۵ آلت کوین آماده پرواز برای خرید در دسامبر

۰۲ دی ۱۴۰۲
5 آلت کوین آماده پرواز برای خرید در دسامبر

بازار ارزهای دیجیتال در وضعیتی قرار دارد که هر لحظه ممکن است با انتشار خبر تایید صندوق های ETF بیت کوین شروع به پرواز کند. موجی از امیدواری و البته احتیاط، سرمایه گذاران را فراگرفته و همه منتظر روشن شدن وضعیت این صندوق ها هستند. اگر این اتفاق بیفتد بزرگان این صنعت از جمله پالیگان، چین لینک و یونی سواپ بیشترین تاثیر مثبت را خواهند پذیرفت. آلت کوین های دیگری همچون آربیتروم و شیبا اینو هم در این مسیر پیشرفت خواهند کرد.

پالیگان آماده یک تغییر اساسی

قیمت پالیگان (MATIC) افزایش فعالیت نهنگ ها را شاهد است که خبر از احتمال ایجاد تغییرات اساسی در بازار را می دهند.

اکنون قیمت متیک در بازه ۰.۵۹۲ و ۰.۹۵۷ دلار در حال معامله است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در سطح ۰.۸۲۵ و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۶۸۳ دلار روند صعودی فعلی را نشان می دهند. نزدیک ترین مقاومت در ۱.۱۵ دلار و مقاومت بعدی در ۱.۵۱ دلار قرار دارد. در پایین هم حمایت های ۰.۰۵۷ و ۰.۴۲ دلار در صورت افت قیمت وارد عمل خواهند شد.

مسیر حرکت بعدی نامشخص است اما تحلیل گران معتقدند قیمت ابتدا ریتست حمایت را در پیش خواهد داشت و سپس حرکت صعودی آغاز خواهد شد.

چین لینک آماده افزایش قیمت

قیمت چین لینک اکنون در سطح ۱۴ دلار در حال تقویت است که گویای آماده شدن برای بول ران بعدی است. کارشناسان احتمال رالی ۸۰ درصدی قیمت در ۳ تا ۶ ماه آینده را پیش بینی کرده اند.

قیمت LINK اکنون بین ۱۱.۰۸ و ۱۷.۱۶ دلار در حرکت است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در سطح ۱۴.۶۴ مومنتوم صعودی اخیر را نشان می دهد در حالی که میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۱۱.۴ دلار روند صعودی بلندمدت را منعکس می کند. حمایت های ۱۰.۶۹ و ۷.۷۶ دلار در پایین انتظار افت را می کشند. مقاومت های ۱۹.۹۲ و ۲۵.۹۹ دلار هم اهداف بعدی در رالی احتمالی خواهند بود.

چشم انداز قیمت چین لینک در آینده مثبت است. احتمال رالی وجود دارد اما برای اینکه این اتفاق بیفتد باید مقاومت های پیش رو شکسته شوند. حرکت بعدی لینک به احساسات کلی بازار بستگی خواهد داشت.

یونی سواپ موفق در بازار غیرمتمرکز مالی

قیمت یونی سواپ اکنون در رنج ۴.۴۵ و ۷.۰۳ دلار در حال نوسان است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۶.۱ دلار روند صعودی اخیر را نشان می دهد در حالی که میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۵ دلار روند مثبت بلندمدت را تایید می کند. حمایت های ۰.۳۶ و ۲.۹۴ در فاز خرسی تعیین کننده خواهند بود و در صورت صعود، قیمت در ۸.۱ و ۱۰.۶۹ دلار با مانع روبه رو خواهد شد.

با توجه به تحلیل میهن سیگنال، آینده یونی سواپ به عوامل متعددی از جمله میزان پذیرش این پلتفرم و عملکرد کلی بخش دیفای بستگی دارد.

آربیتروم در آستانه بریک اوت

قیمت آربیتروم (ARB) یک رالی احتمالی ۵۰ درصدی را در پیش دارد. این اتفاق در صورتی به وقوع می پیوندد که مقاومت های کلیدی شکسته شوند. اولین مقاومت در ۱.۲ دلار در پیش است و شکسته شدن آن راه صعود بیشتر را هموار خواهد کرد.

اکنون قیمت آربیتروم بین ۰.۹۹ و ۱.۲۳ دلار در نوسان است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۱.۱۳۶ دلار روند صعودی اخیر را منعکس کرده و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۱.۱۲۷ دلار روند مثبت بلندمدت را نشان می دهد.

سطوح ۰.۶۴ و ۰.۸۸ دلار نقش خمایتی خواهند داشت در حالی که مقاومت ها در ۱.۳۶ و ۱.۶۱ دلار اهداف بعدی رالی هستند.

روند آینده قیمت به قدرت خریداران و فروشندگان در شکستن سطوح کلیدی و همچنین احساسات کلی بازار ارزهای دیجیتال بستگی دارد.

شیبا اینو در حال رشد با جامعه فعال خود

با افزایش خیره کننده ۴۰۰ درصدی نرخ سوزاندن توکن های شیبا هیجان بر بازار شیبا حاکم شده است. قیمت شیبا اینو در حال حاضر بین ۰.۰۰۰۰۰۸۹ و ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار در حال معامله است. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۰.۰۰۰۰۱۰۳۶ دلار احساسات صعودی بازار را منعکس می کند

. این در حالی است که میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۰۰۰۰۱۰ دلار ثبات در یک ماه گذشته را نشان می دهد. حمایت های ۰.۰۰۰۰۰۴۸ و ۰.۰۰۰۰۰۷۶ دلاراز افت قیمت جلوگیری خواهند کرد. سطوح مقاومتی ۰.۰۰۰۰۱۳۲۳ و ۰.۰۰۰۰۱۶ دلار نیز اهداف بعدی خریداران خواهند بود.

ارزش شیبا اینو نوسان زیادی دارد که تحت تاثیر جامعه کاربران آن است. با مثبت تر شدن بازار می توان به آینده شیبا هم خوشبین بود اما نباید فراموش کرد که شیبا اینو یک میم کوین است و تفاوت های بسیاری با ارزهای دیجیتال اصیل مانند بیت کوین و اتریوم دارد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «۵ آلت کوین آماده پرواز برای خرید در دسامبر» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *