اطلاعیه لیست شدن رمزارز ATOR در کوینکس

۱۰ شهریور ۱۴۰۲
اطلاعیه لیست شدن رمزارز ATOR در کوینکس

به منظور ارائه گزینه‌های معاملاتی بیشتر، پس از بررسی‌های دقیق، کوینکس ارز دیجیتال ATOR را در فهرست رمزارزها لیست می‌کند  و از واریز و برداشت و بازارساز خودکار (AMM) در ۹ شهریور ۱۴۰۲ پشتیبانی می‌کند و همچنین جفت ارز معاملاتی ATOR در همان روز در دسترس خواهد بود.

 خدمات ATOR

  1. واریز: ساعت ۱۰:۳۰ در ۹ شهریور ۱۴۰۲
  2. برداشت: ساعت ۱۰:۳۰ در ۹ شهریور ۱۴۰۲
  3. جفت ارز معاملاتی: ATOR/USDT
  4. نحوه گشایش بازار: فراخوان مزایده

(۱) مدت زمان فراخوان مزایده

ساعت ۱۳:۲۰ – ۱۰:۳۰ در ۹ شهریور ۱۴۰۲

سفارشات قابل ثبت و لغو می باشد

ساعت ۱۳:۳۰- ۱۳:۲۰ در ۹ شهریور ۱۴۰۲

سفارشات قابل ثبت هستند اما قابل لغو نیستند

(۲) وقت گشایش رسمی

ساعت ۱۳:۳۰ در ۹ شهریور ۱۴۰۲

درباره ATOR

وبسایتاکسپلورر | وایت پیپر

ATOR اپراتورهای غیرمتمرکز رله اینترنت را از طریق پاداش‌های شناسایی زنجیره‌ای قدرت می‌دهد و ارائه گسترده‌تر پروتکل‌های باز و ناشناس را از طریق سخت‌افزار خود تسهیل می‌کند.

ATOR به موارد زیر کمک می کند:
– پروتکل ATOR یک سیستم مستقل برای اپراتورهای رله برای ثبت کیف پول ERC20 برای دریافت شناسایی روی زنجیره در توکن اصلی پروتکل، ATOR است. توکن ها مطابق با فعالیت مفید در پروتکل های ثبت شده، با شروع شبکه Tor پرداخت می شوند. پروتکل ATOR شامل ثبت بدون کارمزد، اعتبار سنجی بدون نیاز به کسب اعتماد و توزیع خودکار است.
– سخت افزار رله ATOR یک دستگاه محاسباتی کم مصرف است که برای کار در پروتکل ATOR قابل تنظیم است و به کاربران غیر فنی اجازه می دهد در پروتکل های اینترنتی غیرمتمرکز مشارکت کنند و توکن ATOR را به صورت غیرفعال دریافت کنند.
– خدمات غیرمتمرکز ATOR چارچوبی برای ارائه خدمات تخصصی است که بر روی پروتکل های ثبت شده ساخته شده و از طریق توکن ATOR انجام می شود. خدمات ارائه شده شامل برنامه های کاربردی مدیریت شده توسط تیم ATOR، خدمات ساخته شده برای اجرا بر روی رله های ATOR (با یا بدون ارتقاء ماژولار)، و خدمات ارائه شده توسط اشخاص ثالث است. به ارائه دهندگان خدمات از طریق استخرها، با یک سیستم پرداخت ساخته شده برای مبهم، پرداخت می شود.

بازارسازی خودکار (AMM) چیست؟

بازار سازی خودکار یا Automated Market Making برای مشارکت در خرید و فروش ارزهایی هست که به تازگی در کوینکس لیست شده ، کارمزد خرید و فروش بخش AMM هر ارز در استخر نقدینگی جمع میشه و شما براساس حجم مشارکت در پاداش های کارمزد ها سهیم میشید. نکته مهم اینه که بالا و پایین شدن قیمت ارز در سرمایه شما تاثیر میذاره پس بهتره هولدرها در این بخش ورود کنند. بیشتر بدانید

کارمزدمعاملات ودرآمد بازارسازی:

بازار AMM، در حقیقت بازاری که از ایجاد بازار خودکار پشتیبانی می کند. در مقایسه با بازار عادی، بازار AMM یک سیستم هزینه ای مستقل را برای خود اتخاذ می کند. هزینه ها برای سازنده و گیرنده ۰.۳٪ است، و برای بازارسازان ۰.۱۵٪ است. برای استفاده از VIP نیاز به انجام هیچ هزینه خاصی نیست و استفاده از CET برای کسر هزینه ها و کارمزد امکان پذیر نیست. همه کاربران واجد شرایط هستند و می توانند برای بازارسازی درخواست دهند، و درنهایت ۵۰ درصد از کارمزد تراکنش های بازار به تامین کنندگان نقدینگی تعلق می گیرد.

 ویژگی های AMM

  1. کسب درآمد از AMM

نقدینگی ارائه شده توسط کاربر برای بازارسازی خودکار به استخر تزریق خواهد شد. ۵۰ درصد از کارمزد معاملات بازار بر حسب نسبت نقدینگی موجود در استخر مربوطه به تأمین‌کنندگان نقدینگی تعلق می‌گیرد.

  1. برداشت درآمد و پاداش روزانه بصورت یکباره

پاداش کارمزد تراکنش یک بار در روز محاسبه می شود و به طور خودکار قبل از ساعت ۷:۳۰ روز بعد به حساب واریز می شوند، و کاربر می تواند تمام سود به دست امده را با برداشت یکباره کل نقدینگی بدست آورند.

  1. دسترسی رایگان، بدون نیاز به هزینه

دارایی‌های بین حساب اسپات و حساب بازاریابی را می‌توان با افزودن و حذف نقدینگی در زمان واقعی و به صورت فوری انتقال داد. هر کاربر در یک بازار واحد می تواند دو بار در روز بدون هیچ کارمزدی  نقدینگی خود را افزایش دهد.

هشدار ریسک

دارایی های موجود در حساب بازارسازی به صورت خودکار به استخر نقدینگی تزریق می شود. هنگامی که در بازار نوسانات قیمت وجود داشته باشد، امکان ضرر و زیان با حذف نقدینگی وجود دارد. هنگامی که قیمت نوسان می کند، ممکن است متحمل زیان های دایمی شوید. برای جزییات بیشتر اینجا کلیک کنید.

این مقاله صرفا جنبه خبری دارد و به هیچ عنوان سیگنال و پیشنهاد سرمایه گذاری برای این ارز نیست.

منبع

نظرتان را درباره‌ی مقاله «اطلاعیه لیست شدن رمزارز ATOR در کوینکس» با ما درمیان بگذارید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *