کم کارمزدترین صرافی خارجی ارز دیجیتال | بروزرسانی خرداد ۱۴۰۳

۱۴ مرداد ۱۴۰۱
کم کارمزدترین صرافی خارجی ارز دیجیتال

مدتی است که تعداد صرافی های ارز دیجیتال خارجی به حدی بالا رفته است که شناخت و بررسی تک تک آنها امکان ناپذیر شده. اکثر صرافی های جدید ارز دیجیتال سعی کرده اند با پوشش ضعف رقبای خود جایگاه ویژه ای در بازار ارز های دیجیتال پیدا کنند. اما یکی از بحث بر انگیز ترین معیار ها در انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال خارجی همواره کارمزد بوده و هست.
مقدار کامزد در صرافی های خارجی بین ۱.۵% تا ۰.۲ % متغییر است که این نشان می دهد صرافی های ارز دیجیتال خارجی مقادیر کارمزد متفاوتی دریافت میکنند. با ما همراه باشید تا کارمزد الکی پرداخت نکنید!

جدول مقایسه کارمزد بین صرافی های ارز دیجیتال خارجی

این جدول در تاریخ خرداد ۱۴۰۳ بروزرسانی گردید:

صرافی رتبه در

کوین مارکت کپ

تعداد ارزهای

موجود

کارمزد Taker
در سطح اولیه
کارمزد Maker
در سطح اولیه
کوکوین – Kukoin ۵ ۴۰۲ ۰.۱% ۰.۱%
کوینکس – Coinex ۷۴ ۲۱۱ ۰.۲% ۰.۲%
اوکی اکس – OKX ۱۶ ۳۶۶ ۰.۱۵% ۰.۱%
هیت بی تی سی – HITBTC ۹۶ ۴۶۰ ۰.۰۹% ۰.۰۹%
بای بیت – bybit ۴۰ ۲۵۸ ۰.۰۷۵% ۰.۰۲۵%
هات بیت – hotbit ۱۱۷ ۱۶۱۱ ۰.۰۶۵% ۰.۰۵%
بایننس – Binance ۱ ۳۹۳  ۰.۱%  ۰.۲%
هوبی -huobi ۹ ۵۸۱  ۰.۲%  ۰.۵-۰%
اف تی ایکس – FTX ۳ ۲۸۵  ۰.۰۷%  ۰.۰۲%
کراکن – kraken ۴ ۱۹۷ ۰.۲۶% ۰.۱۶%
بیت فینکس – Bitfinex ۸ ۱۷۴  ۰.۲%  ۰.۱-۰.۰۴%
کوین بیس -Coinbase ۲ ۲۱۱  ۰.۵-۰.۰۴%  ۰.۵-۰%

آخرین تغییرات صرافی هارا در اطلاعیه ها و اخبار مهم صرافی‌های ارز دیجیتال بخوانید.

طبق جدول بالا در حال حاضر صرافی های بای بیت ، هات بیت ، هیت بی تی سی و کوکوین با مقدار کارمزد کمتر از ۰.۲ % برنده این رقابت هستند و صرافی هوبی و کوینکس با ۰.۲% کارمزد بیشترین مقدار کارمزد را از کاربران خود دریافت می کند.

آیا صرافی ارز دیجیتال با کارمزد صفر وجود دارد؟

هیچ صرافی ارز دیجیتال معتبری با کارمزد صفر وجود ندارد و اگر این ادعا را میکند حتما میزان کارمزد را در قیمت های خود لحاظ کرده است! 

تفاوت کارمزد بین Taker و Maker به چه دلیل است؟

Maker ها در واقعیت نقدینگی وارد صرافی میکنند و برای تشویق این افراد معمولا کارمزد Maker را از حالت Taker کمتر در نظر می گیرند.


خلاصه پژوهش مقایسه کارمزدترین صرافی های خارجی ارز دیجیتال توسط تحلیل گران میهن سیگنال

بهترین صرافی خارجی کدام است؟

به صورت قطعی نمی توان بهترین صرافی خارجی را مشخص کرد، اما به صرافی های کوکوین ، کوین بیس و بایننس به دلیل نقدینگی بالا ،اعتبار و قدمت فوق العاده، تعداد ارزهای بالا و مقدار کارمزد منطقی میتوان لقب « بهترین صرافی ارز دیجیتال خارجی در سال ۲۰۲۲ » را اهدا کرد. برای اطلاعات بیشتر حتما مقاله بهترین صرافی ارز دیجیتال خارجی را بخوانید.

کم کارمزد ترین صرافی خارجی کدام است؟

طبق اطلاعات جدول بالا در آخرین بروزرسانی، بای بیت ، هات بیت ، هیت بی تی سی و کوکوین با مقدار کارمزد کمتر از ۰.۲ % « کم کارمزد ترین صرافی خارجی » هستند.

کدام صرافی خارجی بیشترین کارمزد را دریافت میکند؟

طبق اطلاعات جدول بالا در آخرین بروزرسانی، صرافی هوبی و کوینکس با ۰.۲% کارمزد « پر کارمزد ترین صرافی خارجی » است.

آیا صرافی ارز دیجیتال با کارمزد صفر وجود دارد؟

هیچ صرافی ارز دیجیتال معتبری با کارمزد صفر وجود ندارد و اگر این ادعا را میکند حتما میزان کارمزد را در قیمت های خود لحاظ کرده است!


معرفی کم کارمزدترین صرافی خارجی ارز دیجیتال

کم کارمزدترین صرافی برای خارجی ها در ادامه این مطلب معرفی می شوند:

رتبه اول کم کارمزدترین صرافی خارجی ارز دیجیتال : صرافی بای بیت

در این پژوهش صرافی بای بیت با ۰.۰۲۵% تا ۰.۰۷۵% کارمزد ، رتبه اول کم کارمزدترین صرافی خارجی ارز دیجیتال در خرداد ۱۴۰۳ را به دست آورده.

صرافی بای بیت (bybit) یکی از عالی‌ترین پلتفرم‌ها برای انجام معاملات اهرمی محسوب می‌شود. این صرافی امروزه یکی از بهترین صرافی‌ها برای فیوچرز بدون احراز هویت شناخته می‌شود. صرافی بای بیت برای اولین‌ بار در جزایر ویرجین بریتانیا و در مارس سال ۲۰۱۸ تأسیس شد. هدف از توسعه این رمز ارز ایجاد یک بستر مناسب برای انجام معاملات فیوچرز و اهرمی بود. سقف برداشته بدون احراز هویت روزانه در این صرافی  ۲ واحد بیت کوین است و تعداد جفت ارزهای این صرافی هم ۴۶ جفت ارز است. میزان اهرم در این صرافی بالاست و تا ۱۰۰ برابر اهرم هم در دسترس است. بااین‌حال توصیه می‌کنیم در استفاده از میزان اهرم‌ها زیاده‌روی نکنید. به طور کلی استفاده از اهرم‌های بالاتر از ۱۰ در این صرافی توصیه نمی‌شود.

مهمترین ویژگی های صرافی بای بیت

مهمترین ویژگی های صرافی بای بیت

مزایا صرافی بای بیت

 • کارمزد معاملات در این صرافی بسیار پایین است.
 • احراز هویت در این صرافی اختیاری است.

معایب صرافی بای بیت

 • در این صرافی تعداد دفعات برداشت در شبانه‌روز محدود است
 • انجام معاملات در این صرافی نیاز به استفاده از vpn با آی پی رایگان و vps دارد

رتبه دوم کم کارمزدترین صرافی خارجی ارز دیجیتال : صرافی هات بیت

در این پژوهش صرافی هات بیت با ۰.۰۵% تا  ۰.۰۶۵% کارمزد ، رتبه دوم کم کارمزدترین صرافی خارجی ارز دیجیتال در خرداد ۱۴۰۳ را به دست آورده.

اگر شما هم به‌دنبال یک صرافی هستید که بتوانید در آن به‌سرعت و به‌راحتی ثبت‌نام کنید، صرافی هات بیت را به شما پیشنهاد می‌کنیم. شما با استفاده از ایمیل و شماره‌ تلفن به‌راحتی می‌توانید در این صرافی ثبت‌نام کنید. صرافی هات بیت در سال ۲۰۱۸ در شانگهای و چین شروع به فعالیت کرد. این صرافی از بیش‌ از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال و بیش‌ از ۱۵۰۰ جفت ارز معاملاتی پشتیبانی می‌کند. کارمزد معاملات برای فروش ۰.۰۵ تا ۰.۵۰ درصد و برای خرید ۰.۲۰ تا ۰.۶۵ درصد است. شما می‌توانید در این صرافی از معاملات فیوچر و یا اهرم هم استفاده کنید.

مهمترین ویژگی های صرافی هات بیت

مهمترین ویژگی های صرافی هات بیت

مزایا صرافی هات بیت

 • این صرافی دارای یک رابط کاربری راحت و کاربر پسند است.
 • در این صرافی می‌توانید با استفاده از جفت ارزهای btc، usdt، htb،eos خریدوفروش کنید.

معایب صرافی هات بیت

 • هک صرافی هات بیت: این صرافی در آوریل سال ۲۰۲۱ هک شد. با این‌حال هکرها امکان نفوذ به کیف پول‌های آنلاین را نداشتند و تنها توانستند به اطلاعاتی مانند شماره‌ تلفن و ایمیل افراد دسترسی پیدا کنند.
 • از دسترس خارج شدن: گاهی اوقات صرافی هات بیت از دسترس خارج می‌شود.

رتبه سوم کم کارمزدترین صرافی خارجی ارز دیجیتال : صرافی هیت بی تی سی

در این پژوهش صرافی هیت بی تی سی با ۰.۰۹% کارمزد ، رتبه سوم کم کارمزدترین صرافی خارجی ارز دیجیتال در خرداد ۱۴۰۳ را به دست آورده.

صرافی هیت بی تی سی (HITBTC) یکی از پرطرف‌دارترین صرافی‌های حال حاضر است که از سال ۲۰۱۳ تاسیس شد و تاکنون محبوبیت خود را بین معامله‌گران حفظ کرده‌ است. این کمپانی کاربران را مجبور به احراز هویت نمی‌کند اما توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکل، احراز هویت را انجام دهید. این صرافی قابلیت اهرم گرفتن تا ۱۰۰ برابر دارایی را دارد. اما توصیه می‌شود که از اهرم بالاتر از ۲ استفاده نکنید. صرافی بی تی سی از ۲۰۰ ارز دیجیتال و ۸۰۰ جفت ارز مهم و اساسی پشتیبانی می‌کند. همچنین سقف واریز و برداشت برای حساب‌های تایید شده و به‌صورت روزانه، ۶,۲۵۰.۰۰ دلار آمریکا است. کارمزد این رمز ارز هم از ۲۵ درصد تا -۰.۰۱ درصد روی سفارش‌های کلان می‌تواند متغیر باشد.

مهمترین ویژگی های صرافی هیت بی تی سی

مهمترین ویژگی های صرافی هیت بی تی سی

مزایای صرافی هیت بی تی سی (HITBTC)

 • شما فقط با ثبت یک ایمیل می‌توانید به سرعت و به راحتی ثبت نام کنید.
 • برای افزایش امنیت حساب کاربران، امکان احراز هویت دومرحله‌ای فراهم شده‌است.

معایب صرافی هیت بی تی سی (HITBTC)

 • برای موبایل اپلیکیشن ندارد.
 • تایید شدن برداشت‌ها طول می‌کشد.

رتبه چهارم کم کارمزدترین صرافی خارجی ارز دیجیتال : صرافی هیت کوکوین

در این پژوهش صرافی کوکوین با ۰.۰۱% کارمزد ، رتبه چهارم کم کارمزدترین صرافی خارجی ارز دیجیتال در خرداد ۱۴۰۳ را به دست آورده.

صرافی کوکوین یک پلتفرم امن و معتبر برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کشور است. این صرافی در سال ۲۰۱۷ تأسیس شده و توانسته رضایت اغلب کاربران را جلب کند. یکی از قابلیت‌های مهم پلتفرم کوکوین  امکان معامله بیش از ۲۰۰ نوع ارز دیجیتال به ‌صورت آنلاین و برخط است. این صرافی با استفاده از رابط کاربری، گرافیک آسان و قابل فهم برای همه توانسته سطح امنیت پلتفرم خود را برای معامله گران افزایش دهد. تمام افراد چه مبتدی باشند و چه باتجربه می‌توانند به‌ راحتی در این بازار به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازند.

مهمترین ویژگی های صرافی کوکوین

مزایا صرافی کوکوین (kukoin)

 • پشتیبانی و ارائه خدمات ۲۴ ساعته.
 • رابط کاربری آسان برای استفاده تمام افراد.

معایب صرافی کوکوین (kukoin)

 • ایجاد محدودیت برای انتقال و برداشت وجه
 • نداشتن قوانین مشخص

چه معیار هایی برای انتخاب کم کارمزدترین صرافی خارجی در نظر گرفتیم؟

 • میزان کارمزد پرداختی در صفحه رسمی صرافی ها

در تمام صرافی هایی که به معرفی آنها پرداختیم ، صفحه ای به نام کارمزد ها وجود دارد که به صورت واضح میزان کارمزد هر خرید و فروش مشخص شده است. ما نتایج حاصل از این بررسی را به صورت کامل در جدول مقایسه کارمزد صرافی ها (بالای صفحه) آورده ایم.

جدیدترین صرافی های ارز دیجیتال خارجی

همچنین به درخواست کاربران صرافی های gate ،جمینی ،بیت استمپ ، کوین چک ،ال بانک ، بیت هامب ، کوین وان ، لیکوئید ،کوین لیست پرو ،MEXC ، آپ بیت ،بیت مکس ، فمکس ،اوکی کوین ، بیت مارت ،کوربیت ، وایت بیت ، بیگ وان ، پروبیت ، بیترو ، هات کوین ، دلتا اکسچنج ، دیجی فینکس ، کوینز بیت ، توکیو کریپتو ، کامگاند ،بینگ اکس ،بیت بانک ، بیت ول ، بیت واوو ،بیت کوب و … بعد از بررسی های نهایی و اطمینان از اعتبار کافی ، به لیست کم کارمزد ترین صرافی های خارجی به مرور زمان اضافه خواهند شد.

سخن آخر

در این مقاله با کم کارمزدترین صرافی خارجی ارز دیجیتال در خرداد ۱۴۰۳ آشنا شدیم. ضمنا برای خرید ارز دیجیتال با مناسب ترین قیمت می توانید از سرویس مقایسه قیمت ارز های دیجیتال در صرافی های خارجی استفاده نمایید تا با کمترین هزینه ارز دیجیتال بخرید. اگر صرافی معتبری از قلم افتاده لطفا نامش را در قسمت نظرات بیاورید تا در اسرع وقت آن را بررسی کنیم.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «کم کارمزدترین صرافی خارجی ارز دیجیتال | بروزرسانی خرداد ۱۴۰۳» با ما درمیان بگذارید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

‫3 نظر

 • واسه احراز هویت در تلگرام ب انگلیسی مرتضی هفتاد هشت هفتاد شیش پیام بدید آیدی منه چون ب عدد نمیشه نوشت پاک میشه اینجا حروفی نوشتم شما ب انگلیسی بنویسید در تلگرام؛ مشکل احراز هویت تون رو درست میکنیم

 • با سلام، یک سوال، آیا برای خرید و فروش ارزهای با بستر اتریم مثل مانا هم باید کارمزد بیشتری پرداخت کنیم، یا اینکه پرداخت بیشتر وقتی است که قصد جابجایی رمز ارز را داشته باشیم.

  ممنون

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *