اپلیکیشن های کاربردی ارز دیجیتال

در این دسته بندی با انواع اپلیکیشن های کاربردی بازار ارزهای دیجیتال آشنا خواهیم شد.

دراین صفحه یاد خواهیم گرفت چگونه ارزهای مدیریت، تحلیل و در نهایت کسب درآمد کنیم. همچنین یکی از جذاب ترین راه های کسب درامد استفاده از بازی های ارزدیجیتال است که انواع مختلفش را در این دسته بندی خواهیم آموخت.

معرفی اپلیکیشن های کاربردی ارزدیجیتال

آشنایی با اپلیکیشن های کاربردی ارز دیجیتال

معرفی اپلیکیشن های کاربردی ارزدیجیتال

امروزه اپلیکیشن‌های زیادی به منظورهای متفاوتی در دسترس قرار دارند. اپلیکیشن‌ها ایجاد می‌شوند تا انجام امور مختلف را برای ما انسان‌ها راحت کنند. از جمله این‌ها می‌توان به اپلیکیشن‌هایی که برای معامله در بازارهای مالی به کار می‌روند اشاره کرد. با معرفی اپلیکیشن می‌توانید با انواع مختلف آنها آشنا شوید.

معرفی اپلیکیشن: اپلیکیشن‌های مدیریت پرتفو

اپلیکیشن‌های مدیریت پرتفو به مجموعه‌ای از برنامه‌های کاربردی نرم‌افزاری اطلاق ‌می‌شود که یک سازمان برای دستیابی به اهداف تجاری خود از آنها استفاده ‌می‌کند. از جمله این اهداف می‌توان به مدیریت سبد سرمایه‌گذاری سازمان اشاره کرد. اهدافی که با اهداف تجاری همسو ‌می‌شوند و حداکثر ارزش را به سازمان ارائه ‌می‌دهند.

اگر سبد سرمایه‌گذاری (پرتفو) به درستی مدیریت نشود بسته به اندازه آن، فرد ممکن است با ضررهای مالی هنگفتی مواجه شود. به طور مشابه، اگر شرکت‌ها مدیریت پورتفوی فعال نداشته باشند، ممکن است با مشکلات هزینه‌بردار و گاهی غیرقابل برگشت مانند بدهی‌های فنی، اتلاف منابع و موارد دیگر مواجه شوند. علاوه بر این، استفاده از اپلیکشن مدیریت پرتفو می‌تواند به شرکت‌ها در ساخت موفقیت‌آمیز برنامه‌های جدید و مدیریت برنامه‌های موجود کمک کند.

معرفی برخی اپلیکیشن های کاربردی

No Application Name No Application Name
۱ Binance ۱۶ KuCoin
۲ Coinbase ۱۷ Celsius
۳ Robinhood ۱۸ Gemini
۴ Cash App ۱۹ Bithumb Global
۵ BlockFi ۲۰ Kraken
۶ Mycelium ۲۱ Bitfinex
۷ Exodus ۲۲ Binance.US
۸ Trust Wallet ۲۳ FTX
۹ Coinomi ۲۴ Bitstamp
۱۰ Jaxx Liberty ۲۵ BitMax
۱۱ Metal Pay ۲۶ Bittrex
۱۲ eToro ۲۷ Voyager
۱۳ Abra ۲۸ Uphold
۱۴ BitPay ۲۹ Luno
۱۵ Nobitex ۳۰ Wallex

معرفی اپلیکیشن: اپلیکیشن‌های خرید و فروش

اغلب شرکت‌های کارگزاری، یک نرم‌افزار معاملاتی برای انجام معاملات و مدیریت حساب‌های کاربران به ایشان ارائه ‌می‌دهند. این نرم‌افزار معمولا در دو نسخه دسکتاپ و موبایل و نیز به صورت تحت وب عرضه می‌شود. معامله‌گران همچنین ‌می‌توانند نرم‌افزار معاملاتی شخص ثالث را خریداری کنند که نرم‌افزار ارائه‌شده توسط کارگزاری‌ها را تکمیل می‌کند یا بهبود ‌می‌بخشد.

امروزه به دلیل کاهش هزینه‌های کارمزد سالانه، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران بیشتری به سمت انجام حداقل برخی از معاملات و تحلیل‌های خود با استفاده از حساب‌های معاملاتی خود هدایت شده‌اند. این امر باعث افزایش تقاضا برای نرم‌افزارهایی شده است که قابلیت‌های معاملاتی و همچنین تجزیه و تحلیل و منابع اطلاعاتی درون نرم‌افزار را فراهم ‌می‌کنند. از طرفی معرفی اپلیکیشن خرید و فروش را ضرورت بخشیده است.

نرم‌افزار معاملاتی ‌می‌تواند اطلاعات قیمت‌گذاری دارایی‌ها، انواع سفارش‌های خاص، داده‌های اساسی، نمودارها، شاخص‌های تحلیل فنی، آمار، اتاق‌های گفتگو و سایر ابزارها یا عملکردهای اختصاصی را که کارگزاران و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار برای جلب نظر معامله‌گران استفاده ‌می‌کنند، در اختیار ایشان قرار دهد.

در دسترس بودن رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی یا API‌ها نیز به صنعت نرم‌افزار کمک کرده است. API‌ها اجازه ‌می‌دهند تا دو نرم‌افزار تجاری دیگر به هم متصل شوند و به عنوان یک مورد واحد عمل کنند.

این به کاربران اجازه ‌می‌دهد تا به مزایای چندین نرم‌افزار به طور همزمان دسترسی داشته باشند. API‌ها همیشه مورد نیاز نیستند، زیرا کاربر ‌می‌تواند به سادگی دو یا چند برنامه را به طور مستقل بر روی رایانه خود اجرا کند، اگرچه برنامه‌ها با یکدیگر ارتباط برقرار نمی‌کنند.

معرفی اپلیکیشن: اپلیکیشن‌های نظارت بر بازار و قیمت‌ها

امروزه، مردم قبل از خرید، محصولات و خدمات را به صورت آنلاین بررسی و با هم مقایسه ‌می‌کنند. بدیهی است که تجربه کاربری برای شرکت‌ها به منظور حفظ مشتریان موجود به مدت طولانی بسیار مهم است. با این حال، قیمت عامل محرکی است، به خصوص برای خریدارانی که برای اولین بار خرید ‌می‌کنند. همانطور که گفته شد، نظارت بر قیمت برای هر تجارتی بسیار حیاتی است و معرفی اپلیکیشن نظارت بر قیمت اهمیت زیادی دارد.

نظارت بر قیمت، تجزیه و تحلیل قیمت‌های گذشته و لحظه‌ای به منظور بهینه‌سازی استراتژی قیمت‌گذاری است. اکنون این سوال مطرح می‌شود که نظارت بر قیمت چگونه به کسب و کار شما کمک ‌می‌کند. نظارت بر تاریخچه قیمت ‌می‌تواند به بازتاب استراتژی شما در بازار کمک کند.

نظارت بر قیمت ‌می‌تواند به ایجاد بهترین استراتژی قیمت‌گذاری و به حداکثر رساندن سود شما کمک کند. از طرفی نظارت بر قیمت این امکان را به شما ‌می‌دهد که ایده‌ای در مورد موقعیت خود در بازار به دست آورید.

 

منابع:

https://www.mendix.com/application-portfolio-management/

https://www.investopedia.com/terms/t/trading-software.asp

https://www.octoparse.com/blog/top-10-price-monitoring-tool-in-2021

نمایش بیشتر