تعداد کاربران جدید کاردانو به اوج خود رسیده است؛ جهش قیمت همچنان ادامه دارد

۲۴ اسفند ۱۴۰۲
تعداد کاربران جدید کاردانو به اوج خود رسیده است؛ جهش قیمت همچنان ادامه دارد

طی ۳۰ روز گذشته، کاردانو ($ADA) با افزایش فعالیت کاربران مواجه شده است، به طوری که تعداد آدرس‌های کیف پول فعال به بیش از ۶۰۰۰۰۰ رسیده است. تعداد کاربران جدید ADA به اوج یکساله رسیده و نزدیک به ۴۰ درصد افزایش داشته است.

به نقل از cryptoglobe، رشد آدرس‌های فعال همزمان با اکوسیستم مالی غیرمتمرکز کاردانو (DeFi) است که شاهد افزایش قابل‌توجهی در کل ارزش بلاک شده (TVL) است که از ۶۰ میلیون دلار به بیش از ۴۸۰ میلیون دلار افزایش یافته است. این رشد صرفاً به دلیل افزایش قیمت دارایی ها نیست، زیرا مقدار بلاک شده در پروتکل ها نیز از ۲۰۰ میلیون ADA به بیش از ۶۵۰ میلیون افزایش یافته است.

پیشتازان در اکوسیستم دیفای کاردانو TVL Indigo با ۱۲۰ میلیون دلار، Minswap با ۱۰۰ میلیون دلار و Liqwid با ۶۳ میلیون دلار هستند. با این حال، از نظر آدرس‌های کیف پول فعال در ۳۰ روز گذشته، Minswap با ۳۰۶۷۷ آدرس پیشتاز است و پس از آن JPG Store و Spectrum قرار دارند.

با گسترش پذیرش کاردانو و رشد گسترده تر بازار ارزهای دیجیتال، قیمت ADA نزدیک به ۰.۷۵ دلار افزایش یافته است و این نشان دهنده افزایش نزدیک به ۲۰۰ درصدی در طول شش ماه گذشته است.

منبع:cryptoglobe
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *