معرفی ۵ ارز دیجیتال برای رسیدن به استقلال مالی در ۲۰۲۴ | ۷ بهمن

۰۷ بهمن ۱۴۰۲
معرفی 5 ارز دیجیتال برای رسیدن به استقلال مالی در 2024 | 7 بهمن

به گفته پانترا کپیتال، بازار ارزهای دیجیتال وارد فاز دوم شده که در آن آلت کوین ها نسبت به بیت کوین عملکرد بهتری دارند. در این شرایط برخی رمزارزها مانند پایت نتورک، سی، اندو، منتل و آپتوس بهترین گزینه ها برای رسیدن به آزادی مالی در سال ۲۰۲۴ هستند.

پایت نتورک (PYTH)

پایت که یک اوراکل ادغام کننده قیمت است در نوامبر ۲۰۲۳ آغاز به کار کرد و به سرعت توجه ها را به خود جلب نمود. PYTH با ارزش بازار ۶۰۸ میلیون دلاری رشد زیادی را به نمایش گذاشته است. این شبکه در زمینه فراهم کردن داده های مالی دقیق برای توسعه دهندگان دیفای و عموم کاربران فعالیت می کند.

قیمت پایت بین ۰.۲۴ و ۰.۴۶ دلار نوسان دارد. میانگین متحرک ۱۰ روزه آن ۰.۳۵ دلار است و یک حمایت در ۰.۱۵ دلار دارد. همچنینی در سطوح ۰.۶۰ و ۰.۸۲ دلار مقاومت وجود دارد.

پیش بینی قیمت PYTH در آینده مثبت است. در کوتاه مدت بازه ۰.۳۲ و ۰.۴۵ دلار قیمت را در بر خواهد داشت. در میان مدت (یک تا دو سال) بازه ۰.۶۰ و ۱.۵۰ دلار قابل پیش بینی است و در بلندمدت احتمال پیشروی تا سقف ۵ دلار وجود دارد.

سی (SEI)

سی با رشد خیره کننده خود توجه همه را به خود جلب کرده است. این ارز دیجیتال که در آگوست ۲۰۲۳ شروع به کار کرده، ویژگی های بنیادی قوی دارد که باعث شده قیمت آن از ۰.۱۵ دلار در نوامبر به ۰.۸۶ دلار در ژانویه ۲۰۲۴ افزایش پیدا کند.

اکنون قیمت SEI بین ۰.۵۷ تا ۰.۷۹ دلار در حال معامله است. حمایت های ۰.۲۶ و ۰.۴۹ دلار و مقاومت های ۰.۹۵ و ۱.۱۷ دلار سطوح مهم قیمتی هستند. همچنین میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۰.۶۶ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۷۱ دلار قرار دارند.

رشد سی به ویژگی های بنیادی قوی آن بستگی دارد که کارشناسان را به آینده خوشبین کرده است. البته چالش هایی در راه رشد نیز وجود دارند که کار را برای رقابت در این عرصه دشوار کرده است.

اندو (ONDO)

اندو فایننس یک بازیگر مهم در زمینه دارایی های دنیای واقعی است. اندو ۱۴.۳ درصد از توکن های اختصاصی خودش را آزاد کرده که باعث افزایش ارزش بازار آن شده است.

قیمت اندو در رنج ۰.۲۱ تا ۰.۳۰ دلار نوسان دارد. حمایت های ۰.۰۸ و ۰.۱۰ دلار و مقاومت ۰.۳۱ دلار سطوح مهم قیمتی هستند.

آزادسازی توکن های و رشد پروژه، پتانسیل خوبی را برای رشد قیمت ایجاد کرده ات. با این حال، آینده این توکن به پذیرش آن در جامعه و رشد کلی اکوسیستم بلاک چین و دیفای بستگی دارد.

منتل (MNT)

منتل از اکتبر سال گذشته روند صعودی داشته است. این پروژه به دلیل افزایش تعداد تراکنش های روزانه و موقعیت آن در اکوسیستم اتریوم جلب توجه کرده است.

قیمت منتل بین ۰.۶۴ و ۰.۷۲ دلار در حال حرکت است. سطوح ۰.۵۴ و ۰.۶۲ دلار حمایت های مهم و ۰.۷۶ و ۰.۸۳ دلار مقاومت های مهم را تشکیل داده اند. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۰.۶۷ و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۶۹ دلار قرار دارد.

کارشناسان با توجه به حجم تراکنش ها و نقش منتل در اکوسیستم اتریوم درباره آینده منتل دیدگاه صعودی دارند. تحلیل تکنیکال میهن سیگنال هم احتمال رشد ۴۴ درصدی از سطح فعلی تا ۱.۱۴ دلار را نشان می دهد.

اپتوس (APT)

آپتوس با برقراری همکاری استراتژیک با فراهم کنندگان اطلاعات بلاک چین های برتر به جایگاه بالاتری رسیده است.

قیمت اپتوس در رنج ۷.۲۱ تا ۱۱.۲۷ دلار حرکت می کند و حمایت های ۱۰.۹۷ و ۵.۰۳ دلار را در کنار خود دارد. مقاومت های ۱۳.۱۵ و ۱۷.۲۱ دلار هم در بالا قرار گرفته اند. میانگین متحرک ۱۰ روزه در ۹.۲۶ دلار و ۱۰۰ روزه در ۷.۷۵ دلار حضور دارند.

با وجود پتانسیل صعودی، عبور خط RSI به زیر محدوده خنثی نشان دهنده موانع موجود بر سر راه صعود قیمت است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «معرفی ۵ ارز دیجیتال برای رسیدن به استقلال مالی در ۲۰۲۴ | ۷ بهمن» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *