کاربران کوکوین (KuCoin) بهتر است کدام صرافی را انتخاب کنند؟

۱۸ تیر ۱۴۰۲
کاربران کوکوین (KuCoin) بهتر است کدام صرافی را انتخاب کنند؟

آیا کوینکس و دیگر صرافی ها میتوانند جای خالی کوکوین را پر کنند؟ چه بر سر کوکوین آمد؟ آیا به بازگشت این صرافی امیدوار باشیم؟

تکلیف حساب هایمان چه خواهد شد؟ تمامی این سوالات در ذهن این روزهای سرمایه گذاران کوکوین است. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا این سوالات را پاسخ دهیم.

کوکوین احراز هویت را اجباری میکند!

صرافی کوکوین در تاریخ ۱۵ جولای میلادی احراز هویت را برای تمامی کاربران این صرافی اجباری خواهد کرد. این یعنی پس از ۲۴ تیر ماه دیگر کاربری نمیتواند بدون احراز هویت مبلغ جدیدی را وارد صرافی کند.

اگر کسی پیش از این تاریخ به صرافی واریزی داشته باشد می تواند همین مبلغ را از صرافی بیرون بیاورد یا در بازار اسپات خود کوکوین آنها را معامله کند.

شرایط جدید توسط برخی از تحلیلگران اقتصادی پیشبینی شده بود اما برخی هم از صرافی سنگاپوری کوکوین انتظار اجبار برای احراز هویت را نداشتند.

۳ دسته کاربر در مقابل تصمیم کوکوین (KYC)

پس از اعلام رسمی صرافی Kucoin کاربران چارهای ندارند که از تصمیم این صرافی تبعیت کنند. مسلما پس از این جریان کاربران به ۳ دسته تقسیم میشوند.

 • افرادی که قصد و شرایط احراز هویت دارند داخل صرافی باقی خواهند ماند.
 • افرادی که شرایط احراز هویت دارند اما قصدی برای انجام آن ندارند باید از صرافی خارج شوند و سرمایه خود را به صرافی دیگری منتقل کنند.
 • دسته آخر نیز افرادی هستند که حتی شرایط احراز هویت هم ندارند. برای نمونه ایرانیان ساکن ایران به دلیل تحریمهای بین المللی نمیتوانند در کوکوین احراز هویت کنند.

در ادامه راه حلی برای دو دسته آخر معرفی خواهیم کرد.

کوکوین2 KuCoin بهتره کدام صرافی را انتخاب کنند؟

آیا باید به فکر صرافی جایگزین باشیم؟

قطعا پس از شرایط جدید KYC ما راه دیگری جز انتقال دارایی مان به صرافی دیگری نداریم. اما صرافی جایگزین باید شرایط خاصی را داشته باشد تا بتواند نیاز ما را برآورده کند.

صرافی جدید باید شرایط آزادانه ای برای احراز هویت مشخص کرده باشد. این صرافی نباید کاربران را برای احراز هویت در منگنه بگذارد.

از طرفی صرافی جدید باید با کاربران کشورهای تحریمی تعامل درستی برقرار کند تا آنها در صرافی جدید خود احساس امنیت داشته باشند.

سرانجام به سراغ کدام گزینه برویم؟

صرافی CoinEx یکی از بهترین گزینه ها است. کوینکس صرافی است که تمامی ویژگیهای خواسته شده را در اختیار دارد.

شما میتوانید در کوینکس بدون احراز هویت معامله انجام دهید. این صرافی سابقهای طولانی دارد و تا به امروز نیز توانسته در برابر حفظ امنیت کاربرانش روسفید باشد.

کوینکس شرایط احراز هویت را در دست کاربران گذاشته تا آنها با توجه به شرایط خودشان هر زمان که نیاز داشتند این کار را انجام دهند.

از طرفی این صرافی روابط بسیار خوبی با تمام کاربرانش در جهان دارد و نه تنها ایرانیان ، بلکه کاربرهای کشورهای دیگر هم به راحتی می توانند از پلتفرم کوینکس استفاده کنند، و تاکنون هیچ مشکلی نداشتند.

جمع بندی

کوینکس بهعنوان یک صرافی نمونه، بهترین گزینه برای انتقال از کوکوین است. در این صرافی دارایی شما در امنیت خواهد بود.

خودتان نیز میتوانید بدون احراز هویت به عنوان یک ایرانی مشغول به فعالیت شوید. با شرایط فعلی کوکوین، بهترین گزینه مهاجرت به صرافیهای آزادی مانند کوینکس است. ممنونیم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید.

سلب مسئولیت: میهن سیگنال صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «کاربران کوکوین (KuCoin) بهتر است کدام صرافی را انتخاب کنند؟» با ما درمیان بگذارید.

5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

یک نظر

 • قیمت لایت کوین چک کردم omp اشتباه میده
  ترون استلار تتر
  هر ارزی من بررسی میکنم با قیمت خود صرافی تفاوت فاحش داره

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *