۵ نهنگ بزرگ آلت کوین، امروز معاملات حیرت‌انگیزی انجام دادند

۱۷ دی ۱۴۰۲
5 نهنگ بزرگ آلت کوین، امروز معاملات حیرت‌انگیزی انجام دادند

امروز در دنیای ارزهای دیجیتال، حرکات قابل توجهی توسط چندین نهنگ آلت کوین مشاهده شده است.

نهنگ 0x551e 400000 (1.50 میلیون دلار) RNDR از بایننس و در مجموع ۱.۳۰ میلیون (۴.۸۶ میلیون دلار) RNDR از صرافی های متمرکز در چهار روز گذشته برداشت کرد، در حالی که ۱ میلیون (۳.۷۴ میلیون دلار) RNDR را نیز در بازه زمانی مشابه واریز کرد. این نهنگ در حال حاضر ۱.۱۰ میلیون (۴.۱۱ میلیون دلار) RNDR  دارد و RNDR در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱.۲۴ درصد کاهش یافته است.

نهنگ 0x4 1.58 میلیون (۱.۲۹ میلیون دلار) POWR از Upbit و در مجموع ۱۱.۵۹ میلیون (۹.۴۶ میلیون دلار) آلت کوین پاور از صرافی های متمرکز در چهار روز گذشته برداشت کرد، در حالی که در دو روز گذشته ۱۱ میلیون (۸.۹۸ میلیون دلار) POWR را نیز واریز کرد. این نهنگ در حال حاضر ۲۰۳.۶۸ میلیون (۱۶۶.۲۳ میلیون دلار) POWR دارد و POWR در ۲۴ ساعت گذشته ۳۳.۶۹ درصد از ارزش خود را افزایش داده است.

نهنگ 0xfc4 8.7 هزار (۱۹.۶۲ میلیون دلار) ETH را به OKX واریز کرد که اولین سپرده ETH آن را در صرافی های متمرکز نشان می دهد و در حال حاضر ۵.۵۵ (۱۲.۵۱ هزار دلار) ETH پس از برداشت مجموعا ۴۵۰.۰۳ ETH از بایننس در حال حاضر نگهداری می شود.

همینطور، به نقل از bitcoinsistemi، یک نهنگ جدید، 0x876، ۱۶۹۷۰۰ (۲.۳۵ میلیون دلار) لینک را از صرافی های متمرکز برداشت و در حال حاضر همین مقدار را در اختیار دارد.

نهنگ 0x8b3 اخیراً ۳.۱۵ میلیون (۳.۳۲ میلیون دلار) آلت کوین MAGIC از OKX برداشت، که اولین خروج MAGIC از یک صرافی متمرکز است و در حال حاضر دارای ۴.۱۵ میلیون (۴.۳۴ میلیون دلار) MAGIC است.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:bitcoinsistemi
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *