قیمت (XMR) امروز ۳ مرداد ۱۴۰۳

۹,۴۰۴,۱۴۹ تومان
نه میلیون و چهارصد و چهار هزار و صد و چهل و نه تومان
$160.72 ۱۶۰.۷۲ دلار
۹,۴۰۴,۱۴۹ تومان
نه میلیون و چهارصد و چهار هزار و صد و چهل و نه تومان
۱۶۰.۷۲ دلار
0.38%
تغییرات ۲۴ ساعت
؟
تغییرات ۲۴ ساعت گذشته
18,446,744 XMR
عرضه در گردش
$2,964,691,130
ارزش بازار
$0.21 $517.62
پایین ترین
بالاترین
  • خلاصه
  • فنی
  • میزان محبوبیت
  • حجم و عرضه در گردش
  • درباره
  • مقالات

مونرو یا Monero با نماد XMR یک ارز دیجیتال یا رمزارز است که با ارزش بازار حدود 2,964,691,130 دلار در رتبه 30 قرار دارد. هر واحد از Monero در این لحظه با قیمت 161 دلار با احتساب نرخ تتر 58,514 تومانی که معادل 9,404,149 تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن 93,000,827 دلار است.
قیمت مونرو در 24 ساعت گذشته 0.38% تغییر داشته است. در نمودار Monero بالاترین قیمت در همه زمان ها 518 دلار بوده که الان حدود -69% با آن قیمت فاصله دارد. همچنین در نمودار Monero کمترین قیمت در همه زمان ها 0.21 دلار بوده که الان حدود 75,365% با آن فاصله دارد.

ماشین حساب
: تبدیل به
تومان دلار
تومان
دلار
wallet icon
امتیاز نقدینگی
۵۷%
wallet icon
میزان محبوبیت
۹۳%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۱۰۰%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۱۰۰%
چگونه از این نمودار استفاده کنیم؟
wallet icon
امتیاز نقدینگی
۵۷%
wallet icon
میزان محبوبیت
۹۳%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۱۰۰%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۱۰۰%

بررسی فنی ارز مونرو

یکی از بهترین پارامتر ها برای شناسایی پروژه های ارزشمند، تیم توسعه دهنده و میزان سرمایه گذاری در بخش نرم افزاری آن است. میهن سیگنال با نظارت مستقیم بر وبسایت رسمی Github فعالیت تیم توسعه دهنده آن را برای شما قرار میدهد.

‌تعداد Commit ۱۱,۶۴۴
ستاره‌ها ۸,۷۵۹
تماشاگرها ۴۹۶
شاخه‌ها ۳,۰۷۳
آخرین Commit ۲,۰۲۴

محبوبیت در شبکه های اجتماعی

هر چند اندازه گیری میزان احساسات بازار به یک ارزدیجیتال به طور دقیق قابل محاسبه نیست، اما تیم میهن سیگنال به کمک هوش مصنوعی توانسته است فعالیت پروژه های مختلف را در زمان های مختلف در شبکه های اجتماعی پر طرفداری مثل توئییتر و تلگرام رصد و اندازه گیری کند. نمودار زیر نمایانگر احساسات مردم نسبت به یک رمزارز و میزان علاقه و تنفر مردم از یک پروژه است.

احساسات توییتر

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

احساسات تلگرام

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

حجم و عرضه در گردش ارز مونرو

میزان حجم و عرضه در گردش در حالت های مختلف میتواند بیانگر موارد مختلفی از جمله ریسک باشد. برای مثال اگر عرضه در گردش یک دارایی زیاد باشد، امکان نوسانات هیجانی و غیر منتظره در آن کمتر خواهد شد، پس ریسک سرمایه گذاری کمتر خواهد داشت.

معرفی ارز مونرو (Monero)

این ارز در سال 2012 از فورک بیت کوین بوجود آمد، در ابتدا نام آن بیت مونرو بود که بعدا به مونرو تغییر کرد. مونرو قابل استخراج است و هر 2 دقیقه یک بلاک از آن استخراج می‌شود. پروژه مونرو بر اساس تمرکز زدایی، امنیت و حریم خصوصی شکل گرفته است تا امنیت بیشتری به کاربران ارائه کند.
تیم تشکیل دهنده آن نیز 7 نفر هستند که 5 نفر از آن‌ها به دلیل محوریت پروژه بر اساس حریم خصوصی، ناشناس باقی مانده‌اند. این دو نفر دیوید لاتاپی و ریکاردو اسپاگنی هستند. البته تعداد افراد زیادی در تیم توسعه دهنده آن مشارکت کرده‌اند. مونرو این محرمانه بودن را با روش رمزنگاری لایه کاربردی با استفاده از امضاهای حلقوی تقویت کرده است.

مونرو  با علامت اختصاصی XMR یک ارز دیجیتال بسیار امن، خصوصی و غیر قابل ردیابی است که در آوریل ۲۰۱۴ راه اندازی شد. توسعه دهندگان این ارز رمزپایه ابتکاری، هیچ مقداری از آن را برای خودشان و شرکتشان کنار نگذاشتند و برای شروع و ادامه کار متکی بر خود بودند.
یک گروه هفت نفره مونرو را هدایت میکنند که جز دو نفر آنها، دیوید لاتاپی (David latapie) و ریکاردو اسپاگنی (Ricardo spagni) پنج نفر دیگر تصمیم برناشناس بودن گرفته اند.

پلتفرم مونرو متن باز (open source) است و از طریق سرمایه گذاری های مردمی ارزش پیدا کرده و از امضای حلقه ای و آدرس های ناشناس، برای پنهان سازی هویت فرستنده و گیرنده استفاده می کند. تیم توسعه دهنده اصلی دائما در حال گسترش مرزهای امنیت و ارتقا این ارز دیجیتالند .

بر خلاف باور برخی از کاربران مونرو یک شرکت نیست و مالک و یا هیئت مدیره ندارد بلکه مونرو نوعی ارز مانند بیت کوین یا اتریوم است.

در سال ۲۰۱۲ داستان پیدایش مونرو  با توسعه پروتکل CryptoNote شکل گرفت که یکی از اولین پروتکل‌های بلاکچین است که مبنای آن حفظ حریم خصوصی بود و راه را برای شکوفایی تعدادی از رمز ارز‌های آینده مهیا کرد.

طرز کار مونرو

مونرو بر پایه و اساس یک پروتکل رمزنگاری لایه ای ساخته شده است و با استفاده از امضای حلقوی دارای امنیت بیشتری است. امضای حلقوی اصل ساز و کار مونرو پس از ارسال از کیف پول هاست.

حتی میتوان برای فرار از تحریم ها از ارز هایی مثل مونرو بهره برد

شما با انتخاب استفاده از کلید عمومی یا خصوصی خود می‌توانید کنترل کنید که چه کسی مشخصات تراکنش را ببیند.

در مونرو به دلیل تمرکز بر امنیت نیاز به رمزنگاری بیشتری میباشد ، ازین جهت اندازه ی بلاک آن بزرگتر است که در نتیجه مقیاس پذیری این ارز را بیشتر میکند.
مونرو با استفاده از تراکنش محرمانه ی حلقوی و آدرس های مخفی می تواند مشخصات گیرنده و فرستنده ی هر تراکنش را مخفی نگه دارد.
 حال شاید بپرسید امضای حلقوی چیست؟
برای درک امضای حلقوی به این مثال توجه کنید:
در بانکداری سنتی وقتی چکی را امضا می کنید ، هر کس این امضا را ببیند میتواند تشخیص دهد که این امضا متعلق به شماست.
اما فرض کنید امضای خود را با امضای چند شخص ناشناس دیگر ترکیب کنید و یک امضای جدید بسازید. دیگر افراد نمی توانند پی ببرند که این امضا متعلق به شما یا کس دیگر است.

مونرو قابل تعویض است!

مفهوم قابل تعویض بودن یعنی ، مثلا یک ۱۰ هزار تومانی قابل تعویض با دو ۵ هزار تومانی یا یک ۱۰ هزار تومانی دیگر است.
در بیت کوین این امکان وجود ندارد زیرا ممکن است یک بیت کوین از راه غیرقانونی به دست آمده باشد و در سیستم بیت کوین به دلیل اینکه تمام تبادل ها قابل پیگیری است مهم است که بیت کوین چگونه به دست آمده است اما در مونرو به دلیل آنکه از وضعیت قبلیش اطلاعاتی نداریم، قابل تعویض است.

 

تفاوت مونرو و بیتکوین

  • حفظ حریم خصوصی

سیستم شبکه این ارز دیجیتال طوری طراحی شده است که هویت دارندگان مونرو به طور کامل پنهان می‌ماند، به جز صاحبش هیچ شخص دیگری نمی‌تواند از اطلاعاتی مانند مقدار تراکنش‌ها و علت آنها با خبر شود.

غیر قابل ردیابی بودن ویژگی مهم آن مرحوم است

  •  تمرکز زدایی

اگرچه هدف همه ارزهای دیجیتال تمرکز زدایی است اما مونرو آن را به معنای واقعی عملی کرده . شبکه مونرو با الگوریتم اثبات کار (POW) ایجاد شده است و توانایی استخراج خود را در اختیار همه دارندگانش قرار داده است در صورتی که بقیه ارزهای دیجیتال با الگوریتم اثبات کار استخراج را فقط در اختیار ماینرهای بزرگ قرار داده‌اند.

 

  • مقیاس پذیری

محدود بودن حجم بلاک در ارزهای دیجیتالی که بر پایه کد بیت کوین هستند مقیاس پذیری یا انعطافشان را کم کرده است. اما مونرو برای نامحدود بودن حجم بلاک های شبکه خود پاداش ماینرها را بدون تغییر طراحی کرده یعنی پاداش بلاک همیشه ۰.۳ سکه در دقیقه باقی می‌ماند. این روش مزیت‌های دیگری هم دارد، که از تورم و ایجاد بازار مالی جلوگیری می‌کند.

هاوینگ یک پدیده خلاقانس که توسط ناکوموتو اولین بار انجام شد

تغییر نکردن پاداش بلاک به ماینرها انگیزه می‌دهد همیشه به کار خود ادامه دهند، حتی با طولانی شدن زنجیره و اگر این کار را انجام ندهند پاداشی هم دریافت نمی‌کنند.  ولی با محدود شدن بلاک و کم شدن پاداش حتی کمتر از منفعت تراکنش انگیزه ماینرها نیز کم می‌شود، و برای داشتن منفعت بیشتر، تلاش می‌کنند با ایجاد شاخه‌ای جدید سود خود را بیشتر کنند.
از این رو با کم نشدن پاداش بلاک، تورم هم ایجاد نمی‌شود و انگیزه ماینرها برای استخراج همیشگی می‌شود. در نتیجه شبکه بلاک چین آن امن باقی می‌ماند.

  •  قابلیت معاوضه

ویژگی حریم خصوصی مونرو که آن را غیر قابل ردیابی کرده است، قابلیت معاوضه آن را نیز راحت‌تر کرده است. به عبارتی دیگر دارندگان مونرو، می‌توانند تعدادی از ارزها را با هم معاوضه کنند. چون تاریخچه ای از تراکنش‌ها وجود ندارد و مشخص نیست هر مونرو از کجا آمده است و ارزش همه مونروها همیشه یکسان باقی می‌ماند.

ولی ارزهای دیگر مانند بیت کوین با ثبت شدن تراکنش‌ها بین همه اعضای شبکه اطلاعات تراکنش همیشه آشکار است و اگر نقل و انتقالی در موارد غیر قانونی مانند فروش مواد مخدر انجام شود آن بیت کوین ناسالم می‌شود و مقداری از ارزش خود را از دست می‌دهد.

• تعداد سکه‌ها

پاداش استخراج مونرو همیشه ۰.۳ سکه در دقیقه ثابت باقی می‌ماند، در نتیجه با وجود اینکه در ابتدا تعداد ۱۸.۴ میلیون سکه برای استخراج مشخص شده است ولی پس از اتمام استخراج این تعداد، روند آن قطع نمی‌شود و ماینرها برای همیشه می‌توانند به استخراج خود ادامه دهند.

پیش بینی آینده ارز مونرو (Monero)

اغلب سرمایه گذاران ترجیح می‌دهند قبل از سرمایه گذاری و خرید یک توکن اطلاعاتی در خصوص آینده آن داشته باشند. این موضوع به آن‌ها در انجام معامله‌ای بهتر کمک بسیاری می‌کند. طبق نظر کارشناسان بازار سرمایه آینده ارز دیجیتال مونرو به عوامل و فاکتورهایی مانند توسعه‌دهنده، شرایط رقبا، وضعیت کلی بازار کریپتو و سیاست‌گذاری‌های دولت‌ها بستگی دارد. اما به طور کلی تحلیلگران بازار سرمایه آینده روشنی را برای این ارز دیجیتال محبوب پیش بینی کرده‌اند.

خواندن بیشتر نمایش کمتر

آخرین اخبار مونرو

۵ رمزارز برتر مستعد رشد در این هفته
قیمت بیت کوین امروز سطح ۵۰۰۰۰ را شکست. با افت دامیننس بیت کوین، رمزارزهای اتر، بایننس کوین، مونرو و کیک در کوتاه مدت می توانند صعود خوبی را در پیش...
تحلیل قیمت آلت کوین های اتریوم کلاسیک و مونرو ۶ فروردین ۱۴۰۰
بازار آلت کوین ها به تازگی افت شدیدی رات جربه کرده است اما اتریوم کلاسیک توانسته ریکاوری سریعی داشته باشد و مونرو برای بالارفتن از سطح ۲۳۰ دلار دچار مشکل...
کوین بیس مونرو را فهرست نخواهد کرد
مدیرعامل کوین بیس می گوید قانون گذاران با فهرست شدن مونرو در کوین بیس کنار نمی آیند حتی اگر بایننس و کراکن از این توکن حمایت کنند. برایان آرمسترانگ می...
بیت کوین هرگز به طور کامل خصوصی نمی شود
آندریاس آنتونوپولوس می گوید بیت کوین احتمالا هرگز ویژگی های خصوصی عالی مانند ویژگی های مونرو را نخواهد داشت. او در کانال خود در یوتیوب در یک جلسه پرسش و...
چین انالیسیس می تواند سکه های خصوصی Zcash و دش شما را ردیابی کند
چین انالیسیس، بلوف تبلیغاتی سکه های دش و Zcash به عنوان سکه های خصوصی را برملا کرده و اعلام نموده ردیابی این سکه ها برای اعمال قانون بسیار ساده است....

تحلیل مونرو

تحلیل قیمت مونرو: احتمال ریتریس قیمت | ۲۶ تیر

۲۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل قیمت مونرو، زیلیکا و ریپل: نزدیک شدن به حمایت ها | ۱۷ اردیبهشت

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

۵ ارز برتر هفته: سیف مون برترین رمزارز با رشد ۶۸ درصدی | ۱۱ دی

۱۲ دی ۱۴۰۰

کریپتوپدیا

۰ تا ۱۰۰ ریال دیجیتال یا رمز ریال
در این مقاله در مورد مفهوم ریال دیجیتال صحبت میکنیم. میخواهیم بفهمیم آیا ریال دیجیتال ارز دیجیتال جدیدی است؟ آیا سرمایه گذاری بر ریال دیجیتال فکر منطقی و آینده نگرانه...
تپ سواپ – بهترین جایگزین نات کوین
تپ سواپ یک پروژه خلاقانه است که امکانات جدید دیفای را با فناوری پیشرفته بلاک چین سولانا ترکیب می‌کند. این ترکیب باعث می‌شود کاربران هم هزینه‌های کمتری برای تراکنش‌ها بدهند...
ریپل (Ripple) چیست؟
شبکه ریپل، شبکه‌ای برای پرداخت‌های زمان واقعی است که امکان انتقال پول و هر نوع دارایی با ارزش مالی را از طریق زیرساخت منبع‌باز، با استفاده از ارزان‌ترین روش‌های ممکن...
ارز دیجیتال کاردانو چیست؟ | آشنایی کامل با ارزدیجیتال ADA
احتمالا تاکنون نام کاردانو را زیاد شنیده‌اید. کاردانو یک شبکه بلاک چین است که برای ساخت و اجرای قراردادهای هوشمند و برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز (dApps) از الگوریتم اثبات سهام...
ارزدیجیتال تنسور (tensor) چیست؟
تنسور، توکنی که به طور خاص برای بازار ان‌اف‌تی تنسور در اکوسیستم سولانا طراحی شده، نمونه‌ای از ارزهای جدید و پرطرفدار است. این توکن با هدف‌هایی نظیر تقویت حکمرانی غیرمتمرکز،...

ارزهای برتر

coin-Bitcoin بیت کوین (BTC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۱۰۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳,۸۲۳,۱۰۰,۰۰۱ تومان ۶۵,۸۱۶.۰۵ دلار
coin-Ethereum اتریوم (ETH)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۹۵%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲۰۱,۷۶۰,۰۰۰ تومان ۳,۴۴۴.۰۶ دلار
coin-Tether تتر (USDT)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۱۰۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۹%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۴%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۶۱%

۵۸,۵۱۴ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-BNB بایننس کوین (BNB)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۳%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۴,۱۶۸,۹۶۸ تومان ۵۸۳.۲۴ دلار
coin-USD Coin یو اس دی کوین (USDC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۸۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۷%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۹۷%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۳۷%

۵۸,۲۱۴ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-XRP ریپل (XRP)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۸۱%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۹۳%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۵,۱۳۹ تومان ۰.۶۰ دلار
coin-Cardano کاردانو (ADA)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۲%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲۳,۸۷۸ تومان ۰.۴۱ دلار
coin-TRON ترون (TRX)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۶%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۷,۸۴۵ تومان ۰.۱۳ دلار
coin-Avalanche اولنچ (AVAX)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱,۶۸۲,۷۹۵ تومان ۲۸.۷۱ دلار
coin-Shiba Inu شیبا اینو (SHIB)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۶%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۹۹۷.۹ تومان ۰.۰۰۰۰۱۷۰۰۸ دلار
coin-Polkadot پولکادات (DOT)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۷۹%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۴۶,۹۷۶ تومان ۵.۹۲ دلار
coin-Chainlink چین لینک (LINK)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۲%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۸۰۴,۱۷۸ تومان ۱۳.۷۵ دلار
coin-Bitcoin Cash بیت کوین کش (BCH)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۲%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲۱,۴۱۰,۳۷۵ تومان ۳۶۷.۲۹ دلار
coin-NEAR Protocol نیر پروتکل (NEAR)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۲۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۹۶%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۳۲,۰۱۴ تومان ۵.۷۱ دلار
coin-Litecoin لایت کوین (LTC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۹%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۹۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۴,۲۲۰,۰۰۰ تومان ۷۲.۰۵ دلار
coin-Dai دای (DAI)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۹%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۷۴%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۲%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۴۵%

۵۸,۲۴۴ تومان ۱.۰۰ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *