قیمت (XLM) امروز ۱ مرداد ۱۴۰۳

۶,۰۰۷ تومان
شش هزار و شش تومان
$0.10 ۰.۱۰ دلار
۶,۰۰۷ تومان
شش هزار و شش تومان
۰.۱۰ دلار
-1.84%
تغییرات ۲۴ ساعت
؟
تغییرات ۲۴ ساعت گذشته
29,311,865,126 XLM
58.62%
عرضه حداکثر: 50,001,806,812
عرضه در گردش
$3,029,336,214
ارزش بازار
$0.0012 $0.94
پایین ترین
بالاترین
 • خلاصه
 • فنی
 • میزان محبوبیت
 • حجم و عرضه در گردش
 • درباره
 • مقالات

استلار یا Stellar با نماد XLM یک ارز دیجیتال یا رمزارز است که با ارزش بازار حدود 3,029,336,214 دلار در رتبه 29 قرار دارد. هر واحد از Stellar در این لحظه با قیمت 0.10 دلار با احتساب نرخ تتر 58,119 تومانی که معادل 6,007 تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن 296,719,425 دلار است.
قیمت استلار در 24 ساعت گذشته -2% تغییر داشته است. در نمودار Stellar بالاترین قیمت در همه زمان ها 0.94 دلار بوده که الان حدود -89% با آن قیمت فاصله دارد. همچنین در نمودار Stellar کمترین قیمت در همه زمان ها 0.0012 دلار بوده که الان حدود 8,322% با آن فاصله دارد.

ماشین حساب
: تبدیل به
تومان دلار
تومان
دلار
wallet icon
امتیاز نقدینگی
۶۲%
wallet icon
میزان محبوبیت
۸۹%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۱۰۰%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۱۰۰%
چگونه از این نمودار استفاده کنیم؟
wallet icon
امتیاز نقدینگی
۶۲%
wallet icon
میزان محبوبیت
۸۹%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۱۰۰%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۱۰۰%

بررسی فنی ارز استلار

یکی از بهترین پارامتر ها برای شناسایی پروژه های ارزشمند، تیم توسعه دهنده و میزان سرمایه گذاری در بخش نرم افزاری آن است. میهن سیگنال با نظارت مستقیم بر وبسایت رسمی Github فعالیت تیم توسعه دهنده آن را برای شما قرار میدهد.

‌تعداد Commit ۹,۸۲۰
ستاره‌ها ۳,۱۰۴
تماشاگرها ۲۶۸
شاخه‌ها ۹۶۸
آخرین Commit ۲,۰۲۴

محبوبیت در شبکه های اجتماعی

هر چند اندازه گیری میزان احساسات بازار به یک ارزدیجیتال به طور دقیق قابل محاسبه نیست، اما تیم میهن سیگنال به کمک هوش مصنوعی توانسته است فعالیت پروژه های مختلف را در زمان های مختلف در شبکه های اجتماعی پر طرفداری مثل توئییتر و تلگرام رصد و اندازه گیری کند. نمودار زیر نمایانگر احساسات مردم نسبت به یک رمزارز و میزان علاقه و تنفر مردم از یک پروژه است.

احساسات توییتر

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

احساسات تلگرام

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

حجم و عرضه در گردش ارز استلار

میزان حجم و عرضه در گردش در حالت های مختلف میتواند بیانگر موارد مختلفی از جمله ریسک باشد. برای مثال اگر عرضه در گردش یک دارایی زیاد باشد، امکان نوسانات هیجانی و غیر منتظره در آن کمتر خواهد شد، پس ریسک سرمایه گذاری کمتر خواهد داشت.

معرفی ارز استلار (Stellar)

ارز دیجیتال Stellar یک پروژه مبتنی بر بلاک‌چین بوده و کاملاً غیرمتمرکز و توزیع شده است.توکن های این ارز دیجیتال به اختصار XLM نامیده می شوند. تراکنش‌ها و پرداخت‌ها در این شبکه از طریق فرایندهای همتا به همتا صورت می‌گیرد. استلار یک ارز مشابه ریپل است که عالیت خود را  در سال 2014 به عنوان یک شبکه پرداخت آغاز کرد و سپس رمزنگاری شد. در حال حاضر این ارز دیجیتال یک سیستم پرداخت و انجام مبادلات مالی با سرعت بالا و قیمت مناسب است. کارمزد تراکنش‌ها در این شبکه فقط برای جلوگیری از ایجاد تراکنش اسپم در این شبکه تعیین شده است. سرعت انجام تراکنش‌ها در این پلتفرم کمتر از 6 ثانیه است.

در سایت رسمی، استلار خود را یک زیربنای پرداخت متن باز و توزیع شده معرفی می کند. پروتکل آن ها با استفاده از پرداخت های برون مرزی ، امکان تبادل با ارزهای سنتی و با تبدیل خودکار را بین مردم سراسر جهان فراهم می‌کند. شبکه استلار  مانند ریپل و برخلاف بیت کوین روی بلاک چین فعالیت نمی‌کند. ارز شبکه استلار یا همان لومن قابل استخراج نیست و توسط شرکت مقدار مشخصی ایجاد شده است.

این ارز دیجیتال با افزایش قیمت خیلی خوبی که در سال ۲۰۱۷ داشت، بیش از ۴۱۹۰۰ درصد رشد کرد و در بین ارزهای با بازدهی بالا بود. البته در سال ۲۰۱۸ به دلیل روند نزولی در بازار ارزهای دیجیتال، با افت همراه شد.

استلار داغ ترین ارز دیجیتالی سال ۲۰۱۸ بوده است. و جزو هشتمین ارز دیجیتالی جهان است.

استلار چگونه کار می‌کند؟

به جز استفاده به عنوان ارز دیجیتال با کارمزد کم و سرعت بالا، استلار فراتر از یک ارز دیجیتال است. سازمان هایی مانند بانک و سیستم های مالی که اصطلاحا در شبکه به آن انچر (Anchors) گفته می شود در شبکه ارتباطات را بررسی می کنند. انچرها نهادهای قابل اعتمادی هستند که نقش پل های ارتباطی را در شبکه استلار را ایفا می کند.

مثلا شما در آمریکا و دوست شما در فرانسه است و از شما درخواست پرداخت ۱۰۰ یورو می کند. شما می توانید از شبکه استلار استفاده کنید و معادل دلاری را برای دوستتان بفرستید. این پول در بانک فرانسه کاملا خودکار تبدیل به یورو خواهد شد و به دست دوستتان خواهد رسید.

پس استلار می تواند مانند بقیه ارزهای دیجیتال در ولت ها جا به جا شود و یا از شبکه آن برای پرداخت های ارزی دیگر استفاده شود.

لومن (Lumen) چیست؟

لومن نام ارز مورد استفاده در شبکه استلار است که واحد اختصاری آن XLM است.
لومن ارز رایج شبکه استلار است. در ابتدا نام ارز دیجیتال این سیستم هم استلار بود. سال ۲۰۱۵ برای جلوگیری از گیج شدن کاربران نام ارز دیجیتال را لومن گذاشتند تا با استلار؛ یعنی شبکه انتقال و پرداخت اشتباه نشود.

استلار لومنس چگونه کار می کند؟

همانند بیشتر ارزهای دیجیتال دیگر، Stellar Lumens  از ویژگی های فن آوری بلاک چین برخوردار است.
شبکه استلار، بر روی وب سرورهای غیر متمرکز که توسط یک کنسرسیوم بین المللی پشتیبانی می شود اجرا می گردد.
این سرورها از ledger پشتیبانی می کنند که اطلاعات و معاملات شبکه را در آن دنبال می کنند.

در عمل، پروتکل استلارلومنس، مثل PayPal، یکپارچه تر و قابل انعطاف تر عمل می کند. برای شروع به استفاده از  Stellar، شما باید پول نقد را در شبکه ارسال کنید.

قیمت استلار لومن و عوامل موثر بر آن

قیمت استلار مخصوصا در چندماه اخیر رشد خیره کننده ای داشته است. یک سال پیش قیمت هر واحد از این ارز ۰.۰۰۲ دلار بود و اکنون که در حال نوشتن این مطلب هستیم حدود ۰.۷ دلار است. اگر سال گذشته ۱۰۰۰ دلار استلار می خریدید، امروز حدود ۳۵۰,۰۰۰ دلار سرمایه داشتید که با توجه به کاربرد های شبکه امکان افزایش قیمت آن بسیار زیاد است. به تازگی خبری تایید نشده منبی بر میزبانی ICO ها روی شبکه استلار منتشر شده است که در صورت صحیح بودن می تواند قیمت این ارز را تا چندین برابر افزایش دهد. بدیهی ست که استلار یک شبکه کاربردی است و با گسترش شبکه و پذیرش آن می تواند به رشد خوبش همچنان ادامه دهد. تراکنش های بسیار سریع و کارمزد کم از مزیت های این شبکه است.

یکی از ریسک های سرمایه گذاری در این ارز،‌متمرکز بودن شرکت است و اخبار و وقایع شرکت به شدت در قیمت آن موثر است.

تفاوت ریپل و استلار چیست؟

ارزاستلار از نظر ساختار و پروتکل اجرایی خیلی به سیستم ریپل شبیه است اما با ریپل تفاوت‌هایی جزئی دارد و این تفاوت‌ها در حال بیشتر شدن هستند از جمله:

 • استلار در مقابل ریپل، که بیشتر استفاده سازمانی دارد، بیشتر جنبه عمومی دارد.
 • ریپل نسبت به استلار متمرکز‌تر است. عضویت در شبکه ریپل و تایید تراکنش‌ها باید توسط بنیاد ریپل تایید شود اما در استلار عضویت آزادانه است.
 • استلار؛ در واقع یک فورک از ریپل است اما روز به روز تفاوتشان در حال بیشتر شدن است.
 • استلار؛ می‌تواند واسطه‌ای برای ارزهای ملی باشد.
 • استلار؛ یک بنیاد غیرانتفاعی است که مدعی مبارزه با فقر است اما ریپل یک شرکت انتفاعی است.
 • زمان تراکنش در ریپل ۴ ثانیه ولی در استلار ۲-۵ ثانیه است.
 • بازار هدف ریپل موسسات و شرکت‌های مالی است ولی بازار هدف استلار، افراد هستند.

چه نهادهایی از بلاک چین استلار استفاده می کنند؟

استلار در اکتبر ۲۰۱۷ پس اعلام همکاری و مشارکت با آی بی ام(IBM) وارد بازار شد. این مشارکت باعث ایجاد یک شبکه پولی در بین کشورهای اقیانوس آرام جنوبی شد. این پروژه انجام حداقل ۶۰ درصد از پرداخت های بین مرزی را در بین کشورهای این منطقه هدف قرار داده است. این کشورها شامل استرالیا، فیجی و تونگا است. این امر ارتباطات بین کسب و کارهای کوچک، غیر سودآور و موسسات بانکی را برای تسریع معاملات تجاری فراهم می کند. برای مثال یک کشاورز در یک منطقه می تواند با یک خریدار در منطقه ای دیگر ارتباط برقرار کرده و تراکنش مورد نظر خود را جهت انتقال پول انجام دهد.

در سال ۲۰۱۶ شرکت مشاورین فناوری معروف دلویت(Deloitte) همکاری با استلار را برای توسعه یک برنامه پرداخت اعلام کرد. در کنفرانسی در سال ۲۰۱۷ مک کالب، اعلام کرد که ۳۰ بانک برای استفاده از نقل و انتقالات برون مرزی خود از استلار استفاده کرده اند.

معایب استلار چیست؟

نقصی که برای استلار بیان می کنند این است که تحت یک شبکه غیرمتمرکز کار نمی کند. بلکه شبکه استلار یک شبکه شبه-متمرکز است. کوین های لومن در اختیار تیم مدیریتی استلار است و در آینده  طبق برنامه به شبکه تزریق می شود. این مسئله حاکمیت تیم مدیریتی را در آینده استلار بسیار تاثیرگذار می کند. در واقع آینده استلار به تصمیمات این تیم و شخص مکالب بستگی دارد. با این حال از لحاظ امنیتی شبکه استلار تاکنون دچار هیچ مشکلی نشده و از سطح امنیتی خوبی برخوردار است.

 آیا استلار امن است؟

استلار امنیت خود را در طول چندین سال اثبات کرده است. کارمزدهای ناچیزی که از کاربران دریافت می شود جهت جلوگیری از حمله به سرورهای استلار استفاده می شود. از طرفی استلار به اندازه کافی ایمن است که در حال حاضر به عنوان بخشی از بلاک چین بانک IBM استفاده می شود.

پیش بینی آینده ارز استلار (Stellar)

کارشناسان و تحلیلگران بازار سرمایه با توجه به آمار و نمودارها، آینده روشنی را برای ارز دیجیتال استلار پیش بینی کرده‌اند. آن‌ها معتقدند که سرمایه گذاری بر روی ارز Stellar یک گام مثبت و سودآور برای کاربر خواهد بود. در حقیقت نمی‌توان به طور قطعی آینده بازار سرمایه را پیش بینی کرد، اما با توجه به رونق بازار کریپتو و روند پیشرفت این ارز در ماه‌های اخیر می‌توان آینده روشنی برای آن تصور کرد.

خواندن بیشتر نمایش کمتر

آخرین اخبار استلار

بروز اختلال نمایش قیمتى در کوین مارکت کپ
کاربران ارز دیجیتال با افزایش قیمتى ناگهانى ارزهاى خود به دلیل یک اختلال شبکه اى در پلتفرم کوین مارکت کپ، شوکه شدند. شبکه کوین مارکت کپ که به عنوان بزرگترین...
استفاده اپلیکیشن سیگنال از بلاک چین استلار
سیگنال یکی از محبوب ترین پیام رسان های خصوصی است که در دو ماه اخیر به دلیل مشکلات اپ های مشابه رشد انفجاری در جذب کاربران داشته است. طبق گزارش...
با تهدید سرکوب نظامی ترامپ، قیمت بیت کوین به ۱۰۳۸۰ دلار رسید
قیمت بیت کوین مانع ۱۰۰۰۰ دلار را شکست و برای اولین بار در سه ماه اخیر به ۱۰۳۸۰ دلار رسید. حرکت به بالاتر از سطح ۱۰۰۰۰ دلار، پس از بسیج...
چهار بازی ارز دیجیتال در تلگرام که همه درباره آنها صحبت می کنند
یکی از هیجان‌انگیزترین اتفاقات اخیر در دنیای ارزهای دیجیتال، ترند شدن بازی های تلگرام است. چهار بازی محبوب همستر کامبت، پیکسل تپ، تپ سواپ و میم اف آی،  مجموعاً نزدیک...
میم کوین ها در بازار صعودی اخیر، از بیت کوین و اتریوم جلو زدند!
بیت کوین برای مدت کوتاهی از ۶۸۰۰۰ دلار گذشت که منجر به رشد بازار ارزهای دیجیتال شد. میم کوین ها در هفته گذشته عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین و...

تحلیل استلار

تحلیل قیمت استلار: احتمال افت شدید | ۲۴ تیر

۲۴ تیر ۱۴۰۱

تحلیل قیمت استلار و ترا: بروز احساسات گاوی | ۲۹ آذر

۲۹ آذر ۱۴۰۰

تحلیل قیمت استلار: افت قیمت تا زیر حمایت ها – ۱۶ آذر

۱۶ آذر ۱۴۰۰

کریپتوپدیا

۰ تا ۱۰۰ ریال دیجیتال یا رمز ریال
در این مقاله در مورد مفهوم ریال دیجیتال صحبت میکنیم. میخواهیم بفهمیم آیا ریال دیجیتال ارز دیجیتال جدیدی است؟ آیا سرمایه گذاری بر ریال دیجیتال فکر منطقی و آینده نگرانه...
تپ سواپ – بهترین جایگزین نات کوین
تپ سواپ یک پروژه خلاقانه است که امکانات جدید دیفای را با فناوری پیشرفته بلاک چین سولانا ترکیب می‌کند. این ترکیب باعث می‌شود کاربران هم هزینه‌های کمتری برای تراکنش‌ها بدهند...
ریپل (Ripple) چیست؟
شبکه ریپل، شبکه‌ای برای پرداخت‌های زمان واقعی است که امکان انتقال پول و هر نوع دارایی با ارزش مالی را از طریق زیرساخت منبع‌باز، با استفاده از ارزان‌ترین روش‌های ممکن...
ارز دیجیتال کاردانو چیست؟ | آشنایی کامل با ارزدیجیتال ADA
احتمالا تاکنون نام کاردانو را زیاد شنیده‌اید. کاردانو یک شبکه بلاک چین است که برای ساخت و اجرای قراردادهای هوشمند و برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز (dApps) از الگوریتم اثبات سهام...
ارزدیجیتال تنسور (tensor) چیست؟
تنسور، توکنی که به طور خاص برای بازار ان‌اف‌تی تنسور در اکوسیستم سولانا طراحی شده، نمونه‌ای از ارزهای جدید و پرطرفدار است. این توکن با هدف‌هایی نظیر تقویت حکمرانی غیرمتمرکز،...

ارزهای برتر

coin-Bitcoin بیت کوین (BTC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۱۰۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳,۸۹۹,۹۸۰,۱۹۴ تومان ۶۷,۴۸۹.۵۳ دلار
coin-Ethereum اتریوم (ETH)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۹۵%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱۹۹,۷۶۰,۱۰۸ تومان ۳,۴۴۴.۶۷ دلار
coin-Tether تتر (USDT)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۱۰۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۹%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۴%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۶۱%

۵۸,۱۱۹ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-BNB بایننس کوین (BNB)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۳%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۴,۵۰۴,۶۴۳ تومان ۵۹۱.۲۱ دلار
coin-USD Coin یو اس دی کوین (USDC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۸۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۷%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۹۷%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۳۷%

۵۷,۹۹۰ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-XRP ریپل (XRP)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۸۱%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۹۳%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۵,۰۵۸ تومان ۰.۶۰ دلار
coin-Cardano کاردانو (ADA)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۲%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲۴,۷۳۵ تومان ۰.۴۳ دلار
coin-Avalanche اولنچ (AVAX)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱,۸۵۳,۶۰۰ تومان ۳۱.۹۵ دلار
coin-TRON ترون (TRX)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۶%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۷,۷۲۱ تومان ۰.۱۳ دلار
coin-Shiba Inu شیبا اینو (SHIB)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۶%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱,۰۲۱.۹ تومان ۰.۰۰۰۰۱۷۵۷۴۲ دلار
coin-Polkadot پولکادات (DOT)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۷۹%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۵۷,۶۷۸ تومان ۶.۱۲ دلار
coin-Chainlink چین لینک (LINK)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۲%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۸۱۱,۵۲۵ تومان ۱۳.۹۶ دلار
coin-Bitcoin Cash بیت کوین کش (BCH)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۲%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲۲,۳۸۲,۳۵۶ تومان ۳۸۵.۷۲ دلار
coin-NEAR Protocol نیر پروتکل (NEAR)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۲۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۹۶%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۵۱,۹۹۹ تومان ۶.۰۴ دلار
coin-Dai دای (DAI)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۹%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۷۴%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۲%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۴۵%

۵۸,۵۰۰ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-Litecoin لایت کوین (LTC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۹%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۹۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۴,۱۲۸,۲۰۶ تومان ۷۱.۲۱ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *