پر امکانات ترین صرافی خارجی ارز دیجیتال | بروزرسانی فروردین ۱۴۰۳

۱۵ مرداد ۱۴۰۱
پر امکانات ترین صرافی خارجی ارز دیجیتال

مدتی است که تعداد صرافی های ارز دیجیتال خارجی به حدی بالا رفته است که شناخت و بررسی تک تک آنها امکان ناپذیر شده. اکثر صرافی های جدید ارز دیجیتال سعی کرده اند با پوشش ضعف رقبای خود جایگاه ویژه ای در بازار ارز های دیجیتال پیدا کنند. اما یکی از بحث بر انگیز ترین معیار ها در انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال خارجی همواره کارمزد بوده و هست.
تعداد ابزار ها و امکانات صرافی های خارجی بسیار متنوع است.یکی از مهمترین ابزار ها قابلیت استیکنیگ ، وام ، مارجین و فیوچرز ، کنترل حد سود و حد ضرر ، اپلیکیشن موبایل و شبکه های اجتماعی قدرتمند ، کارت هدیه ، فضای تست نت و عرضه اولیه است. با ما همراه باشید تا با لیستی از پر امکانات ترین صرافی های خارجی آشنا شوید.

جدول مقایسه امکانات صرافی های ارز دیجیتال خارجی

این جدول در تاریخ فروردین ۱۴۰۳ بروزرسانی گردید:

صرافی رتبه در

کوین مارکت کپ

تعداد ارزهای

موجود

امکان فعالیت کاربران ایرانی
بدون احراز هویت
فیوچرز و مارجین قابلیت استیکنیگ عرضه اولیه
کوکوین – Kukoin ۵ ۴۰۲ دارد دارد دارد دارد
کوینکس – Coinex ۷۴ ۲۱۱ دارد دارد دارد دارد
اوکی اکس – OKX ۱۶ ۳۶۶ نا مشخص دارد دارد دارد
هیت بی تی سی – HITBTC ۹۶ ۴۶۰ دارد دارد ندارد ندارد
بای بیت – bybit ۴۰ ۲۵۸ دارد دارد ندارد ندارد
هات بیت – hotbit ۱۱۷ ۱۶۱۱ دارد دارد ندارد ندارد
بایننس – Binance ۱ ۳۹۳ ندارد دارد دارد دارد
هوبی -huobi ۹ ۵۸۱ ندارد دارد دارد دارد
اف تی ایکس – FTX ۳ ۲۸۵ ندارد دارد دارد دارد
کراکن – kraken ۴ ۱۹۷ دارد دارد دارد دارد
بیت فینکس – Bitfinex ۸ ۱۷۴ ندارد دارد دارد دارد
کوین بیس -Coinbase ۲ ۲۱۱ ندارد دارد دارد دارد

آخرین تغییرات صرافی هارا در اطلاعیه ها و اخبار مهم صرافی‌های ارز دیجیتال بخوانید.

طبق جدول بالا در حال حاضر صرافی های کوکوین ، کوینکس ، بایننس و بای بیت با وجود امکاناتی مثل فیوچرز و مارجین ، استیکینگ و وام و اپلیکیشن موبایل و تست نت برنده این رقابت هستند و صرافی هایی مثل هات بیت و هیت بی تی سی به عنوان کم امکانات ترین صرافی های خارجی به حساب می آیند.

آیا قابلیت حد ضرر و حد سود واقعا کاربردی است؟

تقریبا میتوان گفت این قابلیت مهمترین ابزار برای معامله گران ارز دیجیتال است که نیاز به نظارت شمارا به حداقل و میزان بازدهی شما را به حداکثر می رساند.

آیا قابلیت مارجین و فیوچرز برای ایرانی ها فعال است؟

در حال حاضر بعضی از صرافی ها مثل کوکوین مقدار اهرم را برای کاربرانی که احراز هویت نکرده اند محدود کرده اند.


خلاصه پژوهش مقایسه امکانات صرافی های خارجی ارز دیجیتال توسط تحلیل گران میهن سیگنال

بهترین صرافی خارجی کدام است؟

به صورت قطعی نمی توان بهترین صرافی را مشخص کرد، اما به صرافی های نوبیتکس و والکس به دلیل نقدینگی بالا ،اعتبار و قدمت فوق العاده، تعداد ارزهای نسبتا بالا و مقدار کارمزد منطقی میتوان لقب « بهترین صرافی ارز دیجیتال در سال ۱۴۰۱ » را اهدا کرد. برای اطلاعات بیشتر حتما مقاله بهترین صرافی ارز دیجیتال خارجی را بخوانید.

پر امکانات ترین صرافی خارجی کدام است؟

طبق اطلاعات جدول بالا در آخرین بروزرسانی، صرافی های کوکوین ، کوینکس ، بایننس و بای بیت با وجود امکاناتی مثل فیوچرز و مارجین ، استیکینگ و وام و اپلیکیشن موبایل و تست نت برنده این رقابت هستند.

کدام صرافی خارجی کم امکانات ترین صرافی است؟

طبق اطلاعات جدول بالا در آخرین بروزرسانی، صرافی هایی مثل هات بیت و هیت بی تی سی به عنوان کم امکانات ترین صرافی های خارجی به حساب می آیند.

آیا قابلیت حد ضرر و حد سود واقعا کاربردی است؟

تقریبا میتوان گفت این قابلیت مهمترین ابزار برای معامله گران ارز دیجیتال است که نیاز به نظارت شمارا به حداقل و میزان بازدهی شما را به حداکثر می رساند.

آیا قابلیت مارجین و فیوچرز برای ایرانی ها فعال است؟

در حال حاضر بعضی از صرافی ها مثل کوکوین مقدار اهرم را برای کاربرانی که احراز هویت نکرده اند محدود کرده اند.


معرفی پر امکانات ترین صرافی خارجی ارز دیجیتال

پر امکانات ترین صرافی برای خارجی ها در ادامه این مطلب معرفی می شوند:

صرافی های کوکوین ، کوینکس ، بایننس و بای بیت

رتبه اول پر امکانات ترین صرافی خارجی ارز دیجیتال : صرافی کوکوین

در این پژوهش صرافی کوکوین با داشتن امکاناتی مثل فیوچرز و مارجین ، استیکینگ و وام و اپلیکیشن موبایل و عرضه اولیه ، رتبه اول پر امکانات ترین صرافی خارجی ارز دیجیتال در فروردین ۱۴۰۳ را به دست آورده است.

صرافی کوکوین یک پلتفرم امن و معتبر برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کشور است. این صرافی در سال ۲۰۱۷ تأسیس شده و توانسته رضایت اغلب کاربران را جلب کند. یکی از قابلیت‌های مهم پلتفرم کوکوین  امکان معامله بیش از ۲۰۰ نوع ارز دیجیتال به ‌صورت آنلاین و برخط است. این صرافی با استفاده از رابط کاربری، گرافیک آسان و قابل فهم برای همه توانسته سطح امنیت پلتفرم خود را برای معامله گران افزایش دهد. تمام افراد چه مبتدی باشند و چه باتجربه می‌توانند به‌ راحتی در این بازار به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازند.

مهمترین ویژگی های صرافی کوکوین

مزایا صرافی کوکوین (kukoin)

 • پشتیبانی و ارائه خدمات ۲۴ ساعته.
 • رابط کاربری آسان برای استفاده تمام افراد.

معایب صرافی کوکوین (kukoin)

 • ایجاد محدودیت برای انتقال و برداشت وجه
 • نداشتن قوانین مشخص

رتبه دوم پر امکانات ترین صرافی خارجی ارز دیجیتال : صرافی کوینکس

در این پژوهش صرافی کوینکس با داشتن امکاناتی مثل فیوچرز و مارجین ، استیکینگ و وام و اپلیکیشن موبایل  و عرضه اولیه ، قابلیت دریافت وام از صرافی ، رتبه دوم پر امکانات ترین صرافی خارجی ارز دیجیتال در فروردین ۱۴۰۳ را به دست آورده.

صرافی کوینکس یک پلتفرم ایمن و راحت برای معامله ارزهای دیجیتال در کشور است. این صرافی ارزهای دیجیتال بسیاری را ساپورت می‌کند. ارزهایی مانند بیت ‌کوین، اتریوم، تتر در این صرافی پشتیبانی و خرید و فروش می‌شوند. کوینکس دارای یک توکن رمزنگاری شده است. این صرافی باهدف ایجاد یک سیستم تجارت غیرمتمرکز با قوانین تجاری شفاف برای کاربران طراحی شده است. همچنین این پلتفرم دارای سیستم هوشمند پشتیبانی از حریم خصوصی و اطلاعات کاربران است که آن را نسبت به دیگر پلتفرم‌ها خاص می‌کند.

آیا صرافی کوینکس (Coinex) برای کاربران ایرانی در دسترس است؟

شما میتوانید به عنوان یک کاربر ایرانی در صرافی هیت کوینکس (Coinex) احراز هویت کنید و به صورت رسمی فعالیت کنید. اما توصیه میکنیم هویت خود را فاش نکنید و از نرم افزار های تغییر آی پی هم استفاده کنید. هیچوقت ارزدیجیتال خود را در صرافی نگه ندارید و بعد از خرید حتما به کیف پول خود منتقل کنید.

صرافی کوینکس بهتر است یا کوکوین؟
صرافی کوکوین از نظر امکانات و امنیت در جایگاه قابل قبولی است. اما صرافی کوینکس از نظر تعداد ارزهای دیجیتال با بزرگترین صرافی دنیا یعنی بایننس برابری میکند. بنابراین شما باید بنا به نیازتان استفاده از صرافی کوکوین یا کوینکس را تشخیص دهید.

آیا صرافی کوینکس موقع برداشت از حساب احراز هویت میخواد؟
خیر شما میتوانید بدون هیچ محدودیتی با هویت ایرانی خود در این صرافی اقدام به خرید و فروش و برداشت کنید.

مهمترین ویژگی های صرافی کوینکس

مهمترین ویژگی های صرافی کوینکس

مزایا صرافی کوینکس

 • دریافت کارمزد بسیار کم در معاملات
 • رابط کاربری ساده و آسان برای همه

معایب صرافی کوینکس

 • امکان ثبت سفارشات محدود
 • امکان معامله بدون احراز هویت

رتبه سوم پر امکانات ترین صرافی خارجی ارز دیجیتال : صرافی بایننس

در این پژوهش صرافی بایننس با داشتن امکاناتی مثل فیوچرز و مارجین ، استیکینگ و وام و اپلیکیشن موبایل و تست نت و  عرضه اولیه ، رتبه سوم پر امکانات ترین صرافی خارجی ارز دیجیتال در فروردین ۱۴۰۳ را به دست آورده.

صرافی بایننس (Binance) در چین و در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد. این صرافی از  ارزهای دیجیتالی مانند LTC، XRP، BTC، ETH و بیش از ۱۵ نوع رمز ارز دیگر پشتیبانی می‌کند. عضویت در صرافی بایننس برای تمام افراد رایگان است و برای خریدوفروش در آن نیازی به انجام مراحل احراز هویت ندارید. این صرافی از پایین‌ترین نرخ کارمزد در بازار برخوردار است و از کاربران برای انجام هزینه‌های واریزی هزینه‌ای دریافت نمی‌کند. یکی از مهم‌ترین معاملاتی که در بازارهای مالی کاربرد زیادی دارد و کاربران به دنبال آن هستند، معاملات فیوچر است که در صرافی بایننس می‌توانید این معاملات را انجام دهید و سود بالایی کسب کنید.

ویژگی های صرافی بایننس

ویژگی های صرافی بایننس

مزایای صرافی بایننس

 • این صرافی مجهز به سیستم احراز هویت ۲ عاملی است.
 • صرافی بایننس گزینه‌های بسیار متنوعی برای انتخاب روش‌های تراکنش در اختیار عموم قرار می‌دهد.

معایب صرافی بایننس

 • کاربران ایرانی برای فعالیت در بایننس به vps احتیاج دارند.
 • این صرافی از ارزهای فیات پشتیبانی نمی‌کند و به‌همین دلیل کاربران نمی‌توانند توسط کارت‌های اعتباری و به روش‌های سنتی، حساب خود را شارژ کنند.

رتبه سوم پر امکانات ترین صرافی خارجی ارز دیجیتال : صرافی بای بیت

در این پژوهش صرافی بای بیت با داشتن امکاناتی مثل فیوچرز و مارجین ، استیکینگ و وام و اپلیکیشن موبایل ، رتبه سوم پر امکانات ترین صرافی خارجی ارز دیجیتال در فروردین ۱۴۰۳ را به دست آورده.

صرافی بای بیت (bybit) یکی از عالی‌ترین پلتفرم‌ها برای انجام معاملات اهرمی محسوب می‌شود. این صرافی امروزه یکی از بهترین صرافی‌ها برای فیوچرز بدون احراز هویت شناخته می‌شود. صرافی بای بیت برای اولین‌ بار در جزایر ویرجین بریتانیا و در مارس سال ۲۰۱۸ تأسیس شد. هدف از توسعه این رمز ارز ایجاد یک بستر مناسب برای انجام معاملات فیوچرز و اهرمی بود. سقف برداشته بدون احراز هویت روزانه در این صرافی  ۲ واحد بیت کوین است و تعداد جفت ارزهای این صرافی هم ۴۶ جفت ارز است. میزان اهرم در این صرافی بالاست و تا ۱۰۰ برابر اهرم هم در دسترس است. بااین‌حال توصیه می‌کنیم در استفاده از میزان اهرم‌ها زیاده‌روی نکنید. به طور کلی استفاده از اهرم‌های بالاتر از ۱۰ در این صرافی توصیه نمی‌شود.

مهمترین ویژگی های صرافی بای بیت

مهمترین ویژگی های صرافی بای بیت

مزایا صرافی بای بیت

 • کارمزد معاملات در این صرافی بسیار پایین است.
 • احراز هویت در این صرافی اختیاری است.

معایب صرافی بای بیت

 • در این صرافی تعداد دفعات برداشت در شبانه‌روز محدود است
 • انجام معاملات در این صرافی نیاز به استفاده از vpn با آی پی رایگان و vps دارد

چه معیار هایی برای انتخاب پر امکانات ترین صرافی خارجی در نظر گرفتیم؟

 • فیوچرز و مارجین
 • داشتن امکان حد ضرر و حد سود
 • قابلیت استیکینگ
 • دریافت وام از صرافی
 • اپلیکیشن موبایل
 • فضای تست نت
 • کارت هدیه
 • شبکه های اجتماعی قدرتمند

در تمام صرافی هایی که به معرفی آنها پرداختیم ، امکانات ذکر شده در صفحه اصلی و صفحه سوالات متداول به صورت واضح نوشته شده و ما همه این اطلاعات را گردآوری کردیم. ما نتایج حاصل از این بررسی را به صورت کامل در جدول مقایسه امکانات صرافی ها (بالای صفحه) آورده ایم.

جدیدترین صرافی های ارز دیجیتال خارجی

همچنین به درخواست کاربران صرافی های gate ،جمینی ،بیت استمپ ، کوین چک ،ال بانک ، بیت هامب ، کوین وان ، لیکوئید ،کوین لیست پرو ،MEXC ، آپ بیت ،بیت مکس ، فمکس ،اوکی کوین ، بیت مارت ،کوربیت ، وایت بیت ، بیگ وان ، پروبیت ، بیترو ، هات کوین ، دلتا اکسچنج ، دیجی فینکس ، کوینز بیت ، توکیو کریپتو ، کامگاند ،بینگ اکس ،بیت بانک ، بیت ول ، بیت واوو ،بیت کوب و … بعد از بررسی های نهایی و اطمینان از اعتبار کافی ، به لیست پر امکانات ترین صرافی های خارجی به مرور زمان اضافه خواهند شد.

سخن آخر

در این مقاله با پر امکانات ترین صرافی خارجی ارز دیجیتال در فروردین ۱۴۰۳ آشنا شدیم. ضمنا برای خرید ارز دیجیتال با مناسب ترین قیمت می توانید از سرویس مقایسه قیمت ارز های دیجیتال در صرافی های خارجی استفاده نمایید تا با کمترین هزینه ارز دیجیتال بخرید. اگر صرافی معتبری از قلم افتاده لطفا نامش را در قسمت نظرات بیاورید تا در اسرع وقت آن را بررسی کنیم.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «پر امکانات ترین صرافی خارجی ارز دیجیتال | بروزرسانی فروردین ۱۴۰۳» با ما درمیان بگذارید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

یک نظر

 • سلام خسته نباشید
  من با صرافی کوکوین کار میکنم
  مقدار اهرم رو برای مایی ک احراز هویت نکردیم چقد کاهش داده؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *