ارزش بازار این ۲ ارز دیجیتال در نیمه دوم سال به ۲۵ میلیارد دلار می رسد!

۲۰ خرداد ۱۴۰۳
ارزش بازار این 2 ارز دیجیتال در نیمه دوم سال به 25 میلیارد دلار می رسد!

بازار ارز دیجیتال به شدت تحت تأثیر عوامل اقتصادی گسترده تر، بی ثبات است. داده‌های اخیر در رابطه با رشد اشتغال در ایالات متحده نشان می‌دهد که اقتصاد به خوبی با نرخ‌های بهره بالاتر کنار می‌آید و احتمال کاهش نرخ‌ها را کاهش می‌دهد؛ این موضوع بر علاقه به سرمایه گذاری در دارایی های پرخطر مانند انواع ارز دیجیتال تأثیر می‌گذارد.

با وجود این، به گزارش فینبولد، پیش بینی می شود دو ارز دیجیتال دوج کوین و تون کوین تا نیمه دوم سال به ارزش بازار ۲۵ میلیارد دلاری دست پیدا کنند. این پیش بینی متکی به ادامه روند صعودی و مزایای تورم بالای عرضه است که می تواند حتی با حداقل تغییرات قیمت، ارزش بازار را افزایش دهد.

ارزش بازار فعلی دوج کوین ۲۱ میلیارد دلار است و فعالیت های اخیر این بلاک چین نشان می دهد که کاهش آن ممکن است به دلیل فعالیت قابل توجه نهنگ ها موقتی باشد.

تون کوین، بیش از ۶.۵ درصد رشد داشته و با ارزش بازار ۱۷.۴ میلیارد دلار معامله می شود. این افزایش قیمت به دنبال معرفی ارز درون برنامه ای جدید تلگرام تحت عنوان استارز است. پتانسیل ۲ ارز دیجیتال دوج کوین و تون کوین برای رسیدن به ارزش بازار ۲۵ میلیارد دلاری تا حد زیادی به حفظ حرکت صعودی بازار بستگی دارد.

منبع:فینبولد
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *