ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
صرافی ارز دیجیتال بلم belem

این روزها تعداد پروژه های مرتبط با ارز دیجیتال به شدت در حال افزایش است. به طوری که شناسایی پروژه های کلاهبرداری و با اعتبار از یکدیگر کار آسانی نیست. در این مقاله قرار است به طور مفصل اعتبار صرافی بلم (belem.cc) را مورد بررسی قرار دهیم و بببینیم آیا می توان به این سایت اعتماد کرد یا نه؟ لطفا تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

حمایت بلم از کاربران ایرانی در شرایط تحریم بین المللی

سایت بلم ادعا میکند در شرایطی که کاربران ایرانی حق معامله به صورت بین المللی ندارند ، به کاربران ایرانی خدمات ارائه میکند! مواردی از این دست را فقط در سایت های کلاهبرداری دیده ایم. چون اگر یک صرافی خارجی به کاربران ایرانی حق معامله بدهد حساب های خود صرافی مسدود میشود؛ مگر اینکه از راه های پولشویی اقدام به دور زدن قوانین بین المللی کند.

لیست شدن بلم در سایت های معتبر کوین مارکت گپ و کوین گکو

با مراجعه به دو سایت معتبر کوین مارکت کپ و کوین گکو ( که احتمالا هر فردی حتی یک روز با ارز های دییجتال سرو کار داشته باشد از این سایت ها استفاده کرده) مشاهده میکنید هیچ اثری از صرافی بلم وجود ندارد!عکس زیر گویای این تحقیق است:

لیست نشدن بلم در سایت های معتبر کوین مارکت گپ و کوین گکو

لیست نشدن بلم در سایت های معتبر کوین مارکت گپ و کوین گکو

بررسی سایت صرافی بلم (belem.cc)

با بررسی دامنه این سایت متوجه میشوید از ثبت دامنه هنوز ۲۰۰ روز نگذشته و هنوز هیچ لایسنس SSL هم ثبت نشده. با مراجعه به صفحه اصلی سایت متوجه می شوید زبان اصلی سایت فارسی است! اوکی از این مورد میگذریم! به قسمت قوانین سایت میرویم. با یک نگاه ساده اولین مورد از قوانین را در گوگل سرچ میکنیم و متوجه میشویم کل محتوا از قوانین صرافی هوبی کپی شده است. نویسندگان بعد از کپی قوانین افعال جملات را فقط تغییر داده اند و حتی ترتیب موارد را هم تغییری نداده اند!(این مورد تا زمان درج این مطلب وجود دارد.)

در این سایت هیچ قسمتی برای ارتباط با مخاطب وجود ندارد و اطلاعات تماس هم وجود ندارد. صرفا در پایین سایت یک ایمیل ( noreply@belem.band) ثبت شده است. با نگاه دقیق به این ایمیل دو موضوع مشخص میشود :

 1. ایمیل درج شده از دامنه band است در حالی که سایت صرافی در دامنه cc ثبت شده و این یک اشتباه نیست! این سایت مانند کلاهبرداری ویکینگ ترون به دنبال اعتبار دادن به چند دامنه است تا بتواند در بازه هایی حساس دامنه خود را عوض کند. وجود چند دامنه فقط به علت بک اپ نیست بلکه میتواند سرنخ هایی از موارد دور زدن قوانین باشد.
 2.  نوع ایمیل از نوع noreply است. یعنی این ایمیل برای ایمیل های اصلی سایت که به صورت اتوماتیک به کاربران ارسال میشود ساخته شده و موارد Replay شده خوانده نمیشود. این یک قانون بین المللی است که به ایمیل های noreply پاسخی داده نمیشود! حال اینکه بلم راه ارتباط خود را به یک کوچه بن بست منتهی کرده  جای شک و نگرانی است!

ادعا های طرفداران و کامیونیتی صرافی بلم (belem.cc)

صرافی بلم (belem.cc) در شبکه های اجتماعی فارسی زبان طرفداران خاص خود را دارد. کانال های زردی بدون افشای هویت خود به صورت دائمی و پیوسته در حال تبلیغ پروژه صرافی بلم (belem.cc) هستند. یکی از ادعا هایی که در این کانال ها مطرح میشود و بدون مطالعه در همه کانال های لیدر ها فوروارد میشود را با هم بخوانیم:

ادعا های طرفداران و کامیونیتی صرافی بلم (belem.cc)

ادعا های طرفداران و کامیونیتی صرافی بلم (belem.cc)

خب با نگاه اول مشاهده میکنیم که بسیاری از موارد بسیار مشکوک است! بگذارید مورد به مورد پیش برویم:

 • داشتن تاییدیه MSB ایالت متحده آمریکا : این مورد بسیار مورد مهمی است به شرطی که واقعی باشد! با سرچ کردن کلمه MSB در سایت بلم هیچ رد و نشانی از چنین گواهی معتبری پیدا نمیکنید! برای احتیاط در گوگل هم  سرچ میکنیم اما بجز کانال های تلگرامی فارسی هیچ نشانی از چنین گواهی وجود ندارد.

 

عدم گواهی MSB سایت بلم!

عدم گواهی MSB سایت بلم!

 • داشتن پشتیبانی آنلاین و پشتیبانی تلگرام و واتساپ: هیچ صرافی معتبری اطلاعات حساب مشتریان خود را از طریق تلگرام یا واتساپ دریافت نمیکند. در هیچ کجای سایت بلم تلگرام یا واتس آپی برای پشتیبانی درج نشده!
 •  گرفتن امتیاز ۷.۰۴ و اعتبار چهار ستاره از سایت wikibit: با اینکه این سایت خودش اعتبار خاصی برای اعتبار سنجی ندارد! اما با سرچ در همین سایت ادعا شده مشاهده میکنید دو نتیجه برای صرافی بلم بالا می آید که یکی دارای ۷ امتیاز و یکی ۱ امتیاز است!! این ها قبیل استناد به سایت ها صرفا برای جلب اعتماد افرادی است که حوصله  وزمان کافی برای تحقیق ندارند.
با سرچ در همین سایت ادعا شده مشاهده میکنید دو نتیجه برای صرافی بلم بالا می آید که یکی دارای 7 امتیاز و یکی 1 امتیاز است!!

با سرچ در همین سایت ادعا شده مشاهده میکنید دو نتیجه برای صرافی بلم بالا می آید که یکی دارای ۷ امتیاز و یکی ۱ امتیاز است!! یکی قانونی و یکی غیر قانونی!

 • امکان شارژ و برداشت از حساب با تومان / تتر / اتریوم و بیتکوین : اینجا دیگر زنگ خطر به صدا در می آید! هیچ بانک ایرانی اجازه استفاده از خدماتش را به کاربران خارجی نمیدهد! این آپشن مشخص میکند پای پولشویی و دور زدن قوانین در میان است!
 • معرفی ارزهای جدید در این رویداد ها که هر سی روز یک بار اتفاق می افتد کاربران بیش از ۳۰ % سود میکنند: چرا باید کاربران جدید از لیست شدن یک ارز جدید ۳۰% سود کنند؟ گیریم که ۳۰ درصد سود درست باشد ، ۳۰ درصد سود از چه؟ درصد وقتی بیان می شود که بحث درمورد سرمایه ای باشد. آیا منظور سرمایه کاربران است یا چه؟
 • در اینترنت شایعاتی در مورد این صرافی وجود دارد ولی هنوز اثبات نشده است : می گویند به ملانصرالدین گفتند وسط دنیا کجاست، یک میخ روی زمین کوبید و گفت همین جاست! اینکه بگوییم شایعاتی وجود دارد و هیچ دلیلی برای رد آن نداشته باشیم این پروژه را منزه نمیکند!

بررسی بلم در لینکدین

همه پروژه ها و سایت های معتبر دنیا در سایت لینکدین اکانت دارند. ساختار لینکدین به صورتی است که شما میتوانید هویت کارکنان صرافی را ببینید و آنها را بررسی کنید. طبق انتظارمان این صرافی در لینکدین اصلا صفحه ای ندارد و هویت کاربران و مدیر این سایت مشخص نیست.

بررسی بلم در لینکدین

بررسی بلم در لینکدین

نحوه سود گرفتن از سیگنال های پامپ و دامپی

در بلم ادعا میشود در ساعات خاص با قرار گذاشتن فلان ارز را بخرید یا بفروشید. اما هیچوقت به این فکر کرده اید اگر موقع خرید شما کسی توکن خود را به چند برابر قیمت بفروشد چه اتفاقی می افتد؟

نحوه سود گرفتن از سیگنال های پامپ و دامپی

نحوه سود گرفتن از سیگنال های پامپ و دامپی

بررسی بلم در سایت های دیگر

بررسی کلاهبرداری بودن صرافی بلم در ردیت را از اینجا بخوانید. گزارش کلاهبرداری بودن بلم را در اسکم واتچر از اینجا ببینید. گزارش کلاهبرداری بودن بلم را در اسکم ادوایزر از اینجا ببینید.

نمونه ای از کامنت های زیر همین مقاله را که توسط فردی به نام فرهاد ر نوشته شده است را بخوانید:

با سلام به دوستان
بنده یک متن بلندی اماده کردم که خوندنش خالی از لطف نیست و تمام سوالات و ابهامات شما ازین سایت حل میشه
من ۳ماه هست که در این سایت فعالیت میکنم و از روزی که میهن سیگنال این مطالب رو اماده کرد هرروز کامنتا و هرچی کامنت بود رو میخوندم
تو کامنتا واقعا مخلوط بود عده ای میگفتن سایت دزدیه عده ای میگفتن مشکلی نداره که این از سیاست هاشون هست که بعدا بهتون میگم
من با حداقل پول یعنی ۵۰ دلار شروع کردم همچی خوب بود پولمم افزایش دادم و واقعا لذت بخش بود تا اینکه تحلیل گر ما شروع به بهانه اوردن کرد اولش گفت گروهتون ساکته بعد گفت افراد بیارید ما هم اوردیم گروه ما ۶۰ نفر بودیم بعد گفت ارزیابی سالانس افراد بیارید برداشت این مدت نزنید که ارزیابی خوب شه تا اینکه ۳ روز پیش تو گروه گفت به کومیسیون ما اسیب رسیده(به این دلیل که اعضای ما پول برداشت کرده بودن) پول در مقیاس بالا قابل برداشت نیست و روز بعد هرکسی ازگروه ما برداشت میکرد فیریز میشد ولی نمیومد تا اینکه تمام زیر مجموعه های سرگروهمون رو به حالت تعلیق در اورد(این هم بگم تمام قوانین و مقررات سایت اعم از تعداد برداشتtrc20 و مالیات و .. همگی رعایت کردیم) و بعد که به تحلیلگر گفتیم گفت گروهتون رو به ۱۰۰ ارتقا بدید طی ۱۰ روز تا مشکل حل بشه دقیقا مشابه دوست عزیزمون که کامنتش پایین ترم هست
ببینید کسایی که به این کامنت های منفی بی توجه هستند هنوز این حس الان مارو تجربه نکردن گرچه خودمم باورم نمیشد چونکه میگفتم اگه کلاهبرداریه چرا اصل پولمو داد اما اینو بدونید خیلی از افراد گروه ما نتونستن اصل پول رو در بیارن
با این سیاست که عده ای سایت براشون خوبه و عده ای مسدود شدن دارن جلو میرن اما اینو مطمعن باشید از گروه های کوچک شروع کردن و به گروه های بزرگتر هم میرسن
امیدوارم این مطالب کمکتون کرده باشه
به امید اینکه از حس لذت این پول مردم خارج شن چون من یکیو واقعا کور کرده بود

ما صحت این نظر را نه تایید و نه رد میکنیم. شما هم میتوانید تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان گذارید.

نمونه کامنت دیگری که اخیرا فردی به نام مهدی برایمان قرار داده را بخوانیم:

با سلام، حساب ما هم علیرغم توسعه تیم و جذب افراد زیاد با ۵۷۰۰ دلار قفل شده و امکان برداشت پول نیست، و بهانه کردند که شما به علت نقض قوانین بیلیم و اقدام به پول شوئی و گزارش توسط افراد بسیار مسدود شدید، در صورتی که همچین موردی نبوده و ما به صورت عادی کار خودمان را انجام میدادیم. دوستان عزیز، خواهشاً هر کس در تلگرام از کشورهای دیگر به شما پیام داد، حتی از کشور خودمان هم گول کانال‌های تلگرامی پامپ رو نخورید که صد در صد پولتون رو به باد میدهند.
هیچ چیزی نامردتر از ارز دیجیتال در کشور ما نیست کل سرمایه و زحماتم به باد رفته و یقه هیچ کس رو هم نمیشه گرفت.
اصلاً وارد نشوید به هیچ وجه توصیه نمیکنم.
لیجیا، منسون، نانسی، مرکز پاسخگویی بیلیم همه اینها کشکه….

ما صحت این نظر را نه تایید و نه رد میکنیم. شما هم میتوانید تجربیات خود را در بخش نظرات با ما در میان گذارید.

بررسی ادعای یکی از سر شاخه های اصلی

یکی از کاربران بلم با یک سرشاخه صحبتی کرده و این سرشاخه این گونه پاسخ داده:

یکی از سوال جواب های سرشاخه های بلم

یکی از سوال جواب های سرشاخه های بلم

حال باید از خود بپرسید آیا صرافی وجود دارد که برای باز پس گرفتن پول خودتا برایتان شرط بگذارد؟ چرا باید فقط یک سوم واریز خود را برداشت کنید؟ مگر فلسفه پانزی چیست؟ مگر نه اینست که بقای پروژه های پانزی به ورودی های جدید بستگی دارد؟

ادعای سرشاخه های بلم

ادعای سرشاخه های بلم

در شرایطی که معتبر ترین بانک های ایران ۲۳% درصد سود سالانه میدهند بلم ادعا میکند در یک ماه پول شما را دوبرابر میکند! پس چرا بانک های ایران به فکر سرمایه گذاری در بلم نیستند؟

جمع بندی

در پایان نکاتی که در این مقاله بیان شد را به صورت خلاصه گردآوری میکینم.

 • این صرافی اطلاعات تماس ندارد
 • گواهی ادعا شده صحت ندارد
 • هیچ نشانی از بلم در کوین مارکت کپ یا کوین گکو وجود ندارد
 • کامیونیتی و حساب لینکدین با مشخصات واقعی ندارد
 • ادعای سود های عجیب میکند
 • سود دهی از طریق سیگنال پامپ و دامپ
 • در دو سایت معتبر اعتبار سنجی نمره غیر قابل قبولی گرفته
 • ادعا میکند با ریال میتوانید حساب خود را شارژ کنید ( که حتی اگر صحت داشته باشید باز هم غیر قانونی است)
 • قوانین این سایت از سایت های دیگر کپی شده و گواهی SSL ندارد

در پایان اگر صلاح میدانید سرمایه خود را به صرافی که نام و نشانی ندارد و ادعا های عجیب غریبی میکند بدهید ، مختارید! اما این صرافی به احتمال ۹۹% کلاهبرداری است. وقتی لیدر ها سراغتان می آیند اولین سوال شما این باشد: “بلم ادعا میکند در یک ماه پول شما را دوبرابر میکند! پس چرا بانک های ایران به فکر سرمایه گذاری در بلم نیستند؟؟؟!!” پس قبل از اینکه خدای نکرده تیتر های “دستگیری گروهک کلاهبرداری بلم” و “تجمع مالباختگان صرافی بلم” را کار کنیم اندکی با خود فکر کنید و اگر تجربه ای دارید با ما در میان بگذارید.

بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

‫83 نظر

 • هر کس حسابش بسته شده بیاد من تا جایی که بتونم کمک میکنم بهش بتونه حسابش رو برداشت بزنه اما باید بدونید که در قسمت قوانین بلم مقرراتی نوشته که در صورت رعایت نکردن حسابتون بسته میشه
  @*****

 • سلام مجدد من قرار شد تجربیات را اینجا قرار دهم
  اول از همه من با حرف آقا احمد موافقم
  دوم اینکه دومین اکانت هم مبلغ اولیه خارج شد بدون مشکل و اینکه اکانت یکی از اشنایان نیز ۳ برابر پول اولیه و مبلغ بسیار بالا خارج شده پس دوستامی که میگویند مبالغ بالا گیر میدهند میبندند همچین چیزی نیست چون چند ده هزار تتر برداشت شده
  قبلا گفتم بلم به بنده گفت ۱۰ هزار در روز برای کاربر عمومی و ۱۰ بار برداشت مجاز است لیدر ها توصیه میکنند ۱ بار برداشت در روز انجام شود
  بوده کسی که تند تند برداشت زده و بخاطر همین مسدود شده شک بر پولشویی و غیره . فعلا در گروهی که هستم هیچ شخصی مشکلی نداشته است

  • شما به ما بگین حسابی ک تعلیق شده درست میشه یا نه؟اشتباه کردم فقط پول خودم رو میخام خدااین همه استرس ک ما کشیدیم سر هیچکس نیار تمام زندگیمون رفت

  • ببخشید من نمیدونم میشود یا نه این را با سر شاخه خود درمیان بگذارید من سر شاخه نیستم که بدانم

 • بله آقا مهران باز خواهد شد . فقط در گروه هایی فعالیت کنید که خود خانم لیدر در اون حضور دارد و سر خود و پنهانی گروه تشکیل ندید. لیدر سیگنال را به رهبر تیم میده و توقع داره جایی درز نکنه . دوستانی که تخلف کردن محدود شدن اما حساب اونا هم باز میشه

 • با سلام این اساتیدی که میان میگن ما محدود شدیم و نمیتونیم برداشت کنیم اینها در تنبیه به سر میبرن چون کاشف به عمل اومده که واسه خودشون گروه صد نفره لیدرهای ایرانی تشکیل دادن و سیگنالی که خیریه خیلی روش تاکید داره که همه جا فاش نشه رو داخل گروه قرار دادن و حرفهایی زدن که نباید میزدن و گویا به گوش تحلیلگرا رسیده و سریعا توسط پلتفرم محدود شدن. واسه اینکه به حرف لیدر و تحلیلگرا گوش نکردن‌ وگرنه خود من و بقیه داریم به راحتی برداشت میکنیم . بقیه هم حواسشون باشه کلک نخورن چون اینا خیلی زرنگتر هستند و حواسشون به همه چیز هست.

  • سلام سوال منم همینه حسابی که تعلیق شده باز میشه یا نه؟

  • آیا به نظرت تنبیه تمام می شود و امکان برداشت داده می شود

  • الان چکار کنیم ک از تعلیق در بیایم تورو خدا یکی کمک کنه

  • سلام ..درسته ولی بخاطر چند نفر چرا باید حساب های بقیه بسته بشه ؟یعنی اینقدر امکانات ندارن که حساب به قول خودشون همون چند نفر ببندن …حساب کل ایرانیا رو بستن ،همه جا گفتن چند نفر پول شویی کردن .مثل اینه که بخاطر ۳ نفر نمره انضباط کل کلاس بشه ۰ … این منطقیه؟
   خداروشکر داخل شبکه شونم تتر انتقال نمیشه دادکه اینا فقط اومدن حساب بقیه رو بستند.۱۰ نفر بالا سری ما پول گرفتن ما که هنوز نیومدیم حساب مون بسته شده
   اینقدر تبلیغ الکی نکنین .

 • سلام آیا حسابی که تعلیق شده باز میشه؟

  • به خدا قسم پولتون رفته دیگه هم برنمیگرده.
   مگه میشه انقدر سود؟؟
   دان پاشیدن و بعضی ها خر شدن و هوتوتو پولشون رفت..
   چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی.
   دزدی تو روز روشن.
   جالب اینجاست اگه دوباره سایت باز بشه یه عده احمق ه چی میگیم این سایت کلاه برداریه باز درس نمیگیرن و پول میزارن…طمع طمع طمع….

 • سلام
  من واقعا ناراحت هستم برخی دوستان مشکل خوردند اما با توجه به برخی اخطار ها و مواردی که در گروه بلم ما می آید مشخص است دلیلش برخی مسایلی هست که یکی از دوستان توضیح دادند
  من فقط یک موضوع را خواستم بگم این است که اولین برداشت که ۲ برابر اصل پول بود ظرف ۲۴ ساعت در حساب صرافی داخلی واریز شد ۲۴ ساعت زود تر از چیزی که پشتیانی اعلام کرده بلم ۴۸ ساعت زمان اعلام برداشت را اعلام کرد و دقیقا ۶% کارمزد را برداشت کرد.
  باز تاکید میکنم برای دریافت پشتیبانی از بلم حتما از PC یا لپتاپ استفاده کنید و VPN باید روشن باشد
  اعداد ارقامی که برخی از دوستان اعلام کردند که سرمایه انها هست بسیار کمتر از میزان پول اولیه ای هست که اطرافیانی که گفتم گذاشته اند پس نیست مبالغ بالا رود بهانه می آورند.
  سخن ان دوست که اعلام کردند که باید مدیریت سرمایه انجام داد کاملا درست است تیم ما که بیش از ۱ ماه است و همه اصل پول را خارج حتی بیشتر ان را انجام داده اند و برخی الا ۳ برابر اصل پول در حسابشان موجود است. من تا ۱ سال اکسل و فرموله کردم و برنامه زمان بندی اصل بعد ان سود را مشخص کرده بودم و برای اینده هم روزهایشم مشخص است پس کسی وارد میشود حتما حتما باید این کار را کند
  شما باید برای تمام مراحل تا ۳ روز بعد واریزی به حساب ریالیتان برنامه ریزی کنین از بلم تا صرافی داخلی تا شبا به حساب
  امروز تاکید شده حای از حساب مشترک صرافی داخلی نباید استفاده کنین چه برسد به حساب فردی دیگر که این کمی ما را نگران کرد به دلیل انکه ما واریزی را به حساب یکی از افراد درجه یک خوانواده به دلیل لول بالاتر و کارمزد کمتر انجام دادیم و امیدواریم برای دفعات بعد مشکلی نباشد که البته مهم نیست اصل ۱۰۰% سود خالص خارج شده بقیه ان مهم نیست.
  کسی که بعد یک ماه اصل را خارج نکند اشتباه محض کرده و اینکه کسی که ۶۰ نفر زیر مجموعه دارد اصل پولش را خیلی زود تر یک ماه ۳ برابر میکند چون کمیسیونی که بهش پرداخت میشود بسیار زیاد است. برای مثال یکی از افرادی که میشناسم خیلی کمتر از این مقدار زیر مجموعه دارد اما تعدادش بالا است چند صد تتر در روز کمیسیون دریافت میکند مگر ۶۰ زیر مجموعه همه ۵۰ تتری باشند که ۰.۱ تتر کمیسون لول اول را میگیرد که این عددی نیست اما اگر سر گروه هم ۵۰ تتر داشته باشد این خودش مبلغی میشود یعنی در ۱۰ روز ۶۰ دلار فقط از کمیسیون یعنی ۱۲۰% سود در ۱۰ روز (البته من اینجا مرکب حساب میکردم تعداد روز برای این مبلغ شاید به ۷ یا ۸ روز میرسید) افراد نزدیک گروهی که در ان هستم از کمتر از ۱ ماه مثل من هستند تا ۶ ماه هیچ مشکلی برای هیچ کس پیش نیامده و یکی از دلایلی که من وارد شدم همین موضوع بود+ سودی که از معامله بلم میبرد
  باز هم میگویم درآمد بلم از محل های مختلف بسیار بیشتر از این است که پول شما را بلاک مند برای مثال افرادی میشناسم که با وی آی پی بالا چند صد دلار فقط کمیسیون هر معامله را میدهند که باز به بالا سری اش باز کمیسیون چند صد دلاری میرسد . کسی که برای مثال ۳۰،۰۰۰ دلار در اخر معامله دارد وی آی پی ۴ باشد ۲۲۵ دلار دارد کمیسیون میدهد که سهم بلم ۹۰ دلار است بلم از هیچ ۹۰ دلار درآمد دارد
  از هر ۱۰۰۰ دلار بصورت میانگین و کمیسیون وی آی پی ۳ میانگین (۰.۸۵%) ۳.۴ دلار درآمد دارد با توجه به مبالغی که سر ساعت سیگنال خریداری میشود و صحبت های دوستان در اینجا افرادی که دور و نزدیک میبینم چقدر پول گذاشته اند معاملات بالای چند میلیون دلار است اما باز بگوییم ۱ میلیون دلار ۳۴۰۰ دلار درآمد خالص از معامله در ۲۵ دقیقه دارد از ان طرف ۲۰% این ۱ میلیون دلار میخواهد از صرافی خارج شود میشود ۲۰۰ هزار دلار ۶% کارمزد میگیرد میشود ۱۲۰۰۰ دلار این پول و در امد از محل سرمایه شماست صرافی هیچ کار خاصی انجام نمیدهد فقط کوین جدید می آورد حال مال خودش است یا نه ارزش ان هم با این شرایط بالا میبرد و شاید به دنبال وصل شدن به بازار جهانی باشد(طبق ادعا که قبلا گفته ام) و انوقت است که سود وحشتناکی را خواهد برد . کارمزد بلم بسیار بسیار بالاست
  من توصیه میکنم نه تشویق من از این پس اتفاقات و اطلاعات را در اینجا قرار میدهم باز برداشت بود میگویم مشکلی پیش آمد هم میگویم
  ۳ ماه بلم مرکب بدون بر داشت به راحتی بالای ۷۰۰% سود است من کمتر از این زمان نزدیک این درصد را دیدم (به دلیل کمیسیون بالا و زیرمجموعه با پول سنگین) پس اگر وارد شدید طمع نکنید با برنامه ریزی اصل پول با یک سود خوب بیرون بکشید و هر ماه هم یک برداشت خوب تا موقعی که مشکلی نداشتید داشته باشید بعد این مشکلی بخورید هم بگید فدای سرم سودم را کرده ام
  امیدوارم پیروز موفق باشید و هیچ وقت دچار هیچ مشکلی در زندگی نشوید

  • اینایی که تعلیق شدن آینده امیدی به رفع مشکلشون هست

  • لطفا هرکس راه حلی برای رفع تعلیق حساب و برداشت از پول نزد شرکت بلم سی سی پیدا کرد به اشتراک بگذارد

  • سلام خوبی میشه کانال یا گروهی که هستید رو بذارید

 • با سلام، حساب ما هم علیرغم توسعه تیم و جذب افراد زیاد با ۵۷۰۰ دلار قفل شده و امکان برداشت پول نیست، و بهانه کردند که شما به علت نقض قوانین بیلیم و اقدام به پول شوئی و گزارش توسط افراد بسیار مسدود شدید، در صورتی که همچین موردی نبوده و ما به صورت عادی کار خودمان را انجام میدادیم. دوستان عزیز، خواهشاً هر کس در تلگرام از کشورهای دیگر به شما پیام داد، حتی از کشور خودمان هم گول کانال‌های تلگرامی پامپ رو نخورید که صد در صد پولتون رو به باد میدهند.
  هیچ چیزی نامردتر از ارز دیجیتال در کشور ما نیست کل سرمایه و زحماتم به باد رفته و یقه هیچ کس رو هم نمیشه گرفت.
  اصلاً وارد نشوید به هیچ وجه توصیه نمیکنم.
  لیجیا، منسون، نانسی، مرکز پاسخگویی بیلیم همه اینها کشکه….

  • کاملا درست و حقیقت است، خداوند لعنت کند کسی را که تشویق کرد به حضور مردم در این مورد را
   پول جوانان این دیار که با هزار بدبختی و وام و قرض و …. بدست آوردند به حلقوم عده ای از خدا بی خبر ریخته شد
   الهی لقمه گلوگیر آنها باشد و توشه سفر به جهنم برایشان

  • من داخل کانالی هستم که هر ۲ الی ۳ روز داره برداشت میزنه مبالغ ۵۰۰دلار تازه دیشب هم مبلغ ده هزار دلار برداشت زد و نوشته شد پردازش شد یکم عجیب داره میشه یسری ها مسدود شدن یسری ها مسدود نشدن و معامله میکنن
   صرافی بلم و شبدر چهاربرگ نمیدونم باهم هستن یا نه ولی کانال اصلی خود شبدر روزانه از تیم هایی که کمک خیریه میکنن با لوگو خیریه داره پخش میکنه و تیمی هست با ۴۰۰ نفر دارن خیلی کارا میکنند حتی تیم هایی دارن دفتر میزنن داخل شهر ها این قضیه خیلی داره کش پیدا میکنه از نویسنده مطالب خواهش میکنم تحقیقاتشو ادامه بده و سر نخ هایی پیدا کنه شاید همه به جمع بندی رسیدیم
   من چیزی که فهمیدم سیستم اینه که باید کم کم اصل پولتو بکشی بیرون و یهو نکشی بیرون مثلا ماه به ماه مقداری بیشتر از نصف اصل پولتو بکشی بیرون

  • سلام سرگروه ها هم نتونستن برداشت کنن؟

 • اصلا خوب نیست خیریه شبدر هم کلاهبردار هستن کار نکنید با ایا حساب منم مسدود کردن

 • نویسنده محترم شما میگید ۹۹درصد کلاه برداری هست؟
  من میگم ۱۰۰درصد .
  و به تمام کسانی که زیرمجموعه من هستند هم این حرف و زدم که این سایت یک روز بسته خواهد شد . یافردا یا ۳ سال دیگر .
  فقط شانس داشته باشید تا در مدت یک ماه و یا کمتر ۲۵الی ۲۷رور بعد از ورودتان بسته نشود.
  چون در این مدت موجودیتان دو برابر شده و میتوانید اصل پول را خارج کنید .
  من خودم اصل پولم و برداشتم .و الان سودش بیشتر از اصل پولی که گذاشتم در سایت هست . و پلن برداشت برای خودم نوشتم .
  سایت های این شکلی تا زمانی که مقدار ورودی سایت بیشتر از مقدار خروجی باشد تداوم دارد
  اگر مقدار خروجی از سایت بیشتر از ورودی شد به احتمال زیاد بسته خواهد شد .
  در این چنین سایت هاهم باید مدیریت سرمایه بکنید هم مدیریت زمانی.
  شما فقط به این نیاز دارید که از روز ورودتان تا به مدت یک ماه سایت بسته نشود. و به راحتی اصل پولتان را برداشت کنید.

  • سلام.
   من هر نحوی که عکس و شماره ملی میخواست برای احراز هویت واقعی ،انجام دادم اما فقط به من پیام میده شرایط لازم رو ندارم.میخواستم برداشت داشته باشم اما نمیشه ،الان چکاری باید انجام بدم ؟

 • با سلام به دوستان
  بنده یک متن بلندی اماده کردم که خوندنش خالی از لطف نیست و تمام سوالات و ابهامات شما ازین سایت حل میشه
  من ۳ماه هست که در این سایت فعالیت میکنم و از روزی که میهن سیگنال این مطالب رو اماده کرد هرروز کامنتا و هرچی کامنت بود رو میخوندم
  تو کامنتا واقعا مخلوط بود عده ای میگفتن سایت دزدیه عده ای میگفتن مشکلی نداره که این از سیاست هاشون هست که بعدا بهتون میگم
  من با حداقل پول یعنی ۵۰ دلار شروع کردم همچی خوب بود پولمم افزایش دادم و واقعا لذت بخش بود تا اینکه تحلیل گر ما شروع به بهانه اوردن کرد اولش گفت گروهتون ساکته بعد گفت افراد بیارید ما هم اوردیم گروه ما ۶۰ نفر بودیم بعد گفت ارزیابی سالانس افراد بیارید برداشت این مدت نزنید که ارزیابی خوب شه تا اینکه ۳ روز پیش تو گروه گفت به کومیسیون ما اسیب رسیده(به این دلیل که اعضای ما پول برداشت کرده بودن) پول در مقیاس بالا قابل برداشت نیست و روز بعد هرکسی ازگروه ما برداشت میکرد فیریز میشد ولی نمیومد تا اینکه تمام زیر مجموعه های سرگروهمون رو به حالت تعلیق در اورد(این هم بگم تمام قوانین و مقررات سایت اعم از تعداد برداشتtrc20 و مالیات و .. همگی رعایت کردیم) و بعد که به تحلیلگر گفتیم گفت گروهتون رو به ۱۰۰ ارتقا بدید طی ۱۰ روز تا مشکل حل بشه دقیقا مشابه دوست عزیزمون که کامنتش پایین ترم هست
  ببینید کسایی که به این کامنت های منفی بی توجه هستند هنوز این حس الان مارو تجربه نکردن گرچه خودمم باورم نمیشد چونکه میگفتم اگه کلاهبرداریه چرا اصل پولمو داد اما اینو بدونید خیلی از افراد گروه ما نتونستن اصل پول رو در بیارن
  با این سیاست که عده ای سایت براشون خوبه و عده ای مسدود شدن دارن جلو میرن اما اینو مطمعن باشید از گروه های کوچک شروع کردن و به گروه های بزرگتر هم میرسن
  امیدوارم این مطالب کمکتون کرده باشه
  به امید اینکه از حس لذت این پول مردم خارج شن چون من یکیو واقعا کور کرده بود

 • سلام ، من حدودا ۶ ماهه دارم فعالیت میکنم ، و ۵ ، ۶ ، ۷ تا عضو فعال اوردم ، من ۴ هزار دلار در بلم دارم (البته سود)، الان که میخوام برداشت بزنم نمیشه میگه تعلیق شده ، و با سرپرست چینی صحبت میکنم ، میگوید یا عضو بیار یا اینکه بهت کمک نمیکنم ، ۶ ماه پیش به من میگفت ، عمه من به من سیگنال میده ( )و باید ده درصد از درامدمون رو ب فقرا بدیم ، ولی بعد کم کم که زمان گذاشت وضعیت بدتر شد ، مثلا گفت مهمانی بده ، رویداد انجام بده ، یکی دوماهه هم که بکوب میگه عضو بیار عضو بیار و تو چرا خودخواه هستی و اینجور حرف ها ، و اینکه ۴ هزار من فعلا مونده
  زیاد نوشتم ، نهایت خلاصه کردم ، گفتم همه را خلاصه بنویسم

 • من امروز صدو‌پنجاه تومنم بلاکه شد موجود هست ولی اجاژه برداشت ندازه الکی میگه رعایت نکزدن قولنین با اینکه طبق قانون پیش رفتم

 • سلام دوستان من از برج ۵ تاالان توی این کارم کلاه برداری نیست یه جور زرنگبازیه اگه بتونید دستشونو بخونید راحت میتونید به درامد انچنانی برسید واقعا عالی

 • سلام خوبین در مورد صرافی بلم میخوام توضیحاتی بدم که به عنوان کسی که ۳ ماهه وارد شده کلا تعصبی ندارم روی هیچ سرمایه گذاری به اندازه ای ریسک میکنم که اگه پولی پرید انگار یه ماه بیکار بودم
  اما لازم میدونم بگم
  ۱-در واریز به صرافی بلم شما باید از صرافی با شبکه USDT-TRC20 استفاده کنید من از صرافی تبدیل استفاده میکنم و تا الان موقع انتقال وجه مشکلی نداشتم ولی میدونم هرکسی باید برای یه حساب از صرافی خودش تتر رو انتقال بده سایت به پولشویی بسیار حساس هست
  ۲-برای برداشت پول من ۲بار برداشت زدم و هر دوبار واریز شده اما نحوه برداشت (من از صرافی بلم به Trust Wallet انتقال دادم و از کیف پول به صرافی تبدیل)دوستانی بودن که از خود صرافی بلم مستقیم به صرافی نوبیتکس هم انتقال دادن و مشکلی نداشتن
  ۳-در مورد سیگنال هایی که قرار میدن اقا مجتبی بسیار کامل توضیح داده.(من به هیچ عنوان ایشونو نمیشناسم)
  ۴-به هیچ عنوان برای کسی با صرافی خودتون واریز و برداشت نزنید به یک کیف پول(trust wallet) برداشت نزنید چون گفتم سایت بسیار به پولشویی حساس هست.
  ۵-خریدو فروش برای بقیه نزنید یعنی وقتی خریدید به هیچ عنوان خارج نشید و بخواهید دوباره برای شخص دیگر خرید کنید چون موقع زمان معامله حساسیت بسیار بالا میرود و احتمال خارج شدن از سایت و مسدودی هستید
  ۶-قوانین بلم رو رعایت کنید هیچ مشکلی در خصوص واریز برداشت نخواهید داشت
  ۷-به قدری ریسک کنید که اگه اتفاقی افتاد اذیت نشید و به دنبال یک شبه پولدار شدن نباشید.ما ایرانی ها تا چشمه ای برامون باز بشه تا گندشو در نیاریم ول کن نیستیم پس صبور باشید
  ۸-پشتبانی دیر پاسخگو هست ولی پاسخگو هست. چون من بسیاری از سوالاتم را از پشتیبانی پرسیده ام.
  ۹-روزانه ۱ برداشت درست و صحیح انجام بدید و هول نشید تمام اطلاعات را کامل کنید پول واریز میشود
  ۱۰-من در سایت ترین وست که یک شرکت سرمایه گذاری با ماهی ۱۰ درصد سود هم سرمایه گذاری کردم برای هر سرمایه گذاری ریسکش را قبول کنید اما این سایت بلم نسبت به ترین وست خیلی بهتر است چون هر زمان بخواهید میتوانید پول را برداشت بزنید
  به هیچ عنوان از یه کارت ملی برای چندتا ایمیل استفاده نکنید و با یه کارت ملی چندین احراز هویت با ایمیل های مختلف انجام ندید دنبال سود بیشتر از روش های مختلف دور زدن صرافی نباشید یه بار درست سرمایه گذاری کنیم
  ۱۱- لطفا لطفا خواهشن برای خودتون یه هدف بگذارید و به آن پایبند باشید مثلا بگویید ماهیانه انقد سودم را برداشت میکنم و برداشت کنید گفتم به دنبال یک شبه پولدار شدن نباشید و حتما از سودتون صرف کار خیریه کنید حداقل با خدای خودتون رو راست باشید دیگه سر خودتون که نمیتونید کلاه بذارید
  ۱۲-درحال حاضر ۱۰۰۰ دلار در صرافی بلم دارم و معامله میکنم در کنارش کار و شغلم هم وجود دارد و به این منبع درامد اکتفا نکنید تند نروید من زمین خورده ی بورس ۹۹ هستم پ شغل اصلی خود را رها نکنیییییییییید
  درکنارش ریسک کنید چون با ریسک شما میتوانید یه تکانی به خودتون بدید

  در آخر واقعا ریسک در حدی باشه که اگه پرید نسوزید شاید چشمه ابی هست که باز شده یکسری ها سود کنند و به بقیه کمک کنیم تا شاید دیگران هم سود کنند
  بازم میگم به اندازه ای ریسک کنید که اگه پرید یا نابود شد فدای سرتون تنتون سلامت اسنپ کار میکنیم در میاد ۲۰ کارگری میکنیم درمیاد همین
  موفق باشید خیلی خودمون حرف زدم چون من زمین خورده بورسم سال ۹۹ هستم و ۲۰۷ به چوخ دادم

  • سلام فقط بگو پشتیبانیش کجاست؟ چرا الکی حرف میزنی،کدوم پشتیبانی؟ کلاهبرداری هستش آقا، هیچکس گوش نده به اینا، یه مدت که باشی تو صرافی و معامله بکنی بعدش بهانه جور میکنن و حسابتو می‌بندند و دستت به هیچ جا وصل نیست، و جالب اینجاست که از پولی که به ترتیب از تمام ما بدبختا میدزدن و به حساب خودشون میگن تخلف استفاده میکنن و سود می‌کنند، پیشنهاد و نظر و خواهش رو ولش کنید، آقا، خانم، واردش نشید کلاهبرداریه، اولش یک تتر یک تتر خوشت میاد ازش بعدش یهویی میبندن حسابتو و هیچکس هیچ پشتیبانی جوابگو نیست، هرکی میگه پشتیبانی داره دروغ میگه. تمام

  • سلام
   من چرا احراز هویت واقعی نمیشم.هر کاری خواسته کردم اما نمیشه و پلم هم برداشت نمیشه کرد

 • توروخدا طمع نکنید و سرمایه گذاری نکنید کلاهبرداریه من و زیرمجموعه هام رو مسدود کردن الانم میگن توی دوهفته ۶۰ نفر زیرمجموعه بیار تا شاید ازادت کنیم …پولمون پرید اصلا اعتماد نکنید

  • من تاحالا نشنیدم بگن باید زیر مجموعه بگیرید فلان میکنیم یا مسدود میکنیم اما میدونم باید حداقل یکی ۲ نفر رو زیر مجموعه بگیرید من الان ۹ تا زیر مجموعه دارم که یکیشون ۲۳۰۰ دلار داخلش داره و داره معامله میکنه مسدود نشده تاحالا مشکلی ام نداشته نمیدونم داستان مسدودی چیه ولی انگار این مسدودی به واقعیت داره نزدیک میشه

  • پلیس فتا برای شکایت و پیگیری برو شاید توی کشور باشند

  • تا زمانی که اصل پول خودتان با درصدی از سود در نیاورده اید ،دوستان دنبال سود مرکب نباشید، بعد از آن هم پلن سازی کنید، دنبال زیر مجموعه هم تا وقتی که کسی واقعیت این جور معاملات را نداند سعی نکنید که با ترغیب وتحریک دروغ زیر مجموعه جذب کنید ،اونوقت اولین کسی که چوبشو خواهد خورد خودت خواهی بود

 • سلام دوستان عزیز من ۴ماهه عضوم.اصل پولم رو برداشتم.ولی الان درخواست برداشت میزنم لغو میشه.حساب من و همه گروهمونو بستن.خیلی ها اصل پولشون هم نتونستن بردارن.به زبان ساده کلاهبرداریه.هم وقتتون هدر میدین هم پولتون رو

 • اینکه وب سایت معتبری نیست درسته ولی همکارای من یکساله عضون و مشکلی برای برداشت نداشتن تا حالا! من خودم هنوز عضو نشدم

 • جناب مجتبی من شمارو‌ متهم اصلی قرار ندادم ،جمعی عرض کردم ،به عنوان مثال همون خیریه شبدر که عنوان شده کجا ثبت قانونی شده ،،،؟؟؟؟در سامانه ی خیریه ها که نیست و هیچ کجا هم نه ادرس نه صحبتی در گوگل عنوان نشده

  • سلام مجدد
   من حرف شما را نقض نکردم . ماهیت کلیه رمز ارز از نظر من پول شویی و قانونی کردن یکسری پول ها و وووو تنها راه یک شبه پولدار شدن یا بد بخت شدن. البته کلا در نظام مالی دنیا بحث ترید همین است ایجاد تورم کاذب و یک سری توجیهاتی که مالی ها و اقتصاد دان ها میآورند . این خیریه ایرانی نیست که در ایران ثبت شده باشد اما در جاهای مختلف بنر نصب کردند یا وقتی بسته ها را افراد میفرستند با ارم خیریه است که هزینه اش را خیریه میفرستد من مستفیم با انها در ارتباط نیستم اما به دنبال راه بهتری برای کمک خیر خواهانه هستم که پایدار باشد نه مواد غذایی برای یک سال . اما یک سایت معمولی دارند.
   تمام دغددغه های شما دغدغه ی من بوده و برای همین نزدیک به ۲ ماه شبانه روز در حال تحقیق و محاسبه بودم من کارم بگونه ای است که محاسبات اقتصادی انجام میدهم و با توجه به ان محاسبات و مجانی نبودن این خدمات و خروج راحت پول توسط اطرافیان باعث شده فعلا اعتماد کنم. البته باز هم میگویم از نظر من خیریه یک پوشش است.
   گفتم توصیه من به همه این است در هر نوع بورسی که وارد میشوند مقداری را وارد کنند که اگر رفت تاثیری در زندگیشان نگذارد مگر انکه علم ترید کاملا تخصصی و حرفه ای و سابقه بالا داشته باشد که او خود بهتر میداند. یکی از نزدیکان من سالها در کار ترید است و ان با مبلغ پایین شروع کرد الان بیشتر مبلغ تریدش در بلم قرارداده چون دید واقعا سود میدهد. ان کسی است که تحصیلات و دوره های تخصصی این بخش را رفته و بسیاری از اطلاعات من از ایشان بوده.
   من پیشنهاد دادم با ۵۰ تتر وارد شوند ۲.۳ میلیون تومان عددی نیست که بخواهد زندگی ای را نابود کند خود میبینند موارد را.
   شواهد فعلا برای من بر عدم کلاه برداری است البته شواهدی هم هست که ممکن است این طرح در ایران شکست بخورد و ان هم بقول معروف زیرابی رفتن و طمع برخی یا بی علم بودن برخی که ممکن است پول را اشتباه انتقال دهند و سرمایه از دست بدهند بعد فکر کنند که پولشان را خورده اند و ازین مسایل. اما اطمینان میدهم فعلا بعد از ۱ ماه به راحتی اصل پول میتواند بیرون باشد و به همان میزان پس از کسر کارمزد ها پول در حسابتان باشد .
   مطمئن باشید اطلاعاتی در مورد کلاه برداری یا مشکلی در ان مشاهده کردم سریعا اینجا قرار میدهم و به همه اطلاع میدهم . اما فعلا به این جمع بندی نرسیده ام
   سایت خیریه :.fourcloverworld.com

 • سلام چند مورد را میخواهم بگویم
  اول از خودم بگم که من یک شخصی هستم که همیشه تا تحقیقات کامل را انجام ندهم اصلا کاری را انجام نمیدهم تیم سایت میتوانند با ایمیل من تماس بگیرند تا بهشان با مدرک ثابت کنم که چرا احتمال کلاه برداری کردن انها در این بازه کم است.
  ۱- سایت بلم پشتیبانی آنلاین داره و کاملا هم پاسخگو هستند
  ۲- اطلاعاتی که در ان عکس لیدر گذاشته است بعضا بزرگ نمایی است .مثلا کوین های جدید وقتی می آیند بخشی از سرمایه ای که گذاشته اید را کوین تضمینی میگیرید باقی به صورت تتر برمیگردد. برای مثال کوینی که امشب بود کل سودش نسبت به کل سرمایه ۵ درصد است بیشترین درصد در این ۲ ماهی که بودم ۱۴ % به کل بوده
  ۳- دلیل نبود کوین ها در جای دیگر این است که بلم یک صرافی است که امده کوین های خودش و شرکت های اطراف خودش را پروموت کند و یکی از درآمد های اصلی ان هم همین است . تقریبا با پول مردم نه فقط ایران کوین ها پیشرفت میکنند و البته به موقع هم لیکویید میکند. دلیل لیکویید کردن هم این است که این کار را برا افرادی انجام میدهند که میخواهند زیر آبی بروند بقولی . تیم سایت خواست توضیح میدهم تا کنون کسی که قوانین شبدر را رعایت کرده مشکلی نخورده دوستان من از ۵ ۶ ماه قبل که این سایت در ایران پروموت شد و حتی تیم خارجی یک پرزنت از برنامه ی ایران و بلم داشتند هم گفتند که از سپتامبر به ایران ورود کردند
  ۴- شبدر و بلم یکی است نباشند شریک هستند چوم هیچ منطقی در نمودار ها و کندل ها نیست و با هیچ تحلیلی نمیتوانید ان را پیشبینی کنین اما کاملا سود ده بین ۱.۵ تا ۵ درصد روزانه بسته به حجم زیر مجموعه و پول هایشان و سیگنال ها سود دارد. افرادی میشناسم از این راه ماشین و خانه شان را عوض کردند. کسایی را میشناسم که چند برابر اعدادی که برخی گفتند را گذاشته و سود کرده اند و پول هم خارج کرده اند
  ۵- پانزی نبودن سایت بلم به یک دلیل قوی است که اگر بخواهد کلاه بردار باشد احمق است دلیل اصلی کارمزد بالای ان از هر معامله است . کاربر معمولی ۱% کارمزد میدهد از این کارمزد ۳۰ % برای باسری ۲۰% برای بالا سری ۲ ۱۰% برای بالاسری ۳ است همین که در اینجا قطع میشود یک دلیل است که حرمی نیست و حتی کمتر از سایتهایی مثل بایننس لول دارد (اگر درست یادم باشد) ۴۰% را برا خودش بر میدارد . توجه داشته باشید از سود معامله این کارمزد را بر نمیدارد بلکه از کل مبلغ انتهای معامله این پول را بر میدارد. در سطوح بالاتر این درصدر کمتر میشود اما مبالغ بزرگر است . برا مثال فرض کنین کسی ۱۰،۰۰۰ تتر در پایان معامله دارد و vip3 هست این شخص کارمزد ۰.۸۰% را میپردازد یعنی برای این معامله ۸۰ تتر کارمزد میپردازد که از این ۸۰ ۴۰% معادل ۳۲ تتر درآمد دارد ۱ تتر ان را به دلیل سطح vip هم در روز برای یک بار ورود و تایید ان پرداخت میکند . شما در این معامله بین ۲۰ تا ۲۵% سود خود را در اصل کارمزد دادید.
  ۶- موضوع خروج پول که این را از خود سایت قبل از ثبت نام پرسیدم برا چت نیاز دارید وی پی ان را روشن و بهتر است از لپتاپ استفاده کنین سایت موبایل کارایی مناسبی ندارد و بر روی لپتاپ بهتر است . ۶% هنگام هر مبلغ خروج شما میتوانید برداشت داشته باشید و اگر از یک ساعتی زودتر خروج داشته باشید تا ۲ ساعت بعد از ان پول در حساب شما هست در غیر این صورت به صبح فردا منتقل میگردد. هر فرد میتواند ۱۰ برداشت در روز را ثبت کند ( توصیه لیدر ها ۱ برداشت در روز است ) و بسته به لول محدودیت برداشت روزانه دارد برای مثال سطح عمومی کمترین سطح ۱۰،۰۰۰ تتر در روز میتواند برداشت کند اما اگر ۱۰ تراکنش شما زیر ۱۰ هزار باشد شما نمیتوانید بیشتر برداشت کنین
  ۷- یکی درگر از درآمد های این سایت از در اختیار داشتن سرمایه سرمایه گذاران دنیا در بخشی به نام گنج است . این فضا به شما سود تضمینی سالیانه که الان ۱۰۹.۵% است پرداخت مینماید که شما در یک قرارداد اینترنتی اجازه ی استفاده از پول تتر خود را به انها برای کار میدهید و این سود را دریافت مینمایید . شما باید تا قبل ۱۲ شب پول را بگذارید و تا قبل ۶ بعد از ظهر هم نباید خارج کنین وگرنه سودی تعلق نمیگیرد. این یعنی این سایت ۱۸ ساعت باپول شما ترید انجام میدهد و سود میکند . تریدر های حرفه ای میدانند این یعنی چی سود ۰.۳% روزانه در مقابل ۱ ۲ % عدد کوچکی هست برخی هم هستند که با ترید و جامپهای زده سود بیشتری را برده اند. یکی ازدوستان خارجی من برای هزینه ی تعطیلات ژانویه ۳ هزار دلار را در یک ماه چند برابر کرد و همه را برای تعطیلات هزینه کرد (این درآمد از بلم نبوده از فارکس و کریپتو و غیره) پس این گروه هم میتوانند سود خوبی ببرند و درصد کمی را به سرمایه گذران بپردازند. اگر بخواهند کلاه برداری کنند خودشان بیشتر ضرر میکنند چون با ادامه ان سرمایه ی بیشتری وارد میشود مفت و کم هزینه و کم در دسر
  ۸- سیگنال های تیم شبدر مجانی نیستند شما باید قبلا ۱۰% از سود ماهیانه الان ۷% از ان را پرداخت کنین پرداخت نکنین یا کم پرداخت کنین اکانت شما یا از گروه سیگنال بیرون رانده میشده یعنی از سیگنال و غیره خبری نیست در مواردی هم بلاک شده اند و سرمایه شان را از دست داده اند. اگر سیگنال مجانی بود همان اول باید شک میکردیم چون در تحقیقاتم بقیه سایت ها مجانی کارهایی را انجام یا درآمدی را میداشتند.
  ۹–خیریه ی شبدر فعالیت هایش در گروه قرار داده میشه از خرید ها و الزاماتی که برای افراد بی بضاعت تهیه میشه در گروه اصلی قرارداده میشه ایا شما فکر میکنین این افراد که این همه تهیه میکنند از جیب خودشان است خیر از خیره است حقوق میگیرند (واریزی ها اعلام میشود با اسم افراد برا فعالیتشان) تمام خیریه ها گذاشته میشه اگر شو آف هم باشد این همه خانواده جور واجور شهرهای مختلف بلاخره آشنایی هست بشناستشان مخصوصا شهر های کوچک پس این خیره ها و نذری ها پخش میشود.
  ۱۰-برخی از دوستان نوشتند پولم واریز نشد مطمِئنم که ادرس والت اشتباه وارد شده برای مثال ادرس والت را TRC20 بوده روش برداشت ERC20 یا والت را درست کپی نکرده اید و امثالهم چون دوستان من برداشت داشتند با مبالغ بسیار بالا تر از اعداد بالا بدون مشکل این مشکل در همه ی صرافی های رمز ارز شایع است و تقریبا غیر قابل بازگشت. همه جا حتی بلم این اختار را به شما میدهد.
  ۱۱- بلم به بازاری وصل نیست چون وقتی همه خرید میکنند پامپ نمیشود همانطوری که همه میفروشند پامپ داون نمیشود چون اصل سرمایه برای خودشان است و خودشان در ان مقطع نمیخرند یا نمیفروشند. تکنینکی که استفاده میکنند سود کمی دارد اما انقدر هست که به بقیه سود برساند.
  ۱۲- بلم اعلام کرد که در سال ۲۰۲۳ وارد نسدق میشود من بعید میدانم اما خدارا چه دیدید
  ۱۳- شما در هیچ صرافی و هیچ تریدی نباید طمع کنید مخصوصا بلم شما باید اصل پول را بیرون بکشید و برای مدتها از سود مرکب ان استفاده کنین اگر پول رفت فقط زمان کمی که گذاشتید حدر میرود اما اگر سود کنین سود مرکب بزرگی میکنید.
  ۱۴- سایت بلم را من شبیه به تترلند و نوبیتکس و غیره میدانم تازه و شاید دارای پیشرفت نکتع مثبت آن خدماتش هزینه دارد و نسبت به بقیه گران. فارسی زبان اصلی ان نیست چون ترجمه ها کاملا ماشینی است اما با انگلیسی اگر بلد باشید و اسطلاحات ترید هم بدانید خیلی موارد را راحت تر متوجه میشوید. سودش غیر عادی هست اما دارد میدهد هیچ کاری در دنیا این سود را نمیدهد البته جامپ های بورس و رمز ارز بوده که داده مثلا در ۴ ماه تقریبا بیتکوین از ۱۰ ۱۱ هزار به ۶۰ هزار رسید اگر اشتباه نکنم یعنی روزی ۵% تقریبا پس در دنیای کریپتو امکانپذیر است.
  ۱۵- ارزهای جدید همیشه به عنوان پروژه های جدید ذکر میشوند جای خاصی پیدا نمیشند ولی یکی از انها پروژه ی استارت آپی بوده که در سایت بایننس هم مطلبی از سال ۲۰۱۹ از ان بود و در مورد شکل گیری پروژه صحبت کرده بود حال این همان است نمیدانم
  ۱۶- برخی گفته اند ارزهای معرفی شده در جای دیگری نیست که اینطور نیست فقط چند ارز معروف وجود دارد و بقیه کاملا اختصاصی هست و در هیچ صرافی معتبر دیگه ای ندیدم چون اگر اینطور بود شما مینوانستید از این سیگنال در هر صرافی دیگری که داشت استفاده کنین یعنی اگر ۱۰ صرافی ان را داشت شما در ۱۰ تای ان پول میگذاشتید و جداگانه هر کدام به شما سود میداد مثلا سیگنال ۳% (بعد از کاهش کارمزد و غیره) در ۱۰ سایت با مبلغ یک سان به شما ۳۰% سود روزانه میداد یعنی در ۴ روز شما ۱۲۰% سود میکردید . خود شبدر میداند که نباید اینکار را بکند چون تمام محاسبات پامپ آپ و فروششان بهم میخورد

  در خاتمه باید بگویم خودم شخصا چند روز هست وارد بلم شدم ولی قبل آن اکانتهای دوستان را میگرفتم و به تحقیق میپرداختم روزانه درآمد ها را می گرفتم و فرموله میکردم و بعد از ۱ ماه و اندی و دیدن برداشت ها سودها و سنجش شرایط محاسبات گسترده وارد شدم و به هیچ کس توصیه نمیکنم که اصل پول را برای مدت طولانی بگذارد تا واقعا وارد نسدق شود و اهلیتش بقولی ثابت شود. در صورتی که وارد شدید هم هرچه لیدر های شبد گفتند انجام دهید و بقولی سعی نکنین دور بزنین با مبلغ کم شروع کنین مانند ۵۰ تتر که اگر رفت برایتان عددی نباشد بعد اگر حس اطمینان کردید ادامه دهید و به میزان دلخواه پول بگذارید. حتما تیم ایرانی ای در مدیریتش وجود دارد (باتوجه به نحوه ی احراز هویت) اما فعلا بعید میدانم بخواهند کلاه برداری کنند. برنامه اعلامی خودشان تا ۴/۵ سال در ایران ادامه خواهد داشت.
  من نه خودم نه دورو بری هایم فعلا اتفاقی نیافتاده و سود بسیار خوبی هم برده ایم الان همه باسود داخل هستند جز چند نفری که میخواهند سود بیشتری کنند .

  امیدوارم که تیم سایت اطلاعت دریافتی را مطالعه کنند و برای پاسخ گویی نیز راه تماس را دارند
  دیگر دوستان هم مطالب را سعی کردم کامل و بیترفانه و بر اساس تجربه به شما انتقال دهم

  • این همه توضیح که هیچ کدوم منطقی نداشت رو خواستین بگین که کلاهبردار نیستن،،؟؟؟؟
   دوست عزیز هر روز سیگنال مثبت سودای کلان
   سیگنال مجانی
   هر جا میره به راحتی سیگنال پیدا میکنی خب چرا کل مردم دنیا نیاین فقط سود بگیرن و دیگه کار نکنن

   بماند که کلاهبردار بودن بلم واضحه ،فقط مردم ساده به نفع یه مشت سود جو میتونن فریب یه همچنین سایتای رو بخورن
   بازم تاکید میکنم دوستانی که اینجا دارن تعریف میکنن از سرمایه کسانی که دعوت میکنن پورسانت های کلان میگیرن ،

   کدوم کشور جز ایران از این بلم تقلبی استفاده میکنه

   لطفا به شعور مردم بیشتر از این توهین نکنین
   دور ما پر از آدمای طماع و گرگه متاسفانه

  • ممنون بابت توضیحاتتون ، به نظرتون توجیح این حجم از سود زیادی که داریم از بلم میگیریم چیه ؟ همه ی اینهایی که گفتین بازم این حجم از سود و توجیح نمیکنه ، و این سود دقیقا از جیب کی داره میاد تو جیب ما ؟

  • خانم ستاره روشنی عزیز سیگنال مجانی نیست ۷% کارمزد ماهیانه است توضیح دادم اگر مجانی بود حتما باید شک کنیم
   سود کلان داره میده و داده و توضیح دادم منطق سایت توی ادامه دادنه نه کلاه برداری و خوردن پول اونم ایرانیا جا های دیگه بهتره
   من کسی رو دعوت نکردم جز ۳ نفر مانند پدرم خودم ۵۰ تتر دادم بهشان سود من از تراکنش انها هرکدام ۰.۱ تتر در هر معامله هست حالا شما من رو به این متهم میکنین. سیستم معرفی در همه ی صرافیها و جاهای اینچنینی مرسوم هست. اگر بایننس را قبول دارید برید ببینین چطور هست قانون ان نه تتر لند نوبیتکس اینها هم همین سیستم را دارند.
   سیگنال های ما با زمان کشورهای تایوان مالزی اندونزی کانادا داده میشود پس این کشورها باید نفر داشته باشند
   من اینجا نه ایمیلی دادم نه خواستم کسی را زیرمجموعه کنم و اینکار نمیکنم چون مسئولیت در کنترلش و خلاف کردنش در خیریه است که ممکن است باعث بسته شدن اکانت نه تنها من بلکه گروهی که در ان هستم شود به هیچ وجه نباید غیر اشنای مطمئن کسی را وارد کرد.
   من تجربه ی خودم را کامل واضح توضیح دادم به واسطه ی کارم با ماینر ها دارها و صنف رمز ارزها در ارتباطم و من را به عنوان مخالف این بخش میشناسند اما وقتی میبینم دارد سود میدهد و اطرافیان من همه پول کلان درآورده ان چرا من در نیارم. هیچ منطقی در هیچ رمز ارزی نیست شما بینکوین میخرید پول شویی و عدد است هیچ پشتوانه ای ندارد اما چقدر ادم با ان میلیونر دلاری نشدند.
   لطفا قبل تهمت کامل متن من را بخوانید.
   هرجا مجانی بود حتما شک کنین اما نه بلم مجانی است نه خیریه ی شبدر مجانی است . و فعلا هم اتفاقی نیاافتاده جز سود خوب برداشت بدون مشکل و از همه مهمتر فعالیت های خیریه که توسط گروه ها در شهر های مختلف گزارشانش هر شب داده میشود. پرداخت حقوق به افرادی که فعالیت فیزیکی در خیریه ایران دارند.
   اگر من گرگ بودم وقتم را اینجا نمیگذاشتم من فقط تجربه را گفتم و متوجه شدم شما از روی بی اعتمادی کامل نخواندید همان جمله ی سیگنال رایگان کافی بود که متوجه این موضوع شوم .

   آقای مهدی من کامل توضیح داده ام
   ما پولمان در صرافی است با ان کار میکنند و سود کمی به ما میدهند . کارمزد بلم بسیار بالا است و درآمد خوبی دارد . یک سری از افرادی که به دنبال سود های غیر برنامه ریزی شان هست و نمیخواهند هزینه ی ان را پرداخت کنند را لیکویید میکند. برای مثال دیروز اعلام شد فردی در تلگرام خود را از مدیران چریتی معرفی میکند و اطلاعات از شما میخواهد که هیچ شخصی از چریتی این اطلاعات را نمیخواهد
   این سود از پامپ آپ پروژه ها از بالا بردن ارزش بی منطق ارز ها از در اختیار داشتم میلیون ها تتر و سود چند درصدی در روز با کار کردن با ان از کارمزد بسیار بالا . از کارمزد خروج پول. چیز هایی که به ذهن من رسیده این هاست با یک محاسبات سر انگشتی میتوانین سود کلان سایت را ببینین . ۲۵% سود کم نیست شما حساب کنین از هر روز معامله هر ۱ میلیون سود ۲۵۰ هزار کارمزدش است که ۴۰% برای خودش است.

   فقط دوستانی که اصرار به کلاه برداری این سایت دارند لطفا اعلام کنند که چطور میشود سود پرداخت شود برداشت شود و یکی ۲ نفر نباشند بلکه تعداد زیادی این فعالیت را در این ۲ ماهه داشته باشند و حتی کسی را دورادور بشناسیم که ۵ ۶ ماهه در این کار هست و ملک و املاک دار شود ماشین را به احسن تبدیل نماید بعد کلاه برداری باشد ؟
   لطفا دوستان خود حساب کتاب کنند با توجه به تجربه ی اطرافیان ( بیش از ۳۰ نفر) و تیم های زیادی که در گروه تلگرامی خیریه کار های خیریه انها گذاشته میشود مبلغ روزانه معاملات به ۱۰۰،۰۰۰ دلار میرسد و حتی پیش بینی میکنم بیشتر باشد. خودشان ببینند در یک ماه چقدر میشود کارمزد هم میانگین ۰.۷% بگیریم( بگوییم همه وی آی پی ۴ باشند میانگین که اسان نیست) هرکس خروج مبلغ داشته باشد باید ۶% کارمزد پرداخت کند. خود ببینین چه مبلغ بزرگی میشود . پس منطقی در بالا کشیدن مبالغ مردم نیست. اگر این کار را کنند از نظر شخص من احمق هستند.

 • Belem عالیه من دوماهه دارم کار میکنم باهاش خواهشن دوستانی که اطلاعاتشون کمه اینجور متنارو نذارن …کوین مارکت کپ و کوین جیگو اصلا مرجع خوبی برای حقانیت صرافی یا یک نوع کریپتو نیستش اینها فقط مجله هستن …مرجع خوب wiki bit هستش که گواهینامه لیسانس msb داره و ساختمانش در شهر دن ور کلورادو هست و رتبه ۷.۷داره و آرم شرکت belem ثپت شده اس اون آرمی که رتبه پایین داره کاملا حذف شده از wiki bitشما بیشتر تحقیق کنین بازم

  • کوین مارکت کپ و کوین گکو معتبر نیست wiki bit معتبره؟؟؟!!! جلل خالق !! بابا حرفی بزنید پیش وجدان خودتون لااقل راحت باشید!

  • حساب منو مسدود کرده وازشبدر میگن ۲۰نفرو باید تا یه هفته بیاری ۱۰۰ملیونم پرید خواهشا خودتونو نابود نکنین

 • سلام بنده هم تا الان ۶ ماهه با بلم و شبدر فعالیت دارم و ۱۲۰۰ دلارم برداشت داشتم الانم ۲۰۰۰ دلار داخلش دارم و اهرم کردم ۲۰۰۰ دلارمو و هر هفته برداشت میزنم یک سری نکاتی هست درمورد برداشت و ورود کردن داخل سایت که اگر رعایت نکنید حسابتون بلوک میشه.وگرنه خیلی سایت سود دهی خوبی هست. برای اطلاعات به ای دی تلگرام ******@ مراجعه کنید

  • سلام دوست عزیز میشه در مورد اهرم کردن در بلم توضیح بدید
   امکان اهرم کردن در بلم وجود دارد
   خواهش میکنم جواب بدید

 • هر کسی پولش مسدود شده یا میگه سایت کلاهبرداریه بیاد پی وی من از جیب بدم بهش
  ما‌ که فعلا داریم کار میکنیم و ارتباط داریم هر کسی مشکل داره بیاد پی وی تلگرام
  @****

  • سلام ای دی تلگرام ت رو بفرست ده نفر از بچه گروه من حسابشون اجازه برداشت ندارند بیان پولشون رو از تو بگیرند خدا خیرت بده ک اینجوری دفاع میکنی

  • سلام خسته نباشید . حساب من مسدود شد متاسفانه و هیچ پاسخ گویی وجود نداره

  • حساب من تعلیق شده کمکم کنید

  • میشه با من صحبت کنید. من بلوک شدم. نمیره اکانتم. اگه میشه راهنماییم کنید.

  • سلام
   ۶۱دلار بنده در انتقال به ابان تتر واریزنشده
   بلم هم هیچگونه راه ارتباطی نداره
   اگر راهی سراغ دارید که با پشتیبان بلم تماس بگیرم بسم الله
   هرکسی از بلم دفاع میکنه بگه بنده از چه طریق با پشتیبان بلم تماس بگیرم

  • تو حتما از گروه بلمی

  • الان دوهفته شده که حساب من مسدود شده تازه دو روز که میتونم خریدو فروش کنم ولی پیام دادن که تا ۳ماه نمیتونم برداشتی داشته باشم.۰*******بزنگ بهم اگه میگی کلاه برداری نیست

 • چرا دارین طرفداری میکنین از سایتی که هیچ هویته مشخصی نداره،هیچ اطلاعات درستی نداره،دیگه بخواین متوجه بشین سود زیادی که میده جز فریب آدم های ساده مخصوصا دارن از شرایط اقتصادی ایرانی ها به راحتی سو استفاده میکنن،کلاه بردار داریم لااقل از خودش به دروغ ادرس و مشخصات مذاره این سایت هیچ چیزی نداره حتی دامنه هم نداره داخل گوگل دیگه از این واضح تر،خودشون هر روز دارن بدون هیچ ریسکس سیگنال پخش میکنن و هر روز سود کلان از کجا میاد این همه سود ؟؟؟
  ارزهایی که در هیچ صرافی دیگری وجود نداره و فقط داخل بلم هست

  این دوستانی هم که تعریف میکنن قطعا‌لیدر همون کلاهبردار ها هستن ،بازار گرمی میکنن که مردم مالشون رو بیارن و خودشون بدون هیچ ضرری از سرمایه وپول مردم درصد بگیرین

  در نهایت بدون هیچ تحقیق هر کسی بهتون‌میگه اینجا طلا خوابیده باور نکنید

  در هیچ بازار ارزی با هیچ سیگنالی به این راحتی سود نمیکنید مگر کلاهبرداری

 • این سایت کاملا کلاه برداریه خودتون بیچاره نکنید کساییم که کامنت مثبت میزارن با استناد صحبت کنید

 • سلام
  بنده مدت ۶ ماه با این صرافی و شبدر کار می‌کردم بعد از مدتی ک حسابم بالا رفت شروع کردند ب اذیت کردن و بهونه گیری در آخر هم بهونه آوردند ک شما تخلف کردی حساب رو بستند مثل آب خوردن .شبدر از صرافی جدا نیست همچی دست خودشونه و همجور دسترسی ب حساب ها دارند امیدوارم برا بقیه مشکلی پیش نیاد به اسم خیریه دارن زندگی مردم کشورمون رو نابود میکنند

  • سلام لطفا دقیق بگید چه زمانی شروع به فعالیت کردین در چه تاریخی از طرف صرافی بهونه کردن یا خیره شبدر

  • سلام من ۵ماهه توی این مارم اگه مشگلی دارید با من در تلگرام در گفتگو باشید
   @*****
   خیلی راحت میتونید بدون گیر زدن پول برداشت کنید اگه نکات رو رعایت کنید و حواستونو جمع کنید

 • داداش شما کی ثبت کردی درخواست برداشت رو

 • اینایی که راجب بلم میگید کاملا دروغه من خودم الان ۶ماهه دارم با این صرافی و تیم خیریه شبدر کار میکنم تا الان ۵۰۰۰ دلار برداشت داشتم الانم ۵۰۰۰ دلار اونجا دارم کل سرمایه ای که بردم ۱۰۰۰ دلار بود تا الان هیچ مشکلی هم نداشته اگه دوست دارید شماره پشتیبانی هاشونم دارم بهتون بدم دوست داشتید شرکت کنید روزی بالای ۱۵۰ دلار سود ببرید

  • سلام داداش میشه بگید من چجوری عضو بشم

  • سلام لطفا شماره پشتیبانی هاشونو برای من ایمیل کنید و یک سوال برای هست که به غیراز ۵ ارز اول چرا قیه ارزها جایی لیست نشدن و فقط داخل belem هستش و چگونه امکان داره این ارزها که جهانی نیستند پامپ بشوند

  • داداش الان ۱۱۰میلیون از پولم رو نگه داشتن بهم نمیدن…..کجای کاری
   سایت کلاهبرداریه

  • سلام من چجوری میتونم سیگنال بگیرم؟؟؟؟

  • سلام
   لطفا شماره پشتیبان را به بنده محبت کنید بدهید
   ممنون

 • در مورد اون صحبتی که آقای امیر حسین گفتن ارزهایی که دراین صرافی هستن جایی دیگه نیست کاملا اشتباه هست بابک سرچ ساده در اپلیکیشن ارزهایی دیجیتال میشه دید که بیشتر ارزهایی که معرفی میشه معتبر ولیست شده هستش

 • عزیز
  سلام دوستان
  در کلاهبرداری این صرافی شکی نیست و در فریب هموطنان خود مشارکت نکنید
  من دو مرحله پولم را با ابان تتر انتقال دادم همینطور بلاتکلیف و سر گردون هستم هیچ پشتیبانی هم برای پاسخگویی نیست
  دسترسی به هیچ رابطی هم نیست

  • سلام احتمالا اشتباهی انجام شده
   من خودم دوماهی هست که صرافی بلم هستم و هیچ مشگلی هم ندارم البته با برنامه ریزی

  • اگه از بلم به ابانتتر برداشت زدی نمیاد چون ابانتتر کد تراکنش واریز باید بزنی بلم هم کد تراکنش نمیده

 • سلام لطفا مردم رو نترسونید خیلیا دارن نونشو از این سایت در میارن. ۷۰ درصد کاربران این سایت پول اصلیشونو خارج کردن و دارن با سودشون کار میکنن! این سایت درسته زیاد معروف نیست دلیلشم اینکه یه جور سایت شخصی برای یه خیریه معتبره و عمومی نیست

  • سلام دوست عزیز من مطالب این سایت رو خوندم نظر شما رو هم مطالعه کردم
   چندتا مساله هست که خوشحال میشم پاسخ من رو بدید ممنونم
   ۱.در موسسه خیریه ای که شما بهش اشاره دارید کدوم قسمتش دقیقا در مورد این سایت صحبت کرده و تیم به اصلاح تحلیلگری که ادعا میشه چرا هیچ صحبتی در موردش تو سایت اصلی اون موسسه نیست؟؟
   ۲.بازار معامله اسمش روشه شامل خرید و فروش میشه آیا برای شما سوال نشده که این ارز ها چرا هیچ‌ کجا جز در این سایت نیست؟؟
   ۳.در ادامه مورد دوم و با توجه به اینکه عرض کردم بازار معامله بازار خرید و فروش هست آیا از خودتون پرسیدید که به هنگامی که در اون بازه زمانی بخصوص که شما قصد فروش دارید چه کسی دقیقا از شما خرید میکند تا شما به این حجم از سود برسید؟
   سوالاتی از این دست فراوونه من خودم دو ماهه با این سایت اشنا شدم ولی خب اینا موارد قابل گذشتی نیست
   حالا من هم دوست خوب من یه توصیه دارم اگر پاسخی برای سوالاتم پیدا نکردی همین موارد رو از پشتیبانی خود سایت بپرسید اونوقت متوجه میشید که هیچ جوابی بهتون نخواهند داد چرا چون اصن پشتیبانی وجود نداره

  • سلام شما چند مدت هستش در این خیریه شبدر و بلم کار میکنید

  • سلام همه اینایی که گفتین درست.ولی من ۶ماهه فعالیت دارم تو بلم تو اینستا از این پیج سیگنال دریافت میکنم. **** هروز هم خودشون سیگنالارو میفرستن تا الانم حدود ۱۰۰میلیون برداشت زدم توصیه میکنم دنبالشون کنین خودتون متوجه میشید

  • عزیز
   دوست عزیز من پولم را به ابانتتر انتقال دادم .واریز نشده و هیچ پشتیبان و پاسخگویی هم نیست
   شماها از چی دفاع میکنید
   در چاپیدن هم وطنان خود مشارکت نکنید

 • اینایی که گفتین قبول دارم ولی گروه ما ۶ ماه فعالیت داره تا العان همیشه سود خوبی داشته العانم پول اصلیمونو خارج کردیم و با سود داریم کار میکنیم برداشت هر موقع درخواست بدیم ثبت میشه
  من خودم تا العان ۲۰۰۰ دلار سود کردم

  • ما هم همینطور

  • چرا دروغ میگید اخه…..
   به هیچ احدی پولشون رو برنمیگردونن….
   کسی بتونه پول منو برگردونه ۳۰میلیون از پول رو کادو بهش میدم

  • سلام من مطالب شما رو‌خوندم عالی بود میشه لینک گروه رو بدید .

 • نمایش کامنت بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *