استفاده اپلیکیشن سیگنال از بلاکچین استلار

سیگنال یکی از محبوب ترین پیام رسان های خصوصی است که در دو ماه اخیر به دلیل مشکلات اپ های مشابه رشد انفجاری در جذب کاربران داشته است. طبق گزارش ها این اپ در حال درآمدزایی و آزمایش شبکه ارز دیجیتال استلار است.

سیگنال در یک ماه بیش از ۲۰ میلیون کاربر جذب کرده است. پس از اعلام اینکه واتس اپ شرایط حریم خصوصی خود را تغییر داده موجی از کاربران راهی اپلیکیشن های پیام رسان خصوصی مانند تلگرام و سیگنال شده اند. این اپ در عرض چهار روز از ۶ تا دهم ژانویه بیش از ۷.۵ میلیون بار دانلود شده است.

گزارش هایی این هفته منتشر شده که نشان می دهد سیگنال در حال آزمودن ارزهای دیجیتال و حتی شاید معرفی سکه بومی خود است. گفته می شود سیگنال در حال کار با یکی از مشتقات استلار به نام موبایل کوین است. موبایل کوین توکنی است که با استفاده از بلاک چین استلار ساخته شده است.

با توجه به اینکه اپ هایی مثل تلگرام و فیسبوک قبلا به دلیل معرفی ارز دیجیتال خود با مشکلاتی از سوی قانونگذاران روبه رو شده اند کارشناسان درباره اقدامات بعدی سیگنال هشدار داده اند.

اکنون استلار (XLM) دوازدهمین بلاک چین بزرگ از نظر ارزش بازار است و هر واحد ارز آن ۰.۲۴ دلار قیمت دارد. همچنین توکن موبایل کوین (MOB) در حوالی قیمت ۳.۵۵ دلار در حال معامله است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *