتم فقط قبل ازعید۱۴۰۲ اماه سود داده ترینوست ازعید به اینطرف هم سود داخل ولت خود برنامه مونده هم تمام پولم وبرداشت زدم ماه گذشته نداد الان برج آخر۴ هست

 • و آخرین مطلبی که عنوان می کنم اینه پروژه ترینوست از همون اول اهدافی برای کلاهبرداری داشت که قدم به قدم اجرا کرد و به سرمایه های عظیمی رسید قصد ترینوست از همون اول درست کردن یک ارتش از افراد زود باور با خیال یک شبه پولدار شدن بودش که الانم می گم اگر یک درصد حتی یک درصد اگر توکن تریکو بخواد لیست بشه بازم فقط یک عده خیلی خاص سود خواهند کرد و این توکن بی ارزش توی کیف پول خیلی ها تا ابد آئینه غم و اندوه و پشیمانی و درس عبرت از زودباوری و اعتماد بی جا به افراد سود جو و بدتر افراد ساده لوح خیال باف خواهد شد.
  امیدوارم این پروژه تجربه بزرگی برای آینده همه شما عزیزان هنوز هم باشه که دوباره به دام این پروژه های جعلی و افراد سود جو به ظاهر دلسوز و ساده لوح زودباور به ظاهر خیرخواه نیوفتید.

 • اینم چهارمین مطلبی که دندان شکن می گذارم واسه افرادی که هنوز سنگ این شرکت رو به سینه می زنند اگر پروژه جدید rn واقعیه چرا افراد نمی توانند اونهایی که از قبل داشتن رو وارد این سرمایه گذاری کنند واقعا یک درصد اگر عاقلانه فکر کنید متوجه می شید که خودش داره داد می زنه من خودم توکنم رو قبول ندارم و مهمترین موضوعی که عنوان می کنم و تمام به نظر شما و تمام دوستانی که تجربه دارند توی این بازار چطور با این حجم از نقدینگی می تونن هر ماه ترید کنند اصلا امکان پذیر نیست و مهمتر از همه اینها که چرا یکسری از افراد تتر دریافت می کردند و یکسری توکن تریکو دوستان عزیز ترینوست بیشتر از ۶ ماهه پیام داده که دیگه سود نمی دم و جالب تر اینه که بدونید لیدرهایی که قدرتمند بودند خودشون سود یکسری از افراد رو پرداخت می کردند که یک فرجی بشه که اونها هم فقط چند ماه تونستن سود پرداخت کنند اونم به یکسری از افراد خاص برای اینکه اون افراد تیم سازی کنند و جذب سرمایه کنند پس هر کسی که توی این ۶ ماه اخیر سودی اگر به صورت تتر دریافت کردی اون سود رو شرکت ترینوست نمی داد بلکه لیدرهای قدرتمند بالاسری پرداخت می کردند و اونهایی که لیدر بالاسری شون ضعیف بودند پولی دریافت نمی کردند اینم دلیل سود تتری گرفتن یکسری افراد

 • سلام خدمت هموطنان عزیزم این سومین و تمنای هستش که در مورد پروژه جعلی ترینوست می گذارم و تا الانم تمام گفته هایم به همه ثابت شده دوستان عزیز ترینوست یک شرکت پانزی با اهداف بلند مدته و توی هر مرحله کلی سرمایه رو غارت می کنه دوستانی که rn رو تبلیغ می کنم با سود ۵ درصد قطعا در جریان هستن که طبق آخرین اطلاعات بنده حداقل سرمایه گذاری از ۲۰۰۰ دلار شروع می شه باز روش اول ۱۰۰ دلار بودش و خسارت کمتری وارد می شد وقتیکه تعهدات اولیه خود را زیر پا گذاشتن rn کیلویی چند نکنید واقعا اگر یک جو وجدان دارید نکنید خود سایت الان واسه ثبت نام دیگه تتر نمی گیره ببینید چقدر سرمایه کشیدن بالا که ورودی تتر ندارن دیگه به بهانه لیست شدن تریکو دارن زمان می خرند برای ثبت نام جدید هم یا از صرافی خودش یا از لیدر باید تریکو تهیه کنید که بتونید ثبت نام کنید با این کار لیدرها رو فعلا نگه می دارند که باز جذب سرمایه کنند اونم مستقیم از صرافی جعلی شرکت سرمایه مردم مملکتت رو اینقدر راحت نابود نکنید بیشتر از این نابود نکنید

 • سلام دوستان
  میگم کسی درباره سایت Topinvestgroup (تاپ اینوست گروپ) چیزی شنیده؟
  یکی از دوستام داره کار میکنه به منم گفت بیا ولی من تحقیق کردم جایگاه خاصی نداره.اعتماد نکردم.چون قبلا از یه سایت اسکم کلیکی ضربه خوردم.
  کسی چیزی میدونه یا کسی میشناسه باهاش کار کرده باشه؟
  رفیقم میگه یه شرکت مثل اوربیت هست و کارشون تریدینگ هست و تیم ترید دارن.
  الله اعلم

  • واقعا این همه مطالبی که گذاشتن رو نخورید کلاهبرداریه صددرصد کلاهبرداریه و تمام به شخصه ماههاست سود نگرفتم با ۱۰ تا زیر مجموعه که اونها هم سود نگرفتن نه خودت سرمایه گذاری نکن و به دوستت هم بگو که دیگه تبلیغ نکنه اگر می تونه پول خودش رو از لیدر بالاسری شون بگیره که به شخصه فکر نکنم بتونه حتی پول خودش رو بگیره

 • خب به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست.داستان ترینوست هم به پایان رسید.یه پروژه کلاهبرداری دیگه هم به اتمام رسید حق بسیاری از آدما رو خورد رفت.حتی به حق بچه یتیما هم رحم نکرد.ولی این پایان این مسیر نیست و همچنان هر روز بیشتر و بیشتر پروژهایی از این دست جیبم مردم را خواهند زد.یه عده ای توی این مسیر افتادن و هم به خودشون ضرر زدن هم به اطرافیانشون(لیدرها).خودشون که هچی ولی حق زیردستانشون رو پایمال کردن و به نوعی حق الناس کردن(البته که این چیزا براشون مهم نیس) ولی به زودی وعده خداوند محقق میشه.تویی که لیدری و داری این کامنت رو میخوونی فردا نگی کسی بهم نگفت.پس تا دیر نشده ضرری که به زیرمجموعه هاتون زدید جبران کنید.لیدرها بدانند که زیرمجموعه گیری معاونت و مشارکت در کلاهبرداری هست.شاید از دستان قانون فرار کنید ولی از دست خدا هرگز!یا حق!

  • امیدوارم آگاهی اونقد بالا بره که دیگه کسی با وعده یک شبه پولدار شدن گول این سری از کلاهبرداری ها رو نخوره.

 • سلام خدمت همه دوستان… اولا که من دوسال تو این صندوق بودم و هستم و ۱ سال فعالیت عضو گیری نداشتم و ماهانه ۱۰ درصدم گرفتم و بعد از اون هم که عضو داشتم هم گرفتم… نکته مهم اینه که هیچکدومتون محض رضای خدا داخل سیستم نبودین که ببینین به چه صورت حتی کارکرده!!!!!! بعد نظر میدید. ایرانی بودنمون همه جا مشخصه فقط حرف میزنیم و کپی برداریم. ما به خود سیستم تریکو میدادیم نه تتر و اون حساب با تتر منظور می کرد و تتر هم سر ماه واریز میکرد… چطور میشه شرکتی که توکن داخلیش میگیره یعنی هیچ پولی واریز نمیشد اما در مقابل سر ماه به همون حساب تتر سود میداد؟؟؟؟ همه ورودیهاشون با تریکو میزدن. الان هم رباتش فعال هست و داره ماهانه ۵ درصد سود میده بدون اینکه بخواد طرف قرارداد سالانه و اینا ببنده و پولش به شرکت بده میریزه تو صرافی معروف و دسترسی ترید میده و اونجا ماه به ماه سودش برداشت میکنه و دوم اینکه صرافیش مثل تمام صرافی های دنیا تازه راه افتاده نزدیک یک ماه و در همین تایم باز برداشت های ریز زیر ۱۰ دلار صورت گرفته… یعنی تریکو تبدیل به تتر کرده ه ه ه … ببینید هر سرمایه گذاری ای ریسک داره مگر بورس زندگی مردم داغون نکرد یا همین دلار و طلا و هر چیز دیگر… پس ریسک مهمترین پذیرش برای سرمایه گذاریه باید انجام بدی… همین مملکت خیلی از ماهارو بی پشتوانه و سرمایه کرده اما کسی چیزی میگه؟ نه… RN که پنل جدید شرکته در عرض یک ماه فعالیتش همه معاملاتش با سود بسته و هیچ کس ضرر نکرده. هر کی بخواد میتونه این فعال کنه و همیشه پولش دستشه و هر وقت که بخواد بکشه بیرون و بره با سودش

  • این حرف شما ک میگی ما ب سیستم تتر نمی‌دادیم و تریکو میدادیم خودش نشان دهنده پانزی بودن کامل سیستمه،شما تتر ورودی جدید رو می‌گرفتید و با تریکو هایی ک ب عنوان سود ب شما یا مجموعتون پرداخت شده بوده عوض میکردید یا این تتر رو ب بالاسری خودتون میدادید و ازش تریکو می‌گرفتید،دلیل اینکه قبلا با تریکو ثبت میزنید و براتون تتر واریز میشده برای این بوده ک لیدر اصلیتون ب اندازه سود کل مجموعش وظیفه داشته یا ورودی بگیره و توکن برای شرکت نقد کنه یا ورودی تتری بگیره و شما اگه سود خودتون رو به تریکو برداشت می‌کردید و با ورودی نقد می‌کردید این وظیفه رو از دوس لیدر اصلی برمی‌داشتید

   در مورد ربات هم چون مدیریت سرمایش به سبک مارتینگل هست معلومه ک معاملات تا وقتی ک حساب کال نشده با سود بسته میشه و شما میتونید از خطرات سبک مارتینگل تحقیق بیشتری بکنید مخصوصا تو بازاری با لوریج بالا مثل فارکس

   در مورد ریسک هم چون پول ورودی جدید اصلا وارد هیچ بازاری نشده و در همون ابتدای راه صرف نقد کردن سود اعضای قدیمی سایت شده اشتباه هست و این یه نمونه از کلاهبرداری هست و با این پول ها هیچ فعالیت اقتصادی انجام نشده

   با این سطح از آشکار شدن فعالیت کلاهبرداری ترینوست بهتره شما هم ب افرادی ک کارشون در مارکت های مالی هست اعتماد کنید و از ورود ب این سیستم و تشویق دیگران فاصله بگیرد ک آخر این سایت ها به بدبختی یه عده ختم‌میشه

  • سلام آقا نیما.شما فرمودید صرافی پورسانتهای زیر ۱۰ دلار را به تتر پرداخت کرده که بنظر شما تافته ای جدا بافته هستید چون ماها حتی یک تتر هم بهمون نداده.ربات rnهم روش کلاهبرداری جدیدشون هست که به زودی گندش در می‌یاد.لطفا بی جهت و به صورت کورکورانه تبلیغ نکنید.لااقل صبرکنید صرافی اوکی شد بعد با اطمینان پست بگزارید.

  • تو *** که سود گرفتی و ربات فعال کردی

  • ترین وست یک شرکت عالیه
   الان ارز خودش را داره
   ربات ترید داره
   صرافی و گیم و … را همگی داره و عالی داره کارشون انجام میده
   پس خواهشا زر مفت نزنید دیگه و همتون ضایع شدین امروز
   که این سیستم کلاهبرداری نیست و کاملا خوب و منطقی است
   پیشنهاد میدم به همه ی مردم که بیایین و کار کنید و به این چرت و پرت ها گوش ندین

  • دوستان و همکاران عزیز ترینوستی ازتون خاهش میکنم با بحث کردن با افردای که اطلات کامل ندارند و نا اگاهانه نظر میدن وقتتون رو تلف نکنید این افراد اشتباهاتشون رو دارن به گردن شرکت میندازن وقتی شما با هیچ تیمی که راهنماییت کنه در ارتباط نیستی و فقط به کانال تلگرامی بسنده میکنی نتیجه ای جز گمراهی نخواهی گرفت. البته که هیچ مشکلی نیست و من این رو مثبت تلقی میکنم که هر کسی وارد این کمپانی نمیشه و سطح و کلاس کار حفظ میشه مطمعن باشید همه قرار نیست پولدار بشن فقط کسانی پولدار میشن که ذهن ثروتمندی داشته باشند.در ضمن دوستان نااگاه لطفا بجایتلاش بیهوده برای تخریب شرکت اگر مشکلی یا سوال دارید به دنبال راه حل ان باشید قطعا افرادی هستند که به شما در این راه کمک میکنند تخریب کور کورانه اصلا کار قشنگی نیست.

 • دوستی که میگی به اختیار خودت اومدی بله منم به سر شبکه کاری ندارم ولی کسی به من نگفته بیا برو تو چاه و هرچی گفته دروغ بوده دروغ و خوبیهای الکی این شرکت،تا روز ثبت نام اسمشو نمیدونستم که تحقیق کنم،گفتم سرکتش از اون شرکتهای پانزی نیست که زیرگروه بخواد چون من اصلا حال نمیکنم با اینجور جاها،گفت نه خیالت راحت این سیستم همه چیش رو اصوله ،گفتم احتمال اینو داره پولو بکشن بالا ،گفت نه داداش سیستم کارش درسته و من ۱ساله باهاش کار میکنم،فردای روز ثبت نام گفتم من زدم گوگل میگه کلاهبرداریه،گفت چه عالی پس ببین چقدر کار سیستم درسته که انقدر دشمن داره،هرچی گفتم یه چی دیگه گفت,منم آشنا بود اعتماد کردم،حالا بنظرت باید با اینجور آدما چیکار کرد،بهش گفتم من شما نبودی با کی طرفم و باید پول بگیرم گفت بهت میگم فعلا من هستم،الانم بهش میگم اون ۱ماه سودی که دادی واس خودت و پول من که ۵هزار دلاره رو برو از سیستم کار درستت بگیر وگرنه ……

 • سلام دوستان.بنده به عنوان یکی از اعضای ترینوست اعلام می‌کنم که سایت به طور کلی کلاهبرداریه و هر چه زودتر باید از سرشاخه های اصلی به پلیس فتا شکایت کرد در غیر این صورت هیچ راهی برای برگشت سرمایه ی دوستان نخواهد بود و به هیچ عنوان فرصت ۵ الی ۶ ماهه را که اعلام کردن را باور نکنید و قطعا قصد کلاهبرداری بیشتری را دارند.

  • سلام…دوست عزیز تو با اختیار خودت اومدی تو سایت ثبتنام کردی چ ریطی به اون بنده خدا داره هرکس گفته بیا برو تو چاه میری تو چاه؟! هر کسی باید خودش مسئولیت کاراشو بپذیره

 • سلام چرا بعداز مدتی میگید این سایت سایت بلوم یا هرسایتی دیگه کلاهبردار پس کدوم سایت بهتر معرفی کنید؟

 • دوستان تری اینوست اف اس بی و نظیر اینا کاملا کلاهبرداری هستن الانم یه توکن دادن به کاربراشون که نقد نمیشه در مورد اف اس هم به صورت کامل شفاف. اطلاعات دارم کسی خواست پیام بده بهش بگم.
  لطفا تو این سایتها وارد نشید اگر واقعا واقعا هدفتون سرمایه گذاری هست پلتفرم داخل ایران موجود هست که تضمین نقد شوندگی انی به همه کاربرا میدن جایی پول بذارید بهتون تضمین بدن و معتبر باشه

 • سلام عرض میکنم خدمت منفی ها علی الخصوص خانوم زهرا از کاشان
  شما به نظرم یک آدم بسیار منفی تاکید میکنم بسسسسسییییییار منفی هستی پس بهتره حتمن خودتو مداوا کنی و البته که اول گفتن اول خودسازیه بعد تیم سازی امیدوارم درک درست داشته باشی از ماهیت این هولدینگ من از روی تعصب حرف نمیزنم فقط و صرفا تجربمو میگم که بنظرم متاسفانه اکثر افراد منفی زن در اینجا صرفا آگاهی لازمه و مطالعه و پیگیری نداشتن. خیلی از مطالب منفی زهرا از کاشان قابل پاسخه با مدرک و خیلیاش از عدم آگاهی ایشونه. شما دو نفرو در نظر بگیر یه شاخه گل رز بده دستشون: منفیه میگه وای چقدر این گل ،خار داره اما برعکس مثبته میگه چه گل قشنگی. تازه یک درصد منفی فکر کنیم همین کلاه بردار تا الان چند برابر اصل سرمایتو داده نمک نشناس نباشیم. بعدن که از حرفاتون پشیمون شدید چهرتون دیدن داره و رو سیاهی میمونه به زغال .
  اندکی صبر سحر نزدیک است.

  • سلام دوست عزیز
   روی چه حسابی اینقدر این هولدینگو تایید میکنین و مطمین هستین کلاهبرداری نکرده؟؟؟
   من ۳ماه پولمو گذاشتم و فقط ماه اول سودمو گرفتم
   این دو ماه تریکو داده که انگار عملا یعنی هیچی نداده چون نمیشه نقد کرد

 • دوستان همدرد من . ترینوست دیگه مرد و همه پولهای ما درست بروش صرافی جعلی بلم و با انداختن یه توکن بی ارزش (۳co)که هیچ جا خریدار نداره و اجبار به برداشت توکن خودش حقوق همه رو زیر پا گداشته و قرار دادی که بالاسریها ازش حرف میزدن تا همین الان نقض شده فق یقه بالاسریتون رو بچسبید و شکایت از اونا تنها راه است و تماام امروز که میخوام اول اوریل بردتشت بزنم میبینم فقط باید باید تریکو برداشت کنم تریکوی که هیچ ارزشی و خریداری ندارد

  • دوستان ازتون خواهش میکنم ناآگاهانه صحبت نکنید از الان به بعد تریکو این ماه قابل نقد کردن شده لطفاً به زیر مجموعه هاتون هم اطلاع بدید و جهت کسب اطلاعات بیشتر با بالاسریاتون در ارتباط باشید

 • سایت در حال بروزرسانی هست و طی ماه های اینده دوستانی که میگفتن کلاهبرداری و یا هرچیز چرت دیگه ای شرمنده میشن. کامنت بنده را در تاریخ ۱۰/۲/۱۴۰۲ مشاهده میکنید.
  موفق باشید

 • اصلا تا حالا پول کیا رو خورده
  فعلن ک داره سودشو مرتب میده کسی هم ناراضی نیس فقط واسه ماه اول چن نفر ب مشکل خوردن ک تا نیمه ی ماه تموم واریزی ها انجام شد تتر هم برداشت کنی بعد ۱۰ روز واریز میشه ۳co هم ک باید زیرمجوعه جمع کنی راحت تره
  خیلیا ک من دیدم حتی قرارداد دوساله شونم تموم شده دوباره تمدید کردن
  تازه قراره تو خود سایت ۳co چنج هم اضاف شه

 • درود به همگی دوستانی ک در حوزه این مدل سایت ها فعالیت دارند لطفا قبل از فعالیت اگاهی کامل رو کسب کنید بنده در هیچ یک از این سایتا عضو نیستم اما اطلاعات حامع و زیادی در موردشون دارم لطفا اگر شخصی قصد فعالیت داشت میتونم اطلاعات رو در اختیارش بذارم تا با ذهنی باز تر اصل قضیه رو ببینه ایدی تلگرام ***

 • سلام به همه هموطنان عزیزم.
  من یکی از اعضا ترینوست هستم چند ماهی هست دارم فعالیت می کنم زیر مجموعه هم دارم قبلا هم نظرم رو گفتم باز هم برای اینکه عزیزان و هموطنانمون بیشتر از این ضرر نکنن وظیفه خودم دونستم که دوباره اطلاع رسانی کنم فقط همین اول می گم هیچکس هیچ چیزی از ما ندزدیده و ما هم هیچ خطایی نکردیم مثل یک پسر خوب و مودب کلا گوش و دل و جانمون رو سپردیم به ترینوست برای این گفتم که باز یکی نگه حتما بالاسریت فلانه یا زیر دستت فلان خطا رو انجام داده یا خودت مشکل داری.
  دوستان عزیزی که می گن از پروژه این ماه تتر دریافت کردند حتما از ما خیلی نزد ترینوست عزیزتر هستن چون من و ۱۵ تا از زیر مجموعه هام هیچ تتری دریافت نکردیم و خنده داره که بگم هر کدوم ۱۰ تتر درخواست دادن حتی اینقدر سیاست به خرج ندادن که این ۱۰ تا تتر رو بدن البته ناگفته نمانه این سبک سیستمهای پانزی اونقدر روانشناسی خوبی دارند که با همین حرکات تا آخرین لحظه سرمایه جذب می کنند و شاید به صورت رندوم به یکسری از اعضا اونم خیلی کم تتر پرداخت می کنن که بقیه امید داشته باشند راحت ۹۵ درصد تتر دریافت نکردن و خنده داره دوستان چه حمایتی از بازی مسخره اش می کنن که تازه فعال شده و داره تریکو می ده و یا از توکنش و صرافیش بابا کدوم صرافی خود سیستم توکنهای خودش رو قبول نداره و توی صرافیش نقد نمی کنه فقط می فروشه صرافیش هم قربونش برم فقط یک برنامه درون سیستمی فروش توکنهای بی ارزش تریکو هستش یکی از دوستان نظر داده بود اونم با اقتدار که ۱۰ اسفند صرافیش فعال می شه ولی الان شده ۲ ماه دیگه به یکی از لیدرها گفتم چرا ۲ میلیارد توکن اضافه کرده گفت بخاطر اینکه می خواد نهنگ خودش باشه و جالبه شما تتر می زنی پرداخت نمی کنه ولی معادل ۳co می زنی بلافاصله پرداخت می کنه عجب نهنگی بیشتر به چی شبیهه خودتون بگید می دونید چرا تریکو رو فقط به اعضا تیم خودت می تونی بدی در صورتیکه قبلا اینطور نبود چونکه یکسری از اعضا برای اینکه زودتر به پولشون برسند حاظر بودن تریکو ها رو زیر قیمت بفروشند و سیستم دید افرادی که با تار ثبت نام می کردند با قیمت پائین تریکوهای بیشتری می خریدند و با اون تریکو ها ثبت جدید می زدند و سیستم مجبور بود بابت تریکو بی ارزشش تتر پرداخت کنه و اینطوری ورودی تترهاش هم خیلی کمتر شده بود همینجا یک خورده فکر کنید تریکو اصلا برای سیستم ارزشی نداره فقط یک راه کلاهبرداریه جدیده که با لیست شدن توی صرافی های دیگه وعده می ده و به اعضا می فروشه در حالیکه صرافی خود سیستم نقدش نمی کنه اگر بخوام درمورد این پروژه صحبت کنم باید تا صبح مطلب بنویسم ولی آخرین جمله برادران و خواهران عزیز ترینوست تمام شد بیشتر از این پول ملت رو به جیب این کلاهبردارها نریزید به خدا یک روزی جوابش رو پس باید بدید تا الان نمی دونستید اشکال نداره از الان به بعد دیگه نکنید تبلیغ نکنید آدمها رو به چاه نندازید

 • یه مدتی از کلی توی شبکه های مجازی درباره ترینوست شنیدم.خیلیا گفتن بیا سرمایه گذاری کن و سود خوبی میده و چندساله فعالیت داره و…..از تعجب شاخ درآوردم چرا اکثر مردم ما اینطوری اند؟!بی فکر و طماع.درسته وضعیت اقتصادی کشور داغونه ولی آخه رو چه اعتباری پولتون رو یجایی سرمایه گذاری می کنید که نه هویت ادمینش مشخصه نه دفتر و جا و مکانشون؟!همین حالا سایت رو ببندن برن دستتون به کجا بنده؟! دیدید که بورس که همین بقل خودمون بود دست دولت روش، چه بلایی سر مردم آورد؟! ترینوست که دیگه هیچی…دست بردارید از اینهمه طمع و ساده اندیشی با سرمایه و فکر و روانتون بازی و قمار نکنید.

 • سلام من قرارداد رو لغو کردم و نوشته در حال پردازش است
  شما میدونید کی پاسخ میدن؟

  • نه متاسفانه، اگر اصل پول شما پرداخت شد به ما هم خبر بدید لطفا. ممنونم.

  • حدودا دوماه زمان میبره تا پولتو پس بده، البته توکن بهت میده، چند وقته تواین شرکت هستی

  • سلام چطور میشه لغوش کرد؟؟

  • دوست عزیز، لغوه قرارد انجام شد؟ پاسخ دادند؟ یا اینهم یکی از کلکهای دیگشونه؟

  • توی ترینوست حداقل باید ۲ ماه از زمان عضویت تون گذشته باشه که بتونید قراردادتون رو لغو کنید و بعد از ۲ ماه اگر خواستید قراردادتون رو لغو کنید حداقل ۲ تا ۳ ماه زمان می بره که بخواد سرمایه شما رو برگشت بدن و یک موضوع کلی خدمت همه دوستان ترینوست کلا دریافت و پرداخت تتری رو قطع کرده یعنی ثبت نام هم بخواد انجام بدید باید با ۳co ثبت نام کنید و برداشت هم فقط با ۳co هستش و می تونید توی اکسچنج پولتون رو به تتر تبدیل کنید طبق گفته شرکت از اول آوریل این قابلیت در دسترس هستش ولی بنده هنوز توی این چند روز نشنیدم که کسی گفته باشه که توی اکسچنج ۳co داده و تتر دریافت کرده همه منتظر هستند و علت اینکه دریافتی و پرداختی فقط با ۳co شده می گن بخاطر اینه که می خوان زودتر ۳co لیست بشه و هر چی بیشتر ثبت بخوره زودتر این اتفاق میوفته دوستان عزیز قبلا هم گفتم بازم می گم اگر کسی قصد سرمایه گذاری داره فعلا صبر کنه تا معلوم بشه موضوعاتی که عنوان کردن چقدر واقعیت داره به هر حال آخر این سبک پروژه ها معلومه همیشه توی این سبک مسائل مالی یک عده محدود سود می کنن و بیشتر ضرر می دن لطفا عاقلانه تصمیم بگیرید که سرمایه هاتون رو از دست ندید

  • سلام عزیزم،شما موفق شدید پولتون رو برگشت بزنید؟من کلا سه ماهه اومدم تو این سیستم،که شانس ما اینجوری شد

 • ای کاش اطلاعات بدون مدرک و از هوا ندید! ۲ سال و نیم بدون هیچ مشکل و داستانی تو ترینوست هستم و بدون هیچ داستانی کار میکنه صرافیش بالا اومده بازیش بسیار عالی با چندین آپدیت داره جلو میره، پروژه ها داره میره جلو، کوچکترین مشکل تو واریز پورسانت نداشته! دردتون چیه؟ سه ساله دارین میگین ترینوست داره جمع میشه و روز به روز داره بزرگتر میشه! یعنی پرداختی و برنامه ریزی و عمل به تعهدهای این شرکت از دونه دونه بانک ها و موسسات و حتی کمپانی های بزرگ امثال ایرانخودرو و بورس و…. و دولتی ایران منظم تر بوده! در ضمن دوستانی که رفیق یا فامیل یا بالاسریشون درشون مالیده اینو به یه اکوسیستم ربط ندن!

  • خجالت بکش مرد. کلی از مردم رو پولشون رو خوردن تو داری از بازی به دردنخورش حرف میزنی؟ خجاااااااالت بکشید.

   همین گروه درباره ی تیرینوست که توی عکس هست من با ایمیل با مالکش ماه هاست که در ارتباطم و میدونم که از چه ماهی دقیقا این شرکت پانزی شروع کرد به خلف وعده. بچه ام پول زحمت کشیده اش ولی به باد رفت. دوستش گفته بود این شرکت دروغگو آمریکایی هست. حالا خودش یادش رفته میگه همه میدونیم که ایرانیه… یه مشت کلاش ایرانی این سایت رو ساختند

  • دقیقا همینطوره که میگین،من یک ساله ۲۰تومن گذاشتم قرارداد دوساله.از طریق دوستام واردش شدم…..میدونی چرا اینجور خودشو جر میده که بگه کلاهبرداریه؟؟؟ چون که میخواد با خراب کردن اسم این،یعنی خودشونو بکشن بالا.حالا اسم نمیاره ولی دقیقا یکی از دشمن های ترینوسته

  • دوستان کسی میدونه چجوری توکن رو به ریال تبدیل کنیم؟

  • ترینوست فوق العاده است من مطمئنم به زودی میترکونه به کوری چشم اونایی که میگن پانزیه اللته یه عده ای تقصیر ندارن به علت نداشتن لیدر و لینک گرفتن از اینترنت این عدم اگاهی بوجود اومده دوستان هیچ نگران نبا شید وتمام خبر هارو از لیدر های سطح بالا بگیرید

  • خطاب به کسانی که میگن معلوم نی مالک ترینوست کیه
   آقا شما ده رمز ارز برتر جهان یعنی:بیت _اتریوم_بی ان بی و…
   بگید مالکش کیه من دیگه هیچ حرفی ندارم
   مگه تا چند ماه پیش معلوم بود ساتوشی کیه
   انقدر *** نباشید اگر فرد بیاد خودش رو معرفی کنه هزاران مشکل براش پیش میاد نه فقط برای ارزی مثل تریکو و ترینوست بلکه تمامی ارز های کریپتو

  • الان همین خانم هانا قشنگ معلوم هست که با هیچ لیدری در ارتباط نیست خانم هنوز قابلیت فروش نیومده انشاالله تا یازده اردیبهشت این قابلیت خواهد امد و همه چیز مثل روز روشن میشه که ترینوست پانزیه یا نه

 • سلام دوستان و هموطنان عزیز من واقعا ناراحتم که شاید نظری که می دم برای یک عده از دوستان که توی این سایت سرمایه گذاری کرده اند و امیدهای زیادی به این سرمایه گذاری داشتن که بتونن آرزوهاشون رو باهاش برآورده کنن نا امید کننده باشه ولی چون خودم رو در قبال هموطنان عزیزم مسئول می بینم نظر خودم رو اعلام می کنم بلکه دوستانی که ابهام دارند برای سرمایه گذاری در این سایت کاملا براشون روشن بشه که عاقبت این سرمایه گذاری چه خواهد شد و شتابزده و بدون احساسات کاملا منطقی تصمیم بگیرند که نباید سرمایه گذاری کنند یا حداقل فعلا که این همه تنش در این سایت وجود داره اقدام به سرمایه گذاری نکنند تا چند ماه آینده که قطعا کاملا تکلیف این سایت روشن خواهد شد.
  پروژه ترین وست از نظر بنده تمام شده است و داره نفس های آخرش رو می زنه البته گفتم برای یک عده که گول حرفهای امیدوار کننده و رویایی مدیران پروژه رو اونم با سرمایه گذاری در فارکس و بلاکچین و متاورس و ایجاد صرافی و توکن بومی شرکت به نام تریکو و بازی استخراج ارز تریکو رو خوردن و تلاش زیادی توی این سایت کردن که به اهداف و آرزوهاشون برسند سخته که باور کنند این پروژه با شکست مواجه شده است ولی از همون اول این سبک پروژه ها نیت شون مشخص بوده و اونقدر با شعارهاشون و امید به آینده و ساختن زندگی رویایی و پرداخت سودهای کلان به یکسری از افراد خاص اعتماد سازی کرده اند که به هدفشان برسند و برای این دسته از افراد خیلی خیلی سخته که باور کنند که چه کلاهی سر ملت و اطرافیانشون رفته است آخر داستان این سبک پروژه ها همه مثل هم هستن اما با ترفندهای متفاوت الان پروژه به یک عده محدود اونم بیشتر به افرادی که با تتر سرمایه گذاری کرده اند سود پایان ماه می ده می دونید چرا چون لیدرهای مجموعه که درآمد بالایی دارند مجبور هستند توکن بی اعتبار تریکو برداشت کنند و برای نقد کردن تریکوهاشون باید ورودی جدید بگیرند تا بتونن تریکوهاشون رو نقد کنند حالا این دسته از افراد که با تریکو لیدرها ثبت نام کرده اند نهایت یک ماه تتر دریافت می کنند خیلی جالبه شرکت به جای اینکه به لیدری مثلا ۱۰۰۰ تتر بده تریکو می ده لیدر هم اگر زرنگ باشه فرد جدیدی رو وارد پروژه می کنه و تریکو شرکت رو بعنوان مبلغ سرمایه گذاری به ورودی جدید می ده و ورودی جدید که با تریکو که معادل ۱۰۰۰ آذر هستش سرمایه گذاری کرده است اگر ۱۰ درصد سود بگیره توی ماه اول ۱۰۰ تتر دریافت می کنه و عملا شرکت ۹۰۰ تتری که باید به لیدر می داد رو از جیب ورودی جدید داده ولی تا کی می تونه این موضوع رو ادامه بده شرکت آخرین برگش رو برای کلاهبرداری بیشتر که توکن تریکو هستش رو وارد بازی کرده و می دونه تا بخواد صدا به صدا برسه چند ماهی زمان می بره و تمام حربه هاش رو برای حتی آخرین ورودی با تتر به کار می گیره بهتون قول می دم به زودی حربه بیمه و مالیات رو برای دریافت تترهای بیشتر به کار خواهد گرفت دوستان عزیز از نظر بنده گفتم این پروژه تمام شده است و خیلی از دوستان بنا به هر دلیلی نظرات امیدوار کننده می دهند طبق گفته مدیران و لیدرهای شرکت دامنه این سایت ۱۰ ساله است و الان ۳ سال گذشته پس اگر پروژه بخواد راهش درست باشه ۷ سال زمان برای سرمایه گذاری دارید پس شتابزده و احساسی رفتار نکنید و چند ماه آینده رو صبر کنید قطعا تکلیف این کلاف سردرگم سه ساله همین چند ماه مشخص می شه.
  با تشکر از میهن سیگنال که با اطلاع رسانی و آگاهی دادن به مردم جلوی این همه ضرر که به پیکره زندگی هموطنان عزیزمان وارد می شه رو می گیرند.

 • من همسرم نزدیک به شش ماه کار میکرد وسودش هرماه برداشت میکرد ولی این ماه متاسفانه با بالاسریش به مشکل خورد کلان جایگاه اش غیرفعال کردند و نتونستن سود این ماه شون بردارن اگر کسی از دوستان میتونه لطفا کمکمون کنه سپاسگذارم

 • سلام دوستان
  چند ماهه که به توصیه یکی از دوستان که قبولش داشتم ولی دیگه ندارم مبلغ قابل توجهی سرمایه گذاری کردم. چون شک داشتم و عاقبت مردم برام مهم بود با خودم گفتم تا یقین نکنم زیرمجموعه نمی‌گیرم. چند ماه برداشت تتر زدم و مشکلی نداشت ولی از سه ماه قبل داره بازی در میاره. الان هم فقط باید برداشت توکن بزنم و با التماس به بالاسری نقدش کنم!! یا اینکه باید با زیرمجموعه گیری نقدش کنم که به هیچ عنوان چنین نخواهم کرد زیرا نمی‌خوام پول دیگران بیاد تو زندگیم. هر چند همین که می‌دونم بالاسری هم به دیگران میده باز عذاب وجدان دارم. مدام روی پروژه گیم و … مانور میدن ولی واقعا خنده داره! بازیش آنقدر آماتوره که فکر کنم با ۱۰۰ میلیون میشه همچین گیمی رو طراحی کرد. الان هم که همون گیم تو سایت نیست و واقعا هم مهم نیست چون این بازی هیچ درآمدی رو نمیتونه ایجاد کنه.
  به این وقت عزیز که سحره و قبل نماز صبحه، احساس تکلیف کردم. هر چقدر از پولم رفت به درک. باید این خسارت رو میدادم تا به این راحتی به اون دوست حرامخور اعتماد نکنم.
  خلاصه، شرایطی رو که رفیقم موقع دریافت پول گفت رو تماما شرکت نقض کرده. ساده ترین استدلال اینه که چرا دیگه تتر نمیده؟ غیر از اینه که چک بی محل بلاصاحب داره به خلق الله میده؟
  قدری تامل، خدا عاقبت ما رو ختم بخیر کنه

 • من ۹ ماه دارم با این شرکت کار میکنم وبه همه تعهد هاش پایبند بوده از ماهی ۱۰ دلار شروع کردم الان ۲۰۰ دلارسود میگیرم.وکار هم تا جای که بتونم معرفی میکنم وحالا حالا ها بهش امیدوارم.

 • سلام دوستان من به صورت تستی ۱۰۰ دلار گذاشتم بعد درخواست برداشت ۲۰ دلار زدم هیچ واریزی انجام ندادن این یک پروژه کلاه برداری آگاه باشید. آن کسی که زیر مجموعه اش شدم به من میگه باید زیر مجموعه بیاری تا بتونی پول تو برداشت کنی من هم گفتم نمی تونم افراد دیگه ای و بدبخت کنم دوستان نکنید. این پول ها خوردن نداره و…

  • باسلام، البته بنده قصدم ابدأ دفاع یا تبلیغ نسبت به شرکت ترین وست نیستش، حدود چهار ماه با سفارش یکی ازدوستان در این شرکت سرمایه گذاری کردم، ولی هنوز هم کاملا اعتماد ندارم که قراره در آینده چه اتفاقی بیوفته،سرمایه گذاری من ۳۰۰۰ دلارهستش. عین این چهار ماه سود تتر برداشت کردم و مشکلی نداشت. در جواب دوستمون که گفت صد دلار سرمایه گذاری کردم و میخواستم بیست دلار برداشت کنم ولی شرکت نداد عرض کنم، تا اونجاییکه بنده در این مدت متوجه شدم شما بعد از اینکه هر مقدار سرمایه گذاری کردید نمیتونید هر موقع و هر مبلغی که خواستید بردارید،فقط اول هر ماه میلادی به اندازه ی سرمایه تون ۱۰ درصد سود پولی که سرمایه گذاری کردید میتونید برداشت کنید و از سرمایه اولیه نمی تونید خرد خرد بردارید. امیدوارم عرایض بنده مفید باشه.

  • سلام از لیدر ها بخواهید تا سرمایه شما رو نقد کنن

 • سلام سایت circlebitfx.com هم ۱۰۰٪کلاهبرداری هست و همانطور که آقا حامد عزیز همه کاربران رو نسبت به نحوه کلاهبرداری آگاه کرد،این سایت هم از طریق بروکرهایی که در تلگرام ایرانی کانال زدن و همه در ترکیه مستقر هستن کاربران رو ترغیب میکنن که در طرح سرمایه گذاری مگا شرکت کنن و با سرمایه گذاری ۵۰۰دلار پس از ۴۸ساعت ۲۰۰۰ دلار و با سرمایه ۱۰۰۰ دلار پس از ۴۸ ساعت ۳۵۰۰ دلار و … دریافت کنن.توی سایت ثبت نام میکنید و به کیف پول ماینینگ واریز میکنید و پس از ۴۸ ساعت رقم سود در اکانت شما قابل رویت است و زمانیکه تقاضای برداشت میکنید به میزان ۲۱٪ کل سود بابت مالیات از شما پول میخواهند تا سود را آزاد کنند.زمانیکه به کارگزار میگید،میگه به شرکت ایمیل بزنید نه به من.پشتیبانی شرکت هم پاسخ ایمیل شمارو نمیده.حداقل کار این هست که با شکایت به پلیس فتا کانال تلگرامش رو بست که البته اونم موقت هست.

 • بچه ها من ماه پیش کامنت گذاشتم ک سه ماهه تتر درخواست میدم و رد میشه این ماه یکی رو پیدا کردم ک تریکو میخرید بعد این ماه کل سود چهار ماهمو که نزدیک به ۱۳۰۰ دلار بود درخواست تریکو کردم بعد واریز شد به حسابم موقع فروشش به اون بنده خدا هرکاری کردم نتونستم انتقال بدم بعد که پیگیری کردم گفتن توکن هات فعلا فریز شده امروز تو سایت دیدم کیف پول کوپن من یا خارجیش فک کنم میشه وچر ولت به اندازه تریکوهایی ک داشتم پول اومده توش!!
  بعد کلی پرس و جو گفتن اینو نمیتونی جز بالا سری یا زیر مجموعه هات به جای دیگه انتقال بدی اگه بالاسری نقد نمیکنه ورودی بگیر یا اینکه صبر کن تا صرافی شرکت راه بیفته اونجا شاید بتونی نقد کنی
  هر روز یه بازی در میارن سر ما
  کس دیگه ای هم اینجوری شده؟؟

 • سلام دوستان من خودم ده ماهه سرمایه گزاری کردم تاالان هیچ مشکلی نداشته وهرماه شرکت پیشرفتم کرده واینکه اونایی ک میگن تترنمیشع برداشت دروغه همین ماه خودم تتربرداشت زدم افرادی ک توکن برداشت میکنن پنج درصدبیشترسودمیده واسه همین خیلیا باتوکن برداشت میزنن این ماه تراس ولت تترش داشت اپدیت میشدنمیشدتتربرداشت ولی بجاش بریدبرنامه ترون لینک پرو نصب کنید ازاونجا میشه تتر نقدکرد
  شرکت داره میرع تو چهارسال هیچ مشکلی تاالان نداشته واین حرفارو باور نکنید بریدجلو بترکونید💪👏🏻

 • دادن این سود برای ما ارزش دارد چون بر حسب دلار هست

 • ۴۸تا اکانت برداشت تتر زدم اما واریز نشده (چون تتری توی سیستم وجود نداره ) ,اونوقت شما چطور تتر برداشت زدی اوکی هم بوده ؟!!!!
  ترینوست تموم شد رفت چرا نمیخواید باور کنید ،الانم فقط و فقط با ورودی جدید داره سود بقیه رو میده .
  الان حدودا ۷ ماهه دیگه برداشت تتر توی سیستم نبوده و نیست،سود افراد قدیمی هم با ورودی جدید اوکی. میکردن…
  همین زودیا اوناییم که دارن ورودی میگیرن به چالش میخورن و نمیتونن سود افراد رو نقد کنن

  • سلام دوست عزیز در چند ماه اخیر به دلیل نزدیک شدن به تاریخ لیست شدن توکن تریکو که طبق اعلام شرکت ۱ مارس هست برداشت تتری بسته شده

  • در ضمن اگر به تتر نیاز دارید به لیدر خودتون بگید ایشون برای شما تریکو هارو به کاربرای دیگه میفروشه و تتر واریز میکنه

 • اخبر تکمیلی و جدید برای سایت تری اینوست:

  ترینوست در این ماه سود افرادی که بالای هزار دلار در ماه درآمد داشتن رو به بخش ووچر ولت انتقال داده است و این سود فعلا فقط و فقط از طریق زیرمجموعه گیری قابل نقد شدن هست که این بخش یک لول از توکن شرکت بدتر است(توکن شرکت رو اعضا میتوانستند به یکدیگر با مبلغ توافقی بفروشند ولی ووچر ولت بدون زیرمجموعه گیری داخل تیم قابلیت نقد شدن را ندارد)

  ترینوست تعداد زیادی از ولت هایی که بیش از صد هزار عدد توکن رو داشتند بدون هماهنگی بلاک کرده و توکن های این افراد فریز شده و قابل انتقال نیست(کد نویسی توکن ۳co به گونه ایست که طراح میتواند آدرس کیف پول ها را به راحتی بلاک کند و توانایی انتقال رو از هولدر ها و افراد بگیرد)

  یکی از مهمترین شعار هایی که اعضای این سایت میدادند اجباری نبودن زیرمجموعه گیری بوده که با راه اندازی ووچر ولت تقریبا غیرمستقیم زیرمجموعه گیری اجباری شده است(شاید اعضا توکن یا ووچر را به بالاسری و لیدر ها انتقال بدهند و لیدر ها نقد کنند ولی لیدر ها هم با زیرمجموعه گیری توانایی نقد کردن دارند و زیرمجموعه گیری کاملا اجباری هست و تیم هایی که فعالیت خود را استپ کرده اند دیگر راهی برای سود کردن ندارند و فقط ووچر ولت این افراد شارژ میشود و راهی برای نقد کردن نیست)

  افراد طرفدار این سایت دلیل فریز شدن توکن ها و راه افتادن وچر ولت رو برای راه اندازی صرافی شرکت میدادند تا با فروش سنگین توکن رو ب رو نشود در حالی که این کار فقط برای فشار آوردن به اعضا برای زیرمجموعه گیری طراحی شده است

  باتشکر

  • ممنون از نکات دقیق و عالیتون

  • سلام والا من ماهی بیست دلار هم سود دریافت نکردم ولی بعد یه هفته که ۱۹ دلار درخواست برداشت دادم امروز دیدم فرستاده کیف ووچر .به نظرم دیگه آخر کار ترینوست هستش .خیلی از خانواده ها رو بیچاره میکنه قطعا

  • سلام
   درمورد نکته اول که گفتید ووچر قابلیت انتقال به مین ولت خود شخص داره
   من زیر مجموعه هایی دارم که ماهانه تا ۲۰۰۰دلار تریکو برداشت میزنند و هیچ مشکلی نداره
   به علت لیست شدن تریکو در ۱ مارس امکان برداشت تتر وجود نداره من خودم تقریبا ۵۰۰۰۰۰تریکو در ولت دارم هیچ مشکلی نداره و حد اقل هفته ای یکبار بدون هیچ مشکلی انتقال میدم از باقی همکارانم پرسیدم هیچ مشکلی نداشتند.در نکته بعدی اصلا من دقیق منظور شما را متوجه نمیشوم شاید به دلیل عدم اگاهی شما از ووچر است من خودم ماهانه درامد برخی زیر مجموعه هام رو به راحتی نقد میکنم لطفا راجب ووچر اطلاعات دقیق بدست بیاورید تا با حرفتان فردی رو گمراه نکنید.
   باز هم میگم سرمایه گذاری حتی تو بورس امریکا هم ریسک داره و اصلا ما به کسی اجبار نمیکنیم هر کسی دارای قدرت درک و منطق هست پس میتواند بی طرفانه تحلیل کند در ضمن ما خودمون زندگیمون رو یکساله تمام برای این سایت گذاشتیم وقتمون رو گذاشتیم که بالاترین سرمایه انسان است من و تمام زیر مجموعه هام که حدود ۶۰ نفر هستند تا قبل از ترینوست وضعیت مالی خوبی نداشتیم اما الان همه در شرایط مطلوبی هستیم پس این رو بدونید ما از سرمایه و وقت و عمرمون سیر نیستیم که بخواهیم پای پروژه دروغ بزاریم

  • این رو هم اضافه میکنم اگر وایت پیپر سایت را خوانده باشید یا به نقشه راه تریکو نگاه کرده باشید تریکو از سال ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۴تمام کار هایی که قرار است انجام بده نوشته و تا کنون همه را عملی کرد ۱ مارس که میشه ۱۰ اسفند ماه گفته تریکو در صرافی ها لیست میشه و قابل خرید و فروش میشه و همینطور اگر به سایت بی اس سی اسکن که برای بایننس هست برید و ادرس کانترکت تریکو رو سرچ کنید میبینید که سومین تو کن پیشنهادی بایننس هست من از خودم حرف نمیزنم و برای تمام حرفام سند دارم حرف هایی رو قبول میکنم که با سند باشند هزاران مدرک دارم که میتونم به شما ارایه بدم تا پی گیری کنید.
   امیدوارم شما و دوستان دیگر با اگاهی کامل و سند و مدرک قابل پیگیری و معتبر نظر بدید.
   خیلی حرف های دیگر هست اما زمانبر و مفصل است.
   سرزنده و کامیاب باشید

  • باسلام لازم دونستن جواب آقای pooria رو بدم
   اول از هر چیزی فریز شدن توکن های بالای صد هزار رو اکثر لیدر ها تایید کردند و حتی کانال های ترینوست هم پست کردند و معادل این مقدار ووچر ولتشون شارژ شده و شما هم اگه واقعا این مقدار دارید و هنوز فریز نشده احتمالا به زودی فریز میشه
   در ووچر ولت چند راه برای نقد کردن این سود ها هست که اولین راه زیر مجموعه گیری هست و این همون پانزی بودن هست که سود شما از اصل زیر مجموعه ها باشه،دومین راه انتقال به افراد بالاسری و لیدرها هست که این هم با راه قبلی تفاوت چندانی نداره و لیدرها با زیرمجموعه گیری میتوانند این سود را برای شما نقد کنند(در هر دو روش یا شما یا بالاسری های شما باید زیرمجموعه بگیرد تا بتوانید سود خود را نقد کنید)و روشی که گفتند در ماه آینده اکسچنج راه اندازی میشه و میتوانید نقد کنید که این روش هم طبق گفته لیدر ها اولویت بندی وجود دارد و اولویت نقد شدن با تیم هایی است که ورودی تتری میگیرن و تیم هایی که استپ هستند به احتمال بالا هیچ راهی برای نقد شدن سود ها نخواهند داشت که باز این هم همون دادن سود بالاسری ها با اصل پول زیرمجموعه ها هست و فقط رنگش عوض شده،،،
   و در مورد وایت پیپر توکن فرمودید که اصلا وایت پیپر توکن بعد از سه برابر شدن تعداد توکن ها ارزش خاصی نداره و همه چیز حتی نحوه عرضه در مورد توکن با ساپلای یک میلیارد هست نه با سه میلیارد توکن

   بعد در مورد لیست شدن توکن فرمودید که در این مورد باید بگم اینکه یه سایت درون سازمانی بخواد توکن خودش رو با قیمت دستوری خرید و فروش کنه اسمش لیست شدن در صرافی نیست،هر چند که محدودیت فروش هم قراره باشه و احساس میکنم راه افتادن اکسچنج خود ترینوست رو با لیست شدن تریکو درون صرافی ها اشتباه گرفتید
   بعد عجیب ترین حرف شما درمورد اینه که سایت bscscan سومین توکن پیشنهادیش تریکو هست در حالی که اصلا این توکن هیچ جا لیست نشده چرا باید بایننس همچین پیشنهادی رو بده؟؟؟هرچند که من قبلا تمام سایت رو زیرو رو کردم و از قابلیت های توکن تا کد نویسی کپی شده توکن رو دیدم ولی همچین چیزی که شما میگید وجود نداشت
   و اینکه شما میگید من درآمد زیرمجموعه هام رو به راحتی نقد میکنم آیا از راهی جز زیرمجموعه گیری نقد میکنید؟مطمئنا نه و نقد کردن با زیرمجموعه گیری یعنی پانزی
   و در آخر بگم من و اکثر افرادی که میگیم این سایت کلاهبرداری هست فقط برای جلوگیری از ورود افراد جدید هست وگرنه افرادی مثل شما که اعضای این سایت هستند مشخصه برای بقای سیستم از این طرفداری های متعصابه انجام بدهند،به هرحال ما متوجه این هستیم که شما سرمایه و وقتتون رو پای این سایت گذاشتید و قبول کلاهبردار بودن سایت براتون سخته ولی این عین واقیعیته و ترینوست نه تنها اولی نسیت بلکه آخری هم نیست
   تمام طرفداری هایی که زیر این مقاله هست مشابهش زیر مقاله ای برای ویکینگ ترون از همین سایت هم هست و این نظرات جلوی اسکم شدن سایت رو نمیگیره و بهتره یه مقدار چشتون رو باز کنید و با واقعیت نجنگید

 • هر کسی این شرکت را به شما معرفی کرد سریعا با ۱۱۳ وزارت اطلاعات و یا دایره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تماس بگیرید و گزارش کنید بعد قیافه طرف دیدن داره🤣🤣🤣

 • سلام به همه دوستان…ببینید دوستان این یه کار ریسکیه من به شخصه ریسکشو پذیرفتم و مجموعه ای نگرفتم چون قبلش به اون طرف میگم ک کار ریسکیه هر کس دوس داره سرمایه گذاری کنه کل سرمایشو نذاره تو این کار مثلا اگه صد تومن داری پنجاه تومنشو بذار…الان پنجمین ماهه ک من از طریق برداشت ارز خود شرکت و انتقالش به لیدر بالاسریم سودمو دریافت کردم و کل این پنج ماه هیچ تتری برداشت نکردم همش تریکو برداشت کردم و بالا سریم نقد کرده…اوایل صد دلار گذاشتم و به مرور زیادش کردم تا ۲۱۰۰دلار و این ماه سودم شد ۸،۶۰۰ و همشو بابت قسطایی ک دارم رد میکنم میره…اینو هم بگم اگه این کار نبود من تو این پنج ماه نمیتونستم قسط وام ماهی هشت تومن بدم چون خیلی سخت شده شرایط اقتصادی…دوستان بانکای ایرانی ک شورشو دراوردن و سود سه سالشون دراز مدت شده ۲۲درصد و وام هم‌به زور میدن من حاضرم پولمو اینجا بذارم و ریسک کنم ولی تو بانکای ایران نذارم…هر کس هم میخواد تو زندگی پیشرفتی داشته باشه باید ریسک پذیر باشه این تنها کاری بود ک میتونستم تو این شرایط واسه قسطایی ک دارم ریسکشو بپذیرم حالا هر کدومتون باتوجه به سرمایه و شرایطتون ریسک کنید ن از روی جهل کل سرمایتونو بذارین…این نظری بود ک من نسبت به این شرکت داشتم موفق و پیروز باشین.

 • سلام . ایولا داره آقا ایمان که در این شرایط اقتصادی تونسته مثبت چهل هزار ایرانی رو امیدوار کنه و سودها رو مرتب داره میده به کمک لیدرای دلسوزش و متخصصین ارز دیجیتالی که پشت این پلتفرم هستن. من خودم ۱۵ ماهه سرمایه گذاری کردم و اول کار هم با ۱۰۰ دلار وارد شدم . تا کامل تحقیق نکردم و مطمعن نشدم هم سرمایه رو بیشتر نکردم . خسته نباشن خط لیدری زحمت کش این پلتفرم خوب در ایران . اگر هم ماه های اخیر سودها رو لیدر ها میگن با تریکو بردارین صرفا برای حفظ و پایداری سیستم هست ، اگر هم ایرانی بازی و دزدی نکنن توی سیستم قطعا سودشون رو با تتر میتونن بردارن .نتورک و رفرال گیری و درآمد داشتن تجارت با عمر صد ساله در دنیاست . پیشنهاد میکنم کتابهای رابرت کیوساکی رو بخونین و این تجارت رو بشناسین . زنده باد پلتفرم همیشه سبز ترینوست

  • سلام ببخشید این آقا ایمان که میفرمایید کی هستن؟ من ۲۵ ماهه که تو این شرکت هستم و دیروز هم تترمو برداشت کردم، چرا کسی از اعضا را ندیدم که بگن ما نتونستیم برداشت کنیم؟

  • دوست عزیز تعصب دشمن فهمیدنه.تیپ شخصیتی افرادی که میخان یه شبه پولدار بشن خیلی شبیه همه.کجا رابرت کیوساکی گفته با تعصب از فلان و بیسال حمایت کن و چشمتو ببند پول رو بریز دور؟رابرت کیوساکی اولش یه تولید کننده بود نه دلال و کلاه بردار.لیدر دلسوز و متخصص ارز دیجیتال چیه؟!کدوم آش؟کدوم کشت؟

 • یا سلام
  واقعا متاثر میشم دیدگاه ها را میخونم مردم عزیز ما پافشاری دارند روی اشتباهات که بگن نه درسته و خوبه دوست عزیز هر پروژه ای تاریخ انقضا داره ترین وست هم خدا بیامرزه کارش تمومه چندین ماهه برداشت تتری نداره لیدر ها فقط میلیاردر شدند مردم را بیچاره کردند وارد نشید ازتون خواهش میکنم وارد نشید من یک حساب سر انگشتی کردم دلار یا طلا میخریدم الان پولم ۴ برابر میشد نه این که تازه بعد از یک سال به اصل پولم برسم اونم با منت وخفت من توی این شرکت و جاهای دیگه سرمایه گذاری کردم شفاف و بدون ایجاد ترس میگم نکنید دوستان عزیز من در سایت protradervest.com بودم که ماه پیش سود نداد وگفته میخواد با ترین وست ادغام شه و نصف پول را نمیده بقیه هم میره تو ترین وست این ها همه اراجیف هست پانذی هستند باورکنید وارد نشید لیدرهای بیسواد و بی ارزش را پولدارنکنید بعد بیان با پول شما به خودتون پوز بدند من تجربه کردم بودم و هستم درگیرم شما تجربه نکنید از تجربه استفاده کنید توکن بی ارزش صرافی اش اصلا شبیه صرافی نیست رباتش الکی هست دیگه گندش زده بالا متوجه بوش نمیشید؟

  • دوست عزیز ، پیشنهاد میکنم تجربه کنین . هیچ مشکلی نداره تا الان برای سرمایه گذارهای سیستم . یک شبه پولدار شدن هم در کار نیست . صرفا در کنار زندگی سرمایه گذاری جزیی و برداشت سود بهتر به نسبت بازار بورس و طلا و ارز ایرانه ، در این شرایط اقتصادی دریچه امید هست برای مردم. از اول و شروع پروژه هر وعده ای داده عملی شده . این خودش معیاری هست بر اعتماد . متاسف برای حاشیه سازی ها و تفسیرهای نابجا

  • درست شده این سایت یا کلاه برداری بوده

  • این شرکت ادغام شده ،یا کلاهبرداریه،چیکار کردید ؟

 • بورس ایران ک تو یک قدمی ماست.سایت و پشتی بانی اش هم معلومه دوسال پیش کل پول مردم و به باد داد….هزاران میلیارد رو چاپیدن و رفت….حالا این شده کلاه برداری…سرمایه گزاری کنید و سودشو ببرید بابا….خود همین استاد ک افاضات فرمودن هم شک نکنید داره ازش سود میگیره

 • دوست عزیز اول خواستم تشکر کنم بابت زحمتی که برای نوشتن و خیال پردازی توی این پست کشیدی و بعد از مطالعه کامل مطالب شما و با توجه به دلایلی که آوردید شما هم یه سایت اسکم هستید چون هیچگونه آدرس و شماره تماس جهت ارتباط ندارید با توجه به اینکه تبلیغات میگیرید و آموزش میدید.موفق و پیروز باشید

  • سلام ما جذب سرمایه میکنیم؟ شما یک جا نشون بدید که ما جذب سرمایه میکنیم تا ما کامنت شمارو به عنوان کامنت سال جایزه بدیم.
   تعصب خیلی چیز بدیه.

 • من یکسال پیش سرمایه گذاری کردم و تا ۳ماه پیش هر ماه سودمو برداشت میکردم و هیچ مشکلی نبود ، اما الان ۳ماهه که اجازه برداشت تتر نداریم (میگن ارز دیجیتال نوسان نداشته که شرکت بخواد ترید کنه)فقط توکن شرکت رو میتونیم برداشت کنیم که اونم هیچ ارزشی تو بازار نداره…باید با ورودی گرفتن توکن خودمونو به تتر تبدیل کنیم که با این وضعیتی که خودمون داخلش گیریم نمیدونیم شرکت کلاهبرداریه یا نه دلمون نمیاد وروردی بگیریم اونام بدبخت کنیم…
  فعلا رو هواییم و کسی جوابگو نیست…

  • صد درصد کلاهبرداریه.دروغ میگن که ارز دیجیتال نوسان نداشته و… این چرندیات همش فریبه.ورودی های جدید تا ده ماه طول میکشه تا به اصل پولشون برسن(یعنی ده ماه ریسک داره.۱۰۰۰دلار بذاری ماهی ۱۰۰ دلار پول خودتو بهت پس میدن.به نظرت خنده دار نیست).خیلیا فکر میکنن دارن سود میگیرن در حالیکه پول خودشون را دارن خرد خرد پس میدن و دارن خودشون رو فریب میدن.حالا بعد از ده ماه چه اتفاقی میفته؟تازه میخوای وارد مرحله سود کردن بشی.چه رفتاری باهات دارن؟یا کلا دیگه بهت سود نمیدن یا میگن ب توکنی که هنوز لیست نشده و بی ارزشه برداشت بزن یا زیر مجموعه بیار و در واقع پول اونا رو میدن به تو.یه پروژه ترکیبی هرمی و پانزی…تهش میشه چی؟ دیگه هیچ عضو جدیدی وارد نمیشه و کلا پروژه تمام…حالا یه موضوع دیگه.اینا میگن توکن خودشون رو بهت میدن تا روزی که لیست بشه.اولا که هیچ صرافی معتبری این توکن رو ثبت نشده و بعدش به فرض محال هم این توکن لیست بشه میلیون ها توکن در همان روز اول توسط اعضایی مثه شما که میخوان به پولشون برسن به فروش میرسه و در کمتر از چند دقیقه ارزش این توکن به صفر میرسه.

  • هش دزدی زدی زیرمجموعه گل من. دیگه هش دزدی نزنید لطفا

  • سلام.شما پیشنهادمیکنی سرمایه گزاری کنم درترینوست یانه؟ممنون میشم جواب بدید.اینم شمارمه*****

 • من فقط یک مطلب رو بیان میکنم! هر کسى حق دارد با توجه به ذهن و آگاهى خود انتخاب کند ، تحقیق کند بعد سرمایه گذارى کند!مطالبى که شما تهیه کردید تعریف و تفسیر است اما واقعیت نیست.این را به خوبى میدانم که هر کسى که سرمایه گذارى کرد در ترینوست موفق بود اون کسى هم که قدرت ریسک نداره میتونه از بقیه که سرمایه گذارى کردند جا بمونند 👍🏼

 • سایتش اصلا کار نمکینه! بعد دوستان میگن ما بدون هیچ مشکلی سودمون رو میگیریم!!!

 • سلام من کار میکنم و خیلیم راضی هستم سودمم سر هر ماه میگیرم با حرفا های پشت سر توجه نکنید

 • با سلام
  تکنیک ها و روش ها و طرح های کلاهبرداری به سبک پانزی مدام به روزتر میشن.یه سری به پروژه های قدیمی و اسکم شده سایت مانیتورینگ allmonitor24 مثه bsfinance بزنید و توضیحات فعالیت سایت رو بخوونید.قبلا تکنیک فریب مدیرانشون ترید در بازارهای مالی و فارکس بود ولی اشباع شد و دیگه کسی به پروژهای مشابه اعتماد نکرد.الان ساخت توکن و قرارداد هوشمند و ساختن وال پیپرهای جذاب و راه اندازی صرافی و ….هدف این پروژه ها با این هزینه ها کلاهبرداری در سطح کلان هست، چند ده یا صد میلیون دلاری!…بد نیست یادی کنیم از پروژه قرارداد هوشمند دابل وی.سرانجامش چی شد؟!!!!!!خلاصه که دوستان مراقب سرمایه هاتون و صد البته افراد سودجو و کلاهبردار باشید.

 • سایت رو خود ایمان بالا آورده ، با پول بچه ها ترید میکنه سود بچه هارو نقد میکنه، این مدتم اگه کسی تتر دریافت نکرده چون بازار نوسان نداشته که ایمان بخواد ترید کنه و تتر پخش کنه…
  شرکتی در کار نیست ، صفر تا صد دست خود ایمان

 • خودم در گنبد زندگی میکنم و حدود ۷ هزار نفر توی این شرکت سرمایه گذاری کردن تا اونجایی که من خبر دارم هنوز کسی دچار مشکل نشده و هستن کسایی که سرمایه گذاری کردن و هیچ زیرمجموعه ای نیاوردن و دارن سودشونو دریافت میکنن و هیچ کسی رو مجبور به سرمایه گذاری در این شرکت نکردن

 • من دو سال هست عضو هستم ولی به نظزم اطلاعاتش درسته چون دقیقا ۳ ماه هست که سود تتر دریافت نکردیم من و تمام کسایی که میشناسم مجبور به برداشت توکن شدیم

  • سلام به همگی خواستم چنتا مسئله رو برای دوستان مطرح کنم چون گویا ذهنتون خیلی درگیره سرش شرکت ترین وست از سال ۲۰۲۰ شروع به فعالیت در حوزه کریپتو (ارز دیجیتال) و فارکس کرده و از همون موقع که شروع کرد تا سال ۲۰۲۴ برنامه چید رفته رفته سیستم خودش رو تقویت کرد یعنی چی حالا یعنی اینکه الان کیف پول خودش به نام treen wallet بازی خودش به نام space beyond و صرافی دیجیتال خودش به نام ۳co exchange و اینکه توکن خودش به نام ۳co که الان ارزشش یک سنت هست رو داده بیرون خیلیا گفتن ما نمیتونیم تتر بگیریم درکشون میکنم واقعا جای نگرانی داره مثل اوایل خودم اما شما میتونید توکن رو برداشت کنید حالا به چه دردی میخوره این توکن انگار توی اسفند ماه امسال یا اوایل سال ۱۴۰۲ صرافی کاملا راه میافته اون موقع آیا ارزش توکنشون که احتمالا اون موقع اعتبارش رفته بالا و کوین شده بیشتر نمیشه؟ بیاید مثال بزنیم شخصی ۱۰۰۰۰ تا توکن داره با ارزش یک سنت میشه صد دلار اگر ارزش توکن بره ۵ سنت یعنی سرمایه اون شخص تو قسمت توکنش ۵برابر شده یعنی شده ۵۰۰ دلار الان مسئله شفاف شد واسه دوستان حالا یه موضوع دیگه این شرکت با پول ما چیکار میکنه و فرقش با شرکت پانزی چیه؟ شرکتای پانزی زمین ترک بخوره تهش ۱۸ ماه فعالیت دارن اونم به چه صورت به این شیوه که شما سرمایتونو میزارید هر مقدار و اون شرکت با پول شما کاری انجام نمیده که بیشترش کنه فقط همینطور از هرم میره بالا تا آخرش میرسه به شخص کلاه بردار دربارش سرچ کنید تعریف پانزیو حالا اینا با ۲۰۰ تا فوق متخصص توی دوتا بازار کریپتو و فارکس اومدن دارن با سرمایه هایی که روشون شده کار میکنن اگر خارج از اینا بود بازی ساختن هزینه داره کیف پول دیجیتال زدن هزینه داره صرافی زدن هزینه داره توکن زدنم با اینکه همه میتونن انجام بدن بازم خودش یه مبلغی برای شروع کار میخاد (عرضه کل توکنشون یک میلیارد توکن با سرمایه ده میلیون دلار) قطعا هیچکی نمیاد برای کلاه برداری انقد هزینه کنه سرتونو درد نیارم قضیه از این قراره خودتون اگه وارد بشین بیشتر هم سر در میارین. ♦️قصدم حمله یا چیزی نیست ولی الان توی همین سایت تبلیغ کرده با ثبت نام در فلان صرافی بیت کوین رایگان بگیرید که ارزشش بیست هزار دلاره الان حالا باید ببینیم عقب چی میگه. روز همه خوش دوستان

  • سلام صرفا برای اینکه متوجه بشید ، ارزش ثبت نام در صرافی کیوسک بیست هزار تومنه نه بیست هزار دلار! و ضمنا این مبلغ سرمایه از مردم جمع نمیشه بلکه جایزه چشنوارشون در این بازه زمانیه! ینی با ثبت نام در سایت ۲۰ هزار تومن حسابتون شارژ میشه که انقد مبلغ کمی هست که کاربر خودش فکر کنه ایا نیاز به ثبت نام داره یا نه! ضمنا تبلیغات هیچ مسئولیتی برای ما ایجاد نمیکنه!

 • طرف انقد زحمت کشیده اومده این همه مطلب رو جمع کرده که بگه احتمالا این یه پروژه پانزیه بعد کامنت های طرفدار سایت رو میخونی فقط نوشتن “من انقد وقته داخل این سایتم و سودم رو گرفتم و مشکلی نداشتم” یکی نیس بگه شما یا اصلا نمیدونی پانزی چیه یا اصلا مقاله بالارو کامل نخوندی
  کدوم پانزی رو دیدید تا پول رو بهش بدید برداره بره؟ معلومه که سود هارو میدن تا شبکه رشد کنه بعد جمع میکنن میرن
  یکی از دوستام داخل این سایته و تا ماه قبل سود می‌گرفته ولی این ماه بهش ندادن و از من خواست تا تحقیق کنم برای این شرکت که کامل متوجه شدم داستان از چه قراره
  کامنت هارو خوندم انگار بعضی ها چند ماهیه سود نگرفتن و احتمالا ورودی پول به شبکه کم شده و هر ماه یه سری هارو خط میزنن از لیست سود بگیران
  دوست من مرتب می‌گرفته و این ماه دیگه بهش ندادن
  مطالبتون کامل و مفید بود ممنون از اطلاع رسانیتون،واقعا انقد این شرکت های کلاهبرداری زیاد شده نیاز به اطلاع رسانی زیاد هست

  • کاملا حرفتون صحیحه و متاسفانه به صورت گروهی کامنت های مشترکی با ایمیل و اسم های فیک میزارن. ما به همه حق نظر دادن میدیم بجز مواردی که توهین میکنن.

  • کدوم شرکت پانزی انقدر دوام داشته؟؟؟
   واقعا اجباری به کسی نیست که وارد بشه.
   من خودم حدود یکساله و دوستم بالای یکساله ویکی دیگه از دوستان بالای ۱۵ ماهه بدون هیچ مشکلی داخل این شرکت سودمونو میگیریم چه با تتر چه توکن و ترون و بی ان بی هیچ مشکلی نبوده

 • این همه نکته منفی گفتید
  یک نکته مثبت هم بگید
  من دو سال هستش که تو این شرکت هستم و هر ماه سر تایم پولم رو دریافت کردم
  این ماه هم بدون هیچ مسئله ای تتر برداشت کردم
  ضمنا اگر با ارز خود شرکت سرمایه بزارید ۵ ٪ هم تخفیف میگیرید و بالعکس

 • خواهشا هیچکس وارد این شرکت نشه منو اقوامم سومین ماهه ک سود دریافت نکردیم و لیدرمون هم فراریه و هیچ کاری دستمون نیست بعد کلی بدبختی لیدر یه شهر دیگه بهم‌گف درخواست برداشت توکن کن بعد زیرمجموعه بگیر نقدش کن،یعنی واسه برداشت سودی ک حقم بوده باید یه نفر دیگه رو هم بدبخت کنم
  مطالب بالا درسته تیکت برای واریز بازه ولی تیکت قسمت برداشت رو بستند البته ماه قبلم ک باز بود جواب نمیدادند
  این سایت از اون چیزی ک فکرشو میکردیم داغونتر بود اول با مطالبی مثل متاورس و بازی و ترید و اینا سرمون رو داغ کردن بعد پولمون رو دزدیدن
  واسه یکی میریزن واسه یکی نمیریزن اصلا معلوم نیست چرا اینجوریه هر کسی یه حرفی میزنه ولی برای ما نمیریزند
  تا چند ماه پیش سود ها منظم واریز می‌شد ولی سه ماهه هیچ خبری نیس

 • درود
  بروزرسانیهای جدید کمپانی ترینوست: وریفای اتنتیکیتور برای حفاظت بیشتر.
  هر کاربر موظف است یک کیف پول اختصاصی ارائه دهد.
  تغییرات کلی و کاربر پسند و اضافه شدن ووچر.
  اعلام سود بصورت روزشمار.
  نمایش معاملات و سود و زیانها (که البته از اولش هم بود)
  بروزرسانیِ تیکت‌ها و پشتیبانی.
  و….

  ضمن وقت بخیر
  بنده یک سال و نیم هست که در این سایت سرمایه‌گزاری کردم و جذب سرمایه هم کردم و در این مدت هم خودم و هم دوستانم هر ماه سودمون رو بدون هیچ مشکلی برداشتیم چه با توکن چه با تتر، البته پرداخت تتری یه مقدار بیشتر طول میکشه، همچنین جواب هر تیکتی هم که فرستادیم دادند و حتی بعضی دوستان هم که بخاطر شنیدن این دست اخبار منفی نگران بودند تیکت زدند و نگرانیشون رو عنوان کرده بودند که جواب قانع کننده شنیده بودند.

  در ضمن نه اهل گنبد کاووس هستم نه کاشان.
  چون یکی از دیدگاهها خوندم که اگه اهل این دو شهر باشی سایت هواتو داره 😂

  موفق باشید

 • قول بهت میدم اگه ربات ترینوست رو در حساب فارکست فعال کنی تمام مطالبت رو پاک میکنی و مطالب کاملا مثبت رو ارائه خواهی کرد…..لطفا یک کلاغ چهل کلاغ نباشید….با علم و آگاهی مطالب را ارایه دهید. سپاس

  • سلام،من خودم سرمایه گذاری کردم تو شرکت،بنظرتون امیدی هست ؟

  • دقیقا.
   من اکانت ربات میدم هر کی خواست بره ببینه.
   این ربات ۱۵۰ روزه که فعال و غیرفعال میشه برای اینکه آپدیت بشه و باگ‌هاش رفع بشه. فعالیت دقیقش از ۲۰ ژانویه آغاز شده.
   آقای مدیر، لطفا اجازه بده همه برن ببینن این ربات رو.
   متاتریدر ۴ رو نصب کنید، از منو گزینه‌ی حساب‌ها رو بزنید، alpari.pro-ecn رو انتخاب کنید.
   یوزرنیم و پسورد رو از اکانت @*****داخل اینستاگرام بردارید.

 • اطلاعات تکمیلی در مورد تری اینوست:

  سایت ادعای ابداع ربات های تریدر برای فارکس کرده که میتواند همیشه سودده باشد،با بررسی این ربات ها متوجه شدم این ربات ها به سبک مارتینگل کار میکند و هر معامله ای که در ضرر میرود حجم را دو برابر میکند(این ربات ها در بازار فارکس بسیار زیاد است و ارزش ریسک کردن هم ندارد زیرا در مواقع نوسانی بازار میتواند یک حساب را در چند ساعت کال مارجین کند)

  سایت از تیم IT خاصی هم برخوردار نیست و سایت اصلی treenvest چند هفته ایست از دسترس خارج شده و شما مستقیم وارد پنل کاربری میشوید(قبل از آن هم یک سری اخبار منقضی شده در مورد ارز های دیجیتال بود که چند ماهی بود آپدیت نمیشد)

  سایت scamadviser نمره یک را به این سایت داده و فعالیت پرخطری برای این سایت در نظر گرفته

  سایت های ایران هشدار و وب آموز نیز این سایت را در لیست هشدار خود قرار داده اند

  تنها راه ارتباطی مستقیم افراد با سایت از طریق تیکت به پشتیبانی بوده که در ماه گذشته به علت تاخیر در واریزی ها و حجم زیاد تیکت ها این آپشن از سایت حذف شده و تنها تیکت برای برداشت توکن به جای تتر وجود دارد و اگر فردی هنگام برداشت با مشکل رو ب رو شود و لیدر فرد نیز جوابگو نباشد دیگر هیچکاری نمیتواند انجام بدهد

  پشتیبانی سایت فوق العاده ضعیف میباشد و افرادی زیادی حتی دلیل اینکه چرا سود یا اصل پولشان را نمیتوانند برداشت کنند را نمی دانند

  با قط شدن سود نصف افراد دو دستگی شدیدی بین سرمایه گذاران به وجود آمده و افرادی که هنوز سود میگیرند مشکل افرادی را که سود نمیگیرند را به خاطر مشکلات تیمی و لیدری می دانند در حالی که این افراد با فرآیند و کلک های پروژه های پانزی آشنا نیستند و این اتفاقات در پروژه های کلاهبرداری قبلی هم رخ داده

  هنگامی که از افراد داخل سایت دلیل مشخص نبودن صاحبان این شرکت را میپرسی در جواب میگویند”بیتکوین هم صاحبش مشخص نیست!!”ولی این افراد تفاوت یک دارایی دیجیتال که هر لحظه میتوانی آن را نقد کنی با سیستم سرمایه گذاری که دو سال پول شما بلوکه هست را متوجه نمیشوند

  دامنه سایت حدوده سه سال هست که فعال شده ولی اوج فعالیت سایت در سال ۲۰۲۲ بوده و اکثر افرادی که داخل شرکت هستند بخش کمی از اصل پول خود را گرفته اند،با توجه به اوضاع چند ماه اخیر احتمال کاهش ورود سرمایه به این شرکت زیاد هست(بخش زیادی از اعضا نه تنها سود نگرفته اند بلکه تمایلی به ورودی گرفتن هم ندارند)

  یکی از علت های مهمی که هنوز افراد ورودی جدید میگیرند برای نقد کردن توکن هایی هست که به عنوان سود به آن ها پرداخت شده(سرمایه شما فقط صرف نقد کردن توکن بالاسریتون میشه نه ترید روی ارز ها دیجیتال!!!)

  هر ماه که میگذرد تعداد توکن های بدون مشتری زیاد تر میشود،در ماه قبل حدود ۵۰۰ میلیون توکن به ارزش ۵ میلیون دلار و این ماه حدود ۱ میلیارد توکن در کیف پول افراد مانده و بدون مشتری هست و این باعث شده تعداد هولدر های این توکن بالا برود و کانال ها و لیدر ها این اتفاق را به علت محبوب بودن توکن میدانند! در حالی که تنها علتش نبود مشتری است نه محبوبیت!!

  دو شهر گنبدکاووس و کاشان که مرکزیت این سایت هستند،بیشترین ورود پول به شبکه را دارند و افراد داخل این تیم ها مشکل خاصی در برداشت ندارند ولی بقیه شهر ها معمولا مشکلات زیادی دارند و به احتمال زیاد این دو شهر نیز در چند ماه آینده به اشباع رسیده و به افراد مشکل دار نیز اضافه شوند(بخش زیادی از سود ها در این دو شهر نیز با توکن پرداخت میشود ولی چون ورودی زیاد هست توسط خط لیدری نقد میشود)

  و در آخر
  من به عنوان یه فرد اهل کاشان که چند سالی هست در مارکت های مالی مشغول به فعالیت هستم لازم دانستم این ویروسی که در ایران و مخصوصا در کاشان به وجود آمده را اطلاع رسانی کنم تا شاید چند نفری از وارد شدن به این سیستم پرهیز کنند و از خطرات آن باخبر شوند

  با تشکر از سایت میهن سیگنال

  • ممنون از دیدگاه مفیدتون. اطلاعات شما باعث جلوگیری از ضرر کردن خیلی ها میشه. ممنون از تایمی که میزارید.

  • سلام. توی شهر بادرود و اخیرا اردستان هم که نزدیک کاشان هستند مدت زیادی هست تبلیغات این سایت و همچنین سولار و لیورپول می شود.
   تری اینوست جز اولین ها در بادرود بود و خیلی ها هم عضوش هستند.
   تقریبا از ۸-۹ ماه پیش میامدن مغازه و درباره تری اینوست صحبت می کردند… چند ماهی هم هست سولار و اخیرا لیورپول اضافه شده.با با توجه به همچواری بادرود و کاشان، آیا در کاشان هم این دوتا رواج پیدا کردند؟؟

 • سلام خدمت همه دوستان عزیز. بنده نه دفاع میکنم نه رد . اگر این شرکت قانونی باشه باید مدارکی دال بر تایید آن وجود داشته باشه. لطفا کسانی که از این شرکت دفاع میکنن مدارک هویتی رو برای بنده ارسال کنن تا اگر اوکی هست من هم وارد بشم و شروع به تبلیغ کنم. با تشکر حیدری ایمیل : *****@gmail.com

  • سلام بر شما
   اگه دنبال اسناد و مدارک و مجوز قانونی هستید تشریف ببرید بورس، بانک، موسسات مالی، بعضی صرافیهای کلاهبردار، که چنان قانونی جیبتو خالی کنند خودتم حالیت نشه.
   حاجی این سایت هیچ مجوز قانونی که شما دنبالشید نداره اما تا حالا که نزدیک ۴ ساله فعاله کلاه هیشکیو برنداشته.
   هر کسی میخاد وارد شه حد ریسک و جیبشو بدونه و با مدیریت سرمایه وارد شه.
   نه جو گیر کسی بشید و سرمایه سنگین بزارید نه به اخبار منفی توجه کنید.

 • با درود ما ملت مثل آدمی هستیم که بین سخره های کوهستانی صعب العبور گیر افتادیم و زمانی که یکی طنابی رو برامون میندازه ازش میپرسیم این طناب محکمه؟!پاره نمیشه؟میگه نه خاطرت جمع باشه یا حتی میگه نمیدونم!ممکنه پاره بشه و بیفتی ته دره ممکنه با کمک این طنابی که من برات میندازم از جایی که هستی بیای بالاتر ما هم که چاره ای نداریم و حال بالا رفتن با زحمت و مشقت و یا فکر رو نداریم به طنابی چنگ میزنیم که نه میدونیم محکمه نه تضمینی توشه یه بار این طناب بورسه یه بار ارز دیجیتال یه بار دلار و طلا و … نمیخوام بازار های مالی رو تکذیب کنم میخوام بگم با جو گیری و نشناختن بازار های مالی و ریسک هاش و نداشتن پلن مالی و مدیریت سرمایه و … نمیشه جلو رفت.بنده با ارزیابی که در حد خودم از این داستان داشتم کاملا مشخصه که این سیستم شدیدا به ورود سرمایه توسط افراد تازه وارد وابسته هست و اگر به هر دلیلی مثلا فیلتر شدن سایت(توی بهترین حالت)ترس جای طمع رو بگیره و ورود سرمایه مختل بشه تازه نمیگم قطع بشه این ترس مثل گردابی همه رو توی خودش فرو میبره امیدوارم روزی برسه که ایران و ایرانی به اون چیزی که شایسته ش هست برسه

 • سلام واقعا مطالب اشتباهی شیر کردید این میتونه از نظر امنیتی خوب باشه که اطلاعاتشو رو نمیکنه لطفا بی زمینه و بی مدرک نگید کلاهبرداریه شما خودت پایین سایت خودت داری تبلیغ میکنی به من ملحق شید ترید یاد بگیرید لطفا با اطلاعات وارد شید درضمن شما فقط میتونی شرح بدی نمیتونی به اینجا تهمت کلاهبرداری بزنی این از شعور شماست اگر که گیخواستید قضاوت بشه باید اینو به اختیار خود بازدیدکنندگان بزارید نه اینکه با صراحت بیاید بگید کلاهبرداریه!

  • بله ما تبلیغ میپذیریم از صرافی های قانونی. اما هیچ وقت اقدام به جذب سرمایه نمیکنیم! هر موسسه ای بجز موسسات مالی و اعتباری که در سامانه بانک مرکزی و fipiran ثبت شدن، اقدام به جذب سرمایه کنن غیرقانونین! هر جایی! چه ویکینگ ترون باشه چه تری اینوست باشه چه حتی بایننس باشه! انشاا… که کلاهبرداری نکنن ولی کارشون کاملا غیر قانونیه!

  • بنده حدودا اوایل سال ۲۰۲۱ وارد این سایت شدم و تا همین ماه (آخرین ماه میلادی ۲۰۲۲ ) سود تتری خودم و زیر مجموعهامو دریافت می کردم البته از دو ماه پیش تنش هایی در پرداخت وجود داشت ولی این ماه که ماه اول سال۲۰۲۳ بود دیگه کامل این چالشها خودشو نشون داد و پرداخت تتر کاملا متوقف شد و دقیقا مطالب گفته شده در مقاله صحیحه و فک نمیکنم دیگه راه بیفته سایت بازه ولی سایتهای مشابه بودن که دیگه سود نمیدن اینم مثل همونا کارش تمومه ….

 • خب بی انصافی نکنید و برای اینکه نظرتون رو تحمیل کنید دروغ نگید.
  بعضی مطالبی که گفتین صد در صد اشتباهه

 • سلام و وقت بخیر…
  به نظرم تعصبی مطلب گذاشتید..
  روشنگری هم چارچوب خودش رو داره لطفا رعایت کنید.
  در خصوص ترید در بازار فارکس هم که اخیرا به آپشنهای سایت اضافه شده هم توضیح میدادین.
  کاش یه مقدار بیشتر مطالعه‌اش میکردید و اینقدر عجولانه مطالبتون رو منتشر نمیکردید.
  البته هر سرمایه‌گذاری در هر بازاری ریسک خودش رو داره.

  • سلام لطف بفرمایید اگ اطلاعات کاملی دارید برای ما و مخاطبین هم بنویسید.

  • سلام ۸ ماهه سرمایه گذاری کردم و هیچ مشکلی پیش نیامده همه چیز سر موقع و با حساب کتاب و مرتب جو منفی ندین لطفا درامد دلاری یعنی همین من هرکسی رو میشناسم و سرمایه گذاری کرده به مشکلی نخورده حتی کسایی که دوسال پیش سرمایه گذاری کردن

  • کی راست میگه آخرش🙄

 • سایت صد در صد کلاهبرداری هست،در این ماه بخش زیادی از اعضا موفق به برداشت تتر نشده اند و چیزی حدود هفت میلیون دلار سود با توکن شرکت به اسم تریکو پرداخت شده است،همچنین تمام پول ورودی ها صرف نقد کردن توکن افراد قدیمی میشود و یه شبکه تمام پانزی به وجود آمده که وابستگی شدید به ورودی های جدید دارد

  توکن شرکت به اسم ۳co فاقد تیم برنامه نویس بوده و کد نویسی آن از کد های آماده و کپی شده می باشد همچنین تیم توسعه دهنده ناشناسی دارد

  شرکت بعد از کم اوردن تعداد توکن ها به یک باره و خارج از وایت پیپر ۲میلیارد توکن رو به اصطلاح mint کرد و تعداد توکن ها از یک میلیارد به سه میلیارد افزایش پیدا کرد

  سایت پشتیبانی توکن به آدرس ۳co.net فوق العاده ضعیف می باشد و حتی اطلاع رسانی درست برای افزایش سوپلای توکن نکرده و یه سایت تزئینی هست

  شرکت در هر ماه تعداد افرادی که مجبور به برداشت توکن میشود را به بهانه های جدید زیاد میکند در ماه قبل به بهانه هش دزدی و در این ماه با پریموم کردن بعضی از اکانت هایی که به اندازه کل سرمایه خود سود گرفته بودند و یا افرادی که با توکن جایگاه زده اند و دلیل ها و بهانه های متفاوت دیگر ،تمام این افراد که تا الان حدود ۷۰ درصد کل سرمایه گذاران میشود را مجبور به برداشت توکن کرده

  بخش کثیر پول ورودی های جدید توسط اعضا قدیمی صرف نقد کردن توکن ها میشود و برای افراد جدید با توکن جایگاه زده میشود و عملا پول واقعی به شرکت واریز نمیشود و ورودی و خروجی پول های تتری از کیف پول شرکت در شبکه ترون با یکدیگر همخوانی ندارد و خروجی پول بسیار بیشتر از ورودی شده و این زنگ خطر پروزه های پانزی است

  در ادعاهای لیدرها دلیل پرداخت نشدن سود تتری باز بودن معاملات شرکت بوده است که فعلا در ضرر هست و منتظر هستن تا از ضرر در بیاید در حالی که هیچ مدرکی که معاملات شرکت را تایید کند وجود ندارد

  شرکت از خیال پردازی های قدیمی مانند ابداع ربات های معامله گری که تمام معاملات را با سود میبندد استفاده کرده و ب خیلی از افراد امید و انگیزه واهی داده است

  شرکت وعده راه اندازی صرافی خودش را در دو ماه آینده داده ولی وقتی به آدرس سایت صرافی نگاه میندازید ب هر سایتی نزدیک است تا صرافی ،در این صرافی فعلا قادر به خرید توکن هستید ولی فروش آن مهیا نیست

  در این ماه پرداخت سود به صورت تتر به قدری ضعیف بود که طبق شنیده ها تعدادی زیادی از لیدر ها هم سود تتری به آن ها نرسیده

  طراحان سایت به نظر اکثرا ایرانی هستند و این سایت در دو شهر گنبد کاووس و کاشان بیشترین فعالیت را دارند

  و خیلی از دلایل دیگه ای که چرا نباید در این سایت سرمایه گذاری کرد

  تمام افرادی که قصد ورود دارند به نظر باید احتیاط بیشتری انجام بدهند و افراد قدیمی این سایت نیز باید از ورودی گرفتن پرهیز کنند

  • سلام کسایی ک دیدکاهشونو گذاشتن و عضو سایت ترینوست هستن میتونن جواب این خانمو بدن؟؟!!اگه کسی هست ک اعتقاد داره ک کلاهبرداری نیست خب جواب بده…

  • این دختره زهرا رباته باااو😂 متن های خود سایت و کپی میکنه میزاره تو کامنت
   دوستان عزیز و گرامی سلام
   من حدود ۱۱ ماهه سرمایه گذاری کردم توی ترینوست واینکه هرماه سودمو برداشت کردم خیال راحت اصلا هرچی نوشتن دروغه والله قسم من ۱۰۰ تومن سرمایه گذاری کردم تا الان حدود ۱۵۰ تومن گرفتم تاماه یازدهم که این ماه بود. اصلا مشگلی نداشته و ندارد یه چیز دیگه ام براتون یادگاری مینویسم فروردین ماه میام میخونمش دوباره منتظر انفجار ارز ۳co که مال خود شرکت ترینوسته باشید. اون موقع فقط دهن هرکسی که پشت شرکت بد میگفت بسته میشه الان قیمتش ۱ سنت هست اون موقع میام میبینمتون.
   این عدد بمونه یادگاری ۲$

  • شما هرسوالی دارید بفرمایید

 • سلام داداش مثل اینکه قشنگ پرزنت نشدی یبار برو با جون و دل گوش بده بعد بیا برای بالا رفتن بازدیدت سایتد منفی بزن

 • رو چ‌حسابی اینقدر مطمئن میگید که بدون مجموعه ساختن سودت رو نمیده؟؟؟اگه به زعم شما کلاهبرداری هست،دمش گرم👏👏👏از هر چی بانک و صندوقه بهتر کار می‌کنه✌️✌️✌️شما یه نفر رو نمیبینی که سرمایه‌گذاشته باشه و پشیمون باشه.جهت اطلاع😂

  • برادر هنوزم اینو میگی؟هنوزم داری سودتو میگیری؟چقدر بی چشم رو هستید یکی هم که آگاهتون میکنه میاید حرفای کج و کوله تحویلشون میدید،والله که من تا روزی که ثبت نام شدم اسم این سایت ترینوست و نمیدونستم و فقط رو اعتماد به شخص معرفم و تعریف و تمجیداش اینکارو کردم اگه یک روز جلوتر بی وجود اسم این شرکت و بهم میگفت و میومدم دلایل کاملا علمی تمام سایتهایی که گفتند کلاهبرداریه میدیدم قطعا به هیچ احدی اعتمادنمیکردم،هرکی میدونسته این شرکت پانزی هست و احتمال اینکه پولش یدفه سوخت بشه هست و بالاسریش بهش همه رو گفته بوده که خداییش مقصر خودش بوده و باید ریسک یا طمعشو بپزیره،ولی هرکی مثل من و امثال من با دروغ و نگفتن واقعیتها بردنش باید از اونی که بردش تاوانشو بگیره و نزاره حق زن و بچشو یه سری شیاد و کلاهبردار که واسه نقد کردن تریکوهاشون هر دروغ و نامردی و انجام میدادن بخوره

 • بالای شصت درصد اطلاعاتی ک در اختیار خلق الله میذارید غلطه لطفا با اطلاعات اشتباه افراد رو گمراه نکنید.این کمپانی بالای سه ساله داره فعالیت میکنه و شما بدون حتی یک زیر مجموعه هم میتونید سود ماهانه خودتون رو برداشت کنید کما اینکه من بالای یکسال هست ک هرماه سود خودمو برداشت کردم.اگر کوچک ترین اطلاعاتی درمورد سایت داشتید میتونید متوجه بشید ک این هاست از آمازون خریداری شده و همچنین ارزی ک معرفی کرده در بستر بایننس هست که صرافی یک دنیاست و به راحتی اصلا امکان نداره کسی بتونه داخلش یک ارز رو به ثبت برسونه.همچنین ولت اختصاصی و صرافی خودش رو اورده ک اگر علم داشتید متوجه میشیدین ک اینها هیچکدوم بدون مجوز و پشتبانه‌ی سنگین مالی قابل انجام نیست و اینم بگم شما قراردادی ک شما توضیح دادین اشتباه گفتین یه قسمتیش رو و خالی از لطف نیست اینم تعریف کنم که من یک زیر مجموعه‌ای داشتم ک خواستار کنسل شدن قراردادش بود و به راحتی تونست کنسل کنه و پولشو شرکت برگردوند.شرکتی که دزد باشه نمیاد سه سال میلیون میلیون دلار خرج رشد خودش کنه و سر تایم سود همه رو پرداخت کنه.✋

  • شما اگه یه ذره اطلاعات داشتی میفهمیدی ساخت توکن روی شبکه بایننس پنج دقیقه هم زمان نمیبره و اصلا کاری نداره

   بعد افرادی که کنسل کردن یا قراردادشون تموم شده قبل از این اوضاع خراب چند ماهه اخیر نزدیک به سه ماه طول میکشیده تا اصل پولشون برگرده

   بهتره به جای اینکه با دروغ سرمایه های مردم رو به باد بدید یکم واقع بین تر عمل کنید و به جز حرف هایی که لیدر ها میزنند خودتون هم تحقیق کنید

 • نمایش کامنت بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *