فراز و نشیب جالب توجه بالد؛ میم کوین تازه از راه رسیده

۰۹ مرداد ۱۴۰۲
فراز و نشیب جالب توجه بالد؛ میم کوین تازه از راه رسیده

یک تازه وارد به نام بالد دنیای میم کوین ها را به لرزه انداخته است. Base که با Coinbase مرتبط است، از میم کوینی استقبال کرد که امروزه در دنیای Web3.0 در حال ترند است. این میم کوین در یک بازه زمانی ۲۴ ساعته در مجموع ۳۰۰۰۰ برابر رشد کرد. رکوردی که حتی میم کوین های جدیدی که امسال روانه بازار شدند نیز نتوانستند به آن دست بیابند.

طبق گزارشات DEX SCREENER، در اوایل روز، میم کوین با قیمت ۰.۰۵۶۰۴ دلار در حال تغییر بود. BALD تنها در چند روز پس از انتشار، ارزش بازار خود را به بیش از ۷۰ میلیون دلار افزایش داد. این رشد چشمگیر تنها مشخصه میم کوین های پرفروش است.

گمانه‌ زنی‌ های زیادی پیرامون ظهور بالد در جامعه کریپتو وجود دارد. میم کوین جدید به این شک و تردید که آیا این یک پروژه ارز دیجیتال قانونی است یا نه، دامن می ‌زند. یکی از این گمانه ‌زنی ‌ها این است که میم کوین این نقدینگی قوی را چگونه به دست آورده است که معاملات آن را تقویت می ‌کند، زیرا پل پروتکل پایه یک طرفه است.

طبق گزارشات میهن سیگنال، در مجموع ۲۵۰۰۰ ETH در زنجیره Base برای کمک به تامین نقدینگی برای توکن BALD سرمایه گذاری شده است. این نقدینگی بطور قابل توجهی به خوبی توزیع شده است. به طوری که پلتفرم DEX LeetSwap دارای بیش از ۹۸۰۰ WETH نقدینگی است.

ارتباط فرضی بالد با کوین بیس

فرض بر این است که ظهور BALD با برایان آرمسترانگ، مدیر عامل Coinbase مرتبط است. این گمانه زنی به این دلیل است که در ابتدا نقدینگی زیادی برای بوت استرپ توکن عرضه شده بود.

گمانه زنی ها و ارتباط با مدیر عامل کوین بیس کاملاً دور از ذهن به نظر می رسد. با این حال ارقام مربوط به راه اندازی توکن نشان می دهد که نهنگی که مرتبط با کوین بیس است، ممکن است مستقیماً در راه اندازی این میم کوین نقش داشته باشد.

میم کوین ها بسیار سوداگرانه و پرنوسان هستند که می توانند در مدت زمان کوتاهی از بین بروند. روزهای اولیه پپه با این گمانه زنی همراه بود که توکن ممکن است یک کلاهبرداری باشد و به مرور زمان خود را به عنوان پروژه واقعی ثابت کرد. بالد نیز در حال حاضر شاهد رشد فریبنده ای است، زمان نشان خواهد داد که آیا این میم کوین قانونی است یا خیر.

بی ثباتی نقدینگی

بر اساس گزارش BaseScan، با وجود دستاوردهای اولیه، یک نهنگ بزرگ تا ۶۰۰۰ETH نقدینگی را از BALD بیرون کشیده است. این برداشت بزرگ، ارزش بالد را که از قبل شکننده بود، تا ۹۰ درصد کاهش داد.

منبع:u.today
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *