تحلیل آلت کوین های BNB، EOS، XTZ، LINK

تحلیل آلت کوین 9 اردیبهشت 99

تحلیل آلت کوین های BNB، EOS، XTZ، LINK

نکات برجسته تحلیل آلت کوین ها

  • قیمت BNB از ۷ آوریل در داخل کانال صعودی در حال معامله است.
  • قیمت EOS از ۱۳ مارس خط حمایت صعودی را دنبال می‌کند.
  • قیمت XTZ در ۱۳ مارس به کف قیمت می‌رسد و از آن زمان تاکنون یک خط حمایت صعودی را دنبال کرده است.
  • قیمت LINK از زمان رسیدن به کف قیمت در تاریخ ۱۳ مارس، از خط حمایت صعودی پیروی کرده است.

BNB

قیمت BNB از ۷ آوریل در داخل کانال صعودی در حال معامله است و بارها خطوط حمایت و مقاومت را اعتبار داده است. قیمت در ۲۱ آوریل به خط حمایت رسید و یک حرکت صعودی را آغاز کرد.

با این حال، این حرکت به اندازه کافی قوی نبود که بتواند به خط مقاومت کانال برسد، بلکه در منطقه مقاومت ۱۶.۷ دلاری متوقف شد. از آن زمان قیمت رو به کاهش است.

با این حال، تقاطع صعودی بین ۵۰ MA و ۲۰۰ رخ داده است، نشانه این که قیمت می‌خواهد به سمت بالا حرکت کند. اولی با خط حمایت صعودی همزمان می‌شود و آن را به مکانی بسیار محتمل برای آغاز روند صعودی تبدیل می‌کند.

تحلیل BNB

تحلیل BNB

EOS

قیمت EOS از ۱۳ مارس خط حمایت صعودی را دنبال می‌کند. قیمت از ۲۰ آوریل این خط را لمس کرد و از آن زمان با سرعت بیشتری در حال افزایش است.

مهم‌ترین سطح مقاومت در ۲.۷۵ دلار است. قیمت دیروز به آن رسید و از آن زمان به تدریج در حال کاهش است. بعلاوه، RSI  واگرایی ایجاد کرده است. این باعث می‌شود که قیمت به سمت خط حمایت کاهش یابد.

از آنجایی که خط حمایت صعودی به همراه منطقه ۲.۷۵ دلار یک مثلث صعودی را ایجاد می‌کند، انتظار می‌رود در نهایت قیمت بالای این ناحیه شکسته شود و در ۳.۱ دلار به سمت منطقه مقاومت بعدی حرکت کند.

تحلیل آلت کوین EOS

تحلیل آلت کوین EOS

XTZ

قیمت XTZ در ۱۳ مارس به کف قیمت می‌رسد و از آن زمان تاکنون یک خط حمایت صعودی را دنبال کرده است. در ۱۷ آوریل، قیمت در این خط حمایت کاهش یافته و سرعت افزایش آن را تسریع کرد و حرکت صعودی خود را آغاز کرد که هنوز ادامه دارد.

در ۲۳ آوریل، قیمت از یک مقاومت نزولی که از ۱۹ فوریه با قیمت ۳.۹۶ دلار شروع شده بود، شکسته شد. از زمان شکستن، قیمت خط مقاومت را به عنوان حمایت را تأیید نکرده است، و همچنین به خط حمایت صعودی ذکر شده بازنگشته است.

در تاریخ ۲۶ آوریل، قیمت به منطقه مقاومت ۲.۸ دلار رسید و از آن زمان اندکی کاهش یافته است. پیش بینی می‌شود قیمت قبل از ادامه حرکت صعودی خود به سمت ۲.۸ دلار و احتمالاً ۳.۵ دلار، یکی از خطوط فوق را تأیید کند.

تحلیل XTZ

تحلیل XTZ

LINK

قیمت LINK از زمان رسیدن به کف قیمت در تاریخ ۱۳ مارس، از خط حمایت صعودی پیروی کرده است. قیمت توسط گوه تا ۲۳ آوریل افزایش یافت، وقتی که به ۳.۹۱ دلار رسید.

از آن زمان قیمت رو به کاهش است و در ۲۵ آوریل از گوه شکسته شد. انتظار می‌رود روند نزولی تا رسیدن به نزدیک‌ترین منطقه حمایت، که با ۳ دلار پیدا می شود، ادامه یابد.

تحلیل آلت کوین LINK

تحلیل آلت کوین LINK

این منطقه همچنین با خط حمایت صعودی هم‌زمان است، و آن را به یک سطح بسیار محتمل برای معکوس کردن روند تبدیل می‌کند.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 16 =