کمترین مقدار سفارش بین صرافی های ایرانی ارز دیجیتال | بروزرسانی فروردین ۱۴۰۳

۱۳ مرداد ۱۴۰۱
کمترین مقدار سفارش بین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی

مدتی است که تعداد صرافی های ارز دیجیتال ایرانی به حدی بالا رفته است که شناخت و بررسی تک تک آنها امکان ناپذیر شده. اکثر صرافی های جدید ارز دیجیتال سعی کرده اند با پوشش ضعف رقبای خود جایگاه ویژه ای در بازار ارز های دیجیتال پیدا کنند. اما یکی از بحث بر انگیز ترین معیار ها در انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی همواره کمترین مقدار سفارش بوده و هست.
میزان حداقل مقدار سفارش ارز دیجیتال در صرافی های ایرانی متفاوت و بین ۱۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان است! لذا این فاکتور برای خیلی از افراد با سرمایه کم بسیار مهم است.

آنچه در این مقاله میخوانید :

جدول مقایسه کمترین مقدار سفارش بین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی

این جدول در تاریخ فروردین ۱۴۰۳ بروزرسانی گردید:

نام صرافی

تعداد ارزهای

قابل معامله

 میزان کارمزد
اولیه
حداقل مبلغ
هر سفارش
نوبیتکس ۲۵ ارز ۰.۳۵% ۳۰۰ هزارتومان
آبان تتر ۲۷۰ ارز ۰.۲% ۳۰۰ هزارتومان
ارز پایا ۲۹ ارز ۰.۲% ۱۰۰ هزار تومان
والکس ۱۹ ارز ۰.۴% ۱۰۰ هزار تومان
اوکی اکسچنج ۱۹ ارز ۰.۲% ۳۰۰ هزارتومان
اریترون ۷۰۰ ارز ۰.۲% ۱۰۰ هزارتومان
تبدیل ۷۴ ارز ۰.۴% ۱۰۰ هزار تومان
رابین کش ۵۳ ارز ۰.۲% ۱۰۰ هزار تومان
بیت پین ۱۱۳ ارز ۰.۳% ۱۰۰ هزار تومان
بیتستان ۶۵ ارز ۱.۵% ۱ میلیون تومان
بیت ۲۴ ۵۳۰ ارز ۰.۲% ۱۰۰ هزار تومان
رمزینکس ۲۵ ارز ۰.۳% ۱۰۰ هزار تومان

آخرین تغییرات صرافی هارا در اطلاعیه ها و اخبار مهم صرافی‌های ارز دیجیتال بخوانید.

طبق جدول بالا در حال حاضر صرافی های ارزپایا ، والکس ، اریترون ، تبدیل ، رابین کش ، بیت پین ، اکسیر و رمزینکس با مبلغ ۱۰۰ هزار تومان کمترین میزان سفارش و صرافی بیتستان با حداقل ۱ میلیون تومان بیشترین میزان مینیموم سفارش را دارد.

آیا صرافی ارز دیجیتال با حداقل هر سفارش کمتر از ۱۰۰ هزار تومان وجود دارد؟

فعلا در بین صرافی های ایرانی هیچکدام قابلیت سفارش گذاری زیر مبلغ ۱۰۰ هزار تومان را ندارند. برای این منظور شما باید از صرافی های خارجی و صرافی های غیر متمرکز استفاده کنید.


خلاصه پژوهش کمترین مقدار سفارش بین صرافی های ایرانی ارز دیجیتال توسط تحلیل گران میهن سیگنال

بهترین صرافی ایرانی کدام است؟

به صورت قطعی نمی توان بهترین صرافی را مشخص کرد، اما به صرافی های نوبیتکس و والکس به دلیل نقدینگی بالا ،اعتبار و قدمت فوق العاده، تعداد ارزهای نسبتا بالا و مقدار کارمزد منطقی میتوان لقب « بهترین صرافی ارز دیجیتال در سال ۱۴۰۱ » را اهدا کرد. برای اطلاعات بیشتر حتما مقاله بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی را بخوانید.

کمترین میزان سفارش مربوط به کدام صرافی ایرانی است؟

طبق اطلاعات جدول بالا در آخرین بروزرسانی، صرافی های ارزپایا ، والکس ، اریترون ، تبدیل ، رابین کش ، بیت پین ، اکسیر و رمزینکس با مبلغ ۱۰۰ هزار تومان کمترین میزان سفارش را دارند.

کدام صرافی حداقل مبلغ سفارش گذاری زیادی دارد؟

طبق اطلاعات جدول بالا در آخرین بروزرسانی، صرافی بیتستان با حداقل ۱ میلیون تومان سفارش گذاری از سایر صرافی ها مبلغ بیشتری است..

آیا صرافی ارز دیجیتال با حداقل هر سفارش کمتر از ۱۰۰ هزار تومان وجود دارد؟

فعلا در بین صرافی های ایرانی هیچکدام قابلیت سفارش گذاری زیر مبلغ ۱۰۰ هزار تومان را ندارند. برای این منظور شما باید از صرافی های خارجی و صرافی های غیر متمرکز استفاده کنید.


معرفی صرافی هایی که کمترین مبلغ را برای حداقل سفارش تعیین کرده اند

کمترین میزان سفارش گذاری برای ایرانی ها در ادامه این مطلب معرفی می شوند:

رتبه اول حداقل میزان هر سفارش در صرافی ایرانی ارز دیجیتال : صرافی بیت ۲۴

در این پژوهش صرافی بیت ۲۴ با ۱۰۰ هزار تومان ، رتبه اول حداقل میزان هر سفارش در ارز دیجیتال در فروردین ۱۴۰۳ را به دست آورده.

صرافی ارز پایا بستری برای خرید و فروش آسان و آنلاین ارزهای دیجیتال است. این صرافی امکان استفاده از کیف پول اختصاصی را برای کاربران خود فراهم کرده است. در وب‌سایت اصلی صرافی ارز پایا شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از ابتدای افتتاح صرافی تا به امروز کسب کنید. با توجه به این امر که این صرافی طی چندین سال فعالیت خود هیچ‌گونه گزارش منفی نداشته، می‌توان گفت که تا حد بسیار زیادی معتبر و قابل اعتماد است. زیرا رزومه عالی این صرافی بزرگ‌ترین اعتبار آن در بازار ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود.

ویژگی های صرافی ارایا

ویژگی های صرافی ارایا

مزایای صرافی ارز پایا

 • وب‌سایت کارآمد و مجهز به زبان فارسی با عملکرد قابل قبول.
 • پشتیبانی آنلاین و سریع.
 • امکان شارژ و برداشت از حساب با روش ریالی در این وب‌سایت.

معایب صرافی ارز پایا

 • نداشتن رگوله مهم‌ترین ایراد این صرافی است.
دریافت تخفیف از ارزپایا

اگر از لینک زیر در صرافی ارزپایا ثبت نام کنید، تخفیف ویژه میگیرید.

ثبت نام و دریافت تخفیف

رتبه دوم حداقل میزان هر سفارش در ارز دیجیتال : صرافی والکس

در این پژوهش صرافی والکس با ۱۰۰ هزار تومان ، رتبه دوم حداقل میزان هر سفارش در ارز دیجیتال در فروردین ۱۴۰۳ را به دست آورده.

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها و مشکلات کاربران ارزهای دیجیتال، انتخاب و استفاده از یک صرافی معتبر و قابل اعتماد است. با توجه به وجود تعداد بالای پلتفرم‌های معاملاتی داخلی و خارجی انتخاب معتبرترین آن‌ها کار آسانی نیست. صرافی والکس به عنوان یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال در ایران توانسته با ارائه خدمات مناسب، پشتیبانی ۲۴ ساعته و قوی و تأمین امنیت کاربران، در لیست فهرست ۵ صرافی معتبر و مطرح داخلی قرار گیرد. این صرافی یک پلتفرم آنلاین برای معاملات ارزهای دیجیتال است که به عنوان یک واسطه میان خریداران و فروشندگان ارزهای دیجیتال انجام معامله را آسان می‌سازد. در پلتفرم والکس کاربران می‌توانند قیمت پیشنهادی خود را برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال اعلام کنند و به طور مستقیم با کاربران دیگر معامله داشته باشند.

ویژگی های صرافی والکس

ویژگی های صرافی والکس

مزایا صرافی والکس

 • ارائه کیف پول اختصاصی و ایمن به کاربران.
 • خرید و فروش سریع ارزهای دیجیتال.

معایب صرافی والکس

 • نداشتن رگوله مناسب.
 • کند بودن سرورهای سایت در زمان شلوغی.

رتبه سوم حداقل میزان هر سفارش در ارز دیجیتال : صرافی اریترون

در این پژوهش صرافی اریترون با ۱۰۰ هزار تومان ، رتبه سوم حداقل میزان هر سفارش در ارز دیجیتال در فروردین ۱۴۰۳ را به دست آورده.

صرافی اریترون تنها صرافی ارز دیجیتال ایرانی است که به‌صورت مستقیم امکان ثبت سفارش در مارکت‌های جهانی را برای معامله گران ارز دیجیتال در ایران فراهم کرده است. این صرافی بیش از ۴۰۰ ارز دیجیتال رایج را برای ایرانیان لیست کرده و به‌صورت مداوم به آن می‌افزاید. در اریترون نیازی به تبدیل رمز ارزها نیست و کاربر می‌تواند به راحتی هر رمز ارزی را به‌صورت مستقیم به ارز دیگر تبدیل کند. در صرافی اریترون افراد تنها با معامله گران صرافی‌ها، معامله نمی‌کنند بلکه سفارشات آن‌ها به‌صورت مستقیم در بازار جهانی ثبت می‌شود.

ویژگی های صرافی اریترون

ویژگی های صرافی اریترون

مزایا صرافی اریترون

 • فرایند احراز هویت بسیار ساده و اتوماتیک.
 • امنیت و سهولت در معامله برای معامله گران.

معایب صرافی اریترون

 • امکان معامله بدون احراز هویت که باعث افزایش میزان کلاهبرداری‌ها می‌شود.
 • گرافیک پیچیده و سخت وب‌سایت.
دریافت تخفیف از اریترون

اگر از لینک زیر در صرافی اریترون ثبت نام کنید، تخفیف ویژه میگیرید.

ثبت نام و دریافت تخفیف

رتبه چهارم حداقل میزان هر سفارش در ارز دیجیتال : صرافی تبدیل

در این پژوهش صرافی تبدیل با ۱۰۰ هزار تومان ، رتبه چهارم حداقل میزان هر سفارش در ارز دیجیتال در فروردین ۱۴۰۳ را به دست آورده.

صرافی تبدیل یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی برای خریدوفروش ارزهای دیجیتال است. این صرافی از یک تیم حرفه‌ای برخوردار است که در تمام طول روز و به صورت ۲۴ ساعته آماده پشتیبانی و خدمات‌رسانی به مشتریان هستند. این صرافی برای مدیریت ریسک در معاملات، از ابزارهایی مانند stop loss استفاده می‌کند. پروسه احراز هویت در این صرافی برای ایجاد فضایی ایمن و پیشگیری از حملات هکر ها طراحی شده‌است. افراد برای احراز هویت باید اطلاعاتی مانند اطلاعات شخصی، اطلاعات کارت بانکی و بیانیه تأیید هویت را وارد سایت کنند. برای تکمیل این پروسه، کاربران باید یک ساعت مشخص را انتخاب کنند تا تیم پشتیبانی با آن‌ها تماس بگیرد و هویت آن‌ها را شناسایی و تایید کند.

ویژگی های صرافی تبدیل

مزایا صرافی تبدیل

 • در این صرافی امکان عرضه آنالیزهای بازار به‌صورت کاملاً حرفه‌ای وجود دارد و کاربر می‌تواند از آن استفاده کنند.
 • کاربران می‌توانند از این صرافی تتر خریداری کنند و آن را به صرافی کوینکس انتقال دهند.

معایب صرافی تبدیل

 • فقدان امکانات پیشرفته تریدینگ مانند معاملات مارجین، معاملات فیوچر و… .
 • تنوع ارزها در صرافی تبدیل کم است.

رتبه پنجم حداقل میزان هر سفارش در ارز دیجیتال : صرافی رابین کش

در این پژوهش صرافی رابین کش با ۱۰۰ هزار تومان ، رتبه پنجم حداقل میزان هر سفارش در ارز دیجیتال در فروردین ۱۴۰۳ را به دست آورده.

صرافی رابین کش بیش از ۴ سال است که در این حوزه فعالیت می‌کند و جزو اولین پلتفرم‌های داخلی در ایران محسوب می‌شود. این صرافی ارزهای دیجیتال مختلف و متنوعی را ساپورت می‌کند. نکته مهم در مورد این پلتفرم کیف پول اختصاصی کاربران است که اغلب ارزها را بر روی بستر شبکه اصلی در اختیار کاربر قرار می‌دهد. صرافی رابین کش دارای ۳ نوع بازار است که هرکدام بسته به نوع، حجم و قیمت، کاربردهای متفاوتی دارند.

اولین نوع این صرافی بازار برخط است که پرطرفدارترین نوع این بازار است و کاربر در این بازار می‌تواند به طور مداوم ثبت سفارش کند و هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد. دومین نوع آن، بازار اکسپرس است. این بازار ساده‌ترین روش تبدیل رمز ارزها به یکدیگر است. در نهایت آخرین نوع این بازار، بازار مستقیم است که مخصوص مشتریانی است که با حجم بالا خرید و فروش انجام می‌دهند.

ویژگی های صرافی رابین کش

ویژگی های صرافی رابین کش

مزایا صرافی رابین کش

 • کمترین کارمزد در بین صرافی‌های ایرانی.
 • طراحی ساده و حرفه‌ای پلتفرم.

معایب صرافی رابین کش

 • محدودیت‌های انتقال و برداشت وجه.
 • اعتبار کم در بازار.

 

رتبه ششم حداقل میزان هر سفارش در ارز دیجیتال : صرافی بیت پین

در این پژوهش صرافی بیت پین با ۱۰۰ هزار تومان ، رتبه ششم حداقل میزان هر سفارش در ارز دیجیتال در فروردین ۱۴۰۳ را به دست آورده.

صرافی بیت پین یکی از معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است که به دلیل داشتن کیف پول اختصاصی، کارمزدهای پایین، احراز هویت آسان و مارکتینگ قوی، توانسته جزو صرافی‌های مطرح در ایران شود. این صرافی متعلق به شرکت سنا ایمن مبادله است. طبق اطلاعات به دست آمده صرافی بیت پین در سال ۱۴۰۰ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به این جایگاه دست ‌یافته که نشان ‌دهنده میزان اعتبار این صرافی در میان مردم است.

مزایا و معایب صرافی بیت پین

مزایا و معایب صرافی بیت پین

مزایا صرافی بیت پین

 • گرافیک ساده و روان برای استفاده تمام کاربران.
 • امنیت بالا در خرید و فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال.

معایب صرافی  بیت پین

 • محدودیت های بسیار برای برداشت وجه.
 • پشتیبانی از رمز ارزهای محدود.

رتبه هفتم حداقل میزان هر سفارش در ارز دیجیتال : صرافی اکسیر

در این پژوهش صرافی اکسیر با ۱۰۰ هزار تومان ، رتبه هفتم حداقل میزان هر سفارش در ارز دیجیتال در فروردین ۱۴۰۳ را به دست آورده.

صرافی اکسیر یک پلتفرم آنلاین معاملات ارزهای دیجیتال در ایران است. این صرافی تنها به عنوان یک واسطه میان خریداران و فروشندگان رمز ارز فعالیت می‌کند و خود هیچ‌ گونه فعالیتی در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال ندارد. هدف این صرافی ارائه زیرساخت‌های لازم به‌ منظور تشکیل و ایجاد یک پلتفرم داخلی برای انجام آسان‌تر معاملات ارز دیجیتال با پول رایج کشور است.

ویژگی های صرافی اکسیر

ویژگی های صرافی اکسیر

مزایا صرافی اکسیر

 • ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته.
 • دریافت کارمزد طبق نرخ تعیین شده.

معایب صرافی اکسیر

 • محدودیت‌های بسیار برای ثبت‌ نام و استفاده از پلتفرم.
 • محدودیت برای انتقال و برداشت وجه.

 

رتبه هفتم حداقل میزان هر سفارش در ارز دیجیتال : صرافی رمزینکس

در این پژوهش صرافی رمزینکس با ۱۰۰ هزار تومان ، رتبه هفتم حداقل میزان هر سفارش در ارز دیجیتال در فروردین ۱۴۰۳ را به دست آورده.

صرافی رمزینکس یکی از قدیمی‌ترین پلتفرم‌های معاملاتی بیت‌ کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. این پلتفرم از دو بخش عمده صرافی و ترید تشکیل شده است. در بخش صرافی شما می‌توانید به‌ آسانی قیمت ارز مورد نظر خود را مشاهده کنید و معامله خود را انجام دهید. توجه داشته باشید که در بخش صرافی شما نمی‌توانید قیمت مورد نظر خود را برای معامله لحاظ کنید. بر خلاف بخش صرافی در قسمت ترید شما می‌توانید با سایر کاربران معامله و قیمت پیشنهادی خود را ارائه کنید.

ویژگی های صرافی رمزینکس

ویژگی های صرافی رمزینکس

مزایا صرافی رمزینکس

 • خرید و فروش آسان رمز ارزهای دیجیتال.
 • ایجاد امنیت بالا برای کاربران.

معایب صرافی رمزینکس

 • گرافیک سخت و پیچیده برای افراد مبتدی.
 • کند بودن سرورها در صورت شلوغی وب‌ سایت.

 


چه معیار هایی برای انتخاب حداقل میزان سفارش در صرافی های ایرانی در نظر گرفتیم؟

 • میزان حداقل هر سفارش در قسمت سفارش گذاری سریع

در تمام صرافی هایی که به معرفی آنها پرداختیم ، در بخش سفارش گذاری میزان حداقل هر سفارش مشخص می شود. ما نتایج حاصل از این بررسی را به صورت کامل در جدول مقایسه حداقل میزان هر سفارش صرافی ها (بالای صفحه) آورده ایم.

جدیدترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی

همچنین به درخواست کاربران صرافی های  آریومکس ،آنلاین تتر ، ارز فی ، ارزان بیت ، ارزایف ، ارزاینجا ،  ارزبیتکس ،  ارزیپتو ،  اکس کاپیتال  ، اکس نوین  ، اکسچنجر پرو ، اکسفور ، اکسیر پرو ، انی چنج  ، ایران پرفکت ، ایرانیکارت ، باکوین ها ، بی بیت ،  بیت ایمن ، بیت برگ ، بیت گرند ، بیت میت ، بیت ویرا ، هلو اکس ، پارس بیت، پرشین والت ، پول نو، پی ۹۸ ، پینگی ، تتر ایران ، تک چنج ، جیبیتکس ، چنج کن ، دیجی اکسچنج ، دیجی بیت ، دیجی پول ، دیدکس ، رادین ، رمزکس ، سرمایکس ، سلام کریپتو ، سیتکس ، فینیکس ، کافه ارز ، کوین نیک مارکت ، مستر بیتکس ، مشهد اکسچنج ، مهران بیت ، موربیت ، نوین بی تی سی ، همتا پی ، وان اکسچنج ، یوبیتکس ، صرافی لایو ، نیل ، او ام پی فینکس ، بیت ۲۴ ،  اکس کپیتال ، بیت ایمن ، بیت نوین ، مهران بیت و کیوسک و اریترون و … بعد از بررسی های نهایی و اطمینان ، به لیست حداقل میزان هر سفارش صرافی های ایرانی به مرور زمان اضافه خواهند شد.

سخن آخر

در این مقاله با حداقل میزان هر سفارش صرافی ایرانی ارز دیجیتال در فروردین ۱۴۰۳ آشنا شدیم. ضمنا برای خرید ارز دیجیتال با مناسب ترین قیمت می توانید از سرویس مقایسه قیمت ارز های دیجیتال در صرافی های ایرانی استفاده نمایید تا با کمترین هزینه ارز دیجیتال بخرید. اگر صرافی معتبری از قلم افتاده لطفا نامش را در قسمت نظرات بیاورید تا در اسرع وقت آن را بررسی کنیم.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «کمترین مقدار سفارش بین صرافی های ایرانی ارز دیجیتال | بروزرسانی فروردین ۱۴۰۳» با ما درمیان بگذارید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

‫3 نظر

 • با سلام
  ممنون ولی من تقریبا تمام یا اکثر صرافی های یاد شده ایرانی حساب کاربری احراز هویت شده و وریفای دارم اگر شما مرجع ۱۰۰هزار تومان رو در نظر گرفتید بهتره بدونید درصرافی ایرانی ارزفی شما میتونید با ۵۰تمن یا ۶۰تمن بسیاری از ارزها رو بخرید وانتقال بدید من۲ساله باهاش کار میکنم شاید حدود یکمیلیارد تمن ازش خرید کردم عالیه. تیم پشتیبانیشم عالیه یک صرافی دیگه ارانی در ۲روز پیش من ۱۰۰هزارتمن واریز کردم و یکمقدار سولانا خریدم باور میکنید اومدم برداست بزنم گفت حداقل برداشت ۱۰دلاره ا خه این چه وضعیه بین حداقل واریز و برداشت باید یک رابطه منطقی باشه من بخرم که نتونم برداشت بزنم؟؟؟؟

 • یه مطلبی برای کم ترین حداقل برداشت بزارین

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *