ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
بررسی اعتبار پروژه تری اینوست (Treenvest)

با توجه به افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال و پروژه های رمزنگاری، امروزه افراد زیادی با شنیدن وعده های سود ماهانه وارد این پروژه ها می شوند و سرمایه خود را در معرض خطر کلاهبرداری قرار می دهند. امروز قصد داریم در مورد کلاهبرداری treenvest با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

تری اینوست (Treenvest) چیست؟

با توجه به شیوه عملکردی که شرکت  treenvest در پیش گرفته می توان آن را نوعی شرکت پانزی تلقی کرد. در واقع این شرکت نوعی شرکت هرمی است که هر لحظه ممکن است به کلی برچیده شود و سرمایه کاربران خود را به باد فنا دهد.

با توجه به اینکه شرکت  treenvest بیش از همه کاربران ایرانی و فارسی زبان را مورد هدف قرار می دهد، لازم دانستیم تا به هموطنان عزیز هشدار دهیم.  با اینکه این شرکت به صورت ماهیانه مقداری سود ثابت به هر کاربر پرداخت می کند اما نکات منفی زیادی در مورد آن وجود دارد که باید مورد بررسی قرار بگیرد و جوانب احتیاط رعایت شود.

آدرس اینترنتی این شرکت treenvest.com  است. کاربران از طریق این آدرس می توانند وارد شرکت شده و عضوی از شرکت شوند. در ادامه باید زیرمجموعه بگیرند و هر چه فعالیت بیشتری داشته باشند سود بالاتری دریافت خواهند کرد. درست مانند یک شرکت هرمی که معمولاً همگی کلاهبردار هستند!

هیچ پروژه سرمایه گذاری در حال حاضر مجوز قانونی ندارد. هر موسسه مالی بجز بانک ها و صندوق های قانونی که اقدام به جذب سرمایه کنند کلاهبردارند.

هیچ پروژه سرمایه گذاری در حال حاضر مجوز قانونی ندارد. هر موسسه مالی بجز بانک ها و صندوق های قانونی که اقدام به جذب سرمایه کنند کلاهبردارند.

دلایل اثبات کلاهبرداری تری اینوست (Treenvest)

اولین دلیلی که می توان از آن به عنوان یکی از دلایل کلاهبرداری بودن treenvest یاد کرد عدم ارائه توضیحات لازم و کافی در مورد نحوه فعالیت مدیران پروژه است. علاوه بر این مدیران پروژه و حتی مدیران وب سایت اصلاً مشخص نیستند. با مراجعه به وبسایت لینکدین متوجه میشوید این سایت هیچ صفحه ای ندارد و کارکناش مشخص نیستند.

از طرفی این پروژه آدرس مشخص و دفتر مرکزی شناخته  شده ای ندارد. همچنین، پلن مشخصی برای کسب درآمد از طریق شرکت در این پروژه دیده نمی شود. سایت پروژه امکان ثبت نام ندارد بلکه هر کاربری می تواند بدون ثبت نام به آن وارد شود.

شرکت treenvest در سایت معروف و معتبر کوین مارکت کپ و کوین گکو فهرست نشده است. این پروژه بسیار نوپاست به طوری که هنوز مارکت کپ آن مشخص نشده است. حتی هنوز در صرافی های غیرمتمرکز هم تأمین نقدینگی ندارد و فعلاً توکن های این پروژه قابلیت فروش ندارند.

وعده ربات های هوشمند تریدر را در بسیاری از پروژه های کلاهبرداری میبینم. کافیست از خود بپرسید اگر ربات های نقطه زن بی نقص به وجود آمده اند چرا مدیرانش را پولدار نمیکند؟

وعده ربات های هوشمند تریدر را در بسیاری از پروژه های کلاهبرداری میبینم. کافیست از خود بپرسید اگر ربات های نقطه زن بی نقص به وجود آمده اند چرا مدیرانش را پولدار نمیکند؟

نحوه پرزنت شدن در پروژه کلاهبرداری تری اینوست (Treenvest)

اگر قصد دارید در این پروژه عضو شوید باید بر روی لینکی که از طرف یک شخص با سطح بالاتر(لیدر) برای شما ارسال می شود کلیک کرده و از طریق کد دعوت آن شخص عضوی از پروژه شوید. شما با قرار دادن مقداری پول در این پروژه عضوی از آن شده و ماهانه سود دریافت می کنید.

مدیران پروژه با سرمایه ای که کاربران عادی وارد پروژه می کنند ترید کرده و از سودی که به دست می آورند سهم کاربران را می دهند. پروژه پلن های مختلفی برای دریافت سود دارد. مثلاً پلن ۶ ماهه که هر ماه ۵ درصد سود می دهد اما تا پایان ۶ ماه سود حاصله قابل برداشت نخواهد بود.

پلن ۱ ساله شرکت کلاهبرداری تری اینوست (Treenvest) 7 درصد سود ماهانه می دهد و در پایان هر ماه قابل برداشت است. پلن ۲ ساله، ۱۰ درصد سود ماهانه دارد و پایان هر ماه قابل برداشت است. در پلن ۱ ساله و ۲ ساله می توانید بعد از ۲ تا ۹ ماه اصل پول را برداشت کنید.

هر فرد به محض پرزنت شدن می تواند سه دسته درست کند و هر دسته می تواند شامل چند نفر باشد. هر عضو ۹۰ روز فرصت دارد تا با دادن ۵۰۰۰ دلار از هر دسته به مدیران پروژه، ۱۰۰۰ دلار پاداش بگیرد.

حال اگر هر دسته ۱۰۰۰۰۰ دلار برای پروژه درآمد داشته باشد، سرشاخه اصلی ۳۰۰۰۰ هزار دلار پاداش دریافت می کند. همان طور که می بینید  کار این پروژه بسیار شبیه شرکت های هرمی است پس اصلاً قابل اعتماد نیست.

بسیاری از کاربران این پروژه زمانی متوجه کلاهبرداری بودن میشوند که کار از کار گذشته و پرداخت سود ها متوقف شده!

بسیاری از کاربران این پروژه زمانی متوجه کلاهبرداری بودن میشوند که کار از کار گذشته و پرداخت سود ها متوقف شده!

بررسی نظرات مخاطبان این مقاله

خانومی به نام Zahra کامنت قابل توجهی در زیر این مطلب منتشر کرده است که مطالعه آن خالی از لطف نیست:

“سایت صد در صد کلاهبرداری هست،در این ماه بخش زیادی از اعضا موفق به برداشت تتر نشده اند و چیزی حدود هفت میلیون دلار سود با توکن شرکت به اسم تریکو پرداخت شده است،همچنین تمام پول ورودی ها صرف نقد کردن توکن افراد قدیمی میشود و یه شبکه تمام پانزی به وجود آمده که وابستگی شدید به ورودی های جدید دارد

توکن شرکت به اسم ۳co فاقد تیم برنامه نویس بوده و کد نویسی آن از کد های آماده و کپی شده می باشد همچنین تیم توسعه دهنده ناشناسی دارد

شرکت بعد از کم اوردن تعداد توکن ها به یک باره و خارج از وایت پیپر ۲میلیارد توکن رو به اصطلاح mint کرد و تعداد توکن ها از یک میلیارد به سه میلیارد افزایش پیدا کرد

سایت پشتیبانی توکن به آدرس ۳co.net فوق العاده ضعیف می باشد و حتی اطلاع رسانی درست برای افزایش سوپلای توکن نکرده و یه سایت تزئینی هست

شرکت در هر ماه تعداد افرادی که مجبور به برداشت توکن میشود را به بهانه های جدید زیاد میکند در ماه قبل به بهانه هش دزدی و در این ماه با پریموم کردن بعضی از اکانت هایی که به اندازه کل سرمایه خود سود گرفته بودند و یا افرادی که با توکن جایگاه زده اند و دلیل ها و بهانه های متفاوت دیگر ،تمام این افراد که تا الان حدود ۷۰ درصد کل سرمایه گذاران میشود را مجبور به برداشت توکن کرده

بخش کثیر پول ورودی های جدید توسط اعضا قدیمی صرف نقد کردن توکن ها میشود و برای افراد جدید با توکن جایگاه زده میشود و عملا پول واقعی به شرکت واریز نمیشود و ورودی و خروجی پول های تتری از کیف پول شرکت در شبکه ترون با یکدیگر همخوانی ندارد و خروجی پول بسیار بیشتر از ورودی شده و این زنگ خطر پروزه های پانزی است

در ادعاهای لیدرها دلیل پرداخت نشدن سود تتری باز بودن معاملات شرکت بوده است که فعلا در ضرر هست و منتظر هستن تا از ضرر در بیاید در حالی که هیچ مدرکی که معاملات شرکت را تایید کند وجود ندارد

شرکت از خیال پردازی های قدیمی مانند ابداع ربات های معامله گری که تمام معاملات را با سود میبندد استفاده کرده و ب خیلی از افراد امید و انگیزه واهی داده است

شرکت وعده راه اندازی صرافی خودش را در دو ماه آینده داده ولی وقتی به آدرس سایت صرافی نگاه میندازید ب هر سایتی نزدیک است تا صرافی ،در این صرافی فعلا قادر به خرید توکن هستید ولی فروش آن مهیا نیست

در این ماه پرداخت سود به صورت تتر به قدری ضعیف بود که طبق شنیده ها تعدادی زیادی از لیدر ها هم سود تتری به آن ها نرسیده

طراحان سایت به نظر اکثرا ایرانی هستند و این سایت در دو شهر گنبد کاووس و کاشان بیشترین فعالیت را دارند

و خیلی از دلایل دیگه ای که چرا نباید در این سایت سرمایه گذاری کرد

تمام افرادی که قصد ورود دارند به نظر باید احتیاط بیشتری انجام بدهند و افراد قدیمی این سایت نیز باید از ورودی گرفتن پرهیز کنند”

در ادامه ایشان نوشتند:

“سایت ادعای ابداع ربات های تریدر برای فارکس کرده که میتواند همیشه سودده باشد،با بررسی این ربات ها متوجه شدم این ربات ها به سبک مارتینگل کار میکند و هر معامله ای که در ضرر میرود حجم را دو برابر میکند(این ربات ها در بازار فارکس بسیار زیاد است و ارزش ریسک کردن هم ندارد زیرا در مواقع نوسانی بازار میتواند یک حساب را در چند ساعت کال مارجین کند)

سایت از تیم IT خاصی هم برخوردار نیست و سایت اصلی treenvest چند هفته ایست از دسترس خارج شده و شما مستقیم وارد پنل کاربری میشوید(قبل از آن هم یک سری اخبار منقضی شده در مورد ارز های دیجیتال بود که چند ماهی بود آپدیت نمیشد)

سایت scamadviser نمره یک را به این سایت داده و فعالیت پرخطری برای این سایت در نظر گرفته

سایت های ایران هشدار و وب آموز نیز این سایت را در لیست هشدار خود قرار داده اند

تنها راه ارتباطی مستقیم افراد با سایت از طریق تیکت به پشتیبانی بوده که در ماه گذشته به علت تاخیر در واریزی ها و حجم زیاد تیکت ها این آپشن از سایت حذف شده و تنها تیکت برای برداشت توکن به جای تتر وجود دارد و اگر فردی هنگام برداشت با مشکل رو ب رو شود و لیدر فرد نیز جوابگو نباشد دیگر هیچکاری نمیتواند انجام بدهد

پشتیبانی سایت فوق العاده ضعیف میباشد و افرادی زیادی حتی دلیل اینکه چرا سود یا اصل پولشان را نمیتوانند برداشت کنند را نمی دانند

با قط شدن سود نصف افراد دو دستگی شدیدی بین سرمایه گذاران به وجود آمده و افرادی که هنوز سود میگیرند مشکل افرادی را که سود نمیگیرند را به خاطر مشکلات تیمی و لیدری می دانند در حالی که این افراد با فرآیند و کلک های پروژه های پانزی آشنا نیستند و این اتفاقات در پروژه های کلاهبرداری قبلی هم رخ داده

هنگامی که از افراد داخل سایت دلیل مشخص نبودن صاحبان این شرکت را میپرسی در جواب میگویند”بیتکوین هم صاحبش مشخص نیست!!”ولی این افراد تفاوت یک دارایی دیجیتال که هر لحظه میتوانی آن را نقد کنی با سیستم سرمایه گذاری که دو سال پول شما بلوکه هست را متوجه نمیشوند

دامنه سایت حدوده سه سال هست که فعال شده ولی اوج فعالیت سایت در سال ۲۰۲۲ بوده و اکثر افرادی که داخل شرکت هستند بخش کمی از اصل پول خود را گرفته اند،با توجه به اوضاع چند ماه اخیر احتمال کاهش ورود سرمایه به این شرکت زیاد هست(بخش زیادی از اعضا نه تنها سود نگرفته اند بلکه تمایلی به ورودی گرفتن هم ندارند)

یکی از علت های مهمی که هنوز افراد ورودی جدید میگیرند برای نقد کردن توکن هایی هست که به عنوان سود به آن ها پرداخت شده(سرمایه شما فقط صرف نقد کردن توکن بالاسریتون میشه نه ترید روی ارز ها دیجیتال!!!)

هر ماه که میگذرد تعداد توکن های بدون مشتری زیاد تر میشود،در ماه قبل حدود ۵۰۰ میلیون توکن به ارزش ۵ میلیون دلار و این ماه حدود ۱ میلیارد توکن در کیف پول افراد مانده و بدون مشتری هست و این باعث شده تعداد هولدر های این توکن بالا برود و کانال ها و لیدر ها این اتفاق را به علت محبوب بودن توکن میدانند! در حالی که تنها علتش نبود مشتری است نه محبوبیت!!

دو شهر گنبدکاووس و کاشان که مرکزیت این سایت هستند،بیشترین ورود پول به شبکه را دارند و افراد داخل این تیم ها مشکل خاصی در برداشت ندارند ولی بقیه شهر ها معمولا مشکلات زیادی دارند و به احتمال زیاد این دو شهر نیز در چند ماه آینده به اشباع رسیده و به افراد مشکل دار نیز اضافه شوند(بخش زیادی از سود ها در این دو شهر نیز با توکن پرداخت میشود ولی چون ورودی زیاد هست توسط خط لیدری نقد میشود)

و در آخر
من به عنوان یه فرد اهل کاشان که چند سالی هست در مارکت های مالی مشغول به فعالیت هستم لازم دانستم این ویروسی که در ایران و مخصوصا در کاشان به وجود آمده را اطلاع رسانی کنم تا شاید چند نفری از وارد شدن به این سیستم پرهیز کنند و از خطرات آن باخبر شوند”

جمع بندی

مواردی که بسیار آشکارا کلاهبرداری بودن تری اینوست (Treenvest) را نشان میدهند را مرور میکنیم:

 • این پروژه در سایت های معتبر کوین مارکت کپ و کوین گکو لیست نشده
 • اعتبار دامنه بسیار کم است و مدت کوتاهیست که ثبت شده
 • این سایت اقدام به جذب سرمایه میکند که کاملا غیر قانونی است
 • در لینکدین و ردیت هیچ کامیونیتی فعالی ندارد
 • توسط اکثر کانال های تلگرامی زرد تبلیغ و زیرمجموعه گیری میشود
 • پرداخت سود شما نیازمند زیرمجموعه گیری هرمی است

در پایان توصیه میکنیم سرمایه خود را به دست افراد سودجو نسپارید و هیچ گاه وارد چنین پروژه های پانزی نشوید. همچنین برای اطلاعات بیشتر مقاله دیده بان کلاهبرداری های ارز دیجیتال | معرفی معروف ترین پروژه های اسکم را بخوانید.

بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

‫56 نظر

 • هر کسی این شرکت را به شما معرفی کرد سریعا با ۱۱۳ وزارت اطلاعات و یا دایره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تماس بگیرید و گزارش کنید بعد قیافه طرف دیدن داره🤣🤣🤣

 • سلام به همه دوستان…ببینید دوستان این یه کار ریسکیه من به شخصه ریسکشو پذیرفتم و مجموعه ای نگرفتم چون قبلش به اون طرف میگم ک کار ریسکیه هر کس دوس داره سرمایه گذاری کنه کل سرمایشو نذاره تو این کار مثلا اگه صد تومن داری پنجاه تومنشو بذار…الان پنجمین ماهه ک من از طریق برداشت ارز خود شرکت و انتقالش به لیدر بالاسریم سودمو دریافت کردم و کل این پنج ماه هیچ تتری برداشت نکردم همش تریکو برداشت کردم و بالا سریم نقد کرده…اوایل صد دلار گذاشتم و به مرور زیادش کردم تا ۲۱۰۰دلار و این ماه سودم شد ۸،۶۰۰ و همشو بابت قسطایی ک دارم رد میکنم میره…اینو هم بگم اگه این کار نبود من تو این پنج ماه نمیتونستم قسط وام ماهی هشت تومن بدم چون خیلی سخت شده شرایط اقتصادی…دوستان بانکای ایرانی ک شورشو دراوردن و سود سه سالشون دراز مدت شده ۲۲درصد و وام هم‌به زور میدن من حاضرم پولمو اینجا بذارم و ریسک کنم ولی تو بانکای ایران نذارم…هر کس هم میخواد تو زندگی پیشرفتی داشته باشه باید ریسک پذیر باشه این تنها کاری بود ک میتونستم تو این شرایط واسه قسطایی ک دارم ریسکشو بپذیرم حالا هر کدومتون باتوجه به سرمایه و شرایطتون ریسک کنید ن از روی جهل کل سرمایتونو بذارین…این نظری بود ک من نسبت به این شرکت داشتم موفق و پیروز باشین.

 • سلام . ایولا داره آقا ایمان که در این شرایط اقتصادی تونسته مثبت چهل هزار ایرانی رو امیدوار کنه و سودها رو مرتب داره میده به کمک لیدرای دلسوزش و متخصصین ارز دیجیتالی که پشت این پلتفرم هستن. من خودم ۱۵ ماهه سرمایه گذاری کردم و اول کار هم با ۱۰۰ دلار وارد شدم . تا کامل تحقیق نکردم و مطمعن نشدم هم سرمایه رو بیشتر نکردم . خسته نباشن خط لیدری زحمت کش این پلتفرم خوب در ایران . اگر هم ماه های اخیر سودها رو لیدر ها میگن با تریکو بردارین صرفا برای حفظ و پایداری سیستم هست ، اگر هم ایرانی بازی و دزدی نکنن توی سیستم قطعا سودشون رو با تتر میتونن بردارن .نتورک و رفرال گیری و درآمد داشتن تجارت با عمر صد ساله در دنیاست . پیشنهاد میکنم کتابهای رابرت کیوساکی رو بخونین و این تجارت رو بشناسین . زنده باد پلتفرم همیشه سبز ترینوست

  • سلام ببخشید این آقا ایمان که میفرمایید کی هستن؟ من ۲۵ ماهه که تو این شرکت هستم و دیروز هم تترمو برداشت کردم، چرا کسی از اعضا را ندیدم که بگن ما نتونستیم برداشت کنیم؟

  • دوست عزیز تعصب دشمن فهمیدنه.تیپ شخصیتی افرادی که میخان یه شبه پولدار بشن خیلی شبیه همه.کجا رابرت کیوساکی گفته با تعصب از فلان و بیسال حمایت کن و چشمتو ببند پول رو بریز دور؟رابرت کیوساکی اولش یه تولید کننده بود نه دلال و کلاه بردار.لیدر دلسوز و متخصص ارز دیجیتال چیه؟!کدوم آش؟کدوم کشت؟

 • یا سلام
  واقعا متاثر میشم دیدگاه ها را میخونم مردم عزیز ما پافشاری دارند روی اشتباهات که بگن نه درسته و خوبه دوست عزیز هر پروژه ای تاریخ انقضا داره ترین وست هم خدا بیامرزه کارش تمومه چندین ماهه برداشت تتری نداره لیدر ها فقط میلیاردر شدند مردم را بیچاره کردند وارد نشید ازتون خواهش میکنم وارد نشید من یک حساب سر انگشتی کردم دلار یا طلا میخریدم الان پولم ۴ برابر میشد نه این که تازه بعد از یک سال به اصل پولم برسم اونم با منت وخفت من توی این شرکت و جاهای دیگه سرمایه گذاری کردم شفاف و بدون ایجاد ترس میگم نکنید دوستان عزیز من در سایت protradervest.com بودم که ماه پیش سود نداد وگفته میخواد با ترین وست ادغام شه و نصف پول را نمیده بقیه هم میره تو ترین وست این ها همه اراجیف هست پانذی هستند باورکنید وارد نشید لیدرهای بیسواد و بی ارزش را پولدارنکنید بعد بیان با پول شما به خودتون پوز بدند من تجربه کردم بودم و هستم درگیرم شما تجربه نکنید از تجربه استفاده کنید توکن بی ارزش صرافی اش اصلا شبیه صرافی نیست رباتش الکی هست دیگه گندش زده بالا متوجه بوش نمیشید؟

  • دوست عزیز ، پیشنهاد میکنم تجربه کنین . هیچ مشکلی نداره تا الان برای سرمایه گذارهای سیستم . یک شبه پولدار شدن هم در کار نیست . صرفا در کنار زندگی سرمایه گذاری جزیی و برداشت سود بهتر به نسبت بازار بورس و طلا و ارز ایرانه ، در این شرایط اقتصادی دریچه امید هست برای مردم. از اول و شروع پروژه هر وعده ای داده عملی شده . این خودش معیاری هست بر اعتماد . متاسف برای حاشیه سازی ها و تفسیرهای نابجا

 • بورس ایران ک تو یک قدمی ماست.سایت و پشتی بانی اش هم معلومه دوسال پیش کل پول مردم و به باد داد….هزاران میلیارد رو چاپیدن و رفت….حالا این شده کلاه برداری…سرمایه گزاری کنید و سودشو ببرید بابا….خود همین استاد ک افاضات فرمودن هم شک نکنید داره ازش سود میگیره

 • دوست عزیز اول خواستم تشکر کنم بابت زحمتی که برای نوشتن و خیال پردازی توی این پست کشیدی و بعد از مطالعه کامل مطالب شما و با توجه به دلایلی که آوردید شما هم یه سایت اسکم هستید چون هیچگونه آدرس و شماره تماس جهت ارتباط ندارید با توجه به اینکه تبلیغات میگیرید و آموزش میدید.موفق و پیروز باشید

  • سلام ما جذب سرمایه میکنیم؟ شما یک جا نشون بدید که ما جذب سرمایه میکنیم تا ما کامنت شمارو به عنوان کامنت سال جایزه بدیم.
   تعصب خیلی چیز بدیه.

 • من یکسال پیش سرمایه گذاری کردم و تا ۳ماه پیش هر ماه سودمو برداشت میکردم و هیچ مشکلی نبود ، اما الان ۳ماهه که اجازه برداشت تتر نداریم (میگن ارز دیجیتال نوسان نداشته که شرکت بخواد ترید کنه)فقط توکن شرکت رو میتونیم برداشت کنیم که اونم هیچ ارزشی تو بازار نداره…باید با ورودی گرفتن توکن خودمونو به تتر تبدیل کنیم که با این وضعیتی که خودمون داخلش گیریم نمیدونیم شرکت کلاهبرداریه یا نه دلمون نمیاد وروردی بگیریم اونام بدبخت کنیم…
  فعلا رو هواییم و کسی جوابگو نیست…

  • صد درصد کلاهبرداریه.دروغ میگن که ارز دیجیتال نوسان نداشته و… این چرندیات همش فریبه.ورودی های جدید تا ده ماه طول میکشه تا به اصل پولشون برسن(یعنی ده ماه ریسک داره.۱۰۰۰دلار بذاری ماهی ۱۰۰ دلار پول خودتو بهت پس میدن.به نظرت خنده دار نیست).خیلیا فکر میکنن دارن سود میگیرن در حالیکه پول خودشون را دارن خرد خرد پس میدن و دارن خودشون رو فریب میدن.حالا بعد از ده ماه چه اتفاقی میفته؟تازه میخوای وارد مرحله سود کردن بشی.چه رفتاری باهات دارن؟یا کلا دیگه بهت سود نمیدن یا میگن ب توکنی که هنوز لیست نشده و بی ارزشه برداشت بزن یا زیر مجموعه بیار و در واقع پول اونا رو میدن به تو.یه پروژه ترکیبی هرمی و پانزی…تهش میشه چی؟ دیگه هیچ عضو جدیدی وارد نمیشه و کلا پروژه تمام…حالا یه موضوع دیگه.اینا میگن توکن خودشون رو بهت میدن تا روزی که لیست بشه.اولا که هیچ صرافی معتبری این توکن رو ثبت نشده و بعدش به فرض محال هم این توکن لیست بشه میلیون ها توکن در همان روز اول توسط اعضایی مثه شما که میخوان به پولشون برسن به فروش میرسه و در کمتر از چند دقیقه ارزش این توکن به صفر میرسه.

  • هش دزدی زدی زیرمجموعه گل من. دیگه هش دزدی نزنید لطفا

  • سلام.شما پیشنهادمیکنی سرمایه گزاری کنم درترینوست یانه؟ممنون میشم جواب بدید.اینم شمارمه*****

 • من فقط یک مطلب رو بیان میکنم! هر کسى حق دارد با توجه به ذهن و آگاهى خود انتخاب کند ، تحقیق کند بعد سرمایه گذارى کند!مطالبى که شما تهیه کردید تعریف و تفسیر است اما واقعیت نیست.این را به خوبى میدانم که هر کسى که سرمایه گذارى کرد در ترینوست موفق بود اون کسى هم که قدرت ریسک نداره میتونه از بقیه که سرمایه گذارى کردند جا بمونند 👍🏼

 • سایتش اصلا کار نمکینه! بعد دوستان میگن ما بدون هیچ مشکلی سودمون رو میگیریم!!!

  • سایت مثل فر فره کار میکنه خیلی هم عالی بود لطفا سم پاشی نکنید

 • سلام من کار میکنم و خیلیم راضی هستم سودمم سر هر ماه میگیرم با حرفا های پشت سر توجه نکنید

 • با سلام
  تکنیک ها و روش ها و طرح های کلاهبرداری به سبک پانزی مدام به روزتر میشن.یه سری به پروژه های قدیمی و اسکم شده سایت مانیتورینگ allmonitor24 مثه bsfinance بزنید و توضیحات فعالیت سایت رو بخوونید.قبلا تکنیک فریب مدیرانشون ترید در بازارهای مالی و فارکس بود ولی اشباع شد و دیگه کسی به پروژهای مشابه اعتماد نکرد.الان ساخت توکن و قرارداد هوشمند و ساختن وال پیپرهای جذاب و راه اندازی صرافی و ….هدف این پروژه ها با این هزینه ها کلاهبرداری در سطح کلان هست، چند ده یا صد میلیون دلاری!…بد نیست یادی کنیم از پروژه قرارداد هوشمند دابل وی.سرانجامش چی شد؟!!!!!!خلاصه که دوستان مراقب سرمایه هاتون و صد البته افراد سودجو و کلاهبردار باشید.

 • سایت رو خود ایمان بالا آورده ، با پول بچه ها ترید میکنه سود بچه هارو نقد میکنه، این مدتم اگه کسی تتر دریافت نکرده چون بازار نوسان نداشته که ایمان بخواد ترید کنه و تتر پخش کنه…
  شرکتی در کار نیست ، صفر تا صد دست خود ایمان

 • خودم در گنبد زندگی میکنم و حدود ۷ هزار نفر توی این شرکت سرمایه گذاری کردن تا اونجایی که من خبر دارم هنوز کسی دچار مشکل نشده و هستن کسایی که سرمایه گذاری کردن و هیچ زیرمجموعه ای نیاوردن و دارن سودشونو دریافت میکنن و هیچ کسی رو مجبور به سرمایه گذاری در این شرکت نکردن

 • من دو سال هست عضو هستم ولی به نظزم اطلاعاتش درسته چون دقیقا ۳ ماه هست که سود تتر دریافت نکردیم من و تمام کسایی که میشناسم مجبور به برداشت توکن شدیم

  • سلام به همگی خواستم چنتا مسئله رو برای دوستان مطرح کنم چون گویا ذهنتون خیلی درگیره سرش شرکت ترین وست از سال ۲۰۲۰ شروع به فعالیت در حوزه کریپتو (ارز دیجیتال) و فارکس کرده و از همون موقع که شروع کرد تا سال ۲۰۲۴ برنامه چید رفته رفته سیستم خودش رو تقویت کرد یعنی چی حالا یعنی اینکه الان کیف پول خودش به نام treen wallet بازی خودش به نام space beyond و صرافی دیجیتال خودش به نام ۳co exchange و اینکه توکن خودش به نام ۳co که الان ارزشش یک سنت هست رو داده بیرون خیلیا گفتن ما نمیتونیم تتر بگیریم درکشون میکنم واقعا جای نگرانی داره مثل اوایل خودم اما شما میتونید توکن رو برداشت کنید حالا به چه دردی میخوره این توکن انگار توی اسفند ماه امسال یا اوایل سال ۱۴۰۲ صرافی کاملا راه میافته اون موقع آیا ارزش توکنشون که احتمالا اون موقع اعتبارش رفته بالا و کوین شده بیشتر نمیشه؟ بیاید مثال بزنیم شخصی ۱۰۰۰۰ تا توکن داره با ارزش یک سنت میشه صد دلار اگر ارزش توکن بره ۵ سنت یعنی سرمایه اون شخص تو قسمت توکنش ۵برابر شده یعنی شده ۵۰۰ دلار الان مسئله شفاف شد واسه دوستان حالا یه موضوع دیگه این شرکت با پول ما چیکار میکنه و فرقش با شرکت پانزی چیه؟ شرکتای پانزی زمین ترک بخوره تهش ۱۸ ماه فعالیت دارن اونم به چه صورت به این شیوه که شما سرمایتونو میزارید هر مقدار و اون شرکت با پول شما کاری انجام نمیده که بیشترش کنه فقط همینطور از هرم میره بالا تا آخرش میرسه به شخص کلاه بردار دربارش سرچ کنید تعریف پانزیو حالا اینا با ۲۰۰ تا فوق متخصص توی دوتا بازار کریپتو و فارکس اومدن دارن با سرمایه هایی که روشون شده کار میکنن اگر خارج از اینا بود بازی ساختن هزینه داره کیف پول دیجیتال زدن هزینه داره صرافی زدن هزینه داره توکن زدنم با اینکه همه میتونن انجام بدن بازم خودش یه مبلغی برای شروع کار میخاد (عرضه کل توکنشون یک میلیارد توکن با سرمایه ده میلیون دلار) قطعا هیچکی نمیاد برای کلاه برداری انقد هزینه کنه سرتونو درد نیارم قضیه از این قراره خودتون اگه وارد بشین بیشتر هم سر در میارین. ♦️قصدم حمله یا چیزی نیست ولی الان توی همین سایت تبلیغ کرده با ثبت نام در فلان صرافی بیت کوین رایگان بگیرید که ارزشش بیست هزار دلاره الان حالا باید ببینیم عقب چی میگه. روز همه خوش دوستان

  • سلام صرفا برای اینکه متوجه بشید ، ارزش ثبت نام در صرافی کیوسک بیست هزار تومنه نه بیست هزار دلار! و ضمنا این مبلغ سرمایه از مردم جمع نمیشه بلکه جایزه چشنوارشون در این بازه زمانیه! ینی با ثبت نام در سایت ۲۰ هزار تومن حسابتون شارژ میشه که انقد مبلغ کمی هست که کاربر خودش فکر کنه ایا نیاز به ثبت نام داره یا نه! ضمنا تبلیغات هیچ مسئولیتی برای ما ایجاد نمیکنه!

 • طرف انقد زحمت کشیده اومده این همه مطلب رو جمع کرده که بگه احتمالا این یه پروژه پانزیه بعد کامنت های طرفدار سایت رو میخونی فقط نوشتن “من انقد وقته داخل این سایتم و سودم رو گرفتم و مشکلی نداشتم” یکی نیس بگه شما یا اصلا نمیدونی پانزی چیه یا اصلا مقاله بالارو کامل نخوندی
  کدوم پانزی رو دیدید تا پول رو بهش بدید برداره بره؟ معلومه که سود هارو میدن تا شبکه رشد کنه بعد جمع میکنن میرن
  یکی از دوستام داخل این سایته و تا ماه قبل سود می‌گرفته ولی این ماه بهش ندادن و از من خواست تا تحقیق کنم برای این شرکت که کامل متوجه شدم داستان از چه قراره
  کامنت هارو خوندم انگار بعضی ها چند ماهیه سود نگرفتن و احتمالا ورودی پول به شبکه کم شده و هر ماه یه سری هارو خط میزنن از لیست سود بگیران
  دوست من مرتب می‌گرفته و این ماه دیگه بهش ندادن
  مطالبتون کامل و مفید بود ممنون از اطلاع رسانیتون،واقعا انقد این شرکت های کلاهبرداری زیاد شده نیاز به اطلاع رسانی زیاد هست

  • کاملا حرفتون صحیحه و متاسفانه به صورت گروهی کامنت های مشترکی با ایمیل و اسم های فیک میزارن. ما به همه حق نظر دادن میدیم بجز مواردی که توهین میکنن.

  • کدوم شرکت پانزی انقدر دوام داشته؟؟؟
   واقعا اجباری به کسی نیست که وارد بشه.
   من خودم حدود یکساله و دوستم بالای یکساله ویکی دیگه از دوستان بالای ۱۵ ماهه بدون هیچ مشکلی داخل این شرکت سودمونو میگیریم چه با تتر چه توکن و ترون و بی ان بی هیچ مشکلی نبوده

 • این همه نکته منفی گفتید
  یک نکته مثبت هم بگید
  من دو سال هستش که تو این شرکت هستم و هر ماه سر تایم پولم رو دریافت کردم
  این ماه هم بدون هیچ مسئله ای تتر برداشت کردم
  ضمنا اگر با ارز خود شرکت سرمایه بزارید ۵ ٪ هم تخفیف میگیرید و بالعکس

 • خواهشا هیچکس وارد این شرکت نشه منو اقوامم سومین ماهه ک سود دریافت نکردیم و لیدرمون هم فراریه و هیچ کاری دستمون نیست بعد کلی بدبختی لیدر یه شهر دیگه بهم‌گف درخواست برداشت توکن کن بعد زیرمجموعه بگیر نقدش کن،یعنی واسه برداشت سودی ک حقم بوده باید یه نفر دیگه رو هم بدبخت کنم
  مطالب بالا درسته تیکت برای واریز بازه ولی تیکت قسمت برداشت رو بستند البته ماه قبلم ک باز بود جواب نمیدادند
  این سایت از اون چیزی ک فکرشو میکردیم داغونتر بود اول با مطالبی مثل متاورس و بازی و ترید و اینا سرمون رو داغ کردن بعد پولمون رو دزدیدن
  واسه یکی میریزن واسه یکی نمیریزن اصلا معلوم نیست چرا اینجوریه هر کسی یه حرفی میزنه ولی برای ما نمیریزند
  تا چند ماه پیش سود ها منظم واریز می‌شد ولی سه ماهه هیچ خبری نیس

 • درود
  بروزرسانیهای جدید کمپانی ترینوست: وریفای اتنتیکیتور برای حفاظت بیشتر.
  هر کاربر موظف است یک کیف پول اختصاصی ارائه دهد.
  تغییرات کلی و کاربر پسند و اضافه شدن ووچر.
  اعلام سود بصورت روزشمار.
  نمایش معاملات و سود و زیانها (که البته از اولش هم بود)
  بروزرسانیِ تیکت‌ها و پشتیبانی.
  و….

  ضمن وقت بخیر
  بنده یک سال و نیم هست که در این سایت سرمایه‌گزاری کردم و جذب سرمایه هم کردم و در این مدت هم خودم و هم دوستانم هر ماه سودمون رو بدون هیچ مشکلی برداشتیم چه با توکن چه با تتر، البته پرداخت تتری یه مقدار بیشتر طول میکشه، همچنین جواب هر تیکتی هم که فرستادیم دادند و حتی بعضی دوستان هم که بخاطر شنیدن این دست اخبار منفی نگران بودند تیکت زدند و نگرانیشون رو عنوان کرده بودند که جواب قانع کننده شنیده بودند.

  در ضمن نه اهل گنبد کاووس هستم نه کاشان.
  چون یکی از دیدگاهها خوندم که اگه اهل این دو شهر باشی سایت هواتو داره 😂

  موفق باشید

 • قول بهت میدم اگه ربات ترینوست رو در حساب فارکست فعال کنی تمام مطالبت رو پاک میکنی و مطالب کاملا مثبت رو ارائه خواهی کرد…..لطفا یک کلاغ چهل کلاغ نباشید….با علم و آگاهی مطالب را ارایه دهید. سپاس

  • سلام،من خودم سرمایه گذاری کردم تو شرکت،بنظرتون امیدی هست ؟

  • دقیقا.
   من اکانت ربات میدم هر کی خواست بره ببینه.
   این ربات ۱۵۰ روزه که فعال و غیرفعال میشه برای اینکه آپدیت بشه و باگ‌هاش رفع بشه. فعالیت دقیقش از ۲۰ ژانویه آغاز شده.
   آقای مدیر، لطفا اجازه بده همه برن ببینن این ربات رو.
   متاتریدر ۴ رو نصب کنید، از منو گزینه‌ی حساب‌ها رو بزنید، alpari.pro-ecn رو انتخاب کنید.
   یوزرنیم و پسورد رو از اکانت @*****داخل اینستاگرام بردارید.

 • اطلاعات تکمیلی در مورد تری اینوست:

  سایت ادعای ابداع ربات های تریدر برای فارکس کرده که میتواند همیشه سودده باشد،با بررسی این ربات ها متوجه شدم این ربات ها به سبک مارتینگل کار میکند و هر معامله ای که در ضرر میرود حجم را دو برابر میکند(این ربات ها در بازار فارکس بسیار زیاد است و ارزش ریسک کردن هم ندارد زیرا در مواقع نوسانی بازار میتواند یک حساب را در چند ساعت کال مارجین کند)

  سایت از تیم IT خاصی هم برخوردار نیست و سایت اصلی treenvest چند هفته ایست از دسترس خارج شده و شما مستقیم وارد پنل کاربری میشوید(قبل از آن هم یک سری اخبار منقضی شده در مورد ارز های دیجیتال بود که چند ماهی بود آپدیت نمیشد)

  سایت scamadviser نمره یک را به این سایت داده و فعالیت پرخطری برای این سایت در نظر گرفته

  سایت های ایران هشدار و وب آموز نیز این سایت را در لیست هشدار خود قرار داده اند

  تنها راه ارتباطی مستقیم افراد با سایت از طریق تیکت به پشتیبانی بوده که در ماه گذشته به علت تاخیر در واریزی ها و حجم زیاد تیکت ها این آپشن از سایت حذف شده و تنها تیکت برای برداشت توکن به جای تتر وجود دارد و اگر فردی هنگام برداشت با مشکل رو ب رو شود و لیدر فرد نیز جوابگو نباشد دیگر هیچکاری نمیتواند انجام بدهد

  پشتیبانی سایت فوق العاده ضعیف میباشد و افرادی زیادی حتی دلیل اینکه چرا سود یا اصل پولشان را نمیتوانند برداشت کنند را نمی دانند

  با قط شدن سود نصف افراد دو دستگی شدیدی بین سرمایه گذاران به وجود آمده و افرادی که هنوز سود میگیرند مشکل افرادی را که سود نمیگیرند را به خاطر مشکلات تیمی و لیدری می دانند در حالی که این افراد با فرآیند و کلک های پروژه های پانزی آشنا نیستند و این اتفاقات در پروژه های کلاهبرداری قبلی هم رخ داده

  هنگامی که از افراد داخل سایت دلیل مشخص نبودن صاحبان این شرکت را میپرسی در جواب میگویند”بیتکوین هم صاحبش مشخص نیست!!”ولی این افراد تفاوت یک دارایی دیجیتال که هر لحظه میتوانی آن را نقد کنی با سیستم سرمایه گذاری که دو سال پول شما بلوکه هست را متوجه نمیشوند

  دامنه سایت حدوده سه سال هست که فعال شده ولی اوج فعالیت سایت در سال ۲۰۲۲ بوده و اکثر افرادی که داخل شرکت هستند بخش کمی از اصل پول خود را گرفته اند،با توجه به اوضاع چند ماه اخیر احتمال کاهش ورود سرمایه به این شرکت زیاد هست(بخش زیادی از اعضا نه تنها سود نگرفته اند بلکه تمایلی به ورودی گرفتن هم ندارند)

  یکی از علت های مهمی که هنوز افراد ورودی جدید میگیرند برای نقد کردن توکن هایی هست که به عنوان سود به آن ها پرداخت شده(سرمایه شما فقط صرف نقد کردن توکن بالاسریتون میشه نه ترید روی ارز ها دیجیتال!!!)

  هر ماه که میگذرد تعداد توکن های بدون مشتری زیاد تر میشود،در ماه قبل حدود ۵۰۰ میلیون توکن به ارزش ۵ میلیون دلار و این ماه حدود ۱ میلیارد توکن در کیف پول افراد مانده و بدون مشتری هست و این باعث شده تعداد هولدر های این توکن بالا برود و کانال ها و لیدر ها این اتفاق را به علت محبوب بودن توکن میدانند! در حالی که تنها علتش نبود مشتری است نه محبوبیت!!

  دو شهر گنبدکاووس و کاشان که مرکزیت این سایت هستند،بیشترین ورود پول به شبکه را دارند و افراد داخل این تیم ها مشکل خاصی در برداشت ندارند ولی بقیه شهر ها معمولا مشکلات زیادی دارند و به احتمال زیاد این دو شهر نیز در چند ماه آینده به اشباع رسیده و به افراد مشکل دار نیز اضافه شوند(بخش زیادی از سود ها در این دو شهر نیز با توکن پرداخت میشود ولی چون ورودی زیاد هست توسط خط لیدری نقد میشود)

  و در آخر
  من به عنوان یه فرد اهل کاشان که چند سالی هست در مارکت های مالی مشغول به فعالیت هستم لازم دانستم این ویروسی که در ایران و مخصوصا در کاشان به وجود آمده را اطلاع رسانی کنم تا شاید چند نفری از وارد شدن به این سیستم پرهیز کنند و از خطرات آن باخبر شوند

  با تشکر از سایت میهن سیگنال

  • ممنون از دیدگاه مفیدتون. اطلاعات شما باعث جلوگیری از ضرر کردن خیلی ها میشه. ممنون از تایمی که میزارید.

  • سلام. توی شهر بادرود و اخیرا اردستان هم که نزدیک کاشان هستند مدت زیادی هست تبلیغات این سایت و همچنین سولار و لیورپول می شود.
   تری اینوست جز اولین ها در بادرود بود و خیلی ها هم عضوش هستند.
   تقریبا از ۸-۹ ماه پیش میامدن مغازه و درباره تری اینوست صحبت می کردند… چند ماهی هم هست سولار و اخیرا لیورپول اضافه شده.با با توجه به همچواری بادرود و کاشان، آیا در کاشان هم این دوتا رواج پیدا کردند؟؟

 • سلام خدمت همه دوستان عزیز. بنده نه دفاع میکنم نه رد . اگر این شرکت قانونی باشه باید مدارکی دال بر تایید آن وجود داشته باشه. لطفا کسانی که از این شرکت دفاع میکنن مدارک هویتی رو برای بنده ارسال کنن تا اگر اوکی هست من هم وارد بشم و شروع به تبلیغ کنم. با تشکر حیدری ایمیل : *****@gmail.com

  • سلام بر شما
   اگه دنبال اسناد و مدارک و مجوز قانونی هستید تشریف ببرید بورس، بانک، موسسات مالی، بعضی صرافیهای کلاهبردار، که چنان قانونی جیبتو خالی کنند خودتم حالیت نشه.
   حاجی این سایت هیچ مجوز قانونی که شما دنبالشید نداره اما تا حالا که نزدیک ۴ ساله فعاله کلاه هیشکیو برنداشته.
   هر کسی میخاد وارد شه حد ریسک و جیبشو بدونه و با مدیریت سرمایه وارد شه.
   نه جو گیر کسی بشید و سرمایه سنگین بزارید نه به اخبار منفی توجه کنید.

 • با درود ما ملت مثل آدمی هستیم که بین سخره های کوهستانی صعب العبور گیر افتادیم و زمانی که یکی طنابی رو برامون میندازه ازش میپرسیم این طناب محکمه؟!پاره نمیشه؟میگه نه خاطرت جمع باشه یا حتی میگه نمیدونم!ممکنه پاره بشه و بیفتی ته دره ممکنه با کمک این طنابی که من برات میندازم از جایی که هستی بیای بالاتر ما هم که چاره ای نداریم و حال بالا رفتن با زحمت و مشقت و یا فکر رو نداریم به طنابی چنگ میزنیم که نه میدونیم محکمه نه تضمینی توشه یه بار این طناب بورسه یه بار ارز دیجیتال یه بار دلار و طلا و … نمیخوام بازار های مالی رو تکذیب کنم میخوام بگم با جو گیری و نشناختن بازار های مالی و ریسک هاش و نداشتن پلن مالی و مدیریت سرمایه و … نمیشه جلو رفت.بنده با ارزیابی که در حد خودم از این داستان داشتم کاملا مشخصه که این سیستم شدیدا به ورود سرمایه توسط افراد تازه وارد وابسته هست و اگر به هر دلیلی مثلا فیلتر شدن سایت(توی بهترین حالت)ترس جای طمع رو بگیره و ورود سرمایه مختل بشه تازه نمیگم قطع بشه این ترس مثل گردابی همه رو توی خودش فرو میبره امیدوارم روزی برسه که ایران و ایرانی به اون چیزی که شایسته ش هست برسه

 • سلام واقعا مطالب اشتباهی شیر کردید این میتونه از نظر امنیتی خوب باشه که اطلاعاتشو رو نمیکنه لطفا بی زمینه و بی مدرک نگید کلاهبرداریه شما خودت پایین سایت خودت داری تبلیغ میکنی به من ملحق شید ترید یاد بگیرید لطفا با اطلاعات وارد شید درضمن شما فقط میتونی شرح بدی نمیتونی به اینجا تهمت کلاهبرداری بزنی این از شعور شماست اگر که گیخواستید قضاوت بشه باید اینو به اختیار خود بازدیدکنندگان بزارید نه اینکه با صراحت بیاید بگید کلاهبرداریه!

  • بله ما تبلیغ میپذیریم از صرافی های قانونی. اما هیچ وقت اقدام به جذب سرمایه نمیکنیم! هر موسسه ای بجز موسسات مالی و اعتباری که در سامانه بانک مرکزی و fipiran ثبت شدن، اقدام به جذب سرمایه کنن غیرقانونین! هر جایی! چه ویکینگ ترون باشه چه تری اینوست باشه چه حتی بایننس باشه! انشاا… که کلاهبرداری نکنن ولی کارشون کاملا غیر قانونیه!

  • بنده حدودا اوایل سال ۲۰۲۱ وارد این سایت شدم و تا همین ماه (آخرین ماه میلادی ۲۰۲۲ ) سود تتری خودم و زیر مجموعهامو دریافت می کردم البته از دو ماه پیش تنش هایی در پرداخت وجود داشت ولی این ماه که ماه اول سال۲۰۲۳ بود دیگه کامل این چالشها خودشو نشون داد و پرداخت تتر کاملا متوقف شد و دقیقا مطالب گفته شده در مقاله صحیحه و فک نمیکنم دیگه راه بیفته سایت بازه ولی سایتهای مشابه بودن که دیگه سود نمیدن اینم مثل همونا کارش تمومه ….

 • خب بی انصافی نکنید و برای اینکه نظرتون رو تحمیل کنید دروغ نگید.
  بعضی مطالبی که گفتین صد در صد اشتباهه

 • سلام و وقت بخیر…
  به نظرم تعصبی مطلب گذاشتید..
  روشنگری هم چارچوب خودش رو داره لطفا رعایت کنید.
  در خصوص ترید در بازار فارکس هم که اخیرا به آپشنهای سایت اضافه شده هم توضیح میدادین.
  کاش یه مقدار بیشتر مطالعه‌اش میکردید و اینقدر عجولانه مطالبتون رو منتشر نمیکردید.
  البته هر سرمایه‌گذاری در هر بازاری ریسک خودش رو داره.

  • سلام لطف بفرمایید اگ اطلاعات کاملی دارید برای ما و مخاطبین هم بنویسید.

  • سلام ۸ ماهه سرمایه گذاری کردم و هیچ مشکلی پیش نیامده همه چیز سر موقع و با حساب کتاب و مرتب جو منفی ندین لطفا درامد دلاری یعنی همین من هرکسی رو میشناسم و سرمایه گذاری کرده به مشکلی نخورده حتی کسایی که دوسال پیش سرمایه گذاری کردن

  • کی راست میگه آخرش🙄

 • سایت صد در صد کلاهبرداری هست،در این ماه بخش زیادی از اعضا موفق به برداشت تتر نشده اند و چیزی حدود هفت میلیون دلار سود با توکن شرکت به اسم تریکو پرداخت شده است،همچنین تمام پول ورودی ها صرف نقد کردن توکن افراد قدیمی میشود و یه شبکه تمام پانزی به وجود آمده که وابستگی شدید به ورودی های جدید دارد

  توکن شرکت به اسم ۳co فاقد تیم برنامه نویس بوده و کد نویسی آن از کد های آماده و کپی شده می باشد همچنین تیم توسعه دهنده ناشناسی دارد

  شرکت بعد از کم اوردن تعداد توکن ها به یک باره و خارج از وایت پیپر ۲میلیارد توکن رو به اصطلاح mint کرد و تعداد توکن ها از یک میلیارد به سه میلیارد افزایش پیدا کرد

  سایت پشتیبانی توکن به آدرس ۳co.net فوق العاده ضعیف می باشد و حتی اطلاع رسانی درست برای افزایش سوپلای توکن نکرده و یه سایت تزئینی هست

  شرکت در هر ماه تعداد افرادی که مجبور به برداشت توکن میشود را به بهانه های جدید زیاد میکند در ماه قبل به بهانه هش دزدی و در این ماه با پریموم کردن بعضی از اکانت هایی که به اندازه کل سرمایه خود سود گرفته بودند و یا افرادی که با توکن جایگاه زده اند و دلیل ها و بهانه های متفاوت دیگر ،تمام این افراد که تا الان حدود ۷۰ درصد کل سرمایه گذاران میشود را مجبور به برداشت توکن کرده

  بخش کثیر پول ورودی های جدید توسط اعضا قدیمی صرف نقد کردن توکن ها میشود و برای افراد جدید با توکن جایگاه زده میشود و عملا پول واقعی به شرکت واریز نمیشود و ورودی و خروجی پول های تتری از کیف پول شرکت در شبکه ترون با یکدیگر همخوانی ندارد و خروجی پول بسیار بیشتر از ورودی شده و این زنگ خطر پروزه های پانزی است

  در ادعاهای لیدرها دلیل پرداخت نشدن سود تتری باز بودن معاملات شرکت بوده است که فعلا در ضرر هست و منتظر هستن تا از ضرر در بیاید در حالی که هیچ مدرکی که معاملات شرکت را تایید کند وجود ندارد

  شرکت از خیال پردازی های قدیمی مانند ابداع ربات های معامله گری که تمام معاملات را با سود میبندد استفاده کرده و ب خیلی از افراد امید و انگیزه واهی داده است

  شرکت وعده راه اندازی صرافی خودش را در دو ماه آینده داده ولی وقتی به آدرس سایت صرافی نگاه میندازید ب هر سایتی نزدیک است تا صرافی ،در این صرافی فعلا قادر به خرید توکن هستید ولی فروش آن مهیا نیست

  در این ماه پرداخت سود به صورت تتر به قدری ضعیف بود که طبق شنیده ها تعدادی زیادی از لیدر ها هم سود تتری به آن ها نرسیده

  طراحان سایت به نظر اکثرا ایرانی هستند و این سایت در دو شهر گنبد کاووس و کاشان بیشترین فعالیت را دارند

  و خیلی از دلایل دیگه ای که چرا نباید در این سایت سرمایه گذاری کرد

  تمام افرادی که قصد ورود دارند به نظر باید احتیاط بیشتری انجام بدهند و افراد قدیمی این سایت نیز باید از ورودی گرفتن پرهیز کنند

  • سلام کسایی ک دیدکاهشونو گذاشتن و عضو سایت ترینوست هستن میتونن جواب این خانمو بدن؟؟!!اگه کسی هست ک اعتقاد داره ک کلاهبرداری نیست خب جواب بده…

  • این دختره زهرا رباته باااو😂 متن های خود سایت و کپی میکنه میزاره تو کامنت
   دوستان عزیز و گرامی سلام
   من حدود ۱۱ ماهه سرمایه گذاری کردم توی ترینوست واینکه هرماه سودمو برداشت کردم خیال راحت اصلا هرچی نوشتن دروغه والله قسم من ۱۰۰ تومن سرمایه گذاری کردم تا الان حدود ۱۵۰ تومن گرفتم تاماه یازدهم که این ماه بود. اصلا مشگلی نداشته و ندارد یه چیز دیگه ام براتون یادگاری مینویسم فروردین ماه میام میخونمش دوباره منتظر انفجار ارز ۳co که مال خود شرکت ترینوسته باشید. اون موقع فقط دهن هرکسی که پشت شرکت بد میگفت بسته میشه الان قیمتش ۱ سنت هست اون موقع میام میبینمتون.
   این عدد بمونه یادگاری ۲$

 • سلام داداش مثل اینکه قشنگ پرزنت نشدی یبار برو با جون و دل گوش بده بعد بیا برای بالا رفتن بازدیدت سایتد منفی بزن

 • رو چ‌حسابی اینقدر مطمئن میگید که بدون مجموعه ساختن سودت رو نمیده؟؟؟اگه به زعم شما کلاهبرداری هست،دمش گرم👏👏👏از هر چی بانک و صندوقه بهتر کار می‌کنه✌️✌️✌️شما یه نفر رو نمیبینی که سرمایه‌گذاشته باشه و پشیمون باشه.جهت اطلاع😂

 • بالای شصت درصد اطلاعاتی ک در اختیار خلق الله میذارید غلطه لطفا با اطلاعات اشتباه افراد رو گمراه نکنید.این کمپانی بالای سه ساله داره فعالیت میکنه و شما بدون حتی یک زیر مجموعه هم میتونید سود ماهانه خودتون رو برداشت کنید کما اینکه من بالای یکسال هست ک هرماه سود خودمو برداشت کردم.اگر کوچک ترین اطلاعاتی درمورد سایت داشتید میتونید متوجه بشید ک این هاست از آمازون خریداری شده و همچنین ارزی ک معرفی کرده در بستر بایننس هست که صرافی یک دنیاست و به راحتی اصلا امکان نداره کسی بتونه داخلش یک ارز رو به ثبت برسونه.همچنین ولت اختصاصی و صرافی خودش رو اورده ک اگر علم داشتید متوجه میشیدین ک اینها هیچکدوم بدون مجوز و پشتبانه‌ی سنگین مالی قابل انجام نیست و اینم بگم شما قراردادی ک شما توضیح دادین اشتباه گفتین یه قسمتیش رو و خالی از لطف نیست اینم تعریف کنم که من یک زیر مجموعه‌ای داشتم ک خواستار کنسل شدن قراردادش بود و به راحتی تونست کنسل کنه و پولشو شرکت برگردوند.شرکتی که دزد باشه نمیاد سه سال میلیون میلیون دلار خرج رشد خودش کنه و سر تایم سود همه رو پرداخت کنه.✋

  • شما اگه یه ذره اطلاعات داشتی میفهمیدی ساخت توکن روی شبکه بایننس پنج دقیقه هم زمان نمیبره و اصلا کاری نداره

   بعد افرادی که کنسل کردن یا قراردادشون تموم شده قبل از این اوضاع خراب چند ماهه اخیر نزدیک به سه ماه طول میکشیده تا اصل پولشون برگرده

   بهتره به جای اینکه با دروغ سرمایه های مردم رو به باد بدید یکم واقع بین تر عمل کنید و به جز حرف هایی که لیدر ها میزنند خودتون هم تحقیق کنید

 • نمایش کامنت بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *