قیمت الگورند (ALGO)

۶,۷۳۷ تومان
شش هزار و هفتصد و سی و هفت تومان
$0.13
رتبه 51
8,006,103,810
80.06%
عرضه حداکثر: 10,000,000,000
عرضه در گردش
$1,065,950,731
ارزش بازار
$0.13
-95.94%
بالاترین قیمت: $3.28
قیمت
-24.98%
تغییرات امسال
؟
تغییرات قیمت از ابتدای این سال میلادی
4.94% تغییرات ۷ روز گذشته
$0.087610896607464 $3.28
پایین ترین
بالاترین
  • خلاصه
  • زمان نگهداری
  • فنی
  • میزان محبوبیت
  • سرمایه بازار و نقدینگی
  • مقالات
  • درباره

الگورند چیست؟

الگورند یا Algorand با نماد ALGO یک ارز دیجیتال یا رمزارز است که با ارزش بازار حدود 1,065,950,731 دلار در رتبه 51 قرار دارد. هر واحد از Algorand در این لحظه با قیمت 0.13 دلار با احتساب نرخ تتر 50,601 تومانی که معادل 6,737 تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن 81,858,379 دلار است.
قیمت الگورند در 24 ساعت گذشته 1% تغییر داشته است. در نمودار Algorand بالاترین قیمت در همه زمان ها 3 دلار بوده که الان حدود -96% با آن قیمت فاصله دارد. همچنین در نمودار Algorand کمترین قیمت در همه زمان ها 0.09 دلار بوده که الان حدود 52% با آن فاصله دارد.

wallet icon
امتیاز نقدینگی
۶۲%
wallet icon
میزان محبوبیت
۸۲%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۱۰۰%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۱۰۰%
wallet icon
امتیاز نقدینگی
۶۲%
wallet icon
میزان محبوبیت
۸۲%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۱۰۰%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۱۰۰%
چگونه از این نمودار استفاده کنیم؟

میانگین زمان نگهداری الگورند

همانطور که از نام آن پیداست، این شاخص به سادگی میانگین دوره نگهداری دارایی‌های رمزارز را محاسبه می‌کند. این محاسبه با میانگین زمان نگهداری تمام آدرس‌ها برای زمان‌های قبل از انتقال (یا فروش) این رمزارز صورت می‌گیرد. این عدد در زمینه مدت زمانی که این دارایی رمزارزی وجود دارد، قرار می‌گیرد.

💡 چگونه می‌توانم از آن استفاده کنم؟ ا

این شاخص به درک افق زمانی نگه‌دارندگان این دارایی رمزارزی کمک می‌کند. افق زمانی بلندتر می‌تواند به منظور اعتقاد بلندمدت به دارایی اشاره کند.

۰.۸
سال‌
۰سال‌
۴.۶سال‌

فنی

با توجه به ماهیت منبع باز رمزارزها ، کد اکثر رمزارزها به صورت عمومی از طریق Github در دسترس است. میهن سیگنال به طور مستقیم به مخازن رسمی Github این رمز ارز وصل و اطلاعات کلیدی را برای فعالیت توسعه‌دهندگان استخراج می‌کند.

‌تعداد Commit ۴,۱۱۷
ستاره‌ها ۱,۲۷۵
تماشاگرها ۷۲
شاخه‌ها ۴۵۳
آخرین Commit 1 هفته پیش

آمار گیت‌هاب

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

برای هر کسی که به دنبال تجزیه و تحلیل جامعه توسعه‌دهندگان یک پروژه است، نمودار GitHub یک وسیلهٔ ضروری است. معیارهای نمایش داده شده در بالا، تعداد commits و ستاره‌ها نشان‌دهنده علاقه و مشارکت از جامعه توسعه‌دهندگان یک رمزارز اشاره دارد. در حالت ایده‌آل، باید رشدی در این جنبه‌ها و همچنین در سایر معیارهای کلیدی توسعه‌دهندگان وجود داشته باشد.

مشکلات باز و مشکلات بسته برای مقایسه تعداد باگ‌ها و بهبودهای پیدا شده نسبت به آنهایی که اصلاح/اجرا شده‌اند مفید هستند. زمانی که مسائل بیشتری حل و فصل می‌شوند، به تعهد از جانب جامعه توسعه‌دهندگان اشاره دارد.

در کل، هر یک از این معیارهای GitHub یک زاویه کمی متفاوت در جامعه توسعه‌دهندگان یک پروژه را نشان می‌دهد. این نمودار به راحتی یک دید کلی از تمام معیارهای کلیدی GitHub را فراهم می‌آورد. احساس راحتی به مقایسه بین هر کدام و در میان دارایی‌های رمزنگاری شده کنید.

میزان محبوبیت

نشان‌گر احساسات با استفاده از الگوریتم یادگیری ماشین،  علامت‌گذاری مفهوم پیام‌هایی که در مورد یک دارایی رمزنگاری خاص و تیکر آن بحران می‌شوند، را پیش‌بینی می‌کند. این‌ها بر اساس زمان نقشه‌برداری می‌شوند تا احساسات بازار و سطح فعالیت مرتبط با یک دارایی رمزنگاری در توییتر را پیگیری کنند.

احساسات توییتر

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

احساسات تلگرام

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

سرمایه بازار و نقدینگی الگورند

پروژه هایی با نقدینگی و ارزش بازار کمتر ریسک بیشتری دارند. زمانی که پروژه محبوب تر میشود و توسط افراد بیشتری معامله میشود ریسک سرمایه گذاری در آن کاهش می یابد و پروژه ی مناسیبی برای سرمایه گذاری درنظر گرفته می شود.

مقالات

در این قسمت مقالات مرتبط با این ارز را مشاهده میکنید.

تحلیل قیمت الگورند امروز نزولی است زیرا مومنتوم صعودی در سطح ۱.۷۳ پس از دو روز کاهش یافته است. جفت الگو / دلار با افزایش فشار فروش دچار اصلاح شده...
۱۴۰۰/۱۰/۱۰
تحلیل آلت کوین ها
نمایش مطلب
پس از افت قیمت بیت کوین تا ۳۵۰۰۰ دلار، برخی از آلت‌کوین‌ها نیز همین مسیر را در پیش گرفتند. بیت کوین افت ۵.۴ درصدی قیمت در ۲۴ ساعت گذشته را...
۱۴۰۰/۳/۲۹
تحلیل آلت کوین ها
نمایش مطلب

معرفی ارز الگوراند (Algorand)

ارز دیجیتال Algorand یک شبکه بلاک‌چین غیرمتمرکز بوده که توکن بومی آن ALGO نام دارد. هدف تیم توسعه‌دهنده از طراحی و راه اندازی ارز الگوراند، ترکیب ویژگی‌هایی مانند تمرکززدایی و ایجاد توکن با قابلیت تقسیم آسان بوده است. همچنین یکی از مواردی که این ارز دیجیتال را از بقیه ارزها متمایز می‌کند، استفاده از مکانیزم اثبات سهام خالص یا Pure Proof of Stake است. Algorand در ژوئن 2019 توسط دانشمند کامپیوتر و استاد MIT سیلویو میکالی راه اندازی شد، یک شبکه بلاکچین اوپن-سورس است که هر کسی می تواند بر روی آن ایجاد کند. Algorand به صورت یک شبکه تمرکز بر پرداخت با تراکنش های سریع و تمرکز قوی بر دستیابی به نهایی شدن فوری طراحی شده است - این بدان معنی است که بیش از 1000 تراکنش در ثانیه پردازش (TPS) و قابل دستیابی به تراکنش نهایی در کمتر از پنج ثانیه.

ویژگی‌ های ارز الگوراند (Algorand)

همانطور که گفتیم ارز دیجیتال Algorand ویژگی‌های خاص و متنوعی داشته که باعث محبوبیت این ارز در میان کاربران بازار سرمایه شده است. ویژگی‌هایی مانند افزایش سرعت پردازش تراکنش‌ها، امنیت بالا در انجام معامله، دریافت آسان پاداش، کارمزد کم، ریسک پایین معامله و رابط کاربری آسان شبکه، از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این ارز دیجیتال در بازار سرمایه هستند.

پیش بینی آینده ارز الگوراند (Algorand)

کارشناسان و تحلیلگران بازار سرمایه پیش بینی کرده‌اند که ارز دیجیتال الگوراند تا پایان سال 2022 به میانگین قیمت 3.16 دلار به ازای هر کوین می‌رسد. همچنین ممکن است قیمت این ارز تا سال 2025 به سطح 6.2 دلار نیز برسد. WalletInvestor در تحلیل‌های خود از ارز دیجیتال Algorand اعلام کرده که این ارز یک انتخاب هوشمندانه برای سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت کاربران در این بازار به حساب می‌آید. این پیش بینی‌ها نشان دهنده آینده روشن ارز دیجیتال Algorand در بازار است.