تحلیل ترون | تحلیل قیمت TRX

جدیدترین تحلیل ترون امروز 3 مرداد 1403 به منظور یافتن سیگنال خرید و فروش ترون در این صفحه قرار میگیرد.

هر واحد ترون با نماد اختصاری TRX یک ارزدیجیتال با قیمت 0.1340 ارزش بازار 11,667,075,006$ است. قیمت این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته %-17.8298 تغییر کرده است. در بین تمام ارزهای دیجیتال، TRON رتبه 11 را به خود اختصاص داده است و حجم معاملات روزانه آن 280,850,263$ است.

ترون یکی از ارزهای دیجیتال محبوب ایرانیان است است که با علامت اختصاری TRX نمایش داده می شود و در حال حاضر جزو ۱۰ ارز برتر در بازار ارز های دیجیتال است و با تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال ترون میتوانید بهترین فرصت های خرید و فروش ترون را شناسایی کنید.

قیمت ترونترون چیست؟

تحلیل ترون

ترون یکی از ارزهای دیجیتال محبوب ایرانیان است است که با علامت اختصاری TRX نمایش داده می شود و در حال حاضر جزو ۱۰ ارز برتر در بازار ارز های دیجیتال است. تاکنون روی این ارز دیجیتال بیش از یک میلیارد دلار سرمایه گذاری شده است و ادعا می شود  ظرفیت انجام ۲ هزار تراکنش در ثانیه را با کارمزدی نزدیک به صفر دارد.

تحلیل ترون

ارز دیجیتال محبوب ترون توانسته در ماه می سال ۲۰۱۹ رکورد تعداد تراکنش های بیت کوین را در ۳۱۹ روز کاری بشکند؛ که این با رکورد بیت کوین که ۱۰ سال به طول انجامید کاملا قابل  مقایسه است! سازنده این ارز دیجیتال جاستین سان است که اکنون مدیر ارشد شرکت ترون است و ایده های بسیار بلند پروازانه ای برای ترون دارد. در این مقاله می خواهیم به کاربرد ها و نحوه عملکرد ترون بپردازیم و بفهمیم آیا سرمایه گذاری بر ارز دیجیتال ترون عملی منطقی است؟

ترون به صورت کلی دارای ۴ نسخه است:

  • نسخه اول را می‌توان بارگذاری روی شبکه بلاک چین اتریوم از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ دانست.
  • بعد از آن ، این شبکه در نسخه ۲ به صورت کامل و روی بلاک چین احصاری خودش بارگذاری شد.
  • سپس در نسخه ۳ از مکانیزم ادیسی استفاده شد.
  • نسخه‌ی ۴ ترون با تحول بزرگی همراه بود؛ از مکانیزم تایید صحت معاملات اجماع ۲لایه یا TPoS بجای DPoS استفاده شد که این به منزله یک انقلاب در دنیای ترون بود.
نمایش بیشتر