ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

صرافی خارجی بدون احراز هویت | بروزرسانی خرداد ۱۴۰۲

۱۸ مرداد ۱۴۰۱
صرافی خارجی بدون احراز هویت

مدتی است که تعداد صرافی های ارز دیجیتال خارجی به حدی بالا رفته است که شناخت و بررسی تک تک آنها امکان ناپذیر شده. اکثر صرافی های جدید ارز دیجیتال سعی کرده اند با پوشش ضعف رقبای خود جایگاه ویژه ای در بازار ارز های دیجیتال پیدا کنند. اما یکی از بحث بر انگیز ترین معیار ها در انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال خارجی همواره احراز هویت بوده و هست.

بسیاری از افراد دوست دارند بدون اینکه در صرافی ارز دیجیتالی احراز هویت کنند و مدارکشان را نشان دهند اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال کنند. در این مقاله با بهترین صرافی هایی که بدون احراز هویت میتوانید با آنها کار کنید ، آشنا می شویم.

آخرین تغییرات صرافی هارا در اطلاعیه ها و اخبار مهم صرافی‌های ارز دیجیتال بخوانید.

آنچه در این مقاله میخوانید :

آیا صرافی ارز دیجیتال خارجی هست که نیازی به احراز هویت نداشته باشد؟

اکثر صرافی های معتبر خارجی به دلیل مبارزه با پولشویی و تحریم بعضی کشور ها و قوانین بانکداری نیاز به احراز هویت دارند ، اما در بعضی از این صرافی ها شما می توانید بدون احراز هویت تا سقف مبلغ خاصی خرید و فروش کنید.


خلاصه پژوهش مقایسه نیاز به احراز هویت در صرافی های خارجی ارز دیجیتال توسط تحلیل گران میهن سیگنال

کدام صرافی ارز دیجیتال خارجی نیاز به احراز هویت ندارد؟

در حال حاضر شما میتوانید بدون احراز هویت در صرافی های کوکوین ، کوینکس ، بای بیت ، هات بیت ، هیت بی تی سی و تمامی صرافی های غیر متمرکز اقدام به خرید و فروش کنید.

کدام صرافی های خارجی برای خرید و فروش نیاز به احراز هویت دارند؟

تقریبا اکثر صرافی های آمریکایی مثل کوین بیس و کراکن و اف تی ایکس و اکثر صرافی های خارجی دیگر مثل بایننس ، به دلیل مبارزه با پولشویی و رعایت قوانین بانکداری نیاز به احراز هویت دارند.

آیا صرافی ارز دیجیتال خارجی هست که نیازی به احراز هویت نداشته باشد؟

اکثر صرافی های معتبر خارجی به دلیل مبارزه با پولشویی و تحریم بعضی کشور ها و قوانین بانکداری نیاز به احراز هویت دارند ، اما در بعضی از این صرافی ها شما می توانید بدون احراز هویت تا سقف مبلغ خاصی خرید و فروش کنید.


معرفی صرافی های خارجی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند

کم کارمزدترین صرافی برای خارجی ها در ادامه این مطلب معرفی می شوند:

کوکوین ، کوینکس ، بای بیت ، هات بیت ، هیت بی تی س

رتبه اول صرافی های خارجی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند : صرافی کوکوین

در این پژوهش صرافی کوکوین نیازی به احراز هویت برای خرید و فروش ارز دیجیتال ندارد و رتبه اول صرافی های خارجی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند در خرداد ۱۴۰۲ را به دست آورده.

در اریترون میتوانید مقدار محدودی رمز ارز خرید و فروش کنید و احراز هویت نکنید! اما برای خرید و فروش با ریال نیاز به احراز هویت دارید.

صرافی کوکوین یک پلتفرم امن و معتبر برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کشور است. این صرافی در سال ۲۰۱۷ تأسیس شده و توانسته رضایت اغلب کاربران را جلب کند. یکی از قابلیت‌های مهم پلتفرم کوکوین  امکان معامله بیش از ۲۰۰ نوع ارز دیجیتال به ‌صورت آنلاین و برخط است. این صرافی با استفاده از رابط کاربری، گرافیک آسان و قابل فهم برای همه توانسته سطح امنیت پلتفرم خود را برای معامله گران افزایش دهد. تمام افراد چه مبتدی باشند و چه باتجربه می‌توانند به‌ راحتی در این بازار به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازند.

مهمترین ویژگی های صرافی کوکوین

مزایا صرافی کوکوین (kukoin)

 • پشتیبانی و ارائه خدمات ۲۴ ساعته.
 • رابط کاربری آسان برای استفاده تمام افراد.

معایب صرافی کوکوین (kukoin)

 • ایجاد محدودیت برای انتقال و برداشت وجه
 • نداشتن قوانین مشخص

رتبه دوم صرافی های خارجی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند : صرافی کوینکس

در این پژوهش صرافی نوبیتکس نیازی به احراز هویت برای خرید و فروش ارز دیجیتال ندارد و رتبه دوم صرافی های خارجی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند در خرداد ۱۴۰۲ را به دست آورده.

در کوینکس میتوانید مقدار محدودی رمز ارز خرید و فروش کنید و احراز هویت نکنید! اما برای خرید و فروش با ریال نیاز به احراز هویت دارید.

صرافی کوینکس یک پلتفرم ایمن و راحت برای معامله ارزهای دیجیتال در کشور است. این صرافی ارزهای دیجیتال بسیاری را ساپورت می‌کند. ارزهایی مانند بیت ‌کوین، اتریوم، تتر در این صرافی پشتیبانی و خرید و فروش می‌شوند. کوینکس دارای یک توکن رمزنگاری شده است. این صرافی باهدف ایجاد یک سیستم تجارت غیرمتمرکز با قوانین تجاری شفاف برای کاربران طراحی شده است. همچنین این پلتفرم دارای سیستم هوشمند پشتیبانی از حریم خصوصی و اطلاعات کاربران است که آن را نسبت به دیگر پلتفرم‌ها خاص می‌کند.

آیا صرافی کوینکس (Coinex) برای کاربران ایرانی در دسترس است؟

شما میتوانید به عنوان یک کاربر ایرانی در صرافی هیت کوینکس (Coinex) احراز هویت کنید و به صورت رسمی فعالیت کنید. اما توصیه میکنیم هویت خود را فاش نکنید و از نرم افزار های تغییر آی پی هم استفاده کنید. هیچوقت ارزدیجیتال خود را در صرافی نگه ندارید و بعد از خرید حتما به کیف پول خود منتقل کنید.

صرافی کوینکس بهتر است یا کوکوین؟
صرافی کوکوین از نظر امکانات و امنیت در جایگاه قابل قبولی است. اما صرافی کوینکس از نظر تعداد ارزهای دیجیتال با بزرگترین صرافی دنیا یعنی بایننس برابری میکند. بنابراین شما باید بنا به نیازتان استفاده از صرافی کوکوین یا کوینکس را تشخیص دهید.

آیا صرافی کوینکس موقع برداشت از حساب احراز هویت میخواد؟
خیر شما میتوانید بدون هیچ محدودیتی با هویت ایرانی خود در این صرافی اقدام به خرید و فروش و برداشت کنید.

مهمترین ویژگی های صرافی کوینکس

مهمترین ویژگی های صرافی کوینکس

مزایا صرافی کوینکس

 • دریافت کارمزد بسیار کم در معاملات
 • رابط کاربری ساده و آسان برای همه

معایب صرافی کوینکس

 • امکان ثبت سفارشات محدود
 • امکان معامله بدون احراز هویت

رتبه سوم صرافی های خارجی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند : صرافی بای بیت

در این پژوهش صرافی بای بیت نیازی به احراز هویت برای خرید و فروش ارز دیجیتال ندارد و رتبه سوم صرافی های خارجی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند در خرداد ۱۴۰۲ را به دست آورده.

در بای بیت میتوانید مقدار محدودی رمز ارز خرید و فروش کنید و احراز هویت نکنید! اما برای خرید و فروش با ریال نیاز به احراز هویت دارید.

صرافی بای بیت (bybit) یکی از عالی‌ترین پلتفرم‌ها برای انجام معاملات اهرمی محسوب می‌شود. این صرافی امروزه یکی از بهترین صرافی‌ها برای فیوچرز بدون احراز هویت شناخته می‌شود. صرافی بای بیت برای اولین‌ بار در جزایر ویرجین بریتانیا و در مارس سال ۲۰۱۸ تأسیس شد. هدف از توسعه این رمز ارز ایجاد یک بستر مناسب برای انجام معاملات فیوچرز و اهرمی بود. سقف برداشته بدون احراز هویت روزانه در این صرافی  ۲ واحد بیت کوین است و تعداد جفت ارزهای این صرافی هم ۴۶ جفت ارز است. میزان اهرم در این صرافی بالاست و تا ۱۰۰ برابر اهرم هم در دسترس است. بااین‌حال توصیه می‌کنیم در استفاده از میزان اهرم‌ها زیاده‌روی نکنید. به طور کلی استفاده از اهرم‌های بالاتر از ۱۰ در این صرافی توصیه نمی‌شود.

مهمترین ویژگی های صرافی بای بیت

مهمترین ویژگی های صرافی بای بیت

مزایا صرافی بای بیت

 • کارمزد معاملات در این صرافی بسیار پایین است.
 • احراز هویت در این صرافی اختیاری است.

معایب صرافی بای بیت

 • در این صرافی تعداد دفعات برداشت در شبانه‌روز محدود است
 • انجام معاملات در این صرافی نیاز به استفاده از vpn با آی پی رایگان و vps دارد

رتبه چهارم صرافی های خارجی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند : صرافی هات بیت

در این پژوهش صرافی هات بیت نیازی به احراز هویت برای خرید و فروش ارز دیجیتال ندارد و رتبه چهارم صرافی های خارجی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند در خرداد ۱۴۰۲ را به دست آورده.

در هات بیت میتوانید مقدار محدودی رمز ارز خرید و فروش کنید و احراز هویت نکنید! اما برای خرید و فروش با ریال نیاز به احراز هویت دارید.

اگر شما هم به‌دنبال یک صرافی هستید که بتوانید در آن به‌سرعت و به‌راحتی ثبت‌نام کنید، صرافی هات بیت را به شما پیشنهاد می‌کنیم. شما با استفاده از ایمیل و شماره‌ تلفن به‌راحتی می‌توانید در این صرافی ثبت‌نام کنید. صرافی هات بیت در سال ۲۰۱۸ در شانگهای و چین شروع به فعالیت کرد. این صرافی از بیش‌ از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال و بیش‌ از ۱۵۰۰ جفت ارز معاملاتی پشتیبانی می‌کند. کارمزد معاملات برای فروش ۰.۰۵ تا ۰.۵۰ درصد و برای خرید ۰.۲۰ تا ۰.۶۵ درصد است. شما می‌توانید در این صرافی از معاملات فیوچر و یا اهرم هم استفاده کنید.

مهمترین ویژگی های صرافی هات بیت

مهمترین ویژگی های صرافی هات بیت

مزایا صرافی هات بیت

 • این صرافی دارای یک رابط کاربری راحت و کاربر پسند است.
 • در این صرافی می‌توانید با استفاده از جفت ارزهای btc، usdt، htb،eos خریدوفروش کنید.

معایب صرافی هات بیت

 • هک صرافی هات بیت: این صرافی در آوریل سال ۲۰۲۱ هک شد. با این‌حال هکرها امکان نفوذ به کیف پول‌های آنلاین را نداشتند و تنها توانستند به اطلاعاتی مانند شماره‌ تلفن و ایمیل افراد دسترسی پیدا کنند.
 • از دسترس خارج شدن: گاهی اوقات صرافی هات بیت از دسترس خارج می‌شود.

رتبه پنجم صرافی های خارجی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند : صرافی هیت بی تی سی

در این پژوهش صرافی هیت بی تی سی نیازی به احراز هویت برای خرید و فروش ارز دیجیتال ندارد و رتبه پنجم صرافی های خارجی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند در خرداد ۱۴۰۲ را به دست آورده.

در هیت بی تی سی میتوانید مقدار محدودی رمز ارز خرید و فروش کنید و احراز هویت نکنید! اما برای خرید و فروش با ریال نیاز به احراز هویت دارید.

صرافی هیت بی تی سی (HITBTC) یکی از پرطرف‌دارترین صرافی‌های حال حاضر است که از سال ۲۰۱۳ تاسیس شد و تاکنون محبوبیت خود را بین معامله‌گران حفظ کرده‌ است. این کمپانی کاربران را مجبور به احراز هویت نمی‌کند اما توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل، احراز هویت را انجام دهید. این صرافی قابلیت اهرم گرفتن تا ۱۰۰ برابر دارایی را دارد. اما توصیه می‌شود که از اهرم بالاتر از ۲ استفاده نکنید. صرافی بی تی سی از ۲۰۰ ارز دیجیتال و ۸۰۰ جفت ارز مهم و اساسی پشتیبانی می‌کند. همچنین سقف واریز و برداشت برای حساب‌های تایید شده و به‌صورت روزانه، ۶,۲۵۰.۰۰ دلار آمریکا است. کارمزد این رمز ارز هم از ۲۵ درصد تا -۰.۰۱ درصد روی سفارش‌های کلان می‌تواند متغیر باشد.

مهمترین ویژگی های صرافی هیت بی تی سی

مهمترین ویژگی های صرافی هیت بی تی سی

مزایای صرافی هیت بی تی سی (HITBTC)

 • شما فقط با ثبت یک ایمیل می‌توانید به سرعت و به راحتی ثبت نام کنید.
 • برای افزایش امنیت حساب کاربران، امکان احراز هویت دومرحله‌ای فراهم شده‌است.

معایب صرافی هیت بی تی سی (HITBTC)

 • برای موبایل اپلیکیشن ندارد.
 • تایید شدن برداشت‌ها طول می‌کشد.

چه معیار هایی برای انتخاب صرافی های خارجی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند در نظر گرفتیم؟

 • عدم نیاز به احراز هویت در قوانین صرافی

در تمام صرافی هایی که به معرفی آنها پرداختیم ، صفحه ای به نام قوانین صرافی وجود دارد که به صورت واضح نیاز به احراز هویت در ان مشخص شده است. ما نتایج حاصل از این بررسی را به صورت کامل در بالای این مقاله آورده ایم.

جدیدترین صرافی های ارز دیجیتال خارجی

همچنین به درخواست کاربران صرافی های gate ،جمینی ،بیت استمپ ، کوین چک ،ال بانک ، بیت هامب ، کوین وان ، لیکوئید ،کوین لیست پرو ،MEXC ، آپ بیت ،بیت مکس ، فمکس ،اوکی کوین ، بیت مارت ،کوربیت ، وایت بیت ، بیگ وان ، پروبیت ، بیترو ، هات کوین ، دلتا اکسچنج ، دیجی فینکس ، کوینز بیت ، توکیو کریپتو ، کامگاند ،بینگ اکس ،بیت بانک ، بیت ول ، بیت واوو ،بیت کوب و … بعد از بررسی های نهایی و اطمینان از اعتبار کافی ، به لیست صرافی هایی که نیاز به احراز هویت ندارند به مرور زمان اضافه خواهند شد.

سخن آخر

در این مقاله با صرافی های خارجی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند در خرداد ۱۴۰۲ آشنا شدیم. ضمنا برای خرید ارز دیجیتال با مناسب ترین قیمت می توانید از سرویس مقایسه قیمت ارز های دیجیتال در صرافی های خارجی استفاده نمایید تا با کمترین هزینه ارز دیجیتال بخرید. اگر صرافی معتبری از قلم افتاده لطفا نامش را در قسمت نظرات بیاورید تا در اسرع وقت آن را بررسی کنیم.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «صرافی خارجی بدون احراز هویت | بروزرسانی خرداد ۱۴۰۲» با ما درمیان بگذارید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

kiosk

کیوسک

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

coinex

ارزپایا

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

kucoin

کوکوین

دارد فعلا نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

‫2 نظر

 • از کجا رمز ارز xrp بخرم؟

 • سلام
  یه جایی از مقاله نوشته بودید بعد از خرید کردن ارزهارو توی ولت صرافی نگه نداریم و انتقالشون بدیم به کیف پول خودمون. دلیلش چیه؟

 • نمایش کامنت بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *