بررسی اعتبار صرافی بلم (belem.cc) | بروزرسانی ۱۰ خرداد ۱۴۰۳

۰۴ اسفند ۱۴۰۱
صرافی ارز دیجیتال بلم belem

این روزها تعداد پروژه های مرتبط با ارز دیجیتال به شدت در حال افزایش است. به طوری که شناسایی پروژه های کلاهبرداری و با اعتبار از یکدیگر کار آسانی نیست. در این مقاله قرار است به طور مفصل اعتبار صرافی بلم (belem.cc) را مورد بررسی قرار دهیم و بببینیم آیا می توان به این سایت اعتماد کرد یا نه؟ لطفا تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

هشدار ویژه کاربران تازه وارد : به تازگی با خبر شدیم کلیه برداشت ها و دریافت های پروژه کلاهبرداری بلم به سمت نوبیتکس مسدود میشوند.

حمایت بلم از کاربران ایرانی در شرایط تحریم بین المللی

سایت بلم ادعا میکند در شرایطی که کاربران ایرانی حق معامله به صورت بین المللی ندارند ، به کاربران ایرانی خدمات ارائه میکند! مواردی از این دست را فقط در سایت های کلاهبرداری دیده ایم. چون اگر یک صرافی خارجی به کاربران ایرانی حق معامله بدهد حساب های خود صرافی مسدود میشود؛ مگر اینکه از راه های پولشویی اقدام به دور زدن قوانین بین المللی کند.

لیست شدن بلم در سایت های معتبر کوین مارکت گپ و کوین گکو

با مراجعه به دو سایت معتبر کوین مارکت کپ و کوین گکو ( که احتمالا هر فردی حتی یک روز با ارز های دییجتال سرو کار داشته باشد از این سایت ها استفاده کرده) مشاهده میکنید هیچ اثری از صرافی بلم وجود ندارد!عکس زیر گویای این تحقیق است:

لیست نشدن بلم در سایت های معتبر کوین مارکت گپ و کوین گکو

لیست نشدن بلم در سایت های معتبر کوین مارکت گپ و کوین گکو

بررسی سایت صرافی بلم (belem.cc)

با بررسی دامنه این سایت متوجه میشوید از ثبت دامنه هنوز ۲۰۰ روز نگذشته و هنوز هیچ لایسنس SSL هم ثبت نشده. با مراجعه به صفحه اصلی سایت متوجه می شوید زبان اصلی سایت فارسی است! اوکی از این مورد میگذریم! به قسمت قوانین سایت میرویم. با یک نگاه ساده اولین مورد از قوانین را در گوگل سرچ میکنیم و متوجه میشویم کل محتوا از قوانین صرافی هوبی کپی شده است. نویسندگان بعد از کپی قوانین افعال جملات را فقط تغییر داده اند و حتی ترتیب موارد را هم تغییری نداده اند!(این مورد تا زمان درج این مطلب وجود دارد.)

belem 2

در این سایت هیچ قسمتی برای ارتباط با مخاطب وجود ندارد و اطلاعات تماس هم وجود ندارد. صرفا در پایین سایت یک ایمیل ( [email protected]) ثبت شده است. با نگاه دقیق به این ایمیل دو موضوع مشخص میشود :

 1. ایمیل درج شده از دامنه band است در حالی که سایت صرافی در دامنه cc ثبت شده و این یک اشتباه نیست! این سایت مانند کلاهبرداری ویکینگ ترون به دنبال اعتبار دادن به چند دامنه است تا بتواند در بازه هایی حساس دامنه خود را عوض کند. وجود چند دامنه فقط به علت بک اپ نیست بلکه میتواند سرنخ هایی از موارد دور زدن قوانین باشد.
 2.  نوع ایمیل از نوع noreply است. یعنی این ایمیل برای ایمیل های اصلی سایت که به صورت اتوماتیک به کاربران ارسال میشود ساخته شده و موارد Replay شده خوانده نمیشود. این یک قانون بین المللی است که به ایمیل های noreply پاسخی داده نمیشود! حال اینکه بلم راه ارتباط خود را به یک کوچه بن بست منتهی کرده  جای شک و نگرانی است!

ادعا های طرفداران و کامیونیتی صرافی بلم (belem.cc)

صرافی بلم (belem.cc) در شبکه های اجتماعی فارسی زبان طرفداران خاص خود را دارد. کانال های زردی بدون افشای هویت خود به صورت دائمی و پیوسته در حال تبلیغ پروژه صرافی بلم (belem.cc) هستند. یکی از ادعا هایی که در این کانال ها مطرح میشود و بدون مطالعه در همه کانال های لیدر ها فوروارد میشود را با هم بخوانیم:

ادعا های طرفداران و کامیونیتی صرافی بلم (belem.cc)

ادعا های طرفداران و کامیونیتی صرافی بلم (belem.cc)

خب با نگاه اول مشاهده میکنیم که بسیاری از موارد بسیار مشکوک است! بگذارید مورد به مورد پیش برویم:

 • داشتن تاییدیه MSB ایالت متحده آمریکا : این مورد بسیار مورد مهمی است به شرطی که واقعی باشد! با سرچ کردن کلمه MSB در سایت بلم هیچ رد و نشانی از چنین گواهی معتبری پیدا نمیکنید! برای احتیاط در گوگل هم  سرچ میکنیم اما بجز کانال های تلگرامی فارسی هیچ نشانی از چنین گواهی وجود ندارد.

 

عدم گواهی MSB سایت بلم!

عدم گواهی MSB سایت بلم!

 • داشتن پشتیبانی آنلاین و پشتیبانی تلگرام و واتساپ: هیچ صرافی معتبری اطلاعات حساب مشتریان خود را از طریق تلگرام یا واتساپ دریافت نمیکند. در هیچ کجای سایت بلم تلگرام یا واتس آپی برای پشتیبانی درج نشده!
 •  گرفتن امتیاز ۷.۰۴ و اعتبار چهار ستاره از سایت wikibit: با اینکه این سایت خودش اعتبار خاصی برای اعتبار سنجی ندارد! اما با سرچ در همین سایت ادعا شده مشاهده میکنید دو نتیجه برای صرافی بلم بالا می آید که یکی دارای ۷ امتیاز و یکی ۱ امتیاز است!! این ها قبیل استناد به سایت ها صرفا برای جلب اعتماد افرادی است که حوصله  وزمان کافی برای تحقیق ندارند.
با سرچ در همین سایت ادعا شده مشاهده میکنید دو نتیجه برای صرافی بلم بالا می آید که یکی دارای 7 امتیاز و یکی 1 امتیاز است!!

با سرچ در همین سایت ادعا شده مشاهده میکنید دو نتیجه برای صرافی بلم بالا می آید که یکی دارای ۷ امتیاز و یکی ۱ امتیاز است!! یکی قانونی و یکی غیر قانونی!

 • امکان شارژ و برداشت از حساب با تومان / تتر / اتریوم و بیتکوین : اینجا دیگر زنگ خطر به صدا در می آید! هیچ بانک ایرانی اجازه استفاده از خدماتش را به کاربران خارجی نمیدهد! این آپشن مشخص میکند پای پولشویی و دور زدن قوانین در میان است!
 • معرفی ارزهای جدید در این رویداد ها که هر سی روز یک بار اتفاق می افتد کاربران بیش از ۳۰ % سود میکنند: چرا باید کاربران جدید از لیست شدن یک ارز جدید ۳۰% سود کنند؟ گیریم که ۳۰ درصد سود درست باشد ، ۳۰ درصد سود از چه؟ درصد وقتی بیان می شود که بحث درمورد سرمایه ای باشد. آیا منظور سرمایه کاربران است یا چه؟
 • در اینترنت شایعاتی در مورد این صرافی وجود دارد ولی هنوز اثبات نشده است : می گویند به ملانصرالدین گفتند وسط دنیا کجاست، یک میخ روی زمین کوبید و گفت همین جاست! اینکه بگوییم شایعاتی وجود دارد و هیچ دلیلی برای رد آن نداشته باشیم این پروژه را منزه نمیکند!

بررسی بلم در لینکدین

همه پروژه ها و سایت های معتبر دنیا در سایت لینکدین اکانت دارند. ساختار لینکدین به صورتی است که شما میتوانید هویت کارکنان صرافی را ببینید و آنها را بررسی کنید. طبق انتظارمان این صرافی در لینکدین اصلا صفحه ای ندارد و هویت کاربران و مدیر این سایت مشخص نیست.

بررسی بلم در لینکدین

بررسی بلم در لینکدین

نحوه سود گرفتن از سیگنال های پامپ و دامپی

در بلم ادعا میشود در ساعات خاص با قرار گذاشتن فلان ارز را بخرید یا بفروشید. اما هیچوقت به این فکر کرده اید اگر موقع خرید شما کسی توکن خود را به چند برابر قیمت بفروشد چه اتفاقی می افتد؟

نحوه سود گرفتن از سیگنال های پامپ و دامپی

نحوه سود گرفتن از سیگنال های پامپ و دامپی

بررسی بلم در سایت های دیگر

بررسی کلاهبرداری بودن صرافی بلم در ردیت را از اینجا بخوانید. گزارش کلاهبرداری بودن بلم را در اسکم واتچر از اینجا ببینید. گزارش کلاهبرداری بودن بلم را در اسکم ادوایزر از اینجا ببینید.

نمونه ای از کامنت های زیر همین مقاله را که توسط فردی به نام فرهاد ر نوشته شده است را بخوانید:

با سلام به دوستان
بنده یک متن بلندی اماده کردم که خوندنش خالی از لطف نیست و تمام سوالات و ابهامات شما ازین سایت حل میشه
من ۳ماه هست که در این سایت فعالیت میکنم و از روزی که میهن سیگنال این مطالب رو اماده کرد هرروز کامنتا و هرچی کامنت بود رو میخوندم
تو کامنتا واقعا مخلوط بود عده ای میگفتن سایت دزدیه عده ای میگفتن مشکلی نداره که این از سیاست هاشون هست که بعدا بهتون میگم
من با حداقل پول یعنی ۵۰ دلار شروع کردم همچی خوب بود پولمم افزایش دادم و واقعا لذت بخش بود تا اینکه تحلیل گر ما شروع به بهانه اوردن کرد اولش گفت گروهتون ساکته بعد گفت افراد بیارید ما هم اوردیم گروه ما ۶۰ نفر بودیم بعد گفت ارزیابی سالانس افراد بیارید برداشت این مدت نزنید که ارزیابی خوب شه تا اینکه ۳ روز پیش تو گروه گفت به کومیسیون ما اسیب رسیده(به این دلیل که اعضای ما پول برداشت کرده بودن) پول در مقیاس بالا قابل برداشت نیست و روز بعد هرکسی ازگروه ما برداشت میکرد فیریز میشد ولی نمیومد تا اینکه تمام زیر مجموعه های سرگروهمون رو به حالت تعلیق در اورد(این هم بگم تمام قوانین و مقررات سایت اعم از تعداد برداشتtrc20 و مالیات و .. همگی رعایت کردیم) و بعد که به تحلیلگر گفتیم گفت گروهتون رو به ۱۰۰ ارتقا بدید طی ۱۰ روز تا مشکل حل بشه دقیقا مشابه دوست عزیزمون که کامنتش پایین ترم هست
ببینید کسایی که به این کامنت های منفی بی توجه هستند هنوز این حس الان مارو تجربه نکردن گرچه خودمم باورم نمیشد چونکه میگفتم اگه کلاهبرداریه چرا اصل پولمو داد اما اینو بدونید خیلی از افراد گروه ما نتونستن اصل پول رو در بیارن
با این سیاست که عده ای سایت براشون خوبه و عده ای مسدود شدن دارن جلو میرن اما اینو مطمعن باشید از گروه های کوچک شروع کردن و به گروه های بزرگتر هم میرسن
امیدوارم این مطالب کمکتون کرده باشه
به امید اینکه از حس لذت این پول مردم خارج شن چون من یکیو واقعا کور کرده بود

ما صحت این نظر را نه تایید و نه رد میکنیم. شما هم میتوانید تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان گذارید.

نمونه کامنت دیگری که اخیرا فردی به نام مهدی برایمان قرار داده را بخوانیم:

با سلام، حساب ما هم علیرغم توسعه تیم و جذب افراد زیاد با ۵۷۰۰ دلار قفل شده و امکان برداشت پول نیست، و بهانه کردند که شما به علت نقض قوانین بیلیم و اقدام به پول شوئی و گزارش توسط افراد بسیار مسدود شدید، در صورتی که همچین موردی نبوده و ما به صورت عادی کار خودمان را انجام میدادیم. دوستان عزیز، خواهشاً هر کس در تلگرام از کشورهای دیگر به شما پیام داد، حتی از کشور خودمان هم گول کانال‌های تلگرامی پامپ رو نخورید که صد در صد پولتون رو به باد میدهند.
هیچ چیزی نامردتر از ارز دیجیتال در کشور ما نیست کل سرمایه و زحماتم به باد رفته و یقه هیچ کس رو هم نمیشه گرفت.
اصلاً وارد نشوید به هیچ وجه توصیه نمیکنم.
لیجیا، منسون، نانسی، مرکز پاسخگویی بیلیم همه اینها کشکه….

ما صحت این نظر را نه تایید و نه رد میکنیم. شما هم میتوانید تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان گذارید.

مسدود شدن های متعدد کاربران بدون دلیل منطقی

بعد از انتشار این مقاله تقریبا هر روز در قسمت نظرات کامنت های زیادی مبنی بر مسدود شدن های کاربران بعد از مدت کمی داشتیم. با هم برخی از این نظرات را بخوانیم:

سمیه گفته است:

سلام من حدود۲۰روز با سایت بلم کارمیکردم وسرمایه۲۴تومن گذاشتم ازقبل هم همه قوانینش روخونده بودم برای همین بااحتیاط وسروقت معامله رو انجام میدادم ازاین سرمایه ای که گذاشتم سرجمع ۴تومن کشیدم ولی یک دفعه برام پیام اومدکه مسدود شدم الان حدود ۲۰زوز هست که حسابم به صورت تعلیق دراومده پیام دادم میگه بعداز۳ماه برسی شایدآزادبشه حالا موندم چکارکنم اون افرادی که میگن مشکل از خودتونه خوب بگید خطای ما چی بوده که هنوزنیومده بایدمسدود بشیم چطور پولمون روآزاد کنیم .

ناشناس گفته است:

بنظر من و تجربه من، تو این دنیا هیچ کس رایگان به کسی سود نمیرسونه. نرم افزار بلم داره این تجربه و قانون را نقض میکنه و عقلانی نیست تو فقط سود کنی و مطمئن باشید اگه این نرم افزار قانونی بود کل دنیا از بیت کوین و فارکس و … درمیومدند و میرفتن تو بلم‌، پس مطمئنیم این نرم افزار قانونی نیست .
من تو این صرافی دو ماهه دارم فعالیت می کنم و ۲ ملیون هم بیشتر نبردم. کاملا عادی و طبق قوانین کار میکردم و خیلیم سود خوبی داشت تا اینکه لیدر بدون اطلاع مسدودمون کرد و گفت باید زیر مجموعه بیارید و به فقرا کمک کنید و … ماهم همینکارا کردیم و بعد از دو هفته هنوز موفق به برداشت وجه نشدیم که پول برداشت کنیم یعنی تا قبل دوماه میتونستیم یهو مسدود شدیم و مبخوام‌بگم نرم افزاری که یه لیدر میتونه به راحتی تو را مسدود کنه و بهت استرس بده مطمئن باشید به راحتی هم میتونه پولتو برداره. این نرم افزار داره به خوبی ایرانی هارا پوشش میده حتی سیگنال هایی که میده دقیقا به زمان ایران سود میده پس من خودم برداشت شخصیم اینه که هرکی پشت ابن نرم افزاره یا ایرانیه یا داره تفکرات خودشا بزرگ میکنه و یه تعدادی خارجیم دارن از قبلش پول درمیارن. بنظر من با اینکه خیلیا دارن سود میکنن اگه پولت برات مهم نیست سود کن توش ولی نرم افزاری نیست که با عقل جور دربیاد که من خودم به شخصه مسدود شدم و متوجه شدم هم نرم افزار قانونی نیست و به کسی توصیه نمیکنم واردش بشه. حتی اگه یکی بیاد بگه من ۲ ساله دارم سود میکنم بازم اشتباهه به نرم افزاری که پشتیبان قانونی نداره اعتماد کرد.

و بهمن بر خلاف نظرات قبلی نوشته:

سلام دوستان گروه ما تقریبا پنج ماه هست داره با بلم کار میکنه .من سر گروه نیستم خودم سه ماهه وارد شدم دوتا زیر مجموعه هم دارم که خودم با۵۰ تتر وارد کردم وفعالیتی نمیکنن وزیر مجموعه ندارن.با چهار تومن شروع کردم یک ماه ونیم پیش ۳۰میلیون اضافه کردم و بعد از سه هفته ۶۵۰ تتر برداشت کردم دوباره دوتا ۲۵۰تا به فاصله یک هفته برداشت داشتم.الان کل پولم رو برداشتم ودارم با سود جلو میرم .هر کس رو هم وارد کنم با سود خودم میارم که اگر روزی بسته شد کسی ضرر نکرده باشه .به افراد خانواده من که تا حالا سود داده.
توصیه من به دوستان این است که با پولی وارد شوید که براتون ارزشی ندارد اگر دو تومنت هم برات سخت بدست میاد وارد نشو چون استرسی که خواهی داشت به سودی که بدست میآوری نمی ارزد.

ما صحت این نظرات را نه تایید و نه رد میکنیم. شما هم میتوانید تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان گذارید.

بررسی ادعای یکی از سر شاخه های اصلی

یکی از کاربران بلم با یک سرشاخه صحبتی کرده و این سرشاخه این گونه پاسخ داده:

یکی از سوال جواب های سرشاخه های بلم

یکی از سوال جواب های سرشاخه های بلم

حال باید از خود بپرسید آیا صرافی وجود دارد که برای باز پس گرفتن پول خودتا برایتان شرط بگذارد؟ چرا باید فقط یک سوم واریز خود را برداشت کنید؟ مگر فلسفه پانزی چیست؟ مگر نه اینست که بقای پروژه های پانزی به ورودی های جدید بستگی دارد؟

ادعای سرشاخه های بلم

ادعای سرشاخه های بلم

در شرایطی که معتبر ترین بانک های ایران ۲۳% درصد سود سالانه میدهند بلم ادعا میکند در یک ماه پول شما را دوبرابر میکند! پس چرا بانک های ایران به فکر سرمایه گذاری در بلم نیستند؟

هشدار ویژه کاربران تازه وارد : به تازگی با خبر شدیم کلیه برداشت ها و دریافت های پروژه کلاهبرداری بلم به سمت نوبیتکس مسدود میشوند.

بهانه جدید سر گروه های این کلاهبرداری:

سایت belem.cc کلاهبرداری است اما belem.im با آن فرق دارد! تمامی این دامنه ها مربوط به یک شخص است و همه آنها کلاهبرداری است.

مراحل بازپس گیری سرمایه و آزادسازی حساب صرافی بلم

متاسفانه تعداد زیادی از کاربران این صرافی اخیرا در دایرکت و بخش نظرات سایت از ما نحوه بازپس گیری دارایی از صرافی بلم و آزاد کردن حساب صرافی بلم را میپرسند. پس ما یک راهنمای قانونی برای این منظور آماده کردیم:

 1. مقاله نحوه شکایت از صرافی های ارزدیجیتال ایرانی چگونه است؟ را بخوانید
 2. در اینترنت یا به صورت فیزیکی به دنبال یک وکیل برای مشاوره بگردید
 3. با وکیل تمامی جزئیات پرونده را مطرح کنید و راهنمایی بگیرید
 4. به پلیس فتا و کلانتری مراجعه کنید و از کلیه افرادی که در سیستم بلم از شما پول دریافت کرده اند شکایت کنید
 5. سعی کنید به هیچ عنوان در پروسه شارژ حساب از ارز های دیجیتال استفاده نکنید تا بعدا بتوانید به صورت قانونی صاحبان حساب را شناسایی کنید(ارز های دیجیتال به دلیل جدید بودنش بسیار سخت قابل ردیابی است)
 6. اگر ابهامی دارید در بخش نظارت سایت آنرا درمیان بگذارید

هشدار ویژه کاربران تازه وارد : به تازگی با خبر شدیم کلیه برداشت ها و دریافت های پروژه کلاهبرداری بلم به سمت نوبیتکس مسدود میشوند.

مالباختگان بلم چگونه دارایی خود را پس بگیرند

یکی از مالباختگان صرافی بلم اخیرا در تماس با ما روند شکایت از صرافی بلم را اینگونه شرح می دهد:

۱- مراجعه ساکنین تهران به دادسرای جرایم رایانه ای ( دادسرای ناحیه ۳۱ تهران )
آدرس :فلکه دوم‌ صادقیه، بزرگراه آیت اله کاشانی، خیابان اباذر، نبش بوستان دوم غربی، دادسرای جرایم رایانه‌ ای
مراجعه بقیه شهرستان ها به دادسرای جرایم رایانه ای استان خودشون

۲- اعلام کاهبرداری در wiki bit
خواهش میکنم دقت کنید و اسکرین بگیرید و انجام بدید 🙏
به دلیل اینکه نمیتونیم فیلم رو اینجا به اشتراک بگذاریم مرحله به مرحله نوشتم برای کسانی که زبان انگلیسی مسلط نیستند:
دانلود برنامه wiki bit شکل آیکن عقاب (همه صرافی های بین المللی از اینجا مجوز میگیرند) _ ردکردن صفحات و انتخاب Experience now_ بالای صفحه سمت راست انتخاب علامت به شکل دوخط _ پایین صفحه انتخاب گزینه Register_ انتخاب گزینه ثبت نام با ایمیل _Next_ تعیین پسورد شامل عدد، حروف بزرگ و کوچک و یکی از علائم مثل.@و _ Next- انتخاب iran با کد ۰۹۸ و وارد کردن شماره همراه بدون صفر_انتخاب جنسیت_ تایپ نام واقعی یا مستعار_Exchange_ جستجو belem -انتخاب belem و انتخاب گزینه به شکل چراغ (آژیر)_انتخاب گزینه scam و در صفحه بعد باید عنوان و متن انگلیسی از شکایت رو تایپ کنید میتونید از مترجم فارسی به انگلیسی گوگل کمک بگیرید
عنوان رو مثلا scam and unable to withdraw
ومتن belem Exchange has beenblocked all withdrawals ana Exchange into BEMcurrency
بعد پیوست تصویر تترهای صفر شده و بلم انجماد شده و صفحه غیرقابل فروش بودن بلم ها رو از معاملات ارزی _ pelease و تمام

نظر کاربر دیگر

لطفا علاوه بر ثبت شکایت بین المللی در vikibit همه برید دادسرای ناحیه ۳۱ تهران

آدرس :فلکه دوم‌ صادقیه، بزرگراه آیت اله کاشانی، خیابان اباذر، نبش بوستان دوم غربی، دادسرای جرایم رایانه‌ ای

تلفن :۴۴۰۹۲۹۹۳

ریاست محترم دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳۱ تهران(بخش جرایم رسانه و رایانه)
اینجانب ….. در تاریخ….. از طریق فضای مجازی با صرافی ارزهای دیجیتال (www.belem.cc) آشنا شدم و با فریب و جلب اعتماد در پوشش تبلیغاتی بنیاد خیریه شبدر اقدام به واریز ۴۶۰ میلیون تومان ارز دیجیتالی از صرافی ایرانی نوبیتکس و تترلند و سپس خرید و فروش ارزهای معرفی شده از سوی صرافی (belem) نمودم.
پس از تقریبا یک ماه خرید و فروش ارز در این صرافی اقدام به مسدود نمودن حساب بنده و بستن عملیات برداشت کرده و بعد از اطلاعیه های مکرر و وعده های دروغین نسبت به باز شدن حساب پس از تکمیل توکن BEM همچنان حساب اینجانب مسدود و در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ کلیه ارزهای تتر را بدون رضایت و اطلاع تبدیل به توکن BEM نموده و به حالت انجماد میباشد.
لازم به ذکر است با توجه به شاخه ای بودن این صرافی تعداد بسیاری از دوستان و هموطنان مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند.
اینجانب درخواست پیگیری قضایی از طریق پلیس فتا را دارم.

جمع بندی

در پایان نکاتی که در این مقاله بیان شد را به صورت خلاصه گردآوری میکینم.

 • این صرافی اطلاعات تماس ندارد
 • گواهی ادعا شده صحت ندارد
 • هیچ نشانی از بلم در کوین مارکت کپ یا کوین گکو وجود ندارد
 • کامیونیتی و حساب لینکدین با مشخصات واقعی ندارد
 • ادعای سود های عجیب میکند
 • سود دهی از طریق سیگنال پامپ و دامپ
 • در دو سایت معتبر اعتبار سنجی نمره غیر قابل قبولی گرفته
 • ادعا میکند با ریال میتوانید حساب خود را شارژ کنید ( که حتی اگر صحت داشته باشید باز هم غیر قانونی است)
 • قوانین این سایت از سایت های دیگر کپی شده و گواهی SSL ندارد

سخنی با خوانندگان این مقاله

در پایان اگر صلاح میدانید سرمایه خود را به صرافی که نام و نشانی ندارد و ادعا های عجیب غریبی میکند بدهید ، مختارید! اما این صرافی به احتمال ۹۹% کلاهبرداری است. وقتی لیدر ها سراغتان می آیند اولین سوال شما این باشد: “بلم ادعا میکند در یک ماه پول شما را دوبرابر میکند! پس چرا بانک های ایران به فکر سرمایه گذاری در بلم نیستند؟؟؟!!” پس قبل از اینکه خدای نکرده تیتر های “دستگیری گروهک کلاهبرداری بلم” و “تجمع مالباختگان صرافی بلم” را کار کنیم اندکی با خود فکر کنید و اگر تجربه ای دارید با ما در میان بگذارید. همچنین حتما بخش نظرات را مطالعه کنید تا از جدیدترین اکانت های بسته شده کاربران بلم و روش های آزادسازی آن مطلع شوید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «بررسی اعتبار صرافی بلم (belem.cc) | بروزرسانی ۱۰ خرداد ۱۴۰۳» با ما درمیان بگذارید.

336 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

‫354 نظر

 • آقا حدود یکسال پیش یه خانم ژاپنی تو اینستا پیام داد و بعد درمورد بلم صحبت کرد همین آرمش شبدر چهار برگ بود وکمک به فقرا واینکه ما تو ایران خیلی طرفدار داریم وسودهی و…….
  خلاصه تو واتساپ بعد برا ثبت نامش مشخصاتم گرفت ثبت نامم کرد فقط اونجا که عملیات بانکیا باید کامل میکردم شک کردم بلاک کردم وکلا برنامه بلم که ثبت نامم کرد پاک کردم
  خواستم بپرسم یموقع با اون حساب مشخصاتم گرفتاری برامون نسازه

  • سلام وقت بخیر چون پرداختی انجام ندادید مشکلی پیش نمیاد اما برای اطمینان خاطر بازم از یک وکیل مشاوره بگیرید.

 • الان کسی پولش رو پس گرفته؟

 • درود بر شما
  ضمن عرض خدقوت و تشکر از مطالب ارزشمندتون باید عرض کنم که دیر اطلاع رسانی کردید. چراکه صدها نفر در شهر ما به طور سنگین مالباخته شدند.
  اطلاع رسانی ها و هشدارها با یکسال تاخیر؟!!!!!!!!!!!
  کجایند مسوولین؟؟؟؟؟

  • سلام وقت بخیر ما حدود ۷ ماه پیش این مقاله رو ارائه دادیم ولی متاسفانه کسی جدی نگرفت

 • جدیدا دارن اینجا کلاهبرداری میکنن
  Berry.im

  • سلام کسی اطلاعاتی داره اگه اطلاعات داره چجور پول پس بگیریم *** اینستا پیام بمن بفرسته

 • سلام.
  دوستان اگر میخواهید به پولتون برسید سریعتر برید از سرگوهاتون شکایت کنید شرکت های هرمی مثل زنجیر به هم متصل هستن با شکایت از سر گروه ها میشه به مهره های اصلی رسید الان تو بعضی از شهرها یه تعدادیشون رو بازداشت کردن اگر شما هم میخواهید به پولتون برسید هرچه سریع تر برید شکایت کنید

 • سلام. اینکه کلاهبرداری بود شکی توش نیست.و این حرومزاده ها بستن ورفتن ولی اینکه یه سری میگن فلانی منو آورد درست نیست خودمونم دلمون میخواست که بیام و طمع کردیم. انشاالله درس عبرت بشه برامون و اینکه ثابت شده پول بدون زحمت بدست نمیاد یا باید دزد و حرامزده باشی …یا باید تلاش کنی به امید سربلندی ایران بدون دزد و کلاهبردار…به امید خدا با تلاش از نو شروع میکنیم.فکر کردن به این قضیه به جز ناراحتی عایدی نداره…

 • خب دیگه دفتر بلم هم بسته شد
  تقریبا تو این بازی کثیف به ازا هر نفر برنده ۳۰ نفر باختن
  فقط و فقط هم خودمون مقصریم
  باید قبول میکردیم پنیر مجانی فقط تو تله موشه
  هر چند کسی که منا دعوت کرد ازش دلخورم اما شاید اونم گول خورده و نبتش این بوده که یه پولی به من برسونه

 • خدا نگهدار بلم
  سایتش کلا بسته شد
  خدا لعنتتون کنه …

  • ارع ، تموم شد ، الان دیگر سایت باز نمیشود
   من هم حدودا ب تومان یک و نیم میلیار پولم شده بود )، رفت رو هوا ، خدا ازشون نگذره

 • سلام عزیزان تمامی سایت‌ها همه می‌خواهند به نفع خودشان کار کنند حتی همین سایت بلوم که خیلی ثروت جمع کرد با یک درصد هم قانع نیست پس هر کاری می‌کنند حتما مشورت کنید؟

  • این سایت کاملا کلاهبرداریه من دو ماه توش بودم به اصرار باجناقم البته پول کم گذاشتم نزدیک سی هزار دلار داراییم شد ولی نتونستم برداشت کنم و ۲۵۰دلارم پرید و سایت بسته شد آیا به پلیس فتا شکایت کنم فایده ای داره البته لیدرهاش آقایان نادری و هویدا هستند گول حرفاشون رو ازش نخورید چند تا ارز ساختگی درست کردند و باهاش هرشب میگن سیگنال بگیرید ولی همه اش سرکاریه

 • سلام. من وهمه کسایی که وارد این سایت لعنتی باتشویق. لیدرهای مفت باز که فقط به فکر زیر مجموعه و کمیسیون خودشون بودن شدیم چوب طمع خودمون رو خوردیم. دیگه امیدی نیست اینم از ۳ می که شد وهیچ خبری نیست جز یه اطلاعیه گنگ که گزاشتن ودوباره میخان جیب آدمهای ساده لوح رو خالی کنن. امیدورام درسی بشه برای هممون. که با ساده انگاری فریب این انسانهای دقل و فریبکار و نخوریم

 • الان میگه ۱درصد دارایی بلم واریز کنید تا بلم آزاد شه درصورت واریز نکردن وجوه حساب به صورت داوطلبانه واگذار شده
  آیا کسی واریز کرده حسابش باز شده

  • لطفا اگه کسی واریز کرده و حسابش آزاد شده امشب خبر بده تا بقیه هم واریز کنن الان لحضه حیاتی واسه خیلی از هموطناتونه لطفا اطلاع رسانی کنید

  • آقا این آخرین تلاش برای کلاهبرداری هستش
   من یکی از دوستام که کلی از پولاش گیر کرده، گفت ریسک میکنم و ی مبلغی دوباره واریز می کنم ببینم، آزاد میشه یا نه
   متأسفانه آزاد نشد
   این پروژه کلاملا کلاهبرداریه و از زمان به اصطلاح آزاد سازی سه بار اطلاعیه داده و هر بار متنش رو عوض کرده
   یاد دو ماه پیش افتادم که همه داشتن شکایت می کردند و …
   دوستان همه چی به همین راحتی فراموش شد و فقط ی عده متضرر شدند.

  • من ۱٪ و واریز کردم ولی باز هم نمیشه برداشت زد یعنی هیچ تغییری نکرده
   اینم کلاهبرداری جدیدش بود 😔

  • اینکه سایت کلاهبرداره شکی نیست .من به حرف و اعتماد باجناقم رفتم روی یخ و در حدود ۱۰ میلیون سرمابه گذاشتم که اونم پرید .ولی در برنامه wikibit رفتم شکایت گذاشتم و گفتم این سایت جهت پولشویی تروریستهای داعش هست .شما هم برید اینو بگید که حداقل تو خارج برن دنبال اعضای این سایت .
   ۹۹% اعضا در ترکیه هستن و ایرانی اگر از طریق پلیس فتا شکایت کنید شاید به پول تان برسید

 • لیدر های گروه ماهم دلیت کردن امروز

  • الان باز پول خواسته برای آزادسازی!!! چیکار باید کرد؟؟

  • من که باید یا بمیرم یا واقعا باید پیدا شون کرد که مطمینم از همین سیستمکثیفحکومته
   من نهرهمسر دارم دو تا بچه برادرمم که فوت شده نگهداری میکنم ى با اینکار فقط مرگ شاید کمک کنه😭

  • سلام،بلم یک کلاهبرداری بزرگ است،لطفا هیچکدام از حرفهای آنها را باور نکنید،به هیچ وجه،به هیچ وجه یک ریال پول داخل این صرافی نریزید،همش کلاهبرداریه

 • من بدبخت شدم به تمام معنا زیر مجموعه هام هم همینطور زانوی غم به بغل گرفتیم ناراحت و غمگین .ریسک نکنید گی می این دنیا

  • آقا حدود یکسال پیش یه خانم ژاپنی تو اینستا پیام داد و بعد درمورد بلم صحبت کرد همین آرمش شبدر چهار برگ بود وکمک به فقرا واینکه ما تو ایران خیلی طرفدار داریم وسودهی و…….
   خلاصه تو واتساپ بعد برا ثبت نامش مشخصاتم گرفت ثبت نامم کرد فقط اونجا که عملیات بانکیا باید کامل میکردم شک کردم بلاک کردم وکلا برنامه بلم که ثبت نامم کرد پاک کردم
   خواستم بپرسم یموقع با اون حساب مشخصاتم گرفتاری برامون نسازه

 • دوستان اگه اطلاعاتی از سایت بلم داشتین ممنون میشم بمنم بگین

  • لطفا چشماتونو باز کنید پول ما رو از قبل عید بالا کشیدن واقعا ریسک نکنید و واردش نشید یه روز مثل ما میشینید و نگاه میکنید و افسوس میخورید همین

  • کلاهبرداریه اصلا واردش نشو

  • حالت خوبه
   صد نفر اومدن اینجا نوشتن که آقا بلم کلاهبرداریه، همه رو به خاک سیاه نشونده و …، بعد شما اومدی میگی اطلاعات بدید!!!!!

  • سلام اصلا به هیچ عنوان واردنشی کلا کلاهبرداری هست من خودم تجربه کردم همین تاریخ۱۴/۲/۰۲همه سایت بسته شدوکلا سرمایه پرید .😓😓😓

 • سلام دوستان قضیه این اجلاس جهانی بلم در مالزی و دبی چی هست؟

 • همه میگن به این سایت نرو کلاهبرداری خب پس به کدام سایت بریم لااقل راهنمایی فرمایید؟

 • این صرافی Antalya ANT برای کشور ترکیه هم امروز کل دارایی کاربرا رو دیفای کرد به مدت ۳۰ روز و خداحافظ …

  واقعا دهنمون رو با این دو تا پروژه بلم و Ant سرویس کردن

 • یکی از دوستانم پولشو اینجا از دست داده. من باورم نمیشه مردم ایران چرا اینطورین؟ چرا هرچی که می شنوید رو باور می کنید؟ این همه ثروت رو چرا با گوش دادن به حرف “دوستاتون” به باد میدید؟
  من روانشناسی می خونم و واقعا برام سوال در فکر شما چی میگذرد که باعث میشه این کار هارو بکنید؟ با اینکه خودم تاحالا یک بار هم اسکم نشدم, نظرات شمارو می خونم واقعا دق می کنم و ناراحت میشم.
  هرکی به شما میگه که قراره “باز بشه” و پولتونو بکشید بیرون همش دروغ هست. شکایت هم ۹۹% کارا نخواهد بود. اشتباه کردین درس عبرت بشه.

 • خواهشا حواستون جمع باشه
  سایت .huaweiglobaltrade.com
  هم کلاهبرداره
  اونجا هم نرید که به فنا میرید.

 • سلام دوستان دوست بنده ۱۲ روز توی بلوم بود بعداز استفاده پول نیاز داشت پولش را پرداخت زد بعد از ۲۴ ساعت پولش آمد فقط ۶ درصد شبدر کم کرد ۸/۱

  • با سلام خدمت دوستان؛
   لطفا گوش به این حرفا ندید، مثل روز روشنه که بلم یک فرایند کلاهبرداری هستش. من تترها رو به بیت کوین تبدیل کردم که به BEM تبدیل نکنه، چندین بار درخواست برداشت زدم که همه ش رو لغو کرد. آخرین بار که قبل از عید درخواست برداشت دادم، این بار لغو نکرد و الان نزدیک به دو هفته ست که “در انتظار” نگه داشته.
   این رو نوشتم که کسی از دوستان خام صحبت بعضی ها نشوند. این صرافی کلاهبردار است و فقط به دنبال کلاهبرداری است. شاید به بعضیا یکی دو بار اجازه برداشت داده باشه، اما فرایند به طور کلی کلاهبرداریه. این BEM و ادغام و اینا هم همش چرت و پرته.

 • سلام عزیزان
  من هم مثل شما کل سرمایه زندگیم رو به خاطر اشتباه و دعوت یکی از دوستان نا آگاهم از دست دادم ، من برای گرفتن وکیل در ایران و در ایالات آمریکا اقدام نموده ام ولی به کمک و اتحاد همه شما عزیزان نیاز دارم
  از میهن سیگنال خواهش میکنم برای این امر به ما کمک کند و همه در کانال مالباختگان بلم با آیدی *** عضو شوید

 • بنام خدا
  راستش بنده با نیت خیر یکی از دوستان خوب وارد بلم شدم، البته اصلا اطلاعی از ارزهای دیجیتال و علی الخصوص بلم نداشتم ولی خوب با ۲۰ میلیون تومان وارد شدم ، البته ۱۰ میلیون رو همین دوستم از خودش برام گذاشت، خوب یه گروهی هم بودن که سیگنال خرید و فروش میدادن و شنیده بودم که بخشی از سو. ر. لابد تو همین ایران صرف امور خیریه کنیم که خیلی هم برام جالب و خوب بود و سود خوبی هم در این خرید و فروش نصیب اعضا میشد. تقریبا در همون روزی که وارد شدم ظاهرا برداشت ها مسدود شد ولی تا دو هفته خرید و فروش میزدیم که تو ارز اولیه همه موجودی فریز شد و همچنان فریزه.
  پیشنهاد من به کسایی که میخوان وارد بلم بشن اینه که احتمال ۹۹ درصد کلاهبرداریه و خواهشا وارد نشین.
  انشالله که خداوند مراقب همه ما باشه.

 • دوستان وقتی در کشور مان سایت خوبی وجود ندارد مجبور هستند با سایت خارجی کار کنند آن هم بامبول در میاره

 • بزرگواری که این تحلیل ناناز رو زدی ، طبق چیزی که خودت میگی برای رسوندن BEM از ۱۲ به ۱۵ مجبوری همه تترهای ما رو بدون اجازه تبدیل کردند به BEM درسته ولی تا ۳۰ رو میخواد از کجا بیاره وقتی همه تو حالت انجماد و زندانی هستیم
  نه خرید و فروش و نه اینکه هیچکی هم یه تتر دیگه وارد این سیستم مسموم نمیکنه
  حالت خوبه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

 • با سلام دوستان ساعت ۱۰ صبح روز ۵ فروردین
  اگه تعدادشاکی زیاد باشه پرونده رو در اولویت کار قرار میدن
  خواهش میکنم کلیه ساکنین تهران همه مالباخته مراجعه کنند به به دادسرای جرایم رایانه ای ( دادسرای ناحیه ۳۱ تهران )
  آدرس :فلکه دوم‌ صادقیه، بزرگراه آیت اله کاشانی، خیابان اباذر، نبش بوستان دوم غربی، دادسرای جرایم رایانه‌ ای
  ساعت ۱۰ صبح ۵ فروردین ۱۴۰۲
  بقیه استان ها هم همگی مراجعه کنن پلیس فتا همون پنجشنبه تا دیر نشده همه باهم مراجعه کنیم

 • سایت بلم باز نمیشه
  همه باید مراجعه کنید به پلیس فتا
  اگه پرونده ملی بشه و شاکی زیاد داشته باشه شاید ردی بشه از این کلاهبرداری پیدا کنن
  خواهش میکنم همه به پلیس فتا مراجعه کنید

  • داداش فیلتر شده از ایران با وپی ان باز میشه

  • belem.imادرس جدید

  • سلام هی می گویند پلیس فتا .پلیس فتا قبل از ثبت شکایت در دفاتر قضایی حتی به اتاقش هم راه نمی دهد اول دادخواست و ثبت در دفاتر قضایی و بعداز دستور قاضی به پلیس فتا باید مراجعه کرد البته چرا در سایت پلیس فتا می شود انترنتی مسایل را انعکاس داد

 • سلام دوستان من هم مالباخته هستم و در Wiki bit شکایتم رو ارسال کردم و تنها راه همینه لطفا لطفا همگی دست به دست هم بدید تا حداقل به اصل پول خودمون برسیم واقعا از غصه دارم میمیرم من ۱۵۰۰ تتر تو بلم داشتم که قفل شده.حتی راضی ام نصفش که پول خودمه برگرده بقیش بخوره تو سرشون .خواااهش میکنم دست بجنبونید ۳ ماه بیشتر وقت نداریم

 • باسلام
  عزیزان همه ما مالباخته هستیم و حالمون خوب نیست بنابراین همه باید متحد باشیم ، ناامید نباشیدبا دقت بخوانید :
  ۱- مراجعه ساکنین تهران به دادسرای جرایم رایانه ای ( دادسرای ناحیه ۳۱ تهران )
  آدرس :فلکه دوم‌ صادقیه، بزرگراه آیت اله کاشانی، خیابان اباذر، نبش بوستان دوم غربی، دادسرای جرایم رایانه‌ ای
  مراجعه بقیه شهرستان ها به دادسرای جرایم رایانه ای استان خودشون

  ۲- اعلام کاهبرداری در wiki bit
  خواهش میکنم دقت کنید و اسکرین بگیرید و انجام بدید 🙏
  به دلیل اینکه نمیتونیم فیلم رو اینجا به اشتراک بگذاریم مرحله به مرحله نوشتم برای کسانی که زبان انگلیسی مسلط نیستند:
  دانلود برنامه wiki bit شکل آیکن عقاب (همه صرافی های بین المللی از اینجا مجوز میگیرند) _ ردکردن صفحات و انتخاب Experience now_ بالای صفحه سمت راست انتخاب علامت به شکل دوخط _ پایین صفحه انتخاب گزینه Register_ انتخاب گزینه ثبت نام با ایمیل _Next_ تعیین پسورد شامل عدد، حروف بزرگ و کوچک و یکی از علائم مثل.@و _ Next- انتخاب iran با کد ۰۹۸ و وارد کردن شماره همراه بدون صفر_انتخاب جنسیت_ تایپ نام واقعی یا مستعار_Exchange_ جستجو belem -انتخاب belem و انتخاب گزینه به شکل چراغ (آژیر)_انتخاب گزینه scam و در صفحه بعد باید عنوان و متن انگلیسی از شکایت رو تایپ کنید میتونید از مترجم فارسی به انگلیسی گوگل کمک بگیرید
  عنوان رو مثلا scam and unable to withdraw
  ومتن belem Exchange has beenblocked all withdrawals ana Exchange into BEMcurrency
  بعد پیوست تصویر تترهای صفر شده و بلم انجماد شده و صفحه غیرقابل فروش بودن بلم ها رو از معاملات ارزی _ pelease و تمام
  تشکر از سایت میهن سیگنال

 • من وکیل گرفتم لطفا علاوه بر ثبت شکایت بین المللی در vikibit همه برید دادسرای ناحیه ۳۱ تهران

  آدرس :فلکه دوم‌ صادقیه، بزرگراه آیت اله کاشانی، خیابان اباذر، نبش بوستان دوم غربی، دادسرای جرایم رایانه‌ ای

  تلفن :۴۴۰۹۲۹۹۳

  ریاست محترم دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳۱ تهران(بخش جرایم رسانه و رایانه)
  اینجانب ….. در تاریخ….. از طریق فضای مجازی با صرافی ارزهای دیجیتال (www.belem.cc) آشنا شدم و با فریب و جلب اعتماد در پوشش تبلیغاتی بنیاد خیریه شبدر اقدام به واریز ۴۶۰ میلیون تومان ارز دیجیتالی از صرافی ایرانی نوبیتکس و تترلند و سپس خرید و فروش ارزهای معرفی شده از سوی صرافی (belem) نمودم.
  پس از تقریبا یک ماه خرید و فروش ارز در این صرافی اقدام به مسدود نمودن حساب بنده و بستن عملیات برداشت کرده و بعد از اطلاعیه های مکرر و وعده های دروغین نسبت به باز شدن حساب پس از تکمیل توکن BEM همچنان حساب اینجانب مسدود و در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ کلیه ارزهای تتر را بدون رضایت و اطلاع تبدیل به توکن BEM نموده و به حالت انجماد میباشد.
  لازم به ذکر است با توجه به شاخه ای بودن این صرافی تعداد بسیاری از دوستان و هموطنان مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند.
  اینجانب درخواست پیگیری قضایی از طریق پلیس فتا را دارم.

  • با سلام شکایت شما چطور پیش رفت جوابی گرفتید آیا شکایت کردن می‌تونه حداقل نصف پولمون رو زنده کنه؟

 • سلام خدمت ملت همیشه تند رو و بی صبر یه نکاتی خدمتتون عرض کنم ۱. تمام سرمایه افراد در یک تاریخی باید به ارز BEM تبدیل میشد که یه سری افراد پولشون داخل کسب درآمد گنج بود و تبدیل نشد و بلم اجازه برداشت به این پول ها رو نداد و اطلاعیه داد که پول رو از گنج وربیارید و مثل همه BEM بخرید که بازم یک سری گوش نکردن و بلم کلا گنج و بست.۲. از یک تاریخی بلم اعلام کرد که میتونید واریز کنید و پول به BEM تبدیل نمیشه و برداشت هم باز است که بنده تست کردم و اوکی بود و الانم اوکی هست.۳.من به سایت Wikibit مراجعه کردم و با کمی جستجو دیدم که خیلی از صرافی ها مانند بلم اعتبار مجوزشون یک سال است میتونید برید ببینید و بعید میدونم سر یک سال همه اینا بخوان صرافی و ببندن.۴. خیلیا میگن شکایت کنیم آیا از صرافی که هنوز داره کار میکنه و عواملش پاسخگو هستن و اتفاقی واسش نیفتاده میشه شکایت کرد؟ بلم ۷۰ درصد ادغام رو انجام داد ولی به دلیل همین شایعات و بی اعتمادی ها مجبور شد بخاطر پر کردن خلع ۳۰ درصد قرداد ۹۰ روزه قفل شدن و امضا کنه و با پول ما سهام بخره و پول ما سرجاش هست و از بین نرفته و طبق اعلامیه به ۳۰ دلار برسه باز میشه برای فروش و الان صعود BEM خوب هست و امکان داره در مدت ۳۰ روز باز بشه برای فروش. لطفا یه کم تحقیق کنید و منطقی تصمیم بگیرید

  • امیدواری هم خوبه
   حالا اگر بلم به وجدان و اصول اخلاقی پایبند بوده باشد عالی میشه

  • اگه واقعا راست میگی چرا بلم گروه تلگرامشو حذف کرد
   اونایی هم که سیگنال میدادن دیلیت اکانت کردن

  • حرف مفت!!!
   بدون اجازه پول ها رو تبدیل کردن ، اجازه برداشت ندارید ، گفتن ۲۰تتر واریز کنید حساب ها باز میشه و خیلی ها گول خوردن و واریز کردند! و باز برداشت آزاد نشد… دزدی آشکار تر از این!؟؟؟
   شما که حمایت میکنی قطعا با این کلاه بردار ها همد دست هستی!

  • سلام دوست گلم دوست خوب من در مورد پانزی مارکتینگ یکم اطلاعات کسب کن این راهی بود که یونیک فاینانس پیش گرفت دو سال تمام مال باخته ها مثل شما امید کاذب داشتند که ارز جدید داده طول می‌کشه تو صرافیای دیگه لیست بشه
   فقط و فقط شکایت کنید این صرافی اگه ریشه ایرانی نداشته باشی ریشه اندونزی داره قطعا کشور اندونزی مهد کلاهبرداری های پانزی

  • سلام خدمت همه..
   چند تا نکته رو بگم اینکه بلم کلاه برداره؟؟ میشه گفت بیشتر به جوک شباهت داره.. بله قبول دارم کار های بی برنامه و اشتباهی انجام دادن ولب کلاه برداری ممکن نیست ۱) بیشتر از ۷ ماهه من شنیدم از دوستانم در حال کار کردن هستند.. ۲)بعد از تعلیق های بیشماری که سر گروه ها باعث ایجادش شدن همه تعلیق شدن…. ۳)میتونید برید بخونید خسلی از صرافی ها ادغام را انجام میدن برای لیست شدن در نزدک… من خودم کلی پول خودم و دوستام بلوک شده ولی یکم فکر کنیم حق با دوست ما که این متن رو نوشته هستش.. صرافی سه ماه به قول خسلی ها زمان داره درسته؟؟ولی ۳۰ رو زودتر از ۳ ماه میزنه …بعدشم چرا جمع نمیکنه بره و و باید شکاست های ما را تحمل کنه؟؟؟مجبور بود bem برای رسیدن به ۱۵ اگر دقت کرده باشید سهام روی ۱۲ بود برای رسیدن به ۱۵ مجبور به استفاده از پول های ما شد… تا بتونه حداقل ۱۰ برابری ارزش رو حفظ کنه…. خود کلاور ها هم نمیدونن برای همین نبودن و جواب ندادن… به زودی ۳۰ رو میزنه و بعدش باید ببینیم چه اتفاقی میوفته

  • سلام بر همه
   بلم نه تنها کلاهبردار هست بلکه حقوق کاربران خودش رو در نظر نگرفته و به اجبار همه رو در انجماد زندانی کرده‼️
   هر سرمایه گذار باید این اختیار رو داشته باشه که آزادانه تصمیم بگیره در مسیر سرمایه گذاری ادمه بده یا انصراف بده و کنار بکشه!!!!
   اجازه خرید و فروش بده همون با قیمت ۲ تتر،هرکیاعتماد داشت
   میخره و هرکی اعتماد نداشت یا سرمایه رو لازم داشت میفروشه
   رقابت باید سالم باشه، داداشی که میای تحلیل میزنی اگه بهشون دسترسی داری پیشنهاد ما رو بهشون برسون
   یا علی👋

  • خب الان چی؟؟؟ میگه باز کلی پول بدید تا ازاد کنم!!!!!! یعنی چی؟؟ از کجا معلوم ازاد کنه؟؟

 • خواهش میکنم از میهن سیگنال فیلم آموزشی طرح شکایت از طریق wikibit رو به اشتراک بذاره که همه مالباخته ها بتونن انجام بدن ایمیل من ****** هستش
  یا آیدی .@*****
  خواهش میکنم اینکار رو برای هموطن هاتون انجام بدید🙏😔

 • تنها راه برگردانندن پول از صرافی بلم شکایت در اپلیکیشن wiki bit هست که یه عکس عقاب زرد رنگ علامت سایتشه
  خواهشا سریع تر اقدام کنید کل ثبت شکایت ۵ دقیقه هم طول نمیکشه

  • سلام . من ثبت شکایت کردم اما خطا duplicate exposure داد و مهر fraud روش زد . انگار ثبت نشده اصلا و اینکار را ۲ بار انجام دادم اما باز همین پیام را داد .

 • دوستان شکایت بین المللی از بلک بسیار ساده هست با یه اپلیکیشم به نام wikibit.
  آموزش کاملش رو تووی این کانال گذاشتن. کلا ۵ مین وقتتونو میگیره
  *****

  • سلام میشه کل ایران

   تمام گروه‌هایی که گروه بلم بودن با هم متحد کرد و باهم جمع شن در یک کانال
   چون بیشتر کاربرهای بلم خوب نمیدونن تا آموزش ببینند

 • سلام به همگی
  دوستان این قضیه رو جدی بگیرین همونی که چنتا از دوستان بهش اشاره کردن تنها راه شکایت از wikibit هست پلیس فتا هیچ کمکی به شما نمیکنه باید از اعتبار بلم که سه ماه وقت داره استفاده کنید .اگر تعداد شکایت کم باشه wikibit هم پیگیری نمیکنه پس همگی حتما به درستی در سایت ویکی بید شکایتتون رو عنوان کنین این طوری بلم بر اساس مجوزی که داره باید پاسگو باشه ،روش شکایت از سایت ویکی بید رو یا از پیج های داخل تلگرام سرچ کنین که ویدئو و متن رو گذاشتن یا به آیدی این دوستان

 • خدا لعنتشون کنه ی ماه پیش ۲۵ میلیون مهال ۵۳۰دلار تقریبا سرمایه گذاشتم ب توصیه برادرم ک ۳ ماه بود در سایت بود گفتن ی ماهه میتونم سرمایه خودم رو برداشت کنم بعد ی ماه سایت رو ب بهانه خرید ارز بم مسدود کردن بعدش همه ی ته حسابمون رو صفر کردن باهاش ارز بم خریدن الانم گفتن تا ۳ ماه باید صبر کنید خدا لعنتشون کنه

  • شما فقط و فقط از اپلیکیشن wiki bit استفاده کنید که عکس عقاب زرد رنگ داره اونجا ثبت شکایت کنید فقط سریع

  • سلام خواهش میکنم برامن بفرست منم ی ادم دربدرم نزدیک ۱۰۰میلیون توی معامله ضررکردم ۵۰میلیون برام موندی نفرکه پسرش تواین کاربودیلم بهم معرفی کرد که ضررش جبران بشه اون ۵۰میلیونمم رفت به خاک سیاه نشستم الان بادوتابچه مستعجری نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم

 • من که تصمیم گرفتم به پلیس فتا شکایت کنم و تا انترپول پیگیری می کنم لیدر در استان گلستان به اصطلاح دکتری دارد ورئیس شورای یک شهرستان و مسئول یک اداره مهم که حدود ۵۰۰ نفر را بدبخت کرده و خودش میلیاردی برداشت داشته به یک نفر از کردستان

 • من از اولشم شک داشتم بهش اولا یه سایت خارجی چرا باید برای احراز هویت کارت ملی ایرانی قبول بکنه حداقل باید پاسپورتت رو بخواد دوما سیگنال ارزهایی که میداد اصلا وجود خارجی نداشتن و فقط تو بلم وجود داشتن سوما این ارز بم از کجا اومد و یهو ارزش چندین دلاری پیدا کرد یه ارزی مثل شیبا و بی بی دوج که هیچ دوج کوین بعد تقریبا ده سال تونست به دو دلار و بیست سنت برسه اونم برای چند روز فقط و دوباره به زیر یک دلار برگشت .خلاصه حواستون باشه دوباره گول نخورید چون اینا باز هم با شگردهای جدید میان چند سال پیش میگفتن دوج کوین بزار یه هفته بعد چهاربرابر بهت می‌دیم پارسال هم ترون بود امسال هم بلم خدا می دونه سال دیگه چی باشه

 • سلام. یه راه برای شکایت هست فقط سه ماه زمان داریم. Belem تو wikibit قرارداد یکساله داره و سه ماه دیگه قراردادش تموم میشه. بخاطر همینم نود روز حسابارو بستن. تورو خدا ناامید نباشید حداقل تمام تلاشمون رو بکنیم اگه تعداد شکایات زیاد باشه موجودی بلم مسدود میشه. خواهش میکنم فقط سه ماه زمان داریم.
  به آیدی من پیام بدین یه کلیپی هست اونجا کامل توضیح داده یه اپلیکیشن بین المللی هست اونجا باید شکایت ثبت بشه خیلیم راحته. دوستان بلم ایرانی نیست دفترشون تو کلرادو هست. اگه ایرانی بود میشد گفت دیگه به پولمون نمیرسیم. خواهش میکنم کوتاهی نکنید این ایدی منه تو تلگرام
  *****

 • سلام مال باخته ها .منم مثل شما مال باخته هستم .مجوز صرافی بلم فقط سه ماه دیگر اعتبار داره و این دزدها می دانند که چه موقع سایت و صرافی را ببنند .بنابراین شما باید برنامه wikibit را از گوگل استور دانلود کنید و پس از ثبت نام در جستجوی صرافی ها بلم را بزنید که مجوزها و ادرس صاحبان آن را برایتان می اورد بعد یک علامت چراغ پلیس هست روی ان می زنبد و با انتخاب scam به معنی کلاهبرداری مستندات خود شامل کیف پول و سهام bem را می زنید و عکس انها را هم ضمیمه می کنید لازم به توضبح است برای انهایی که انگلیسی بلد نیستند متن فارسی شکایت خود را در ترجمه گوگل تبدیل به انگلیسی می کنید و درآنجا وارد می کنبد.من نوشتم که تمام پول من را بدون اجازه تبدیل به bem کرده و اجازه برداشت نمیده .سریعتر این کار را انجام دهید

 • سلام من ۲۰۰ میلیون پول گذاشتم و همش به فنا رفت هر روز غصه دارم میخورم این سایت لعنتی از ویکی بیت امتیاز گرفته و بیمه یک سال نظارت اون داره الان ۹ ماه از بیمه گذشته و فقط فقط ۳ ماه دیگ زیر نظر ویکی بیت هست و من امروز متوجه شدم تنها تنها راه اینه که از طریق ویکی بیت از بلم شکایت کنیم وقتی شکایت کنیم و تعداد ما بالا باشه همه سرمایه ویکی بیت قفل میکنه از بلم جواب میخواد و در آخر بهمون بر میگرده من یک فیلم کامل نحوه شکایت از بلم در ویکی بیت درست کردم تورو خدا پیام بدید تا بفرستم شما هم شکایت کنید فقط و فقط ۳ ماه وقت داریم

  • سلام دوست عزیز لطف میکنید فیلم را هم برای ما ارسال کنید ؟

  • لطفا بگید چیکار کنیم

  • سلام تو vikibit تاریخ شروع قراردادشون رو زده ۲۰۲۲/۶/۱۲ ولی پایان قرارداد رو تاریخی قید نشده چطور سه ماه دیگه قراردادشون تموم میشه با vikibit

  • سلام . من هم پلیس فتا هم wikibit ثبت شکایت کردم توصیه میکنم حتما همه دوستان هم ثبت شکایت کنن . لطفا برای من در تلگرام آیدی *** فیلم آموزشی را ارسال کنین .ممنون

 • سلام وقت بخیر
  اعضای که در بلم سرمایه گذاری کردند و شکست خوردن فورأ برنامه Wiki Bit از گوگل پلی دانلود کنید و در این برنامه ثبت نام کنید و از طزیق همین برنامه شکایت تون از صرافی Belem انجام بدین.

  باید با هم متحد بشیم و شکایت از صرافی انجام بدین تا نزارین یک مشت ادم حرم خور مال مون بالا بکشن.

  • با فیلتر شکن از سایت wiki bit هم امکان شکایت هست.
   اول ثبت نام کنید.و بعد مراحل شکایت رو پیگیری کنید.

 • دوستان قول سیگنال های بلم نخورید هرلحظه پول هایتان مسدود میشود به هیچ وقت ریسک نکنید الان ۴۹۰دلارم مسدود شده در ارز بم بلم قول خانم چینی چن رونخورید

  • دوستان من تترها رو به بیت کوین تبدیل کردم که صرافی اون ها را به بم تبدیل نکنه. بعد از باز شدن برداشت، چندین بار بیت کوین ها را خواستم برداشت کنم و در همه دفعات صرافی برداشت ها را لغو کرده.
   این صرافی سعی میکنه که کارهاشو قانونی جلوه بده، چون یک اطلاعیه داده بود و گفته بود که تترها رو به بم تبدیل می کنم و خیلی از دوستان که این اطلاعیه رو ندیده بودند، تترهاشون با عدد بالا به بم (شاید هر بم به قیمت ۱۰ تا ۱۵ تتر) تبدیل شد. فردا روزی که مجبور به باز کردن بشه، به راحتی می توونه ارز بم را به ۰.۰۰۱ تتر برسونه و به عنوان مثال ۱۰۰۰ تتر شما که بم خریده شده بود به ۱ تتر تبدیل می شه و اجازه برداشت هم بهتون میده. در این صورت به صورت کاملا قانونی کلاهبرداری کرده. چون که ادعا میکنه که ما اعلام کرده بودیم که تترهای بیکار به بم تبدیل میشه.
   من هم که تترها رو به بیت کوین تبدیل کردم، فایده ای نداره چون برداشت نمیشه کرد.
   تنها راهش اینه که تا قبل از این که به اون مراحل برسه شکایت انجام بشه.

  • نه زیر مجموعه بیارید ونه دوباره شارژ کنید من امتحان کردم متاسفانه دوباره پولم رفت و یک نفر دیگر را بدهکار شدم آدم های کثیفی هستند

 • متاسفانه کلاهبردایه
  ولی دیگه دیر شده و‌ اندک سرمایم‌ هم‌رفت‌ دستمون هم‌به هیچ‌جا بند نیست

  • درود بر همه عزیزان
   طبق تحقیقات چند روزه من این سایت و جروه شبدر کاملا ایرانی در هستند و دارن زمان میخرن که پول هارو نقد کنن اگه خارجی بودن الان صد درصد سایت هم بسته شده بود خیلی سریع شکایت کنید تا به پولتون برسید این متن شکایت و راهنما
   باسلام
   ریاست محترم دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳۱ تهران ( بخش جرایم رسانه و رایانه )
   با سلام
   بااحترام به اسحضار می رساند:
   اینجانب… در تاریخ  …     از طریق فضای مجازی با صرافی ارز های دیجیتال (.www.Belem.cc)  اشنا شدم و با فریب و جلب اعتماد بنده در پوشش تبلیغاتی بنیاد خیریه شبدر اقدام به واریز….. تومان ارز دیجیتال  دلاری از صرافی ایرانی (نوبیتکس )و سپس خرید و فروش ارز های  معرفی شده از سوی صرافی (Belem ) کردم.
   پس مدت تقریبا ۱ ماه خرید فروش ارزهای مد نظر صرافی Belem، این صرافی اقدام به مسدود حساب بنده و بستن عملیات برداشت بنده کرده است و بعد از اطلاعیه مکرر و وعده های دروغین نسبت به باز شدن برداشت ارز.، پس از سپری شدن حدود یکماه همچنان حساب برداشت من مسدود است. بازم به ذکر است که به علت شاخه ای بودن این صرافی تعداد بسیاری از دوستان و هموطنان مورد کلاهبرداری عظیمی قرار گرفته اند. نکته قابل توجه این است که این صرافی داری شماره حساب های اشخاص ایرانی هست که با واریز وجه ریالی بلافاصه حساب ارزی شما داخل صرافی Belem شارژ میشود. اینجانب درخواست پیگیری قضایی دارم. 
   تمامی اسناد و مدارک موجود و پیوست گردیده است.

 • خدا لعنتشون کنه ملتو بدبخت کردن منم ٢٠٠ میلیون پولم رفت همه پولارو تبدیل به ارز بم کردن و فیریز شد،وعده ٩٠ روزه دادن لیشین نانسی منسون خیریه شبدر همه کشکه،اطلاع رسانی کنید کسی دیگه وارد نشه

  • سلام. یه راه برای شکایت هست فقط سه ماه زمان داریم. اگه دوست داشتید بگید بهتون ایدی بدم هر چی تعداد بیشتر باشه احتمال برگردوندن پول بیشتره

 • سلام. من از طریق یکی از دوستان به گروه دعوت شدم و متاسفانه بعد از مدتی، امکان برداشت پول برای من و کلیه اعضای گروه منتفی شد. لطفا لطفا لطفا کسی رو به گروه های ارزی دعوت نکنید حتی اگر خودتون در طی یک ماه یا چند ماه سودی بدست آورده باشید، چون اونها شگردشون همینه ی مدت به افراد سود میدن و امکان برداشت براشون بازه و مبعد از مدتی که تونستن افراد عضوگیری کنن، همه امکانات ازشون سلب میشه و به خاک سیاه مینشونن. تو ایران همینجوری پول درآوردن و کسب درآمد زجرآوره با دعوت دیگران و بدبخت شدنشون در این گروه ها بخصوص belem این زج رو چندین برابر نکنید. لطفا لطفا آگاهانه تصمیم بگیرید کاری که من انجام ندادم و به خاطر ی حرف احمقانه که «ی پولی بیار وسط که اگه ضرر کردی ناراحت نشی،» اقدام کردم

 • این پروژه صد در صد کلاهبرداری هست
  جالبه گفتن شنبه ٢٠/١٢/١۴٠١
  میتونین پولهاتون رو بردارین بعد گفتن نه برداشت ها لغو و تمام پول باقی مانده شما تبدیل به ارز bem میشه
  و باید سرمایه جدید بریزین من ۶۵ میلیون سرمایه گذاشتم و متاسفانه همش رفته من خودم شک داشتم ولی مردم طمع نکنین و حتما با تحقیق بیاین من اولش تحقیق نکردم و این بلا سر من اومده
  در اصل آقا پول ما رو برداشتن خوردن یه آب هم روش
  همه هم ایرانین به نظرتون کار کی میتونی باشه

  • سلام
   غارت شده و عزادار در این لعنتی زیاد هست
   هر کس امکان تلاش برای شکایت و پیگیری حقوقی و …… برایش میسر هست بسم الله
   شاید و حتما ریشه این سارقان بین المللی در ایران هست و بشه سراغ آنها رفت مثل همین بنیان شبیه شبدر
   اگر راهی پیدا کردید فراخوان بزنید تا همه به شکات بپیوندیم
   نشستن و عزاداری و حیف و دریغ هیچ دردی را دوا نمی کند

 • سلام

  ایا صرافی بلم کلاهبرداری است؟
  جواب بله ۲۰۰ درصد
  آیا من درون بلم بودم ؟
  بله
  ایا درون مبادلات داخلی مال باخته شدید؟
  خیر

  روان بگم بهتون

  ارزها ی داخل بلم هیچ رگو و ریشه ای نداره
  تمام ارزا فیک
  تو هیچ کجا لیست نشده

  حالا برای من قشنگ امروز صبح بلند شدم دیدم حسابمو خالی کردن
  ۲۰۰-۳۰۰ تا usd داشتم اونم خودشون برداشت کردن تمام خیلی راحتت

  پشتیبانی داره خیر
  میتونی پولتو پس بگیری خیر
  بری نری داخلش آی من داخلشم آی من نمیدونم فلانم
  آی نمیدونم کلی پول بردم
  آی من سیگنال میدم همش چرت

  مثل گلد کوئست ی سریارو میزارن طعمه تا شما بری داخل حسابشون سر ی ساعتی پول بکاری بعد یکی دو بار میزارن ببری بعد حسابتو تخلیه میکنن

  اونایی که حساباشون بستستو نمیدونم پول برداشتن اینام چرت

  هر کی دیدین داره خوب میگه ازش جزئی از همون چرخست

  اینم بگم که سر گروهای شارلاتانشون نیان چرت بگن
  من یک ریالم برداشت نداشتم تا با قوانین شخمی بلم مغایرت داشته باشه

  اخرین معاملو زدمو
  صبح بیدار شدم دیدم حسابمو بلم خالی کرده تمام

  امنیتم در موردش بگم کدی داشتم که بعید میدونم انسان یا ماشین قادر به هک کردنش میبود

  در ثانی اخرین فعالیتمم داخل بلم بود خیث راحت دیشب موجودی داشتم صبح خیر

 • گروه ما کلا حذف شد
  جولیا و لوسی هم که سیگنال میدادن هم دیلیت اکانت کردن
  تتر تبدیل به bem شد
  فک کنم جمع کردن رفتن
  خدا ازشون نگذره خدا لعنتشون کنه

  • ی ملت بدبخت شدن همه دارایی ب bemتبدیل شد و ب حالت انجماد درآمد دیگ پولی نیست ک بخایم برداشت بزنیم.خدا ازتون نگذره انشالله.دوستان بلم کلاهبردار بود تورو خدا خودتون رو بیچاره نکنید چون پولی ک بزارین دیگ تمااام نمیتونید برداشت کنید.

 • سلام دوستان پروژه بلم کلاه برداری هست لطفاً به ابلاغیه های که تو سایت منتشر میشه توجه نکنید سعی نکنید کسی رو عضو کنید که بتونید پول خودتون آزاد کنید چون غیر ممکن و مطمن باشید آزادی تو ۹۰روز آینده فقط یک دروغ که بتونن وقت بخرن پول های بیشتری بکشن بالا من خودم تمام سرمایه زندگیم تو کار بود یه ریال هم برداشت نزده بودم الان تمام پول فریز شده و یه ریال هم نمی‌شه برداشت کرد تا چند روز دیگه سایت کاملا ناپدید میشه لطفا عضو گیری نکنید تعداد مال باخته ها زیادتر نشه

 • متاسفانه دم عید در بد ترین شرایط مالی به سر می بردم که توسط باجناقم با این بلم مزخرف آشنا شدم و طمع کردم و زیر مجموعه باجناقم شدم و باز متاسفانه کلی پولم رو از دست دادم
  کاش اعتماد نمیکردم .

 • بلم اسکم شد من اشتباه کردم و هزاران بار لعنت بر خودم که میدونستم و باز اشتباه کردم ۱۹ملیارد سرمایم رفت همین دیشب بلم حسابا رو خالی کرد و به حالت انجماد در اورد و کار تموم شد .

 • دوستانی که مردم به عضویت دعوت میکنن. حالا که برداشت باز شده اگه راست میگید و میتونید برداشت بزنید!!!!!!

  • نه نمیشه برداشت کرد‌معلوم نیست چه کار دارن میکنن

  • هنوز که باز نشده گفتن تا فردا باز میشه ولی اونایی که موجودیشون آزاد بود و ارز BEMخریدن با کل پولوشون متاسفانه باید ۹۰ روز صبر کنن
   اونایی هم تو گنج گذاشتن و خریداری نشده تا باز شد یواش یواش برداشت بزنن

  • دیشب ۲۰ملیاردم انجماد شد و به معنای واقعی سایت بلم اسکم شد ۴۱۰نفر عضو فعال بودیم همه به فنا رفتیم این هم از صرافی بلم

  • سلام
   فعلا که روی سیستم میلیاردریم!!!!!!
   شاید دری باز شد و بخت باز شد و تتر آزاد شد
   توکل با خدا

  • برداشت ها تعلیق شده
   من الان داخل کسب درامد گنج ۱۲۰۰ تتر دارم
   خواستم برداشت بزنم تعلیق شده
   همه کسایی که داخل بلم بودن به احتمال زیاد حسابشون برای برداشت رفته داخل لیست سیاه
   و فقط نفرات جدید به احتمال زیاد بتونن برداشت کنند

  • دوستان عزیز بنده حساب خودم ۲۰۰تتر شارژکردم وچند شب سیگنال هم زدم وبرداشت هم داشتم حدود ۷۰تتر …برداشت برای من که چنده ماه که ثبت نام کردم آزاده نمی دونم چرا برای دیگران آزاد نیست، شاید آزاد هست ؟

 • کسی مجبور نیست ثبت نام کند برو پولت را بگذار بانک ماهی ۲۳ درصد اگر بلم آوردی صبر کن افتاد

  • بابا زرنگ. استاد! تریدر! باهوش! گرگ وال‌استریت! ساتوشی خود توی!

  • سلام چی شد؟ برداشت و باز به یه بهونه دیگه ۹۰روز بستن. این بود باز شدن

  • خدا لعنت کنه کسایی رو که باز با تمام بی شرمی میان اینجا و باز هم از این سایت کلاهبردار حمایت میکنن، البته اینا از خودشونن

 • میخواستم بدونم belem.cc و belem.im با هم فرق میکنن؟چون میگن اینا با هم متفاوته و اونی که کلاهبرداریه belem.cc هستش

 • سلام کسی می‌دونه برداشت بلم کی باز میشه؟

  • جانا سخن از زبان ما می گویی😔😔

  • سلام ۷الی ۱۰ روز دیگه برداشت باز میشه، و اولین بارم نیست که برداشتو میبنده
   ادغام و تملک الان ۷۰ درصده و اینکه ۱۰۰درصد بشه طول میکشه
   mraqax

  • درود بر همگی… سایت بلم یک سایت پانزی و اسکم هست… من خودم با اینکه میدونستم ولی عضو شدم و چندین بار هم ب بقیه هشدار دارم… برا باز شدن پول بلوکه ن افزایش سرمایه بزنید نه کسی رو عضو کنید ک بدبخت بشن… هیچ آزادی در کار نیست.. فقط در حال خالی کردن جیب ملتن… اگه امکانش رو دارید تا سایت نپریده ک هر چند اگه نپره هم کاری نمیشه کرد شکایت کنید پلیس فتا تا بقیه مالباخته نشن… لیدر هایی ک پیام منو میخونید…. شرف داشته باشید و از جیب ملت بکشید بیرون.. مردم کم بدبختی ندارن…

 • موارد مشکوک درباره این سایت کم نیست
  اما در سایت لینکدین یه پروژه بلاکچین به نام بلم هست. اما در معرفی سایتش گفته شده belem.io. بنظر میرسه اینها صرفا تشابه اسمی با هم دارند‌ یعنی صرافی بلم از نام و اعتبار belem.io سواستفاده کرده!

  • دوستان میشه لطفا دراینباره تحقیق کنید و ببینید چه نسبتی میان belem.io با صرافی بلم هست؟؟

 • سلام من به تازگی به پیشنهاد یه نفر خواستم وارد این صرافی بشم بدون اینکه هیچ اطلاعی ازش داشته باشم فقط اسم سایت رو بهم گفتم و یه سرچ ساده زدم ک مطالب بسیاااار مفید شما آشنا شدم و به کل منصرف شدم از این کار
  چون چن وقت پیشم با یه پلتفرمی اشنا شده بودم به اسم لیورپول ۴ ملیون تومنم توش سرمایه گذاری کروم روزی ۲ درصد و نیم هم سود میداد و وااااقعا با چشم میدیدی ک تو یک ماه پولتو ۲ برار میشه ولی یه شبه هم کانالشو بست هم لیدراش دلیت اکنات زدن هم کلا ساایت اصن پریییید
  خلاصه گول همچین چیزایی رو نخورین ک اصن با عقل و منطق جور د نمیاد به هییییچ وجه

 • فقط بیست روز نگرانی داره پول اولی میزاری بزار وقتی به پولت رسیدی برداشت کنین وباسود کار کنین با ده میلیون تا الان سیصد میلیون برداشت کردم هنوز برای من مشکلی نبوده تا الان که سه ماه کار میکنم اونکه هیچ جا در ایران امنیت نیست فکر کن تو صندوق پول داشتم وقتی جمع شد کی جواب مارو داد

  • عزیزم با ده تومن روزی چند درصد گرفتی که سیصد سود کردی؟!! شما با معرفی زیر مجموعه پورسانت گرفتی و اینارو بیچاره کردی. الانم فقط میتونی ارزو بخری و فروشش بستس. متاسفام که فقط به فکر سود خودمون هستیم. سرشاخه ها خوب سود کردن بله درست میفرمایید.

  • همین الان هم حسابا بسته است ، چجوری اصل پول برگرده😂😂😂
   وقتی پول رو به کیف پول خودمون تو سایت زدیم از کی شکایت کنیم ؟

  • سلام. شما زود عضو شدی و با آوردن زیرمجموعه سود کردی. ولی ما دیر و اصل پولمونم رفته. من که از سرگروه خودمون پولمو میگیرم چون آنم خوب سود کرده با بیچاره کردن ما. الان هرکی پول بزاره دیگه نمیتونه برداشت کنه.

 • باسلام:
  من هم پولم رفته حداقل باشدتجربه ای برای آینده،اینم بگم تو هرکشوری دیگه بود،حداقل چون بدون مجوزوپشتیبانیه در جا مسولین پیگیری وکنسلش میکردن،پس بخودتون بیاین وبفهمین همچون سایتی بدون هیچ شناسنامه و هویتی که فیلترم نباشه و آزادانه بتونی اینهمه کاسب بشی از کجا آب میخوره،لطفا سرعقل بیان

  • سلام من تازه فهمیدم که این صرافی برای سنگاپوره…..خوب سر همه رو کلاه می ذارن…قبلا یه سری نرم افزار بود جهت واریز ترون….می گفت هزار ترون بذار دوهزار ترون بگیر بعد اینکه هزار ترون واریز کردم صرافی منو بلاک کرد و بعد یکماه نرم افزار هم ناپدید شد…!

 • سلام این که ادغام شدن بلم رو چندتا سایت خبر منتشر کرده جای امید هست ؟ اقای عباس زاده

  • سلام پروژه کلاهبرداریه. متاسفانه اطلاعی ندارم. اگر مالباخته هستید از هرکسی که براش پول زدید شکایت کنید
   اینم بخونید نحوه شکایت از صرافی های ارزدیجیتال ایرانی چگونه است؟

  • دوستان هممون مال باخته ایم تا اونجایی که میتونید اطلاع رسانی کنید که کسی دیگه درگیر نشه
   متاسفانه خیلی از افرادی که من میشناسم۱۰۰,۲۰۰ میلیون وام کرفتن گذاشتن داخل بلم و متاسفانه کل پول رفت و هیچ امیدی به برگشتش نیست هر کسی هم باور نداره بگه تا با سند بهش ثابت کنم
   این سایت باز شروع میکنه با قربانی های جدید لطفا اطلاع رسانی کنید

 • سلام آیا برداشت باز شده؟کسی میتونه برداشت بزنه؟قرار بود امروز باز بشه؟خدا از سرگروها نگذره که پول مارو از بین بردن تا پول خودشونو برداشت بزنن.

  • خواهر من عاقبت پانزی همینه وقتی میرسن ته خط جلو برداشت و میبندن . و برای این که آخر سر بتونن بیشتر سرمایه جذب کنن سود و میبرن بالا واز شما میخوان برای آزاد کردن سرمایتون دوباره سرمایه گذاری کنین . هواستون جمع باشه که بیشتر از این پول به باد ندین

  • شماها رو کسی اجبار نکرده بیاین تو این سایت . اونایی رو هم که سایت به علت نقض قانون بسته درسته . اونا خواستن زرنگ بازی در بیارن . من یکی دو نفر و میشناسم نقض قانون کرذه بود میخواست زرنگ بازی دربیاره فهمیدن بستن. شماهایی که سایت رو به توپ کشیدید هی میگید کلاهبرداریه . کلاه برداری بود چند ماهه ما کار میکنیم برداشت هامونم زدیم خیلیم سود کردیم تا الان بسته بود . یاهو که یکی از معتبرترین و قدیمی ترین سایت هاست درباره بلم نوشته . میگید کلاه برداریه اوکی . یاهو سایتی نیست که یه سایت کلاه برداری رو تبلیغ کنه یا مطلب منفی رو به مخاطب برسونه خودشو بدنام کنه . متاسفم واسه اونایی که هیچ تحقیقی نمیکنن اطلاعات کافی ندارن و با میل خوذشون اومدن تو این سایت و حالا از عالم و آدم طلب کارن. حقیر تر از این نیست که ایرانیا نمیخوان هموطنامون یه سود خوب کنن که خودشونو تو جامعه به یه جایی برسونن فقط میان تو سایت های چرت و پرت شون که یکیش همین سایته همرو میترسونن و همرو به جون هم میندازن . لطفا مطلب رو پخش کنید بذارید همه ببینن . خواهشا مخفی نکنید. تشکر

  • سه روز دیگه برداشت باز میشه. و اینکه ارز BEM هم یا به ۱۵ دلار برسه فروشش باز میشه یا ۱۵ روز از خریدو فروش بگذره(که میشه ۲۰ مارس) درضمن برا اون کسی که میگه چطور با ۱۰ تومن شروع کرده ۳۰۰سود کرده و یه نفر جواب داده بهش که، از زیر مجموعت پورسانت گرفتی باید بگم که عزیزم کمیسیون زیرمجوعت اونقدری نیست که فکرشو بکنی یه درصده ناچیزه

 • من ده روز وارد شدم باید صبور باشید با ۳ تومن عجله نکنید خیلی هاسودکردن وبعضیها ضرر چون زود پولشان را می‌خواند حداقل دو ماه دست نزید

 • چرا بعضی ها کارشان منفی بافی بلم سود میده چون سود میکنه طریقه برداشت حساب کتاب داره طرف کل سرمایش کشیده بیرون همچنین سودش باز هم برداشت میزنه که چی عزیزم صبور باش تا صبر کنی زگوره حلوا سازی افتاد انشالله

  • چطور نظرات منفی نشود وقتی چندهزار تتر داری و نتوانی هیچ برداشتی داشته باشی
   امیدواریم ختم به خیر شود مردم بتوانند حق خود را بگیرند

  • بله بداداش،واقعا ز گوره حلوا ساخته میشه.صبر کنیم تا ته گور؟

  • داداش برو برداشت بزن با یه ****خوب روبرو میشی سیستم مقدار پولی که گروه گذاشته محاسبه میکنه وبه اندازه مشخصی به اون گروه اجازه میده برداشت کنن وقتی به یه میزان مشخص شده برسه بقیه دیگه نمیتونن برداشت کنن من خودم تنها شانسی که اوردم سرمایه اولیه ام رو تونستم به موقع درخواست بدم وبعد از اون حسابها مسدوده ما به گفته اونها هم عمل کردیم وبعد یه بهانه جدید دوستان نه خودتون رو بیچاره کنین ونه کسی رو مخصوصا توی این شرایط اقتصادی یه ادم باهوش از تجربه رایگان بقیه استفاده میکنه

  • ممنون میشم طریقه برداشت رو بفرمایید چطوریه؟
   باید تار. و انتقال داد به نوبیتکس و از اونجا برداشت زد؟

 • به من دیشب پبام دادن مورد بخشش قرار میگیری اما امروز دوباره پیام دادن که اول باید ۲۰ درصد از سرمایه کل رو واریز کنی تا حسابت باز بشه

  • این کارو نکن . این آخرین تلاش اونا برای کلاهبرداریه

  • دیروز به ما گفتن دوباره پول واریز کنید تا باز کنیم ما هم میدونیم کلاهبرداریه دارن آخرین ته مونده های جیبمونم میگیرن برن . بی شرفتر ازینا جایی ندیدم .

 • اینجا در شهرکرد شهر هفشجان ۹۰۰ نفر پولشون رفته و هنوز باور نمیکنن فقط میگن باز میشه برداشت
  بهتر یه فکری بکنیم همشهری تا دیر نشده حداقل اصل پول دستمون برسه
  شب عید اینجا عذای عمومیه
  بعد این سه روز که میگه ارز بخرید تا ۱۵ روز خبری نیست و فرار کردن
  بهتره ارز نخرید که بعد بهونه بکنن بگن قیمت ارز به جای اینکه زیاد بشه کم شده و پولتون هیچی نمیشه

  • سلام جناب وقتتون بخیر
   فقط شکایت کنین از طریق پلیس فتا
   تا دیر نشده
   ما شکایت کردیم وکیل هم داریم
   شما هم همین کارو بکنین
   تا در نرفتن بشه گرفتشون

 • بسیار بسیار عالی، اینها همشون دون میپاشن اولش، گول نخورید، بلایی که سر من اومد پارسال در مورد مشابه.

 • این خیریه شبدر مسئولش کیه ؟ سرش میخوره به همین بلم
  کسی اطلاعی چیزی داره ؟

 • دوستان صرافی داخل تلگرام ۴ یا ۵ تا اکانت داره شماره تماس خود صرافی هستش به اپراتور وصل میشی تحلیلگراش هستن خیلی آدم هست شماها باید بتونین به اینا وصل شید اگه بتونین پیگیری کنین باز میشه حساباتون

  • سلام وقت بخیر
   به اطلاعاتی که گفته ایدو همچنین راهنمایی شما نیاز دارم چطور می توانم شماره تماس شما را بگیرم

  • سلام دوست عزیز تمام سرمایم بلوکه شده من چطور میتونم پیگیری کنم .

 • چی گیرتون میاد از تخریب بلم؟

 • دوستان نگران نباشید
  برداشت بلم از پنجشنبه به بعد انجام میشه

  تا اون زمان هرچی پول واریز کنید دوبرابر میشه
  ********
  سیگنال خواستید ، pv
  @*******

  • من ۲۰ روز با ۳۰۰ دلار کار کردم ۲۰۰ تا سودم کردم یه ارز اولیه هم خریدم تو این مدت سودمم با اصل پولم کاملا برداشت مشکلی نداشت زدم کسی راهنمایی خواست همچیو مستند بهش نشون میدم تلگرام ***** پیام بده

  • پس چرا باز نشد آقای سیگنال پیوی

  • ایرانی جماعت راحت طلبه و دنبال تلاش و کوشش نمیره
   تقریبا همه دوستام عضو شدن ولی من نشدم. الان همشون فریز شدن
   آقا جان مشخص بود کلاهبرداری هست
   چرا ارزهایی که میده توی مولینکس یا دیگر صرافی ها نیس؟؟
   چرا دقییییقا زمان ورود و خروج میده؟
   چرا باید زیرمجموعه جم کنی؟
   چرا برا برداشت ضوابط میزاره؟
   من از رفیقام التماس کردم اون موقع ولش کنن ! ولی کو گوش شنوا. الآنم همشون به خاک سیاه نشستن

   یاد بگیریم برا پولدار شدن این کارا جواب نمیده. باید تلاش کنیم و تلاش

 • از ادمین های سایت و تحلیل گران سایت درخواست دارم این موضوع خبری که دیروز در سایت یاهو فایننس راجع به بلم منتشر شده رو بررسی کنین.. ایا اگر یاعو فایننس خبری رو منتشر کنه از پلتفرمی؟میشه فهمید که باید به پروژه اطمینان کرد؟؟

  • سلام خیر . کافیه سرچ کنید هزینه ریپورتاژ در یاهو فایننس تا از بازاریابان اینترنتی برای این کار استفاده کنید.

  • سلام امروز از پشتیبانی نوبیتکس سوال کردم و گفتند هیچ محدودیتی در مورد واریز تتر از بلم به نوبیتکس وجود ندارد

  • با یه سرچ میتونی بفهمی که شما هم میتونید توی سایت یاهو مطلب بزاری

 • جدیدا سایت بلم به بهانه یه پروژه جدید امکان برداشت رو تا ۴۵ رو برداشته. کسی در این مورد چیزی میدونه ؟

  • شماهم نمیتونید برداشت کنید ؟گروه ماهم همینطور شده میگن به دلیل ادغام با یه شرکت دیگه!!!!به نظرتون باز میشه دوباره

  • تا ۶ روز دیگر ۴۵ روز از کجا آوردی!!!

  • بله، تا پنجشنبه نمی‌تونید برداشت کنید
   تا اون زمان هرچی پول واریز کنید دوبرابر میشه
   *******
   سیگنال خواستید ، pv

  • شرکت های پانزی قبل از فرو پاشی . درصد سود خود را چند برابر میکنند . در واقع میشه گفت که . بلم در حال فرو پاشی است

  • والا ارز کامنت ها و دایرکت ها مشخصه ترکیده . فروپاشی مال چند وقت پیش بود

  • بله میخواد ارز جدیدی که به اسم بلم و برا خود صرافی هست رو لیست کنه و این یه اتفاق ویژه هست
   و هرکس این ارز رو بخره با سود ۵ برابری شاملش میشه

  • دوست عزیز حداکثر تا ۴۵ دیگه ادغام تموم میشه
   حدودا یک هفته تا ده دیگه برداشت آزاد میشه.
   برداشت ها ربطی به ادغام نداره

 • بچه ها پول همه رفته

  • یک پیغام از بلم دریافت کردم که بلم در حال ارزیابی دارایی است. طرح فهرست NASDAQ را کامل کنید. بنابراین پس از پایان ارزیابی دارایی. به زودی به حالت عادی برمی گردد. پس از تکمیل ارزیابی دارایی، بلن مایل است از اعتماد و حمایت اعضای ما تشکر کند. جوایز غنی داده خواهد شد. با تشکر از اعتماد شما

   با تشکر از مشتریان برای اعتماد و حمایت آنها. بلن در حال حاضر تحت ارزیابی فهرست است. ارزش فهرست Belen به وجوه شما مرتبط خواهد شد. هر چه ارزش لیست بلن بیشتر باشد، درآمد شما بیشتر خواهد بود! با تشکر از مشتریان برای اعتماد و حمایت آنها، Bellen همچنین مزایای بسیار خوبی را به کاربران جهانی خواهد داد! !
   حالا ببینیم خدا چه میخواد

  • به نظرتون باز نمیشه دیگه😭

  • برا من که نرفت سود خوبیم کشیدم بیرون

 • همرو مسدود کردن همرو یا خدا

 • سایت بلم اسکم بوده الان کلا دیگه عملا هیچ ارزشی نداره مبارک همتون اینه اعتماد به چین و روسیه کمونیست تا صرافی نوبیتکس و بقیه صرافی های ایران دیگه باهاش کار نمیکنن بالغ بر یک هفته هست برداشتها از داخل بلم نتیجش فقط انجماد هست پولی ب حسابتون واریز نخواهد شد تمام

  • داداش چرا جو میدی دو روز واریز نمیشه و تا یک هفته ادامه داره می‌خوام ببینم بعد یک هفته هم اینجوری جو میدی یا نه اگه بعد یه هفته حساب ها مسدود موند شما بردین چون تو این یک هفته قرار هرکی تو بلم پول بریزه دو برابر بشه و این یعنی اینکه این سایت اگه بخواد کلاه برداری کنه وقتشه و بعد یک هفته کلا خاتمه پیدا می‌کنه با کلی پول و حرف شما قبول
   ولی اگه موند و با این همه پول حساب ها آزاد شد خواهشن این مقاله رو تخته کنید بذارین کار کنیم

 • سلام
  من ۳۶ ساعته برداشت زدم. هنوز در حال انتظاره
  چیکار کنم؟

  • تعلیق شدی متاسفانه

  • دوست عزیز نگران نباش بلم به خاطر ارتقاء سطح خودش حساب هاشو تا پنج شنبه هفته آینده مسدود کرده و این با اطلاع قبلی بوده حالا بعضی ها هستن میخوان از این موقعیت برای اهداف خودشون استفاده کنن
   تو صفحه اول بلم در مورد این توضیح داده نیاز نیس برادر استرس داشته باشی

 • سلام. من حدود یه هفته س که وارد بلم شدم . فعلا برداشت نداشتم ولی اطلاع دارم که اعضای قبل از ما هم سرمایه ی اولیه و هم سود خوبی رو برداشت کردن.
  ولی حدودا پنج روز پیش تو گروه اعلام کردن که تا دو هفته اصلا برداشت نکنید . برای خواهرم دیروز برداشت زدیم، ۲۴ ساعت گذشته ولی هنوز پول به حساب نیومده . الان نگران شدیم و میترسیم این چیرهایی که میگن سر ما هم بیاد . کاش قبل از ورودمون این مقاله رو پیدا کرده بودیم و خونده بودیم. بخدا که اگه از قبل این مطلب رو خونده بودم هرگز وارد بلم نمیشدم. به شدت استرس دارم و مجبورم منتظر بمونم ببینم چه اتفاقی قراره بیفته . هر چی شد دوباره میام اینجا میگم.

 • سلام.هرکی زیر مجموعه نیاره مسدود میشه.مجبورت میکنن زیرمجموعه بیاری.خدا از سرگروه نگذره که بخاطر خودش مارو تو دام انداخت.

 • سلام کلاهبرداریه مواظب باشید.اشتباه نکنید.

 • این سایت بلیم یک سایت کلاهبرداری هستش .دوستان پولتون رو به باد ندید . من کمتراز ۱۵ روز اومدم داخل این سایت .الان میگه تخلف شده به علت پولشویی سرگروه ها مسدود شده . دوستان عزیزان پولتون رو توی این سایت نریزید که اگه ریختین پول شما نیست دیگه.بعد یک مدت میان ایراد الکی میگیرن و شروع به بهانه گیری و بعد حسابها رو مسدود میکنن .من پولم رو باختم حداقل شما گول این سایت رو نخورید. از ما گفتن بود دیگه خودتون میدونید. یا علی

 • سلام،جناب محمدی از رشت من دوماه هست وارد بلم شدم هنوز ۱ماهم کامل نشده بود و اصل پولمو داشتم برداشت میزدم که مسدود شدم،کل هم تیمی ها حتی لیدر خودش مسدود شده،چرا الکی به مردم جو میدید الان تکلیف پولای ما چی میشه؟کسی هم پاسخگو نیست،یکی میگه ۳ماه بعد حسابها باز میشه،این خانم جنی میگه نفری ۳تا زیر مجموعه فعال بیارید باز کنم ،به چه حسابی ما زیرمجگوعه بیاریم اگر اونارم بلاک کرد تکلیف چیه؟

  • منم همینطور
   خدا لعنتشون کند
   از خون سگ هم حرامتر باشه براشون

  • سلام من دوماهه کلا سرمایه گذاری کردم اصلا برداشت هم نداشتم مسدود شدم نمیدونم باید چیکار کنم کل زندگیمم گذاشتم خ.اهش میکنم کمکم کنید

  • سلام من برداشت هم نداشتم مسدود شدم نمیدونم باید چیکار کنم کل زندگیمم گذاشتم خ.اهش میکنم کمکم کنید

 • سلام. من ۷.۸ ماه هست فعالیت میکنم. راه واسع دور زدنش هست .اما همه میدونید سایت اسکم .
  ولی اگ ریسک پذیرید
  میتونید تلگرام پیام بدید . کارتونو راه میندازم .بدون مجموعه گیری و سر کله زدن با سر گروه
  ******

  • سلام ایدی تلگرام فیلتر شده لطفا همینجا کمک کن
   مارو بدون دلیل بلاک کردن بخاطر لیدر اصلی
   حالا راه حل چیست؟و ما باید چیکار کنیم؟
   آش نخورده دهن سوخته شدیم

  • سلام،چطور میشه دور زد?الان ۱ماه هست حساب منو مسدود کرده کلا دوماه هست که تو این پلتفرم عضو شدم،هیچکس حتی لیدر پاسخگو نیست

  • سلام وقت بخیر/ من دیشب بلاک شدم امکانش هست منو راهنمایی کنید ممنون میشم

  • دوست عزیز چطور میشه با شما ارتباط برقرار کرد آیدی تلگرامتون رو میشه جوری بنویسید که سایت نشون بده

  • سلام دقیقا با حرفتون موافقم والا منم تو سایت بلم با یک سیگنالی که از گروه اصلی نگرفته بودیم تقریبا کل تیممون لیکوئید شد ولی بازم ریسک کردیم و پول وارد کردیم که بعد از یک ماه دوباره خداروشکر به اصل پول خودمون رسیدیم الانم دارم کمکم اصل پولمو خارج میکنم و فقط با سودم کار میکنم درکل ارز دیجیتال کار پرریسکیه نه بلم بلکه همه صرافیا قطعا هرکی که مسدود شده حتما قوانین بلم رو رعایت نکرده من خودمم رعایت نکردم مثلا از دوتا کیف پول بلم به یک کیف پول نوبیتکس برداشت میزنم وریسک کردم که خداروشکر بازم مشکلی پیش نیومده حتی یکی از دوستانم بعد اون سیگنال قاچاقی که گفتم اومد به تیممون ۲۴ ملیون وارد کرد الان شده ۱۰۰ میلیون ولی من الانم به سود چندانی نرسیدم فقط اصل پولی که از دست دادم دوباره بهم رسیده و یک سود کم که اصل پولمو کشیدم دارم با همون کار میکنم
   بخدا من نه مال بلمم نه ازش حمایت میکنم فقط اتفاقاتی که برام تو این چندماه عضوش بودم رو براتون گفتم
   الان تیم خودمون به ۱۱۰ نفر رسیده ولی تا حالا کسی مسدود نشده ولی وقتی بصورت مکرر برای برداشت از چند حساب از یک کیف پول استفاده کنید امکان داره مسدود کنه که این جز قوانینشه
   ممنون از همگی یا حق

  • داداش شماره تگرامتو نزاشتی ایدیتو بزار پیام بدم

  • دادا راهش چیه پولا برداشت کنیم

  • سلام سایت جلوی برداشت رو مسدودکرده چیکارکنیم حتی پول اصلیمون‌رو‌برنداشتیم؟؟

  • سلام ، حاجی آیدیت‌چیه؟

  • سلام .آی دی میفرستین

  • داداش پیویت رو بده ببینیم باید چیکار کنیم

  • چجوری میشه دورشون زد آیدی تلگرامتو بزار بی زحمت

  • سلام. ایدیتونو لطف کنید

 • اون آقایی ‌که اسمتون علی بود خب همینجا اعلام کن که چطور میشه زیر گروه دو عوض کرد چون ما با کد شخص دیگه رفتیم قبول نمیکنه خطا میده لطفا کامل راهنمایی کن

  • گروهی فعالیت میکنن ک بدون مجموعه گیری میتونید فعالیت کنید . دلتون خواست به این آیدی تو تل پیام بدید. فقط @ اینو بزارید قبل ایدی

 • سلام، این ارزهای که این صرافی میگه بخرید و بفروشید اگه برید سایت کوین مارکت سرچ کنید اصلا وجود ندارن وفقط مختص همین صرافی هست، پس یکم عاقل باشید کی وکجا داره این ارز رو میخره که قیمتش بالا و پایین میره؟؟ این لیدرهای خارجی و خیریه همش دروغه تا شما اطمینان کنید این صرافی دقیقا تو ایرانه و داره کلاهبرداری میکنه از مردم بیچاره, تمام کسانی هم که اینجا پیام مثبت میزارن از خودش هستن، لطفاااااا نکنید اینکار رو با سرمایه ای که بزحمت بدست آوردید. من سه ساله که با دنیای ارز دیجیتال آشنا شدم و زیاااد دیدم از این بازی های کثیف رو ، به خودتون رحم کنید و دوستاتون رو هم بیچاره نکنید
  پنیر مفت داخل تله موشه

  • من دو تا سوال از اینایی که میگن دورغ و کار نکنین دارم اولی اینکه چجوری نظر میدی با این که خودت یه روز هم با بلم کار نکردی از نظر دادنت مشخصه بلم تو هر معامله بیشتر از تو سود می‌کنه پس عقلانی نیس بیاد پولتو بالا بکشه
   دوم
   این خیریه های الکی ماهیانه نزدیک ۴۰ الی ۸۰میلیون کمک میکنن اونم گروه های کوچیکش چرا بلم باید بیاد از تو بگیره بده به فقرا

  • عزیز وقتی هنوز کار نکردی جرعت ریسک نداری الکی حرف نزنید با بی اطلاعاتی! من مدیر کلاور رشت هستم محمدی ! با ۶ ملیون شروع کردم و فقط همین حالا هفته ای ۱۰۰ ملیون میکشم و خرج میکنم بجز خرید های گسترده ای ک کردم شما ایا تا حالا دیده اید کسی پولشو اینجا ببازه یا از دست بده البته اگ پول شویی کنید و مبلغ خیریه را انجام ندهید اخراج میشوید اگر پول شویی کنید بند میشه حسابتون و اگر فعالیت نکنید اخراج میشد و پول خودتونو بر میدارید این ک ایناییم ک میان مثبت میگن همه تو کارن شما علم مشو نداری اصن نمیدونی یه ارز چطوری پروژه به موفقیت میرسه الکی نظر نده هیچکدومتون هیچ سندی ندارید فقط حرف خالی ولی بنده تو رشت سر شناسم اقای سام محمدی برید تحقیق کنید بعد با بی اطلاعاتی خودتون بیاید حرف بزنید من ک مطمئنم هزارتومن هم نزاشتید و ریسک نکردین ۹۹ درصد دوستانی هم ک مشغول هستند ماه اول اصل سرمایه خودشون خارج کردن و دارن با سودش کار میکنن شما بجا این کارا بیا من بهت ۱۰۰ دلار میدم شروع به کار کن بعد یک ماه بهم پسش بده ن از جیب از همین بلم وقتی میایید یچی میگید خدایش یکم اطلاعاتتون بالا ببرید بعد نظر بدید نصف اوناییم ک بد میگن تو این شبکه ها یا خواستن دور بزنن قوانین را یا ک پول شویی کردن وگرنه تو ایران بالای ۱۰ هزار نفر فعال موجوده با مدرک ! تو بهم ۱۰۰ نفر با مدرک نشون بده من همین الان ۲ نیم ملیون دلارمو بر میدارم یک ملیون دلارم میدم به شما !

  • سلام به آقای محمدی عزیز از رشت ک میفرمایید روزی دو میلیون و..درامد دارین . من شماره حسابمو میدم بهتون شما لطف کنین سرمایه ورودی منو برام بزنین من اکانت بلم خودمو با دارایش ۰تا۱۰۰ تقدیم شما میکنم
   اینقدر تبلیغ نکنین .. البته خودتون باهاشون هم دستین … باید هم تبلیغ کنین .

  • سلام دوستان عزیز
   سایت صد در صد کلاهبرداری هست.
   دیشب حسابمو بسته ان و گفتن به علت پولشویی هست.حساب لیدر و زیرمجموعه رو بسته ان..پولا رو کشیدن بالا..خدا رو‌شکر من بیشتر از پولی که گذاشتم برداشت‌کردم ولی بنده خداهایی هم بودن که سرمایه اشون پرید
   گول بلم‌رو نخورید…از ما گفتن بود دوستان

 • سلام وقت همگی بخیر من دو روز هست که با بلم سرو کله میزنم و شروع کردم به تحقیق کردن،مدیر گروه دیشب چت گروه رو باز گذاشت همه ی دوستان شروع کردن به بحث کردن که چرا سود کم شده و اصرار مدیران این بود زیر مجموعه بیارید
  من گفتم چرا به جای یک سیگنال در روز تعدادی بیشتری نمیذارید که هم دوستان بیشتر سود کنن هم برای امور خیریه درصدی بیشتری قرار بدن حداقل ۲۰٪بذارن که دو سر برد بشه
  یکی از اعضا هم گفت مگه کار ما پامپ و دامپ کردن یک ارز نیس چرا فقط یکبار پامپ انجام بدیم؟؟مگه کل روز نمیشه کلی ارز پامپ کرد؟؟تو همین صحبت ها بودیم که من از گروه حذف شدم…….
  اومدم کل پولمو بکشم بیرون الان زده تو انجماد
  حالا بیاد نیاد خدا داند😂😂
  ولی در کل دوستان وقتی انقدر قدرت دارن که به والت یا هرچیزی دسترسی داشته باشن و فیریز(انجماد)کنن پولتونو نکنید این نظر شخصی منه
  خیلی از دوستانی که این سایت رو بهم معرفی کردن سود خوبی کردن،شاید من با مدیر گروه کل‌کل کردم درمورد سودو تحلیل بازارشون بحث کردم این مشکل پیش اومده

 • تورو خدا یکی بگه این حسابایی که معلق شدن امکان‌باز شدنشون هست یانه؟

 • بنظر من و تجربه من، تو این دنیا هیچ کس رایگان به کسی سود نمیرسونه. نرم افزار بلم داره این تجربه و قانون را نقض میکنه و عقلانی نیست تو فقط سود کنی و مطمئن باشید اگه این نرم افزار قانونی بود کل دنیا از بیت کوین و فارکس و … درمیومدند و میرفتن تو بلم‌، پس مطمئنیم این نرم افزار قانونی نیست .
  من تو این صرافی دو ماهه دارم فعالیت می کنم و ۲ ملیون هم بیشتر نبردم. کاملا عادی و طبق قوانین کار میکردم و خیلیم سود خوبی داشت تا اینکه لیدر بدون اطلاع مسدودمون کرد و گفت باید زیر مجموعه بیارید و به فقرا کمک کنید و … ماهم همینکارا کردیم و بعد از دو هفته هنوز موفق به برداشت وجه نشدیم که پول برداشت کنیم یعنی تا قبل دوماه میتونستیم یهو مسدود شدیم و مبخوام‌بگم نرم افزاری که یه لیدر میتونه به راحتی تو را مسدود کنه و بهت استرس بده مطمئن باشید به راحتی هم میتونه پولتو برداره. این نرم افزار داره به خوبی ایرانی هارا پوشش میده حتی سیگنال هایی که میده دقیقا به زمان ایران سود میده پس من خودم برداشت شخصیم اینه که هرکی پشت ابن نرم افزاره یا ایرانیه یا داره تفکرات خودشا بزرگ میکنه و یه تعدادی خارجیم دارن از قبلش پول درمیارن. بنظر من با اینکه خیلیا دارن سود میکنن اگه پولت برات مهم نیست سود کن توش ولی نرم افزاری نیست که با عقل جور دربیاد که من خودم به شخصه مسدود شدم و متوجه شدم هم نرم افزار قانونی نیست و به کسی توصیه نمیکنم واردش بشه. حتی اگه یکی بیاد بگه من ۲ ساله دارم سود میکنم بازم اشتباهه به نرم افزاری که پشتیبان قانونی نداره اعتماد کرد.

  • چرا بعضی ها کارشان منفی بافی بلم سود میده چون سود میکنه طریقه برداشت حساب کتاب داره طرف کل سرمایش کشیده بیرون همچنین سودش باز هم برداشت میزنه که چی عزیزم صبور باش تا صبر کنی زگوره حلوا سازی افتاد انشالله

 • سلام من حدود۲۰روز با سایت بلم کارمیکردم وسرمایه۲۴تومن گذاشتم ازقبل هم همه قوانینش روخونده بودم برای همین بااحتیاط وسروقت معامله رو انجام میدادم ازاین سرمایه ای که گذاشتم سرجمع ۴تومن کشیدم ولی یک دفعه برام پیام اومدکه مسدود شدم الان حدود ۲۰زوز هست که حسابم به صورت تعلیق دراومده پیام دادم میگه بعداز۳ماه برسی شایدآزادبشه حالا موندم چکارکنم اون افرادی که میگن مشکل از خودتونه خوب بگید خطای ما چی بوده که هنوزنیومده بایدمسدود بشیم چطور پولمون روآزاد کنیم .

 • سلام خدمت همه دوستان دوستان من از برج ۲یعنی اردیبهشت امسال شروع به کار کردم همه چیز خوب پیش می‌رفت با سرمایه اندک شروع کردم و بعد دوماه ی زیر مجموعه آوردم و اون زیر مجموعه کار کرد و حدود ۲۰تومن پول گذاشت و اون تونست اصل پولش بکشه و منم راحت پولمو همش می‌کشیدم ی مدت کار نکردم باز اومدم دوباره توش کار کردم و پول گذاشتم و چندتا زیر مجموعه آوردم و متاسفانه قوانین رو با دقت نخوندم و موقع واریز و برداشت حتی واریز و برداشت زیر مجموعه هام رو از ی حساب کیف پول خودم انجام میدادیم یعنی از نوبیتکس انتقال و برداشت انجام میشد …بعد ی مدت محدود شدیم به جز ی دونفرمون و اونا راحت کار میکنن و ما همچنان محدودیم …..نگران نباشید تا دو سه ماه که محدود باشید پولتون برمیگرده ولی خواهشاً با احتیاط برید جلو ….

 • سلام دوستان گروه ما تقریبا پنج ماه هست داره با بلم کار میکنه .من سر گروه نیستم خودم سه ماهه وارد شدم دوتا زیر مجموعه هم دارم که خودم با۵۰ تتر وارد کردم وفعالیتی نمیکنن وزیر مجموعه ندارن.با چهار تومن شروع کردم یک ماه ونیم پیش ۳۰میلیون اضافه کردم و بعد از سه هفته ۶۵۰ تتر برداشت کردم دوباره دوتا ۲۵۰تا به فاصله یک هفته برداشت داشتم.الان کل پولم رو برداشتم ودارم با سود جلو میرم .هر کس رو هم وارد کنم با سود خودم میارم که اگر روزی بسته شد کسی ضرر نکرده باشه .به افراد خانواده من که تا حالا سود داده.
  توصیه من به دوستان این است که با پولی وارد شوید که براتون ارزشی ندارد اگر دو تومنت هم برات سخت بدست میاد وارد نشو چون استرسی که خواهی داشت به سودی که بدست میآوری نمی ارزد.

 • سلام دوستان من نزدیک به دو ماه هست کار میکنم از روزی که سایت میهن سیگنال این مطلب را زد با فرداش دوبار برداشت پول زدم هر دوبار واریز شد چند تا نکته داره باید رعایت بشه یکی اینکه بعضی میان بخاطر اینکه کمیسیون ها برای خودشون باشه میان زیر مجموعه خودشون میشن موقعه واریز مشکلی نداره ولی ترجیحا این کارو نکنید دومی اینکه موقعه برداشت میان به یک کیف پول واریز انجام میدن که در جا بلوک میشن و اینکخ نباید کل سرمایه را برداشت زد بیشتر از ۳۰ درصد نزیند روزهای تعطیل بورس های جهانی درخواست نزنید شنبه و یکشنبه خودم ساعت ۱۸:۳۰ درخواست زدم ساعت ۱۲ امد به حسابم ولی خب هم ریسک نکنید و با پولی گه احتیاج ندارید وارد شید برای شروع با ۵۰ دلار وارد شید و اگر هم مایلید به ایدیم در تلگرم پیام بدید تا به گروه خودمون اضلافتون کنیم تا الان هم هیچ مشکلی پیش نیامده میتونید داغ گروه شید و چک کنید حودتون ریسک این کار هم با خودتون هست ولی خب ۵۰ تتر هم این زمونه جیزی نیست از کم شروع کنید بعد یک ماه اصل پول را بکشید بیرون برارید اگه قراره سود بده با سود پولتوت سود بگیرید موفق و پیروز باشید ایدی میزارم خواستید در خدمتم @*****

 • سلام آقای علی لطفا توضیح بده چیکار کردی که پولت از مسدودی دراومد شاید به درد بقیه بخوره

  • چجوری میتونیم زیر مجموعه گروه دیگه بشیم تا اژ مسدودی در بیایم؟

  • سلام خدمت همه من نمیدونم این همه چرا فاز منفی میدین اگر حساب بسته میشه چرا ما داریم کار میکنیم چرا ما داریم سود میکنیم مگه ما پارتی داریم مگه ما چی هستیم چرا ما داریم سود میکنیم چرا هیج کس از تیم‌ما این مشکل نداره اگه قرار به بسته بودن حساب بود حساب همه مارو میبستن حتما این افراد کاری کردن که حسابشون مسدود شده امیدوارم مشکلشون حل بشه هفت ماهه هستم خیلی برداشت زدم همگی‌هم اومده تو حساب نوبیتکسم هر کسی هم آوردم اونها هم سود کردن زندگی همه ما تغییر کرده با سایت بلم قوانین بلم رعایت نکنین حذف میشین‌

  • حساب کسی از تعلیق در نیامده ، دروغه

 • من خودم شش هفت ماه کار کردم و پول خوبی هم از این صرافی برداشتم و این که سایت میهن سیگنال میگه این صرافی برداشتی نداره و یا سود نمیده درست نیست چون این همه آدم اگه برداشت فعال نبود چرا باهاش کار کنند ولی اطلاعات سایت یکم مبهمه و این خوب نیست بهتره کار نشود و یا در صورت کار کردن پول زیاد گزاشته نشود مممنون از همگی دوستان و مدیر سایت

  • سلام آقای علی..لطفا و خواهشاً بفرمایید چه جوری میشه زیرمجموعه یه گروه آزاد دیگه بشیم که پولمون از مسدودی در بیاد.

 • سلام من دیشب کامنت ها رو دیدم و فهمیدم میخاد اسکم شه تمام پول ام رو که در حدود هشت هزار تا بود برداشت زدم خدا رو شکر رسید و واریز شد برام توصیه من اینه که اصل پول رو بردارین و با سودش کار کنید فقط !

  • سلام خدمت همه دوستان کسانی ک حسابشون بسته شده قشنگ توضیح بدن که چه کارهایی کردن ک بسته شده تا جایی ک بتونم راهنمایشون میکنم.برای باز شدن حساب اول برین زیر مجموعه گروهی بشین ک حسابشون باز ۲اصلا با فیلتر شکن وارد سایت نشن ۳با یه گوشی چند تا حساب باز نکنید اگه باز دارید داخل اون حساب نشین یا حسابارو بایه گوشی دیگه داخل شوید ۴ روزی یکبار ک باسه خرید میرید داخل تو صفحه اصلی سمت چپ صفحه عکس یه آدمک روش بزنید چند گزینه واستون بالا میاره روی حساب و امنیت کلیک کنید بعد از اینکه جمیل و رمز خودتونو زدید یه صفحه باز میشه ک پایینش زده ورود روی اون کلیک کنید بعدش برید واسه خرید اینم بخاطر اینه ک سایت شما رو ربات تشخیص نده ک حسابتون مسدود شه حتما هر روز این کارو انجام بدید.۵ کسایی ک مسدود شدن حتما ب جمیلشون سر بزن چون از طرف سایت بلم پیگیری میشه اگه ببینند تخلف از شماها نیست حتما حسابتون باز میشه.۶دلیل مسدودی حساب یه مجموعه لیدر اون مجموعه هست ک تخلف کرده و دیگرانم ب پایه اون میسوززن.۷کسایی ک هنوز میتونن خرید کنند ولی پول نمیتونن برداشت. کنند حتما برن زیر مجموعه گروهی دیگری ک مشکل برداشت ندارن و حتما داستان ورود ب حسابو هر روز انجام بدهند…… آن شاالله ک راهنمای هام بتونه مشکلتونو حل کنه بازم تا جایی ک بتونم از دستم بر بیاد کمکتون میکنم در پناه حق

 • دوستان پول ما را مسدود کردن ۲۰ نفریم نمیدونم والا چی بگم بهتون دیگه تا باور کنید کلاهبرداریه

  • ی تیم میشناسم میتونه پولت رو از مسدودی در بیاره من خودم کارهایی که کردن انجام دادم پولم از مسدودی در اومد

 • سلام دوستان ما حدود ۲ماهه فعالییت میکنیم و بالای۲۵۰نفر هستیم و تا اینجا مشکلی پیش نیومده چون با قوانین خیریه شبدر و بلم هماهنگ بودیم.با۵۲تتر شروع کردیم و ریسک نکردیم و الان هم اکثرا جواب گرفتن و رو به رشد هستیم و تا حالا ۲بار خیریه تو شهرمون انجام دادیم.مهم قوانین هست که باید رعایت بشه حالا بعضی نتونستن قوانینو یاد بگیرن و ۵۲تتر رو ریسک میدونن مشکل خودشونه.وسلام

  • داداش تروخدا ایدی تلگرامتو بده ما یک گروه ۸۰ نفره ایم پولمونو مسدود کردن تا ۱۰ روز فرصت داریم

  • در گروهی فعالیت میکنن ک بدون مجموعه گیری میتونید فعالیت کنید . دلتون خواست به این آیدی تو تل پیام بدید. فقط @ اینو بزارید قبل ایدی
   Atila_hiphoop

 • دوستان سلام.
  بنده ۲ ماه هست در بلم فعالیت دارم. یه چند تا نکته میخاستم بگم چون از هر دو سمت نظرات رو چند روزه دارم میخونم. تقریبا اولین نفر از دوستان ما ۷ ماه پیش رفت توی بلم و در ایم مدت نزدیک ۳۰ ۴۰ نفر دیگه هم بهش اضافه شدیم. من خودم به شخصه ۲۰ تومن گذاشتم تا الان ۴۰ برداشت کردم و هنوز هم ۲۰ تومن از سودم داخل بلم مونده و دارم باهاش ترید میکنم. نفرات اولمون تا ۲۰۰ ۳۰۰ میلیون هم برداشت زدن . خدا رو شکر تا الان هیشکی از ماها مسدود نشده . اما الان چند نکته بگم .
  ۱. شما در هر زمینه ای بخای خوب پول در بیاری باید بسیار متخصص باشی . شما در زمینه کریپتو کارنسی وقتی هیچ تخصصی نداری پس انتظار نداشته باش یه شبه،یه ماهه یا یه ساله با یه کلیک در شب میلیونر شی. در نتیجه من واقعا تعجب میکنم از کسایی که میگن ۱۰ هزار دلارمون رفت بدبخت شدیم . شما یا ۱۰ هزار دلار برات مث ۱۰ میلیون میمونه بدبخت نمیشی یا واقعا چطور اینهمه سرمایه زندگیت رو گذاشتی روی همچین کار ریسکی ؟؟؟ که هیچ تخصصی هم توش نداری پس نتیجه گیریم اینه از نکته ۱ پولی رو داخل این کار بکنید که از دست رفتنش آسیبی به ادامه زندگیتون نزنه . شما همه با علم به اینکه دارید یک کار ریسکی میکنید وارد این کار می شید .پول رو توی بانک که نخابوندید .
  ۲. نکته ۲ اینکه من به شخصه دو بار پول برداشت زدم و هیچ مشکلی پیش نیومد . نفی نمی کنم حرف کسانی رو که میگن بلوکه شدیم اما خب حداقل من ۴۰ نفر رو میشناسم با خودم که چند برابر مبلغ ورودی هم برداشت کردیم. سعی کنید طمع نکنید و خورد خورد پول بیرون بیارید .
  ۳.منطقا هیچ سرمایه گذاری نباید اینقد سود بده و کلاهبرداری هست . پس من ریسکش رو الان میگم بهتون اگر همین الان به جون می خریدش بیاید اگر نمی خرید و اهل ریسک‌نیستید خب چرا این حجم از استرس رو می خاید به خودتون بدید. پول شما تقریبا سر ماه ۲ برابر میشه و میتونید اصل پول رو بیرون بکشید پس کل ریسک شما ۱ ماه هست. حالا اگر بدشانس باشید و تو اون یه ماه سایت جمع بشه ( تا حالا نشده )، سیگنالتون برعکس شه و لیکویید شید( من دیدم چندین بار اتفاق افتاده توی سایت اما باسیگنال مستقیم شبدر نبوده و طرف یه جورایی با سیگنال کسان دیگه کار کرده احتمالا فهمیدن و سریع قیمتش رو پایین کشیدن پس طمع نکنین) سود ۱۰۰٪ در ماه همینجوریش هم کافیه دنبال ۲۰۰٪ نباشید و یا اینکه به قول این دوستان گروهتون بلوکه شه که نمز دونم بر چه اساسی میکنن پولتون رفته.
  امیدوارم حرفام کمکی کرده باشه

 • سلام خدمت همه دوستان . لطفا کسایی که هنوز اعتقاد بر معتبر بودن سایت دارن حتما بخونن .من کاری به اینکه صرافی معتبر هست یا نیست ندارم و این که خودم هم توی این صرافی مدتی کار کردم و سابقه کار توی بازار های مالی رو حدود سه سال دارم
  نکته مهم اینجاست که وقتی همه خرید میکننن ارز مورد نظر به دلیل وجود تقاضا به رشد خیلی زیادی میرسه(این چیزی که تحلیل گران گروه به شما میگن) البته خوب این از لحاظ فنی مشکل داره شما فرض کنید توی یک شهر ۱۰۰نفره زندگی میکنید ۹۰نفر تمام چاقو های موجود در این شهر رو میخرن قیمت چاقو رشد می‌کنه حالا اون ۹۰نفر باید چاقو های خودشون رو بفروشن اینجا چه کسی خریدار هست چه کسی میاد با این قیمت این چاقو ها رو میخرد ۱۰نفر باقی مانده هم توانایی خرید این همه چاقو رو ندارن و قیمت به صرفه ای برایشان نیست این تشبیهی بر معاملات این صرافی هست که اصلا هیچ ریشه اقتصادی . و فاندامنتال ندارن شما اگر حداقل دانش اقتصادی رو داشته باشید متوجه این میشوید یک شت کوینن که داری نقدینگی بسیار کم هست چطوری وقتی این همه خریدار میان خرید میکننن و قیمت بالا می‌ره اون وقت طرف خریدار ارز با ارزش شده کی هست بورس ایران یا وجود این همه نقدینگی برای فروش سهام خودتون باید باید توی صف فروش بمونید تا یه بنده خدایی بیاد سهام بخره دیگه وای به حال این ست کوینن ها البته فارکس و ارز های دیجیتال معتبر تر مثل بیت کویننن بخاطر نقدینگی بسیار بالا فارکس (۲۸ترلیون دلار )نیازی به صف فروش و خرید ندارد امید وارم منظور خودم رو رسونده باشم و متوجه شده باشید سپاس از شما

  • حسن هستم وبچه همین برا شیراز توصیه حسن آقا به رفقا
   خرد بهتر از هر چه ایزد بداد فرودسی
   طمع زیاد روزی کم اینم قدیم مدیما گفتن
   اون آدمی ک میاد تمام دارایی خود رو تقدیم کمونیست ها میکنن از نگاه من خرفت هست و بی خرد و طمع کار
   آقا خوب یا بد شعور و فهم و خرد و حتی خریت میگه شما یک دهم دارایی خودتو بزار توی این کار این سایت
   یک ماه بترس بعد برداشت کن اونم کم کم بر محمد بقول مسلمون ها صلوات ….
   خدمت دوستان عرض کنم که
   شما اگه کسی رو پیدا کردید که کار کرده والبته کسی پیدا کردید که کسی بی اونکه به اربابی خدمت کرده باشه و پول در اورده فورا به من معرفی کنید
   هر کاری مادی توی این کره زمین خراب شده دردسر و ریسک خودش داره تازه پول داری هم دردسر خودش و البته قطعا این سایت پول و سود خودش میبینه و ب نظر من بی شک دست همه عضو ک خودمم یکیش هستم میزاره تو حنا حنای خوش رنگ هندی
   فک ها خواهد افتاد اما اما اما کسی که اصل پول دربیاره با یک دهم سرمایه شروع کنه من از دور بهش درود میفرستم و البته شرافتمندی بزرگواری و حقیقت و صداقت و وجدان میگه که شما به هر کسی ک میخاد عوض بشه باید گفت باید و باید به این سایت با دید بدبینی و بی اعتمادی نگاه کنی …..
   و در نهایت سرتون رو درد نیارم روزگار و تاریخ نشون داده که هیچ چیز زیبا تر از بخشش و صداقت نیس
   صادقانه ب عضو جدید بگید ک دوست عزیز ریسک داره ولی اگه خوب پیش رفت که بردی …دم گرم رفقا

 • خودتون را گول نزنید کاملا کلاه برداریه، اول اعتماد را جلب می کنه بعد که پولتون افزایش یافت سایت را می بنده و پولتون را بالا می کشه

 • سلام کسی هست پولش رفته باشه توی بلم؟
  دیدگاها خیلی متفاوته. یکی خیلی راضی یکی هم رفته پولش. اونایی که رفته پولشون رپلای بدید ببینیم چند نفریم

  • بله پول منم رفت و تعلیق شده

  • پول منم رفت حسابمو مسدود کرده

  • حساب من تعلیق شده اما فعلا کماکان فعالیت خرید هست ولی برداشت تعلیق

  • بستگی ب کار کردت داره اگه با یه گوشی چند حساب داشته باشی صدرصد مسدود می‌کنن پس با یه گوشی فقط میتونی یه حساب داشته باشی بعضی از کاربران برای اینکه کمیسیون حسابشو خودش برداشت کنه و این غیر قانونیه ، و اینکه حتما هرشب باید ورود ب حسابتونو بزنید وگرنه اگر خریدو فروش خالی بزنید و دکمه ورود ب اکانتو نزنی سایت فکر می‌کنه رباته وحساب شما مسدود میشه ،با فیلتر شکنم ورود کنید حساب شما قطعا مسدود میشود

 • سلام
  من از سه ماه پیش با حدود ۴۰۰۰ تتر در بلم شروع کردم، بعد از سه ماه ۱۸ هزار تا برداشت داشتم و بدون مشکل هم بعد از ۲۴ ساعت به حسابم واریز شد. نه تنها من بیش از صد نفر از همگرویی های ما هم برداشت داشتند و دچار مشکلی نشده اند. حتی خود تیم خیریه هم مبالغ زیادی جهت امور خیریه پرداخت کرده. تمام تجربیات من خوب بوده و مشکلی مشاهده نشد.

  • امیدوارم این دوستانیکه میدونن این سایت کاملا کلاه برداریه و دیگران رو تشویق میکنن پول بزارن و سود غیرمتعارف و کاملا دروغ ببرند تمام این پولی که از هموطن های بدبخت خودشون میدزدن رو برای دوا و درمان خود و خانواده هزینه کنند شماها رو فقط به خدا واگذار میکنم. پول دوستهای منم رفت . تورا به قرآن گول نخورید آخه چرا انقدر احمقانه و بدون فکر پولتون میریزید همچین جاهایی که با یکم درایت و فکر کردن میفهمید صدرصد کلاه برداریه. ایناییکه خوبش رو میگن لیدرها هستن چرا انقدر ساده اید. فقط و فقط واگذارتون به خدا که پول این جوانهای بدبخت رو با این تبلیغات الکی بالا میکشید‌ تاوان پس میدید باور کنید….

 • سلام دوستان آیا belem.im و belem.cc یکی هستند؟؟
  من به تازگی قصد داشتم وارد بشم.
  اما اینطور که از شواهد پیداست زیاد معتبر نیست!

  • بله یکی هستن. من خودم از قربانیان کلاه برداری سایت هستم. قبلا دامنه cc بوده الان I’m شده اما روال کلاه برداری همونه. میان و فعالیت میکنید و بعد از مدتی با بهونه الکی تعلیق می شید. من خودم ۳ هفته اومدم، اجازه نداد اصلا اصل پولم رو در بیارم، تو ۳ هفته تعلیقم کرد. و پولمو بالا کشید و بای

  • لطفا نرو داخل این سایت .من بدبخت شدم

 • هر کس حسابش بسته شده بیاد من تا جایی که بتونم کمک میکنم بهش بتونه حسابش رو برداشت بزنه اما باید بدونید که در قسمت قوانین بلم مقرراتی نوشته که در صورت رعایت نکردن حسابتون بسته میشه
  @*****

  • سلام آیدی تون بسته است اگه میشه راه حل تونو همین جا به اشتراک بزارین ک همه ما استفاده کنیم.

  • راهکار داری بذار

  • سلام.
   من حسابم بسته شده، چطوری میخواین کمک کنید؟ این بلم اصلا فرصت نداد من فعالیت کنم. سریع تعلیق کرد. قوانین چی هست؟ می تونید کمکی کنید؟ هرچند من بعید می دونم و این سایت کلاه برداری محضه

  • میشه منو کمککنید

  • سلام لطفا آقای حسینی به من کمک کنید
   من پول رهن خانه ام را داخل بلم گذاشته ام
   والان باید خانه را تخلیه کنم ولی پول رهن ندارم تو را به خدا اگر می توانید کمکم کنید

  • سلام،الان حدود ۳هفته س حساب منو مسدود کرده هرچی هم پیام میدم میگه ازت شکایت شده،کمک کنید حدتقل اصل پولمو برداشت کنم

  • سلام بنده دو ماه کار کردم کل پولمون را بالا کشیدن فریز کردن
   نزدیک ۲۰ نفر پولمون رفت باور نداری بیا رمز و ایمیل بدم خودت نگاه کن

  • چیکار کنم من کل پولمو برداشته

  • سلام من حسابم مسدود شده .قوانینش چیه

 • سلام مجدد من قرار شد تجربیات را اینجا قرار دهم
  اول از همه من با حرف آقا احمد موافقم
  دوم اینکه دومین اکانت هم مبلغ اولیه خارج شد بدون مشکل و اینکه اکانت یکی از اشنایان نیز ۳ برابر پول اولیه و مبلغ بسیار بالا خارج شده پس دوستامی که میگویند مبالغ بالا گیر میدهند میبندند همچین چیزی نیست چون چند ده هزار تتر برداشت شده
  قبلا گفتم بلم به بنده گفت ۱۰ هزار در روز برای کاربر عمومی و ۱۰ بار برداشت مجاز است لیدر ها توصیه میکنند ۱ بار برداشت در روز انجام شود
  بوده کسی که تند تند برداشت زده و بخاطر همین مسدود شده شک بر پولشویی و غیره . فعلا در گروهی که هستم هیچ شخصی مشکلی نداشته است

  • شما به ما بگین حسابی ک تعلیق شده درست میشه یا نه؟اشتباه کردم فقط پول خودم رو میخام خدااین همه استرس ک ما کشیدیم سر هیچکس نیار تمام زندگیمون رفت

  • ببخشید من نمیدونم میشود یا نه این را با سر شاخه خود درمیان بگذارید من سر شاخه نیستم که بدانم

  • جناب شما لطف کردین که تجربه خودتونو گذاشتین من یک هفته است تازه پولمو گذاشتم الانم دوره ای نیست ک آدم قید ۱۰۰۰ تومن شو بزنه ….منی ک هنوز متوجه روند کار نشدم ..چجوری باید اصل پولمو میکشیدم بیرون ؟؟؟؟وقتی به قول یه سری اساتید که میگن باید یه ماه پول بکشید بیرون و از این داستانا ؟؟؟؟؟نکنین ..‌.با هموطن خودتون این کارو نکنین …. اگه همون اول کسایی که شناختن اطلاع میدادن خیلی های دیگه به این مشکل دچار نمیشدن ….‌

 • بله آقا مهران باز خواهد شد . فقط در گروه هایی فعالیت کنید که خود خانم لیدر در اون حضور دارد و سر خود و پنهانی گروه تشکیل ندید. لیدر سیگنال را به رهبر تیم میده و توقع داره جایی درز نکنه . دوستانی که تخلف کردن محدود شدن اما حساب اونا هم باز میشه

 • با سلام این اساتیدی که میان میگن ما محدود شدیم و نمیتونیم برداشت کنیم اینها در تنبیه به سر میبرن چون کاشف به عمل اومده که واسه خودشون گروه صد نفره لیدرهای ایرانی تشکیل دادن و سیگنالی که خیریه خیلی روش تاکید داره که همه جا فاش نشه رو داخل گروه قرار دادن و حرفهایی زدن که نباید میزدن و گویا به گوش تحلیلگرا رسیده و سریعا توسط پلتفرم محدود شدن. واسه اینکه به حرف لیدر و تحلیلگرا گوش نکردن‌ وگرنه خود من و بقیه داریم به راحتی برداشت میکنیم . بقیه هم حواسشون باشه کلک نخورن چون اینا خیلی زرنگتر هستند و حواسشون به همه چیز هست.

  • سلام سوال منم همینه حسابی که تعلیق شده باز میشه یا نه؟

  • آیا به نظرت تنبیه تمام می شود و امکان برداشت داده می شود

  • الان چکار کنیم ک از تعلیق در بیایم تورو خدا یکی کمک کنه

  • سلام ..درسته ولی بخاطر چند نفر چرا باید حساب های بقیه بسته بشه ؟یعنی اینقدر امکانات ندارن که حساب به قول خودشون همون چند نفر ببندن …حساب کل ایرانیا رو بستن ،همه جا گفتن چند نفر پول شویی کردن .مثل اینه که بخاطر ۳ نفر نمره انضباط کل کلاس بشه ۰ … این منطقیه؟
   خداروشکر داخل شبکه شونم تتر انتقال نمیشه دادکه اینا فقط اومدن حساب بقیه رو بستند.۱۰ نفر بالا سری ما پول گرفتن ما که هنوز نیومدیم حساب مون بسته شده
   اینقدر تبلیغ الکی نکنین .

  • شت کویین میسازن .پامپ و دامپ میکنن .بعد که میفهمن دارن لو میرن میان حسابهارو میبندن. من زرنگ بودم حسابمونو خالی کردن. توجه کنید حول نکنید . مرحله به مرحله برداشت کنید.
   یهویی همزمان با هم برداشت کنید لو میرید
   تحلیلگری وجود نداره.
   دقت کنید .
   اونا سراغ کشورهایی میرن که قیمت ارز درونشون بسیار زیاده. و اقتصادهای داغونی دارن

 • سلام آیا حسابی که تعلیق شده باز میشه؟

  • به خدا قسم پولتون رفته دیگه هم برنمیگرده.
   مگه میشه انقدر سود؟؟
   دان پاشیدن و بعضی ها خر شدن و هوتوتو پولشون رفت..
   چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی.
   دزدی تو روز روشن.
   جالب اینجاست اگه دوباره سایت باز بشه یه عده احمق ه چی میگیم این سایت کلاه برداریه باز درس نمیگیرن و پول میزارن…طمع طمع طمع….

 • سلام
  من واقعا ناراحت هستم برخی دوستان مشکل خوردند اما با توجه به برخی اخطار ها و مواردی که در گروه بلم ما می آید مشخص است دلیلش برخی مسایلی هست که یکی از دوستان توضیح دادند
  من فقط یک موضوع را خواستم بگم این است که اولین برداشت که ۲ برابر اصل پول بود ظرف ۲۴ ساعت در حساب صرافی داخلی واریز شد ۲۴ ساعت زود تر از چیزی که پشتیانی اعلام کرده بلم ۴۸ ساعت زمان اعلام برداشت را اعلام کرد و دقیقا ۶% کارمزد را برداشت کرد.
  باز تاکید میکنم برای دریافت پشتیبانی از بلم حتما از PC یا لپتاپ استفاده کنید و VPN باید روشن باشد
  اعداد ارقامی که برخی از دوستان اعلام کردند که سرمایه انها هست بسیار کمتر از میزان پول اولیه ای هست که اطرافیانی که گفتم گذاشته اند پس نیست مبالغ بالا رود بهانه می آورند.
  سخن ان دوست که اعلام کردند که باید مدیریت سرمایه انجام داد کاملا درست است تیم ما که بیش از ۱ ماه است و همه اصل پول را خارج حتی بیشتر ان را انجام داده اند و برخی الا ۳ برابر اصل پول در حسابشان موجود است. من تا ۱ سال اکسل و فرموله کردم و برنامه زمان بندی اصل بعد ان سود را مشخص کرده بودم و برای اینده هم روزهایشم مشخص است پس کسی وارد میشود حتما حتما باید این کار را کند
  شما باید برای تمام مراحل تا ۳ روز بعد واریزی به حساب ریالیتان برنامه ریزی کنین از بلم تا صرافی داخلی تا شبا به حساب
  امروز تاکید شده حای از حساب مشترک صرافی داخلی نباید استفاده کنین چه برسد به حساب فردی دیگر که این کمی ما را نگران کرد به دلیل انکه ما واریزی را به حساب یکی از افراد درجه یک خوانواده به دلیل لول بالاتر و کارمزد کمتر انجام دادیم و امیدواریم برای دفعات بعد مشکلی نباشد که البته مهم نیست اصل ۱۰۰% سود خالص خارج شده بقیه ان مهم نیست.
  کسی که بعد یک ماه اصل را خارج نکند اشتباه محض کرده و اینکه کسی که ۶۰ نفر زیر مجموعه دارد اصل پولش را خیلی زود تر یک ماه ۳ برابر میکند چون کمیسیونی که بهش پرداخت میشود بسیار زیاد است. برای مثال یکی از افرادی که میشناسم خیلی کمتر از این مقدار زیر مجموعه دارد اما تعدادش بالا است چند صد تتر در روز کمیسیون دریافت میکند مگر ۶۰ زیر مجموعه همه ۵۰ تتری باشند که ۰.۱ تتر کمیسون لول اول را میگیرد که این عددی نیست اما اگر سر گروه هم ۵۰ تتر داشته باشد این خودش مبلغی میشود یعنی در ۱۰ روز ۶۰ دلار فقط از کمیسیون یعنی ۱۲۰% سود در ۱۰ روز (البته من اینجا مرکب حساب میکردم تعداد روز برای این مبلغ شاید به ۷ یا ۸ روز میرسید) افراد نزدیک گروهی که در ان هستم از کمتر از ۱ ماه مثل من هستند تا ۶ ماه هیچ مشکلی برای هیچ کس پیش نیامده و یکی از دلایلی که من وارد شدم همین موضوع بود+ سودی که از معامله بلم میبرد
  باز هم میگویم درآمد بلم از محل های مختلف بسیار بیشتر از این است که پول شما را بلاک مند برای مثال افرادی میشناسم که با وی آی پی بالا چند صد دلار فقط کمیسیون هر معامله را میدهند که باز به بالا سری اش باز کمیسیون چند صد دلاری میرسد . کسی که برای مثال ۳۰،۰۰۰ دلار در اخر معامله دارد وی آی پی ۴ باشد ۲۲۵ دلار دارد کمیسیون میدهد که سهم بلم ۹۰ دلار است بلم از هیچ ۹۰ دلار درآمد دارد
  از هر ۱۰۰۰ دلار بصورت میانگین و کمیسیون وی آی پی ۳ میانگین (۰.۸۵%) ۳.۴ دلار درآمد دارد با توجه به مبالغی که سر ساعت سیگنال خریداری میشود و صحبت های دوستان در اینجا افرادی که دور و نزدیک میبینم چقدر پول گذاشته اند معاملات بالای چند میلیون دلار است اما باز بگوییم ۱ میلیون دلار ۳۴۰۰ دلار درآمد خالص از معامله در ۲۵ دقیقه دارد از ان طرف ۲۰% این ۱ میلیون دلار میخواهد از صرافی خارج شود میشود ۲۰۰ هزار دلار ۶% کارمزد میگیرد میشود ۱۲۰۰۰ دلار این پول و در امد از محل سرمایه شماست صرافی هیچ کار خاصی انجام نمیدهد فقط کوین جدید می آورد حال مال خودش است یا نه ارزش ان هم با این شرایط بالا میبرد و شاید به دنبال وصل شدن به بازار جهانی باشد(طبق ادعا که قبلا گفته ام) و انوقت است که سود وحشتناکی را خواهد برد . کارمزد بلم بسیار بسیار بالاست
  من توصیه میکنم نه تشویق من از این پس اتفاقات و اطلاعات را در اینجا قرار میدهم باز برداشت بود میگویم مشکلی پیش آمد هم میگویم
  ۳ ماه بلم مرکب بدون بر داشت به راحتی بالای ۷۰۰% سود است من کمتر از این زمان نزدیک این درصد را دیدم (به دلیل کمیسیون بالا و زیرمجموعه با پول سنگین) پس اگر وارد شدید طمع نکنید با برنامه ریزی اصل پول با یک سود خوب بیرون بکشید و هر ماه هم یک برداشت خوب تا موقعی که مشکلی نداشتید داشته باشید بعد این مشکلی بخورید هم بگید فدای سرم سودم را کرده ام
  امیدوارم پیروز موفق باشید و هیچ وقت دچار هیچ مشکلی در زندگی نشوید

 • با سلام، حساب ما هم علیرغم توسعه تیم و جذب افراد زیاد با ۵۷۰۰ دلار قفل شده و امکان برداشت پول نیست، و بهانه کردند که شما به علت نقض قوانین بیلیم و اقدام به پول شوئی و گزارش توسط افراد بسیار مسدود شدید، در صورتی که همچین موردی نبوده و ما به صورت عادی کار خودمان را انجام میدادیم. دوستان عزیز، خواهشاً هر کس در تلگرام از کشورهای دیگر به شما پیام داد، حتی از کشور خودمان هم گول کانال‌های تلگرامی پامپ رو نخورید که صد در صد پولتون رو به باد میدهند.
  هیچ چیزی نامردتر از ارز دیجیتال در کشور ما نیست کل سرمایه و زحماتم به باد رفته و یقه هیچ کس رو هم نمیشه گرفت.
  اصلاً وارد نشوید به هیچ وجه توصیه نمیکنم.
  لیجیا، منسون، نانسی، مرکز پاسخگویی بیلیم همه اینها کشکه….

  • کاملا درست و حقیقت است، خداوند لعنت کند کسی را که تشویق کرد به حضور مردم در این مورد را
   پول جوانان این دیار که با هزار بدبختی و وام و قرض و …. بدست آوردند به حلقوم عده ای از خدا بی خبر ریخته شد
   الهی لقمه گلوگیر آنها باشد و توشه سفر به جهنم برایشان

  • من داخل کانالی هستم که هر ۲ الی ۳ روز داره برداشت میزنه مبالغ ۵۰۰دلار تازه دیشب هم مبلغ ده هزار دلار برداشت زد و نوشته شد پردازش شد یکم عجیب داره میشه یسری ها مسدود شدن یسری ها مسدود نشدن و معامله میکنن
   صرافی بلم و شبدر چهاربرگ نمیدونم باهم هستن یا نه ولی کانال اصلی خود شبدر روزانه از تیم هایی که کمک خیریه میکنن با لوگو خیریه داره پخش میکنه و تیمی هست با ۴۰۰ نفر دارن خیلی کارا میکنند حتی تیم هایی دارن دفتر میزنن داخل شهر ها این قضیه خیلی داره کش پیدا میکنه از نویسنده مطالب خواهش میکنم تحقیقاتشو ادامه بده و سر نخ هایی پیدا کنه شاید همه به جمع بندی رسیدیم
   من چیزی که فهمیدم سیستم اینه که باید کم کم اصل پولتو بکشی بیرون و یهو نکشی بیرون مثلا ماه به ماه مقداری بیشتر از نصف اصل پولتو بکشی بیرون

  • سلام سرگروه ها هم نتونستن برداشت کنن؟

 • اصلا خوب نیست خیریه شبدر هم کلاهبردار هستن کار نکنید با ایا حساب منم مسدود کردن

 • نویسنده محترم شما میگید ۹۹درصد کلاه برداری هست؟
  من میگم ۱۰۰درصد .
  و به تمام کسانی که زیرمجموعه من هستند هم این حرف و زدم که این سایت یک روز بسته خواهد شد . یافردا یا ۳ سال دیگر .
  فقط شانس داشته باشید تا در مدت یک ماه و یا کمتر ۲۵الی ۲۷رور بعد از ورودتان بسته نشود.
  چون در این مدت موجودیتان دو برابر شده و میتوانید اصل پول را خارج کنید .
  من خودم اصل پولم و برداشتم .و الان سودش بیشتر از اصل پولی که گذاشتم در سایت هست . و پلن برداشت برای خودم نوشتم .
  سایت های این شکلی تا زمانی که مقدار ورودی سایت بیشتر از مقدار خروجی باشد تداوم دارد
  اگر مقدار خروجی از سایت بیشتر از ورودی شد به احتمال زیاد بسته خواهد شد .
  در این چنین سایت هاهم باید مدیریت سرمایه بکنید هم مدیریت زمانی.
  شما فقط به این نیاز دارید که از روز ورودتان تا به مدت یک ماه سایت بسته نشود. و به راحتی اصل پولتان را برداشت کنید.

  • سلام.
   من هر نحوی که عکس و شماره ملی میخواست برای احراز هویت واقعی ،انجام دادم اما فقط به من پیام میده شرایط لازم رو ندارم.میخواستم برداشت داشته باشم اما نمیشه ،الان چکاری باید انجام بدم ؟

 • با سلام به دوستان
  بنده یک متن بلندی اماده کردم که خوندنش خالی از لطف نیست و تمام سوالات و ابهامات شما ازین سایت حل میشه
  من ۳ماه هست که در این سایت فعالیت میکنم و از روزی که میهن سیگنال این مطالب رو اماده کرد هرروز کامنتا و هرچی کامنت بود رو میخوندم
  تو کامنتا واقعا مخلوط بود عده ای میگفتن سایت دزدیه عده ای میگفتن مشکلی نداره که این از سیاست هاشون هست که بعدا بهتون میگم
  من با حداقل پول یعنی ۵۰ دلار شروع کردم همچی خوب بود پولمم افزایش دادم و واقعا لذت بخش بود تا اینکه تحلیل گر ما شروع به بهانه اوردن کرد اولش گفت گروهتون ساکته بعد گفت افراد بیارید ما هم اوردیم گروه ما ۶۰ نفر بودیم بعد گفت ارزیابی سالانس افراد بیارید برداشت این مدت نزنید که ارزیابی خوب شه تا اینکه ۳ روز پیش تو گروه گفت به کومیسیون ما اسیب رسیده(به این دلیل که اعضای ما پول برداشت کرده بودن) پول در مقیاس بالا قابل برداشت نیست و روز بعد هرکسی ازگروه ما برداشت میکرد فیریز میشد ولی نمیومد تا اینکه تمام زیر مجموعه های سرگروهمون رو به حالت تعلیق در اورد(این هم بگم تمام قوانین و مقررات سایت اعم از تعداد برداشتtrc20 و مالیات و .. همگی رعایت کردیم) و بعد که به تحلیلگر گفتیم گفت گروهتون رو به ۱۰۰ ارتقا بدید طی ۱۰ روز تا مشکل حل بشه دقیقا مشابه دوست عزیزمون که کامنتش پایین ترم هست
  ببینید کسایی که به این کامنت های منفی بی توجه هستند هنوز این حس الان مارو تجربه نکردن گرچه خودمم باورم نمیشد چونکه میگفتم اگه کلاهبرداریه چرا اصل پولمو داد اما اینو بدونید خیلی از افراد گروه ما نتونستن اصل پول رو در بیارن
  با این سیاست که عده ای سایت براشون خوبه و عده ای مسدود شدن دارن جلو میرن اما اینو مطمعن باشید از گروه های کوچک شروع کردن و به گروه های بزرگتر هم میرسن
  امیدوارم این مطالب کمکتون کرده باشه
  به امید اینکه از حس لذت این پول مردم خارج شن چون من یکیو واقعا کور کرده بود

 • سلام ، من حدودا ۶ ماهه دارم فعالیت میکنم ، و ۵ ، ۶ ، ۷ تا عضو فعال اوردم ، من ۴ هزار دلار در بلم دارم (البته سود)، الان که میخوام برداشت بزنم نمیشه میگه تعلیق شده ، و با سرپرست چینی صحبت میکنم ، میگوید یا عضو بیار یا اینکه بهت کمک نمیکنم ، ۶ ماه پیش به من میگفت ، عمه من به من سیگنال میده ( )و باید ده درصد از درامدمون رو ب فقرا بدیم ، ولی بعد کم کم که زمان گذاشت وضعیت بدتر شد ، مثلا گفت مهمانی بده ، رویداد انجام بده ، یکی دوماهه هم که بکوب میگه عضو بیار عضو بیار و تو چرا خودخواه هستی و اینجور حرف ها ، و اینکه ۴ هزار من فعلا مونده
  زیاد نوشتم ، نهایت خلاصه کردم ، گفتم همه را خلاصه بنویسم

 • من امروز صدو‌پنجاه تومنم بلاکه شد موجود هست ولی اجاژه برداشت ندازه الکی میگه رعایت نکزدن قولنین با اینکه طبق قانون پیش رفتم

 • سلام دوستان من از برج ۵ تاالان توی این کارم کلاه برداری نیست یه جور زرنگبازیه اگه بتونید دستشونو بخونید راحت میتونید به درامد انچنانی برسید واقعا عالی

 • سلام خوبین در مورد صرافی بلم میخوام توضیحاتی بدم که به عنوان کسی که ۳ ماهه وارد شده کلا تعصبی ندارم روی هیچ سرمایه گذاری به اندازه ای ریسک میکنم که اگه پولی پرید انگار یه ماه بیکار بودم
  اما لازم میدونم بگم
  ۱-در واریز به صرافی بلم شما باید از صرافی با شبکه USDT-TRC20 استفاده کنید من از صرافی تبدیل استفاده میکنم و تا الان موقع انتقال وجه مشکلی نداشتم ولی میدونم هرکسی باید برای یه حساب از صرافی خودش تتر رو انتقال بده سایت به پولشویی بسیار حساس هست
  ۲-برای برداشت پول من ۲بار برداشت زدم و هر دوبار واریز شده اما نحوه برداشت (من از صرافی بلم به Trust Wallet انتقال دادم و از کیف پول به صرافی تبدیل)دوستانی بودن که از خود صرافی بلم مستقیم به صرافی نوبیتکس هم انتقال دادن و مشکلی نداشتن
  ۳-در مورد سیگنال هایی که قرار میدن اقا مجتبی بسیار کامل توضیح داده.(من به هیچ عنوان ایشونو نمیشناسم)
  ۴-به هیچ عنوان برای کسی با صرافی خودتون واریز و برداشت نزنید به یک کیف پول(trust wallet) برداشت نزنید چون گفتم سایت بسیار به پولشویی حساس هست.
  ۵-خریدو فروش برای بقیه نزنید یعنی وقتی خریدید به هیچ عنوان خارج نشید و بخواهید دوباره برای شخص دیگر خرید کنید چون موقع زمان معامله حساسیت بسیار بالا میرود و احتمال خارج شدن از سایت و مسدودی هستید
  ۶-قوانین بلم رو رعایت کنید هیچ مشکلی در خصوص واریز برداشت نخواهید داشت
  ۷-به قدری ریسک کنید که اگه اتفاقی افتاد اذیت نشید و به دنبال یک شبه پولدار شدن نباشید.ما ایرانی ها تا چشمه ای برامون باز بشه تا گندشو در نیاریم ول کن نیستیم پس صبور باشید
  ۸-پشتبانی دیر پاسخگو هست ولی پاسخگو هست. چون من بسیاری از سوالاتم را از پشتیبانی پرسیده ام.
  ۹-روزانه ۱ برداشت درست و صحیح انجام بدید و هول نشید تمام اطلاعات را کامل کنید پول واریز میشود
  ۱۰-من در سایت ترین وست که یک شرکت سرمایه گذاری با ماهی ۱۰ درصد سود هم سرمایه گذاری کردم برای هر سرمایه گذاری ریسکش را قبول کنید اما این سایت بلم نسبت به ترین وست خیلی بهتر است چون هر زمان بخواهید میتوانید پول را برداشت بزنید
  به هیچ عنوان از یه کارت ملی برای چندتا ایمیل استفاده نکنید و با یه کارت ملی چندین احراز هویت با ایمیل های مختلف انجام ندید دنبال سود بیشتر از روش های مختلف دور زدن صرافی نباشید یه بار درست سرمایه گذاری کنیم
  ۱۱- لطفا لطفا خواهشن برای خودتون یه هدف بگذارید و به آن پایبند باشید مثلا بگویید ماهیانه انقد سودم را برداشت میکنم و برداشت کنید گفتم به دنبال یک شبه پولدار شدن نباشید و حتما از سودتون صرف کار خیریه کنید حداقل با خدای خودتون رو راست باشید دیگه سر خودتون که نمیتونید کلاه بذارید
  ۱۲-درحال حاضر ۱۰۰۰ دلار در صرافی بلم دارم و معامله میکنم در کنارش کار و شغلم هم وجود دارد و به این منبع درامد اکتفا نکنید تند نروید من زمین خورده ی بورس ۹۹ هستم پ شغل اصلی خود را رها نکنیییییییییید
  درکنارش ریسک کنید چون با ریسک شما میتوانید یه تکانی به خودتون بدید

  در آخر واقعا ریسک در حدی باشه که اگه پرید نسوزید شاید چشمه ابی هست که باز شده یکسری ها سود کنند و به بقیه کمک کنیم تا شاید دیگران هم سود کنند
  بازم میگم به اندازه ای ریسک کنید که اگه پرید یا نابود شد فدای سرتون تنتون سلامت اسنپ کار میکنیم در میاد ۲۰ کارگری میکنیم درمیاد همین
  موفق باشید خیلی خودمون حرف زدم چون من زمین خورده بورسم سال ۹۹ هستم و ۲۰۷ به چوخ دادم

  • سلام فقط بگو پشتیبانیش کجاست؟ چرا الکی حرف میزنی،کدوم پشتیبانی؟ کلاهبرداری هستش آقا، هیچکس گوش نده به اینا، یه مدت که باشی تو صرافی و معامله بکنی بعدش بهانه جور میکنن و حسابتو می‌بندند و دستت به هیچ جا وصل نیست، و جالب اینجاست که از پولی که به ترتیب از تمام ما بدبختا میدزدن و به حساب خودشون میگن تخلف استفاده میکنن و سود می‌کنند، پیشنهاد و نظر و خواهش رو ولش کنید، آقا، خانم، واردش نشید کلاهبرداریه، اولش یک تتر یک تتر خوشت میاد ازش بعدش یهویی میبندن حسابتو و هیچکس هیچ پشتیبانی جوابگو نیست، هرکی میگه پشتیبانی داره دروغ میگه. تمام

  • سلام
   من چرا احراز هویت واقعی نمیشم.هر کاری خواسته کردم اما نمیشه و پلم هم برداشت نمیشه کرد

 • توروخدا طمع نکنید و سرمایه گذاری نکنید کلاهبرداریه من و زیرمجموعه هام رو مسدود کردن الانم میگن توی دوهفته ۶۰ نفر زیرمجموعه بیار تا شاید ازادت کنیم …پولمون پرید اصلا اعتماد نکنید

  • من تاحالا نشنیدم بگن باید زیر مجموعه بگیرید فلان میکنیم یا مسدود میکنیم اما میدونم باید حداقل یکی ۲ نفر رو زیر مجموعه بگیرید من الان ۹ تا زیر مجموعه دارم که یکیشون ۲۳۰۰ دلار داخلش داره و داره معامله میکنه مسدود نشده تاحالا مشکلی ام نداشته نمیدونم داستان مسدودی چیه ولی انگار این مسدودی به واقعیت داره نزدیک میشه

  • پلیس فتا برای شکایت و پیگیری برو شاید توی کشور باشند

  • تا زمانی که اصل پول خودتان با درصدی از سود در نیاورده اید ،دوستان دنبال سود مرکب نباشید، بعد از آن هم پلن سازی کنید، دنبال زیر مجموعه هم تا وقتی که کسی واقعیت این جور معاملات را نداند سعی نکنید که با ترغیب وتحریک دروغ زیر مجموعه جذب کنید ،اونوقت اولین کسی که چوبشو خواهد خورد خودت خواهی بود

 • سلام دوستان عزیز من ۴ماهه عضوم.اصل پولم رو برداشتم.ولی الان درخواست برداشت میزنم لغو میشه.حساب من و همه گروهمونو بستن.خیلی ها اصل پولشون هم نتونستن بردارن.به زبان ساده کلاهبرداریه.هم وقتتون هدر میدین هم پولتون رو

  • سلام من ۴ماهه عضوم و طی سه روز پشت سرهم ۲۰۰۰دلار کشیدم بیرون و همگی ساعت ۱۱همون شب به حساب نوبیتکسم واردشده الانم به اندازه ۱۰۰۰دلار اونجا دارم و دیروز ۲۰۰ دلار دیگه کشیدم بازم شب رفت رو نوبیتکسم مشکلی نداشتیم نه من نه زیرمجموعه هام.اینم بگم بلم تا دوسال امنه مگه اینکه قوانینش رو رعایت نکنین.

 • اینکه وب سایت معتبری نیست درسته ولی همکارای من یکساله عضون و مشکلی برای برداشت نداشتن تا حالا! من خودم هنوز عضو نشدم

 • جناب مجتبی من شمارو‌ متهم اصلی قرار ندادم ،جمعی عرض کردم ،به عنوان مثال همون خیریه شبدر که عنوان شده کجا ثبت قانونی شده ،،،؟؟؟؟در سامانه ی خیریه ها که نیست و هیچ کجا هم نه ادرس نه صحبتی در گوگل عنوان نشده

  • سلام مجدد
   من حرف شما را نقض نکردم . ماهیت کلیه رمز ارز از نظر من پول شویی و قانونی کردن یکسری پول ها و وووو تنها راه یک شبه پولدار شدن یا بد بخت شدن. البته کلا در نظام مالی دنیا بحث ترید همین است ایجاد تورم کاذب و یک سری توجیهاتی که مالی ها و اقتصاد دان ها میآورند . این خیریه ایرانی نیست که در ایران ثبت شده باشد اما در جاهای مختلف بنر نصب کردند یا وقتی بسته ها را افراد میفرستند با ارم خیریه است که هزینه اش را خیریه میفرستد من مستفیم با انها در ارتباط نیستم اما به دنبال راه بهتری برای کمک خیر خواهانه هستم که پایدار باشد نه مواد غذایی برای یک سال . اما یک سایت معمولی دارند.
   تمام دغددغه های شما دغدغه ی من بوده و برای همین نزدیک به ۲ ماه شبانه روز در حال تحقیق و محاسبه بودم من کارم بگونه ای است که محاسبات اقتصادی انجام میدهم و با توجه به ان محاسبات و مجانی نبودن این خدمات و خروج راحت پول توسط اطرافیان باعث شده فعلا اعتماد کنم. البته باز هم میگویم از نظر من خیریه یک پوشش است.
   گفتم توصیه من به همه این است در هر نوع بورسی که وارد میشوند مقداری را وارد کنند که اگر رفت تاثیری در زندگیشان نگذارد مگر انکه علم ترید کاملا تخصصی و حرفه ای و سابقه بالا داشته باشد که او خود بهتر میداند. یکی از نزدیکان من سالها در کار ترید است و ان با مبلغ پایین شروع کرد الان بیشتر مبلغ تریدش در بلم قرارداده چون دید واقعا سود میدهد. ان کسی است که تحصیلات و دوره های تخصصی این بخش را رفته و بسیاری از اطلاعات من از ایشان بوده.
   من پیشنهاد دادم با ۵۰ تتر وارد شوند ۲.۳ میلیون تومان عددی نیست که بخواهد زندگی ای را نابود کند خود میبینند موارد را.
   شواهد فعلا برای من بر عدم کلاه برداری است البته شواهدی هم هست که ممکن است این طرح در ایران شکست بخورد و ان هم بقول معروف زیرابی رفتن و طمع برخی یا بی علم بودن برخی که ممکن است پول را اشتباه انتقال دهند و سرمایه از دست بدهند بعد فکر کنند که پولشان را خورده اند و ازین مسایل. اما اطمینان میدهم فعلا بعد از ۱ ماه به راحتی اصل پول میتواند بیرون باشد و به همان میزان پس از کسر کارمزد ها پول در حسابتان باشد .
   مطمئن باشید اطلاعاتی در مورد کلاه برداری یا مشکلی در ان مشاهده کردم سریعا اینجا قرار میدهم و به همه اطلاع میدهم . اما فعلا به این جمع بندی نرسیده ام
   سایت خیریه :.fourcloverworld.com

 • سلام چند مورد را میخواهم بگویم
  اول از خودم بگم که من یک شخصی هستم که همیشه تا تحقیقات کامل را انجام ندهم اصلا کاری را انجام نمیدهم تیم سایت میتوانند با ایمیل من تماس بگیرند تا بهشان با مدرک ثابت کنم که چرا احتمال کلاه برداری کردن انها در این بازه کم است.
  ۱- سایت بلم پشتیبانی آنلاین داره و کاملا هم پاسخگو هستند
  ۲- اطلاعاتی که در ان عکس لیدر گذاشته است بعضا بزرگ نمایی است .مثلا کوین های جدید وقتی می آیند بخشی از سرمایه ای که گذاشته اید را کوین تضمینی میگیرید باقی به صورت تتر برمیگردد. برای مثال کوینی که امشب بود کل سودش نسبت به کل سرمایه ۵ درصد است بیشترین درصد در این ۲ ماهی که بودم ۱۴ % به کل بوده
  ۳- دلیل نبود کوین ها در جای دیگر این است که بلم یک صرافی است که امده کوین های خودش و شرکت های اطراف خودش را پروموت کند و یکی از درآمد های اصلی ان هم همین است . تقریبا با پول مردم نه فقط ایران کوین ها پیشرفت میکنند و البته به موقع هم لیکویید میکند. دلیل لیکویید کردن هم این است که این کار را برا افرادی انجام میدهند که میخواهند زیر آبی بروند بقولی . تیم سایت خواست توضیح میدهم تا کنون کسی که قوانین شبدر را رعایت کرده مشکلی نخورده دوستان من از ۵ ۶ ماه قبل که این سایت در ایران پروموت شد و حتی تیم خارجی یک پرزنت از برنامه ی ایران و بلم داشتند هم گفتند که از سپتامبر به ایران ورود کردند
  ۴- شبدر و بلم یکی است نباشند شریک هستند چوم هیچ منطقی در نمودار ها و کندل ها نیست و با هیچ تحلیلی نمیتوانید ان را پیشبینی کنین اما کاملا سود ده بین ۱.۵ تا ۵ درصد روزانه بسته به حجم زیر مجموعه و پول هایشان و سیگنال ها سود دارد. افرادی میشناسم از این راه ماشین و خانه شان را عوض کردند. کسایی را میشناسم که چند برابر اعدادی که برخی گفتند را گذاشته و سود کرده اند و پول هم خارج کرده اند
  ۵- پانزی نبودن سایت بلم به یک دلیل قوی است که اگر بخواهد کلاه بردار باشد احمق است دلیل اصلی کارمزد بالای ان از هر معامله است . کاربر معمولی ۱% کارمزد میدهد از این کارمزد ۳۰ % برای باسری ۲۰% برای بالا سری ۲ ۱۰% برای بالاسری ۳ است همین که در اینجا قطع میشود یک دلیل است که حرمی نیست و حتی کمتر از سایتهایی مثل بایننس لول دارد (اگر درست یادم باشد) ۴۰% را برا خودش بر میدارد . توجه داشته باشید از سود معامله این کارمزد را بر نمیدارد بلکه از کل مبلغ انتهای معامله این پول را بر میدارد. در سطوح بالاتر این درصدر کمتر میشود اما مبالغ بزرگر است . برا مثال فرض کنین کسی ۱۰،۰۰۰ تتر در پایان معامله دارد و vip3 هست این شخص کارمزد ۰.۸۰% را میپردازد یعنی برای این معامله ۸۰ تتر کارمزد میپردازد که از این ۸۰ ۴۰% معادل ۳۲ تتر درآمد دارد ۱ تتر ان را به دلیل سطح vip هم در روز برای یک بار ورود و تایید ان پرداخت میکند . شما در این معامله بین ۲۰ تا ۲۵% سود خود را در اصل کارمزد دادید.
  ۶- موضوع خروج پول که این را از خود سایت قبل از ثبت نام پرسیدم برا چت نیاز دارید وی پی ان را روشن و بهتر است از لپتاپ استفاده کنین سایت موبایل کارایی مناسبی ندارد و بر روی لپتاپ بهتر است . ۶% هنگام هر مبلغ خروج شما میتوانید برداشت داشته باشید و اگر از یک ساعتی زودتر خروج داشته باشید تا ۲ ساعت بعد از ان پول در حساب شما هست در غیر این صورت به صبح فردا منتقل میگردد. هر فرد میتواند ۱۰ برداشت در روز را ثبت کند ( توصیه لیدر ها ۱ برداشت در روز است ) و بسته به لول محدودیت برداشت روزانه دارد برای مثال سطح عمومی کمترین سطح ۱۰،۰۰۰ تتر در روز میتواند برداشت کند اما اگر ۱۰ تراکنش شما زیر ۱۰ هزار باشد شما نمیتوانید بیشتر برداشت کنین
  ۷- یکی درگر از درآمد های این سایت از در اختیار داشتن سرمایه سرمایه گذاران دنیا در بخشی به نام گنج است . این فضا به شما سود تضمینی سالیانه که الان ۱۰۹.۵% است پرداخت مینماید که شما در یک قرارداد اینترنتی اجازه ی استفاده از پول تتر خود را به انها برای کار میدهید و این سود را دریافت مینمایید . شما باید تا قبل ۱۲ شب پول را بگذارید و تا قبل ۶ بعد از ظهر هم نباید خارج کنین وگرنه سودی تعلق نمیگیرد. این یعنی این سایت ۱۸ ساعت باپول شما ترید انجام میدهد و سود میکند . تریدر های حرفه ای میدانند این یعنی چی سود ۰.۳% روزانه در مقابل ۱ ۲ % عدد کوچکی هست برخی هم هستند که با ترید و جامپهای زده سود بیشتری را برده اند. یکی ازدوستان خارجی من برای هزینه ی تعطیلات ژانویه ۳ هزار دلار را در یک ماه چند برابر کرد و همه را برای تعطیلات هزینه کرد (این درآمد از بلم نبوده از فارکس و کریپتو و غیره) پس این گروه هم میتوانند سود خوبی ببرند و درصد کمی را به سرمایه گذران بپردازند. اگر بخواهند کلاه برداری کنند خودشان بیشتر ضرر میکنند چون با ادامه ان سرمایه ی بیشتری وارد میشود مفت و کم هزینه و کم در دسر
  ۸- سیگنال های تیم شبدر مجانی نیستند شما باید قبلا ۱۰% از سود ماهیانه الان ۷% از ان را پرداخت کنین پرداخت نکنین یا کم پرداخت کنین اکانت شما یا از گروه سیگنال بیرون رانده میشده یعنی از سیگنال و غیره خبری نیست در مواردی هم بلاک شده اند و سرمایه شان را از دست داده اند. اگر سیگنال مجانی بود همان اول باید شک میکردیم چون در تحقیقاتم بقیه سایت ها مجانی کارهایی را انجام یا درآمدی را میداشتند.
  ۹–خیریه ی شبدر فعالیت هایش در گروه قرار داده میشه از خرید ها و الزاماتی که برای افراد بی بضاعت تهیه میشه در گروه اصلی قرارداده میشه ایا شما فکر میکنین این افراد که این همه تهیه میکنند از جیب خودشان است خیر از خیره است حقوق میگیرند (واریزی ها اعلام میشود با اسم افراد برا فعالیتشان) تمام خیریه ها گذاشته میشه اگر شو آف هم باشد این همه خانواده جور واجور شهرهای مختلف بلاخره آشنایی هست بشناستشان مخصوصا شهر های کوچک پس این خیره ها و نذری ها پخش میشود.
  ۱۰-برخی از دوستان نوشتند پولم واریز نشد مطمِئنم که ادرس والت اشتباه وارد شده برای مثال ادرس والت را TRC20 بوده روش برداشت ERC20 یا والت را درست کپی نکرده اید و امثالهم چون دوستان من برداشت داشتند با مبالغ بسیار بالا تر از اعداد بالا بدون مشکل این مشکل در همه ی صرافی های رمز ارز شایع است و تقریبا غیر قابل بازگشت. همه جا حتی بلم این اختار را به شما میدهد.
  ۱۱- بلم به بازاری وصل نیست چون وقتی همه خرید میکنند پامپ نمیشود همانطوری که همه میفروشند پامپ داون نمیشود چون اصل سرمایه برای خودشان است و خودشان در ان مقطع نمیخرند یا نمیفروشند. تکنینکی که استفاده میکنند سود کمی دارد اما انقدر هست که به بقیه سود برساند.
  ۱۲- بلم اعلام کرد که در سال ۲۰۲۳ وارد نسدق میشود من بعید میدانم اما خدارا چه دیدید
  ۱۳- شما در هیچ صرافی و هیچ تریدی نباید طمع کنید مخصوصا بلم شما باید اصل پول را بیرون بکشید و برای مدتها از سود مرکب ان استفاده کنین اگر پول رفت فقط زمان کمی که گذاشتید حدر میرود اما اگر سود کنین سود مرکب بزرگی میکنید.
  ۱۴- سایت بلم را من شبیه به تترلند و نوبیتکس و غیره میدانم تازه و شاید دارای پیشرفت نکتع مثبت آن خدماتش هزینه دارد و نسبت به بقیه گران. فارسی زبان اصلی ان نیست چون ترجمه ها کاملا ماشینی است اما با انگلیسی اگر بلد باشید و اسطلاحات ترید هم بدانید خیلی موارد را راحت تر متوجه میشوید. سودش غیر عادی هست اما دارد میدهد هیچ کاری در دنیا این سود را نمیدهد البته جامپ های بورس و رمز ارز بوده که داده مثلا در ۴ ماه تقریبا بیتکوین از ۱۰ ۱۱ هزار به ۶۰ هزار رسید اگر اشتباه نکنم یعنی روزی ۵% تقریبا پس در دنیای کریپتو امکانپذیر است.
  ۱۵- ارزهای جدید همیشه به عنوان پروژه های جدید ذکر میشوند جای خاصی پیدا نمیشند ولی یکی از انها پروژه ی استارت آپی بوده که در سایت بایننس هم مطلبی از سال ۲۰۱۹ از ان بود و در مورد شکل گیری پروژه صحبت کرده بود حال این همان است نمیدانم
  ۱۶- برخی گفته اند ارزهای معرفی شده در جای دیگری نیست که اینطور نیست فقط چند ارز معروف وجود دارد و بقیه کاملا اختصاصی هست و در هیچ صرافی معتبر دیگه ای ندیدم چون اگر اینطور بود شما مینوانستید از این سیگنال در هر صرافی دیگری که داشت استفاده کنین یعنی اگر ۱۰ صرافی ان را داشت شما در ۱۰ تای ان پول میگذاشتید و جداگانه هر کدام به شما سود میداد مثلا سیگنال ۳% (بعد از کاهش کارمزد و غیره) در ۱۰ سایت با مبلغ یک سان به شما ۳۰% سود روزانه میداد یعنی در ۴ روز شما ۱۲۰% سود میکردید . خود شبدر میداند که نباید اینکار را بکند چون تمام محاسبات پامپ آپ و فروششان بهم میخورد

  در خاتمه باید بگویم خودم شخصا چند روز هست وارد بلم شدم ولی قبل آن اکانتهای دوستان را میگرفتم و به تحقیق میپرداختم روزانه درآمد ها را می گرفتم و فرموله میکردم و بعد از ۱ ماه و اندی و دیدن برداشت ها سودها و سنجش شرایط محاسبات گسترده وارد شدم و به هیچ کس توصیه نمیکنم که اصل پول را برای مدت طولانی بگذارد تا واقعا وارد نسدق شود و اهلیتش بقولی ثابت شود. در صورتی که وارد شدید هم هرچه لیدر های شبد گفتند انجام دهید و بقولی سعی نکنین دور بزنین با مبلغ کم شروع کنین مانند ۵۰ تتر که اگر رفت برایتان عددی نباشد بعد اگر حس اطمینان کردید ادامه دهید و به میزان دلخواه پول بگذارید. حتما تیم ایرانی ای در مدیریتش وجود دارد (باتوجه به نحوه ی احراز هویت) اما فعلا بعید میدانم بخواهند کلاه برداری کنند. برنامه اعلامی خودشان تا ۴/۵ سال در ایران ادامه خواهد داشت.
  من نه خودم نه دورو بری هایم فعلا اتفاقی نیافتاده و سود بسیار خوبی هم برده ایم الان همه باسود داخل هستند جز چند نفری که میخواهند سود بیشتری کنند .

  امیدوارم که تیم سایت اطلاعت دریافتی را مطالعه کنند و برای پاسخ گویی نیز راه تماس را دارند
  دیگر دوستان هم مطالب را سعی کردم کامل و بیترفانه و بر اساس تجربه به شما انتقال دهم

  • این همه توضیح که هیچ کدوم منطقی نداشت رو خواستین بگین که کلاهبردار نیستن،،؟؟؟؟
   دوست عزیز هر روز سیگنال مثبت سودای کلان
   سیگنال مجانی
   هر جا میره به راحتی سیگنال پیدا میکنی خب چرا کل مردم دنیا نیاین فقط سود بگیرن و دیگه کار نکنن

   بماند که کلاهبردار بودن بلم واضحه ،فقط مردم ساده به نفع یه مشت سود جو میتونن فریب یه همچنین سایتای رو بخورن
   بازم تاکید میکنم دوستانی که اینجا دارن تعریف میکنن از سرمایه کسانی که دعوت میکنن پورسانت های کلان میگیرن ،

   کدوم کشور جز ایران از این بلم تقلبی استفاده میکنه

   لطفا به شعور مردم بیشتر از این توهین نکنین
   دور ما پر از آدمای طماع و گرگه متاسفانه

  • ممنون بابت توضیحاتتون ، به نظرتون توجیح این حجم از سود زیادی که داریم از بلم میگیریم چیه ؟ همه ی اینهایی که گفتین بازم این حجم از سود و توجیح نمیکنه ، و این سود دقیقا از جیب کی داره میاد تو جیب ما ؟

  • خانم ستاره روشنی عزیز سیگنال مجانی نیست ۷% کارمزد ماهیانه است توضیح دادم اگر مجانی بود حتما باید شک کنیم
   سود کلان داره میده و داده و توضیح دادم منطق سایت توی ادامه دادنه نه کلاه برداری و خوردن پول اونم ایرانیا جا های دیگه بهتره
   من کسی رو دعوت نکردم جز ۳ نفر مانند پدرم خودم ۵۰ تتر دادم بهشان سود من از تراکنش انها هرکدام ۰.۱ تتر در هر معامله هست حالا شما من رو به این متهم میکنین. سیستم معرفی در همه ی صرافیها و جاهای اینچنینی مرسوم هست. اگر بایننس را قبول دارید برید ببینین چطور هست قانون ان نه تتر لند نوبیتکس اینها هم همین سیستم را دارند.
   سیگنال های ما با زمان کشورهای تایوان مالزی اندونزی کانادا داده میشود پس این کشورها باید نفر داشته باشند
   من اینجا نه ایمیلی دادم نه خواستم کسی را زیرمجموعه کنم و اینکار نمیکنم چون مسئولیت در کنترلش و خلاف کردنش در خیریه است که ممکن است باعث بسته شدن اکانت نه تنها من بلکه گروهی که در ان هستم شود به هیچ وجه نباید غیر اشنای مطمئن کسی را وارد کرد.
   من تجربه ی خودم را کامل واضح توضیح دادم به واسطه ی کارم با ماینر ها دارها و صنف رمز ارزها در ارتباطم و من را به عنوان مخالف این بخش میشناسند اما وقتی میبینم دارد سود میدهد و اطرافیان من همه پول کلان درآورده ان چرا من در نیارم. هیچ منطقی در هیچ رمز ارزی نیست شما بینکوین میخرید پول شویی و عدد است هیچ پشتوانه ای ندارد اما چقدر ادم با ان میلیونر دلاری نشدند.
   لطفا قبل تهمت کامل متن من را بخوانید.
   هرجا مجانی بود حتما شک کنین اما نه بلم مجانی است نه خیریه ی شبدر مجانی است . و فعلا هم اتفاقی نیاافتاده جز سود خوب برداشت بدون مشکل و از همه مهمتر فعالیت های خیریه که توسط گروه ها در شهر های مختلف گزارشانش هر شب داده میشود. پرداخت حقوق به افرادی که فعالیت فیزیکی در خیریه ایران دارند.
   اگر من گرگ بودم وقتم را اینجا نمیگذاشتم من فقط تجربه را گفتم و متوجه شدم شما از روی بی اعتمادی کامل نخواندید همان جمله ی سیگنال رایگان کافی بود که متوجه این موضوع شوم .

   آقای مهدی من کامل توضیح داده ام
   ما پولمان در صرافی است با ان کار میکنند و سود کمی به ما میدهند . کارمزد بلم بسیار بالا است و درآمد خوبی دارد . یک سری از افرادی که به دنبال سود های غیر برنامه ریزی شان هست و نمیخواهند هزینه ی ان را پرداخت کنند را لیکویید میکند. برای مثال دیروز اعلام شد فردی در تلگرام خود را از مدیران چریتی معرفی میکند و اطلاعات از شما میخواهد که هیچ شخصی از چریتی این اطلاعات را نمیخواهد
   این سود از پامپ آپ پروژه ها از بالا بردن ارزش بی منطق ارز ها از در اختیار داشتم میلیون ها تتر و سود چند درصدی در روز با کار کردن با ان از کارمزد بسیار بالا . از کارمزد خروج پول. چیز هایی که به ذهن من رسیده این هاست با یک محاسبات سر انگشتی میتوانین سود کلان سایت را ببینین . ۲۵% سود کم نیست شما حساب کنین از هر روز معامله هر ۱ میلیون سود ۲۵۰ هزار کارمزدش است که ۴۰% برای خودش است.

   فقط دوستانی که اصرار به کلاه برداری این سایت دارند لطفا اعلام کنند که چطور میشود سود پرداخت شود برداشت شود و یکی ۲ نفر نباشند بلکه تعداد زیادی این فعالیت را در این ۲ ماهه داشته باشند و حتی کسی را دورادور بشناسیم که ۵ ۶ ماهه در این کار هست و ملک و املاک دار شود ماشین را به احسن تبدیل نماید بعد کلاه برداری باشد ؟
   لطفا دوستان خود حساب کتاب کنند با توجه به تجربه ی اطرافیان ( بیش از ۳۰ نفر) و تیم های زیادی که در گروه تلگرامی خیریه کار های خیریه انها گذاشته میشود مبلغ روزانه معاملات به ۱۰۰،۰۰۰ دلار میرسد و حتی پیش بینی میکنم بیشتر باشد. خودشان ببینند در یک ماه چقدر میشود کارمزد هم میانگین ۰.۷% بگیریم( بگوییم همه وی آی پی ۴ باشند میانگین که اسان نیست) هرکس خروج مبلغ داشته باشد باید ۶% کارمزد پرداخت کند. خود ببینین چه مبلغ بزرگی میشود . پس منطقی در بالا کشیدن مبالغ مردم نیست. اگر این کار را کنند از نظر شخص من احمق هستند.

  • سلام آقا مجتبی در باره برداشت بیشتر توضیح میدین ممنون

 • Belem عالیه من دوماهه دارم کار میکنم باهاش خواهشن دوستانی که اطلاعاتشون کمه اینجور متنارو نذارن …کوین مارکت کپ و کوین جیگو اصلا مرجع خوبی برای حقانیت صرافی یا یک نوع کریپتو نیستش اینها فقط مجله هستن …مرجع خوب wiki bit هستش که گواهینامه لیسانس msb داره و ساختمانش در شهر دن ور کلورادو هست و رتبه ۷.۷داره و آرم شرکت belem ثپت شده اس اون آرمی که رتبه پایین داره کاملا حذف شده از wiki bitشما بیشتر تحقیق کنین بازم

  • کوین مارکت کپ و کوین گکو معتبر نیست wiki bit معتبره؟؟؟!!! جلل خالق !! بابا حرفی بزنید پیش وجدان خودتون لااقل راحت باشید!

  • حساب منو مسدود کرده وازشبدر میگن ۲۰نفرو باید تا یه هفته بیاری ۱۰۰ملیونم پرید خواهشا خودتونو نابود نکنین

 • سلام بنده هم تا الان ۶ ماهه با بلم و شبدر فعالیت دارم و ۱۲۰۰ دلارم برداشت داشتم الانم ۲۰۰۰ دلار داخلش دارم و اهرم کردم ۲۰۰۰ دلارمو و هر هفته برداشت میزنم یک سری نکاتی هست درمورد برداشت و ورود کردن داخل سایت که اگر رعایت نکنید حسابتون بلوک میشه.وگرنه خیلی سایت سود دهی خوبی هست. برای اطلاعات به ای دی تلگرام ******@ مراجعه کنید

  • سلام دوست عزیز میشه در مورد اهرم کردن در بلم توضیح بدید
   امکان اهرم کردن در بلم وجود دارد
   خواهش میکنم جواب بدید

 • هر کسی پولش مسدود شده یا میگه سایت کلاهبرداریه بیاد پی وی من از جیب بدم بهش
  ما‌ که فعلا داریم کار میکنیم و ارتباط داریم هر کسی مشکل داره بیاد پی وی تلگرام
  @****