استخراج ترون | معرفی بهترین سایت استخراج ترون رایگان

۳۱ فروردین ۱۴۰۲
استخراج ترون چگونه است؟

معمولا زمانی که نام استخراج ارزهای دیجیتال مطرح می‌شود تمام ذهن‌ها به سمت دستگاه‌های گران قیمت ماینر می‌رود. تهیه این دستگاه‌ها برای هر کسی مقدور نیست. خبر خوب اینکه امروزه راه‌های دیگری نیز برای استخراج ارزدیجیتال وجود دارد. هر یک از این راه‌ها منجر به به‌دست‌آوردن مقداری ارزدیجیتال می‌شود. به دست آوردن ارزدیجیتال معادل با همان عملیات استخراج است. با ما همراه باشید تا شما را با استخراج ترون آشنا کنیم.

برخی از ارزهای دیجیتال امکان استخراج از طریق دستگاه‌های ماینر را ندارند. از جمله این رمز ارزها می‌توان به ترون اشاره کرد. در نتیجه برای به دست آوردن آن باید از راه‌های دیگری استفاده کنیم. یکی از این راه‌ها خرید رمز ارز ترون و راه دوم استفاده از سایت‌های کلیکی و به دست آوردن سکه‌های رایگان است. در ادامه به هردوی این راه‌ها می‌پردازیم و جزئیات آنها را بیان می‌کنیم.

توجه: استخراج ترون امکانپذیر نیست و استفاده از سایت معرفی شده در این صفحه توسط تیم میهن سیگنال توصیه نمیشود.

استخراج ترون از طریق خرید

شما می‌توانید مانند دیگر ارزهای دیجیتال ترون را بخرید و از این طریق صاحب سکه‌های آن شوید. خرید و فروش ترون از طریق برخی صرافی‌ها امکان‌پذیر است. شما بعد از خرید رمز ارز ترون می‌توانید آن را در کیف پول دیجیتالی خود نگهداری کنید و هر زمان که خواستید آن را بفروشید. هر کیف پولی که از Tron پشتیبانی می‌کند برای ذخیره سکه‌های ترون مناسب است. کیف پول Ledger Nano X، Exodus، Trezor، Atomic  و Ledger Nano S از جمله محبوب‌ترین گزینه‌ها برای ذخیره ترون به شمار می‌روند.

استخراج ترون از طریق فعالیت در برخی وب‌سایت‌ها

یکی از بهترین راه‌ها برای استخراج ترون، مراجعه به سایت‌های عرضه‌کننده رایگان این رمز ارز است. در واقع با مشاهده تبلیغات و یا از طریق انجام بازی در این سایت‌ها می‌توان ارزدیجیتال ترون را به دست آورد. در واقع شما با مشاهده تبلیغات یا در قبال انجام بازی در یک وب سایت خاص که بدین منظور راه‌اندازی شده است می‌توانید پاداش دریافت کنید. این پاداش‌ها در قالب ارزدیجیتال ترون به شما اهدا می‌شود.

البته نمی‌توان به این سایت‌ها به عنوان یک منبع درآمد نگاه کرد چون مقدار ترونی که به عنوان پاداش اهدا می‌شود بسیار کم است. در نتیجه برای به دست مقدار قابل توجهی ارزدیجیتال ترون باید زمان بسیار زیادی را صرف کنید. این زمان ممکن است شامل سال‌ها عمر و وقت با ارزش شما باشد.

با این حال اگر همچنان مایلید که از این طریق سایت‌های کلیکی، ارزدیجیتال ترون به دست آورید لازم است بدانید می‌توانید از سایت Earncrypto.Com و اپلیکیشن Mine tron استفاده کنید. این سایت و اپلیکیشن در حال حاضر تنها سایتی است که بدین منظور در دسترس قرار دارد. ابتدا باید در این وب سایت ثبت نام کنید. سپس باید به تماشای فیلم یا مشاهده تبلیغات یا انجام بازی در سایت بپردازید تا بتوانید ترون رایگان به دست آورید. در ادامه شما را با روش ثبت نام در این وب سایت و نحوه استخراج ترون از طریق آن آشنا می‌کنیم.

آموزش استفاده از اپلیکیشن ترون رایگان ( Mine tron )

 برای این منظور از گوگل پلی این نرم افزار را دانلود کنید: Mine tron

پس از نصب این‌ اپلیکیشن، برای ورود به آن و استفاده از آن یکی از حساب‌های کاربری گوگل خود را انتخاب کنید. پس از ورود به اپلیکیشن بلافاصله فرایند استخراج ترون آغاز می‌شود.

Mine tron 

شما می‌توانید با لمس گزینه Play Game گردونه‌ای مجازی را بچرخانید و از این‌ طریق نیز میزانی از ترون را بسته به شانس خود به‌دست آورید. در این‌ قسمت برای افزودن ترون کسب‌شده به موجودی، پس از چرخش گردونه، گزینه Claim را بزنید. در قسمت My wallet می‌توانید موجودی خود را مشاهده کنید.

در قسمت Withdraw می‌توانید موجودی خود را برداشت کنید. در این‌ قسمت باید در کادر Wallet address آدرس کیف پول ارز دیجیتال خود را وارد نمایید (در ادامه شما را با نحوه دستیابی به آدرس کیف پول ارز دیجیتال آشنا می‌کنیم). در قسمت select network شبکه موردنظر را برای انتقال مشخص کنید. در این‌ قسمت باید گزینه (Tron (TRC20 را انتخاب کنید. در قسمت amount هم باید مقدار موردنظر خود برای برداشت ترون را مشخص کنید.

دانلود نرم افزار Mine tron

نحوه ثبت نام در سایت  Earncrypto.Com

نحوه ثبت نام در سایت Earncrypto.Com و کار با آن بسیار آسان است. برای ثبت نام ابتدا باید آدرس Earncrypto.Com را در مرورگر خود بنویسید و وارد وب سایت شوید. سپس به دنبال گزینه  EARN CRYPTO RIGHT NOW باشید و بر آن کلیک کنید تا به صفحه زیر هدایت شوید.

نحوه ثبت نام در سایت  Earncrypto.Com

سپس باید یک حساب کاربری در وب سایت ایجاد نمایید. برای ایجاد حساب کاربری ابتدا باید یک نام کاربری برای خود انتخاب نمایید و آدرس یکی از ایمیل‌های معتبر خود را در کادر مربوطه وارد کنید. سپس باید یک رمز عبور برای خود در نظر گرفته و دو بار آن را در دو کادر مربوطه وارد نمایید.

در نهایت بر روی گزینه I’m not a robot کلیک کنید.  در ادامه بر گزینه  Sign Up NOW کلیک کنید تا عملیات ثبت نام شما تکمیل شود.

نحوه ثبت نام در سایت  Earncrypto.Com

نحوه کار با سایت Earncrypto.Com

بعد از ورود به سایت Earncrypto.Com باید ارزدیجیتال مورد نظر خود را که در اینجا ترون است انتخاب کنید. لیست ارزهای دیجیتالی که امکان استخراج آنها از طریق این وب سایت فراهم است در سمت چپ صفحه قابل رویت است.

نحوه کار با سایت Earncrypto.Com

اگر قصد استخراج ترون را دارید، باید ارزدیجیتال ترون را انتخاب کنید. اکنون می‌توانید با مشاهده تبلیغات موجود در وب سایت یا انجام بازی در آن، ترون به دست آورید. جزئیات هر یک از این دو مورد در ادامه توضیح داده می‌شود.

استخراج ترون با مشاهده تبلیغات در سایت Earncrypto.Com

اگر قصد به دست آوردن ترون از طریق مشاهده تبلیغات را دارید ابتدا باید روی تب Earn Tron کلیک کنید. در ادامه لیستی از فیلم‌های تبلیغاتی نمایش داده می‌شود. با کلیک بر هر کدام از فیلم‌ها می‌توانید آن را در یک صفحه جدید مشاهده کنید. پس از اینکه فیلم به پایان رسید، مقداری ترون به حساب شما واریز می‌شود. هر چند این مقدار بسیار کم است اما امکان برداشت نیز دارد.

استخراج ترون با بازی در سایت Earncrypto.Com

برای استخراج ترون یا هر ارزدیجیتال دیگری از طریق بازی کردن در وب سایت Earncrypto.Com باید ابتدا بازی مورد نظر را بر گوشی تلفن همراه خود نصب کنید. این همان استخراج از طریق گوشی موبایل است. بازی را می‌توانید از طریق سایت Earncrypto.Com دانلود کنید. تنها کافی است در همان صفحه‌ای که به مشاهده فیلم‌های تبلیغاتی پرداختید بر روی گزینه Mobile App کلیک کنید. با کلیک بر این گزینه می‌توانید تمام بازی‌های موجود را ببینید. اکنون می‌توانید بر هر کدام که می‌خواهید کلیک کنید تا بازی دانلود شود.

ورود به سایت Earncrypto.com

انتقال ارزدیجیتال ترون به کیف پول

قطعا بعد از به دست آوردن ترون نیاز است که آن را در یک کیف پول نگهداری کنید. انجام این کار اصلا دشوار نیست، تنها کافی است سایتی که به شما ترون پاداش می‌دهد امکان انجام آن را داشته باشد. تنها مشکلی که در این میان وجود دارد محدودیت در مقدار ارز قابل انتقال است. در واقع ابتدا باید تعداد ترون‌های شما به یک حد مشخص برسد تا بتوانید آنها را به کیف پول خود انتقال دهید.

برای انتقال سکه‌های ترون خود باید بر روی مقدار ترونی که در سایت نمایش داده می‌شود کلیک کنید. در ادامه به صفحه اصلی بازگشت داده می‌شود. در اینجا باید اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کنید. به همین راحتی می‌توانید بعد از استخراج ترون سکه‌ها را به یک کیف پول خود انتقال دهید و در صورت تمایل آنها را بفروشید و وجه به دست آمده را دریافت کنید.

توجه: استخراج ترون امکانپذیر نیست و استفاده از سایت معرفی شده در این صفحه توسط تیم میهن سیگنال توصیه نمیشود.

جمع بندی

ارز ترون را نمیتوان از طریق دستگاه های ماینر استخراج کرد در نتیجه باید از راه های دیگری مانند خرید ترون از طریق صرافی های مختلف و مراجعه به سایت‌های عرضه‌کننده رایگان این رمز ارز مانند  Earncrypto.Com، آنرا بدست آورد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «استخراج ترون | معرفی بهترین سایت استخراج ترون رایگان» با ما درمیان بگذارید.

4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدیه اسلامی تبار
خوشحالم با تولید محتوای با کیفیت، سطح وب فارسی رو ارتقا می دهیم. امروز سردبیر میهن سیگنال هستم و این هنوز شروع رویاپردازی های منه ...

‫3 نظر

  • صرافی ایرانی آسا کوین فقط تنها ایرادش حد معامله هست که ۱۰ دلاره همه ویژگی های دیگش عالیه

  • دوستانی که به کسب درآمد آنلاین و ارزهای دیجیتال علاقه دارند در تلگرام به *** پیام بدن
    راهنمایی شون میکنم به درآمد برسن 🙂

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *