بهترین برنامه استخراج ارز دیجیتال برای موبایل

۰۵ مرداد ۱۴۰۱
بهترین برنامه استخراج ارز دیجیتال برای موبایل

معمولاً زمانی که نام استخراج ارزهای دیجیتال مطرح می شود همه ذهن ها به سمت تجهیزات بسیار گران قیمت می رود. در واقع تصوری که افراد از عملیات استخراج دارند همین است. اما لازم است بدانید امکان انجام عملیات استخراج به صورت نرم  افزاری هم وجود دارد اگرچه این روش چندان به صرفه نیست. ما امروز قصد داریم شما را با تعدادی برنامه استخراج ارز دیجیتال برای موبایل آشنا کنیم و در مورد به صرفه بودن یا نبودن آنها اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید.

آیا استخراج ارز دیجیتال با موبایل امکان‌پذیر است؟

بله، استخراج بیت کوین با گوشی امکان‌پذیر است. حتی اگر دلایل زیادی برای دوری از آن وجود داشته باشد. از جمله اینکه استفاده از تلفن همراه برای استخراج یک ارز دیجیتال، مشابه استخراج سنتی نیست. در واقع استخراج با یک گوشی هوشمند با توجه به وضعیت فعلی آن، سود خوبی برای شما نخواهد داشت که ارزش تلاش و زمانی را که برای آن صرف می‌کنید، داشته باشد اما امکان‌پذیر است. برای اطلاعات بیشتر مقاله آیا استخراج ارز دیجیتال با موبایل امکان‌پذیر است؟ را بخوانید.

بهترین برنامه استخراج ارز دیجیتال برای اندروید و آی او اس

لازم به ذکر است اکثر برنامه های استخراج ارز دیجیتال که برای موبایل طراحی شده اند مبتنی بر اندروید هستند. البته برنامه هایی نیز برای آیفون و آی پد وجود دارند اما تعداد آنها بسیار محدود است. از جمله این برنامه ها می توان به بازی های ماینینگ اشاره کرد که در فروشگاه اپ استور قابل دسترسی هستند اما از امتیاز پایینی برخوردارند.

در مقابل تعداد برنامه هایی که می توان از آنها برای استخراج ارز دیجیتال در گوشی های اندرویدی استفاده کرد بسیار زیاد است هرچند این اواخر تقریباً همگی از فروشگاه اینترنتی گوگل پلی حذف شده اند. با این حال ما چند مورد را معرفی می کنیم تا شما با آنها آشنا شوید.

برنامه استخراج ارز دیجیتال برای موبایل : DroidMiner

با برنامه DroidMiner  می توان هر ارز دیجیتالی که مبتنی بر الگوریتم sha-256 است را استخراج کرد. قیمت این برنامه تنها ۰.۹۹ دلار و تعداد دفعات دانلود آن تاکنون بیش از ۱۰ هزار بار بوده است. با این حال نظرات چندان مثبتی در مورد آن از طرف استفاده  کنندگان وجود ندارد. در واقع متوسط امتیازی که کاربران به این برنامه داده اند تنها ۳ ستاره است.

برنامه استخراج ارز دیجیتال برای موبایل : DroidMiner

برنامه استخراج ارز دیجیتال برای موبایل : DroidMiner

با توجه به این نظرات، نرخ هش ماینرها با استفاده از نصب این برنامه برای سخت  افزاری مانند تبلت که از گوشی تلفن همراه قوی تر است تنها حدود یک مگاهش بر ثانیه است. این در حالی است که برای رسیدن به همین نرخ هش بسیار پایین هم انرژی زیادی موردنیاز است که از طریق باطری سخت  افزار (گوشی یا تبلت) فراهم می شود. پس اگر این برنامه را بر گوشی یا تبلت خود نصب کنید نباید از خالی شدن سریع باطری متعجب شوید.

برنامه استخراج ارز دیجیتال برای موبایل : پلتفرم چیکن فَست Chickenfast

ChickenFast یک برنامه استخراج ارز دیجیتال برای موبایل است. این برنامه یک پلتفرم ماینینگ است که هدف آن ساده  سازی و در دسترس تر کردن استخراج کریپتو برای کاربران عادی است. برای اینکه استخراج برای همه قابل درک باشد، این شرکت استخراج بیت  کوین را با مزارع مرغ مقایسه کرده و فرض می کند تخم مرغ ها ارز دیجیتال هستند. این پلتفرم به کاربران این امکان را می دهد که قراردادهای خود را بدون هزینه های پنهان انتخاب کنند.

برنامه استخراج ارز دیجیتال برای موبایل : پلتفرم چیکن فَست Chickenfast

برنامه استخراج ارز دیجیتال برای موبایل : پلتفرم چیکن فَست Chickenfast

ChickenFast یک روش جدید برای استخراج کریپتو است که ادعا می کند سودآورترین گزینه استخراج ارز دیجیتال را ارائه می دهد. این برنامه از یک الگوریتم ویژه برای استخراج ارزهای دیجیتال در رایانه شما بهره می برد.

این شرکت در سال ۲۰۱۵ در هنگ کنگ با استخر استخراج مبتنی بر ابر شروع به کار کرد. آنها استخراج ارز دیجیتال را به یک اقدام ساده تبدیل کردند که مبتدیان می توانند آن را درک کنند زیرا نیازی به خرید تجهیزات ماینینگ یا تحقیق در مورد نحوه استخراج و یا ارزهای قابل استخراج ندارد. کاربران فقط می توانند یک طرح پرداخت و نرخ درآمد را انتخاب کنند و وب سایت شروع به استخراج ارزهای دیجیتال (بیت کوین) برای آنها می کند.

این شرکت، ماینینگ بدون کارمزد پنهان را ارائه می دهد و مدعی است که پس از یک سال قرارداد، می توانید سرمایه اولیه خود را پس بگیرید. از طرفی هوش مصنوعی آن می تواند به سؤالات مشتریان پاسخ دهد و پشتیبانی ۲۴/۷ داشته باشد.

نرم افزار استخراج ارز دیجیتال استورم گِین StromGain

Stormgain نمونه دیگری از برنامه استخراج ارز دیجیتال برای موبایل است. این برنامه یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال است که می توانید از آن برای تجارت ارزهای دیجیتال مختلف استفاده کنید. این برنامه همچنین دارای یک ویژگی استخراج است که به شما امکان می دهد ارز دیجیتال به صورت رایگان کسب کنید.

اینکه آیا ارزشش را دارد یا نه به چندین عامل مختلف بستگی دارد و بهترین راه برای یافتن پاسخ برای شما این است که ابتدا به فرصت های درآمدی که ارائه می دهد نگاه کنید. به این ترتیب، متوجه خواهید شد که برای کسب درآمد باید چه کاری انجام دهید.

نرم افزار استخراج ارز دیجیتال استورم گِین StromGain

نرم افزار استخراج ارز دیجیتال استورم گِین StromGain

راه اصلی کسب درآمد از Stormgain به صورت رایگان، استخراج است. مزیت ماینینگ در Stormgain این است که نیازی به سرمایه  گذاری روی سخت  افزار خاصی برای استخراج ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد وب سایت آنها شوید و برای شروع استخراج روی دکمه «Activate» کلیک کنید.

این نوع فرصت کسب درآمد، از جهاتی شبیه به پلتفرم دیگر ماینینگ مبتنی بر ابر به نام شبکه Pi است. با این حال، با Stormgain، شما باید استخراج را چندین بار در روز فعال کنید، در حالی که برای شبکه Pi، فقط یک بار در روز آن را فعال می کنید.

ارز دیجیتالی که از طریق Stormgain استخراج خواهد شد بیت کوین است. به عنوان عضوی از Stormgain، بیت کوین را با نرخ شروع مشخص استخراج خواهید کرد. حتی شما می توانید با انجام یک فعالیت خاص نرخ استخراج خود را افزایش دهید.

پس از چهار ساعت، برنامه استخراج ارز دیجیتال برای موبایل Stormgain، استخراج را متوقف می کند و برای ادامه فرایند استخراج باید دوباره دکمه Activate را فشار دهید. می توانید مرورگر را در حین استخراج ببندید؛ بنابراین، در واقع هیچ منبع رایانه ای را مصرف نمی کند که شاید بتوان گفت این ویژگی مزیت اصلی آن است.

نکته منفی این است که اگر می خواهید درآمد خود را به حداکثر برسانید، باید هر چهار ساعت یک بار وارد سایت آنها شوید. همان طور که می بینید، کسب رمزارز در Stormgain چقدر آسان است. شما می توانید آن را با لمس یک دکمه انجام دهید. اما شاید فراموش کنید هر ۴ ساعت یکبار به سراغ این وب سایت بروید.

هزینه ماینینگ با استفاده از برنامه استخراج ارز دیجیتال برای موبایل

اولین هزینه ای که ماینینگ با استفاده از برنامه استخراج ارز دیجیتال برای موبایل دارد آسیبی است که در آینده به گوشی موبایل یا تبلت شما وارد می شود چون عملیات استخراج انرژی زیادی می طلبد و این انرژی از منابع سخت  افزاری مانند باطری و… تأمین می شود.

هزینه ماینینگ با استفاده از برنامه استخراج ارز دیجیتال برای موبایل بسیار زیاد است.

هزینه ماینینگ با استفاده از برنامه استخراج ارز دیجیتال برای موبایل بسیار زیاد است.

از طرفی مقدار ارز دیجیتالی که استخراج می شود به قدری کم است که نمی تواند حتی با قیمت گوشی موبایل برابری کند، چه برسد به اینکه بخواهد سودآور باشد. مسئله مهم بعدی خرید بسته های اینترنت است که ممکن است هزینه زیادی برای فرد به همراه داشته باشد. این در حالی است که دستگاه مورداستفاده به طور مکرر به شارژ شدن از طریق برق نیاز دارد.

با این اوصاف به صراحت می توان گفت استخراج ارز دیجیتال با موبایل کار به صرفه ای نیست. در واقع هرقدر هم که قدرت محاسباتی گوشی های تلفن همراه یا تبلت افزایش یابد به پای تجهیزات گران قیمت ماینینگ نمی رسد و بازدهی آنها را ندارد. این در حالی است که بسیاری از این برنامه ها با وعده استخراج ارز دیجیتال به دنبال اهداف دیگری از جمله دسترسی به کیف پول افراد و کلاهبرداری از آنها هستند.

منابع:

https://truely.com/cloud-mining-providers/chickenfast

https://paidfromsurveys.com/stormgain-mining-review

نظرتان را درباره‌ی مقاله «بهترین برنامه استخراج ارز دیجیتال برای موبایل» با ما درمیان بگذارید.

5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *