صرافی تبدیل (tabdeal) | آموزش ثبت نام و نحوه معامله گری در صرافی تبدیل

۳۱ خرداد ۱۴۰۱
آشنایی کامل با صرافی تبدیل (tabdeal)

صرافی ارزدیجیتال تبدیل، یک پلتفرم معامله را آماده کرده‌ است که کاربران می‌توانند با ثبت‌نام و احراز هویت در آن، به خرید و فروش ارزهای دیجیتال، مانند بیت کوین بپردازند و دارایی خود را در کیف پول اختصاصی خود مدیریت کنند. هدف تبدیل آن بوده که کاربران ایرانی بتوانند در کمال آسانی و امنیت، بدون واسطه، با یک‌دیگر به معامله بپردازند. تبدیل با پشتیبانی از بیشترین رمزارز در بازار معاملاتی ایران و ارائه‌کردن ابزارهای معاملاتی حرفه‌ای آمده‌است که نیاز کاربران ایرانی را مرتفع کند تا از دشواری‌های صرافی‌های خارجی و محدودیت‌ها خلاص شوند. کاربران در تبدیل می‌توانند به‌راحتی واریز و برداشت تومانی و خرید و فروش ارزدیجیتال داشته‌ باشند.

قبل از انتخاب یک صرافی ارز دیجیتال حتما مقاله معرفی بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی را مطالعه کنید.

مزایای صرافی تبدیل چیست؟

 • ابزار حرفه‌ای معامله: با ابزار‌های حرفه‌ای خرید و فروش از جمله حدضرر (stop loss) و OCO ریسک معاملات خود را در هر زمان و هر شرایطی مدیریت کنید.
 • کیف پول اختصاصی امن: ارز‌های دیجیتال خود را می‌توانید روی کیف پول امن خود در تبدیل نگهداری کنید و در صورت نیاز روی انواع شبکه‌ها به کیف پول‌های دیگر انتقال دهید.
 • پشتیبانی سریع: تیم پشتیبانی تبدیل در تمامی شرایط از طریق چت آنلاین و تلفن، همراه شما هستند و راهنمایی‌های لازم جهت استفاده از سایت را به شما می‌رسانند.

چگونه در صرافی تبدیل ثبت نام کنیم؟

در صفحه اولیه تبدیل، تعدادی از ارزهای دیجیتال کاربردی (از جمله: بیت کوین تتر، اتریوم تتر و دوج کوین تتر و…)، امکانی از قبیل دعوت از دوستان، خرید و فروش، تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال و … را مشاهده می کنید.

ابتدا از طریق آدرس tabdeal.org وارد سایت صرافی تبدیل شوید سپس روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

صرافی تبدیل

مراحل زیر را جهت ثبت نام طی می کنید.

۱.شماره موبایل را مطابق تصویر زیر وارد کنید.

۲.گزینه ادامه فرایند ثبت نام را کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در صرافی تبدیل

۳. مطابق تصویر زیر وارد بخش ثبت نام می­شوید. ابتدا گزینه درخواست کد تایید را بزنید تا کد فعال سازی برای شما ارسال شود. یک رمز عبور ۸ کاراکتری و دکمه پذیرش قوانین و مقررات را تیک بزنید (جهت افزایش اطلاعات می توان  قوانین و مقررات را کلیک کرده و قوانین این صرافی را مطالعه فرمایید).

۴. دکمه ساخت حساب کاربری را کلیک کنید.

آموزش ثبت نام در صرافی تبدیل

دریافت تخفیف ویژه در کارمزد

اگر از لینک زیر در صرافی تبدیل ثبت نام کنید، در اولین معاملات خود تخفیف کارمزد دریافت میکنید.

ثبت نام و دریافت تخفیف

چگونه در صرافی تبدیل احراز هویت کنیم؟

این فرآیند شامل ۵ بخش اصلی می شود، که باید به ترتیب هر بخش را تکمیل کنید و وارد بخش بعدی شوید. مطابق تصویر زیر اطلاعات خواسته شده ی مراحل ۱تا ۵ وارد کنید:

 1. تایید ایمیل
 2. اطلاعات شخصی
 3. اطلاعات کارت بانکی
 4. تایید اطلاعات تماس
 5. تایید عکس

چگونه در صرافی تبدیل احراز هویت کنیم؟

کاربردهای داشبورد صرافی تبدیل چیست؟

سطح کارمزد

منوی داشبورد سطح کارمزد معاملات و مجموع تقریبی دارایی کاربر را نشان می دهد. هر چقدر خرید و فروش بیشتری داشته باشید سطح کارمزد کاهش می یابد. اولین سطح کارمزد فیروزه می باشد که مقدار کارمزد ۰.۴% می باشد و در سطح بعدی که عقیق می باشد سطح کارمزد به ۰.۳۵% می رسد یعنی حدود ۰.۰۵% سطح کارمزد نسبت به سطح اول (فیروزه) کاهش یافته است. همان طور که در شکل زیر مشاهده می کنید سطح کارمزد از سمت راست به سمت چپ کاهش می یابد.

کاربردهای داشبورد صرافی تبدیل چیست؟

در جدول زیر درصد کارمزد پرداختی و سطح کارمزد متناسب با حجم معاملات مختلف نشان داده شده است. توجه داشته باشید که کارمزد معاملات ارزهای دیجیتال در بازارهای با پایه تتر، یعنی معاملاتی که در آن تومان دریافت یا پرداخت نمی شود، به صورت ثابت ۰.۲% است.

 کارمزدهای معاملاتی صرافی تبدیل چقدر است؟

کارمزد خرید و فروش ارزهای دیجیتال در معاملاتی که یک سر آن‌ها تومان است، بر حسب حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر، به‌صورت پله‌ای محاسبه می‌شود و از ۰.۴ درصد تا ۰.۱۵ درصد از حجم معامله است. در معاملاتی که یک سر آن‌ها، تتر است، کارمزد ثابت و برابر ۰.۲ درصد است. کارمزد از ارزی که پس از معامله دریافت می‌کنید، کسر می‌شود. به‌عنوان مثال اگر شما بخواهید با تومان، بیت کوین بخرید، کارمزد شما از بیت کوین دریافتی شما کسر می‌شود و یا اگر به‌عنوان فروشنده بخواهید، بیت کوین خود را به فروش برسانید، کارمزد از تومانی که دریافت می‌نمایید، کسر می‌شود.

حجم معاملات در بازار‌های تومانی در ۳۰ روز اخیر کارمزد سطح کارمزدی
کمتر از ۱۰ میلیون ۰.۴۰% فیروزه
بین ۱۰ تا ۴۰ میلیون ۰.۳۵% عقیق
بین ۴۰ تا ۱۰۰ میلیون ۰.۳۰% کهربا
بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون ۰.۲۵% کریستال
بین ۲۰۰ میلیون تا ۱ میلیارد ۰.۲۲% یاقوت
بین ۱ تا ۵ میلیارد ۰.۱۸% زمرد
بالای ۵ میلیارد ۰.۱۵% الماس
دریافت تخفیف ویژه در کارمزد

اگر از لینک زیر در صرافی تبدیل ثبت نام کنید، در اولین معاملات خود تخفیف کارمزد دریافت میکنید.

ثبت نام و دریافت تخفیف

چگونه در صرافی تبدیل معامله گری (خرید و فروش) کنیم؟

در منوی داشبورد گزینه معامله را در بخش ارزهای دیجتال کلیک می کنید تا وارد بخش خرید و فروش صرافی تبدیل شوید. با توجه به شکل زیر و شماره بندی های انجام شده شما می توانید:

 1. می توان جفت ارزهای مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 2. آخرین معاملات انجام شده را می توان مشاهده کرد.
 3. خرید و فروش ارز موردنظر را انجام دهید.
 4. نمودار بازار جهانی و صرافی تبدیل نیز قابل مشاهده می باشند، که در حال تغییر هستند و باهم متفاوت اند.
 5. سفارش آنی: این نوع سفارش مخصوص کاربرانی می باشد که وقت برای منتظر ماندن جهت خرید ندارند و می خواهند فوری سفارش خرید یا فروش خود را انجام دهند. برای خرید یا فروش سریع از این گزینه استفاده می شود. ابتدا مقدار ارز سفارشی خود را وارد کنید و وقتی گزینه خرید یا فروش بیت کوین را انتخاب کنید با توجه به فوریت انجام سفارش، خرید یا فروش شما با قیمت بالاتری انجام می گیرد.
 6. سفارشOCO (One Cancels the Other): در این بخش معاملات دوشرطی تعیین می شود یعنی معامله گر می تواند دو سفارش محدود و حد ضرر را همزمان تنظیم کند. کاربر می تواند در این کادر یک استاپ و یک لیمیت قیمت تعریف کند، که با این کار می تواند یک حد ضرر یا سود برای خودش تعیین کند.

چگونه در صرافی تبدیل معامله گری (خرید و فروش) کنیم؟

نحوه شارژ کیف پول صرافی تبدیل چگونه است؟

در منوی کیف پول تعدادی ارز دیجیتال قابل مشاهده می باشند. جهت واریز وجه گزینه واریز را متناسب با ارز دیجیتال مورد نظر را کلیک می کنیم تا به صفحه درگاه پرداخت منتقل شویم.

نحوه شارژ کیف پول صرافی تبدیل چگونه است؟

چگونه می توان در کمترین زمان ممکن در صرافی تبدیل خرید کنیم؟

با استفاده از منوی خرید آسان کاربرانی که می خواهند حجم بالایی ارز دیجیتال خرید کنند، از این گزینه استفاده می کنند. در کادر باز شده ابتدا نوع ارز دیجیتال و مقدار ارز مورد نظر را وارد کنید. وقتی گزینه استعلام قیمت را کلیک کنید ارز مورد نظر سفارش داده می شود.

چگونه می توان در کمترین زمان ممکن در صرافی تبدیل خرید کنیم؟

چگونه از صرافی تبدیل کسب درآمد کنیم؟

در این بخش کاربر می تواند با ایجاد لینک دوستان خود را به صرافی تبدیل دعوت کند. با اشتراک گذاری لینک ایجاد شده، کاربر  کارمزد تخفیف می گیرد. همچنین کاربر می تواند درصد تخفیف را بین خود و دوستانی که از طریق لینک دعوت ثبت نام می کنند، تقسیم کند.

چگونه از صرافی تبدیل کسب درآمد کنیم؟

منوی تنظیمات صرافی تبدیل شامل چه بخش هایی است؟

طبق شماره گذاری تصویر زیر شما در منوی تنظیمات می توانید کارهای زیر را انجام دهید:

A) می توانید اطلاعات بانکی و شخصی خود را ویرایش کنید.

B) مطالعه قوانین و مقررات سایت، سوالات متداول و تماس با ما را می توانید ببینید.

C) خدمات صرافی تبدیل از جمله؛ آکادمی تبدیل، راهنمای گام به گام و مشاوره رایگان و .. نیز برای شما قابل مشاهده می باشد.

D) در بخش بیشتر بدانید می توانید خرید ارزهای دیجیتال را مشاهده نمایید.

E) همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.

منوی تنظیمات صرافی تبدیل شامل چه بخش هایی است؟

آیا صرافی تبدیل مطمئن است؟

صرافی ارز دیجیتال تبدیل از نظر حقوقی، یک شرکت ثبت‌شده است که موفق به اخذ مجوز دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری شده‌است. تبدیل دارای درگاه پرداخت قانونی و کد مالیاتی است و تحت نظارت نهادهای نظارتی مانند پلیس فتا عمل می‌کند. تیم امنیت تبدیل به‌صورت ۲۴ ساعته وضعیت سایت را پایش نموده و پاسدار دارایی کاربران است. هم‌چنین سایت به‌صورت دوره‌ای توسط تیم‌های امنیت بیرونی تست می‌شود تا بالاترین سطح امنیت، برای دارایی کاربران فراهم گردد. قابل ذکر است سایت تبدیل تاکنون هیچ‌گونه نفوذ امنیتی را تجربه نکرده‌است و تمامی تلاش خود را جهت حفظ و نگه‌داشت دارایی کاربران به‌کار می‌گیرد.

خرید آسان از صرافی تبدیل

خرید آسان از صرافی تبدیل

احراز هویت در صرافی تبدیل چقدر زمان می‌برد؟

در پلتفرم تبدیل در صورت صحت اطلاعات وارده و درصورتی‌که شماره‌همراه واردشده، به نام خودتان باشد، کم‌تر از ۴۸ ساعت زمان لازم دارد تا تأیید حساب شما انجام شود و با شما تماسی گرفته نخواهدشد. در صورتیکه شماره‌همراه واردشده به نام خودتان نباشد، باید با شمارهٔ ثابتی که در مراحل ثبت‌نام، ثبت کرده‌اید، باید با شمارهٔ ۰۲۱۹۱۰۰۴۴۰۹ تماس بگیرید تا تأیید هویت شما تکمیل شود. درصورتی‌که شما تصویر جدید ارسال کنید و یا تصویر ارسالی شما تایید نگردد، ۲۴ ساعت تا تأیید تصویر جدید زمان نیاز است. لطفاً فقط اگر از زمان‌های بالا گذشته‌بود و تأیید حساب شما انجام نگرفته‌بود، از طریق پشتیبانی (چت آنلاین، تماس تلفنی)، با ما در میان بگذارید.

برای شروع معامله گری و پیدا کردن بهترین صرافی حتما از سرویس مقایسه قیمت صرافی های ارز دیجیتال استفاده کنید.

واریز به کیف پول یا برداشت از آن چه هزینه‌هایی در بر خواهد داشت؟

با عضویت در صرافی تبدیل، یک کیف پول اختصاصی و امن به شما اختصاص می‌یابد. در این کیف پول، برای هر ارز، امکان معامله، واریز و برداشت وجود دارد. برای واریز و برداشت تومان نیز همین شیوه را پیش بگیرید. تبدیل بابت واریز و برداشت تومانی، هزینه‌ای دریافت نمی‌کند اما در برداشت تومانی، بابت هزینه‌های درگاه پرداخت، مبلغ اندکی دریافت می‌شود. واریز و برداشت ارز دیجیتال در تبدیل، با استفاده از آدرس‌های اختصاصی واریز و برداشت صورت می‌گیرد. تبدیل بابت واریز و برداشت ارز دیجیتال، هزینه‌ای را دریافت نمی‌کند و کارمزد برداشت نیز توسط شبکهٔ انتقال بلاک‌چین کسر می‌شود.

محیط معامله گری در صرافی تبدیل

محیط معامله گری در صرافی تبدیل

آیا همهٔ ارزهای صرافی تبدیل را می‌توان با تومان خریداری کرد؟

تعداد زیادی بازار تومانی در تبدیل وجود دارد؛ یعنی شما می‌توانید مستقیماً با تومان، ارز دیجیتال بخرید. هم‌چنین راه دیگر این است که ابتدا در بازار تتر – تومان، با تومان خود، تتر بخرید و سپس در بازارهای تتری هر رمزارز، به خرید و فروش بپردازید. دقت کنید کارمزد معامله با تتر، ۰.۲ درصد از حجم معامله است (یعنی ۲ هزار تومان کارمزد به‌ازای هر یک میلیون تومان معامله).

آیا صرافی تبدیل کلاهبرداری است؟

با توجه به مشخصات دفتر ثابت ، وجود نیروهای متخصص در لینکدین و شبکه های اجتماعی این صرافی به نظر نمیرسد صرافی تبدیل کلاهبرداری باشد. اگر شما شکایتی از این صرافی دارید در بخش کامنت ها بنویسید.

مشخصات تماس صرافی تبدیل

دفتر اصلی: تهران – کارخانه نوآوری آزادی (مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی امکان پذیر است )
تماس با تبدیل : ۰۲۱-۹۱۰۰۴۴۰۹

نظرتان را درباره‌ی مقاله «صرافی تبدیل (tabdeal) | آموزش ثبت نام و نحوه معامله گری در صرافی تبدیل» با ما درمیان بگذارید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

‫3 نظر

 • سوال داشتم قیمت بیتکوین رو ساتوشی هم تاثیر دارد ؟

 • ببت لند با ثبت نام خالی هدیشو نمیده باید احراز بشید

 • سلام به نظر من بیت کوین در حال تکمیل یک الگوی سر و شانه بزرگی است که شانه چپ اون تقریبا از اواسط ماه ۳ میلادی تشکیل شده و الان داره شانه راست رو کامل میکنه و تا ۶ هفته آینده روند کلی بازار نزولی خواهد بود و قیمت به محدوده ۲۲۰۰۰ سقوط خواهد کرد.
  این موضوع رو توی تایم فریم های هفتگی و ۲ هفتگی و حتی ماهانه هم میشه به وضوح دید.
  اما بعد از این سقوط با قدرت به سمت ۴۸۰۰۰ دلار حمله خواهد کرد

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *