تحلیل ۴ آلتکوین ۲۱ اسفند ۹۸

۲۱ اسفند ۱۳۹۸
تحلیل 4 آلتکوین 21 اسفند 98

بررسی قیمت ۴  آلتکوین در هنگام کاهش اخیر بیتکوین مقاومت نشان دادند.

قیمت بیتکوین از ۷ مارس به سرعت در حال نزول است. در حالی که این کاهش در آلتکوین ها نیز وجود داشته است، برخی از آنها موفق شده اند ارزش خود را در جفت های BTC خود حفظ کنند.

در اوایل فوریه چندین آلتکوین از مناطق طولانی مدت مقاومت خود بیرون آمدند و اکثر آنها آنقدر سریع افزایش یافتند که به هیچ وجه به سطح پیش از شکست خود بازنگشتند. کاهش اخیر BTC باعث شده است که برخی از آنها نیز کاهش یابند، و سطح شکست آن به عنوان حمایت عمل می کند.

در اینجا ۴ آلتکوینی را بررسی میکنیم که قیمت آنها کاهش نداشته است:

 • ONT Ontology
 • MATIC Matic Network
 • ALGO Algorand
 • BAND Band Protocol

آلتکوین ONT

از ژوئیه سال ۲۰۱۹، قیمت ONT در محدوده ای بین ۷۰۰۰ تا ۱۰۵۰۰ ساتوشی انجام شده است، که چندین بار مناطق حمایت و مقاومت را تأیید کرده است.

در حال حاضر، قیمت به قسمت حمایت کانال رسیده و اندکی افزایش یافته است. در RSI  هفتگی یک واگرایی صعودی وجود دارد که نشان می دهد قیمت به سمت بالا حرکت می کند.

با این حال، دو جهش قبلی قیمت سطح های پایین تری را ایجاد کرده اند که نشانگر ضعف است. بنابراین، ما نمی توانیم با اطمینان اظهار داشته باشیم که قیمت تمام مسیر را به منطقه مقاومت افزایش می دهد یا می شکند. با این حال، به نظر می رسد حرکت به سمت وسط دامنه در ۸۸۰۰ ساتوشی قرار دارد.

آلتکوین ONT

آلتکوین ONT

نتیجه گیری

 • قیمت در بازه بین ۷۰۰۰ تا ۱۰۵۰۰ ساتوشی قرار دارد.
 • RSI هفتگی صعودی است.

آلتکوین MATIC

قیمت MATIC از ۵ آگوست سال ۲۰۱۹ خط حمایت صعودی را دنبال کرده است. سطح ۲۵۰ ساتوشی سطح بسیار مهمی است، چون از دسامبر تا ۳ مارس ۲۰۲۰، هنگامی که قیمت در نهایت شکست، به عنوان مقاومت عمل کرد.

قیمت برای اعتبارسنجی این سطح به عنوان سطح حمایت بازگشت و در ۱۰ مارس به بالا صعود کرد. محتمل ترین حرکت از اینجا می تواند یک ناحیه مقاومت ۳۱۰ ساتوشی باشد، همچنین سطح فیبوناچی ۰.۳۸۲ از کل کاهش قبلی است.

آلتکوین MATIC

آلتکوین MATIC

نتیجه گیری

 • قیمت زیر یک خط حمایت صعودی است.
 • به ترتیب در ۲۵۰ و ۳۱۰ ساتوشی حمایت و مقاومت وجود دارد.

آلتکوین ALGO

قیمت ALGO از بالاترین میانگین متحرک روزانه خود در ۳۲۵۰ ساتوشی حمایت پیدا کرده است. این همان مرحله ای است که یک حرکت صعودی را در ۱۷ فوریه آغاز کرد.

نزدیکترین منطقه مقاومت در ۳.۸۵۰ ساتوشی یافت می شود و به نظر می رسد که قیمت به آنجا می رسد. با این حال، RSI  روزانه به زیر ۵۰ کاهش یافته است و در صورت رد شدن قیمت توسط منطقه مقاومت، می تواند توسط RSI نیز رد شود.

آلتکوین ALGO

آلتکوین ALGO

نتیجه گیری

 • قیمت ALGO در بازه بین ۳،۲۵۰ تا ۳۸۵۰ ساتوشی قرار دارد.
 • خط حمایت بالاتر از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه پیدا شده است.

آلتکوین BAND

قیمت BAND حمایت بالاتر از ۴،۴۵۰ ساتوشی را پیدا کرده است، که این نیز سطح شکست قبلی است. قیمت دیروز در داخل این منطقه حمایت کاهش یافته و به دنبال آن، یک کندل انگالفینگ صعودی ایجاد کرده است.

منطقه مقاومت بعدی در ۵،۸۰۰ ساتوشی یافت می شود. تا زمانی که قیمت بالاتر از سطح حمایت قبلی باشد و RSI  روزانه بالای ۵۰ باشد، ما انتظار داریم که قیمت به منطقه مقاومت برسد و احتمالاً اقدام به شکستن کند.

آلتکوین BAND

آلتکوین BAND

نتیجه گیری

 • در ۴،۴۵۰ ساتوشی حمایت وجود دارد.
 • مقاومت در ۵،۸۰۰ ساتوشی وجود دارد.

 

علاقه مندان به دریافت سیگنال اختصاصی میتوانند به کانال تلگرام ما با آدرس  MihanSignalVIP@ بپیوندند.

آیا می خواهید وارد بازار ارز های دیجیتال شوید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید؟ در اینجا میتوانید برای شروع یادگیری همراه ما باشید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل ۴ آلتکوین ۲۱ اسفند ۹۸» با ما درمیان بگذارید.

1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

یک نظر

 • انشالله با یاری خداوند متعال این هفته آینده شروع با سودی فروش خوبی برای بچه‌ها بروسی است

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *