تحلیل قیمت ترون: آماده برای رالی صعودی | ۷ تیر

۰۷ تیر ۱۴۰۲
تحلیل قیمت ترون: شروع یک ریتریسمنت جدید | 14 خرداد

قیمت ترون سطح ۰.۰۷۱۱ دلار را به حمایت تبدیل کرده تا احتمال یک رالی قابل توجه افزایش یابد. پیش از این در ماه ژوئن مومنتوم صعودی، قیمت را تا سقف سالانه در ۰.۰۸۵۷ دلار بالا برد. اما پس زده شدن قیمت از این سطح با اصلاح همراه بود تا جایی که کف ۰.۰۶۲۷ دلار به ثبت رسید.

با وجود این، ثبت سقف های بالاتر در نمودار نشان دهنده احتمال صعود و جبران زیان اخیر است. این شرایط به علاوه چشم انداز صعودی بیت کوین خریداران را به آینده امیدوارتر کرده است.

تحلیل تکنیکال قیمت ترون

توسعه قابلیت شبکه ترون در ارتباط با بلاک چین اتریوم در روزهای گذشته تغییر اساسی قیمت را به دنبال داشت. این اتفاق به جهش ۱۵ درصدی قیمت بین ۲ و ۳ ژوئن منجر شد.

نمودار یک روزه قیمت ترون / تتر

به گزارش میهن سیگنال، محدوده ۰.۰۸۵۷ دلار که بیش از یک سال است حتی تست هم نشده دفعه قبل جلوی افزایش قیمت را گرفت تا قیمت در طول یک هفته افت ۲۵ درصدی را تجربه کند و به حمایت ۰.۰۶۷۲ دلار برسد. با این حال گاوهای بازار آماده حمله هستند.

در حال حاضر مقاومت ۰.۰۷۱۱ به حمایت تبدیل شده است. ترون در حال معامله در سطح ۰.۰۷۵۳ دلار است و یک مقاومت قوی دیگر پیش رو دارد.

خریداران بلندمدت از دیدن اندیکاتور RSI بالاتر از سطح ۵۰ خوشحال شده اند. RSI در سطح ۵۸ نشان دهنده قدرت رالی صعودی است. اندیکاتور CMF در سطح ۰.۲۰+ هم گویای ورود سرمایه به بازار ترون است.

خریداران می توانند پس از بسته شدن قیمت در وضعیت سبز در تایم فریم صعودی روی افزایش قیمت و خرید حساب کنند. این افزایش خرید به راحتی می تواند قیمت TRX را تا محدوده ۰.۰۷۸۷ دلار افزایش دهد. در مقابل افت به زیر کف های اخیر قیمت برتری را به خرس ها بازخواهد گرداند و سناریوی صعودی را باطل خواهد کرد.

 

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت ترون: آماده برای رالی صعودی | ۷ تیر» با ما درمیان بگذارید.

منبع:ambcrypto
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *