صرافی ایرانی بدون احراز هویت | بروزرسانی فروردین ۱۴۰۳

۲۳ دی ۱۴۰۱
صرافی ارز دیجیتال ایرانی بدون احراز هویت

مدتی است که تعداد صرافی های ارز دیجیتال ایرانی به حدی بالا رفته است که شناخت و بررسی تک تک آنها امکان ناپذیر شده. اکثر صرافی های جدید ارز دیجیتال سعی کرده اند با پوشش ضعف رقبای خود جایگاه ویژه ای در بازار ارز های دیجیتال پیدا کنند. اما یکی از بحث بر انگیز ترین معیار ها در انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی همواره احراز هویت بوده و هست.

بسیاری از افراد دوست دارند بدون اینکه در صرافی ارز دیجیتالی احراز هویت کنند و مدارکشان را نشان دهند اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال کنند. در این مقاله با بهترین صرافی هایی که بدون احراز هویت میتوانید با آنها کار کنید ، آشنا می شویم.

آخرین تغییرات صرافی هارا در اطلاعیه ها و اخبار مهم صرافی‌های ارز دیجیتال بخوانید.

آنچه در این مقاله میخوانید :

آیا صرافی ارز دیجیتال ایرانی هست که نیازی به احراز هویت نداشته باشد؟

اکثر صرافی های معتبر ایرانی به دلیل مبارزه با پولشویی و قوانین بانکداری ایران نیاز به احراز هویت دارند ، اما در بعضی از این صرافی ها شما می توانید بدون احراز هویت تا سقف مبلغ خاصی خرید و فروش کنید.

آیا خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت امکان پذیر است؟

تا زمانی که نخواهید ارز دیجیتال را به ریال تبدیل کنید و برعکس ، شما میتوانید بدون احراز هویت تتر و ارز های دیجیتال دیگر بخرید.


خلاصه پژوهش مقایسه نیاز به احراز هویت در صرافی های ایرانی ارز دیجیتال توسط تحلیل گران میهن سیگنال

کدام صرافی ارز دیجیتال ایرانی نیاز به احراز هویت ندارد؟

در حال حاضر شما میتوانید بدون احراز هویت در صرافی های اریترون، نوبیتکس و بیت ۲۴ اقدام به خرید و فروش کنید.

کدام صرافی های ایرانی برای خرید و فروش نیاز به احراز هویت دارند؟

تقریبا تمام صرافی های ایرانی به دلیل مبارزه با پولشویی و رعایت قوانین کشور ایران نیاز به احراز هویت دارند.

آیا صرافی ارز دیجیتال ایرانی هست که نیازی به احراز هویت نداشته باشد؟

اکثر صرافی های معتبر ایرانی به دلیل مبارزه با پولشویی و قوانین بانکداری ایران نیاز به احراز هویت دارند ، اما در بعضی از این صرافی ها شما می توانید بدون احراز هویت تا سقف مبلغ خاصی خرید و فروش کنید.


معرفی صرافی های ایرانی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند

کم کارمزدترین صرافی برای ایرانی ها در ادامه این مطلب معرفی می شوند:

رتبه اول صرافی های ایرانی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند : صرافی اریترون

در این پژوهش صرافی اریترون نیازی به احراز هویت برای خرید و فروش ارز دیجیتال ندارد و رتبه اول صرافی های ایرانی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند در فروردین ۱۴۰۳ را به دست آورده.

در اریترون میتوانید نامحدود رمز ارز خرید و فروش کنید و احراز هویت نکنید! اما برای خرید و فروش با ریال نیاز به احراز هویت دارید.

صرافی اریترون تنها صرافی ارز دیجیتال ایرانی است که به‌صورت مستقیم امکان ثبت سفارش در مارکت‌های جهانی را برای معامله گران ارز دیجیتال در ایران فراهم کرده است. این صرافی بیش از ۴۰۰ ارز دیجیتال رایج را برای ایرانیان لیست کرده و به‌صورت مداوم به آن می‌افزاید. در اریترون نیازی به تبدیل رمز ارزها نیست و کاربر می‌تواند به راحتی هر رمز ارزی را به‌صورت مستقیم به ارز دیگر تبدیل کند. در صرافی اریترون افراد تنها با معامله گران صرافی‌ها، معامله نمی‌کنند بلکه سفارشات آن‌ها به‌صورت مستقیم در بازار جهانی ثبت می‌شود.

ویژگی های صرافی اریترون

ویژگی های صرافی اریترون

مزایا صرافی اریترون

 • فرایند احراز هویت بسیار ساده و اتوماتیک.
 • امنیت و سهولت در معامله برای معامله گران.

معایب صرافی اریترون

 • امکان معامله بدون احراز هویت که باعث افزایش میزان کلاهبرداری‌ها می‌شود.
 • گرافیک پیچیده و سخت وب‌سایت.
دریافت تخفیف از اریترون

اگر از لینک زیر در صرافی اریترون ثبت نام کنید، تخفیف ویژه میگیرید.

ثبت نام و دریافت تخفیف

رتبه دوم صرافی های ایرانی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند : صرافی نوبیتکس

در این پژوهش صرافی نوبیتکس نیازی به احراز هویت برای خرید و فروش ارز دیجیتال ندارد و رتبه دوم صرافی های ایرانی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند در فروردین ۱۴۰۳ را به دست آورده.

در نوبیتکس تا سقف ۵۰۰ هزار تومان میتوانید روزانه رمز ارز خرید و فروش کنید و احراز هویت نکنید! اما برای خرید و فروش با ریال نیاز به احراز هویت دارید.

صرافی نوبیتکس اولین‌ بار در سال ۱۳۹۶ با هدف رفع مشکلات تحریم برای خریدوفروش در بازار ارزهای دیجیتال شروع به کار کرد. کارمزدهای این صرافی براساس حجم معاملات سی‌روزه محاسبه می‌شود و معمولاً بین ۰/۳۵ تا ۰/۲ درصد است. شما برای ثبت‌نام در این صرافی و خریدوفروش ارز، نیاز به احراز هویت و ارائه مدارک شناسایی دارید. همچنین شما برای واریز و برداشت باید احراز هویت ۲ عاملی انجام دهید. این صرافی از ۱۴ ارز دیجیتال برتر و همچنین تعداد محدودی از جفت ارزهای معاملاتی پشتیبانی می‌کند. تعداد این رمز ارزها به‌مرور زمان بروزرسانی می‌شود و افزایش می‌یابد. اما به‌طورکلی محبوب‌ترین رمز ارزهای حال حاضر موجود در این صرافی بیت کوین، دوج کوین، تتر و… است.

ویژگی های صرافی نوبیتکس

مزایای صرافی نوبیتکس

 • این صرافی دارای کیف پول داخلی است که از ایمن‌ترین والت‌های موجود در صرافی‌های داخلی محسوب می‌شود. سرورهای این کیف پول‌ها به گونه‌ای است که احتمال هرگونه سوءاستفاده و هک شدن را از بین می‌برد. همچنین این صرافی ادعا می‌کند که از دارایی‌های کاربران در این کیف پول به‌صورت آفلاین و ذخیره‌سازی سرد نگهداری می‌کند.
 • یکی از بهترین ویژگی‌های این صرافی داشتن تیم مجرب و پاسخ‌گو است که به‌صورت ۲۴ ساعته در حال خدمت‌رسانی به کاربران هستند.

معایب صرافی نوبیتکس

 • سیستم در زمان افزایش معاملات، ممکن است از دسترس خارج شود.
 • صرافی نوبیتکس قابلیت‌های جانبی برای انجام معاملات مارجین و دیگر معاملات پیشرفته را ندارد.
دریافت تخفیف ویژه در کارمزد

اگر از لینک زیر در صرافی نوبیتکس ثبت نام کنید، ۱۰ درصد در اولین معاملات خود تخفیف کارمزد دریافت میکنید.

ثبت نام و دریافت تخفیف

رتبه سوم صرافی های ایرانی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند : صرافی بیت ۲۴

صرافی بیت ۲۴ یک سامانه خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران است که با هدف حذف واسطه‌ها و افزایش امنیت و سرعت معاملات رمز ارزها از سال ۱۳۹۸ فعالیت می‌کند. این صرافی تاکنون امکان معامله چند ارزدیجیتال را فراهم کرده که توانسته با رابط کاربری جذاب خود کاربران زیادی را ترغیب به استفاده از پلتفرم خود کند. این صرافی در نظر دارد به زودی از سرویس های متنوعی مانند بات معامله‌گری ، سرویس استیکینگ و پروتکل وام دهی رونمایی کند.

ویژگی های صرافی بیت 24

ویژگی های صرافی بیت ۲۴

در تجربه اولیه کارشناسان میهن سیگنال در استفاده از بیت ۲۴، مشکل خاصی رویت نشد. فضای کاربری این صرافی بسیار جذاب و ساده بود. این رابط کاربری در نرم افزار بیت ۲۴ هم وجود داشت. برای دانلود و استفاده از نسخه اندروید و آی او اس اپلیکیشن این صرافی میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.

مزایا و معایب صرافی بیت ۲۴

مزایا

 • تعداد ارزهای بالا
 • اپلیکیشن اندرویدی و آی او اس

معایب

 • نبود فضای تست نت
 • نداشتن بات معامله گر
همین الان بیت ۲۴یی شو!

با عضویت در صرافی بیت ۲۴، در کارمزد معاملات خود تخفیف بگیر

ثبت نام و دریافت تخفیف

چه معیار هایی برای انتخاب صرافی های ایرانی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند در نظر گرفتیم؟

 • عدم نیاز به احراز هویت در قوانین سایت

در تمام صرافی هایی که به معرفی آنها پرداختیم ، صفحه ای به نام قوانین صرافی وجود دارد که به صورت واضح نیاز به احراز هویت در ان مشخص شده است. ما نتایج حاصل از این بررسی را به صورت کامل در بالای این مقاله آورده ایم.

جدیدترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی

همچنین به درخواست کاربران صرافی های  آریومکس ،آنلاین تتر ، ارز فی ، ارزان بیت ، ارزایف ، ارزاینجا ،  ارزبیتکس ،  ارزیپتو ،  اکس کاپیتال  ، اکس نوین  ، اکسچنجر پرو ، اکسفور ، اکسیر پرو ، انی چنج  ، ایران پرفکت ، ایرانیکارت ، باکوین ها ، بی بیت ،  بیت ایمن ، بیت برگ ، بیت گرند ، بیت میت ، بیت ویرا ، هلو اکس ، پارس بیت، پرشین والت ، پول نو، پی ۹۸ ، پینگی ، تتر ایران ، تک چنج ، جیبیتکس ، چنج کن ، دیجی اکسچنج ، دیجی بیت ، دیجی پول ، دیدکس ، رادین ، رمزکس ، سرمایکس ، سلام کریپتو ، سیتکس ، فینیکس ، کافه ارز ، کوین نیک مارکت ، مستر بیتکس ، مشهد اکسچنج ، مهران بیت ، موربیت ، نوین بی تی سی ، همتا پی ، وان اکسچنج ، یوبیتکس ، صرافی لایو ، نیل ، او ام پی فینکس ، بیت ۲۴ ،  اکس کپیتال ، بیت ایمن ، بیت نوین ، مهران بیت و کیوسک و اریترون و … بعد از بررسی های نهایی و اطمینان ، به لیست صرافی هایی که نیاز به احراز هویت ندارند به مرور زمان اضافه خواهند شد.

سخن آخر

در این مقاله با کم صرافی های ایرانی ارز دیجیتال که نیاز به احراز هویت ندارند در فروردین ۱۴۰۳ آشنا شدیم. ضمنا برای خرید ارز دیجیتال با مناسب ترین قیمت می توانید از سرویس مقایسه قیمت ارز های دیجیتال در صرافی های ایرانی استفاده نمایید تا با کمترین هزینه ارز دیجیتال بخرید. اگر صرافی معتبری از قلم افتاده لطفا نامش را در قسمت نظرات بیاورید تا در اسرع وقت آن را بررسی کنیم.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «صرافی ایرانی بدون احراز هویت | بروزرسانی فروردین ۱۴۰۳» با ما درمیان بگذارید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *