کمپین صرافی آبان تتر با عنوان “ماموریت‌ هاوینگ” شروع شد!

۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
کمپین صرافی آبان تتر با عنوان "ماموریت‌ هاوینگ" شروع شد!

ماموریت‌ هاوینگ بیت‌کوین در آبان‌تتر آغاز شده است؛ این فرصتی است برای استخراج رایگان بیت‌کوین. با همزمانی این کمپین و هاوینگ چهارم بیت‌کوین، آبان‌تتر کمپینی جدید برگزار می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد تا با دعوت دوستانشان به آبان‌تتر، بیت‌کوین استخراج کنند.

در این کمپین، هفت ماموریت مختلف تعریف شده که کاربران می‌توانند با دعوت تعداد مشخصی از دوستان، به صورت رایگان بیت‌کوین به دست آورند. دعوت‌شدگان نیز پس از ثبت‌نام و احراز هویت به سرعت پاداش دریافت می‌کنند و می‌توانند در این فرآیند شرکت کنند.

برای شرکت در این ماموریت‌ها، کاربران باید در آبان‌تتر ثبت‌نام کرده و کد معرف خود را به دوستانشان بفرستند. با ثبت‌نام دوستانشان در آبان‌تتر، آن‌ها نیز می‌توانند به جمع استخراج‌کنندگان بپیوندند.

این کمپین شامل هفت ماموریت است و هر ماموریت، تعداد دعوت‌شدگان و میزان پاداش مختلفی دارد. به عنوان مثال، در ماموریت اول با دعوت پنج نفر، ۵۰۰۰ ساتوشی به دعوت‌کننده تعلق می‌گیرد و این میزان در ماموریت‌های بعدی با افزایش تعداد دعوت‌شدگان، بیشتر می‌شود.

برای اطلاعات  بیشتر صفحه رویداد کمپین ماموریت هاوینگ آبان تتر را ببینید.

منبع:blog.abantether.com
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *