رالی ۴۰ درصدی توکن آربیتروم در هفته اخیر

۲۸ فروردین ۱۴۰۲
رالی 40 درصدی توکن آربیتروم در هفته اخیر

در اقدامی شگفت‌انگیز، یک نهنگ مرموز، تمام ۹.۹۴ میلیون توکن آربیتروم را که اکنون ۱۷ میلیون دلار ارزش دارند، به بایننس منتقل کرد. این انتقال که معمولاً با قصد فروش همراه است، پس از افزایش ۴۰ درصدی قیمت توکن ARB در هفته گذشته صورت می ‌گیرد. طبق آمار CoinMarketCap این رالی توکن را به سومین ارز دیجیتال سودآور هفته در میان برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار تبدیل کرد.

این نهنگ در ابتدا در تاریخ ۲۴ مارس خبرساز شد. نهنگ زمانی برجسته شد که ۴.۹۴ میلیون توکن ARB با ۳۷۰۰ ETH معادل ۶.۷۹ میلیون دلار با میانگین قیمت خرید ۱.۳۸ دلار خریداری کرد. این نهنگ مرموز در اولین روز عرضه به بزرگترین خریدار توکن آربیتروم تبدیل شد. چند روز بعد، در ۲۸ مارس، سرمایه گذار ۵ میلیون توکن ARB اضافی به ارزش ۵.۷۳ میلیون دلار از بایننس دریافت کرد. این عمل مجموع دارایی او را به ۹.۹۴ میلیون توکن ARB به ارزش ۱۱.۳۳ میلیون دلار در آن زمان رساند.

دلیل تصمیم نهنگ برای انتقال تمام توکن‌ های ARB خود به بایننس مشخص نیست. اما مطمئناً توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. برخی از علاقه مندان بر این باورند که نهنگ ممکن است پس از افزایش قیمت اخیر در تلاش برای کسب سود باشد. در حالی که برخی دیگر حدس می زنند که این نهنگ ممکن است یک استراتژی بلند مدت در ذهن داشته باشند. تنها زمان مشخص خواهد کرد که حرکت بعدی نهنگ چه خواهد بود و چه تاثیری بر بازار ارزهای دیجیتال خواهد داشت.

منبع:u.today
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

‫2 نظر

  • کاردانو هم اضافه کنید.

  • چجوری بفهمم

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *