۳ توکن مهم کاردانو برای سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۴

۱۲ فروردین ۱۴۰۳
3 توکن مهم کاردانو برای سرمایه گذاری در سال 2024

اکوسیستم کاردانو (ADA) در طول سال‌ها رشد قابل‌توجهی را تجربه کرده است. توکن‌های امیدوارکننده ای بر روی این اکوسیستم ساخته شده اند که سرمایه گذاران را در سال ۲۰۲۴  ترغیب به سرمایه گذاری کرده اند.

داده‌های اخیر از DefiLlama حاکی از بهبود قابل‌توجه در اکوسیستم Cardano است. ارزش کل بلاک شده (TVL) در توکن‌های کاردانو به ۴۲۲.۶۳ میلیون دلار رسیده است که نسبت به اول ژانویه ۲۰۲۳ تقریباً ۱۰ برابر افزایش داشته است.

مبادلات غیرمتمرکز در Cardano همچنین شاهد رشد قابل توجهی در حجم معاملات روزانه از ۸۵۴,۲۴۰ دلار به ۵.۶۹ میلیون دلار در مدت مشابه بود که منعکس کننده افزایش فعالیت های معاملاتی و سرمایه گذاری در اکوسیستم است.

پروژه های مهم برای سرمایه گذاری در اکوسیستم کاردانو عبارتند از Indigo (INDY)، Minswap (MIN) و Liqwid (LQ). این پروژه‌ها به ترتیب ویژگی‌های منحصربه‌فردی مانند توکن‌سازی دارایی‌ها در دنیای واقعی، مبادلات غیرمتمرکز و قابلیت‌های استقراض/وام را ارائه می‌کنند.

سرمایه گذاران باید پتانسیل رشد این پروژه ها و پویایی بازار را برای به حداکثر رساندن نتایج سرمایه گذاری در اکوسیستم در حال گسترش Cardano  تجزیه و تحلیل کنند.

منبع:فینبولد
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *