۳ ارز دیجیتالی که امکان تبدیل ۱۰۰ دلار به ۱۰۰۰ دلار را خواهند داشت

۱۷ بهمن ۱۴۰۲
3 ارز دیجیتالی که امکان تبدیل 100 دلار به 1000 دلار را خواهند داشت

بازار عمومی انواع ارز دیجیتال در حال تثبیت است و بیت کوین سطح حمایت خود را بالای ۴۲۰۰۰ دلار حفظ کرده است. سرمایه گذاران به دارایی هایی با پتانسیل بازدهی بالا چشم دوخته اند و به دلیل عواملی مانند هاوینگ بیت کوین و تایید ETF اتریوم در آینده، احساسات صعودی را پیش بینی می کنند. قابل ذکر است که سه ارز دیجیتال سولانا (SOL)، چین لینک (LINK) و پولکادات (DOT) دارای پتانسیل تبدیل یک سرمایه گذاری ۱۰۰ دلاری به ۱۰۰۰ دلار هستند.

سولانا

سولانا رشد قابل توجهی را تجربه کرده است که به افزایش فعالیت شبکه، موفقیت گوشی هوشمند Saga  و افزایش فشار خرید نسبت داده می شود. افزایش اخیر در ارزش سولانا به دلیل تقاضا برای میم کوین های شبکه و افزایش حجم تراکنش انجام شده است که نشان‌دهنده پتانسیل افزایش پایدار در یک روند صعودی گسترده‌تر در بازار است. سولانا در حال حاضر با زیان هفتگی اندک با قیمت ۹۷.۵۱ دلار معامله می شود.

ارز دیجیتال چین لینک

چین لینک نقش خود را در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) با ارائه خدمات اوراکل غیرمتمرکز تقویت کرده است که منجر به افزایش ارزش بازار آن شده است. موقعیت استراتژیک آن برای بهره مندی از تقاضای رو به رشد برای راه حل های DeFi است و در حال حاضر با قیمت ۱۸.۳۲ دلار با بیش از ۲ درصد سود روزانه معامله می شود.

پولکادات

ارز دیجیتال پولکادات  نیز به عنوان یک سرمایه گذاری متناسب شناسایی شده است، اگرچه جزئیات در مورد آن در اطلاعات ارائه شده گنجانده نشده است.

پالیگان

پالیگان (MATIC) در واقع به عنوان راه حل مقیاس پذیری لایه ۲ برای اتریوم توجه زیادی را به خود جلب کرده است! توانایی آن برای رسیدگی به چالش‌های مقیاس‌پذیری به استقبال گسترده آن در جامعه کریپتو کمک کرده است. پشتیبانی این پلتفرم از ایجاد و اتصال شبکه‌های بلاک چین سازگار با اتریوم، عملکرد و کارایی برنامه‌های غیرمتمرکز را افزایش داده است.

ارز دیجیتال MATIC افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده است که نشان دهنده محبوبیت روزافزون این پلتفرم است. با طیف متنوعی از پروژه‌هایی که به طور فعال در Polygon در حال توسعه هستند، یک سرمایه‌گذاری ۱۰۰ دلاری در MATIC می‌تواند به طور بالقوه از اهمیت روزافزون شبکه در چشم‌انداز گسترده‌تر بلاک چین بهره مند شود. علاوه بر این، MATIC از لحاظ تاریخی تمایل به همسویی نزدیک با روندهای کلی بازار را نشان داده است که نشان دهنده پتانسیل افزایش در طول دوره صعودی است.

بر اساس آخرین اطلاعات فینبلود، ارز دیجیتال متیک ۰.۷۸ دلار با ضرر هفتگی حدود ۲ درصد ارزش گذاری شده است. توجه به این نکته مهم است که در حالی که این پروژه‌ها فرصت‌های امیدوارکننده‌ای را ارائه می‌کنند که توسط بنیادهای مهم پشتیبانی می ‌شوند، موفقیت آنها همچنان تحت تأثیر احساسات حاکم بر بازار خواهد بود.

منبع:فینبولد
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *