ملکه، رمزارزها را به عنوان ارز به رسمیت نمی‌شناسد

۲۰ آبان ۱۳۹۸
ملکه، رمزارزها را به عنوان ارز به رسمیت نمی‌شناسد

چند هفته پس از اینکه کمیته ناظر بر درآمدهای داخلی ایالات متحده یک راهنمای جدید برای اخذ مالیات با رمز ارزها منتشر کرد، نهاد مرکزی مالیات و خدمات مالی بریتانیا قوانین مالیاتی خود در رابطه با رمز ارزها برای بخش‌های صنعتی و افراد را به روز رسانی کرد.

ملاحضات قانونی لحاظ شده در این بازنگری همچنان که انتظار می‌رفت، محافظه کارانه است. این قانون جدید پیرامون رمز ارز ها در کنار بندهای مالیاتی دیگر بریتانیا قرار می گیرد. در این لایحه رمز ارز ها به طور مشخص ارز در نظر گرفته نشده اند و با اسم دارایی‌های رمز نگاری شده وارد قانون شده اند.

قوانین لحاظ شده برای افراد حقیقی به این صورت است که داشتن رمز ارز ها را به عنوان یک نوع سرمایه‌گذاری شناسایی کرده است و در هنگام تبدیل رمز ارز ها به ارزهای فیات، خرید با رمز ارز ها و حتی تبدیل رمز ارز ها به یکدیگر آنها را مشمول پرداخت مالیات می‌کند.

در حالیکه کشورهای بسیاری در حال وضع قوانین مالیاتی برای رمز ارز ها هستند، دغدغه‌های بسیاری برای تمیز دادن فعالیت‌های فردی از تجاری در حوزه رمز ارز ها توسط قانون‌گذاران وجود دارد.

4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

‫2 نظر

  • فن این میم کوین هستم

  • سلام ودرودبردوستان خوب شیبا ارزی محبوب درجامعه جهانی قراردارد وطرف دارانش دوستان خوب لقب دارندمتشکریم

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *