۵ آلت کوین برتر برای خرید در ماه ژوئن

۰۱ تیر ۱۴۰۳
5 آلت کوین برتر برای خرید در ماه ژوئن

در یک ماه اخیر که تمام توجه کاربران به میم کوین هایی مانند همستر کامبت و نات کوین جلب شده، برخی از آلت کوین ها با عملکرد مناسب خود سود خوبی به سرمایه گذارانشان داده اند. این آلت کوین ها عبارت اند از : بلک دگ، بایننس کوین، تن کوین، آوالانچ و پولکادات.

بلک دگ (BDAG)

بلک دگ یک پلتفرم پیشرو برای ایجاد توکن های کاربردی، میم کوین ها و ان اف تی هاست. رابط کاربری کاربر پسند و قالب های قابل شخصی سازی به کاربران امکانات فراوانی داده است. امکان ایجاد اپلیکیشن های غیرمتمرکز ، سرعت و مقیاس پذیری هم از ویژگی های جذاب این پلتفرم برای توسعه دهندگان است.

بایننس کوین (BNB)

بی ان بی توکن اختصاصی بایننس که برای پرداخت هزینه های تراکنش در بایننس استفاده می شود کاربردهای وسیع تری از جمله در زنجیره هوشمند بایننس و بایننس چین پیدا کرده است.

پشتیبانی قوی توسط صرافی بایننس به رشد هرچه بیشتر این توکن کمک کرده است.

نقش BNB در اکوسیستم بایننس شامل استیکینگ، تخفیف هزینه تراکنش و شرکت در فروش توکن ها آن را به یک دارایی باارزش و کاربردی تبدیل کرده است.

تن کوین (TON)

تن کوین توکن اختصاصی شبکه تلگرام با هدف ایجاد انقلابی در ارتباطات با هزینه کم ایجاد شده است. تن کوین که خدمات و اپلیکیشن های مختلفی را پشتیبانی می کند به یک بازیگر مهم در دنیای ارز دیجیتال تبدیل شده است. به خصوص که اخیرا میم کوین هایی مانند نات کوین و همستر کوین بر روی این بستر ارائه شده اند.

همکاری با پروژه های مختلف و  مجموعه کاربران عظیم، به گسترش کاربرد و توسعه آن کمک کرده است.

آوالانچ (AVAX)

آوالانچ که به خاطر تراکنش های سریع و بلاک چین مقیاس پذیر خود محبوب شده فضای مناسبی را برای توسعه دهندگان ایجاد کرده است.

اکوسیستم قوی و توسعه مداوم موقعیت خوبی را در دنیای بلاک چین فراهم کرده زیرا این پلتفرم از بلاک چین های مختلفی پشتیبانی می کند.

پولکادات (DOT)

پولکادات با بلاک چین های مختلفی ارتباط دارد و امکان انتقال داده و دارایی را در میان بلاک چین های مختلف فراهم کرده است. معماری هاص و تیم توسعه قوی آن را به یک پروژه قابل اتکا تبدیل کرده است.

ارتباط با سایر بلاک چین ها و انتقال سریع دارایی بین آنها دات را به مهره ای مهم در دنیای فناوری های غیرمتمرکز تبدیل کرده است. شبکه مقیاس پذیر و تمرکز بر امنیت و ارتباطات قوی احتمال موفقیت بلندمدت آن را افزایش داده است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «۵ آلت کوین برتر برای خرید در ماه ژوئن» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *