آیا ایلان ماسک بخاطر رهایی از دارایی دوج کوین خود لوگو را تغییر داد؟!

۲۰ فروردین ۱۴۰۲
آیا ایلان ماسک بخاطر رهایی از دارایی دوج کوین خود لوگو توییتر را تغییر داد؟!

گمانه زنی هایی در رسانه های اجتماعی شکل گرفت.  موضوع آنها این است که ایلان ماسک عمداً قیمت دوج کوین را با تغییر لوگوی توییتر افزایش داد تا بتواند دارایی های دوج خود را بفروشد.

بر اساس گزارشات Lookonchain، دو نهنگ از پنج نهنگ بزرگ DOGE، بیش از ۱۲۰ میلیون دلار از این میم کوین را در میان افزایش قیمت عظیم این هفته فروختند.

همانطور که می دانید مالک جدید توییتر یکی از طرفداران مشتاق دوج است. چرا که این میلیاردر در گذشته چندین بار قیمت آن را از طریق تعاملات مختلف افزایش داد.

آخرین نمونه از این تعاملات در اوایل این هفته رخ داد. زمانی که او لوگوی توییتر Bluebird را به تصویر سگ دوج کوین تغییر داد. انتظار می ‌رود که قیمت این ارز دیجیتال در عرض چند دقیقه ۲۵ درصد و در روز بعد بیش از ۳۰ درصد افزایش یابد. این قیمت برای اولین بار در چند ماه گذشته به بالای ۰.۱ دلار رسید.

لوگوی Bluebird از آن زمان به بعد به حالت قبل بازگشت. DOGE به طور قابل توجهی بازنگری شد. طبق گزارشات میهن سیگنال، دو نهنگ از پنج نهنگ بزرگ دوج کوین، در میان افزایش قیمت آن، دارایی دوج خود را به ارزش حدود ۱۲۱ میلیون دلار فروختند.

شایان ذکر است که تیم Lookonchain تنها کسی نیست که گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا ماسک بود که بخش عظیمی از دارایی‌ هایش را فروخت یا خیر، مطرح کرد. ماسک در گذشته به مالکیت DOGE اعتراف کرد، اما هرگز آشکارا ادعا نکرد که چیزی را فروخته است.

اخیرا، جیمی سانگ، ماکسیمالیست محبوب بیت کوین نیز ادعا کرد که ماسک می تواند قیمت DOGE را برای فروش دارایی های خود افزایش دهد.

 

منبع:cryptopotato.com
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *