مهدی عباس زاده
۱۷ آبان ۱۳۹۹
0
0

توی این کلیپ به صورت خلاصه بیان می کنیم که بیتکوین کش چیست و چه تفاوتی با بیتکوین دارد؟

مشاهده این کلیپ در یوتیوب

بیت کوین و بیتکوین کش دو رمز ارز متفاوتند. بیتکوین کش پول نظیر به نظیر برای اینترنت است و کاملا غیرمتمرکز شده ست و بانک مرکزی ای ندارد و برای کار کردن نیاز به هیچ شخص ثالثی ندارد. امکان قیمت های پایین و تاییدهای قابل اطمینان برای کاربران و معامله گران وجود دارد. تمامی دارندگان بیتکوین داخل بلاک ۴۷۸۵۵۸ به تاریخ اول آگوست ۲۰۱۷ مالک بیتکوین کش نیز هستند.
این بدین معناست که اگر در اول اگوست مالک بیتکوین بوده اید، به همان مقدار بیتکوین کش می داشتید که بر اساس فورک به شما اختصاص داده شده بود.

تفاوت اصلی در مقیاس پذیری بلاک چین است.

بیتکوین کش معتقد است که نقشه ی راه ناکوموتو موسوم به فرزندخواندگی جهانی را در مقیاس زنجیره ای دنبال میکند . به عنوان اولین قدم محدودیت سایز بلاک قابل تنظیم شده است.

این تغییرات،تراکنش ها را سریع تر میکند،و به طوری که زمان آن را به چند دقیقه می رساند. بیتکوین کش امضای تراکنش جدیدی اضافه کرد، امنیت کیف پول های سخت افزاری را بهبود داد
و مشکل هش چارگانه هش کردن را حذف کرد.

بیتکوین کش یک الگوریتم سختی جدیدی اضافه کرد که اثبات پاسخگوی کار تنظیم سختی به ماینرها اجازه می دهد باب میلشان از زنجیره ی بیتکوینشان مهاجرت کنند.

در حالی که محافظت از آنها دربرابر نوسانات نرخ هش را فراهم میکنم ، به ماینرها اجازه می دهد باب میلشان از زنجیره ی بیتکوینشان مهاجرت کنند.

تاریخچه بیت کوین کش

سرمایه گذار اولیه راجرور ،  مدیر عامل bitcoin.com مروج اصلی بیت کوین کش است.

شما درمورد نقاط قوت و ضعف بیت کوین کش نظری دارید؟ اگر نظری دارید لطفا در قسمت کامنت با ما درمیان بگذارید.

برچسب ها:

بیتکوین کش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *