۵ ارز دیجیتال برای کسب سود ۵۰ برابر در سال ۲۰۲۴ | ۸ بهمن

۰۸ بهمن ۱۴۰۲
5 ارز دیجیتال برای کسب سود 50 برابر در سال 2024 | 8 بهمن

در شرایط فعلی بازار ارزهای دیجیتال، آلت کوین ها وارد فاز اصلاح قیمت شده اند. البته کارشناسان این افت قیمت را فرصت خرید قبل از رشد احتمالی می دانند. برخی از رمزارزها مانند کانکست نتورک، ایزومی فایننس، ایپکس پروتکل، منتل و زای گزینه های جذابی برای سرمایه گذاران جدید هستند. طبق پیش بینی ها احتمال رشد ۵۰ برابری قیمت این ارزها وجود دارد.

Connext Network (NEXT)

کانکست نتورک به یک نقطه تاریخی رسیده و یک میلیون کاربر برای ورود به این خدمات ثبت نام کرده اند تا توکن هایشان را به راحتی بین شبکه ها جابجا کنند.

قیمت نکست بین ۰.۲۵ و ۰.۴۷ دلار نوسان دارد. میانگین متحرک ۱۰ روزه آن ۰.۳۱ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه ۰.۲۶ دلار است. یک حمایت در ۰.۱۱ دلار  و مقاومت در سطوح ۰.۵۴ و ۰.۷۶ دلار در پیش دارد.

با ابتکار آن در اتصال توکن ها در زنجیره های مختلف و اتفاقات اخیر، نشانه هایی از آینده مثبت برای این ارز دیجیتال وجود دارد.

Izumi Finance (IZI)

ایزومی فایننس اعتماد سرمایه گذاران زیادی را جلب کرده و ۲۲ میلیون دلار سرمایه جذب کرده است.

اکنون قیمت IZI بین ۰.۰۰۸۸ تا ۰.۰۲۰۷ دلار در حال معامله است. حمایت ۰.۰۰۴۷ دلار و مقاومت های ۰.۰۲۸۵ و  ۰.۰۴۰۴ دلار سطوح مهم قیمتی هستند. همچنین میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۰.۰۱۴۲ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۰۱۴۱ دلار قرار دارند.

چشم انداز آینده ایزومی امیدوارکننده است و جذب سرمایه و رونمایی از iZiswap Pro هم به رشد قیمت شدت داده است. ارزش این ارز دیجیتال در آینده توسط نقش آن در حوزه دیفای و ادامه فعالیت های نوآورانه و جذب سرمایه گذاران تعیین خواهد شد.

ApeX Protocol (APEX)

ایپکس پروتکل حرکت جدیدی صورت داده تا جامعه کاربران خود را با انگیزه های نوآورانه در فعالیت های خود درگیر کند.

قیمت ایپکس در رنج ۱.۸۵ تا ۰۲.۸۳ دلار نوسان دارد. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۲.۰۵ دلار و ۱۰۰ روزه در ۱.۴۲ دلار حضور دارد. حمایت های ۰.۴۰ و ۱.۳۸ دلار  و مقاومت های ۳.۳۴ و ۴.۳۲ دلار سطوح مهم قیمتی هستند.

APEX مخصوصاً با معرفی توکن بنانا پتانسیل صعود دارد. با وجود حرکت ایپکس در زمینه امنیت بین زنجیره ای و ارتباط متقابل، چالش هایی در این فضای رقابتی وجود دارد که با ادامه نوآوری های خود می تواند از آنها عبور کند.

Mantle (MNT)

منتل از اکتبر سال گذشته روند صعودی داشته است. این پروژه به دلیل افزایش تعداد تراکنش های روزانه و موقعیت آن در اکوسیستم اتریوم جلب توجه کرده است.

قیمت منتل بین ۰.۶۴ و ۰.۷۲ دلار در حال حرکت است. سطوح ۰.۵۴ و ۰.۶۲ دلار حمایت های مهم و ۰.۷۶ و ۰.۸۳ دلار مقاومت های مهم را تشکیل داده اند. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۰.۶۲ و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۶۹ دلار قرار دارد.

کارشناسان با توجه به حجم تراکنش ها و نقش منتل در اکوسیستم اتریوم درباره آینده منتل دیدگاه صعودی دارند. تحلیل تکنیکال میهن سیگنال هم احتمال رشد ۴۴ درصدی از سطح فعلی تا ۱.۱۴ دلار را نشان می دهد.

Xai (XAI)

زای پروژه ای برای گیمرها بر اساس پلتفرم لایه دوم آربیتروم است که امکان معامله و مبادله دارایی های درون بازی را به صورت سریع و کارآمد فراهم می کند.

قیمت زای در رنج ۰.۶۳ تا ۱.۱۰ دلار حرکت می کند و حمایت های ۰.۰۱۱ و ۰.۴۷ دلار را در کنار خود دارد. مقاومت های ۱.۴۰ و ۱.۸۶ دلار هم در بالا قرار گرفته اند. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۰.۷۲ دلار و ۱۰۰ روزه در ۰.۷۹ دلار حضور دارد.

زای آینده خوبی به خصوص در بخش بازی دارد. موفقیت این پروژه به پذیرش آن در میان گیمرها و توسعه قابلیت های جذاب آن بستگی دارد. البته نوسان بازار و نیاز به متمایز بودن در بازار شلوغ ارزهای دیجیتال از جمله چالش های پیش رو در آینده این ارز دیجیتال است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «۵ ارز دیجیتال برای کسب سود ۵۰ برابر در سال ۲۰۲۴ | ۸ بهمن» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *