نهنگ برتر ماهی بزرگی از دریای شیبا اینو شکار کرد

۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
نهنگ برتر ماهی بزرگی از دریای شیبا اینو شکار کرد

به تازگی قیمت شیبا اینو به سطح حمایت قاطعی رسیده است. ردیاب WhaleStats گزارش کرد که نهنگ‌ های برتر مقادیر زیادی شیب را خریداری کردند. نهنگ‌ ها یا دارندگان بزرگ معمولاً از دوره ‌های کاهش قیمت یا تجمیع استفاده می کنند تا خرید با تخفیفی انجام بدهند.

نهنگ برتر ETH،  تحت عنوان”BlueWhale0073″  دارای رتبه ۲۵۴ در میان بزرگترین نهنگ هایی است که WhaleStats دنبال می کند. این نهنگ ۳۱۱ میلیارد SHIB را در دو مبلغ یکجا خریداری کرد.

اولین معامله ای  که گزارش شد مربوط به ۱۹۴,۱۱۴,۷۷۴,۵۷۸ SHIB به ارزش ۲,۰۶۹,۲۶۳ دلار است که توسط نهنگ برتر خریداری شد. دومین خرید هم ۱۱۷,۸۸۳,۹۶۰,۲۱۶ توکن SHIB به ارزش ۱,۲۵۶,۶۴۳ دلار است.

حرکت قیمت شیبا اینو این روزها چگونه بوده است؟

قیمت شیب در ۱۶ آوریل قبل از شروع عقب نشینی به بالاترین سطح ۰.۰۰۰۰۱۱۸ دلار رسید.

شیب در ۱۹ آوریل به دنبال فروش بازار در سرتاسر بازار به دلیل ترس از تورم بریتانیا و نگرانی از نرخ بهره ایالات متحده، شاهد کاهش شدیدی بود.

این کاهش همچنان ادامه داشت و SHIB را به پایین‌ترین سطح ۰.۰۰۰۰۱۰۳۹ دلار در ۲۰ آوریل سوق داد. اکنون، قیمت شیبا اینو در نزدیکی ۰.۰۰۰۰۱۰۹ دلار قرار دارد و منتظر اقدام بعدی است که یا بالا بروید یا پایین.

در روند صعودی، گاوهای شیبا اینو باید با سد MA 50 روزانه با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۰۹۱ دلار مبارزه کنند که مانع از افزایش قیمت SHIB در تمام ماه مارس شد.

طبق اخبار میهن سیگنال، شیبا اینو همچنان با کاهش ۳.۶۸ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته در ۰.۰۰۰۰۱۰۵ دلار معامله می شود. شیب تمام سودهای هفتگی خود را در نتیجه فروش از دست داد و در هفته گذشته ۶.۱۰ درصد کاهش را نشان داد. کاهش بیشتر ممکن است منجر به آزمایش مجدد ۰.۰۰۰۰۱۰۲ دلار یا حتی ۰.۰۰۰۰۰۹۶۴ دلار شود.

براساس اطلاعات حساب توییتر Shib Burn، در ۲۴ ساعت گذشته در سه تراکنش، در مجموع ۹,۴۰۰,۰۱۰ توکن SHIB مورد توکن سوزی قرار گرفت.

منبع:u.today
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *