ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

معرفی بهترین کانالهای یوتیوب ارزدیجیتال ایرانی

۱۸ اسفند ۱۴۰۰
بهترین کانالهای یوتیوب ایرانی

برای آنکه درباره ارزهای دیجیتال و جنبه‌های مختلف آن آموزش ببینید لازم است از همه منابع موجود استفاده کنید. یوتیوب (YouTube) نشان داده که می‌تواند یک شبکه اجتماعی مناسب برای جذب مخاطب و البته آموزش باشد. به همین دلیل در این مطلب تلاش کردیم تا تعدادی از بهترین کانالهای یوتیوب ارزدیجیتال ایرانی را معرفی کنیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

کانال میهن بلاکچین (Mihan Blockchain)

یکی از بزرگ‌ترین رسانه‌های کشور در زمینه ارزهای دیجیتال میهن بلاکچین است که با هدف آموزش در حوزه تکنولوژی بلاک چین و ارزهای دیجیتال به وجود آمد. این مجموعه فعالیت خود را از سال ۹۵ شروع کرده و مطالب آموزشی بسیار مفیدی برای همه افراد با هر سطح از دانش قرار می‌دهد.
هر ۵ تا ۷ روز یک ویدئو جدید در کانال یوتیوب میهن بلاکچین قرار می‌گیرد و درصورتی که می‌خواهید دانش خود را در زمینه ارزهای دیجیتال افزایش دهید یکی از بهترین گزینه‌های موجود کانال یوتیوب میهن بلاکچین (mihanblockchain) است.

کانال میهن سیگنال (Mihan Signal)

میهن سیگنال یکی از رسانه‌های فعال در زمینه ارزهای دیجیتال در کشور ما است که با هدف آموزش در بازارهای مختلف مالی به وجود آمده است. در کانال یوتیوب آن تقریباً هر هفته ویدئوی جدید قرار می‌گیرد که بیشتر آن‌ها جنبه آموزشی دارند. این ویدئوها بسیار مفید هستند زیرا آموزش تصویری می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را به یک مبحث جدید آشنا کند. در این ویدئوها به سؤالات متداول در حوزه مسائل دنیای ارزهای دیجیتال هم پرداخته می‌شود. برای مشاهده کانال یوتیوب میهن سیگنال روی اینجا کلیک کنید.

کانال ارزدیجیتال (Arz Digital)

این کانال از سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی شده و هدف آن، آموزش همه‌جانبه ارزهای دیجیتال است. این آموزش‌ها شامل مقدمات، تعاریف کلی، تحلیل تکنیکال و حتی تحلیل پرایس اکشن (Price Action) است. معمولاً هر روز یا هر دو روز یک ویدئوی جدید در این کانال قرار می‌گیرد. بزرگ‌ترین مزیت این کانال استفاده از تجربه یک فرد متخصص است که برای دسترسی به آن می‌توانید اینجا کلیک کنید.

کانال علیرضا تریدینگ (Alireza Trading)

گزینه بعدی یک کانال با رویکرد تحلیل تکنیکال است. بیشتر مباحث این کانال مربوط به تحلیل قیمت و نمودار است اما در کنار آن موارد دیگر هم آموزش داده می‌شود. کانال یوتیوب علیرضا تریدینگ (Alireza Trading) از سال ۲۰۲۱ فعال است و در آن به صورت تخصصی در زمینه تحلیل چارت آموزش داده می‌شود.

کانال سهیل (Sohayl)

مورد بعدی یک کانال تخصصی درباره ارزهای دیجیتال و مدیریت سرمایه است که رویکرد جامعی دارد. اگر می‌خواهید با مسائل مالی و سرمایه گذاری به صورت علمی آشنا شوید مشاهده کانال یوتیوب سهیل (Sohayl) توصیه می‌شود. بیشتر مباحث به صورت تخصصی هستند اما برای افراد تازه‌وارد به دنیای ارزهای دیجیتال هم محتوای مناسب وجود دارد.

کانال معین صادقیان (Moin Sadeghian)

یکی از بهترین کانالهای یوتیوب ارزدیجیتال ایرانی کانال معین صادقیان است که حوزه‌های مختلفی از بازارهای مالی را پوشش می‌دهد. مزیت این رویکرد این است که ارتباط بازار ارزهای دیجیتال با بازارهای دیگر را آموزش می‌بینید و هم‌زمان درباره ارزهای دیجیتال دانش کسب می‌کنید. برای دسترسی به این کانال اینجا کلیک کنید.

کانال رمزعلی آکادمی (Ramzali Academy)

اگر دنبال تحلیل اخبار و رویدادهای بازار ارزهای دیجیتال هستید استفاده از این کانال پیشنهاد می‌شود. در این کانال دائماً ویدئوهای جدید برای شما قرار داده می‌شود و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. علاوه بر اینکه درباره ارزهای دیجیتال آموزش وجود دارد می‌توانید درباره اصول سرمایه گذاری و تریدکردن هم آموزش ببینید به همین دلیل کانال یوتیوب رمزعلی آکادمی (Ramzali Academi) یک گزینه مناسب است.

کانال زوم کوین (Zoom Coin)

در این کانال نیز تلاش می‌شود ارزهای ناشناخته و آلت کوین‌هایی که پتانسیل رشد بالا دارند معرفی شوند. علاوه بر این اخبار و حاشیه‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال هم بررسی می‌شود تا از آخرین اخبار مطلع باشید. روند آپلود ویدئو در این کانال قابل قبول است و در هر هفته حداقل یک ویدئو وجود دارد. برای مشاهده آن اینجا کلیک کنید.

کانال مگاتریدر (Megatrader)

کانال مگاتریدر (Megatrader) با رویکرد آموزش چارت خوانی و تبدیل‌شدن به یک تریدر پیشرفته به وجود آمده است. بازار ارزهای دیجیتال بخشی از بازارهای مالی است و قطعاً آموزش‌های این کانال در همه بازارها مفید است. علاوه بر این ایردراپ‌های جدید و اخباری که ممکن است از دست بدهید در این کانال پوشش داده می‌شوند.

کانال محمد هلاکویی (Mohammad Halakoei)

محمد هلاکویی یکی از افراد تأثیرگذار در جامعه ارزهای دیجیتال ایران است و سابقه ارائه آموزش‌های زیادی در این زمینه دارد. در کانال هلاکویی علاوه بر اینکه درباره ارزهای دیجیتال آموزش می‌بینید، اصول و روش‌های سرمایه گذاری هم توضیح داده می‌شود. در این کانال تعداد مناسبی ویدئوی آموزشی وجود دارد. به این ترتیب می‌توان این گزینه را هم یکی از بهترین کانالهای یوتیوب ارزدیجیتال ایرانی دانست.
یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این کانال آشنایی با روش سرمایه‌گذاری یا تفکر مالی است که توسط یک فرد باتجربه به صورت مستقیم یا غیرمستقیم آموزش داده می‌شود. برای دسترسی به این کانال و به روز نگهداشتن دانش خود در همه حوزه های ارزدیجیتال روی اینجا کلیک کنید.

کانال علی دید (Alidid)

برای کسانی که نیاز به آموزش مقدماتی تا پیشرفته دارند استفاده از این کانال توصیه می‌شود. بیشتر تمرکز ویدئوها بر روی آموزش صفر تا صد ارزهای دیجیتال است اما در کنار آن درباره صرافی‌ها و مباحث مرتبط هم توضیحاتی وجود دارد. استفاده از تجربه افراد متخصص در حوزه ارزهای دیجیتال همیشه مفید است درنتیجه کانال علی دید (Alidid) هم یکی از گزینه‌های مناسب به حساب می آید.

کانال اوکی دیجیتال (Ok Digital)

در کانال اوکی دیجیتال (Okdigital) درباره ارزهای دیجیتال و روش‌های مختلف کسب درآمد از آنها توضیح داده شده است بطوریکه ایردراپ‌ها نقش ویژه‌ای در آن دارند. کانال اوکی دیجیتال با هدف آموزش روش‌های درآمدزایی به وجود آمده و با توجه به رونق بازار ارزهای دیجیتال ، نقش ویژه‌ای در آموزش‌های آن دارد. تعداد ویدئوهای آموزشی در این کانال در حد خوبی است و همه مباحث مقدماتی پوشش داده شده اند.

یوتوبرهای ارزدیجیتال ایرانی چگونه کسب درآمد می کنند؟

اولین و شاید بزرگترین مشکلی که پیشروی این افراد است دریافت ریالی پول است که توسط یک مجموعه متخصص انجام می‌شود. وجود یک سازمان باتجربه در زمینه تخصصی یوتیوب باعث می‌شود بدون اتلاف وقت و هزینه به چیزی که می‌خواهید برسید. اگر شما هم می‌خواهید در حوزه یوتیوب فعال شوید باید آموزش‌های کافی دیده باشید پس به وب‌سایت اندروپی مراجعه کنید و از آخرین مقالات آموزشی برای به‌روز بودن استفاده کنید.

نتیجه‌گیری

در این مطلب تلاش شد تا تعدادی از بهترین کانالهای یوتیوب ارزدیجیتال ایرانی معرفی شوند. یوتیوب یکی از تأثیرگذارترین رسانه‌های اجتماعی است و با توجه به افزایش محبوبیت یادگیری از طریق ویدئو توصیه می‌کنیم حتماً از این کانال‌ها دیدن کنید. با توجه به افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال و پتانسیل‌های یوتیوب، به نظر می‌رسد در آینده شاهد ظهور کانالهای مختلف باشیم.

 

3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدیه اسلامی تبار
خوشحالم با تولید محتوای با کیفیت، سطح وب فارسی رو ارتقا می دهیم. امروز سردبیر میهن سیگنال هستم و این هنوز شروع رویاپردازی های منه ...
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

یک نظر

  • ممنون از اطلاع رسانیتون. حرفه ای هستین واقعا.
    خسته نباشید

  • نمایش کامنت بیشتر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *