۳ ارز دیجیتالی که باید در این هفته از معامله با آنها اجتناب کنید

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
3 ارز دیجیتالی که باید در این هفته از معامله با آنها اجتناب کنید

با توجه به  داده‌های حقوق و دستمزد غیرکشاورزی، با پیش‌روی هفته، بازار ارزهای دیجیتال از نزولی به صعودی تغییر می‌کند. سه ارز رمزنگاری شده (Heroes of Mavia، Galxe و Hashflow) رویدادهای تورمی را تجربه خواهند کرد که باعث می شود معامله گران از معامله آنها برای مدیریت ریسک اجتناب کنند.

شاخص کل ارزش بازار کریپتو TradingView در ماه مه بیش از ۲۴۵ میلیارد دلار افزایش یافت که پس از داده‌های مثبت اقتصادی آوریل، خوش‌بینی را برای پیش‌بینی‌های سال ۲۰۲۴ ایجاد کرد. با این حال، بازگشایی معمالات توکن‌های فیوچرز برای کریپتوهای ذکر شده ممکن است فشار تورم عرضه را ایجاد کند.

از معامله با این توکن ها خودداری کنید

به گزارش فینبولد، از معاملات Heroes of Mavia (MAVIA)، با ۳۰.۷۹ میلیون دلار توکن باز شده، که معادل ۵۵ درصد تورم ۷ روزه است، خودداری کنید. Galxe (GAL) معاملات با توکن‌های ۱۹.۲۰ میلیون دلاری را باز می ‌کند که ۳۴ درصد از بازگشایی‌های هفته را شامل می‌شود. Hashflow (HFT) در این هفته معاملات ۴.۲۰ میلیون دلار را بازگشایی می کند.

علیرغم پتانسیل عملکرد مثبت قیمت، به معامله‌گران توصیه می‌شود احتیاط کنند و یک استراتژی مدیریت ریسک قوی برای کنترل فشار عرضه به کار گیرند.

منبع:فینبولد
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *