لیست شدن ارزهای او‌کی‌بی، آرخام، ماوریک پروتکل و سه ارز دیگر در آبان‌تتر

۲۶ مرداد ۱۴۰۲
لیست شدن ارزهای او‌کی‌بی، آرخام، ماوریک پروتکل و سه ارز دیگر در آبان‌تتر

یکی از اهدافی که صرافی ارز دیجیتال آبان‌تتر دنبال می‌کند، برطرف ساختن نیاز کاربران و اضافه کردن ارزهای موردنظر کاربران به لیست خود است. در این راستا، تا پایان تابستان ۱۴۰۲، هر هفته، ۶ ارز جدید به لیست صرافی آبان‌تتر اضافه خواهد کرد.

این هفته نیز ارزهای او کی بی (OKB)، آرخام (ARKM)، ماوریک پروتکل (MAV)، پندل (PENDLE)، دی اف آی مانی (YFII) و استارلینک (STARL) در آبان‌تتر لیست شده‌اند و کاربران می‌توانند به خرید و فروش این ارزها و بیش از ۳۹۰ ارز دیجیتال دیگر در صرافی آبان‌تتر بپردازند.

ارز دیجیتال او کی بی (OKB)

ارز دیجیتال او کی بی (OKB)، توکن بومی صرافی OKEX است. این ارز دیجیتال به منظور ارائه تخفیف در کارمزد به هولدرهای صرافی، به کار می‌رود. توکن OKB که بر بستر اتریوم ساخته شده است در حال حاضر رتبه ۲۷ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و قیمتی در حدود ۴۶.۷۰ دلار دارد.

ارز دیجیتال آرخام (ARKM)

آرخام یک پلتفرم ارز دیجیتال است که با استفاده از هوش مصنوعی به بی نام کردن داده‌های روی زنجیره بلاک چین می‌پردازد. توکن بومی پلتفرم آرخام، با علامت اختصاری ARKM نشان داده می‌شود.

توکن ARKM رتبه ۳۲۹ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر قیمتی در حدود ۰.۴۱ دلار دارد.

ارز دیجیتال ماوریک پروتکل (MAV)

ماوریک پروتکل با هدف ارائه یک زیرساخت DeFi راه‌اندازی شده است. ارز دیجیتال اختصاصی این پروژه با علامت تجاری MAV نشان داده می‌شود و در رتبه ۳۱۰ بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. توکن ماوریک پروتکل در حال حاضر قیمتی در حدود ۰.۲۸ دلار دارد.

ارز دیجیتال پندل (PENDLE)

پلتفرم ارز دیجیتال پندل، امکان توکن‌سازی و معامله بازدهی آینده را برای کاربران خود فراهم میکند. توکن بومی این پروژه با نام اختصاصی PENDLE نشان داده میشود که رتبه ۲۳۳ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و قیمتی در حدود ۰.۶۹ دلار دارد.

ارز دیجیتال دی اف آی مانی (YFII)

پلتفرم DFI.MONEY یک پلتفرم جمع‌آوری مالی غیرمتمرکز (DeFi) سالیانه فیننس (YFI) است که در ژوئیه ۲۰۲۰ راه اندازی شده. هدف این پلتفرم بهینه سازی بازده برای سرمایه گذاران دیفای بوده است.

ارز دیجیتال اختصاصی این پلتفرم با علامت YFII نشان داده میشود و در حال حاضر رتبه ۵۴۶ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و قیمتی در حدود ۶۰۹.۶۸ دلار دارد.

ارز دیجیتال استارلینک (STARL)

استارلینک یا STRL توکن پروژه متاورس StarLink است که با استاندارد ERC-20 ساخته شده است و در حال حاضر رتبه ۸۲۲ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «لیست شدن ارزهای او‌کی‌بی، آرخام، ماوریک پروتکل و سه ارز دیگر در آبان‌تتر» با ما درمیان بگذارید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:blog.abantether.com
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *