تحلیل آلت کوین های BNB، EOS، XTZ، LINK

تحلیل آلت کوین 11 اردیبهشت 99

تحلیل آلت کوین های BNB، EOS، XTZ، LINK

نکات برجسته تحلیل آلت کوین ها

  • قیمت BNB به یک سطح مقاومت اساسی رسیده است، که در ۱۷ دلار است.
  • در تاریخ ۲۹ آوریل، قیمت EOS از یک مثلث صعودی که برای دو هفته گذشته در آن وجود داشت، شکسته شد.
  • قیمت XTZ از زمان رسیدن به کف در ۱۳ مارس در حال افزایش است.
  • در تاریخ ۲۵ آوریل، قیمت LINK از یک گوه صعودی که از ۸ آوریل آغاز شده بود، شکسته شد

BNB

قیمت BNB به یک سطح مقاومت اساسی رسیده است، که در ۱۷ دلار است. این منطقه حمایت قبلی است که توسط MA 200 روز پشتیبانی می‌شود. قیمت این مقاومت در ۱۸ آوریل به بالاترین حد رسیده و از آن زمان تاکنون چهر بار برای شکستن آن تلاش کرده است.‍

در بازه‌های زمانی کمتر، واگرایی برای جلوگیری از افت وجود ندارد. با این حال، این یک منطقه مقاومت بسیار قوی است که قیمت در بالا رفتن از آن با مشکل مواجه است.

بنابراین، هم شکست و هم برگشت امکان پذیر است. احتمالاً قیمت آن به ۱۹ دلار خواهد رسید، در حالی که یک افت می‌تواند آن را به ۱۳.۵ دلار برساند.

بسته شدن کندل روزانه بالاتر یا پایین تر از این سطح ، در تعیین احتمال حرکت بسیار مهم خواهد بود.

تحلیل BNB

تحلیل BNB

EOS

در تاریخ ۲۹ آوریل، قیمت EOS از یک مثلث صعودی که برای دو هفته گذشته در آن وجود داشت، شکسته شد. پیش از این شکست، یک تقاطع طلایی در تایم فریم شش ساعته انجام شد.

دو منطقه مقاومت وجود دارد، یک منطقه کوچک در ۳.۰۵ دلار و منطقه اصلی در ۳.۴ دلار هستند. با این وجود، یک اصلاح جزئی پیش بینی می‌شود، که ممکن است پس از رسیدن قیمت به منطقه مقاومت جزئی رخ دهد.

تحلیل آلت کوین EOS

تحلیل آلت کوین EOS

XTZ

قیمت Tezos (XTZ) از زمان رسیدن به کف در ۱۳ مارس در حال افزایش است. این افزایش به دنبال یک خط حمایت صعودی است که آخرین بار در تاریخ ۱۷ آوریل به دست آمده است. قیمت از آن زمان با سرعت بیشتری در حال حرکت است.

در تاریخ ۲۶ آوریل، قیمت XTZ به سطح مقاومت ۲.۸ دلار رسید و برگشت کرد، و یک حرکت کوچک به سمت پایین را آغاز کرد. با این حال، XTZ  تقریباً تمام خسارات خود را بازیابی کرده و بار دیگر به این منطقه رسیده است. در حالی که در RSI واگرایی وجود ندارد.

با توجه به اینکه از ۱۷ آوریل قیمت به میزان قابل توجهی کاهش نیافته است، منطقی است که قیمت آن به سمت خط حمایت صعودی و قبل از ادامه حرکت صعودی خود به سمت منطقه مقاومت بعدی با ۳.۵ دلار کاهش یابد. این حرکت فرضی همچنین به اعتبار ۱۰۰ روزه MA به عنوان حمایت کمک می‌کند.

در سناریوی صعودی، قیمت بدون هیچ گونه اعتبار خط حمایت تا ۳.۵۰ دلار افزایش می‌یابد.

تحلیل XTZ

تحلیل XTZ

LINK

در تاریخ ۲۵ آوریل، قیمت LINK از یک گوه صعودی که از ۸ آوریل آغاز شده بود، شکسته شد. پس از شکست، LINK به سمت بالا حرکت کرده و گوه را به عنوان مقاومت اعتبار داده است.

این یک حرکت مشترک پس از شکست است که اغلب منجر به یک حرکت پایدار به سمت پایین می‌شود. در این صورت، قیمت می‌تواند خط حمایت صعودی بلند مدت را یک بار دیگر تأیید کند.

تحلیل آلت کوین LINK

تحلیل آلت کوین LINK

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =