پر امکانات ترین صرافی ایرانی ارز دیجیتال | بروزرسانی خرداد ۱۴۰۳

۱۲ مرداد ۱۴۰۱
پر امکانات ترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

مدتی است که تعداد صرافی های ارز دیجیتال ایرانی به حدی بالا رفته است که شناخت و بررسی تک تک آنها امکان ناپذیر شده. اکثر صرافی های جدید ارز دیجیتال سعی کرده اند با پوشش ضعف رقبای خود جایگاه ویژه ای در بازار ارز های دیجیتال پیدا کنند. اما یکی از بحث بر انگیز ترین معیار ها در انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی همواره کارمزد بوده و هست.
تعداد ابزار ها و امکانات صرافی های ایرانی بسیار متنوع است.یکی از مهمترین ابزار ها کنترل حد سود و حد ضرر ، اپلیکیشن موبایل و شبکه های اجتماعی قدرتمند ، کارت هدیه و فضای تست نت است. با ما همراه باشید تا با لیستی از پر امکانات ترین صرافی های ایرانی آشنا شوید.

جدول مقایسه امکانات صرافی های ارز دیجیتال ایرانی

این جدول در تاریخ خرداد ۱۴۰۳ بروزرسانی گردید:

نام

صرافی

اپلیکیشن
موبایل
سفارش گذاری
بالاتر یا پایینتر
از قیمت لحظه

تعداد ارزهای

قابل معامله

تست نت کارت هدیه حد سود

حد ضرر

نوبیتکس فقط اندروید دارد ۲۵ ارز دارد دارد دارد
آبان تتر اندروید و iOS ندارد ۳۷۰ ارز ندارد ندارد ندارد
ارز پایا اندروید و iOS دارد ۲۹ ارز ندارد ندارد ندارد
والکس فقط اندروید دارد ۱۹ ارز دارد ندارد دارد
اوکی اکسچنج فقط اندروید دارد ۱۹ ارز ندارد ندارد ندارد
اریترون فقط اندروید دارد ۷۰۰ ارز ندارد ندارد ندارد
تبدیل فقط اندروید دارد ۷۴ ارز ندارد ندارد دارد
رابین کش ندارد دارد ۵۳ ارز ندارد ندارد ندارد
بیت پین اندروید و iOS دارد ۱۱۳ ارز ندارد دارد دارد
اکسیر فقط اندروید دارد ۲۳ ارز ندارد ندارد ندارد
رمزینکس اندروید و iOS دارد ۲۵ ارز ندارد ندارد ندارد

داردآخرین تغییرات صرافی هارا در اطلاعیه ها و اخبار مهم صرافی‌های ارز دیجیتال بخوانید.

طبق جدول بالا در حال حاضر صرافی های نوبیتکس ، والکس و بیت پین با وجود امکاناتی مثل اپلیکیشن موبایل ، قابلیت حد ضرر و حد سود و تست نت برنده این رقابت هستند و صرافی های اریترون و اوکی اکسچنج  و اکسیر به عنوان کم امکانات ترین صرافی های ایرانی به حساب می آیند.

آیا قابلیت حد ضرر و حد سود واقعا کاربردی است؟

تقریبا میتوان گفت این قابلیت مهمترین ابزار برای معامله گران ارز دیجیتال است که نیاز به نظارت شمارا به حداقل و میزان بازدهی شما را به حداکثر می رساند.


خلاصه پژوهش مقایسه امکانات صرافی های ایرانی ارز دیجیتال توسط تحلیل گران میهن سیگنال

بهترین صرافی ایرانی کدام است؟

به صورت قطعی نمی توان بهترین صرافی را مشخص کرد، اما به صرافی های نوبیتکس و والکس به دلیل نقدینگی بالا ،اعتبار و قدمت فوق العاده، تعداد ارزهای نسبتا بالا و مقدار کارمزد منطقی میتوان لقب « بهترین صرافی ارز دیجیتال در سال ۱۴۰۱ » را اهدا کرد. برای اطلاعات بیشتر حتما مقاله بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی را بخوانید.

پر امکانات ترین صرافی ایرانی کدام است؟

طبق اطلاعات جدول بالا در آخرین بروزرسانی، صرافی های نوبیتکس ، والکس و بیت پین با وجود امکاناتی مثل اپلیکیشن موبایل ، قابلیت حد ضرر و حد سود و تست نت برنده این رقابت هستند.

کدام صرافی ایرانی کم امکانات ترین صرافی است؟

طبق اطلاعات جدول بالا در آخرین بروزرسانی، صرافی های اریترون و اوکی اکسچنج و اکسیر به عنوان کم امکانات ترین صرافی های ایرانی به حساب می آیند.

آیا قابلیت حد ضرر و حد سود واقعا کاربردی است؟

تقریبا میتوان گفت این قابلیت مهمترین ابزار برای معامله گران ارز دیجیتال است که نیاز به نظارت شمارا به حداقل و میزان بازدهی شما را به حداکثر می رساند.


معرفی پر امکانات ترین صرافی ایرانی ارز دیجیتال

پر امکانات ترین صرافی برای ایرانی ها در ادامه این مطلب معرفی می شوند:

رتبه اول پر امکانات ترین صرافی ایرانی ارز دیجیتال : صرافی نوبیتکس

در این پژوهش صرافی نوبیتکس با داشتن امکان حد ضرر و حد سود ، اپلیکیشن و فضای تست نت ، رتبه اول پر امکانات ترین صرافی ایرانی ارز دیجیتال در خرداد ۱۴۰۳ را به دست آورده.

صرافی نوبیتکس اولین‌ بار در سال ۱۳۹۶ با هدف رفع مشکلات تحریم برای خریدوفروش در بازار ارزهای دیجیتال شروع به کار کرد. کارمزدهای این صرافی براساس حجم معاملات سی‌روزه محاسبه می‌شود و معمولاً بین ۰/۳۵ تا ۰/۲ درصد است. شما برای ثبت‌نام در این صرافی و خریدوفروش ارز، نیاز به احراز هویت و ارائه مدارک شناسایی دارید. همچنین شما برای واریز و برداشت باید احراز هویت ۲ عاملی انجام دهید. این صرافی از ۱۴ ارز دیجیتال برتر و همچنین تعداد محدودی از جفت ارزهای معاملاتی پشتیبانی می‌کند. تعداد این رمز ارزها به‌مرور زمان بروزرسانی می‌شود و افزایش می‌یابد. اما به‌طورکلی محبوب‌ترین رمز ارزهای حال حاضر موجود در این صرافی بیت کوین، دوج کوین، تتر و… است.

ویژگی های صرافی نوبیتکس

مزایای صرافی نوبیتکس

 • این صرافی دارای کیف پول داخلی است که از ایمن‌ترین والت‌های موجود در صرافی‌های داخلی محسوب می‌شود. سرورهای این کیف پول‌ها به گونه‌ای است که احتمال هرگونه سوءاستفاده و هک شدن را از بین می‌برد. همچنین این صرافی ادعا می‌کند که از دارایی‌های کاربران در این کیف پول به‌صورت آفلاین و ذخیره‌سازی سرد نگهداری می‌کند.
 • یکی از بهترین ویژگی‌های این صرافی داشتن تیم مجرب و پاسخ‌گو است که به‌صورت ۲۴ ساعته در حال خدمت‌رسانی به کاربران هستند.

معایب صرافی نوبیتکس

 • سیستم در زمان افزایش معاملات، ممکن است از دسترس خارج شود.
 • صرافی نوبیتکس قابلیت‌های جانبی برای انجام معاملات مارجین و دیگر معاملات پیشرفته را ندارد.
دریافت تخفیف ویژه در کارمزد

اگر از لینک زیر در صرافی نوبیتکس ثبت نام کنید، ۱۰ درصد در اولین معاملات خود تخفیف کارمزد دریافت میکنید.

ثبت نام و دریافت تخفیف

رتبه دوم پر امکانات ترین صرافی ایرانی ارز دیجیتال : صرافی بیت پین

در این پژوهش صرافی بیت پین با داشتن امکان حد ضرر و حد سود ، اپلیکیشن ، رتبه دوم پر امکانات ترین صرافی ایرانی ارز دیجیتال در خرداد ۱۴۰۳ را به دست آورده.

صرافی بیت پین یکی از معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است که به دلیل داشتن کیف پول اختصاصی، کارمزدهای پایین، احراز هویت آسان و مارکتینگ قوی، توانسته جزو صرافی‌های مطرح در ایران شود. این صرافی متعلق به شرکت سنا ایمن مبادله است. طبق اطلاعات به دست آمده صرافی بیت پین در سال ۱۴۰۰ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به این جایگاه دست ‌یافته که نشان ‌دهنده میزان اعتبار این صرافی در میان مردم است.

مزایا و معایب صرافی بیت پین

مزایا و معایب صرافی بیت پین

مزایا صرافی بیت پین

 • گرافیک ساده و روان برای استفاده تمام کاربران.
 • امنیت بالا در خرید و فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال.

معایب صرافی  بیت پین

 • محدودیت های بسیار برای برداشت وجه.
 • پشتیبانی از رمز ارزهای محدود.

رتبه سوم پر امکانات ترین صرافی ایرانی ارز دیجیتال : صرافی والکس

در این پژوهش صرافی والکس با داشتن امکان حد ضرر و حد سود ، اپلیکیشن ، رتبه سوم پر امکانات ترین صرافی ایرانی ارز دیجیتال در خرداد ۱۴۰۳ را به دست آورده.

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها و مشکلات کاربران ارزهای دیجیتال، انتخاب و استفاده از یک صرافی معتبر و قابل اعتماد است. با توجه به وجود تعداد بالای پلتفرم‌های معاملاتی داخلی و خارجی انتخاب معتبرترین آن‌ها کار آسانی نیست. صرافی والکس به عنوان یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال در ایران توانسته با ارائه خدمات مناسب، پشتیبانی ۲۴ ساعته و قوی و تأمین امنیت کاربران، در لیست فهرست ۵ صرافی معتبر و مطرح داخلی قرار گیرد. این صرافی یک پلتفرم آنلاین برای معاملات ارزهای دیجیتال است که به عنوان یک واسطه میان خریداران و فروشندگان ارزهای دیجیتال انجام معامله را آسان می‌سازد. در پلتفرم والکس کاربران می‌توانند قیمت پیشنهادی خود را برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال اعلام کنند و به طور مستقیم با کاربران دیگر معامله داشته باشند.

ویژگی های صرافی والکس

ویژگی های صرافی والکس

مزایا صرافی والکس

 • ارائه کیف پول اختصاصی و ایمن به کاربران.
 • خرید و فروش سریع ارزهای دیجیتال.

معایب صرافی والکس

 • نداشتن رگوله مناسب.
 • کند بودن سرورهای سایت در زمان شلوغی.

چه معیار هایی برای انتخاب پر امکانات ترین صرافی ایرانی در نظر گرفتیم؟

 • داشتن امکان حد ضرر و حد سود
 • اپلیکیشن موبایل
 • فضای تست نت
 • کارت هدیه
 • شبکه های اجتماعی قدرتمند

در تمام صرافی هایی که به معرفی آنها پرداختیم ، امکانات ذکر شده در صفحه اصلی به صورت واضح نوشته شده و ما همه این اطلاعات را گردآوری کردیم. ما نتایج حاصل از این بررسی را به صورت کامل در جدول مقایسه امکانات صرافی ها (بالای صفحه) آورده ایم.

جدیدترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی

همچنین به درخواست کاربران صرافی های  آریومکس ،آنلاین تتر ، ارز فی ، ارزان بیت ، ارزایف ، ارزاینجا ،  ارزبیتکس ،  ارزیپتو ،  اکس کاپیتال  ، اکس نوین  ، اکسچنجر پرو ، اکسفور ، اکسیر پرو ، انی چنج  ، ایران پرفکت ، ایرانیکارت ، باکوین ها ، بی بیت ،  بیت ایمن ، بیت برگ ، بیت گرند ، بیت میت ، بیت ویرا ، هلو اکس ، پارس بیت، پرشین والت ، پول نو، پی ۹۸ ، پینگی ، تتر ایران ، تک چنج ، جیبیتکس ، چنج کن ، دیجی اکسچنج ، دیجی بیت ، دیجی پول ، دیدکس ، رادین ، رمزکس ، سرمایکس ، سلام کریپتو ، سیتکس ، فینیکس ، کافه ارز ، کوین نیک مارکت ، مستر بیتکس ، مشهد اکسچنج ، مهران بیت ، موربیت ، نوین بی تی سی ، همتا پی ، وان اکسچنج ، یوبیتکس ، صرافی لایو ، نیل ، او ام پی فینکس ، بیت ۲۴ ،  اکس کپیتال ، بیت ایمن ، بیت نوین ، مهران بیت و کیوسک و اریترون و … بعد از بررسی های نهایی و اطمینان ، به لیست پر امکانات ترین صرافی های ایرانی به مرور زمان اضافه خواهند شد.

سخن آخر

در این مقاله با پر امکانات ترین صرافی ایرانی ارز دیجیتال در خرداد ۱۴۰۳ آشنا شدیم. ضمنا برای خرید ارز دیجیتال با مناسب ترین قیمت می توانید از سرویس مقایسه قیمت ارز های دیجیتال در صرافی های ایرانی استفاده نمایید تا با کمترین هزینه ارز دیجیتال بخرید. اگر صرافی معتبری از قلم افتاده لطفا نامش را در قسمت نظرات بیاورید تا در اسرع وقت آن را بررسی کنیم.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «پر امکانات ترین صرافی ایرانی ارز دیجیتال | بروزرسانی خرداد ۱۴۰۳» با ما درمیان بگذارید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *