بنیاد آربیتروم چگونه باعث کاهش قیمت اخیر شد؟

۱۴ فروردین ۱۴۰۲
بنیاد آربیتروم چگونه باعث کاهش قیمت اخیر شد؟

بنیاد آربیتروم در حقیقت نهادی است که مسئول نظارت بر سیستم حاکمیت غیرمتمرکز بر شبکه Arbitrum است. این بنیاد بیانیه ‌ای منتشر کرد تا موضع خود را در مورد بحث ‌های اخیر مشخص کند. این بحث ها پیرامون فرآیند تخصیص توکن بود و باعث کاهش ۶ درصدی قیمت توکن ARB شد.

طبق اخبار ارز دیجیتال، این بنیاد مورد انتقاد اعضای جامعه این ارز دیجیتال قرار گرفت. جامعه احساس می کند نگرانی ها و نظراتشان را در مورد تخصیص پیشنهادی ۷۵۰ میلیون توکن ARB، نادیده گرفتند. یکی از این پیشنهادات، پیشنهاد بهبود آربیتروم ۱ (AIP-1) بود که از آن غفلت شد.

مباحث بیانیه بنیاد آربیتروم

در این بیانیه، بنیاد Arbitrum در مورد بحث های چالشی که در انجمن های حاکمیتی آن برگزار می شود، صحبت کرد. این بنیاد اظهار داشت که حکمرانی غیرمتمرکز طبق برنامه ریزی های قبلی عمل می کند.

به نقل از یوتودی، این سازمان استدلال کرد که برخی از تصمیمات باید از قبل و در ارتباط با راه اندازی گسترده تر اخذ شود. همچنین اهداف AIP-1 در تعامل با جامعه است و دارندگان توکن از طریق رای گیری DAO حمایت خود را اعلام کنند.

این بنیاد همچنین زمینه بیشتری را برای تخصیص ۵۰ میلیون توکن آربیتروم که به تازگی صورت گرفت، فراهم کرد. این سازمان در این باره توضیح داد که ۴۰ میلیون به عنوان وام به یک بازیگر حرفه ای در فضای بازارهای مالی اختصاص داده شد. ۱۰ میلیون باقیمانده نیز برای هزینه های عملیاتی به فیات تبدیل شد.

طبق اخبار میهن سیگنال، بعد از این شفاف ‌سازی ‌ها نیز، برخی از اعضای جامعه همچنان تردید دارند. یکی از این منتقدان Eden Au است که در توییتر نگرانی های خود را بیان کرد. او اظهار داشت که بنیاد مذکور قبلاً ۶.۷ درصد از ۷۵۰ میلیون توکن آربیتروم پیشنهادی را خرج کرده است، حتی اگر جامعه به این پیشنهاد رای منفی می داد.

منبع:u.today
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • من تازه میخوام شروع کنم، ولی به نظرم بازار خوبیه

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *