۸ ارز جدید در آبان‌تتر لیست شدند

۰۳ مرداد ۱۴۰۲
8 ارز جدید در آبان‌تتر لیست شدند

یکی از اهدافی که صرافی ارز دیجیتال آبان‌تتر دنبال می‌کند، برطرف ساختن نیاز کاربران و اضافه کردن ارزهای موردنظر کاربران به لیست خود است. در این راستا، تا پایان تابستان ۱۴۰۲، هر هفته، ۷ ارز جدید به لیست صرافی آبان‌تتر اضافه خواهد کرد.

این هفته نیز ارز ورلدکوین (WLD) که توسط صاحب chatGPT راه‌اندازی شده است به اضافه ارزهایی مانند انزایم (MLN)، او اِی ایکس (OAX)، ریدیوم (RAY)، سیناپس (SYN)، سوپر ریر (RARE) و پلی‌مش (POLYX) در آبان‌تتر لیست شده‌اند و کاربران می‌توانند به خرید و فروش این ارزها و بیش از ۳۷۰ ارز دیجیتال دیگر در صرافی آبان‌تتر بپردازند.

۱.ارز دیجیتال ورلد کوین (WLD)

پروژه ارز دیجیتال ورلدکوین (WorldCoin) پروتکلی است که با هدف ارائه خدمات احراز هوشمند به طیف گسترده‌ای از افراد راه‌اندازی شده است. نکته جالب توجه در مورد این ارز، این است که برخی معتقدند خالق ورلدکوین، همان خالق chatGBT است که به تازگی سروصدای بسیاری در دنیای دیجیتال به راه انداخته است.

این ارز همزمان با لیست شدن در صرافی‌های مطرح دنیا، در صرافی ارز دیجیتال آبان‌تتر نیز لیست شده است و کاربران می‌توانند به خرید و فروش این ارز دیجیتال محبوب در صرافی آبان‌تتر بپردازند. توکن بومی پروژه ورلدکوین (WLD) در حال حاضر قیمتی در حدود ۲.۷۲ دلار دارد و به سرعت در حال رشد است.

۲.ارز دیجیتال انزایم (MLN)

انزایم (Enzyme) یک پلتفرم ارز دیجیتال است که امکان راه‌اندازی، مدیریت و سرمایه‌گذاری در صندوق‌های دارایی‌های دیجیتال را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. پلتفرم انزایم پیش از این با نام ملون (Melon) و ارز دیجیتال اختصاصی آن نیز MLN نامیده می‌شد. پس از ری‌برندِ این پروژه، نام پلتفرم تغییر کرد اما توکن پروژه با همان نام قبلی به فعالیت خود ادامه داد.

توکن MLN رتبه ۴۱۳ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر قیمتی در حدود ۱۷.۱۷ دلار دارد. بالاترین قیمتی که این ارز در یک سال اخیر تجربه کرده، برابر با ۹۴.۰۴ دلار بوده است.

۳.ارز دیجیتال او اِی ایکس (OAX)

پلتفرم ارز دیجیتال او ای ایکس در سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی شد و مانند بسیاری دیگر از پروژه‌هایی که در نسل دوم و سوم بلاک‌چین شکل گرفتند، به دنبال حل مشکلاتی از قبیل سرعت، مقیا‌پذیری و قابلیت همکاری و اعتماد بود.

ارز دیجیتال اختصاصی این پلتفرم، با نماد OAX نشان داده می‌شود. این ارز، رتبه ۷۱۹ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر قیمتی در حدود ۰.۱۷ دلار دارد. بالاترین قیمتی که این ارز در یک سال اخیر تجربه کرده، برابر با ۰.۵۴ دلار بوده است.

۴.ارز دیجیتال ریدیوم (RAY)

پلتفرم ریدیوم (Raydium) در واقع بزرگترین صرافی غیرمتمرکز بر روی بلاک‌چین سولانا است. هدف اصلی این پلتفرم، تسهیل دسترسی کاربران به خدمات دیفای بوده است.

توکن بومی ریدیوم با علامت اختصاری RAY نشان داده می‌شود. این توکن در حال حاضر رتبه ۳۷۳ بازار جهانی ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و ارزشی در حدود ۰.۲۲ دلار دارد. بالاترین قیمتی که ارز دیجیتال RAY در یکسال اخیر تجربه کرده، برابر با ۰.۹۵ دلار بوده است.

۵.ارز دیجیتال سیناپس (SYN)

پلتفرم سیناپس (Synapse) در واقع ارائه‌دهنده یک پلتفرم بین زنجیره‌ای است که با قابلیت توسعه‌پذیری و پشتیبانی از دارایی‌های متنوع، به ارتباط ساده و امن شبکه‌های بلاک‌چین با یکدیگر کمک می‌کند.

توکن بومی پلتفرم سیناپس با علامت SYN نشان داده می‌شود. این توکن در حال حاضر رتبه ۱۹۷ بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و قیمتی در حدود ۰.۶۹ دلار دارد. بالاترین قیمتی که این ارز دیجیتال در یکسال اخیر تجربه کرده، برابر ۱.۹۸ دلار بوده است.

۶.ارز دیجیتال سوپر ریر (RARE)

پروژه ارز دیجیتال سوپر ریر (SuperRare) مانند بسیاری دیگر از شبکه‌ها، با هدف رفع مشکلات شبکه‌های بلاک‌چین پیشین روی کار آمد.

توکن بومی این پروژه با علامت اختصاری RARE نشان داده می‌شود و در حال حاضر رتبه ۴۴۴ بازار جهانی ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و قیمتی در حدود ۰.۰۷ دارد. بالاترین قیمتی که این ارز در یکسال اخیر تجربه کرده نیز، معادل ۰.۳۷ دلار بوده است.

۷.ارز دیجیتال پلی‌مش (POLYX)

شبکه پلی‌مش (Polymesh) یک بلاک‌چین عمومی لایه ۱ است. توکن POLYX که توکن بومی پلی‌مش است که در این شبکه به عنوان پاداش کاربران به کار می‌رود. این موضوع به حفظ امنیت شبکه کمک می‌کند.

توکن POLYX در حال حاضر در مرتبه ۱۹۳ بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و ارزشی در حدود ۰.۱۴ دلار دارد. البته این ارز در یکسال اخیر، افزایش قیمت تا ۰.۳۹ دلار را نیز تجربه کرده است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «۸ ارز جدید در آبان‌تتر لیست شدند» با ما درمیان بگذارید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

kiosk

کیوسک

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:blog.abantether
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *