قیمت مونرو (XMR) امروز ۲ اسفند ۱۴۰۲

۶,۷۳۵,۷۵۹ تومان
شش میلیون و هفتصد و سی و پنج هزار و هفتصد و پنجاه و نه تومان
$117.33 ۱۱۷.۳۳ دلار
۶,۷۳۵,۷۵۹ تومان
شش میلیون و هفتصد و سی و پنج هزار و هفتصد و پنجاه و نه تومان
۱۱۷.۳۳ دلار
-1.97%
تغییرات ۲۴ ساعت
؟
تغییرات ۲۴ ساعت گذشته
18,400,600 XMR
عرضه در گردش
$2,158,892,375
ارزش بازار
$0.21 $517.62
پایین ترین
بالاترین
  • خلاصه
  • فنی
  • حجم و عرضه در گردش
  • درباره
  • مقالات

مونرو یا Monero با نماد XMR یک ارز دیجیتال یا رمزارز است که با ارزش بازار حدود 2,158,892,375 دلار در رتبه 46 قرار دارد. هر واحد از Monero در این لحظه با قیمت 117 دلار با احتساب نرخ تتر 57,410 تومانی که معادل 6,735,759 تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن 57,127,899 دلار است.
قیمت مونرو در 24 ساعت گذشته -2% تغییر داشته است. در نمودار Monero بالاترین قیمت در همه زمان ها 518 دلار بوده که الان حدود -77% با آن قیمت فاصله دارد. همچنین در نمودار Monero کمترین قیمت در همه زمان ها 0.21 دلار بوده که الان حدود 54,992% با آن فاصله دارد.

ماشین حساب
: تبدیل به
تومان دلار
مونرو
تومان
دلار
wallet icon
امتیاز نقدینگی
۵۷%
wallet icon
میزان محبوبیت
۹۳%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۱۰۰%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۱۰۰%
چگونه از این نمودار استفاده کنیم؟
wallet icon
امتیاز نقدینگی
۵۷%
wallet icon
میزان محبوبیت
۹۳%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۱۰۰%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۱۰۰%

بررسی فنی ارز مونرو

یکی از بهترین پارامتر ها برای شناسایی پروژه های ارزشمند، تیم توسعه دهنده و میزان سرمایه گذاری در بخش نرم افزاری آن است. میهن سیگنال با نظارت مستقیم بر وبسایت رسمی Github فعالیت تیم توسعه دهنده آن را برای شما قرار میدهد.

‌تعداد Commit ۱۱,۴۶۲
ستاره‌ها ۸,۴۲۳
تماشاگرها ۴۹۶
شاخه‌ها ۳,۶۳۵
آخرین Commit ۲,۰۲۴

حجم و عرضه در گردش ارز مونرو

میزان حجم و عرضه در گردش در حالت های مختلف میتواند بیانگر موارد مختلفی از جمله ریسک باشد. برای مثال اگر عرضه در گردش یک دارایی زیاد باشد، امکان نوسانات هیجانی و غیر منتظره در آن کمتر خواهد شد، پس ریسک سرمایه گذاری کمتر خواهد داشت.

معرفی ارز مونرو (Monero)

این ارز در سال 2012 از فورک بیت کوین بوجود آمد، در ابتدا نام آن بیت مونرو بود که بعدا به مونرو تغییر کرد. مونرو قابل استخراج است و هر 2 دقیقه یک بلاک از آن استخراج می‌شود. پروژه مونرو بر اساس تمرکز زدایی، امنیت و حریم خصوصی شکل گرفته است تا امنیت بیشتری به کاربران ارائه کند.
تیم تشکیل دهنده آن نیز 7 نفر هستند که 5 نفر از آن‌ها به دلیل محوریت پروژه بر اساس حریم خصوصی، ناشناس باقی مانده‌اند. این دو نفر دیوید لاتاپی و ریکاردو اسپاگنی هستند. البته تعداد افراد زیادی در تیم توسعه دهنده آن مشارکت کرده‌اند. مونرو این محرمانه بودن را با روش رمزنگاری لایه کاربردی با استفاده از امضاهای حلقوی تقویت کرده است.

مونرو  با علامت اختصاصی XMR یک ارز دیجیتال بسیار امن، خصوصی و غیر قابل ردیابی است که در آوریل ۲۰۱۴ راه اندازی شد. توسعه دهندگان این ارز رمزپایه ابتکاری، هیچ مقداری از آن را برای خودشان و شرکتشان کنار نگذاشتند و برای شروع و ادامه کار متکی بر خود بودند.
یک گروه هفت نفره مونرو را هدایت میکنند که جز دو نفر آنها، دیوید لاتاپی (David latapie) و ریکاردو اسپاگنی (Ricardo spagni) پنج نفر دیگر تصمیم برناشناس بودن گرفته اند.

پلتفرم مونرو متن باز (open source) است و از طریق سرمایه گذاری های مردمی ارزش پیدا کرده و از امضای حلقه ای و آدرس های ناشناس، برای پنهان سازی هویت فرستنده و گیرنده استفاده می کند. تیم توسعه دهنده اصلی دائما در حال گسترش مرزهای امنیت و ارتقا این ارز دیجیتالند .

بر خلاف باور برخی از کاربران مونرو یک شرکت نیست و مالک و یا هیئت مدیره ندارد بلکه مونرو نوعی ارز مانند بیت کوین یا اتریوم است.

در سال ۲۰۱۲ داستان پیدایش مونرو  با توسعه پروتکل CryptoNote شکل گرفت که یکی از اولین پروتکل‌های بلاکچین است که مبنای آن حفظ حریم خصوصی بود و راه را برای شکوفایی تعدادی از رمز ارز‌های آینده مهیا کرد.

طرز کار مونرو

مونرو بر پایه و اساس یک پروتکل رمزنگاری لایه ای ساخته شده است و با استفاده از امضای حلقوی دارای امنیت بیشتری است. امضای حلقوی اصل ساز و کار مونرو پس از ارسال از کیف پول هاست.

حتی میتوان برای فرار از تحریم ها از ارز هایی مثل مونرو بهره برد

شما با انتخاب استفاده از کلید عمومی یا خصوصی خود می‌توانید کنترل کنید که چه کسی مشخصات تراکنش را ببیند.

در مونرو به دلیل تمرکز بر امنیت نیاز به رمزنگاری بیشتری میباشد ، ازین جهت اندازه ی بلاک آن بزرگتر است که در نتیجه مقیاس پذیری این ارز را بیشتر میکند.
مونرو با استفاده از تراکنش محرمانه ی حلقوی و آدرس های مخفی می تواند مشخصات گیرنده و فرستنده ی هر تراکنش را مخفی نگه دارد.
 حال شاید بپرسید امضای حلقوی چیست؟
برای درک امضای حلقوی به این مثال توجه کنید:
در بانکداری سنتی وقتی چکی را امضا می کنید ، هر کس این امضا را ببیند میتواند تشخیص دهد که این امضا متعلق به شماست.
اما فرض کنید امضای خود را با امضای چند شخص ناشناس دیگر ترکیب کنید و یک امضای جدید بسازید. دیگر افراد نمی توانند پی ببرند که این امضا متعلق به شما یا کس دیگر است.

مونرو قابل تعویض است!

مفهوم قابل تعویض بودن یعنی ، مثلا یک ۱۰ هزار تومانی قابل تعویض با دو ۵ هزار تومانی یا یک ۱۰ هزار تومانی دیگر است.
در بیت کوین این امکان وجود ندارد زیرا ممکن است یک بیت کوین از راه غیرقانونی به دست آمده باشد و در سیستم بیت کوین به دلیل اینکه تمام تبادل ها قابل پیگیری است مهم است که بیت کوین چگونه به دست آمده است اما در مونرو به دلیل آنکه از وضعیت قبلیش اطلاعاتی نداریم، قابل تعویض است.

 

تفاوت مونرو و بیتکوین

  • حفظ حریم خصوصی

سیستم شبکه این ارز دیجیتال طوری طراحی شده است که هویت دارندگان مونرو به طور کامل پنهان می‌ماند، به جز صاحبش هیچ شخص دیگری نمی‌تواند از اطلاعاتی مانند مقدار تراکنش‌ها و علت آنها با خبر شود.

غیر قابل ردیابی بودن ویژگی مهم آن مرحوم است

  •  تمرکز زدایی

اگرچه هدف همه ارزهای دیجیتال تمرکز زدایی است اما مونرو آن را به معنای واقعی عملی کرده . شبکه مونرو با الگوریتم اثبات کار (POW) ایجاد شده است و توانایی استخراج خود را در اختیار همه دارندگانش قرار داده است در صورتی که بقیه ارزهای دیجیتال با الگوریتم اثبات کار استخراج را فقط در اختیار ماینرهای بزرگ قرار داده‌اند.

 

  • مقیاس پذیری

محدود بودن حجم بلاک در ارزهای دیجیتالی که بر پایه کد بیت کوین هستند مقیاس پذیری یا انعطافشان را کم کرده است. اما مونرو برای نامحدود بودن حجم بلاک های شبکه خود پاداش ماینرها را بدون تغییر طراحی کرده یعنی پاداش بلاک همیشه ۰.۳ سکه در دقیقه باقی می‌ماند. این روش مزیت‌های دیگری هم دارد، که از تورم و ایجاد بازار مالی جلوگیری می‌کند.

هاوینگ یک پدیده خلاقانس که توسط ناکوموتو اولین بار انجام شد

تغییر نکردن پاداش بلاک به ماینرها انگیزه می‌دهد همیشه به کار خود ادامه دهند، حتی با طولانی شدن زنجیره و اگر این کار را انجام ندهند پاداشی هم دریافت نمی‌کنند.  ولی با محدود شدن بلاک و کم شدن پاداش حتی کمتر از منفعت تراکنش انگیزه ماینرها نیز کم می‌شود، و برای داشتن منفعت بیشتر، تلاش می‌کنند با ایجاد شاخه‌ای جدید سود خود را بیشتر کنند.
از این رو با کم نشدن پاداش بلاک، تورم هم ایجاد نمی‌شود و انگیزه ماینرها برای استخراج همیشگی می‌شود. در نتیجه شبکه بلاک چین آن امن باقی می‌ماند.

  •  قابلیت معاوضه

ویژگی حریم خصوصی مونرو که آن را غیر قابل ردیابی کرده است، قابلیت معاوضه آن را نیز راحت‌تر کرده است. به عبارتی دیگر دارندگان مونرو، می‌توانند تعدادی از ارزها را با هم معاوضه کنند. چون تاریخچه ای از تراکنش‌ها وجود ندارد و مشخص نیست هر مونرو از کجا آمده است و ارزش همه مونروها همیشه یکسان باقی می‌ماند.

ولی ارزهای دیگر مانند بیت کوین با ثبت شدن تراکنش‌ها بین همه اعضای شبکه اطلاعات تراکنش همیشه آشکار است و اگر نقل و انتقالی در موارد غیر قانونی مانند فروش مواد مخدر انجام شود آن بیت کوین ناسالم می‌شود و مقداری از ارزش خود را از دست می‌دهد.

• تعداد سکه‌ها

پاداش استخراج مونرو همیشه ۰.۳ سکه در دقیقه ثابت باقی می‌ماند، در نتیجه با وجود اینکه در ابتدا تعداد ۱۸.۴ میلیون سکه برای استخراج مشخص شده است ولی پس از اتمام استخراج این تعداد، روند آن قطع نمی‌شود و ماینرها برای همیشه می‌توانند به استخراج خود ادامه دهند.

پیش بینی آینده ارز مونرو (Monero)

اغلب سرمایه گذاران ترجیح می‌دهند قبل از سرمایه گذاری و خرید یک توکن اطلاعاتی در خصوص آینده آن داشته باشند. این موضوع به آن‌ها در انجام معامله‌ای بهتر کمک بسیاری می‌کند. طبق نظر کارشناسان بازار سرمایه آینده ارز دیجیتال مونرو به عوامل و فاکتورهایی مانند توسعه‌دهنده، شرایط رقبا، وضعیت کلی بازار کریپتو و سیاست‌گذاری‌های دولت‌ها بستگی دارد. اما به طور کلی تحلیلگران بازار سرمایه آینده روشنی را برای این ارز دیجیتال محبوب پیش بینی کرده‌اند.

خواندن بیشتر نمایش کمتر

آخرین اخبار مونرو

۵ رمزارز برتر مستعد رشد در این هفته
قیمت بیت کوین امروز سطح ۵۰۰۰۰ را شکست. با افت دامیننس بیت کوین، رمزارزهای اتر، بایننس کوین، مونرو و کیک در کوتاه مدت می توانند صعود خوبی را در پیش...
تحلیل قیمت آلت کوین های اتریوم کلاسیک و مونرو ۶ فروردین ۱۴۰۰
بازار آلت کوین ها به تازگی افت شدیدی رات جربه کرده است اما اتریوم کلاسیک توانسته ریکاوری سریعی داشته باشد و مونرو برای بالارفتن از سطح ۲۳۰ دلار دچار مشکل...
کوین بیس مونرو را فهرست نخواهد کرد
مدیرعامل کوین بیس می گوید قانون گذاران با فهرست شدن مونرو در کوین بیس کنار نمی آیند حتی اگر بایننس و کراکن از این توکن حمایت کنند. برایان آرمسترانگ می...
بیت کوین هرگز به طور کامل خصوصی نمی شود
آندریاس آنتونوپولوس می گوید بیت کوین احتمالا هرگز ویژگی های خصوصی عالی مانند ویژگی های مونرو را نخواهد داشت. او در کانال خود در یوتیوب در یک جلسه پرسش و...
چین انالیسیس می تواند سکه های خصوصی Zcash و دش شما را ردیابی کند
چین انالیسیس، بلوف تبلیغاتی سکه های دش و Zcash به عنوان سکه های خصوصی را برملا کرده و اعلام نموده ردیابی این سکه ها برای اعمال قانون بسیار ساده است....

تحلیل مونرو

تحلیل قیمت مونرو: احتمال ریتریس قیمت | ۲۶ تیر

۲۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل قیمت مونرو، زیلیکا و ریپل: نزدیک شدن به حمایت ها | ۱۷ اردیبهشت

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

۵ ارز برتر هفته: سیف مون برترین رمزارز با رشد ۶۸ درصدی | ۱۱ دی

۱۲ دی ۱۴۰۰

کریپتوپدیا

ترون (Tron) چیست؟ + استخراج ، کلاهبرداری و تحلیل قیمت ترون
ترون یکی از ارزهای دیجیتال محبوب ایرانیان است است که با علامت اختصاری TRX نمایش داده می شود و در حال حاضر جزو ۱۰ ارز برتر در بازار ارز های...
آوالانچ چیست؟ آشنایی کامل با Avalanche
Avalanche یک سیستم نوآورانه در دنیای ارزهای دیجیتال است که با هدف فراهم کردن یک سرعت بالا، امنیت قوی و قابلیت افزایش اندازه و بهبود عملکرد طراحی شده است. این...
آشنایی کامل با ارزدیجیتال ژوپیتر (Jupiter)
ژوپیتر (Jupiter) با ویژگی‌های خاص خود مثل امنیت، قابلیت گسترش و غیرمتمرکز بودن، راه‌حل‌های مختلفی را به کاربران و سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهد. هدف از این مقاله، آشنایی با ژوپیتر (Jupiter)...
اتریوم چیست؟ | آشنایی کامل با Ethereum
اتریوم یک شبکه رمز ارز با سیستم غیر متمرکز است که بر اساس بلاک چین کار میکند و توسعه دهنده ها میتوانند برنامه های غیر متمرکز خودشان را روی آن...
آشنایی کامل با داگ ویف هت (WIF)
داگ ویف هت به عنوان یک میم کوین جدید در شبکه های اجتماعی جنجال به پا کرده است. این ارز که از یک عکس محبوب در اینترنت با تصویر سگ...

ارزهای برتر

coin-Bitcoin بیت کوین (BTC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۱۰۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲,۹۲۴,۹۹۹,۹۸۸ تومان ۵۰,۹۶۸.۲۰ دلار
coin-Ethereum اتریوم (ETH)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۹۵%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱۶۶,۴۱۳,۱۲۱ تومان ۲,۹۰۱.۱۵ دلار
coin-Tether تتر (USDT)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۱۰۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۹%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۴%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۶۱%

۵۷,۴۱۰ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-BNB بایننس کوین (BNB)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۳%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲۰,۹۰۶,۲۵۴ تومان ۳۶۴.۵۸ دلار
coin-XRP ریپل (XRP)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۸۱%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۹۳%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۱,۰۰۰ تومان ۰.۵۴ دلار
coin-USD Coin یو اس دی کوین (USDC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۸۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۷%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۹۷%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۳۷%

۵۷,۰۱۰ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-Cardano کاردانو (ADA)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۲%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۳,۷۱۶ تومان ۰.۵۹ دلار
coin-Avalanche اولنچ (AVAX)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲,۱۰۷,۸۸۴ تومان ۳۶.۷۹ دلار
coin-TRON ترون (TRX)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۶%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۷,۹۸۷ تومان ۰.۱۴ دلار
coin-Chainlink چین لینک (LINK)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۲%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱,۰۵۲,۰۰۰ تومان ۱۸.۳۳ دلار
coin-Polkadot پولکادات (DOT)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۷۹%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۴۲۰,۴۶۸ تومان ۷.۳۲ دلار
coin-Polygon پالیگان (MATIC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۸%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۲۱%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۸۷%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۵۴,۴۰۰ تومان ۰.۹۵ دلار
coin-Internet Computer اینترنت کامپیوتر (دفینیتی) (ICP)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۵۲%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۷۶%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۶۴%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۷۴۲,۲۴۸ تومان ۱۲.۹۳ دلار
coin-Shiba Inu شیبا اینو (SHIB)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۶%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۵۴۲.۴ تومان ۰.۰۰۰۰۰۹۴۰۷۵ دلار
coin-Dai دای (DAI)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۹%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۷۴%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۲%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۴۵%

۵۷,۴۷۶ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-Bitcoin Cash بیت کوین کش (BCH)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۲%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱۴,۹۷۱,۶۴۴ تومان ۲۵۹.۷۴ دلار
coin-Litecoin لایت کوین (LTC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۹%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۹۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳,۸۹۲,۸۰۹ تومان ۶۷.۹۴ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *